Taneční festival TK GRADACE 2019 - Taneční liga Juniorů a Mládeže

neděle 22.09.2019, Otrokovice, Česko (ČSTS), 25 soutěží, 256 přihlášených párů

Jun-II-B-STT

#PárKlub Body
1 – 21.46PETŘÍK Josef & MALÍKOVÁ KateřinaTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 19.2 F1.0
1 – 42.17BRDIČKA Šimon & JANČÍKOVÁ MichaelaTK FORTUNA ZLÍN z.s. 15.1 F0.7
1 – 64.11POLÁŠEK Jan & SCHÖNWÄLDEROVÁ NikolTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 6.5 F0.2
2 – 64.12BŘEZINA Jan & CÍSAŘOVÁ KarolínaDvectis - DSP KOMETA BRNO 5.4 F0.1
3 – 64.53ZADUBAN Lukáš & KAZDOVÁ KarolínaSTARLET BRNO TK OREL TELNICE 3.6 F0.0
3 – 64.57DONÁT Matěj & DOBRUSKÁ SilvieTAK DANCE KROK z.s. 3.2 F0.0
??Kuniak Oliver & Nemravova ValentinaPegafun dance group Marti , Slovensko ?

Jun-II-B-LAT

#PárKlub Body
1 – 21.19KUCHAŘ Alexandr & BIEROŠOVÁ AdrianaTK TREND OSTRAVA 21.8 F1.0
2 – 52.91PETŘÍK Josef & MALÍKOVÁ KateřinaTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 11.9 F0.4
1 – 63.20PAWLOWSKI Dominik & PROKOPOVÁ BarboraTK TREND OSTRAVA 10.9 F0.4
2 – 63.86HRUŠKA Štěpán & ŠPIČÁKOVÁ BáraTK OLYMP OLOMOUC 7.3 F0.1
2 – 75.50BŘEZINA Jan & CÍSAŘOVÁ KarolínaDvectis - DSP KOMETA BRNO 3.0 F0.1
4 – 75.51LIPOWSKI Robin & WRUBLOVÁ EliškaTK HAPPY DANCE 2.1 F0.0
3 – 75.68ZADUBAN Lukáš & KAZDOVÁ KarolínaSTARLET BRNO TK OREL TELNICE 2.1 F0.0

Dospělí-B-STT

#PárKlub Body
1 – 31.64Rumi Imrich & Bachoríková KatkaTK Welcome Trnava, Slovakia 14.2 F0.6
1 – 42.19Raczek Kacper & Bysina MartynaProfessional Dance Sport, Polska 10.9 F0.3
1 – 42.87PŘIKRYL František & HORŇÁKOVÁ BarboraTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 6.8 F0.1
2 – 43.31ZBOŽÍNEK Jan & KOLAŘÍKOVÁ EliškaTANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s. 4.1 F0.1
??Kuruc Samuel & Pšenáková SheilaTŠK Tiffany Nová Baňa, Slovenská Republika ?
??Mizia-Ossoliński Bartosz & Więckowska MajaProfessional Dance Sport, Polska ?

Dospělí-B-LAT

#PárKlub Body
1 – 21.12Rumi Imrich & Bachoríková KatkaTK Welcome Trnava, Slovakia 17.2 F0.9
1 – 42.58PISULA David & SMIEŠKOVÁ KláraTK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov 8.6 F0.1
2 – 42.84ONDRASZEK Damian & PIETROVÁ JuliaTK HAPPY DANCE 7.0 F0.0
2 – 43.46KUDLÁČEK Kristián & KUDLÁČKOVÁ SáraLR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA 3.2
??Kuruc Samuel & Pšenáková SheilaTŠK Tiffany Nová Baňa, Slovenská Republika ?
??Schmidt Martin & Vykročová PaulínaAkadémia tanca Nitra, Slovensko ?

TL-Jun-I-STT

#PárKlub Body
1 – 21.19NOVÁK Martin & VALIŠOVÁ NatálieTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 236.2
1 – 42.29GROSSMANN Matyáš & ONDRUŠOVÁ LindaTK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. 214.2
2 – 63.33BRDIČKA Šimon & JANČÍKOVÁ MichaelaTK FORTUNA ZLÍN z.s. 193.5
3 – 74.58BUREŠ David & ŽOUŽELOVÁ BarboraTK OLYMP OLOMOUC 168.5
3 – 85.35PAVELKA Samuel Ondřej & PATOČKOVÁ NikolTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 153.7
4 – 106.34PLACHÝ Jan & PALIČKOVÁ AlexandraMZ Dance Team 135.8
3 – 137.11BEDNÁŘ Petr & RABIHOVÁ NicolTK ASTRA PRAHA 126.2
7 – 129.08SIKORA Lukáš & TEOFILOVÁ EliškaTK ELÁN TŘINEC z.s. 91.0
7 – 1410.22POŠTULKA Hubert & ŠALOMOUNOVÁ NelaTK FORTUNA ZLÍN z.s. 80.0
7 – 1510.50JANČÍK Marek & ZMEŠKALOVÁ TerezaTK FORTUNA ZLÍN z.s. 79.2
5 – 1610.74NOVÁK Tomáš & SLÁMOVÁ KristinTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 83.1
7 – 1510.94KOVÁČ Daniel & BUJNOCHOVÁ VanesaTK TREND OSTRAVA 74.8
7 – 1511.59FRKAL Tomáš & LOSOSOVÁ LindaSTARLET BRNO TK OREL TELNICE 69.4
8 – 1612.88HORÁK Hynek & TOMÁNKOVÁ NelaDvectis - DSP KOMETA BRNO 60.3
9 – 1613.63NOVOTNÝ Lukáš & PROKŮPKOVÁ LucieTJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava 57.0
9 – 1614.52GUZIUR Štěpán & OSTRUSZKOVÁ GitaTK ELÁN TŘINEC z.s. 52.3
??PAŘÍZEK Patrik & KAPUŠŇÁKOVÁ NelaTK FORTUNA ZLÍN z.s. ?
??RATNIKOV David & HENDRYCHOVÁ SáraKst SILUETA PRAHA ?

TL-Jun-I-LAT

#PárKlub Body
1 – 41.84NOVÁK Martin & VALIŠOVÁ NatálieTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 223.2
1 – 52.16GROSSMANN Matyáš & ONDRUŠOVÁ LindaTK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. 216.8
1 – 52.83KOLÁŘÍK Petr & SAMSONKOVÁ NelaTK CLASSIC při SVČ Hodonín 203.3
2 – 74.41PAVELKA Samuel Ondřej & PATOČKOVÁ NikolTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 171.9
2 – 84.86OTTNER Tobias & JELÍNKOVÁ KarolínaTK MARENDI 163.2
4 – 137.22BEDNÁŘ Petr & RABIHOVÁ NicolTK ASTRA PRAHA 123.5
5 – 128.24NEŠUTA Petr & LUNGOVÁ SofieTanec Kladno 104.7
5 – 128.33HORÁK Hynek & TOMÁNKOVÁ NelaDvectis - DSP KOMETA BRNO 103.9
6 – 128.75POŠTULKA Hubert & ŠALOMOUNOVÁ NelaTK FORTUNA ZLÍN z.s. 97.5
6 – 139.08KOVÁČ Daniel & BUJNOCHOVÁ VanesaTK TREND OSTRAVA 94.4
7 – 1310.16SIKORA Lukáš & TEOFILOVÁ EliškaTK ELÁN TŘINEC z.s. 80.3
8 – 1310.62JANČÍK Marek & ZMEŠKALOVÁ TerezaTK FORTUNA ZLÍN z.s. 75.3
7 – 1310.92FRKAL Tomáš & LOSOSOVÁ LindaSTARLET BRNO TK OREL TELNICE 73.5
??JULÍNEK Ivo & VIČANOVÁ KristínaTK ORION HODONÍN z.s. ?
??LIPOWSKI Adam & MISIARZOVÁ AnetaTK HAPPY DANCE ?
??PAŘÍZEK Patrik & KAPUŠŇÁKOVÁ NelaTK FORTUNA ZLÍN z.s. ?
??PAVLUŠ Kristián & KREMPLOVÁ SáraTK ORION HODONÍN z.s. ?
??RYCKA Michal & LIŠANÍKOVÁ TerezaDANCE STUDIO LIKE s.r.o. ?
??TOFEL Jakub & RAJNOHOVÁ LucieTANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE ?

TL-Jun-II-STT

#PárKlub Body
1 – 31.50VEVERKA Dominik & KASÁLKOVÁ JulieTK OLYMP OLOMOUC 229.9
1 – 52.19NOVÁK Martin & VALIŠOVÁ NatálieTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 216.2
2 – 63.97HRUŠKA Štěpán & ŠPIČÁKOVÁ BáraTK OLYMP OLOMOUC 180.6
2 – 74.43GROSSMANN Matyáš & ONDRUŠOVÁ LindaTK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. 171.5
2 – 74.44MICHÁLEK Lukáš & KOPECKÁ LauraCOOL DANCE 171.2
3 – 75.33PETŘÍK Josef & MALÍKOVÁ KateřinaTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 153.4
6 – 107.78BUREŠ David & ŽOUŽELOVÁ BarboraTK OLYMP OLOMOUC 108.2
7 – 149.60PLACHÝ Jan & PALIČKOVÁ AlexandraMZ Dance Team 87.0
4 – 149.90POLÁŠEK Jan & SCHÖNWÄLDEROVÁ NikolTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 90.5
7 – 1410.19BEDNÁŘ Petr & RABIHOVÁ NicolTK ASTRA PRAHA 82.4
7 – 1410.29BŘEZINA Jan & CÍSAŘOVÁ KarolínaDvectis - DSP KOMETA BRNO 80.1
7 – 1410.65ZADUBAN Lukáš & KAZDOVÁ KarolínaSTARLET BRNO TK OREL TELNICE 76.8
8 – 1410.71DONÁT Matěj & DOBRUSKÁ SilvieTAK DANCE KROK z.s. 74.7
9 – 1411.45KAPITÁN Dominik & VOJTÁŠKOVÁ ZuzanaiDance Studio, z.s. 68.8
??Kuniak Oliver & Nemravova ValentinaPegafun dance group Marti , Slovensko ?

TL-Jun-II-LAT

#PárKlub Body
1 – 21.09FELCMAN Matyáš & RŮŽIČKOVÁ LucieTK FORTUNA ZLÍN z.s. 238.1
2 – 83.71HOŠEK Lukáš & GRÉGROVÁ KristýnaTANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE 187.0
2 – 135.74KUDLÁČ Matěj & BAJGAROVÁ MichaelaTaneční klub Antonio 153.0
2 – 115.81SOKOL Daniel & MUŽNÁ KristýnaTK ELÁN TŘINEC z.s. 149.8
3 – 116.63MASCHKE Martin & PAVLÍČKOVÁ NikolaTANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE 132.8
2 – 147.05MICHÁLEK Lukáš & KOPECKÁ LauraCOOL DANCE 131.5
4 – 127.46VEVERKA Dominik & KASÁLKOVÁ JulieTK OLYMP OLOMOUC 118.1
3 – 127.52NOVÁK Martin & VALIŠOVÁ NatálieTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 119.4
2 – 147.66GROSSMANN Matyáš & ONDRUŠOVÁ LindaTK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. 123.9
3 – 138.63ONDRUŠ David & KUNČÁKOVÁ SáraTK CLASSIC při SVČ Hodonín 105.5
4 – 1510.03KOLÁŘÍK Petr & SAMSONKOVÁ NelaTK CLASSIC při SVČ Hodonín 89.0
4 – 1911.73MYLEK Dominik & ŠIMÍKOVÁ KláraTK TREND OSTRAVA 78.1
7 – 1812.83PETŘÍK Josef & MALÍKOVÁ KateřinaTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 63.7
8 – 1913.73PAWLOWSKI Dominik & PROKOPOVÁ BarboraTK TREND OSTRAVA 59.6
9 – 2015.35MEZIHORÁK Filip & LÁTALOVÁ ValerieKST Swing Kroměříž 52.4
11 – 2015.68HRUŠKA Štěpán & ŠPIČÁKOVÁ BáraTK OLYMP OLOMOUC 48.5
12 – 2016.50PLACHÝ Jan & PALIČKOVÁ AlexandraMZ Dance Team 46.8
11 – 2116.80DONÁT Matěj & DOBRUSKÁ SilvieTAK DANCE KROK z.s. 47.3
14 – 2118.11BEDNÁŘ Petr & RABIHOVÁ NicolTK ASTRA PRAHA 42.0
15 – 2118.38ZADUBAN Lukáš & KAZDOVÁ KarolínaSTARLET BRNO TK OREL TELNICE 41.4
16 – 2118.57LIPOWSKI Robin & WRUBLOVÁ EliškaTK HAPPY DANCE 41.0
15 – 2118.66BŘEZINA Jan & CÍSAŘOVÁ KarolínaDvectis - DSP KOMETA BRNO 41.0
15 – 2118.92KAPITÁN Dominik & VOJTÁŠKOVÁ ZuzanaiDance Studio, z.s. 40.2
16 – 2119.12NEŠUTA Petr & LUNGOVÁ SofieTanec Kladno 39.8
??Kuniak Oliver & Nemravova ValentinaPegafun dance group Marti , Slovensko ?
??POCHYLÝ Dominik & PODGORNÁ EliškaTK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov ?

TL-Mládeže-STT

#PárKlub Body
1 – 31.65FELCMAN Matyáš & RŮŽIČKOVÁ LucieTK FORTUNA ZLÍN z.s. 227.0
1 – 42.35NOVÁK Petr & KOSKOVÁ NelaTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 213.1
1 – 53.08KOČAŘ Dušan & ŠÁCHOVÁ TinaiDance Studio, z.s. 198.4
2 – 64.05DOLEŽAL Radek & FOLCOVÁ NicoleDvectis - DSP KOMETA BRNO 179.0
3 – 95.32KUČA Josef & ŠERÁKOVÁ DanielaKAT ZBRASLAV 154.8
3 – 117.16KUMMER Michal & MRHÁLKOVÁ NatálieTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 122.7
5 – 117.75PALLAS Kryštof & HENDRYCHOVÁ HanaPraha 96 111.8
5 – 128.07KAPITÁN Filip & RUDY ŠarlotaiDance Studio, z.s. 108.8
6 – 108.17HUVAR Jakub & MARKOVÁ AlexaDANCE STUDIO OSTRAVA 102.7
6 – 128.82VILD Jan & MUSILOVÁ EllenKst SILUETA PRAHA 97.0
6 – 1410.61VÍTEČEK Matyáš & VAŇÁČOVÁ JohanaKst SILUETA PRAHA 78.0
9 – 1411.57HRUŠKA Štěpán & ŠPIČÁKOVÁ BáraTK OLYMP OLOMOUC 66.2
10 – 1412.29APPL Hynek & APPLOVÁ PavlínaTK HENZÉLY-SWING 60.5
10 – 1413.00BALCÁREK Tomáš & MAREŠOVÁ MartinaTŠ ATAK TÁBOR 56.8
??Filip Sevcik & Polotnyak ValeriiaPegafun dance group Martin, Slovakia ?
??Kis Tamás Kristóf & Nagyová MáriaTŠK VIVA Nové Zámky, Slovensko ?

TL-Mládeže-LAT

#PárKlub Body
1 – 31.53NOVÁK Petr & KOSKOVÁ NelaTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 229.3
1 – 72.88PALLAS Kryštof & HENDRYCHOVÁ HanaPraha 96 202.7
2 – 104.74HUVAR Jakub & MARKOVÁ AlexaDANCE STUDIO OSTRAVA 167.1
2 – 136.17HOŠEK Lukáš & GRÉGROVÁ KristýnaTANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE 144.4
2 – 158.03KUMMER Michal & MRHÁLKOVÁ NatálieTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 119.4
3 – 158.07KOČAŘ Dušan & ŠÁCHOVÁ TinaiDance Studio, z.s. 115.7
2 – 158.31KUDLÁČ Matěj & BAJGAROVÁ MichaelaTaneční klub Antonio 114.3
1 – 178.80HOLAZA Šimon & KIRNIGOVÁ JanaLR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA 116.8
3 – 168.99SOKOL Daniel & MUŽNÁ KristýnaTK ELÁN TŘINEC z.s. 105.1
3 – 169.32VILD Jan & MUSILOVÁ EllenKst SILUETA PRAHA 101.6
6 – 139.37POREMSKI Petr & HOMOLOVÁ VendulaDANCE STUDIO OSTRAVA 91.1
5 – 1610.57APPL Hynek & APPLOVÁ PavlínaTK HENZÉLY-SWING 83.5
5 – 1611.18KAPITÁN Filip & RUDY ŠarlotaiDance Studio, z.s. 77.2
6 – 1612.03SKULINA Stanislav & KLUZOVÁ KláraTK HAPPY DANCE 70.7
7 – 1612.44ONDRUŠ David & KUNČÁKOVÁ SáraTK CLASSIC při SVČ Hodonín 66.1
7 – 1713.32SZNAPKA Henryk & TOMAN DariaTK MARENDI 61.4
14 – 1716.19BALCÁREK Tomáš & MAREŠOVÁ MartinaTŠ ATAK TÁBOR 46.1
??ZÍMA Jakub & NEDBAILO AngelinaTK TREND OSTRAVA ?
??Kis Tamás Kristóf & Nagyová MáriaTŠK VIVA Nové Zámky, Slovensko ?

Předpovědi jsou sestaveny na základě statistického modelu, který vychází z minulých soutěžních výsledků zúčastněných párů na soutěžích ČSTS. V tabulce se zobrazuje jak průměrné umístění každého páru, tak možná odchylka v umístění podle tohoto modelu. Na historických datech se úspěšnost předpovědi pohybuje kolem 85 %.

Odhad bodů na soutěžích taneční ligy nepočítá s bodovou bonifikací, která se určuje podle množství a kvality přihlášených párů a podle velikosti poroty.

Nikdy nevěř ničemu, co samo dokáže myslet, pokud nevidíš, kde to má mozek. — Artur Weasley

— dancerank.cz