Jilemnický taneční pohár

sobota 03.10.2020, Jilemnice, Česko (ČSTS), 40 soutěží, 5 přihlášených párů

Poslední aktualizace zobrazených informací proběhla 08.08.2020 07:41.

Jun-I-E-STT (08:00 – 09:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-I-E-LAT (08:00 – 10:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-II-E-STT (08:00 – 09:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-II-E-LAT (08:00 – 10:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-E-STT (08:00 – 12:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-E-LAT (08:00 – 14:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-I-D-STT (08:00 – 09:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-I-D-LAT (08:00 – 10:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-I-C-STT (08:00 – 09:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-I-C-LAT (08:00 – 10:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-II-D-STT (08:00 – 09:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-II-D-LAT (08:00 – 10:30) 1 přihlášený pár, 0 odhlášených párů.
VALOŠEK Antonín VALOŠKOVÁ Miroslava JISKRA RASPENAVA, z.s. Junior II & Junior II – D 190 F6
Jun-II-C-STT (08:00 – 09:00) 1 přihlášený pár, 0 odhlášených párů.
VALOŠEK Antonín VALOŠKOVÁ Miroslava JISKRA RASPENAVA, z.s. Junior II & Junior II – C 4
Jun-II-C-LAT (08:00 – 10:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-D-STT (08:00 – 12:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-D-LAT (08:00 – 14:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-C-STT (08:00 – 12:00) 1 přihlášený pár, 0 odhlášených párů.
LAZORIK Lukáš NOSKOVÁ Alexandra TK DanceTime Dospělí & Mládež – C 125 F5
Dospělí-C-LAT (08:00 – 14:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-B-STT (08:00 – 12:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-B-LAT (08:00 – 14:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Senioři-I-D-STT (08:00 – 17:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Senioři-I-D-LAT (08:00 – 18:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Senioři-I-C-STT (08:00 – 17:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Senioři-I-C-LAT (08:00 – 18:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Senioři-II-D-STT (08:00 – 17:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Senioři-II-D-LAT (08:00 – 18:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Senioři-II-C-STT (08:00 – 17:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Senioři-II-C-LAT (08:00 – 18:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-B,A,M-STT (08:00 – 12:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-B,A,M-LAT (08:00 – 14:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Mládež-E-STT (08:00 – 12:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Mládež-E-LAT (08:00 – 14:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Mládež-D-STT (08:00 – 12:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Mládež-D-LAT (08:00 – 14:30) 1 přihlášený pár, 0 odhlášených párů.
VALOŠEK Antonín VALOŠKOVÁ Miroslava JISKRA RASPENAVA, z.s. Junior II & Junior II – D 190 F6
Mládež-C-STT (08:00 – 12:00) 1 přihlášený pár, 0 odhlášených párů.
VALOŠEK Antonín VALOŠKOVÁ Miroslava JISKRA RASPENAVA, z.s. Junior II & Junior II – C 4
Mládež-C-LAT (08:00 – 14:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Mládež-B-STT (08:00 – 12:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Mládež-B-LAT (08:00 – 14:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
— dancerank.cz