Velká cena města Kojetína 2020

neděle 13.09.2020, Kojetín, Česko (ČSTS), 31 soutěží, 88 přihlášených párů

Poslední aktualizace zobrazených informací proběhla 08.08.2020 08:13.

Děti-I-E-KOMBI (08:00 – 09:45) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
SMUTEK Jiří PTÁČKOVÁ Lída KST Swing Kroměříž
Děti-II-E-KOMBI (08:00 – 10:45) 2 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
RANDÝSEK Matěj SYNKOVÁ Štěpánka TŠ BATUKÁDA Děti I & Děti II
ŠKROBÁNEK Ondřej ŠKROBÁNKOVÁ Lara Klub sportovního tance Jesenicka Děti II & Děti I
SMUTEK Jiří PTÁČKOVÁ Lída KST Swing Kroměříž
Jun-I-E-STT (08:00 – 10:45) 7 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
PAVLUŠ Kristián KREMPLOVÁ Sára TK ORION HODONÍN z.s. Junior I & Junior I
RANDÝSEK Matěj SYNKOVÁ Štěpánka TŠ BATUKÁDA Děti I & Děti II – E 3
ŠENKEŘÍK Jan VYKOPALOVÁ Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE Junior I & Junior I – E 100 F1
ŠKROBÁNEK Ondřej ŠKROBÁNKOVÁ Lara Klub sportovního tance Jesenicka Děti II & Děti I – E 8
VLČEK Tomáš VLČKOVÁ Klára TK NIKÉ BRNO Děti II & Junior I – E 39
VYDAŘILÝ Miroslav VYDAŘILÁ Tereza TK ORION HODONÍN z.s. Junior I & Děti I – E 122 F5
ZŘÍDKAVESELÝ Martin PLACHÁ Adéla TK NIKÉ BRNO Junior I & Junior I – E 92 F1
Jun-I-E-LAT (08:00 – 11:45) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
RANDÝSEK Matěj SYNKOVÁ Štěpánka TŠ BATUKÁDA Děti I & Děti II – E 3
ŠKROBÁNEK Ondřej ŠKROBÁNKOVÁ Lara Klub sportovního tance Jesenicka Děti II & Děti I – E 2
VLČEK Tomáš VLČKOVÁ Klára TK NIKÉ BRNO Děti II & Junior I – E 32
ZŘÍDKAVESELÝ Martin PLACHÁ Adéla TK NIKÉ BRNO Junior I & Junior I – E 102 F1
Jun-II-E-STT (08:00 – 10:45) 6 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
PAVLUŠ Kristián KREMPLOVÁ Sára TK ORION HODONÍN z.s. Junior I & Junior I
PINDA Samuel KUCHÁRKOVÁ Bianka TK ORION HODONÍN z.s. Junior II & Junior I
SEHNALÍK Dan KUČEROVÁ Tereza TŠ BATUKÁDA Junior II & Junior I – E 59 F2
VLČEK Tomáš VLČKOVÁ Klára TK NIKÉ BRNO Děti II & Junior I – E 39
VYDAŘILÝ Miroslav VYDAŘILÁ Tereza TK ORION HODONÍN z.s. Junior I & Děti I – E 122 F5
ZŘÍDKAVESELÝ Martin PLACHÁ Adéla TK NIKÉ BRNO Junior I & Junior I – E 92 F1
Jun-II-E-LAT (08:00 – 11:45) 2 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
VLČEK Tomáš VLČKOVÁ Klára TK NIKÉ BRNO Děti II & Junior I – E 32
ZŘÍDKAVESELÝ Martin PLACHÁ Adéla TK NIKÉ BRNO Junior I & Junior I – E 102 F1
Děti-II-D-STT (08:00 – 12:30) 1 přihlášený pár, 1 odhlášený pár.
GLATZEL Ondřej TCACI Maria Elena MZ Dance Team Děti II & Děti II – D 63 F3
LEGERSKÝ Alexandr VESELÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Děti-II-D-LAT (08:00 – 13:15) 1 přihlášený pár, 0 odhlášených párů.
GLATZEL Ondřej TCACI Maria Elena MZ Dance Team Děti II & Děti II – D 181 F6
Děti-II-C-STT (08:00 – 12:30) 3 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
HOSSAIN - SELSDON Kaiem VÁGNEROVÁ Viktorie KST Swing Kroměříž Děti II & Děti I – C 6
CHARVÁT Michal CHARVÁTOVÁ Lucie TK SPARTA PRAHA Děti II & Děti I –
C 30 & C  0
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA Děti II & Děti II – C 0
Jun-I-D-STT (08:00 – 14:00) 6 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
GLATZEL Ondřej TCACI Maria Elena MZ Dance Team Děti II & Děti II – D 63 F3
JULÍNEK Ivo VIČANOVÁ Kristína TK ORION HODONÍN z.s. Děti II & Junior I – D 111
KRIST Filip KLIMEŠOVÁ Lucie TK ORION HODONÍN z.s. Junior I & Junior I – D 27
KUBICA Jiří KUBICOVÁ Tereza KST Swing Kroměříž Junior I & Děti I – D 8
MEREĎA Filip KONÍČKOVÁ Amálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Děti II & Junior I –
D 39 & E  0
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio Děti II & Junior I – D 0
LEGERSKÝ Alexandr VESELÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Jun-I-D-LAT (08:00 – 15:00) 5 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
GLATZEL Ondřej TCACI Maria Elena MZ Dance Team Děti II & Děti II – D 181 F6
KUBICA Jiří KUBICOVÁ Tereza KST Swing Kroměříž Junior I & Děti I – D 5
MEREĎA Filip KONÍČKOVÁ Amálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Děti II & Junior I – D 120 F2
ŠENKEŘÍK Jan VYKOPALOVÁ Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE Junior I & Junior I – D 117 F4
VYDAŘILÝ Miroslav VYDAŘILÁ Tereza TK ORION HODONÍN z.s. Junior I & Děti I – D 13
Děti-II-C-LAT (08:00 – 13:15) 3 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
HOSSAIN - SELSDON Kaiem VÁGNEROVÁ Viktorie KST Swing Kroměříž Děti II & Děti I – C 4
CHARVÁT Michal CHARVÁTOVÁ Lucie TK SPARTA PRAHA Děti II & Děti I –
C 37 F1 & E  0
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA Děti II & Děti II – C 12
LEGERSKÝ Alexandr VESELÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Jun-I-C-STT (08:00 – 14:00) 3 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
HOSSAIN - SELSDON Kaiem VÁGNEROVÁ Viktorie KST Swing Kroměříž Děti II & Děti I – C 6
CHARVÁT Michal CHARVÁTOVÁ Lucie TK SPARTA PRAHA Děti II & Děti I –
C 30 & C  0
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA Děti II & Děti II – C 0
Jun-I-C-LAT (08:00 – 15:00) 5 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
HOSSAIN - SELSDON Kaiem VÁGNEROVÁ Viktorie KST Swing Kroměříž Děti II & Děti I – C 4
CHARVÁT Michal CHARVÁTOVÁ Lucie TK SPARTA PRAHA Děti II & Děti I –
C 37 F1 & E  0
KRIST Filip KLIMEŠOVÁ Lucie TK ORION HODONÍN z.s. Junior I & Junior I – C 124 F2
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA Děti II & Děti II – C 12
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio Děti II & Junior I – C 19
LEGERSKÝ Alexandr VESELÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Jun-II-D-STT (08:00 – 16:00) 5 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
JULÍNEK Ivo VIČANOVÁ Kristína TK ORION HODONÍN z.s. Děti II & Junior I – D 111
KRIST Filip KLIMEŠOVÁ Lucie TK ORION HODONÍN z.s. Junior I & Junior I – D 27
KUBICA Jiří KUBICOVÁ Tereza KST Swing Kroměříž Junior I & Děti I – D 8
MEREĎA Filip KONÍČKOVÁ Amálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Děti II & Junior I –
D 39 & E  0
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio Děti II & Junior I – D 0
Jun-II-D-LAT (08:00 – 16:30) 5 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
KUBICA Jiří KUBICOVÁ Tereza KST Swing Kroměříž Junior I & Děti I – D 5
MEREĎA Filip KONÍČKOVÁ Amálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Děti II & Junior I – D 120 F2
PINDA Samuel KUCHÁRKOVÁ Bianka TK ORION HODONÍN z.s. Junior II & Junior I – D 79 F2
ŠENKEŘÍK Jan VYKOPALOVÁ Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE Junior I & Junior I – D 117 F4
VYDAŘILÝ Miroslav VYDAŘILÁ Tereza TK ORION HODONÍN z.s. Junior I & Děti I – D 13
Jun-II-C-STT (08:00 – 16:00) 1 přihlášený pár, 1 odhlášený pár.
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior I & Junior II – C 100 F2
CZECZOTKA Roman SLEZÁKOVÁ Marie TK TREND OSTRAVA
Jun-II-C-LAT (08:00 – 16:30) 5 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BOLDIŠ Vítek PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior II – C 153 F3
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior I & Junior II – C 58
KRIST Filip KLIMEŠOVÁ Lucie TK ORION HODONÍN z.s. Junior I & Junior I – C 124 F2
SEHNALÍK Dan KUČEROVÁ Tereza TŠ BATUKÁDA Junior II & Junior I – C 0
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio Děti II & Junior I – C 19
CZECZOTKA Roman SLEZÁKOVÁ Marie TK TREND OSTRAVA
Jun-II-B-STT (08:00 – 14:00) 3 přihlášené páry, 0 odhlášených párů. Předpověď
BOLDIŠ Vítek PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior II – B 29
BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior II – B 85 F2
MEZIHORÁK Filip STOKLASOVÁ Julie KST Swing Kroměříž Junior II & Junior II –
D 151 F6 & B  13
Jun-II-B-LAT (08:00 – 15:00) 5 přihlášených párů, 0 odhlášených párů. Předpověď
BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior II – B 62 F2
JULÍNEK Ivo VIČANOVÁ Kristína TK ORION HODONÍN z.s. Děti II & Junior I – B 0
LIPOWSKI Robin WRUBLOVÁ Eliška TK HAPPY DANCE Junior II & Junior II – B 41
MEZIHORÁK Filip STOKLASOVÁ Julie KST Swing Kroměříž Junior II & Junior II –
B 11 & B  10
PAVLUŠ Kristián KREMPLOVÁ Sára TK ORION HODONÍN z.s. Junior I & Junior I – B 0
Dospělí-D-STT (08:00 – 17:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-D-LAT (08:00 – 18:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-C-STT (08:00 – 17:00) 1 přihlášený pár, 0 odhlášených párů.
SÝKORA René VÍCHOVÁ Kateřina KST KD HLUČÍN Mládež & Junior I –
C 6 & E  0
Dospělí-C-LAT (08:00 – 18:00) 1 přihlášený pár, 0 odhlášených párů.
SÝKORA René VÍCHOVÁ Kateřina KST KD HLUČÍN Mládež & Junior I – C 101 F4
Dospělí-B-STT (08:00 – 17:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-B-LAT (08:00 – 18:00) 1 přihlášený pár, 1 odhlášený pár.
BUZÁŠ Marek SLOVENČÍKOVÁ Aneta KST Swing Kroměříž Dospělí & Dospělí –
B 75 F1 & A  22
BUZÁŠ Marek SLOVENČÍKOVÁ Aneta Dance Studio Starlight, z.s. Dospělí & Dospělí –
B 75 F1 & A  22
Do 8 let-E-KOMBI (08:00 – 08:45) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Mládež-C-STT (08:00 – 08:45) 2 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior I & Junior II – C 100 F2
SÝKORA René VÍCHOVÁ Kateřina KST KD HLUČÍN Mládež & Junior I –
C 6 & E  0
CZECZOTKA Roman SLEZÁKOVÁ Marie TK TREND OSTRAVA
Mládež-C-LAT (08:00 – 09:45) 3 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
BOLDIŠ Vítek PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior II – C 153 F3
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior I & Junior II – C 58
SÝKORA René VÍCHOVÁ Kateřina KST KD HLUČÍN Mládež & Junior I – C 101 F4
CZECZOTKA Roman SLEZÁKOVÁ Marie TK TREND OSTRAVA
Mládež-B-STT (08:00 – 08:45) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů. Předpověď
BOLDIŠ Vítek PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior II – B 29
BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior II – B 85 F2
MEZIHORÁK Filip STOKLASOVÁ Julie KST Swing Kroměříž Junior II & Junior II –
D 151 F6 & B  13
Rusnák Andreas Polakovičová Ema Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Mládež-B-LAT (08:00 – 09:45) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů. Předpověď
BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior II – B 62 F2
LIPOWSKI Robin WRUBLOVÁ Eliška TK HAPPY DANCE Junior II & Junior II – B 41
MEZIHORÁK Filip STOKLASOVÁ Julie KST Swing Kroměříž Junior II & Junior II –
B 11 & B  10
Rusnák Andreas Polakovičová Ema Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
— dancerank.cz