Vánoční cena Fortuny

sobota 05.12.2020, Zlín, Česko (ČSTS), 37 soutěží, 4 přihlášené páry

Poslední aktualizace zobrazených informací proběhla 08.08.2020 07:26.

Děti-I-E-KOMBI (07:30 – 08:15) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Děti-II-E-KOMBI (07:30 – 08:15) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-I-E-STT (12:00 – 13:00) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ZŘÍDKAVESELÝ Martin PLACHÁ Adéla TK NIKÉ BRNO
Jun-I-E-LAT (12:00 – 15:00) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ZŘÍDKAVESELÝ Martin PLACHÁ Adéla TK NIKÉ BRNO
Jun-II-E-STT (12:00 – 13:00) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ZŘÍDKAVESELÝ Martin PLACHÁ Adéla TK NIKÉ BRNO
Jun-II-E-LAT (12:00 – 15:00) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ZŘÍDKAVESELÝ Martin PLACHÁ Adéla TK NIKÉ BRNO
Dospělí-E-STT (16:00 – 17:00) 1 přihlášený pár, 1 odhlášený pár.
MINKS Eduard MINKSOVÁ Alexandra STARLET BRNO TK OREL TELNICE Senior I & Senior II
GABRYŠ Vojtěch GALATÍKOVÁ Lenka TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Dospělí-E-LAT (16:00 – 19:00) 1 přihlášený pár, 1 odhlášený pár.
MINKS Eduard MINKSOVÁ Alexandra STARLET BRNO TK OREL TELNICE Senior I & Senior II
GABRYŠ Vojtěch GALATÍKOVÁ Lenka TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Senioři-I-E-STT (16:00 – 17:00) 1 přihlášený pár, 1 odhlášený pár.
MINKS Eduard MINKSOVÁ Alexandra STARLET BRNO TK OREL TELNICE Senior I & Senior II
MÜLLER Jakub MÜLLEROVÁ Jana Olomouc 9
Senioři-I-E-LAT (16:00 – 19:00) 1 přihlášený pár, 0 odhlášených párů.
MINKS Eduard MINKSOVÁ Alexandra STARLET BRNO TK OREL TELNICE Senior I & Senior II
Děti-II-D-STT (07:30 – 08:15) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Děti-II-D-LAT (07:30 – 09:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-I-D-STT (12:00 – 13:00) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
MEREĎA Filip KONÍČKOVÁ Amálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Jun-I-D-LAT (12:00 – 15:00) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
MEREĎA Filip KONÍČKOVÁ Amálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Jun-I-C-STT (12:00 – 13:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-I-C-LAT (12:00 – 15:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-II-D-STT (12:00 – 13:00) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
MEREĎA Filip KONÍČKOVÁ Amálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Jun-II-D-LAT (12:00 – 15:00) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
MEREĎA Filip KONÍČKOVÁ Amálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Jun-II-C-STT (12:00 – 13:00) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Jun-II-C-LAT (12:00 – 15:00) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Dospělí-D-STT (16:00 – 17:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-D-LAT (16:00 – 19:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-C-STT (16:00 – 17:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-C-LAT (16:00 – 19:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Senioři-I-D-STT (16:00 – 17:00) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
MÜLLER Jakub MÜLLEROVÁ Jana Olomouc 9
Senioři-I-D-LAT (16:00 – 19:00) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
MÜLLER Jakub MALÁ Jitka Olomouc 9
Do 8 let-E-KOMBI (07:30 – 08:15) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
TPV Do 8 let KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
TPV-Děti I-SOLO-KOMB (W,Q,Ča,Ji) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
TPV-Jun-II-STT (W,V,Q) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
TPV-Do21-STT (W,V,Q) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
TPV-Senioři-STT (W,T,V,Q) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
TPV-Jun-II-LAT (Ča,Ji,Po) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
TPV-Senioři-LAT (Sa,Ča,Ru,Ji) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
TPV-Jun-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
— dancerank.cz