Grand Prix Austerlitz 2019, Velká cena ŠLAPANIC

sobota 12.10.2019, Šlapanice, Česko (ČSTS), 22 soutěží, 220 přihlášených párů

Dospělí-B-STT

#PárKlub Body
11.04Kruszyna Wojciech & Rosik PaulinaProfessional Dance Sport, Polska 23.8 F1.0
2 – 53.16NGUYEN Duc Anh & MITTAGOVÁ BarboraInfinity Dance Team 11.7 F0.4
2 – 63.43ZITKO Jan & MERUŇKOVÁ AdélaSTARLET BRNO TK OREL TELNICE 10.6 F0.3
3 – 74.85HORÁK Martin & KLASOVÁ KristýnaTKG HLINSKO 5.1 F0.0
2 – 85.28LICHNOVSKÝ Tomáš & KŘIŽÁKOVÁ ViktorieKST KD HLUČÍN 5.1 F0.1
2 – 85.28ZBOŽÍNEK Jan & KOLAŘÍKOVÁ EliškaTANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s. 5.2 F0.1
2 – 85.50HRUBOŠ Michal & KŘENOVÁ TerezieTK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. 3.9 F0.1
5 – 87.07SOUKAL Tomáš & ŠURKOVÁ AliceSTARLET BRNO TK OREL TELNICE 1.0
??Koyš Jozef & Porubanová KristínaMS DANCE Trencin, Slovakia ?
??Rajnič Adam & Mazáčová DanielaTC Meteor Košice, Slovensko ?

Dospělí-B-LAT

#PárKlub Body
1 – 31.50Kruszyna Wojciech & Rosik PaulinaProfessional Dance Sport, Polska 28.4 F1.0
2 – 74.14POLÁŠEK Kryštof & ŠEBESTOVÁ LucieDANCE STUDIO OSTRAVA 15.5 F0.4
1 – 114.75NGUYEN Duc Anh & MITTAGOVÁ BarboraInfinity Dance Team 16.1 F0.5
2 – 95.01PROVAZNÍK Daniel & FLORIANOVÁ VeronikaDvectis - DSP KOMETA BRNO 13.4 F0.3
1 – 115.68PISULA David & SMIEŠKOVÁ KláraTK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov 13.4 F0.3
1 – 126.58BUZÁŠ Marek & SLOVENČÍKOVÁ AnetaDance Studio Starlight, z.s. 12.0 F0.3
3 – 116.92ONDRASZEK Damian & PIETROVÁ JuliaTK HAPPY DANCE 9.7 F0.1
3 – 127.55LICHNOVSKÝ Tomáš & KŘIŽÁKOVÁ ViktorieKST KD HLUČÍN 8.9 F0.1
5 – 118.01HRUBOŠ Michal & KŘENOVÁ TerezieTK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. 7.5
4 – 118.37KUDLÁČEK Kristián & KUDLÁČKOVÁ SáraLR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA 7.2 F0.0
3 – 139.19TOMÁŠEK David & HONOVÁ VeronikaTK OLYMP OLOMOUC 6.7 F0.1
5 – 129.73KUČERA Vít & NEUWIRTHOVÁ LudmilaTaneční klub BONSTEP 5.5 F0.0
12 – 1312.82PASULKA Aleš & REICHOVÁ EliškaInfinity Dance Team 0.4
??Rajnič Adam & Mazáčová DanielaTC Meteor Košice, Slovensko ?

Senioři-I-B-STT

#PárKlub Body
1 – 21.08PACH Vladimír & GANIMEDOVA AntoninaSTARLET BRNO TK OREL TELNICE 17.5 F0.9
2 – 32.27STECKER Milan & STECKEROVÁ EvaKST QUICK OLOMOUC 10.4 F0.0
2 – 42.86BERAN Vojtěch & KOVAČÍKOVÁ TerezaTK OLYMP OLOMOUC 6.9 F0.0
3 – 43.79ŠPIŘÍK Martin & SVOJANOVSKÁ VilmaSTARLET BRNO TK OREL TELNICE 1.2 F0.0

Senioři-I-B-LAT

#PárKlub Body
1 – 21.31VŠETIČKA Roman & JALOVECKÁ MartinaInfinity Dance Team 14.1
1 – 21.69ČADÍLEK Pavel & ČADÍLKOVÁ KarolinaTK OLYMP OLOMOUC 11.9
??BLAŽEK Martin & VOLEJNÍKOVÁ JanaTK HAPPY DANCE ?
??KLEMPÍŘ Martin & VÍTKOVÁ RomanaInfinity Dance Team ?

Senioři-I-A-STT

#PárKlub Body
11.00KIESEL Petr & MIKESKOVÁ NikolaDvectis - DSP KOMETA BRNO 19.0 F1.0
2 – 52.78RYBA Jaroslav & DVOŘÁČKOVÁ Tereza MagdalenaKAT ZBRASLAV 8.6
2 – 53.20KOLAŘÍK Martin & MLČKOVÁ EvaDance Studio Starlight, z.s. 6.5
2 – 53.50RYČ David & RYČOVÁ LucieTK ADMIRA 5.0
3 – 54.51STECKER Milan & STECKEROVÁ EvaKST QUICK OLOMOUC 0.9
??NOVÁK Stanislav & ELIÁŠKOVÁ KristýnaTK SPARTA PRAHA ?

Senioři-I-A-LAT

#PárKlub Body
11.00KIESEL Petr & MIKESKOVÁ NikolaDvectis - DSP KOMETA BRNO 16.0
22.00APOLENÁŘ Miroslav & BARTOŠEKOVÁ IrenaKST Swing Kroměříž 10.0
??LIŠKA Petr & FIŘTOVÁ IvetaTŠ DANCE MANŽELŮ CÍCHOVÝCH, s.r.o. ?

TL-Dospělí-STT

#PárKlub Body
1 – 21.13MESTEK Martin & STAREČKOVÁ AnnaTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 237.3
2 – 52.84PAULÍNY Martin & ČÁKOROVÁ KateřinaTK ASTRA PRAHA 203.2
2 – 73.38ŠÍR Vilém & ŠIŠKOVÁ Hana AnnaTK OLYMP OLOMOUC 192.8
3 – 74.43RADA Tomáš & HORÁKOVÁ EliškaDvectis - DSP KOMETA BRNO 171.5
5 – 117.64LUDMA Tomáš & KAUCKÁ EmanuelaPraha 7 113.9
2 – 178.08SVOBODA Matěj & PETLACHOVÁ NikolaTK SPARTA PRAHA 123.6
4 – 138.09KUTÁLEK Matěj & BUBENÍČKOVÁ MichaelaInfinity Dance Team 112.3
5 – 138.53JANÁK Matěj & KRÁTKÁ AnnaCTS PERFECT PARDUBICE 103.8
4 – 158.65MRÁZEK Viktor & VYKYDALOVÁ VeronikaKLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK 106.5
7 – 129.28SABOL Filip & EREMENKO AnastasiaTK ASTRA PRAHA 89.4
6 – 139.35DOLEŽAL Radek & FOLCOVÁ NicoleDvectis - DSP KOMETA BRNO 89.8
3 – 1810.31CHMEL Filip & DUNAJOVÁ ŠtěpánkaTAK DANCE KROK z.s. 94.2
7 – 1511.93KLADRUBSKÝ Michal & BŘEZINOVÁ HelenaTŠ Standardklub Praha 67.9
8 – 1813.51KUMMER Michal & MRHÁLKOVÁ NatálieTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 58.9
12 – 1915.12FLORIAN Jakub & HEGROVÁ VeronikaDvectis - DSP KOMETA BRNO 49.2
12 – 2016.30VOJTĚŠEK Daniel & JEDLIČKOVÁ LenkaDANZA BRNO 46.5
12 – 2016.39PROVAZNÍK Daniel & FLORIANOVÁ VeronikaDvectis - DSP KOMETA BRNO 46.1
14 – 1916.66VÍTEK Lukáš & TRUTNOVÁ KarolínaInfinity Dance Team 44.7
15 – 2017.61ROHÁČEK Vít & FRUHWIRTOVÁ LucieInfinity Dance Team 42.8
14 – 2017.72BUZÁŠ Marek & SLOVENČÍKOVÁ AnetaDance Studio Starlight, z.s. 43.1
17 – 2118.97ZITKO Jan & MERUŇKOVÁ AdélaSTARLET BRNO TK OREL TELNICE 40.1
17 – 2119.00ZBOŽÍNEK Jan & KOLAŘÍKOVÁ EliškaTANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s. 40.0
17 – 2119.05NGUYEN Duc Anh & MITTAGOVÁ BarboraInfinity Dance Team 39.9
17 – 2119.24HORÁK Martin & KLASOVÁ KristýnaTKG HLINSKO 39.5
??Lindevang Larsen Magnus & Kolesárová SlávkaAkadémia tanca Nitra, Slovensko ?

TL-Dospělí-LAT

#PárKlub Body
1 – 52.20JAKUBEC Tomáš & KVASNIČKOVÁ LindaInfinity Dance Team 216.1
1 – 73.61POLÁČEK Marek & NOVÁKOVÁ ElenaTK ADMIRA 188.0
1 – 84.01ŠÍR Vilém & ŠIŠKOVÁ Hana AnnaTK OLYMP OLOMOUC 180.5
1 – 84.72PAULÍNY Martin & ČÁKOROVÁ KateřinaTK ASTRA PRAHA 166.2
2 – 84.81HLAWICZKA Martin & ŠKŇOUŘIL JoannaTK MARENDI 164.0
2 – 105.86TOJNAR Martin & JOZÍFOVÁ KateřinaCTS PERFECT PARDUBICE 146.8
2 – 116.03LUDMA Tomáš & KAUCKÁ EmanuelaPraha 7 143.4
4 – 117.90RADA Tomáš & HORÁKOVÁ EliškaDvectis - DSP KOMETA BRNO 110.3
3 – 138.26CHMEL Filip & DUNAJOVÁ ŠtěpánkaTAK DANCE KROK z.s. 108.7
7 – 1710.89MAKOVEC Daniel & BOROVKOVÁ MichaelaMZ Dance Team 78.9
8 – 1711.16KIRNIG Tomáš & KONEČNÁ KláraLR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA 73.5
8 – 2013.03FORMAN Filip & NOVÁČKOVÁ NatálieMZ Dance Team 63.8
10 – 2215.11BAĎURA David & KOLAJOVÁ MonikaTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 52.8
10 – 2215.72BOHDÁLEK Tomáš & KLIMEŠOVÁ BeátaSTARLET BRNO TK OREL TELNICE 50.1
12 – 2115.76SABOL Filip & EREMENKO AnastasiaTK ASTRA PRAHA 47.8
12 – 2116.38OLIVA Tomáš & SEMELOVÁ LucieDvectis - DSP KOMETA BRNO 46.2
10 – 2616.59MAJTYKA Jakub & GALUSZKOVÁ ZuzanaTK MARENDI 49.9
11 – 2517.52DOLEŽAL Radek & FOLCOVÁ NicoleDvectis - DSP KOMETA BRNO 45.0
10 – 2819.15KUMMER Michal & MRHÁLKOVÁ NatálieTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 43.7
14 – 2619.30KLÍMA Daniel & PŠENIČKOVÁ RadkaSTK PRAHA 40.1
13 – 2820.78HRANICKÝ Filip & MATUŠOVÁ TerezaTANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o. 38.6
16 – 2721.28PIASTEK Jakub & SITAROVÁ JulieDvectis - DSP KOMETA BRNO 36.4
13 – 2821.90FLORIAN Jakub & HEGROVÁ VeronikaDvectis - DSP KOMETA BRNO 36.8
19 – 2622.22ŠPAČEK Jan & VÁLKOVÁ PavlínaLR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA 34.3
16 – 2923.27APPL Hynek & APPLOVÁ PavlínaTK HENZÉLY-SWING 34.4
18 – 2924.32ROHÁČEK Vít & FRUHWIRTOVÁ LucieInfinity Dance Team 33.2
15 – 3024.81NGUYEN Duc Anh & MITTAGOVÁ BarboraInfinity Dance Team 33.9
16 – 3025.18PISULA David & SMIEŠKOVÁ KláraTK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov 33.6
21 – 3026.99PROVAZNÍK Daniel & FLORIANOVÁ VeronikaDvectis - DSP KOMETA BRNO 30.7
22 – 3027.99ONDRASZEK Damian & PIETROVÁ JuliaTK HAPPY DANCE 30.5
29 – 3130.47PASULKA Aleš & REICHOVÁ EliškaInfinity Dance Team 30.0
??Lindevang Larsen Magnus & Kolesárová SlávkaAkadémia tanca Nitra, Slovensko ?

TL-Senioři-I-STT

#PárKlub Body
1 – 41.72ČECH Martin & ČECHOVÁ KateřinaFÉNIX LOUNY 225.7
1 – 31.94SEDLÁŘ Milan & GROŠUPOVÁ MartinaTaneční škola Hes, o.s. 221.2
1 – 42.75VŠETIČKA Roman & JALOVECKÁ MartinaInfinity Dance Team 204.9
2 – 53.72KIESEL Petr & MIKESKOVÁ NikolaDvectis - DSP KOMETA BRNO 185.5
5 – 65.20STRŽANOVSKÝ Karel & BIERNÁTOVÁ AnnaTK SPARTA PRAHA 156.0
5 – 75.89KLEMPÍŘ Martin & VÍTKOVÁ RomanaInfinity Dance Team 142.2
6 – 97.11VALÍČEK Jiří & JANDOVÁ VeronikaInfinity Dance Team 118.5
7 – 98.03KUBIŠTA Lukáš & KUBIŠTOVÁ AlžbětaCTS PERFECT PARDUBICE 101.5
7 – 98.44RYČ David & RYČOVÁ LucieTK ADMIRA 96.9
8 – 109.15BERAN Vojtěch & KOVAČÍKOVÁ TerezaTK OLYMP OLOMOUC 88.6
8 – 109.23ŠPIŘÍK Martin & SVOJANOVSKÁ VilmaSTARLET BRNO TK OREL TELNICE 87.7
??NOVÁK Stanislav & ELIÁŠKOVÁ KristýnaTK SPARTA PRAHA ?

TL-Senioři-I-LAT

#PárKlub Body
1 – 31.59KLÍMA Daniel & PŠENIČKOVÁ RadkaSTK PRAHA 228.2
1 – 31.81KIESEL Petr & MIKESKOVÁ NikolaDvectis - DSP KOMETA BRNO 223.8
1 – 32.60ČECH Martin & ČECHOVÁ KateřinaFÉNIX LOUNY 208.0
4 – 54.32VŠETIČKA Roman & JALOVECKÁ MartinaInfinity Dance Team 173.5
4 – 65.25KUBIŠTA Lukáš & KUBIŠTOVÁ AlžbětaCTS PERFECT PARDUBICE 155.0
4 – 65.39ČADÍLEK Pavel & ČADÍLKOVÁ KarolinaTK OLYMP OLOMOUC 152.3
??KUKAŇ Josef & KUKAŇ BarboraTanec Kladno ?
??KLEMPÍŘ Martin & VÍTKOVÁ RomanaInfinity Dance Team ?
??LIŠKA Petr & FIŘTOVÁ IvetaTŠ DANCE MANŽELŮ CÍCHOVÝCH, s.r.o. ?

TL-Senioři-II-STT

#PárKlub Body
11.02BOTÍK Richard & POKORNÁ AliceSTARLET BRNO TK OREL TELNICE 239.6
2 – 32.43FLORIAN Petr & FLORIANOVÁ MichaelaDvectis - DSP KOMETA BRNO 211.4
2 – 32.58JANEČEK Orest & MILÁ LenkaDance Team Hradec Králové 208.4
4 – 74.97CHUDÁREK Tomáš & CHUDÁRKOVÁ MartinaTK FORTUNA ZLÍN z.s. 160.9
4 – 96.14VESELÝ Jiří & VESELÁ ZdeňkaSTARLET BRNO TK OREL TELNICE 138.3
4 – 106.45BLAŽEK Libor & ŽELEZNÁ DanaTK CHVALETICE z.s. 134.7
4 – 127.56RYBA Jaroslav & DVOŘÁČKOVÁ Tereza MagdalenaKAT ZBRASLAV 116.6
6 – 118.48LAMPA Jan & LAMPOVÁ ZuzanaKST KD HLUČÍN 98.7
5 – 138.84RYČ David & RYČOVÁ LucieTK ADMIRA 98.5
5 – 129.01KOLAŘÍK Martin & MLČKOVÁ EvaDance Studio Starlight, z.s. 95.3
6 – 1410.14HRABAL Pavel & HRABALOVÁ LenkaTK OLYMP OLOMOUC 82.2
7 – 1411.25BRICH Jiří & BRICHOVÁ JitkaTK SPARTA PRAHA 72.6
9 – 1412.01PLEYER Karel & PLEYEROVÁ RadkaTAPOS LITOMĚŘICE 63.5
11 – 1513.61ŠPIŘÍK Martin & SVOJANOVSKÁ VilmaSTARLET BRNO TK OREL TELNICE 52.9
13 – 1514.44PÁNEK Petr & PÁNKOVÁ ZdeňkaFUEGO ŘÍČANY 50.0

TL-Senioři-II-LAT

#PárKlub Body
11.00FLORIAN Petr & FLORIANOVÁ MichaelaDvectis - DSP KOMETA BRNO 240.0
2 – 52.85LAMPA Jan & LAMPOVÁ ZuzanaKST KD HLUČÍN 203.1
2 – 42.97SKÝBA Roman & SKÝBOVÁ JanaTK ASTRA PRAHA 200.6
2 – 53.64HRABAL Pavel & HRABALOVÁ LenkaTK OLYMP OLOMOUC 187.3
3 – 54.62MATOUŠEK Jan & MATOUŠKOVÁ VěraTK ASTRA PRAHA 167.6
5 – 65.93PÁNEK Petr & PÁNKOVÁ ZdeňkaFUEGO ŘÍČANY 141.4

TL-Senioři-III-STT

#PárKlub Body
1 – 31.47HON Jan & HONOVÁ JaroslavaLutín 230.6
1 – 63.16FAJKUS Roman & FAJKUSOVÁ MonikaDANCE STUDIO OSTRAVA 196.8
2 – 53.45PEŘESTÝ Ladislav & PEŘESTÁ ŠárkaTK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. 191.1
1 – 73.49MLEJNSKÝ Radomír & MLEJNSKÁ AliceTK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. 190.8
2 – 95.12KOULA Miroslav & MICHELOVÁ JanaDance Team Hradec Králové 159.2
4 – 75.32ČECH Bohumil & ČECHOVÁ PavlaTANČÍRNA - KLADNO 153.6
6 – 107.54BENÝŠEK Bohuslav & BENÝŠKOVÁ LenkaMZ Dance Team 112.6
6 – 118.32KACAFÍREK Aleš & SUCHANOVÁ EvaTŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM 101.8
7 – 139.90VYMĚTAL Jan & VYMĚTALOVÁ AurelieDance Studio Starlight, z.s. 84.0
7 – 139.95MARX Tomáš & MARXOVÁ BlankaTAK DANCE KROK z.s. 82.1
7 – 1310.26TÁBORSKÝ Michal & KŘÍŽOVÁ IrenaTK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN 78.9
7 – 1310.38SKÝBA Roman & SKÝBOVÁ JanaTK ASTRA PRAHA 78.8
9 – 1311.43TESAŘÍK Zdeněk & TESAŘÍKOVÁ DagmarKST Swing Kroměříž 67.3
13 – 1413.92VALEČKO Petr & VALEČKOVÁ DanušeDANCE STUDIO OSTRAVA 50.4
??ČECH Jiří & ČECHOVÁ ZinaTaneční klub Stabil ?

TL-Senioři-III-LAT

#PárKlub Body
1 – 21.38SKÝBA Roman & SKÝBOVÁ JanaTK ASTRA PRAHA 232.4
1 – 42.00KACAFÍREK Aleš & SUCHANOVÁ EvaTŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM 219.9
2 – 43.23TESAŘÍK Zdeněk & TESAŘÍKOVÁ DagmarKST Swing Kroměříž 195.4
2 – 43.38MARX Tomáš & MARXOVÁ BlankaTAK DANCE KROK z.s. 192.3

TL-Senioři-IV-STT

#PárKlub Body
11.00HON Jan & HONOVÁ JaroslavaLutín 239.9
22.01ČECH Bohumil & ČECHOVÁ PavlaTANČÍRNA - KLADNO 219.7
33.00VYMĚTAL Jan & VYMĚTALOVÁ AurelieDance Studio Starlight, z.s. 200.0
43.98VALEČKO Petr & VALEČKOVÁ DanušeDANCE STUDIO OSTRAVA 180.4

Předpovědi jsou sestaveny na základě statistického modelu, který vychází z minulých soutěžních výsledků zúčastněných párů na soutěžích ČSTS. V tabulce se zobrazuje jak průměrné umístění každého páru, tak možná odchylka v umístění podle tohoto modelu. Na historických datech se úspěšnost předpovědi pohybuje kolem 85 %.

Odhad bodů na soutěžích taneční ligy nepočítá s bodovou bonifikací, která se určuje podle množství a kvality přihlášených párů a podle velikosti poroty.

Nikdy nevěř ničemu, co samo dokáže myslet, pokud nevidíš, kde to má mozek. — Artur Weasley

— dancerank.cz