Velká cena MZ Dance a KD Železničářů - Memoriál Aloise Dvořáka

sobota 28.09.2019, Praha, Česko (ČSTS), 12 soutěží, 226 přihlášených párů

TL-Senioři-I-STT (07:45 – 08:45) 13 přihlášených párů, 3 odhlášené páry. Předpověď
A ČECH Martin ČECHOVÁ Kateřina FÉNIX LOUNY
A DEYL Zbyněk DEYLOVÁ Martina MZ Dance Team
A JANEČEK Orest MILÁ Lenka Dance Team Hradec Králové
A KITLER Zdeněk KITLEROVÁ Petra Dance Team Hradec Králové
A KOSTOV Bogdan MIYASHITA Megumi Kst SILUETA PRAHA
A SEDLÁŘ Milan GROŠUPOVÁ Martina Taneční škola Hes, o.s.
A VALÍČEK Jiří JANDOVÁ Veronika Infinity Dance Team
a BRICH Jiří BRICHOVÁ Jitka TK SPARTA PRAHA
a ČADÍLEK Pavel ČADÍLKOVÁ Karolina TK OLYMP OLOMOUC
a ČAPEK Michal ČAPKOVÁ Ivana TK SPARTA PRAHA
a KŘELINA Petr KŘELINOVÁ Stáňa TK SPARTA PRAHA
a KUBIŠTA Lukáš KUBIŠTOVÁ Alžběta CTS PERFECT PARDUBICE
a NOVÁK Stanislav ELIÁŠKOVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA
a RYBA Jaroslav DVOŘÁČKOVÁ Tereza Magdalena KAT ZBRASLAV
a TLAPÁK Daniel HUDÍKOVÁ Edita MZ Dance Team
A BELO Lukáš ŠERÁKOVÁ Lenka KAT ZBRASLAV
TL-Senioři-I-LAT (08:00 – 11:30) 7 přihlášených párů, 4 odhlášené páry. Předpověď
A DEYL Zbyněk DEYLOVÁ Martina MZ Dance Team
A KUKAŇ Josef KUKAŇ Barbora Tanec Kladno
a ČADÍLEK Pavel ČADÍLKOVÁ Karolina TK OLYMP OLOMOUC
a ČECH Martin ČECHOVÁ Kateřina FÉNIX LOUNY
a KLÍMA Daniel PŠENIČKOVÁ Radka STK PRAHA
a KUBIŠTA Lukáš KUBIŠTOVÁ Alžběta CTS PERFECT PARDUBICE
a VALČUHA David ČAPKOVÁ Michaela STK PRAHA
a RYBA Jaroslav DVOŘÁČKOVÁ Tereza Magdalena KAT ZBRASLAV
a TRUHLÁŘ Jiří TRUHLÁŘOVÁ Martina TK NIKÉ BRNO
a BLAŽEK Martin VOLEJNÍKOVÁ Jana TK HAPPY DANCE
a TLAPÁK Daniel HUDÍKOVÁ Edita MZ Dance Team
TL-Senioři-II-STT (10:30 – 14:30) 19 přihlášených párů, 1 odhlášený pár. Předpověď
A BLAŽEK Libor ŽELEZNÁ Dana TK CHVALETICE z.s.
A FLORIAN Petr FLORIANOVÁ Michaela Dvectis - DSP KOMETA BRNO
A JANEČEK Orest MILÁ Lenka Dance Team Hradec Králové
A KOČÍ Roman KŮSTKOVÁ Irena TK SPARTA PRAHA
A MAREŠKA Miloslav MAREŠKOVÁ Lenka KAT ZBRASLAV
A MÍKA Vladimír KUČEROVÁ Marie TK SPARTA PRAHA
A POVOLNÝ Lukáš NOVÁKOVÁ Kateřina TK CHVALETICE z.s.
a BRICH Jiří BRICHOVÁ Jitka TK SPARTA PRAHA
a ČAPEK Michal ČAPKOVÁ Ivana TK SPARTA PRAHA
a DUŠEK Bohuslav DUŠKOVÁ Andrea TK DanceTime
a HRABAL Pavel HRABALOVÁ Lenka TK OLYMP OLOMOUC
a KŘELINA Petr KŘELINOVÁ Stáňa TK SPARTA PRAHA
a LAMPA Jan LAMPOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN
a MOKŘÍŠ Jan MOKŘÍŠOVÁ Věra TS SMYK ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
a PÁNEK Petr PÁNKOVÁ Zdeňka FUEGO ŘÍČANY
a RYBA Jaroslav DVOŘÁČKOVÁ Tereza Magdalena KAT ZBRASLAV
a RYČ David RYČOVÁ Lucie TK ADMIRA
a SKALICKÝ Václav SKALICKÁ Iva KAT ZBRASLAV
a VRÁNA Jiří VRÁNOVÁ Jaromíra TANČÍRNA - KLADNO
a CHUDÁREK Tomáš CHUDÁRKOVÁ Martina TK FORTUNA ZLÍN z.s.
SuperTL-Jun-I-STT (12:00 – 14:30) 20 přihlášených párů, 5 odhlášených párů. Předpověď
BEDNÁŘ Petr RABIHOVÁ Nicol TK ASTRA PRAHA Junior II & Junior II – B 74 F3
BORTLÍK Šimon DOLEŽALOVÁ Sára TK SPORT AGENCY PRAHA Junior I & Junior I –
B 0 & B  14
BRDIČKA Šimon KRYŠTOFOVÁ Lucie TK FORTUNA ZLÍN z.s. Junior II & Junior II –
B 149 F6 & B  55 F1
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti II – C 210 F8
GREGORIADES Fabian KUZMENKOVA Daria Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
GROSSMANN Matyáš ONDRUŠOVÁ Linda TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior II – B 27 F1
HORÁK Hynek TOMÁNKOVÁ Nela Dvectis - DSP KOMETA BRNO
HRAZÁNEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jasmina Jistebnice
HRTOŇ Vojtěch VALIŠOVÁ Viktorie Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior I & Junior I – B 0
CHARVÁT Michal DALEKOREJOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
KAZDA David PTÁČKOVÁ Julie STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KRÁSA Tadeáš HAJNÍKOVÁ Štěpánka TK MAESTRO Junior II & Junior II – B 92 F4
MAREK Vojtěch MYSLÍKOVÁ Monika TK SPARTA PRAHA
NOVÁK Martin VALIŠOVÁ Natálie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava Junior II & Junior I – B 2
PAŘÍZEK Patrik KAPUŠŇÁKOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
PAVELKA Samuel Ondřej PATOČKOVÁ Nikol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. Junior I & Junior I – B 10
RATNIKOV David HENDRYCHOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
SMOLUCHA Vojtěch ZHYDOVSKA Anastasia TK ASTRA PRAHA Junior II & Junior I – B 116 F4
ŠULC Filip PLESAROVÁ Eliška COOL DANCE
PLACHÝ Jan PALIČKOVÁ Alexandra MZ Dance Team
KRÁL Šimon KUBÍKOVÁ Julie STK PRAHA
VOLF Richard DOSTÁLOVÁ Veronika TK SPARTA PRAHA
VIŠNOVSKÝ Adam ČECHTICKÁ Lucie TK KOŠKOVI, z.s. Junior II & Junior II – B 21 F1
SIKORA Lukáš TEOFILOVÁ Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s.
SuperTL-Jun-I-LAT (12:00 – 16:30) 24 přihlášených párů, 12 odhlášených párů. Předpověď
ANELT Vojtěch HRUŠKOVÁ Šarlota Taneční klub Vavruška
BEDNÁŘ Petr RABIHOVÁ Nicol TK ASTRA PRAHA Junior II & Junior II –
B 27 & B  59 F2
BORTLÍK Šimon DOLEŽALOVÁ Sára TK SPORT AGENCY PRAHA Junior I & Junior I –
B 0 & B  6
DOLANSKÝ Tobiáš DOBSOVÁ Klaudie CTS PERFECT PARDUBICE
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti II – C 162 F2
GREGORIADES Fabian KUZMENKOVA Daria Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
GROSSMANN Matyáš ONDRUŠOVÁ Linda TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior II – B 22 F1
HORÁK Hynek TOMÁNKOVÁ Nela Dvectis - DSP KOMETA BRNO
HRAZÁNEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jasmina Jistebnice
HRTOŇ Vojtěch VALIŠOVÁ Viktorie Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior I & Junior I – B 0
CHARVÁT Michal DALEKOREJOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
KAZDA David PTÁČKOVÁ Julie STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KOLÁŘÍK Petr SAMSONKOVÁ Nela TK CLASSIC při SVČ Hodonín
KRÁSA Tadeáš HAJNÍKOVÁ Štěpánka TK MAESTRO Junior II & Junior II – B 85 F4
LIPOWSKI Adam MISIARZOVÁ Aneta TK HAPPY DANCE
NEŠUTA Petr LUNGOVÁ Sofie Tanec Kladno
NOVÁK Martin VALIŠOVÁ Natálie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava Junior II & Junior I – B 2
OTTNER Tobias JELÍNKOVÁ Karolína TK MARENDI Junior I & Junior I – B 19 F1
PAŘÍZEK Patrik KAPUŠŇÁKOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
PAVELKA Samuel Ondřej PATOČKOVÁ Nikol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. Junior I & Junior I – B 0
RYCKA Michal LIŠANÍKOVÁ Tereza DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
SMOLUCHA Vojtěch ZHYDOVSKA Anastasia TK ASTRA PRAHA Junior II & Junior I – B 91 F3
TOMAN Matyáš TOMANOVÁ Rozárka TŠ EASY DANCE 2000 NYMBURK
PLACHÝ Jan PALIČKOVÁ Alexandra MZ Dance Team
NOVÁK Dominik DOLEŽALOVÁ Natálie ACADEMIA LATINA PŘÍBRAM
ANELT Vojtěch HRUŠKOVÁ Šarlota FUEGO ŘÍČANY
KRÁL Šimon KUBÍKOVÁ Julie STK PRAHA
VOLF Richard DOSTÁLOVÁ Veronika TK SPARTA PRAHA
NOVÁK Dominik MAŠKOVÁ Alice ACADEMIA LATINA PŘÍBRAM
ŘÍHA Matyáš PIXOVÁ Kateřina TK TJ Sokol Lysá nad Labem
POCHYLÝ Dominik PODGORNÁ Eliška TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
VIŠNOVSKÝ Adam ČECHTICKÁ Lucie TK KOŠKOVI, z.s. Junior II & Junior II – B 19
SIKORA Lukáš TEOFILOVÁ Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s.
GRUSS Martin KAISEROVÁ Vanessa TK SPARTA PRAHA
MAREK Vojtěch MYSLÍKOVÁ Monika TK SPARTA PRAHA
SuperTL-Jun-II-STT (07:45 – 08:45) 26 přihlášených párů, 6 odhlášených párů, 6 nasazených párů. Předpověď
BADEJ Michal IVANKOVA Anastasia TK MDK SOKOLOV, z.s. Junior II & Junior II – B 48
BEDNÁŘ Petr RABIHOVÁ Nicol TK ASTRA PRAHA Junior II & Junior II – B 74 F3
BRDIČKA Šimon KRYŠTOFOVÁ Lucie TK FORTUNA ZLÍN z.s. Junior II & Junior II –
B 149 F6 & B  55 F1
BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior II – B 85 F2
ČADÍLEK Adam BLOKEŠOVÁ Anna TK OLYMP OLOMOUC Mládež & Junior II – A 0
DONÁT Matěj DOBRUSKÁ Silvie TAK DANCE KROK z.s. Junior II & Junior II – B 69 F2
FOREJT Jan KOUBOVÁ Klára MZ Dance Team
HORÁK Filip PLNÁ Karolína Karlovy Vary 1 Junior II & Junior II – B 45 F1
HRUŠKA Štěpán ŠPIČÁKOVÁ Bára TK OLYMP OLOMOUC Mládež & Junior II – A 0
KAPITÁN Dominik VOJTÁŠKOVÁ Zuzana iDance Studio, z.s. Junior II & Junior I – B 20
KRAJSKÝ Šimon Samuel STOKLASOVÁ Julie KST Swing Kroměříž
KRÁSA Tadeáš HAJNÍKOVÁ Štěpánka TK MAESTRO Junior II & Junior II – B 92 F4
KUNTOŠ Vilém KÁBRTOVÁ Vendula COOL DANCE Junior II & Mládež – A 30 F1
MALČÍK Michal STOKLASOVÁ Klára KST Swing Kroměříž Junior II & Junior II – B 62 F2
MAREK Vojtěch MYSLÍKOVÁ Monika TK SPARTA PRAHA
MICHÁLEK Lukáš KOPECKÁ Laura COOL DANCE Junior II & Junior II – A 0
NOVÁK Martin VALIŠOVÁ Natálie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior II – B 106 F1
PEJSAR Tomáš PLISCHKEOVÁ Valentýna TK KOŠKOVI, z.s. Junior II & Junior I –
B 59 F1 & B  106 F1
ROUTA Ondřej VĚTROVSKÁ Petra TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior II – B 113 F3
SLEPIČKA Adam KLÁPOVÁ Jana MZ Dance Team Junior II & Junior II – A 0
SMOLUCHA Vojtěch ZHYDOVSKA Anastasia TK ASTRA PRAHA Junior II & Junior I – B 116 F4
VÁVRA Jan KAVKOVÁ Valerie TK KZMJ JIČÍN
VEVERKA Dominik KASÁLKOVÁ Julie TK OLYMP OLOMOUC
VIŠNOVSKÝ Adam ČECHTICKÁ Lucie TK KOŠKOVI, z.s. Junior II & Junior II – B 21 F1
VLČEK Jan PŘÍPLATOVÁ Petra TK KOŠKOVI, z.s. Mládež & Mládež – A 0
PLACHÝ Jan PALIČKOVÁ Alexandra MZ Dance Team
SVĚNTÝ Mikuláš PROCHÁZKOVÁ Julia TK OLYMP OLOMOUC
GROSSMANN Matyáš ONDRUŠOVÁ Linda TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior II – B 27 F1
MAŠEK Štěpán SVOJTKOVÁ Tereza MZ Dance Team Mládež & Junior II –
B 143 F4 & B  143 F2
BLAŽEK Vojtěch NERADOVÁ Adéla TSK SALTA Benešov
FELCMAN Matyáš RŮŽIČKOVÁ Lucie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
SuperTL-Jun-II-LAT (07:45 – 12:30) 33 přihlášených párů, 5 odhlášených párů, 6 nasazených párů. Předpověď
BADEJ Michal IVANKOVA Anastasia TK MDK SOKOLOV, z.s. Junior II & Junior II – B 154 F2
BEDNÁŘ Petr RABIHOVÁ Nicol TK ASTRA PRAHA Junior II & Junior II –
B 27 & B  59 F2
BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior II – B 62 F2
DOLANSKÝ Tobiáš DOBSOVÁ Klaudie CTS PERFECT PARDUBICE
DONÁT Matěj DOBRUSKÁ Silvie TAK DANCE KROK z.s. Junior II & Junior II – B 177 F5
FELCMAN Matyáš RŮŽIČKOVÁ Lucie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
FOREJT Jan KOUBOVÁ Klára MZ Dance Team
GROSSMANN Matyáš ONDRUŠOVÁ Linda TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior II – B 22 F1
HORÁK Filip PLNÁ Karolína Karlovy Vary 1 Junior II & Junior II – A 18 F1
KAPITÁN Dominik VOJTÁŠKOVÁ Zuzana iDance Studio, z.s. Junior II & Junior I – B 1
KOLÁŘÍK Petr SAMSONKOVÁ Nela TK CLASSIC při SVČ Hodonín
KRAJSKÝ Šimon Samuel STOKLASOVÁ Julie KST Swing Kroměříž
KRÁSA Tadeáš HAJNÍKOVÁ Štěpánka TK MAESTRO Junior II & Junior II – B 85 F4
KUNTOŠ Vilém KÁBRTOVÁ Vendula COOL DANCE Junior II & Mládež – A 28
LIPOWSKI Robin WRUBLOVÁ Eliška TK HAPPY DANCE Junior II & Junior II – B 41
MALČÍK Michal STOKLASOVÁ Klára KST Swing Kroměříž Junior II & Junior II – B 50
MASCHKE Martin PAVLÍČKOVÁ Nikola TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
MAŠEK Štěpán SVOJTKOVÁ Tereza MZ Dance Team Mládež & Junior II –
B 176 F6 & B  145 F1
MICHÁLEK Lukáš KOPECKÁ Laura COOL DANCE Junior II & Junior II – A 0
MYLEK Dominik ŠIMÍKOVÁ Klára TK TREND OSTRAVA
NEŠUTA Petr LUNGOVÁ Sofie Tanec Kladno
NOVÁK Martin VALIŠOVÁ Natálie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
NOVÁK Tomáš BULÍŘOVÁ Anna TK ASTRA PRAHA
PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior II – B 143 F4
POCHYLÝ Dominik PODGORNÁ Eliška TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
PŘIBYL Filip RUMPÍKOVÁ Amálie COOL DANCE
ROUTA Ondřej VĚTROVSKÁ Petra TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior II – B 86 F2
SKULINA Stanislav KLUZOVÁ Klára TK HAPPY DANCE
SLEPIČKA Adam KLÁPOVÁ Jana MZ Dance Team Junior II & Junior II – A 0
SMOLUCHA Vojtěch ZHYDOVSKA Anastasia TK ASTRA PRAHA Junior II & Junior I – B 91 F3
VEVERKA Dominik KASÁLKOVÁ Julie TK OLYMP OLOMOUC
VIŠNOVSKÝ Adam ČECHTICKÁ Lucie TK KOŠKOVI, z.s. Junior II & Junior II – B 19
VLČEK Jan PŘÍPLATOVÁ Petra TK KOŠKOVI, z.s. Mládež & Mládež – A 0
PLACHÝ Jan PALIČKOVÁ Alexandra MZ Dance Team
SVĚNTÝ Mikuláš PROCHÁZKOVÁ Julia TK OLYMP OLOMOUC
HRUŠKA Štěpán ŠPIČÁKOVÁ Bára TK OLYMP OLOMOUC Mládež & Junior II – A 0
VOKURKA Ondřej HŘEBÍČKOVÁ Eliška COOL DANCE
NOVOTNÝ Jakub BOBKOVÁ Barbora COOL DANCE
SuperTL-Mládeže-STT (10:00 – 13:30) 25 přihlášených párů, 3 odhlášené páry, 6 nasazených párů. Předpověď
BEJR Michael PROCHÁZKOVÁ Sofie COOL DANCE
BORŮVKA Daniel BORŮVKOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
BURANT Jan FALTUSOVÁ Klára MZ Dance Team Mládež & Mládež – M 
ČADÍLEK Adam BLOKEŠOVÁ Anna TK OLYMP OLOMOUC Mládež & Junior II – A 0
DOBRUSKÝ Patrik NOVÁKOVÁ Veronika COOL DANCE Mládež & Mládež – M 
FELCMAN Matyáš RŮŽIČKOVÁ Lucie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
FLORIAN Daniel KASALOVÁ Linda Dvectis - DSP KOMETA BRNO Mládež & Junior II – A 0
FRIED Martin VONDŘEJCOVÁ Sára TK SPARTA PRAHA Mládež & Mládež – A 0
HRUŠKA Štěpán ŠPIČÁKOVÁ Bára TK OLYMP OLOMOUC Mládež & Junior II – A 0
HUVAR Jakub MARKOVÁ Alexa DANCE STUDIO OSTRAVA
JUHÁS Ladislav ARNOLDOVÁ Barbora MZ Dance Team
KAPITÁN Filip RUDY Šarlota iDance Studio, z.s.
KLÁPA Adam KRÁSOVÁ Aneta TK MAESTRO Mládež & Mládež – A 163 F4
KUNTOŠ Vilém KÁBRTOVÁ Vendula COOL DANCE Junior II & Mládež – A 30 F1
LOS CHOVANEC Oliver PLACHÁ Eliška iDance Studio, z.s.
MARTÍNEK Lukáš DUCHKOVÁ Beata TK ADMIRA Mládež & Mládež – M 
MUNZAR Tomáš MOTTLOVÁ Eliška MZ Dance Team Mládež & Mládež – A 58
NOVÁK Petr KOSKOVÁ Nela TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
PALLAS Kryštof HENDRYCHOVÁ Hana Praha 96
PŘIBYL Filip RUMPÍKOVÁ Amálie COOL DANCE
TOMÁNEK Jonáš KOSMÁKOVÁ Šárka Dvectis - DSP KOMETA BRNO Mládež & Mládež –
A 0 & M 
VILD Jan MUSILOVÁ Ellen Kst SILUETA PRAHA Mládež & Mládež – A 135 F5
VÍTEČEK Matyáš VAŇÁČOVÁ Johana Kst SILUETA PRAHA
VLČEK Jan PŘÍPLATOVÁ Petra TK KOŠKOVI, z.s. Mládež & Mládež – A 0
VRABLÍK Vojtěch HAVLOVÁ Klára Taneční klub Vavruška Mládež & Junior II – A 197 F3
KUČA Josef ŠERÁKOVÁ Daniela KAT ZBRASLAV
JELÍNEK Matyáš FÍLOVÁ Kristina CTS PERFECT PARDUBICE
KOČAŘ Dušan ŠÁCHOVÁ Tina iDance Studio, z.s.
SuperTL-Mládeže-LAT (10:00 – 17:00) 29 přihlášených párů, 6 odhlášených párů, 6 nasazených párů. Předpověď
BOLDIŠ Tomáš GLISTOVÁ Marie TK TREND OSTRAVA
BORŮVKA Daniel BORŮVKOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
BURANT Jan FALTUSOVÁ Klára MZ Dance Team Mládež & Mládež –
A 161 F3 & A  192 F3
DOBRUSKÝ Patrik NOVÁKOVÁ Veronika COOL DANCE Mládež & Mládež – M 
FELCMAN Matyáš RŮŽIČKOVÁ Lucie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
FLORIAN Daniel KASALOVÁ Linda Dvectis - DSP KOMETA BRNO Mládež & Junior II – A 0
FRIED Martin VONDŘEJCOVÁ Sára TK SPARTA PRAHA Mládež & Mládež – A 0
HOLAZA Šimon KIRNIGOVÁ Jana LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
HUVAR Jakub MARKOVÁ Alexa DANCE STUDIO OSTRAVA
KAPITÁN Filip RUDY Šarlota iDance Studio, z.s.
KLÁPA Adam KRÁSOVÁ Aneta TK MAESTRO Mládež & Mládež – A 99 F3
KUDLÁČ Matěj BAJGAROVÁ Michaela Taneční klub Antonio
KUNTOŠ Vilém KÁBRTOVÁ Vendula COOL DANCE Junior II & Mládež – A 28
LOS CHOVANEC Oliver PLACHÁ Eliška iDance Studio, z.s.
MARTÍNEK Lukáš DUCHKOVÁ Beata TK ADMIRA Mládež & Mládež – M 
MUNZAR Tomáš MOTTLOVÁ Eliška MZ Dance Team Mládež & Mládež – A 38
NOVÁK Petr KOSKOVÁ Nela TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
PALLAS Kryštof HENDRYCHOVÁ Hana Praha 96
POREMSKI Petr HOMOLOVÁ Vendula DANCE STUDIO OSTRAVA
PŘIBYL Filip RUMPÍKOVÁ Amálie COOL DANCE
SKULINA Stanislav KLUZOVÁ Klára TK HAPPY DANCE
SOKOL Daniel MUŽNÁ Kristýna TK ELÁN TŘINEC z.s.
SZNAPKA Henryk TOMAN Daria TK MARENDI
TOMÁNEK Jonáš KOSMÁKOVÁ Šárka Dvectis - DSP KOMETA BRNO Mládež & Mládež –
A 0 & M 
VENGRYNSKÝ Petr STEHNOVÁ Eliška MZ Dance Team
VILD Jan MUSILOVÁ Ellen Kst SILUETA PRAHA Mládež & Mládež –
A 66 F1 & A  76 F2
VLČEK Jan PŘÍPLATOVÁ Petra TK KOŠKOVI, z.s. Mládež & Mládež – A 0
VRABLÍK Vojtěch HAVLOVÁ Klára Taneční klub Vavruška Mládež & Junior II – A 30
ZÍMA Jakub NEDBAILO Angelina TK TREND OSTRAVA
ŠAFÁŘ Ondřej JUNGWIRTHOVÁ Tereza BOHEMIA DANCE CLUB
HOŠEK Lukáš GRÉGROVÁ Kristýna TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
JELÍNEK Matyáš FÍLOVÁ Kristina CTS PERFECT PARDUBICE
MEJVALD Michal ZUZÁNKOVÁ Michaela PAUL DANCE
KOČAŘ Dušan ŠÁCHOVÁ Tina iDance Studio, z.s.
NOVOTNÝ Jakub BOBKOVÁ Barbora COOL DANCE
TL-Senioři-II-LAT (10:30 – 12:30) 10 přihlášených párů, 1 odhlášený pár. Předpověď
a DUŠEK Bohuslav DUŠKOVÁ Andrea TK DanceTime
a FLORIAN Petr FLORIANOVÁ Michaela Dvectis - DSP KOMETA BRNO
a HRABAL Pavel HRABALOVÁ Lenka TK OLYMP OLOMOUC
a KACAFÍREK Aleš SUCHANOVÁ Eva TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM
a KAPLÁN Peter KAPLÁNOVÁ Eva TK ASTRA PRAHA
a LAMPA Jan LAMPOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN
a MATOUŠEK Jan MATOUŠKOVÁ Věra TK ASTRA PRAHA
a MOKŘÍŠ Jan MOKŘÍŠOVÁ Věra TS SMYK ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
a PÁNEK Petr PÁNKOVÁ Zdeňka FUEGO ŘÍČANY
a SKÝBA Roman SKÝBOVÁ Jana TK ASTRA PRAHA
a RYBA Jaroslav DVOŘÁČKOVÁ Tereza Magdalena KAT ZBRASLAV
TL-Senioři-III-STT (08:00 – 09:30) 15 přihlášených párů, 2 odhlášené páry. Předpověď
A ČECH Jiří ČECHOVÁ Zina Taneční klub Stabil
A HON Jan HONOVÁ Jaroslava Lutín
A KOULA Miroslav MICHELOVÁ Jana Dance Team Hradec Králové
A ZEMAN Jaroslav ZEMANOVÁ Petra Taneční klub Stabil
a BENÝŠEK Bohuslav BENÝŠKOVÁ Lenka MZ Dance Team
a CINYBULK Jiří KREJČOVÁ Věra STK PRAHA
a ČECH Bohumil ČECHOVÁ Pavla TANČÍRNA - KLADNO
a FAJKUS Roman FAJKUSOVÁ Monika DANCE STUDIO OSTRAVA
a KACAFÍREK Aleš SUCHANOVÁ Eva TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM
a KAPLÁN Peter KAPLÁNOVÁ Eva TK ASTRA PRAHA
a KULHAVÝ František KULHAVÁ Ladislava TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
a MARX Tomáš MARXOVÁ Blanka TAK DANCE KROK z.s.
a PRÁGR Milan PRÁGROVÁ Ivana TANČÍRNA - KLADNO
a SKÝBA Roman SKÝBOVÁ Jana TK ASTRA PRAHA
a TÁBORSKÝ Michal KŘÍŽOVÁ Irena TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
a MLEJNSKÝ Radomír MLEJNSKÁ Alice TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
A PRKNA Luděk PRKNOVÁ Romana TS MORAVA Mikulov
TL-Senioři-IV-STT (12:00 – 16:00) 5 přihlášených párů, 1 odhlášený pár. Předpověď
A HON Jan HONOVÁ Jaroslava Lutín
a CINYBULK Jiří KREJČOVÁ Věra STK PRAHA
a ČECH Bohumil ČECHOVÁ Pavla TANČÍRNA - KLADNO
a MIKULKA Josef MIKULKOVÁ Marie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
a VYMĚTAL Jan VYMĚTALOVÁ Aurelie Dance Studio Starlight, z.s.
a VALEČKO Petr VALEČKOVÁ Danuše DANCE STUDIO OSTRAVA
— dancerank.cz