Moravskoslezská taneční liga 2020 - O pohár města Havířov

neděle 20.09.2020, Havířov-Město, Česko (ČSTS), 33 soutěží, 5 přihlášených párů

Poslední aktualizace zobrazených informací proběhla 08.08.2020 07:17.

Děti-I-E-KOMBI (08:00 – 08:40) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
GAJDOŠ Lukáš HROUZOVÁ Nikola KST KD HLUČÍN
Děti-II-E-KOMBI (10:15 – 10:45) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
GAJDOŠ Lukáš HROUZOVÁ Nikola KST KD HLUČÍN
Jun-I-E-STT (08:00 – 08:40) 0 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
ŠENKEŘÍK Jan VYKOPALOVÁ Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
ŽYDEK Iwan CICHOŃ Martyna TK ELÁN TŘINEC z.s.
Jun-I-E-LAT (10:15 – 10:45) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ŽYDEK Iwan CICHOŃ Martyna TK ELÁN TŘINEC z.s.
Jun-II-E-STT (08:00 – 08:40) 0 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
CIESLAR Tomasz SIKOROVÁ Kamila TK ELÁN TŘINEC z.s.
HONĚK Ondřej GLATZOVÁ Eva TK ELÁN TŘINEC z.s.
ŽYDEK Iwan CICHOŃ Martyna TK ELÁN TŘINEC z.s.
Jun-II-E-LAT (10:15 – 10:45) 0 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
CIESLAR Tomasz SIKOROVÁ Kamila TK ELÁN TŘINEC z.s.
HONĚK Ondřej GLATZOVÁ Eva TK ELÁN TŘINEC z.s.
ŽYDEK Iwan CICHOŃ Martyna TK ELÁN TŘINEC z.s.
Dospělí-E-STT (08:00 – 08:40) 0 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
GABRYŠ Vojtěch GALATÍKOVÁ Lenka TK FORTUNA ZLÍN z.s.
ŽYDEK Igor RUSINEK Nikola TK ELÁN TŘINEC z.s.
Dospělí-E-LAT (10:15 – 10:45) 0 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
GABRYŠ Vojtěch GALATÍKOVÁ Lenka TK FORTUNA ZLÍN z.s.
ŽYDEK Igor RUSINEK Nikola TK ELÁN TŘINEC z.s.
Děti-I-D-STT (08:45 – 09:30) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
OBRUSNÍK David GRUŇOVÁ Amálie KST KD HLUČÍN
Děti-I-D-LAT (12:30 – 13:15) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
OBRUSNÍK David GRUŇOVÁ Amálie KST KD HLUČÍN
Děti-II-D-STT (08:00 – 08:40) 0 přihlášených párů, 5 odhlášených párů.
GAJDOŠ Tomáš GAJDOŠOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN
LEGERSKÝ Alexandr VESELÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s.
OBRUSNÍK David GRUŇOVÁ Amálie KST KD HLUČÍN
PONC Samuel HERUDKOVÁ Sofie KST KD HLUČÍN
SOLVAR Filip HERRMANNOVÁ Mia KST KD HLUČÍN
Děti-II-D-LAT (10:15 – 10:45) 0 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
GAJDOŠ Tomáš GAJDOŠOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN
OBRUSNÍK David GRUŇOVÁ Amálie KST KD HLUČÍN
PONC Samuel HERUDKOVÁ Sofie KST KD HLUČÍN
SOLVAR Filip HERRMANNOVÁ Mia KST KD HLUČÍN
Děti-II-C-STT (08:45 – 09:30) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN
Jun-I-D-STT (08:45 – 09:30) 0 přihlášených párů, 9 odhlášených párů.
GAJDOŠ Tomáš GAJDOŠOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN
KUBICA Jiří KUBICOVÁ Tereza KST Swing Kroměříž
LEGERSKÝ Alexandr VESELÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s.
MACHNIK Jakub KRÁTKÁ Marie KST KD HLUČÍN
OBRUSNÍK Marek JULINOVÁ Bára KST KD HLUČÍN
PONC Samuel HERUDKOVÁ Sofie KST KD HLUČÍN
SOLVAR Filip HERRMANNOVÁ Mia KST KD HLUČÍN
SOLVAR Jan FRIMMEL Medea KST KD HLUČÍN
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
Jun-I-D-LAT (12:30 – 13:15) 0 přihlášených párů, 9 odhlášených párů.
GAJDOŠ Tomáš GAJDOŠOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN
GUZIUR Štěpán OSTRUSZKOVÁ Gita TK ELÁN TŘINEC z.s.
KUBICA Jiří KUBICOVÁ Tereza KST Swing Kroměříž
MACHNIK Jakub KRÁTKÁ Marie KST KD HLUČÍN
OBRUSNÍK Marek JULINOVÁ Bára KST KD HLUČÍN
PONC Samuel HERUDKOVÁ Sofie KST KD HLUČÍN
SOLVAR Filip HERRMANNOVÁ Mia KST KD HLUČÍN
SOLVAR Jan FRIMMEL Medea KST KD HLUČÍN
ŠENKEŘÍK Jan VYKOPALOVÁ Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Děti-II-C-LAT (12:30 – 13:15) 0 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
LEGERSKÝ Alexandr VESELÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s.
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN
Jun-I-C-STT (14:30 – 15:00) 1 přihlášený pár, 4 odhlášené páry.
RYCKA Michal LIŠANÍKOVÁ Tereza DANCE STUDIO LIKE s.r.o. Junior I & Děti II – C 4
FILIPEC Ondřej JAŠOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s.
GUZIUR Štěpán OSTRUSZKOVÁ Gita TK ELÁN TŘINEC z.s.
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN
ŠPILLER Štěpán STONAWSKÁ Magda TK ELÁN TŘINEC z.s.
Jun-I-C-LAT (14:30 – 16:00) 0 přihlášených párů, 5 odhlášených párů.
FILIPEC Ondřej JAŠOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s.
LEGERSKÝ Alexandr VESELÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s.
SIKORA Lukáš TEOFILOVÁ Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s.
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN
Jun-II-D-STT (08:45 – 09:30) 0 přihlášených párů, 5 odhlášených párů.
KUBICA Jiří KUBICOVÁ Tereza KST Swing Kroměříž
MACHNIK Jakub KRÁTKÁ Marie KST KD HLUČÍN
OBRUSNÍK Marek JULINOVÁ Bára KST KD HLUČÍN
SOLVAR Jan FRIMMEL Medea KST KD HLUČÍN
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
Jun-II-D-LAT (12:30 – 13:15) 0 přihlášených párů, 7 odhlášených párů.
FLOSMAN Vojtěch HLAVSOVÁ Sofie KST KD HLUČÍN
GUZIUR Štěpán OSTRUSZKOVÁ Gita TK ELÁN TŘINEC z.s.
KUBICA Jiří KUBICOVÁ Tereza KST Swing Kroměříž
MACHNIK Jakub KRÁTKÁ Marie KST KD HLUČÍN
OBRUSNÍK Marek JULINOVÁ Bára KST KD HLUČÍN
SOLVAR Jan FRIMMEL Medea KST KD HLUČÍN
ŠENKEŘÍK Jan VYKOPALOVÁ Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Jun-II-C-STT (14:30 – 15:00) 1 přihlášený pár, 4 odhlášené páry.
RYCKA Michal LIŠANÍKOVÁ Tereza DANCE STUDIO LIKE s.r.o. Junior I & Děti II – C 4
FILIPEC Ondřej JAŠOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s.
FLOSMAN Vojtěch HLAVSOVÁ Sofie KST KD HLUČÍN
GUZIUR Štěpán OSTRUSZKOVÁ Gita TK ELÁN TŘINEC z.s.
ŠPILLER Štěpán STONAWSKÁ Magda TK ELÁN TŘINEC z.s.
Jun-II-C-LAT (14:30 – 16:00) 0 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
FILIPEC Ondřej JAŠOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s.
SIKORA Lukáš TEOFILOVÁ Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s.
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
Jun-II-B-STT (14:30 – 15:00) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
SIKORA Lukáš TEOFILOVÁ Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s.
Jun-II-B-LAT (14:30 – 16:00) 1 přihlášený pár, 2 odhlášené páry. Předpověď
RYCKA Michal LIŠANÍKOVÁ Tereza DANCE STUDIO LIKE s.r.o. Junior I & Děti II – B 0
POCHYLÝ Dominik PODGORNÁ Eliška TK TREND OSTRAVA
ŠPILLER Štěpán STONAWSKÁ Magda TK ELÁN TŘINEC z.s.
Dospělí-D-STT (08:45 – 09:30) 0 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
CARNEVALE Dennis KUTĚJOVÁ Bára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
WIDENKA Daniel KAWULOKOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s.
Dospělí-D-LAT (12:30 – 13:15) 0 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
CARNEVALE Dennis KUTĚJOVÁ Bára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
WIDENKA Daniel KAWULOKOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s.
Dospělí-C-STT (14:30 – 15:00) 1 přihlášený pár, 1 odhlášený pár.
SÝKORA René VÍCHOVÁ Kateřina KST KD HLUČÍN Mládež & Junior I –
C 6 & E  0
KONEČNÝ Vít OBRUSNÍKOVÁ Veronika KST KD HLUČÍN
Dospělí-C-LAT (14:30 – 16:00) 1 přihlášený pár, 1 odhlášený pár.
SÝKORA René VÍCHOVÁ Kateřina KST KD HLUČÍN Mládež & Junior I – C 101 F4
KONEČNÝ Vít OBRUSNÍKOVÁ Veronika KST KD HLUČÍN
Dospělí-B-STT (14:30 – 15:00) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
LICHNOVSKÝ Tomáš KŘIŽÁKOVÁ Viktorie KST KD HLUČÍN
Dospělí-B-LAT (14:30 – 16:00) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
LICHNOVSKÝ Tomáš KŘIŽÁKOVÁ Viktorie KST KD HLUČÍN
TPV-Děti-II-OST (13:30 – 14:00) 0 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BOLEK Ellen BOLEK Ellen TK ELÁN TŘINEC z.s.
SIKOROVÁ Markéta SIKOROVÁ Markéta TK ELÁN TŘINEC z.s.
TPV-Jun-I-OST (13:30 – 14:00) 0 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
TOMICZKOVÁ Adéla TOMICZKOVÁ Adéla TK ELÁN TŘINEC z.s.
BOLEK Ellen BOLEK Ellen TK ELÁN TŘINEC z.s.
SIKOROVÁ Markéta SIKOROVÁ Markéta TK ELÁN TŘINEC z.s.
TPV-Jun-II-OST (13:30 – 14:00) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
TOMICZKOVÁ Adéla TOMICZKOVÁ Adéla TK ELÁN TŘINEC z.s.
— dancerank.cz