Grand Prix Austerlitz 2019, Velká cena ŠLAPANIC

sobota 12.10.2019, Šlapanice, Česko (ČSTS), 22 soutěží, 220 přihlášených párů

Dospělí-E-STT (08:00 – 08:30) 16 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BARTŮNĚK Petr HRADECKÁ Lucie Infinity Dance Team Senior I & Dospělí – E 130 F4
BUROŇ Daniel PAVLISKOVÁ Šárka Ostrava 10
CARNEVALE Dennis KUTĚJOVÁ Bára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov Dospělí & Mládež – D 10
ČÍŽEK Filip BARABÁŠOVÁ Adéla TANEČNÍ SKUPINA SINGLE Znojmo
GABRYŠ Vojtěch PAVLÍNKOVÁ Anna Marie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
JIRÁŇ Jakub VÁGNEROVÁ Anna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KODYTEK Pavel BODZÁS Alexandra TK TREND OSTRAVA
KUTÁLEK Ondřej ZEMANOVIČOVÁ Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
LARES Vojtěch HROMADOVÁ Veronika Taneční a sportovní klub Opava
MATURA Zdeněk KNOPFOVÁ Ondřejka Infinity Dance Team
PEŠEK Dominik KŘIVSKÁ Adéla DANZA BRNO
ŘEDINA Ondřej VAŠKOVÁ Karolína DANZA BRNO
SOVADINA Petr ČALOUDOVÁ Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
VILÍM Martin SADÍLKOVÁ Zuzana TK FORTUNA ZLÍN z.s.
WERBITZKÝ Vojtěch KUTĚJOVÁ Monika Infinity Dance Team
ZAVADIL Dominik WITOSZOVÁ Zuzana A-KLUB HRANICE
ŠEVČÍK Radek BOTÍKOVÁ Šárka Infinity Dance Team
Dospělí-E-LAT (09:00 – 09:50) 10 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
Błaszcz Jan Mazańska Karolina Szkoła Tańca Astra Oświęcim, Polska
KUTÁLEK Ondřej ZEMANOVIČOVÁ Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
MATURA Zdeněk KNOPFOVÁ Ondřejka Infinity Dance Team
PEŠEK Dominik KŘIVSKÁ Adéla DANZA BRNO
RYŠKA Richard KADLECOVÁ Sára Taneční klub Antonio
ŘEDINA Ondřej VAŠKOVÁ Karolína DANZA BRNO
SOVADINA Petr ČALOUDOVÁ Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
VAHALA Lukáš VAŠÍČKOVÁ Amálie Infinity Dance Team
WERBITZKÝ Vojtěch KUTĚJOVÁ Monika Infinity Dance Team
ZAVADIL Dominik WITOSZOVÁ Zuzana A-KLUB HRANICE
RELICH Václav ZACHOVÁ Alena Infinity Dance Team
Dospělí-D-STT (08:15 – 08:40) 6 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
FLORA Martin TESAŘOVÁ Jana Infinity Dance Team
HEJDUŠEK Jan LIŠKOVÁ Barbora Infinity Dance Team
MIKULÁŠ Šimon KUCHYŇKOVÁ Kristýna TS MORAVA Mikulov
PISULA David SMIEŠKOVÁ Klára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
ŠIMEK Martin PLAČKOVÁ Alena TANEČNÍ SKUPINA SINGLE Znojmo
ŠLECHTA Jan CUTÁKOVÁ Barbora TANEČNÍ SKUPINA SINGLE Znojmo
NEDĚLA Jakub Uwe NEUWIRTHOVÁ Magda Taneční a sportovní klub Opava
ŽOUDLÍK Václav FANTOVÁ Tereza COOL DANCE
BREJCHA Jan BREJCHOVÁ Gabriela Taneční klub Eso
Dospělí-D-LAT (09:00 – 09:45) 10 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BUROŇ Daniel PAVLISKOVÁ Šárka Ostrava 10
CARNEVALE Dennis KUTĚJOVÁ Bára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov Dospělí & Mládež – D 158 F5
HAVELKA Michal DVOŘÁKOVÁ Adéla Infinity Dance Team
HORÁK Martin KLASOVÁ Kristýna TKG HLINSKO
KOMÁREK Jakub MILAROVÁ Kamila TK OLYMP OLOMOUC
LARES Vojtěch HROMADOVÁ Veronika Taneční a sportovní klub Opava
MAN Jakub KOLAŘÍKOVÁ Barbora Infinity Dance Team
MIKULÁŠ Šimon KUCHYŇKOVÁ Kristýna TS MORAVA Mikulov
SOUKAL Tomáš ŠURKOVÁ Alice STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ZYM Petr LASÁKOVÁ Klára LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
FLORA Martin TESAŘOVÁ Jana Infinity Dance Team
Dospělí-C-STT (08:15 – 08:40) 8 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
KOMÁREK Jakub MILAROVÁ Kamila TK OLYMP OLOMOUC
MAN Jakub KOLAŘÍKOVÁ Barbora Infinity Dance Team
MOUDRÝ Jan MILENOVSKÁ Jana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PASULKA Aleš REICHOVÁ Eliška Infinity Dance Team
SKUDA Jan LUSKAČOVÁ Klára DANZA BRNO
SÝKORA René CHLEBUSOVÁ Vendula KST KD HLUČÍN
TIBITANZL Šimon MÜNSTEROVÁ Zuzana TŠ BATUKÁDA Mládež & Junior I – C 131 F4
TOMÁŠEK David HONOVÁ Veronika TK OLYMP OLOMOUC
Dospělí-C-LAT (09:00 – 09:45) 10 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BOUZEK Jakub BURIANOVÁ Anežka Infinity Dance Team
KŘÍŽEK Milan VYTISKOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE
MINAŘÍK Vít STARÁ Nikola TK OLYMP OLOMOUC
PERUTKA Tomáš VALJAŠKOVÁ Pavlína Infinity Dance Team
SKUDA Jan LUSKAČOVÁ Klára DANZA BRNO
SÝKORA René CHLEBUSOVÁ Vendula KST KD HLUČÍN
ŠIMEK Martin PLAČKOVÁ Alena TANEČNÍ SKUPINA SINGLE Znojmo
TIBITANZL Šimon MÜNSTEROVÁ Zuzana TŠ BATUKÁDA Mládež & Junior I – B 0
ZATLOUKAL Pavel ZATLOUKALOVÁ Anna TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
ZBOŽÍNEK Jan KOLAŘÍKOVÁ Eliška TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
ČURDA Marek FORMÁNKOVÁ Barbora Infinity Dance Team
Dospělí-B-STT (10:00 – 10:30) 10 přihlášených párů, 2 odhlášené páry. Předpověď
HORÁK Martin KLASOVÁ Kristýna TKG HLINSKO
HRUBOŠ Michal KŘENOVÁ Terezie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Koyš Jozef Porubanová Kristína MS DANCE Trencin, Slovakia
Kruszyna Wojciech Rosik Paulina Professional Dance Sport, Polska
LICHNOVSKÝ Tomáš KŘIŽÁKOVÁ Viktorie KST KD HLUČÍN Dospělí & Junior I –
B 49 & D  83
NGUYEN Duc Anh MITTAGOVÁ Barbora Infinity Dance Team
Rajnič Adam Mazáčová Daniela TC Meteor Košice, Slovensko
SOUKAL Tomáš ŠURKOVÁ Alice STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ZBOŽÍNEK Jan KOLAŘÍKOVÁ Eliška TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
ZITKO Jan MERUŇKOVÁ Adéla STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ZEMAN Zdeněk CHVASTEKOVÁ Štěpánka CTS PERFECT PARDUBICE
JANÍK Petr KLIMYAK Vladislava Infinity Dance Team
Dospělí-B-LAT (11:00 – 11:45) 14 přihlášených párů, 3 odhlášené páry. Předpověď
BUZÁŠ Marek SLOVENČÍKOVÁ Aneta Dance Studio Starlight, z.s. Dospělí & Dospělí –
B 75 F1 & A  22
HRUBOŠ Michal KŘENOVÁ Terezie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Kruszyna Wojciech Rosik Paulina Professional Dance Sport, Polska
KUČERA Vít NEUWIRTHOVÁ Ludmila Taneční klub BONSTEP
KUDLÁČEK Kristián KUDLÁČKOVÁ Sára LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
LICHNOVSKÝ Tomáš KŘIŽÁKOVÁ Viktorie KST KD HLUČÍN Dospělí & Junior I –
A 4 & C  0
NGUYEN Duc Anh MITTAGOVÁ Barbora Infinity Dance Team
ONDRASZEK Damian PIETROVÁ Julia TK HAPPY DANCE
PASULKA Aleš REICHOVÁ Eliška Infinity Dance Team
PISULA David SMIEŠKOVÁ Klára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
POLÁŠEK Kryštof ŠEBESTOVÁ Lucie DANCE STUDIO OSTRAVA
PROVAZNÍK Daniel FLORIANOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
Rajnič Adam Mazáčová Daniela TC Meteor Košice, Slovensko
TOMÁŠEK David HONOVÁ Veronika TK OLYMP OLOMOUC
NEDĚLA Jakub Uwe NEUWIRTHOVÁ Magda Taneční a sportovní klub Opava
BUZÁŠ Marek SLOVENČÍKOVÁ Aneta KST Swing Kroměříž Dospělí & Dospělí –
B 75 F1 & A  22
ZEMAN Zdeněk CHVASTEKOVÁ Štěpánka CTS PERFECT PARDUBICE
Senioři-I-B-STT (10:00 – 10:45) 4 přihlášené páry, 2 odhlášené páry. Předpověď
BERAN Vojtěch KOVAČÍKOVÁ Tereza TK OLYMP OLOMOUC
PACH Vladimír GANIMEDOVA Antonina STARLET BRNO TK OREL TELNICE
STECKER Milan STECKEROVÁ Eva KST QUICK OLOMOUC
ŠPIŘÍK Martin SVOJANOVSKÁ Vilma STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ČADÍLEK Pavel ČADÍLKOVÁ Karolina TK OLYMP OLOMOUC
STRŽÍNEK Pavel STRŽÍNKOVÁ Kateřina TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Senioři-I-B-LAT (11:00 – 12:00) 2 přihlášené páry, 4 odhlášené páry. Předpověď
BLAŽEK Martin VOLEJNÍKOVÁ Jana TK HAPPY DANCE
VŠETIČKA Roman JALOVECKÁ Martina Infinity Dance Team
APOLENÁŘ Miroslav BARTOŠEKOVÁ Irena KST Swing Kroměříž
HOŠEK Vlastimil POKORNÁ Marcela KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
ČADÍLEK Pavel ČADÍLKOVÁ Karolina TK OLYMP OLOMOUC
KLEMPÍŘ Martin VÍTKOVÁ Romana Infinity Dance Team
Senioři-I-A-STT (10:00 – 10:40) 6 přihlášených párů, 0 odhlášených párů. Předpověď
KIESEL Petr MIKESKOVÁ Nikola Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KOLAŘÍK Martin MLČKOVÁ Eva Dance Studio Starlight, z.s.
NOVÁK Stanislav ELIÁŠKOVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA
RYBA Jaroslav DVOŘÁČKOVÁ Tereza Magdalena KAT ZBRASLAV
RYČ David RYČOVÁ Lucie TK ADMIRA
STECKER Milan STECKEROVÁ Eva KST QUICK OLOMOUC
Senioři-I-A-LAT (11:00 – 12:00) 2 přihlášené páry, 5 odhlášených párů. Předpověď
KIESEL Petr MIKESKOVÁ Nikola Dvectis - DSP KOMETA BRNO
LIŠKA Petr FIŘTOVÁ Iveta TŠ DANCE MANŽELŮ CÍCHOVÝCH, s.r.o.
VŠETIČKA Roman JALOVECKÁ Martina Infinity Dance Team
BLAŽEK Martin VOLEJNÍKOVÁ Jana TK HAPPY DANCE
KUBIŠTA Lukáš KUBIŠTOVÁ Alžběta CTS PERFECT PARDUBICE
DURCHÁNEK Stanislav ŠEBKOVÁ Kateřina STK PRAHA
APOLENÁŘ Miroslav BARTOŠEKOVÁ Irena KST Swing Kroměříž
TL-Dospělí-STT (14:00 – 15:00) 25 přihlášených párů, 10 odhlášených párů. Předpověď
A CHMEL Filip DUNAJOVÁ Štěpánka TAK DANCE KROK z.s. Dospělí & Dospělí – M 
A JANÁK Matěj KRÁTKÁ Anna CTS PERFECT PARDUBICE Dospělí & Dospělí – M 
A KLADRUBSKÝ Michal BŘEZINOVÁ Helena TŠ Standardklub Praha
A KUMMER Michal MRHÁLKOVÁ Natálie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
A KUTÁLEK Matěj BUBENÍČKOVÁ Michaela Infinity Dance Team
A LUDMA Tomáš KAUCKÁ Emanuela Praha 7
A MESTEK Martin STAREČKOVÁ Anna TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
A MRÁZEK Viktor VYKYDALOVÁ Veronika KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
A PAULÍNY Martin ČÁKOROVÁ Kateřina TK ASTRA PRAHA
A RADA Tomáš HORÁKOVÁ Eliška Dvectis - DSP KOMETA BRNO
A SABOL Filip EREMENKO Anastasia TK ASTRA PRAHA
A ŠÍR Vilém ŠIŠKOVÁ Hana Anna TK OLYMP OLOMOUC
a BUZÁŠ Marek SLOVENČÍKOVÁ Aneta Dance Studio Starlight, z.s. Dospělí & Dospělí –
A 28 & A  44
a DOLEŽAL Radek FOLCOVÁ Nicole Dvectis - DSP KOMETA BRNO Mládež & Mládež – M 
a FLORIAN Jakub HEGROVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
a HORÁK Martin KLASOVÁ Kristýna TKG HLINSKO
a Lindevang Larsen Magnus Kolesárová Slávka Akadémia tanca Nitra, Slovensko
a NGUYEN Duc Anh MITTAGOVÁ Barbora Infinity Dance Team
a PROVAZNÍK Daniel FLORIANOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
a ROHÁČEK Vít FRUHWIRTOVÁ Lucie Infinity Dance Team
a SVOBODA Matěj PETLACHOVÁ Nikola TK SPARTA PRAHA
a VÍTEK Lukáš TRUTNOVÁ Karolína Infinity Dance Team
a VOJTĚŠEK Daniel JEDLIČKOVÁ Lenka DANZA BRNO
a ZBOŽÍNEK Jan KOLAŘÍKOVÁ Eliška TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
a ZITKO Jan MERUŇKOVÁ Adéla STARLET BRNO TK OREL TELNICE
a BUZÁŠ Marek SLOVENČÍKOVÁ Aneta KST Swing Kroměříž Dospělí & Dospělí –
A 28 & A  44
A LUDMA Tomáš KAUCKÁ Emanuela Jesenice u Prahy
a LICHNOVSKÝ Tomáš KŘIŽÁKOVÁ Viktorie KST KD HLUČÍN Dospělí & Junior I –
B 49 & D  83
A SVOBODA Matěj KOZAR Alina TK DanceTime
A ZÁRYBNICKÝ Jakub BOHATOVÁ Nicole TK OLYMP OLOMOUC
A MARTÍNEK Lukáš DUCHKOVÁ Beata TK ADMIRA
A MAKOVEC Daniel BOROVKOVÁ Michaela MZ Dance Team Dospělí & Mládež – M 
a JANÍK Petr KLIMYAK Vladislava Infinity Dance Team
a SKALICKÝ Pavel HOLÍKOVÁ Vanesa Infinity Dance Team
a APPL Hynek APPLOVÁ Pavlína TK HENZÉLY-SWING Mládež & Junior II – A 80 F1
TL-Dospělí-LAT (17:00 – 18:00) 32 přihlášených párů, 13 odhlášených párů. Předpověď
A BAĎURA David KOLAJOVÁ Monika TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
A BOHDÁLEK Tomáš KLIMEŠOVÁ Beáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
A FORMAN Filip NOVÁČKOVÁ Natálie MZ Dance Team
A HLAWICZKA Martin ŠKŇOUŘIL Joanna TK MARENDI
A CHMEL Filip DUNAJOVÁ Štěpánka TAK DANCE KROK z.s. Dospělí & Dospělí – M 
A JAKUBEC Tomáš KVASNIČKOVÁ Linda Infinity Dance Team
A KUMMER Michal MRHÁLKOVÁ Natálie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
A LUDMA Tomáš KAUCKÁ Emanuela Praha 7
A MAKOVEC Daniel BOROVKOVÁ Michaela MZ Dance Team Dospělí & Mládež – M 
A PAULÍNY Martin ČÁKOROVÁ Kateřina TK ASTRA PRAHA
A POLÁČEK Marek NOVÁKOVÁ Elena TK ADMIRA
A RADA Tomáš HORÁKOVÁ Eliška Dvectis - DSP KOMETA BRNO
A SABOL Filip EREMENKO Anastasia TK ASTRA PRAHA
A ŠÍR Vilém ŠIŠKOVÁ Hana Anna TK OLYMP OLOMOUC
A TOJNAR Martin JOZÍFOVÁ Kateřina CTS PERFECT PARDUBICE
a APPL Hynek APPLOVÁ Pavlína TK HENZÉLY-SWING Mládež & Junior II – A 114
a DOLEŽAL Radek FOLCOVÁ Nicole Dvectis - DSP KOMETA BRNO Mládež & Mládež – A 141 F4
a FLORIAN Jakub HEGROVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
a HRANICKÝ Filip MATUŠOVÁ Tereza TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
a KIRNIG Tomáš KONEČNÁ Klára LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
a KLÍMA Daniel PŠENIČKOVÁ Radka STK PRAHA
a Lindevang Larsen Magnus Kolesárová Slávka Akadémia tanca Nitra, Slovensko
a MAJTYKA Jakub GALUSZKOVÁ Zuzana TK MARENDI
a NGUYEN Duc Anh MITTAGOVÁ Barbora Infinity Dance Team
a OLIVA Tomáš SEMELOVÁ Lucie Dvectis - DSP KOMETA BRNO
a ONDRASZEK Damian PIETROVÁ Julia TK HAPPY DANCE
a PASULKA Aleš REICHOVÁ Eliška Infinity Dance Team
a PIASTEK Jakub SITAROVÁ Julie Dvectis - DSP KOMETA BRNO
a PISULA David SMIEŠKOVÁ Klára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
a PROVAZNÍK Daniel FLORIANOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
a ROHÁČEK Vít FRUHWIRTOVÁ Lucie Infinity Dance Team
a ŠPAČEK Jan VÁLKOVÁ Pavlína LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
a KUDLÁČEK Kristián KUDLÁČKOVÁ Sára LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
A MATĚJKA Robin CUPALOVÁ Nicol TK ADMIRA
A LUDMA Tomáš KAUCKÁ Emanuela Jesenice u Prahy
a KUČERA Jakub Jan MERKLOVÁ Monika TK MAESTRO
a DURCHÁNEK Stanislav ŠEBKOVÁ Kateřina STK PRAHA
a LICHNOVSKÝ Tomáš KŘIŽÁKOVÁ Viktorie KST KD HLUČÍN Dospělí & Junior I –
A 4 & C  0
A OPICHAL Tomáš MAŇÁSKOVÁ Monika KST QUICK OLOMOUC
A ZÁRYBNICKÝ Jakub BOHATOVÁ Nicole TK OLYMP OLOMOUC
A MARTÍNEK Lukáš DUCHKOVÁ Beata TK ADMIRA
a JANÍK Petr KLIMYAK Vladislava Infinity Dance Team
A SKALICKÝ Pavel HOLÍKOVÁ Vanesa Infinity Dance Team
a VÍTEK Lukáš TRUTNOVÁ Karolína Infinity Dance Team
A MATĚJKA Robin CUPALOVÁ Nicol Infinity Dance Team
TL-Senioři-I-STT (13:00 – 13:30) 12 přihlášených párů, 2 odhlášené páry. Předpověď
A ČECH Martin ČECHOVÁ Kateřina FÉNIX LOUNY
A SEDLÁŘ Milan GROŠUPOVÁ Martina Taneční škola Hes, o.s.
A STRŽANOVSKÝ Karel BIERNÁTOVÁ Anna TK SPARTA PRAHA
A VALÍČEK Jiří JANDOVÁ Veronika Infinity Dance Team
A VŠETIČKA Roman JALOVECKÁ Martina Infinity Dance Team
a BERAN Vojtěch KOVAČÍKOVÁ Tereza TK OLYMP OLOMOUC
a KIESEL Petr MIKESKOVÁ Nikola Dvectis - DSP KOMETA BRNO
a KLEMPÍŘ Martin VÍTKOVÁ Romana Infinity Dance Team
a KUBIŠTA Lukáš KUBIŠTOVÁ Alžběta CTS PERFECT PARDUBICE
a NOVÁK Stanislav ELIÁŠKOVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA
a RYČ David RYČOVÁ Lucie TK ADMIRA
a ŠPIŘÍK Martin SVOJANOVSKÁ Vilma STARLET BRNO TK OREL TELNICE
a STRŽÍNEK Pavel STRŽÍNKOVÁ Kateřina TK FORTUNA ZLÍN z.s.
a ČADÍLEK Pavel ČADÍLKOVÁ Karolina TK OLYMP OLOMOUC
TL-Senioři-I-LAT (16:30 – 17:15) 9 přihlášených párů, 3 odhlášené páry. Předpověď
A KUKAŇ Josef KUKAŇ Barbora Tanec Kladno
a ČADÍLEK Pavel ČADÍLKOVÁ Karolina TK OLYMP OLOMOUC
a ČECH Martin ČECHOVÁ Kateřina FÉNIX LOUNY
a KIESEL Petr MIKESKOVÁ Nikola Dvectis - DSP KOMETA BRNO
a KLEMPÍŘ Martin VÍTKOVÁ Romana Infinity Dance Team
a KLÍMA Daniel PŠENIČKOVÁ Radka STK PRAHA
a KUBIŠTA Lukáš KUBIŠTOVÁ Alžběta CTS PERFECT PARDUBICE
a LIŠKA Petr FIŘTOVÁ Iveta TŠ DANCE MANŽELŮ CÍCHOVÝCH, s.r.o.
a VŠETIČKA Roman JALOVECKÁ Martina Infinity Dance Team
a DURCHÁNEK Stanislav ŠEBKOVÁ Kateřina STK PRAHA
a APOLENÁŘ Miroslav BARTOŠEKOVÁ Irena KST Swing Kroměříž
a BLAŽEK Martin VOLEJNÍKOVÁ Jana TK HAPPY DANCE
TL-Senioři-II-STT (14:00 – 14:45) 15 přihlášených párů, 4 odhlášené páry. Předpověď
A BLAŽEK Libor ŽELEZNÁ Dana TK CHVALETICE z.s.
A BOTÍK Richard POKORNÁ Alice STARLET BRNO TK OREL TELNICE
A FLORIAN Petr FLORIANOVÁ Michaela Dvectis - DSP KOMETA BRNO
A JANEČEK Orest MILÁ Lenka Dance Team Hradec Králové
A VESELÝ Jiří VESELÁ Zdeňka STARLET BRNO TK OREL TELNICE
a BRICH Jiří BRICHOVÁ Jitka TK SPARTA PRAHA
a HRABAL Pavel HRABALOVÁ Lenka TK OLYMP OLOMOUC
a CHUDÁREK Tomáš CHUDÁRKOVÁ Martina TK FORTUNA ZLÍN z.s.
a KOLAŘÍK Martin MLČKOVÁ Eva Dance Studio Starlight, z.s.
a LAMPA Jan LAMPOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN
a PÁNEK Petr PÁNKOVÁ Zdeňka FUEGO ŘÍČANY
a PLEYER Karel PLEYEROVÁ Radka TAPOS LITOMĚŘICE
a RYBA Jaroslav DVOŘÁČKOVÁ Tereza Magdalena KAT ZBRASLAV
a RYČ David RYČOVÁ Lucie TK ADMIRA
a ŠPIŘÍK Martin SVOJANOVSKÁ Vilma STARLET BRNO TK OREL TELNICE
a MLEJNSKÝ Radomír MLEJNSKÁ Alice TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
a NOVOBILSKÝ Dalimil NOVOBILSKÁ Pavla Kateřinice
a DUŠEK Bohuslav DUŠKOVÁ Andrea TK DanceTime
A HOŠEK Vlastimil POKORNÁ Marcela KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
TL-Senioři-II-LAT (17:00 – 18:40) 6 přihlášených párů, 4 odhlášené páry. Předpověď
a FLORIAN Petr FLORIANOVÁ Michaela Dvectis - DSP KOMETA BRNO
a HRABAL Pavel HRABALOVÁ Lenka TK OLYMP OLOMOUC
a LAMPA Jan LAMPOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN
a MATOUŠEK Jan MATOUŠKOVÁ Věra TK ASTRA PRAHA
a PÁNEK Petr PÁNKOVÁ Zdeňka FUEGO ŘÍČANY
a SKÝBA Roman SKÝBOVÁ Jana TK ASTRA PRAHA
a DUŠEK Bohuslav DUŠKOVÁ Andrea TK DanceTime
a HOŠEK Vlastimil POKORNÁ Marcela KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
a KAPLÁN Peter KAPLÁNOVÁ Eva TK ASTRA PRAHA
a TESAŘÍK Zdeněk TESAŘÍKOVÁ Dagmar KST Swing Kroměříž
TL-Senioři-III-STT (13:00 – 13:30) 15 přihlášených párů, 2 odhlášené páry. Předpověď
A ČECH Jiří ČECHOVÁ Zina Taneční klub Stabil
A HON Jan HONOVÁ Jaroslava Lutín
A KOULA Miroslav MICHELOVÁ Jana Dance Team Hradec Králové
A PEŘESTÝ Ladislav PEŘESTÁ Šárka TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
a BENÝŠEK Bohuslav BENÝŠKOVÁ Lenka MZ Dance Team
a ČECH Bohumil ČECHOVÁ Pavla TANČÍRNA - KLADNO
a FAJKUS Roman FAJKUSOVÁ Monika DANCE STUDIO OSTRAVA
a KACAFÍREK Aleš SUCHANOVÁ Eva TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM
a MARX Tomáš MARXOVÁ Blanka TAK DANCE KROK z.s.
a MLEJNSKÝ Radomír MLEJNSKÁ Alice TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
a SKÝBA Roman SKÝBOVÁ Jana TK ASTRA PRAHA
a TÁBORSKÝ Michal KŘÍŽOVÁ Irena TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
a TESAŘÍK Zdeněk TESAŘÍKOVÁ Dagmar KST Swing Kroměříž
a VALEČKO Petr VALEČKOVÁ Danuše DANCE STUDIO OSTRAVA
a VYMĚTAL Jan VYMĚTALOVÁ Aurelie Dance Studio Starlight, z.s.
a CINYBULK Jiří KREJČOVÁ Věra STK PRAHA
a KAPLÁN Peter KAPLÁNOVÁ Eva TK ASTRA PRAHA
TL-Senioři-III-LAT (16:30 – 17:30) 4 přihlášené páry, 1 odhlášený pár. Předpověď
a KACAFÍREK Aleš SUCHANOVÁ Eva TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM
a MARX Tomáš MARXOVÁ Blanka TAK DANCE KROK z.s.
a SKÝBA Roman SKÝBOVÁ Jana TK ASTRA PRAHA
a TESAŘÍK Zdeněk TESAŘÍKOVÁ Dagmar KST Swing Kroměříž
a KAPLÁN Peter KAPLÁNOVÁ Eva TK ASTRA PRAHA
TL-Senioři-IV-STT (15:30 – 16:45) 4 přihlášené páry, 1 odhlášený pár. Předpověď
A HON Jan HONOVÁ Jaroslava Lutín
a ČECH Bohumil ČECHOVÁ Pavla TANČÍRNA - KLADNO
a VALEČKO Petr VALEČKOVÁ Danuše DANCE STUDIO OSTRAVA
a VYMĚTAL Jan VYMĚTALOVÁ Aurelie Dance Studio Starlight, z.s.
a CINYBULK Jiří KREJČOVÁ Věra STK PRAHA
TL-Senioři-IV-LAT (17:00 – 19:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
— dancerank.cz