DANCE CUP 2020 - Velká cena města Vyškova

neděle 11.10.2020, Drnovice, Česko (ČSTS), 25 soutěží, 0 přihlášených párů

Poslední aktualizace zobrazených informací proběhla 08.08.2020 07:34.

Děti-II-E-KOMBI (13:30 – 14:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-I-E-STT (14:30 – 15:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-I-E-LAT (13:30 – 14:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-II-E-STT (14:30 – 15:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-II-E-LAT (13:30 – 14:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Děti-II-D-STT (13:30 – 14:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Děti-II-D-LAT (13:30 – 14:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-I-D-STT (12:30 – 13:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-I-D-LAT (10:30 – 11:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-I-C-STT (12:30 – 13:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-I-C-LAT (10:30 – 11:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-II-D-STT (12:30 – 13:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-II-D-LAT (10:30 – 11:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-II-C-STT (12:30 – 13:30) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Jun-II-C-LAT (10:30 – 11:30) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Jun-II-B-STT (13:00 – 14:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-II-B-LAT (11:00 – 12:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Mládež-D-STT (08:15 – 09:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Mládež-D-LAT (09:00 – 10:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Mládež-C-STT (08:15 – 09:00) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Mládež-C-LAT (09:00 – 10:00) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Mládež-B-STT (08:15 – 09:00) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
Rusnák Andreas Polakovičová Ema Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Mládež-B-LAT (09:30 – 10:30) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
Rusnák Andreas Polakovičová Ema Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
TPV-Děti-I-KOMB (W,Ča,Ji,Po) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
— dancerank.cz