O kutnohorský groš

neděle 04.10.2020, Kutná Hora, Česko (ČSTS), 32 soutěží, 6 přihlášených párů

Poslední aktualizace zobrazených informací proběhla 08.08.2020 08:23.

Jun-I-E-STT (07:30 – 08:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-I-E-LAT (09:30 – 10:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-II-E-STT (07:30 – 08:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-II-E-LAT (09:30 – 10:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-E-STT (15:30 – 16:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-E-LAT (14:30 – 15:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-I-D-STT (07:45 – 08:15) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-I-D-LAT (09:45 – 10:10) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-I-C-STT (12:30 – 13:00) 1 přihlášený pár, 0 odhlášených párů.
CHARVÁT Michal CHARVÁTOVÁ Lucie TK SPARTA PRAHA Děti II & Děti I –
C 30 & C  0
Jun-I-C-LAT (13:45 – 14:15) 1 přihlášený pár, 0 odhlášených párů.
CHARVÁT Michal CHARVÁTOVÁ Lucie TK SPARTA PRAHA Děti II & Děti I –
C 37 F1 & E  0
Jun-II-D-STT (07:45 – 08:15) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-II-D-LAT (09:45 – 10:15) 1 přihlášený pár, 0 odhlášených párů.
VALOŠEK Antonín VALOŠKOVÁ Miroslava JISKRA RASPENAVA, z.s. Junior II & Junior II – D 190 F6
Jun-II-C-STT (12:30 – 13:00) 1 přihlášený pár, 0 odhlášených párů.
VALOŠEK Antonín VALOŠKOVÁ Miroslava JISKRA RASPENAVA, z.s. Junior II & Junior II – C 4
Jun-II-C-LAT (13:45 – 14:15) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-II-B-STT (12:45 – 13:15) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-II-B-LAT (13:30 – 14:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-D-STT (16:15 – 16:45) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-D-LAT (17:15 – 17:45) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-C-STT (16:30 – 17:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-C-LAT (17:00 – 17:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-B-STT (16:00 – 16:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-B-LAT (16:45 – 17:15) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Mládež-E-STT (11:30 – 12:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Mládež-E-LAT (10:30 – 11:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Mládež-D-STT (11:45 – 12:15) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Mládež-D-LAT (10:45 – 11:15) 1 přihlášený pár, 0 odhlášených párů.
VALOŠEK Antonín VALOŠKOVÁ Miroslava JISKRA RASPENAVA, z.s. Junior II & Junior II – D 190 F6
Mládež-C-STT (15:00 – 15:30) 1 přihlášený pár, 0 odhlášených párů.
VALOŠEK Antonín VALOŠKOVÁ Miroslava JISKRA RASPENAVA, z.s. Junior II & Junior II – C 4
Mládež-C-LAT (14:00 – 14:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Mládež-B-STT (15:10 – 15:40) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Mládež-B-LAT (14:15 – 14:45) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
— dancerank.cz