Taneční festival TK GRADACE 2019 - Taneční liga Juniorů a Mládeže

neděle 22.09.2019, Otrokovice, Česko (ČSTS), 25 soutěží, 256 přihlášených párů

Děti-II-E-KOMBI (09:00 – 10:00) 6 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BEČVÁŘ Teodor GENŽOVÁ Stella TK FORTUNA ZLÍN z.s.
PONC Samuel HERUDKOVÁ Sofie KST KD HLUČÍN
PROCHÁZKA Petr MIKULKOVÁ Aneta TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
SUROVÍK Sebastian DLABAJOVÁ Liana TK FORTUNA ZLÍN z.s.
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
ŠENKEŘÍK Jan VYKOPALOVÁ Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
ČMOCH Tomáš SYNKOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA
NOVOTNÝ Ondřej JANDOVÁ Karolína TK NIKÉ BRNO
HUBYNETS Anatolij SÝKOROVÁ Marita STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Jun-I-E-STT (07:30 – 08:15) 5 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BEČVÁŘ Teodor GENŽOVÁ Stella TK FORTUNA ZLÍN z.s.
KUTĚJ Jan KRINKE Brigita Dance Studio Starlight, z.s. Děti II & Junior I – E 173 F6
PONC Samuel HERUDKOVÁ Sofie KST KD HLUČÍN
SUROVÍK Sebastian DLABAJOVÁ Liana TK FORTUNA ZLÍN z.s.
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
ČMOCH Tomáš SYNKOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA
NOVOTNÝ Ondřej JANDOVÁ Karolína TK NIKÉ BRNO
HUBYNETS Anatolij SÝKOROVÁ Marita STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Jun-I-E-LAT (10:00 – 11:00) 7 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BEČVÁŘ Teodor GENŽOVÁ Stella TK FORTUNA ZLÍN z.s.
FRGAL Lukáš SUROVÍKOVÁ Johana TK FORTUNA ZLÍN z.s.
KUTĚJ Jan KRINKE Brigita Dance Studio Starlight, z.s. Děti II & Junior I – E 87 F1
PONC Samuel HERUDKOVÁ Sofie KST KD HLUČÍN
SUROVÍK Sebastian DLABAJOVÁ Liana TK FORTUNA ZLÍN z.s.
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
ŠENKEŘÍK Jan VYKOPALOVÁ Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
ČMOCH Tomáš SYNKOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA
NOVOTNÝ Ondřej JANDOVÁ Karolína TK NIKÉ BRNO
HUBYNETS Anatolij SÝKOROVÁ Marita STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Děti-II-D-STT (07:30 – 08:15) 10 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
FIALA Václav JIROUŠKOVÁ Nikola DSP Kometa Vyškov
FILIPEC Ondřej JAŠOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s.
Gelardi Giovanni Sabuda Amelia ST ELITA, Kraków, Poland
LEGERSKÝ Alexandr VESELÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s.
MRHÁLEK Václav KRÁLÍKOVÁ Nicol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Obrcian Michal Pšenáková Nia TŠK Tiffany Nová Baňa, Slovenská Republika
RIESSLER Tobias HLADKÁ Amálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
RYCKA Michal LIŠANÍKOVÁ Tereza DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA Děti I & Děti I – D 168 F2
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN Děti I & Děti II – D 140 F2
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Děti-II-D-LAT (10:00 – 11:00) 11 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
FIALA Václav JIROUŠKOVÁ Nikola DSP Kometa Vyškov
FILIPEC Ondřej JAŠOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s.
Gelardi Giovanni Sabuda Amelia ST ELITA, Kraków, Poland
GUZIUR Štěpán OSTRUSZKOVÁ Gita TK ELÁN TŘINEC z.s.
LEGERSKÝ Alexandr VESELÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s.
MRHÁLEK Václav KRÁLÍKOVÁ Nicol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
NOVÁK Tomáš SLÁMOVÁ Kristin TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Obrcian Michal Pšenáková Nia TŠK Tiffany Nová Baňa, Slovenská Republika
RATNIKOV David HENDRYCHOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
RIESSLER Tobias HLADKÁ Amálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN Děti I & Děti II – D 175 F5
ZEMAN František LIŠKOVÁ Monika JISKRA RASPENAVA, z.s.
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Děti-II-C-STT (08:00 – 09:00) 5 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti I – C 153 F5
GUZIUR Štěpán OSTRUSZKOVÁ Gita TK ELÁN TŘINEC z.s.
NOVÁK Tomáš SLÁMOVÁ Kristin TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
PAŘÍZEK Patrik KAPUŠŇÁKOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
RATNIKOV David HENDRYCHOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
ZEMAN František LIŠKOVÁ Monika JISKRA RASPENAVA, z.s.
JANČÍK Marek ZMEŠKALOVÁ Tereza TK FORTUNA ZLÍN z.s.
ŠPILLER Štěpán STONAWSKÁ Magda TK ELÁN TŘINEC z.s.
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Jun-I-D-STT (07:30 – 08:15) 10 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
Bačiak Sean Vilémová Veronika Tanečné Centrum Eleganza, Slovensko
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
FIALA Václav JIROUŠKOVÁ Nikola DSP Kometa Vyškov
FILIPEC Ondřej JAŠOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s.
GATNAR Hynek HRUDÍKOVÁ Denisa Taneční a sportovní klub Opava
MRHÁLEK Václav KRÁLÍKOVÁ Nicol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Pavelka Hugo Líner Nina Tanečné Centrum Eleganza, Slovensko
RIESSLER Tobias HLADKÁ Amálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
RYCKA Michal LIŠANÍKOVÁ Tereza DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN Děti I & Děti II – D 140 F2
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Jun-I-D-LAT (10:00 – 11:00) 14 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
Bačiak Sean Vilémová Veronika Tanečné Centrum Eleganza, Slovensko
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
FIALA Václav JIROUŠKOVÁ Nikola DSP Kometa Vyškov
FILIPEC Ondřej JAŠOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s.
FLORIAN Jáchym MENŠÍKOVÁ Adéla Dvectis - DSP KOMETA BRNO
GATNAR Hynek HRUDÍKOVÁ Denisa Taneční a sportovní klub Opava
GUZIUR Štěpán OSTRUSZKOVÁ Gita TK ELÁN TŘINEC z.s.
MRHÁLEK Václav KRÁLÍKOVÁ Nicol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
NOVÁK Tomáš SLÁMOVÁ Kristin TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Pavelka Hugo Líner Nina Tanečné Centrum Eleganza, Slovensko
RATNIKOV David HENDRYCHOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
RIESSLER Tobias HLADKÁ Amálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN Děti I & Děti II – D 175 F5
ZEMAN František LIŠKOVÁ Monika JISKRA RASPENAVA, z.s.
PŘIKRYL Jiří KREJČÍŘOVÁ Alice TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Děti-II-C-LAT (12:00 – 13:00) 4 přihlášené páry, 2 odhlášené páry.
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti I – C 79 F1
JANČÍK Marek ZMEŠKALOVÁ Tereza TK FORTUNA ZLÍN z.s.
RYCKA Michal LIŠANÍKOVÁ Tereza DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
SIKORA Lukáš TEOFILOVÁ Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s.
ŠPILLER Štěpán STONAWSKÁ Magda TK ELÁN TŘINEC z.s.
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Jun-I-C-STT (07:30 – 08:15) 9 přihlášených párů, 7 odhlášených párů.
FLORIAN Jáchym MENŠÍKOVÁ Adéla Dvectis - DSP KOMETA BRNO
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti I – C 153 F5
GUZIUR Štěpán OSTRUSZKOVÁ Gita TK ELÁN TŘINEC z.s.
KOVÁČ Daniel BUJNOCHOVÁ Vanesa TK TREND OSTRAVA Junior I & Junior I – C 108 F3
NOVÁK Tomáš SLÁMOVÁ Kristin TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
PAŘÍZEK Patrik KAPUŠŇÁKOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
POŠTULKA Hubert ŠALOMOUNOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
RATNIKOV David HENDRYCHOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
ZEMAN František LIŠKOVÁ Monika JISKRA RASPENAVA, z.s.
JANČÍK Marek ZMEŠKALOVÁ Tereza TK FORTUNA ZLÍN z.s.
JUDAS Tomáš POKORNÁ Tereza TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
ŠČEPKA Matěj KUCHAŘOVÁ Eliška KST Swing Kroměříž
PŘIKRYL Jiří KREJČÍŘOVÁ Alice TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
ŠPILLER Štěpán STONAWSKÁ Magda TK ELÁN TŘINEC z.s.
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Jun-I-C-LAT (10:00 – 11:00) 11 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BRDIČKA Šimon JANČÍKOVÁ Michaela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
BUREŠ David ŽOUŽELOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti I – C 79 F1
JANČÍK Marek ZMEŠKALOVÁ Tereza TK FORTUNA ZLÍN z.s.
KOVÁČ Daniel BUJNOCHOVÁ Vanesa TK TREND OSTRAVA Junior I & Junior I – C 82 F2
KRIST Filip KLIMEŠOVÁ Lucie TK ORION HODONÍN z.s. Junior I & Děti II – C 60 F1
MÁTÉ Nathaniel Alec PŠOVSKÁ Ema TK CLASSIC při SVČ Hodonín Junior I & Junior I – B 0
POŠTULKA Hubert ŠALOMOUNOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
RYCKA Michal LIŠANÍKOVÁ Tereza DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
SIKORA Lukáš TEOFILOVÁ Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s.
TOFEL Jakub RAJNOHOVÁ Lucie TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
JUDAS Tomáš POKORNÁ Tereza TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
ŠPILLER Štěpán STONAWSKÁ Magda TK ELÁN TŘINEC z.s.
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Jun-II-D-STT (07:30 – 08:15) 4 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
GATNAR Hynek HRUDÍKOVÁ Denisa Taneční a sportovní klub Opava
ŠKARPA Tomáš ŠKARPOVÁ Nikola TK HENZÉLY-SWING
WIDENKA Daniel KAWULOKOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s.
Baka Artur Pilhovičová Lea TŠ Keller Nové Zámky, Slovenská republika
Jun-II-D-LAT (10:00 – 11:00) 7 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
FLORIAN Jáchym MENŠÍKOVÁ Adéla Dvectis - DSP KOMETA BRNO
GATNAR Hynek HRUDÍKOVÁ Denisa Taneční a sportovní klub Opava
MIKULÁŠEK Tomáš MUSILOVÁ Magdaléna DANZA BRNO
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
ŠKARPA Tomáš ŠKARPOVÁ Nikola TK HENZÉLY-SWING
WIDENKA Daniel KAWULOKOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s.
PŘIKRYL Jiří KREJČÍŘOVÁ Alice TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
SEHNALÍK Dan KUČEROVÁ Tereza TŠ BATUKÁDA
Jun-II-C-STT (07:30 – 08:15) 6 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
CZECZOTKA Roman SLEZÁKOVÁ Marie TK TREND OSTRAVA Junior II & Junior II –
C 25 & E  0
FLORIAN Jáchym MENŠÍKOVÁ Adéla Dvectis - DSP KOMETA BRNO
HLOŽEK Hynek KREJČÍŘOVÁ Julie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. Junior II & Junior I –
D 210 F2 & C  69 F2
KOVÁČ Daniel BUJNOCHOVÁ Vanesa TK TREND OSTRAVA Junior I & Junior I – C 108 F3
MIKULÁŠEK Tomáš MUSILOVÁ Magdaléna DANZA BRNO
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
ŠČEPKA Matěj KUCHAŘOVÁ Eliška KST Swing Kroměříž
PŘIKRYL Jiří KREJČÍŘOVÁ Alice TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
VAŇO Anton VAJDÍKOVÁ Eliška TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Jun-II-C-LAT (10:00 – 11:00) 8 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
Baka Artur Pilhovičová Lea TŠ Keller Nové Zámky, Slovenská republika
BUREŠ David ŽOUŽELOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
CZECZOTKA Roman SLEZÁKOVÁ Marie TK TREND OSTRAVA Junior II & Junior II –
C 32 F1 & E  0
HLOŽEK Hynek KREJČÍŘOVÁ Julie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. Junior II & Junior I – C 144 F3
KOVÁČ Daniel BUJNOCHOVÁ Vanesa TK TREND OSTRAVA Junior I & Junior I – C 82 F2
KRIST Filip KLIMEŠOVÁ Lucie TK ORION HODONÍN z.s. Junior I & Děti II – C 60 F1
MÁTÉ Nathaniel Alec PŠOVSKÁ Ema TK CLASSIC při SVČ Hodonín Junior I & Junior I – B 0
TOFEL Jakub RAJNOHOVÁ Lucie TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
JUDAS Tomáš POKORNÁ Tereza TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
BRANŽOVSKÝ Adam MAVREVOVÁ Nikola TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
VAŇO Anton VAJDÍKOVÁ Eliška TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
BRDIČKA Šimon JANČÍKOVÁ Michaela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Jun-II-B-STT (08:00 – 09:00) 7 přihlášených párů, 6 odhlášených párů. Předpověď
BRDIČKA Šimon JANČÍKOVÁ Michaela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior I – B 27 F1
DONÁT Matěj DOBRUSKÁ Silvie TAK DANCE KROK z.s.
Kuniak Oliver Nemravova Valentina Pegafun dance group Marti , Slovensko
PETŘÍK Josef MALÍKOVÁ Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
POLÁŠEK Jan SCHÖNWÄLDEROVÁ Nikol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
ZADUBAN Lukáš KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior II & Junior I – B 40 F1
KOSIEC Jakub PISULOVÁ Karolína TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
DUFKA Petr KOLENKOVÁ Alexandra TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
BRANŽOVSKÝ Adam MAVREVOVÁ Nikola TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PAVELKA Samuel Ondřej PATOČKOVÁ Nikol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
NOVÁK Martin VALIŠOVÁ Natálie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Jun-II-B-LAT (12:00 – 13:00) 7 přihlášených párů, 8 odhlášených párů. Předpověď
BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior I – B 12
HRUŠKA Štěpán ŠPIČÁKOVÁ Bára TK OLYMP OLOMOUC
KUCHAŘ Alexandr BIEROŠOVÁ Adriana TK TREND OSTRAVA
LIPOWSKI Robin WRUBLOVÁ Eliška TK HAPPY DANCE
PAWLOWSKI Dominik PROKOPOVÁ Barbora TK TREND OSTRAVA
PETŘÍK Josef MALÍKOVÁ Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
ZADUBAN Lukáš KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior II & Junior I – B 7
ŠČEPKA Matěj KUCHAŘOVÁ Eliška KST Swing Kroměříž
ČADÍLEK Adam BLOKEŠOVÁ Anna TK OLYMP OLOMOUC
KOSIEC Jakub PISULOVÁ Karolína TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
DUFKA Petr KOLENKOVÁ Alexandra TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PAVELKA Samuel Ondřej PATOČKOVÁ Nikol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
NOVÁK Martin VALIŠOVÁ Natálie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
DONÁT Matěj DOBRUSKÁ Silvie TAK DANCE KROK z.s.
Dospělí-B-STT (09:00 – 10:00) 6 přihlášených párů, 0 odhlášených párů. Předpověď
Kuruc Samuel Pšenáková Sheila TŠK Tiffany Nová Baňa, Slovenská Republika
Mizia-Ossoliński Bartosz Więckowska Maja Professional Dance Sport, Polska
PŘIKRYL František HORŇÁKOVÁ Barbora TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Raczek Kacper Bysina Martyna Professional Dance Sport, Polska
Rumi Imrich Bachoríková Katka TK Welcome Trnava, Slovakia
ZBOŽÍNEK Jan KOLAŘÍKOVÁ Eliška TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s. Mládež & Junior II – B 75
Dospělí-B-LAT (11:00 – 12:00) 6 přihlášených párů, 1 odhlášený pár. Předpověď
KUDLÁČEK Kristián KUDLÁČKOVÁ Sára LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA Junior II & Dospělí –
B 28 F1 & D  19
Kuruc Samuel Pšenáková Sheila TŠK Tiffany Nová Baňa, Slovenská Republika
ONDRASZEK Damian PIETROVÁ Julia TK HAPPY DANCE Mládež & Mládež –
C 2 & B  47 F1
PISULA David SMIEŠKOVÁ Klára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
Rumi Imrich Bachoríková Katka TK Welcome Trnava, Slovakia
Schmidt Martin Vykročová Paulína Akadémia tanca Nitra, Slovensko
Králik Gregor Belavá Pavlína TK Welcome Trnava, Slovensko
TL-Jun-I-STT (13:30 – 14:30) 18 přihlášených párů, 6 odhlášených párů. Předpověď
A BEDNÁŘ Petr RABIHOVÁ Nicol TK ASTRA PRAHA Junior I & Junior I –
C 18 & B  10
A BRDIČKA Šimon JANČÍKOVÁ Michaela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
A BUREŠ David ŽOUŽELOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
A GROSSMANN Matyáš ONDRUŠOVÁ Linda TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior I & Junior I – B 4
A NOVÁK Martin VALIŠOVÁ Natálie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
A PAVELKA Samuel Ondřej PATOČKOVÁ Nikol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
A PLACHÝ Jan PALIČKOVÁ Alexandra MZ Dance Team Junior I & Junior I –
B 11 & C  3
a FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti I – C 153 F5
a GUZIUR Štěpán OSTRUSZKOVÁ Gita TK ELÁN TŘINEC z.s.
a HORÁK Hynek TOMÁNKOVÁ Nela Dvectis - DSP KOMETA BRNO Děti II & Děti II – C 9
a JANČÍK Marek ZMEŠKALOVÁ Tereza TK FORTUNA ZLÍN z.s.
a KOVÁČ Daniel BUJNOCHOVÁ Vanesa TK TREND OSTRAVA Junior I & Junior I – C 108 F3
a NOVÁK Tomáš SLÁMOVÁ Kristin TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
a NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
a PAŘÍZEK Patrik KAPUŠŇÁKOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
a POŠTULKA Hubert ŠALOMOUNOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
a RATNIKOV David HENDRYCHOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
a SIKORA Lukáš TEOFILOVÁ Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s.
a ZEMAN František LIŠKOVÁ Monika JISKRA RASPENAVA, z.s.
a JUDAS Tomáš POKORNÁ Tereza TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
a KRÁL Šimon KUBÍKOVÁ Julie STK PRAHA
a PŘIKRYL Jiří KREJČÍŘOVÁ Alice TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
a ŠPILLER Štěpán STONAWSKÁ Magda TK ELÁN TŘINEC z.s.
A HRTOŇ Vojtěch VALIŠOVÁ Viktorie Dvectis - DSP KOMETA BRNO
TL-Jun-I-LAT (15:30 – 16:30) 19 přihlášených párů, 8 odhlášených párů. Předpověď
A BEDNÁŘ Petr RABIHOVÁ Nicol TK ASTRA PRAHA Junior I & Junior I –
C 19 & B  59 F2
A GROSSMANN Matyáš ONDRUŠOVÁ Linda TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior I & Junior I – B 3
A KOLÁŘÍK Petr SAMSONKOVÁ Nela TK CLASSIC při SVČ Hodonín
A NEŠUTA Petr LUNGOVÁ Sofie Tanec Kladno
A NOVÁK Martin VALIŠOVÁ Natálie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
A OTTNER Tobias JELÍNKOVÁ Karolína TK MARENDI Junior I & Junior I – B 0
A PAVELKA Samuel Ondřej PATOČKOVÁ Nikol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
a FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti I – C 79 F1
a HORÁK Hynek TOMÁNKOVÁ Nela Dvectis - DSP KOMETA BRNO Děti II & Děti II – C 17
a JANČÍK Marek ZMEŠKALOVÁ Tereza TK FORTUNA ZLÍN z.s.
a JULÍNEK Ivo VIČANOVÁ Kristína TK ORION HODONÍN z.s.
a KOVÁČ Daniel BUJNOCHOVÁ Vanesa TK TREND OSTRAVA Junior I & Junior I – C 82 F2
a LIPOWSKI Adam MISIARZOVÁ Aneta TK HAPPY DANCE
a PAŘÍZEK Patrik KAPUŠŇÁKOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
a PAVLUŠ Kristián KREMPLOVÁ Sára TK ORION HODONÍN z.s.
a POŠTULKA Hubert ŠALOMOUNOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
a RYCKA Michal LIŠANÍKOVÁ Tereza DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
a SIKORA Lukáš TEOFILOVÁ Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s.
a TOFEL Jakub RAJNOHOVÁ Lucie TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
a JUDAS Tomáš POKORNÁ Tereza TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
A KRÁL Šimon KUBÍKOVÁ Julie STK PRAHA
A MEZIHORÁK Filip LÁTALOVÁ Valerie KST Swing Kroměříž Junior I & Junior I – B 11
a ŠPILLER Štěpán STONAWSKÁ Magda TK ELÁN TŘINEC z.s.
A POCHYLÝ Dominik PODGORNÁ Eliška TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
A HRTOŇ Vojtěch VALIŠOVÁ Viktorie Dvectis - DSP KOMETA BRNO
a MÁTÉ Nathaniel Alec PŠOVSKÁ Ema TK CLASSIC při SVČ Hodonín Junior I & Junior I – B 0
A PLACHÝ Jan PALIČKOVÁ Alexandra MZ Dance Team Junior I & Junior I –
B 6 & C  31 F1
TL-Jun-II-STT (09:00 – 10:00) 15 přihlášených párů, 5 odhlášených párů. Předpověď
A HRUŠKA Štěpán ŠPIČÁKOVÁ Bára TK OLYMP OLOMOUC
A MICHÁLEK Lukáš KOPECKÁ Laura COOL DANCE
a BEDNÁŘ Petr RABIHOVÁ Nicol TK ASTRA PRAHA Junior I & Junior I –
C 18 & B  10
a BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior I – B 27 F1
a BUREŠ David ŽOUŽELOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
a DONÁT Matěj DOBRUSKÁ Silvie TAK DANCE KROK z.s.
a GROSSMANN Matyáš ONDRUŠOVÁ Linda TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior I & Junior I – B 4
a KAPITÁN Dominik VOJTÁŠKOVÁ Zuzana iDance Studio, z.s.
a Kuniak Oliver Nemravova Valentina Pegafun dance group Marti , Slovensko
a NOVÁK Martin VALIŠOVÁ Natálie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
a PETŘÍK Josef MALÍKOVÁ Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
a PLACHÝ Jan PALIČKOVÁ Alexandra MZ Dance Team Junior I & Junior I –
B 11 & C  3
a POLÁŠEK Jan SCHÖNWÄLDEROVÁ Nikol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
a VEVERKA Dominik KASÁLKOVÁ Julie TK OLYMP OLOMOUC
a ZADUBAN Lukáš KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior II & Junior I – B 40 F1
a SVĚNTÝ Mikuláš PROCHÁZKOVÁ Julia TK OLYMP OLOMOUC
A ČADÍLEK Adam BLOKEŠOVÁ Anna TK OLYMP OLOMOUC
A VLČEK Jan PŘÍPLATOVÁ Petra TK KOŠKOVI, z.s.
a PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO
A FELCMAN Matyáš RŮŽIČKOVÁ Lucie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
TL-Jun-II-LAT (11:00 – 12:00) 26 přihlášených párů, 4 odhlášené páry. Předpověď
A FELCMAN Matyáš RŮŽIČKOVÁ Lucie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
A HOŠEK Lukáš GRÉGROVÁ Kristýna TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
A KUDLÁČ Matěj BAJGAROVÁ Michaela Taneční klub Antonio
A MICHÁLEK Lukáš KOPECKÁ Laura COOL DANCE
A MYLEK Dominik ŠIMÍKOVÁ Klára TK TREND OSTRAVA
A ONDRUŠ David KUNČÁKOVÁ Sára TK CLASSIC při SVČ Hodonín
A SOKOL Daniel MUŽNÁ Kristýna TK ELÁN TŘINEC z.s.
a BEDNÁŘ Petr RABIHOVÁ Nicol TK ASTRA PRAHA Junior I & Junior I –
C 19 & B  59 F2
a BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior I – B 12
a DONÁT Matěj DOBRUSKÁ Silvie TAK DANCE KROK z.s.
a GROSSMANN Matyáš ONDRUŠOVÁ Linda TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior I & Junior I – B 3
a HRUŠKA Štěpán ŠPIČÁKOVÁ Bára TK OLYMP OLOMOUC
a KAPITÁN Dominik VOJTÁŠKOVÁ Zuzana iDance Studio, z.s.
a KOLÁŘÍK Petr SAMSONKOVÁ Nela TK CLASSIC při SVČ Hodonín
a Kuniak Oliver Nemravova Valentina Pegafun dance group Marti , Slovensko
a LIPOWSKI Robin WRUBLOVÁ Eliška TK HAPPY DANCE
a MASCHKE Martin PAVLÍČKOVÁ Nikola TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
a MEZIHORÁK Filip LÁTALOVÁ Valerie KST Swing Kroměříž Junior I & Junior I – B 11
a NEŠUTA Petr LUNGOVÁ Sofie Tanec Kladno
a NOVÁK Martin VALIŠOVÁ Natálie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
a PAWLOWSKI Dominik PROKOPOVÁ Barbora TK TREND OSTRAVA
a PETŘÍK Josef MALÍKOVÁ Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
a PLACHÝ Jan PALIČKOVÁ Alexandra MZ Dance Team Junior I & Junior I –
B 6 & C  31 F1
a POCHYLÝ Dominik PODGORNÁ Eliška TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
a VEVERKA Dominik KASÁLKOVÁ Julie TK OLYMP OLOMOUC
a ZADUBAN Lukáš KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior II & Junior I – B 7
a SVĚNTÝ Mikuláš PROCHÁZKOVÁ Julia TK OLYMP OLOMOUC
A NOVOTNÝ Jakub BOBKOVÁ Barbora COOL DANCE
A VLČEK Jan PŘÍPLATOVÁ Petra TK KOŠKOVI, z.s.
a PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO
TL-Mládeže-STT (13:30 – 14:30) 16 přihlášených párů, 2 odhlášené páry. Předpověď
A KUMMER Michal MRHÁLKOVÁ Natálie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
a APPL Hynek APPLOVÁ Pavlína TK HENZÉLY-SWING Mládež & Junior I – A 7
a BALCÁREK Tomáš MAREŠOVÁ Martina TŠ ATAK TÁBOR Mládež & Junior II – A 5
a DOLEŽAL Radek FOLCOVÁ Nicole Dvectis - DSP KOMETA BRNO
a FELCMAN Matyáš RŮŽIČKOVÁ Lucie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
a Filip Sevcik Polotnyak Valeriia Pegafun dance group Martin, Slovakia
a HRUŠKA Štěpán ŠPIČÁKOVÁ Bára TK OLYMP OLOMOUC
a HUVAR Jakub MARKOVÁ Alexa DANCE STUDIO OSTRAVA
a KAPITÁN Filip RUDY Šarlota iDance Studio, z.s.
a Kis Tamás Kristóf Nagyová Mária TŠK VIVA Nové Zámky, Slovensko
a KOČAŘ Dušan ŠÁCHOVÁ Tina iDance Studio, z.s.
a KUČA Josef ŠERÁKOVÁ Daniela KAT ZBRASLAV
a NOVÁK Petr KOSKOVÁ Nela TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
a PALLAS Kryštof HENDRYCHOVÁ Hana Praha 96
a VILD Jan MUSILOVÁ Ellen Kst SILUETA PRAHA
a VÍTEČEK Matyáš VAŇÁČOVÁ Johana Kst SILUETA PRAHA
a ČADÍLEK Adam BLOKEŠOVÁ Anna TK OLYMP OLOMOUC
a VLČEK Jan PŘÍPLATOVÁ Petra TK KOŠKOVI, z.s.
TL-Mládeže-LAT (15:30 – 16:30) 19 přihlášených párů, 5 odhlášených párů. Předpověď
A KUMMER Michal MRHÁLKOVÁ Natálie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
A ZÍMA Jakub NEDBAILO Angelina TK TREND OSTRAVA
a APPL Hynek APPLOVÁ Pavlína TK HENZÉLY-SWING Mládež & Junior I – A 58
a BALCÁREK Tomáš MAREŠOVÁ Martina TŠ ATAK TÁBOR Mládež & Junior II – A 5
a HOLAZA Šimon KIRNIGOVÁ Jana LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
a HOŠEK Lukáš GRÉGROVÁ Kristýna TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
a HUVAR Jakub MARKOVÁ Alexa DANCE STUDIO OSTRAVA
a KAPITÁN Filip RUDY Šarlota iDance Studio, z.s.
a Kis Tamás Kristóf Nagyová Mária TŠK VIVA Nové Zámky, Slovensko
a KOČAŘ Dušan ŠÁCHOVÁ Tina iDance Studio, z.s.
a KUDLÁČ Matěj BAJGAROVÁ Michaela Taneční klub Antonio
a NOVÁK Petr KOSKOVÁ Nela TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
a ONDRUŠ David KUNČÁKOVÁ Sára TK CLASSIC při SVČ Hodonín
a PALLAS Kryštof HENDRYCHOVÁ Hana Praha 96
a POREMSKI Petr HOMOLOVÁ Vendula DANCE STUDIO OSTRAVA
a SKULINA Stanislav KLUZOVÁ Klára TK HAPPY DANCE
a SOKOL Daniel MUŽNÁ Kristýna TK ELÁN TŘINEC z.s.
a SZNAPKA Henryk TOMAN Daria TK MARENDI
a VILD Jan MUSILOVÁ Ellen Kst SILUETA PRAHA
a NOVOTNÝ Jakub BOBKOVÁ Barbora COOL DANCE
A BOLDIŠ Tomáš GLISTOVÁ Marie TK TREND OSTRAVA
a VLČEK Jan PŘÍPLATOVÁ Petra TK KOŠKOVI, z.s.
a KIRNIG Tomáš KONEČNÁ Klára LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
a FELCMAN Matyáš RŮŽIČKOVÁ Lucie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
— dancerank.cz