Velká cena MZ Dance a KD Železničářů - Memoriál Aloise Dvořáka

sobota 28.09.2019, Praha, Česko (ČSTS), 12 soutěží, 226 přihlášených párů

TL-Senioři-I-STT

#PárKlub Body
1 – 31.98ČECH Martin & ČECHOVÁ KateřinaFÉNIX LOUNY 220.4
1 – 32.01DEYL Zbyněk & DEYLOVÁ MartinaMZ Dance Team 219.8
1 – 42.18SEDLÁŘ Milan & GROŠUPOVÁ MartinaTaneční škola Hes, o.s. 216.4
3 – 43.84KOSTOV Bogdan & MIYASHITA MegumiKst SILUETA PRAHA 183.2
5 – 65.11JANEČEK Orest & MILÁ LenkaDance Team Hradec Králové 157.9
5 – 86.56VALÍČEK Jiří & JANDOVÁ VeronikaInfinity Dance Team 129.0
6 – 96.82KITLER Zdeněk & KITLEROVÁ PetraDance Team Hradec Králové 124.0
6 – 97.66KUBIŠTA Lukáš & KUBIŠTOVÁ AlžbětaCTS PERFECT PARDUBICE 107.7
8 – 108.96BRICH Jiří & BRICHOVÁ JitkaTK SPARTA PRAHA 90.8
8 – 119.15ČAPEK Michal & ČAPKOVÁ IvanaTK SPARTA PRAHA 88.8
8 – 119.28ČADÍLEK Pavel & ČADÍLKOVÁ KarolinaTK OLYMP OLOMOUC 87.2
8 – 119.49KŘELINA Petr & KŘELINOVÁ StáňaTK SPARTA PRAHA 85.2
??NOVÁK Stanislav & ELIÁŠKOVÁ KristýnaTK SPARTA PRAHA ?

TL-Senioři-I-LAT

#PárKlub Body
1 – 21.27DEYL Zbyněk & DEYLOVÁ MartinaMZ Dance Team 234.7
1 – 32.12VALČUHA David & ČAPKOVÁ MichaelaSTK PRAHA 217.5
1 – 42.83KLÍMA Daniel & PŠENIČKOVÁ RadkaSTK PRAHA 203.5
3 – 43.79ČECH Martin & ČECHOVÁ KateřinaFÉNIX LOUNY 184.3
5 – 65.16KUBIŠTA Lukáš & KUBIŠTOVÁ AlžbětaCTS PERFECT PARDUBICE 156.8
5 – 65.26ČADÍLEK Pavel & ČADÍLKOVÁ KarolinaTK OLYMP OLOMOUC 154.8
??KUKAŇ Josef & KUKAŇ BarboraTanec Kladno ?

TL-Senioři-II-STT

#PárKlub Body
1 – 51.82MAREŠKA Miloslav & MAREŠKOVÁ LenkaKAT ZBRASLAV 223.6
1 – 32.04MOKŘÍŠ Jan & MOKŘÍŠOVÁ VěraTS SMYK ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 219.1
1 – 53.00POVOLNÝ Lukáš & NOVÁKOVÁ KateřinaTK CHVALETICE z.s. 200.1
2 – 74.20FLORIAN Petr & FLORIANOVÁ MichaelaDvectis - DSP KOMETA BRNO 175.9
3 – 75.07JANEČEK Orest & MILÁ LenkaDance Team Hradec Králové 158.7
4 – 75.68MÍKA Vladimír & KUČEROVÁ MarieTK SPARTA PRAHA 146.4
5 – 76.22KOČÍ Roman & KŮSTKOVÁ IrenaTK SPARTA PRAHA 135.5
8 – 118.92DUŠEK Bohuslav & DUŠKOVÁ AndreaTK DanceTime 91.4
8 – 1510.12BLAŽEK Libor & ŽELEZNÁ DanaTK CHVALETICE z.s. 81.6
8 – 1410.30SKALICKÝ Václav & SKALICKÁ IvaKAT ZBRASLAV 79.1
8 – 1511.10VRÁNA Jiří & VRÁNOVÁ JaromíraTANČÍRNA - KLADNO 73.0
8 – 1511.62LAMPA Jan & LAMPOVÁ ZuzanaKST KD HLUČÍN 68.4
8 – 1712.72RYČ David & RYČOVÁ LucieTK ADMIRA 63.4
9 – 1612.87RYBA Jaroslav & DVOŘÁČKOVÁ Tereza MagdalenaKAT ZBRASLAV 60.1
9 – 1713.94HRABAL Pavel & HRABALOVÁ LenkaTK OLYMP OLOMOUC 56.5
9 – 1714.85ČAPEK Michal & ČAPKOVÁ IvanaTK SPARTA PRAHA 52.7
9 – 1714.98BRICH Jiří & BRICHOVÁ JitkaTK SPARTA PRAHA 51.9
16 – 1917.61PÁNEK Petr & PÁNKOVÁ ZdeňkaFUEGO ŘÍČANY 42.8
16 – 1917.72KŘELINA Petr & KŘELINOVÁ StáňaTK SPARTA PRAHA 42.6

SuperTL-Jun-I-STT

#PárKlub Body
1 – 31.33NOVÁK Martin & VALIŠOVÁ NatálieTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 233.3
1 – 52.56KRÁSA Tadeáš & HAJNÍKOVÁ ŠtěpánkaTK MAESTRO 208.7
1 – 62.94GROSSMANN Matyáš & ONDRUŠOVÁ LindaTK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. 201.3
3 – 105.90SMOLUCHA Vojtěch & ZHYDOVSKA AnastasiaTK ASTRA PRAHA 144.8
3 – 106.44BRDIČKA Šimon & KRYŠTOFOVÁ LucieTK FORTUNA ZLÍN z.s. 135.9
4 – 117.05PAVELKA Samuel Ondřej & PATOČKOVÁ NikolTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 124.8
4 – 107.06MAREK Vojtěch & MYSLÍKOVÁ MonikaTK SPARTA PRAHA 122.8
4 – 107.20KAZDA David & PTÁČKOVÁ JulieSTARLET BRNO TK OREL TELNICE 119.9
4 – 138.33BORTLÍK Šimon & DOLEŽALOVÁ SáraTK SPORT AGENCY PRAHA 108.1
5 – 128.75HRTOŇ Vojtěch & VALIŠOVÁ ViktorieDvectis - DSP KOMETA BRNO 98.9
4 – 138.90BEDNÁŘ Petr & RABIHOVÁ NicolTK ASTRA PRAHA 98.8
10 – 1512.16FRKAL Tomáš & LOSOSOVÁ LindaSTARLET BRNO TK OREL TELNICE 62.3
10 – 1512.91HORÁK Hynek & TOMÁNKOVÁ NelaDvectis - DSP KOMETA BRNO 57.0
10 – 1513.40ŠULC Filip & PLESAROVÁ EliškaCOOL DANCE 55.8
10 – 1513.62NOVOTNÝ Lukáš & PROKŮPKOVÁ LucieTJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava 54.3
??GREGORIADES Fabian & KUZMENKOVA DariaTaneční škola Filip Gregoriades z.s. ?
??HRAZÁNEK Ondřej & JELÍNKOVÁ JasminaJistebnice ?
??CHARVÁT Michal & DALEKOREJOVÁ BarboraTK SPARTA PRAHA ?
??PAŘÍZEK Patrik & KAPUŠŇÁKOVÁ NelaTK FORTUNA ZLÍN z.s. ?
??RATNIKOV David & HENDRYCHOVÁ SáraKst SILUETA PRAHA ?

SuperTL-Jun-I-LAT

#PárKlub Body
1 – 52.26NOVÁK Martin & VALIŠOVÁ NatálieTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 214.8
1 – 62.99KRÁSA Tadeáš & HAJNÍKOVÁ ŠtěpánkaTK MAESTRO 200.3
1 – 73.13GROSSMANN Matyáš & ONDRUŠOVÁ LindaTK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. 198.4
1 – 83.79KOLÁŘÍK Petr & SAMSONKOVÁ NelaTK CLASSIC při SVČ Hodonín 184.4
2 – 136.47PAVELKA Samuel Ondřej & PATOČKOVÁ NikolTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 138.7
3 – 137.36OTTNER Tobias & JELÍNKOVÁ KarolínaTK MARENDI 122.1
4 – 137.91SMOLUCHA Vojtěch & ZHYDOVSKA AnastasiaTK ASTRA PRAHA 114.2
5 – 137.97KAZDA David & PTÁČKOVÁ JulieSTARLET BRNO TK OREL TELNICE 110.6
4 – 169.35HRTOŇ Vojtěch & VALIŠOVÁ ViktorieDvectis - DSP KOMETA BRNO 98.4
6 – 1510.56DOLANSKÝ Tobiáš & DOBSOVÁ KlaudieCTS PERFECT PARDUBICE 79.5
6 – 1610.59BORTLÍK Šimon & DOLEŽALOVÁ SáraTK SPORT AGENCY PRAHA 81.8
5 – 1811.44BEDNÁŘ Petr & RABIHOVÁ NicolTK ASTRA PRAHA 77.5
6 – 1711.79TOMAN Matyáš & TOMANOVÁ RozárkaTŠ EASY DANCE 2000 NYMBURK 72.5
9 – 1713.21NEŠUTA Petr & LUNGOVÁ SofieTanec Kladno 59.1
8 – 1713.70HORÁK Hynek & TOMÁNKOVÁ NelaDvectis - DSP KOMETA BRNO 57.8
10 – 1814.41ANELT Vojtěch & HRUŠKOVÁ ŠarlotaTaneční klub Vavruška 53.4
12 – 1816.09FRKAL Tomáš & LOSOSOVÁ LindaSTARLET BRNO TK OREL TELNICE 46.6
13 – 1816.15NOVOTNÝ Lukáš & PROKŮPKOVÁ LucieTJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava 46.7
??GREGORIADES Fabian & KUZMENKOVA DariaTaneční škola Filip Gregoriades z.s. ?
??HRAZÁNEK Ondřej & JELÍNKOVÁ JasminaJistebnice ?
??CHARVÁT Michal & DALEKOREJOVÁ BarboraTK SPARTA PRAHA ?
??LIPOWSKI Adam & MISIARZOVÁ AnetaTK HAPPY DANCE ?
??PAŘÍZEK Patrik & KAPUŠŇÁKOVÁ NelaTK FORTUNA ZLÍN z.s. ?
??RYCKA Michal & LIŠANÍKOVÁ TerezaDANCE STUDIO LIKE s.r.o. ?

SuperTL-Jun-II-STT

#PárKlub Body
1 – 52.38VEVERKA Dominik & KASÁLKOVÁ JulieTK OLYMP OLOMOUC 212.3
1 – 83.62SLEPIČKA Adam & KLÁPOVÁ JanaMZ Dance Team 188.6
1 – 83.77NOVÁK Martin & VALIŠOVÁ NatálieTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 185.2
1 – 83.87KUNTOŠ Vilém & KÁBRTOVÁ VendulaCOOL DANCE 183.4
1 – 94.54VLČEK Jan & PŘÍPLATOVÁ PetraTK KOŠKOVI, z.s. 170.0
4 – 106.77HRUŠKA Štěpán & ŠPIČÁKOVÁ BáraTK OLYMP OLOMOUC 127.3
3 – 116.99KRÁSA Tadeáš & HAJNÍKOVÁ ŠtěpánkaTK MAESTRO 126.4
2 – 127.27MICHÁLEK Lukáš & KOPECKÁ LauraCOOL DANCE 123.8
4 – 118.10ČADÍLEK Adam & BLOKEŠOVÁ AnnaTK OLYMP OLOMOUC 107.1
8 – 1611.42ROUTA Ondřej & VĚTROVSKÁ PetraTK SPARTA PRAHA 71.8
7 – 2114.10VÁVRA Jan & KAVKOVÁ ValerieTK KZMJ JIČÍN 60.6
8 – 2114.40BRDIČKA Šimon & KRYŠTOFOVÁ LucieTK FORTUNA ZLÍN z.s. 58.9
8 – 2114.51SMOLUCHA Vojtěch & ZHYDOVSKA AnastasiaTK ASTRA PRAHA 56.9
10 – 2115.49MALČÍK Michal & STOKLASOVÁ KláraKST Swing Kroměříž 49.8
10 – 2216.24MAREK Vojtěch & MYSLÍKOVÁ MonikaTK SPARTA PRAHA 48.7
10 – 2216.33BADEJ Michal & IVANKOVA AnastasiaTK MDK SOKOLOV, z.s. 48.7
10 – 2216.45PAVLÍČEK Viktor & TRUNDOVÁ LudmilaDvectis - DSP KOMETA BRNO 48.9
10 – 2216.58PEJSAR Tomáš & PLISCHKEOVÁ ValentýnaTK KOŠKOVI, z.s. 48.1
9 – 2216.88KRAJSKÝ Šimon Samuel & STOKLASOVÁ JulieKST Swing Kroměříž 49.3
9 – 2317.92BŘEZINA Jan & CÍSAŘOVÁ KarolínaDvectis - DSP KOMETA BRNO 45.7
11 – 2218.15BEDNÁŘ Petr & RABIHOVÁ NicolTK ASTRA PRAHA 43.3
11 – 2318.55HORÁK Filip & PLNÁ KarolínaKarlovy Vary 1 42.6
13 – 2318.63FOREJT Jan & KOUBOVÁ KláraMZ Dance Team 41.5
15 – 2319.02VIŠNOVSKÝ Adam & ČECHTICKÁ LucieTK KOŠKOVI, z.s. 40.3
14 – 2319.23DONÁT Matěj & DOBRUSKÁ SilvieTAK DANCE KROK z.s. 39.9
16 – 2319.94KAPITÁN Dominik & VOJTÁŠKOVÁ ZuzanaiDance Studio, z.s. 38.3

SuperTL-Jun-II-LAT

#PárKlub Body
11.05FELCMAN Matyáš & RŮŽIČKOVÁ LucieTK FORTUNA ZLÍN z.s. 238.9
2 – 94.27PŘIBYL Filip & RUMPÍKOVÁ AmálieCOOL DANCE 177.3
2 – 115.49SLEPIČKA Adam & KLÁPOVÁ JanaMZ Dance Team 157.0
2 – 137.02MASCHKE Martin & PAVLÍČKOVÁ NikolaTANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE 128.8
3 – 137.39NOVÁK Martin & VALIŠOVÁ NatálieTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 124.8
3 – 148.08VEVERKA Dominik & KASÁLKOVÁ JulieTK OLYMP OLOMOUC 112.6
2 – 178.14MICHÁLEK Lukáš & KOPECKÁ LauraCOOL DANCE 121.9
3 – 158.87SKULINA Stanislav & KLUZOVÁ KláraTK HAPPY DANCE 104.4
2 – 188.94GROSSMANN Matyáš & ONDRUŠOVÁ LindaTK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. 113.0
3 – 179.03KUNTOŠ Vilém & KÁBRTOVÁ VendulaCOOL DANCE 107.3
3 – 1910.13KRÁSA Tadeáš & HAJNÍKOVÁ ŠtěpánkaTK MAESTRO 96.8
5 – 2011.42KOLÁŘÍK Petr & SAMSONKOVÁ NelaTK CLASSIC při SVČ Hodonín 80.1
3 – 2211.84VLČEK Jan & PŘÍPLATOVÁ PetraTK KOŠKOVI, z.s. 85.5
4 – 2213.66MYLEK Dominik & ŠIMÍKOVÁ KláraTK TREND OSTRAVA 70.8
9 – 2115.63HORÁK Filip & PLNÁ KarolínaKarlovy Vary 1 50.7
4 – 2415.67MAŠEK Štěpán & SVOJTKOVÁ TerezaMZ Dance Team 62.7
11 – 2317.74MALČÍK Michal & STOKLASOVÁ KláraKST Swing Kroměříž 44.3
15 – 2218.37BADEJ Michal & IVANKOVA AnastasiaTK MDK SOKOLOV, z.s. 41.4
11 – 2418.48SMOLUCHA Vojtěch & ZHYDOVSKA AnastasiaTK ASTRA PRAHA 43.1
8 – 2518.77KRAJSKÝ Šimon Samuel & STOKLASOVÁ JulieKST Swing Kroměříž 45.9
15 – 2318.79ROUTA Ondřej & VĚTROVSKÁ PetraTK SPARTA PRAHA 40.5
11 – 2419.45DONÁT Matěj & DOBRUSKÁ SilvieTAK DANCE KROK z.s. 41.6
13 – 2520.04PAVLÍČEK Viktor & TRUNDOVÁ LudmilaDvectis - DSP KOMETA BRNO 39.1
16 – 2420.24NOVÁK Tomáš & BULÍŘOVÁ AnnaTK ASTRA PRAHA 37.6
15 – 2420.42FOREJT Jan & KOUBOVÁ KláraMZ Dance Team 37.4
17 – 2521.07DOLANSKÝ Tobiáš & DOBSOVÁ KlaudieCTS PERFECT PARDUBICE 36.1
18 – 2521.59LIPOWSKI Robin & WRUBLOVÁ EliškaTK HAPPY DANCE 35.3
16 – 2621.95BEDNÁŘ Petr & RABIHOVÁ NicolTK ASTRA PRAHA 35.3
16 – 2622.02BŘEZINA Jan & CÍSAŘOVÁ KarolínaDvectis - DSP KOMETA BRNO 34.9
17 – 2622.28VIŠNOVSKÝ Adam & ČECHTICKÁ LucieTK KOŠKOVI, z.s. 34.5
19 – 2522.69NEŠUTA Petr & LUNGOVÁ SofieTanec Kladno 33.3
19 – 2622.82KAPITÁN Dominik & VOJTÁŠKOVÁ ZuzanaiDance Studio, z.s. 33.5
??POCHYLÝ Dominik & PODGORNÁ EliškaTK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov ?

SuperTL-Mládeže-STT

#PárKlub Body
1 – 72.73TOMÁNEK Jonáš & KOSMÁKOVÁ ŠárkaDvectis - DSP KOMETA BRNO 205.5
1 – 62.77BORŮVKA Daniel & BORŮVKOVÁ BarboraTK OLYMP OLOMOUC 204.6
1 – 73.35LOS CHOVANEC Oliver & PLACHÁ EliškaiDance Studio, z.s. 193.1
1 – 74.34FELCMAN Matyáš & RŮŽIČKOVÁ LucieTK FORTUNA ZLÍN z.s. 173.1
2 – 85.18KLÁPA Adam & KRÁSOVÁ AnetaTK MAESTRO 156.4
1 – 95.73FRIED Martin & VONDŘEJCOVÁ SáraTK SPARTA PRAHA 148.1
3 – 96.01BURANT Jan & FALTUSOVÁ KláraMZ Dance Team 140.7
3 – 96.43NOVÁK Petr & KOSKOVÁ NelaTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 132.4
9 – 1711.49MARTÍNEK Lukáš & DUCHKOVÁ BeataTK ADMIRA 71.4
9 – 1912.44JUHÁS Ladislav & ARNOLDOVÁ BarboraMZ Dance Team 66.1
9 – 1913.15PALLAS Kryštof & HENDRYCHOVÁ HanaPraha 96 61.8
9 – 1813.22HUVAR Jakub & MARKOVÁ AlexaDANCE STUDIO OSTRAVA 58.9
9 – 2113.23KAPITÁN Filip & RUDY ŠarlotaiDance Studio, z.s. 63.6
9 – 2114.95KUNTOŠ Vilém & KÁBRTOVÁ VendulaCOOL DANCE 55.0
9 – 2015.18VILD Jan & MUSILOVÁ EllenKst SILUETA PRAHA 53.1
9 – 2215.38DOBRUSKÝ Patrik & NOVÁKOVÁ VeronikaCOOL DANCE 54.5
9 – 2116.02VLČEK Jan & PŘÍPLATOVÁ PetraTK KOŠKOVI, z.s. 50.4
8 – 2216.13VRABLÍK Vojtěch & HAVLOVÁ KláraTaneční klub Vavruška 52.9
9 – 2216.84FLORIAN Daniel & KASALOVÁ LindaDvectis - DSP KOMETA BRNO 50.4
9 – 2217.35VÍTEČEK Matyáš & VAŇÁČOVÁ JohanaKst SILUETA PRAHA 47.6
13 – 2218.39MUNZAR Tomáš & MOTTLOVÁ EliškaMZ Dance Team 41.7
10 – 2319.27PŘIBYL Filip & RUMPÍKOVÁ AmálieCOOL DANCE 41.0
16 – 2319.81HRUŠKA Štěpán & ŠPIČÁKOVÁ BáraTK OLYMP OLOMOUC 38.5
14 – 2319.94BEJR Michael & PROCHÁZKOVÁ SofieCOOL DANCE 38.3
17 – 2320.28ČADÍLEK Adam & BLOKEŠOVÁ AnnaTK OLYMP OLOMOUC 37.5

SuperTL-Mládeže-LAT

#PárKlub Body
1 – 31.50BOLDIŠ Tomáš & GLISTOVÁ MarieTK TREND OSTRAVA 229.9
1 – 73.15TOMÁNEK Jonáš & KOSMÁKOVÁ ŠárkaDvectis - DSP KOMETA BRNO 197.7
1 – 63.16BORŮVKA Daniel & BORŮVKOVÁ BarboraTK OLYMP OLOMOUC 197.0
2 – 105.23FELCMAN Matyáš & RŮŽIČKOVÁ LucieTK FORTUNA ZLÍN z.s. 157.9
3 – 126.67NOVÁK Petr & KOSKOVÁ NelaTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 132.7
3 – 157.68DOBRUSKÝ Patrik & NOVÁKOVÁ VeronikaCOOL DANCE 123.6
5 – 138.64LOS CHOVANEC Oliver & PLACHÁ EliškaiDance Studio, z.s. 99.4
3 – 168.73FRIED Martin & VONDŘEJCOVÁ SáraTK SPARTA PRAHA 109.5
4 – 169.54VENGRYNSKÝ Petr & STEHNOVÁ EliškaMZ Dance Team 97.6
4 – 169.78PALLAS Kryštof & HENDRYCHOVÁ HanaPraha 96 94.4
7 – 1510.79KLÁPA Adam & KRÁSOVÁ AnetaTK MAESTRO 75.9
3 – 2210.90BURANT Jan & FALTUSOVÁ KláraMZ Dance Team 97.1
7 – 1812.58MARTÍNEK Lukáš & DUCHKOVÁ BeataTK ADMIRA 66.2
8 – 1913.52HUVAR Jakub & MARKOVÁ AlexaDANCE STUDIO OSTRAVA 60.1
9 – 2216.30KUDLÁČ Matěj & BAJGAROVÁ MichaelaTaneční klub Antonio 51.2
11 – 2116.84PŘIBYL Filip & RUMPÍKOVÁ AmálieCOOL DANCE 46.1
8 – 2216.94HOLAZA Šimon & KIRNIGOVÁ JanaLR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA 50.0
10 – 2217.34VILD Jan & MUSILOVÁ EllenKst SILUETA PRAHA 46.2
11 – 2217.70SOKOL Daniel & MUŽNÁ KristýnaTK ELÁN TŘINEC z.s. 44.5
15 – 2318.92POREMSKI Petr & HOMOLOVÁ VendulaDANCE STUDIO OSTRAVA 40.2
14 – 2319.31KAPITÁN Filip & RUDY ŠarlotaiDance Studio, z.s. 39.8
16 – 2319.34MUNZAR Tomáš & MOTTLOVÁ EliškaMZ Dance Team 39.6
15 – 2219.65FLORIAN Daniel & KASALOVÁ LindaDvectis - DSP KOMETA BRNO 39.7
15 – 2319.70KUNTOŠ Vilém & KÁBRTOVÁ VendulaCOOL DANCE 38.9
16 – 2219.82VRABLÍK Vojtěch & HAVLOVÁ KláraTaneční klub Vavruška 38.5
16 – 2319.89SKULINA Stanislav & KLUZOVÁ KláraTK HAPPY DANCE 38.3
16 – 2220.15VLČEK Jan & PŘÍPLATOVÁ PetraTK KOŠKOVI, z.s. 37.8
17 – 2320.24SZNAPKA Henryk & TOMAN DariaTK MARENDI 37.5
??ZÍMA Jakub & NEDBAILO AngelinaTK TREND OSTRAVA ?

TL-Senioři-II-LAT

#PárKlub Body
1 – 21.35MOKŘÍŠ Jan & MOKŘÍŠOVÁ VěraTS SMYK ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 232.9
1 – 21.67FLORIAN Petr & FLORIANOVÁ MichaelaDvectis - DSP KOMETA BRNO 226.5
3 – 63.48DUŠEK Bohuslav & DUŠKOVÁ AndreaTK DanceTime 190.5
3 – 74.81SKÝBA Roman & SKÝBOVÁ JanaTK ASTRA PRAHA 163.8
4 – 85.81LAMPA Jan & LAMPOVÁ ZuzanaKST KD HLUČÍN 143.8
3 – 86.09KACAFÍREK Aleš & SUCHANOVÁ EvaTŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM 138.5
4 – 86.34HRABAL Pavel & HRABALOVÁ LenkaTK OLYMP OLOMOUC 133.5
4 – 96.55MATOUŠEK Jan & MATOUŠKOVÁ VěraTK ASTRA PRAHA 129.6
8 – 109.05KAPLÁN Peter & KAPLÁNOVÁ EvaTK ASTRA PRAHA 89.8
8 – 109.13PÁNEK Petr & PÁNKOVÁ ZdeňkaFUEGO ŘÍČANY 88.9

TL-Senioři-III-STT

#PárKlub Body
11.04ZEMAN Jaroslav & ZEMANOVÁ PetraTaneční klub Stabil 239.3
2 – 52.45HON Jan & HONOVÁ JaroslavaLutín 211.0
2 – 53.68FAJKUS Roman & FAJKUSOVÁ MonikaDANCE STUDIO OSTRAVA 186.3
3 – 53.97ČECH Bohumil & ČECHOVÁ PavlaTANČÍRNA - KLADNO 180.5
2 – 84.70KOULA Miroslav & MICHELOVÁ JanaDance Team Hradec Králové 166.6
5 – 96.85BENÝŠEK Bohuslav & BENÝŠKOVÁ LenkaMZ Dance Team 124.3
4 – 107.08KACAFÍREK Aleš & SUCHANOVÁ EvaTŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM 121.8
5 – 118.32SKÝBA Roman & SKÝBOVÁ JanaTK ASTRA PRAHA 102.6
6 – 108.34MARX Tomáš & MARXOVÁ BlankaTAK DANCE KROK z.s. 100.4
6 – 118.74TÁBORSKÝ Michal & KŘÍŽOVÁ IrenaTK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN 95.8
9 – 1411.11PRÁGR Milan & PRÁGROVÁ IvanaTANČÍRNA - KLADNO 70.8
9 – 1411.24KAPLÁN Peter & KAPLÁNOVÁ EvaTK ASTRA PRAHA 69.6
10 – 1412.82KULHAVÝ František & KULHAVÁ LadislavaTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. 57.2
11 – 1412.90CINYBULK Jiří & KREJČOVÁ VěraSTK PRAHA 56.5
??ČECH Jiří & ČECHOVÁ ZinaTaneční klub Stabil ?

TL-Senioři-IV-STT

#PárKlub Body
1 – 21.09HON Jan & HONOVÁ JaroslavaLutín 238.1
1 – 21.95ČECH Bohumil & ČECHOVÁ PavlaTANČÍRNA - KLADNO 221.0
3 – 43.25VYMĚTAL Jan & VYMĚTALOVÁ AurelieDance Studio Starlight, z.s. 195.0
3 – 43.70MIKULKA Josef & MIKULKOVÁ MarieTK FORTUNA ZLÍN z.s. 185.9
55.00CINYBULK Jiří & KREJČOVÁ VěraSTK PRAHA 160.0

Předpovědi jsou sestaveny na základě statistického modelu, který vychází z minulých soutěžních výsledků zúčastněných párů na soutěžích ČSTS. V tabulce se zobrazuje jak průměrné umístění každého páru, tak možná odchylka v umístění podle tohoto modelu. Na historických datech se úspěšnost předpovědi pohybuje kolem 85 %.

Odhad bodů na soutěžích taneční ligy nepočítá s bodovou bonifikací, která se určuje podle množství a kvality přihlášených párů a podle velikosti poroty.

Nikdy nevěř ničemu, co samo dokáže myslet, pokud nevidíš, kde to má mozek. — Artur Weasley

— dancerank.cz