Břeclavská romance 2020

neděle 04.10.2020, Břeclav, Česko (ČSTS), 23 soutěží, 0 přihlášených párů

Poslední aktualizace zobrazených informací proběhla 10.08.2020 17:25.

Děti-II-E-KOMBI (09:30 – 10:00) 0 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BLATNÝ Daniel TOMÁŠKOVÁ Táňa STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ŠVUB Samuel KOLÁŘÍKOVÁ Marika TK CLASSIC při SVČ Hodonín
Děti-II-D-STT (09:30 – 10:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Děti-II-D-LAT (10:00 – 10:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-I-D-STT (13:00 – 13:30) 0 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
JULÍNEK Ivo VIČANOVÁ Kristína TK ORION HODONÍN z.s.
MEREĎA Filip KONÍČKOVÁ Amálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Jun-I-D-LAT (15:00 – 15:30) 0 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BURDA Dominik MIČUNKOVÁ Karolína TK OLYMP OLOMOUC
MEREĎA Filip KONÍČKOVÁ Amálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Jun-I-C-STT (13:00 – 13:30) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BURDA Dominik MIČUNKOVÁ Karolína TK OLYMP OLOMOUC
Jun-I-C-LAT (15:00 – 15:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-II-D-STT (13:00 – 13:30) 0 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
JULÍNEK Ivo VIČANOVÁ Kristína TK ORION HODONÍN z.s.
MEREĎA Filip KONÍČKOVÁ Amálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Jun-II-D-LAT (15:00 – 15:30) 0 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BURDA Dominik MIČUNKOVÁ Karolína TK OLYMP OLOMOUC
MEREĎA Filip KONÍČKOVÁ Amálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Jun-II-C-STT (13:00 – 13:30) 0 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
BURDA Dominik MIČUNKOVÁ Karolína TK OLYMP OLOMOUC
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ULVR Štěpán MITÁČKOVÁ Tereza STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Jun-II-C-LAT (15:00 – 15:30) 0 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
ULVR Štěpán MITÁČKOVÁ Tereza STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Dospělí-D-STT (07:30 – 08:15) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-D-LAT (08:30 – 09:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-C-STT (07:30 – 08:15) 0 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
LAZORIK Lukáš NOSKOVÁ Alexandra TK DanceTime
ČÍŽEK Filip CUTÁKOVÁ Barbora TANEČNÍ SKUPINA SINGLE Znojmo
Dospělí-C-LAT (08:30 – 09:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Mládež-E-STT (07:30 – 08:15) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Mládež-E-LAT (08:30 – 09:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Mládež-D-STT (07:30 – 08:15) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Mládež-D-LAT (08:30 – 09:30) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
TPV-Děti II-SOLO-KOMB (W,Ča,Ji,Po) 0 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
HUSÁKOVÁ Sofia HUSÁKOVÁ Sofia TK SPORT AGENCY PRAHA
SMUTNÁ Daniela SMUTNÁ Daniela TK SPORT AGENCY PRAHA
TOMÁŠKOVÁ Táňa TOMÁŠKOVÁ Táňa STARLET BRNO TK OREL TELNICE
TPV-Junioři I-SOLO-KOMB (W,Sa,Ča,Ji) 0 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
HUSÁKOVÁ Sofia HUSÁKOVÁ Sofia TK SPORT AGENCY PRAHA
SMUTNÁ Daniela SMUTNÁ Daniela TK SPORT AGENCY PRAHA
TPV-Děti-I-KOMB (W,Ča,Ji,Po) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po) 0 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BLATNÝ Daniel TOMÁŠKOVÁ Táňa STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ŠVUB Samuel KOLÁŘÍKOVÁ Marika TK CLASSIC při SVČ Hodonín
— dancerank.cz