Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2020

neděle 30.08.2020, Šternberk, Česko (ČSTS), 23 soutěží, 130 přihlášených párů

Poslední aktualizace zobrazených informací proběhla 10.08.2020 17:24.

Děti-II-E-KOMBI (11:00 – 12:00) 2 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
RANDÝSEK Matěj SYNKOVÁ Štěpánka TŠ BATUKÁDA Děti I & Děti II
ŠKROBÁNEK Ondřej ŠKROBÁNKOVÁ Lara Klub sportovního tance Jesenicka Děti II & Děti I
Jun-I-E-STT (08:00 – 08:45) 3 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
RANDÝSEK Matěj SYNKOVÁ Štěpánka TŠ BATUKÁDA Děti I & Děti II – E 3
ŠENKEŘÍK Jan VYKOPALOVÁ Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE Junior I & Junior I – E 100 F1
ŠKROBÁNEK Ondřej ŠKROBÁNKOVÁ Lara Klub sportovního tance Jesenicka Děti II & Děti I – E 8
Jun-I-E-LAT (09:30 – 10:30) 3 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
HÝŽA Vladimír JURÁSKOVÁ Karolína TŠ BATUKÁDA
RANDÝSEK Matěj SYNKOVÁ Štěpánka TŠ BATUKÁDA Děti I & Děti II – E 3
ŠKROBÁNEK Ondřej ŠKROBÁNKOVÁ Lara Klub sportovního tance Jesenicka Děti II & Děti I – E 2
Jun-II-E-STT (08:00 – 08:45) 3 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
SEHNALÍK Dan KUČEROVÁ Tereza TŠ BATUKÁDA Junior II & Junior I – E 59 F2
SUPOMO Matthias LIŠANÍKOVÁ Adéla DANCE STUDIO LIKE s.r.o. Junior I & Junior II –
E 0 & žádná
VILD Ondřej KRATOCHVÍLOVÁ Natálie Kst SILUETA PRAHA
Jun-II-E-LAT (09:30 – 10:30) 3 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
HÝŽA Vladimír JURÁSKOVÁ Karolína TŠ BATUKÁDA
SUPOMO Matthias LIŠANÍKOVÁ Adéla DANCE STUDIO LIKE s.r.o. Junior I & Junior II – E 10
VILD Ondřej KRATOCHVÍLOVÁ Natálie Kst SILUETA PRAHA
Děti-II-D-STT (07:45 – 08:45) 6 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
GAJDOŠ Tomáš GAJDOŠOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN Děti II & Děti II – D 8
GLATZEL Ondřej TCACI Maria Elena MZ Dance Team Děti II & Děti II – D 63 F3
OBRUSNÍK David GRUŇOVÁ Amálie KST KD HLUČÍN Děti I & Děti I – D 94 F1
PONC Samuel HERUDKOVÁ Sofie KST KD HLUČÍN Děti II & Děti II – D 0
ŘÍHA Matyáš PIXOVÁ Kateřina TJ Sokol Lysá nad Labem Děti II & Děti II – D 196 F5
VEVERKA Petr ČERVEKOVÁ Simona TK OLYMP OLOMOUC Děti II & Děti I – D 0
Děti-II-D-LAT (09:30 – 10:30) 5 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
GAJDOŠ Tomáš GAJDOŠOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN Děti II & Děti II – D 36
GLATZEL Ondřej TCACI Maria Elena MZ Dance Team Děti II & Děti II – D 181 F6
OBRUSNÍK David GRUŇOVÁ Amálie KST KD HLUČÍN Děti I & Děti I – D 168 F3
PONC Samuel HERUDKOVÁ Sofie KST KD HLUČÍN Děti II & Děti II – D 0
VEVERKA Petr ČERVEKOVÁ Simona TK OLYMP OLOMOUC Děti II & Děti I – D 0
Děti-II-C-STT (07:45 – 08:45) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
DÁVIDEK Sebastian PTÁČKOVÁ Lída KST KD HLUČÍN Děti I & Děti I –
C 23 F1 & E  60
CHARVÁT Michal CHARVÁTOVÁ Lucie TK SPARTA PRAHA Děti II & Děti I –
C 30 & C  0
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO Děti II & Děti II – C 55 F2
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA Děti II & Děti II – C 0
Jun-I-D-STT (08:00 – 08:45) 8 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
GAJDOŠ Tomáš GAJDOŠOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN Děti II & Děti II – D 8
GLATZEL Ondřej TCACI Maria Elena MZ Dance Team Děti II & Děti II – D 63 F3
MACHNIK Jakub KRÁTKÁ Marie KST KD HLUČÍN Junior I & Junior I – D 47
PONC Samuel HERUDKOVÁ Sofie KST KD HLUČÍN Děti II & Děti II – D 0
ŘÍHA Matyáš PIXOVÁ Kateřina TJ Sokol Lysá nad Labem Děti II & Děti II – D 196 F5
SOLVAR Jan FRIMMEL Medea KST KD HLUČÍN Junior I & Děti II – D 0
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio Děti II & Junior I – D 0
VEVERKA Petr ČERVEKOVÁ Simona TK OLYMP OLOMOUC Děti II & Děti I – D 0
Jun-I-D-LAT (09:30 – 10:30) 8 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
GAJDOŠ Tomáš GAJDOŠOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN Děti II & Děti II – D 36
GLATZEL Ondřej TCACI Maria Elena MZ Dance Team Děti II & Děti II – D 181 F6
MACHNIK Jakub KRÁTKÁ Marie KST KD HLUČÍN Junior I & Junior I – D 69
MLČÁK Maxim VACKOVÁ Adina Kst SILUETA PRAHA Děti II & Junior I – D 196 F4
PONC Samuel HERUDKOVÁ Sofie KST KD HLUČÍN Děti II & Děti II – D 0
SOLVAR Jan FRIMMEL Medea KST KD HLUČÍN Junior I & Děti II – D 58
ŠENKEŘÍK Jan VYKOPALOVÁ Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE Junior I & Junior I – D 117 F4
VEVERKA Petr ČERVEKOVÁ Simona TK OLYMP OLOMOUC Děti II & Děti I – D 0
Děti-II-C-LAT (09:30 – 10:30) 7 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
DÁVIDEK Sebastian PTÁČKOVÁ Lída KST KD HLUČÍN Děti I & Děti I –
C 26 F1 & E  60
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti II – C 162 F2
CHARVÁT Michal CHARVÁTOVÁ Lucie TK SPARTA PRAHA Děti II & Děti I –
C 37 F1 & E  0
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO Děti II & Děti II – C 50 F1
PETR Michal ZÁŇOVÁ Karolína LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA Děti II & Děti II – C 2
ŘÍHA Matyáš PIXOVÁ Kateřina TJ Sokol Lysá nad Labem Děti II & Děti II – C 28
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA Děti II & Děti II – C 12
Jun-I-C-STT (08:00 – 08:45) 3 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
CHARVÁT Michal CHARVÁTOVÁ Lucie TK SPARTA PRAHA Děti II & Děti I –
C 30 & C  0
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO Děti II & Děti II – C 55 F2
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA Děti II & Děti II – C 0
Jun-I-C-LAT (09:30 – 10:30) 8 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti II – C 162 F2
CHARVÁT Michal CHARVÁTOVÁ Lucie TK SPARTA PRAHA Děti II & Děti I –
C 37 F1 & E  0
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO Děti II & Děti II – C 50 F1
PETR Michal ZÁŇOVÁ Karolína LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA Děti II & Děti II – C 2
ŘÍHA Matyáš PIXOVÁ Kateřina TJ Sokol Lysá nad Labem Děti II & Děti II – C 28
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA Děti II & Děti II – C 12
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio Děti II & Junior I – C 19
TOFEL Jakub RAJNOHOVÁ Lucie TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE Junior I & Junior I – C 11
Jun-II-D-STT (08:00 – 08:45) 3 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
MACHNIK Jakub KRÁTKÁ Marie KST KD HLUČÍN Junior I & Junior I – D 47
SOLVAR Jan FRIMMEL Medea KST KD HLUČÍN Junior I & Děti II – D 0
SUCHÝ Filip NEVOSADOVÁ Šárka TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava Junior II & Junior II – D 95
Jun-II-D-LAT (09:30 – 10:30) 6 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
MACHNIK Jakub KRÁTKÁ Marie KST KD HLUČÍN Junior I & Junior I – D 69
MLČÁK Maxim VACKOVÁ Adina Kst SILUETA PRAHA Děti II & Junior I – D 196 F4
NEZKUSIL David MUŽÍKOVÁ Michaela TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – D 194 F4
SOLVAR Jan FRIMMEL Medea KST KD HLUČÍN Junior I & Děti II – D 58
SUCHÝ Filip NEVOSADOVÁ Šárka TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava Junior II & Junior II – D 101 F2
ŠENKEŘÍK Jan VYKOPALOVÁ Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE Junior I & Junior I – D 117 F4
Jun-II-C-STT (08:15 – 09:15) 2 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
CZECZOTKA Roman SLEZÁKOVÁ Marie TK TREND OSTRAVA Junior II & Junior II – C 158 F5
NEZKUSIL David MUŽÍKOVÁ Michaela TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – C 65
Jun-II-C-LAT (10:15 – 11:15) 6 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BOLDIŠ Vítek PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior II – C 153 F3
CZECZOTKA Roman SLEZÁKOVÁ Marie TK TREND OSTRAVA Junior II & Junior II – C 152 F4
KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior II – C 0
TOFEL Jakub RAJNOHOVÁ Lucie TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE Junior I & Junior I – C 11
TSEPELEV Maxim MINAŘÍKOVÁ Adriana TK OLYMP OLOMOUC Junior II & Junior II – C 168 F2
ZÁBRANSKÝ Vít ZÁBRANSKÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s. Junior II & Junior I – C 0
Jun-II-B-STT (08:15 – 09:15) 7 přihlášených párů, 0 odhlášených párů. Předpověď
BOLDIŠ Vítek PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior II – B 29
BUREŠ David ŽOUŽELOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC Junior II & Junior I – B 77 F3
KOVÁČ Daniel BUJNOCHOVÁ Vanesa TK TREND OSTRAVA Junior I & Junior I – B 1
MAKRLÍK Ondřej PŘIBYLOVÁ Barbora TK MAESTRO Junior I & Junior I –
C 185 F2 & B  16
TSEPELEV Maxim MINAŘÍKOVÁ Adriana TK OLYMP OLOMOUC Junior II & Junior II – B 24
VOLF Richard DOSTÁLOVÁ Veronika TK SPARTA PRAHA Junior I & Junior I – B 19
ZÁBRANSKÝ Vít ZÁBRANSKÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s. Junior II & Junior I – B 0
Jun-II-B-LAT (10:15 – 11:15) 5 přihlášených párů, 0 odhlášených párů. Předpověď
BUREŠ David ŽOUŽELOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC Junior II & Junior I – B 0
KOVÁČ Daniel BUJNOCHOVÁ Vanesa TK TREND OSTRAVA Junior I & Junior I – B 0
MAKRLÍK Ondřej PŘIBYLOVÁ Barbora TK MAESTRO Junior I & Junior I –
B 0 & B  7
POCHYLÝ Dominik PODGORNÁ Eliška TK TREND OSTRAVA Junior II & Junior I – B 46 F1
VOLF Richard DOSTÁLOVÁ Veronika TK SPARTA PRAHA Junior I & Junior I – B 10
TL-Jun-I-STT (07:45 – 13:00) 11 přihlášených párů, 0 odhlášených párů. Předpověď
JANČÍK Marek ZMEŠKALOVÁ Tereza TK FORTUNA ZLÍN z.s. Junior I & Junior I – B 0
KOVÁČ Daniel BUJNOCHOVÁ Vanesa TK TREND OSTRAVA Junior I & Junior I – B 1
KRÁL Šimon KUBÍKOVÁ Julie STK PRAHA Junior I & Junior I – B 1
MAKRLÍK Ondřej PŘIBYLOVÁ Barbora TK MAESTRO Junior I & Junior I –
C 185 F2 & B  16
SIKORA Lukáš TEOFILOVÁ Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior I & Junior I – B 0
VOLF Richard DOSTÁLOVÁ Veronika TK SPARTA PRAHA Junior I & Junior I – B 19
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti II – C 210 F8
HRAZÁNEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jasmina Jistebnice Junior I & Děti II – C 184 F5
CHARVÁT Michal CHARVÁTOVÁ Lucie TK SPARTA PRAHA Děti II & Děti I –
C 30 & C  0
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO Děti II & Děti II – C 55 F2
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA Děti II & Děti II – C 0
TL-Jun-I-LAT (07:45 – 15:00) 17 přihlášených párů, 0 odhlášených párů. Předpověď
KOVÁČ Daniel BUJNOCHOVÁ Vanesa TK TREND OSTRAVA Junior I & Junior I – B 0
KRÁL Šimon KUBÍKOVÁ Julie STK PRAHA Junior I & Junior I – B 15
MAKRLÍK Ondřej PŘIBYLOVÁ Barbora TK MAESTRO Junior I & Junior I –
B 0 & B  7
RYCKA Michal LIŠANÍKOVÁ Tereza DANCE STUDIO LIKE s.r.o. Junior I & Děti II – B 0
VOLF Richard DOSTÁLOVÁ Veronika TK SPARTA PRAHA Junior I & Junior I – B 10
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti II – C 162 F2
HRAZÁNEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jasmina Jistebnice Junior I & Děti II – C 73 F3
CHARVÁT Michal CHARVÁTOVÁ Lucie TK SPARTA PRAHA Děti II & Děti I –
C 37 F1 & E  0
JANČÍK Marek ZMEŠKALOVÁ Tereza TK FORTUNA ZLÍN z.s. Junior I & Junior I – C 56
MLČÁK Maxim VACKOVÁ Adina Kst SILUETA PRAHA Děti II & Junior I – D 196 F4
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO Děti II & Děti II – C 50 F1
NOVÁK Dominik MAŠKOVÁ Alice TK TREND OSTRAVA Junior I & Junior I –
C 80 F1 & C  174 F7
PETR Michal ZÁŇOVÁ Karolína LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA Děti II & Děti II – C 2
ŘÍHA Matyáš PIXOVÁ Kateřina TJ Sokol Lysá nad Labem Děti II & Děti II – C 28
SIKORA Lukáš TEOFILOVÁ Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior I & Junior I – C 121 F1
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA Děti II & Děti II – C 12
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio Děti II & Junior I – C 19
TL-Mládeže-STT (12:15 – 13:15) 5 přihlášených párů, 0 odhlášených párů. Předpověď
DOLEŽAL Radek FOLCOVÁ Nicole Dvectis - DSP KOMETA BRNO Mládež & Mládež – M 
APPL Hynek APPLOVÁ Pavlína TK HENZÉLY-SWING Mládež & Junior II – A 80 F1
BOLDIŠ Vítek PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior II – B 29
FELCMAN Matyáš BLOKEŠOVÁ Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s. Mládež & Junior II – A 0
KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior II – A 0
TL-Mládeže-LAT (14:30 – 15:30) 5 přihlášených párů, 0 odhlášených párů. Předpověď
APPL Hynek APPLOVÁ Pavlína TK HENZÉLY-SWING Mládež & Junior II – A 114
DOLEŽAL Radek FOLCOVÁ Nicole Dvectis - DSP KOMETA BRNO Mládež & Mládež – A 163 F5
FELCMAN Matyáš BLOKEŠOVÁ Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s. Mládež & Junior II –
A 0 & B  56
MYLEK Dominik ŠIMÍKOVÁ Klára TK TREND OSTRAVA Junior II & Junior II – A 0
ŠUSTEK Michal ČEČOTKOVÁ Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE Mládež & Mládež –
B 86 F3 & C  0
— dancerank.cz