O pohár starosty města Uherské Hradiště

sobota 26.10.2019, Uherské Hradiště, Česko (ČSTS), 29 soutěží, 159 přihlášených párů

Děti-II-E-KOMBI (08:00 – 08:45) 6 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
ČMOCH Tomáš SYNKOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA Děti II & Děti I
MANA Tobiáš VRANKOVÁ Adéla TK FORTUNA ZLÍN z.s. Děti I & Děti I
PODHOLA Matyáš STEJSKALOVÁ Sabina TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Děti II & Děti I
PROCHÁZKA Petr MIKULKOVÁ Aneta TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
ŠOBÁŇ Filip ŠŤASTNÁ Natálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
ZÁMEČNÍČEK Rudolf VÍTKOVÁ Sabina TK OLYMP OLOMOUC Děti II & Děti II
Jun-II-E-STT (08:00 – 08:45) 6 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BLAŽEK Tomáš BLAŽKOVÁ Lucie DANZA BRNO Junior II & Junior I – E 181 F5
KUTĚJ Jan KRINKE Brigita Dance Studio Starlight, z.s. Děti II & Junior I – E 173 F6
RADA Lukáš ŠAROCHOVÁ Gréta TŠ BATUKÁDA Junior II & Junior II – E 65 F1
SEHNALÍK Dan KUČEROVÁ Tereza TŠ BATUKÁDA Junior II & Junior I – E 3
TOMAŇA Tomáš JUŘENÍKOVÁ Melánie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
VALÁŠEK Viktor GANZAROVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC Junior II & Junior II – E 48
CIESLAR Tomasz SIKOROVÁ Kamila TK ELÁN TŘINEC z.s.
Jun-II-E-LAT (08:00 – 11:00) 6 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BLAŽEK Tomáš BLAŽKOVÁ Lucie DANZA BRNO Junior II & Junior I – E 94 F1
IŠ Martin HUBÁČKOVÁ Julie TK CLASSIC při SVČ Hodonín Junior II & Junior I – E 174 F2
KUTĚJ Jan KRINKE Brigita Dance Studio Starlight, z.s. Děti II & Junior I – E 87 F1
MANA Patrik ŠIMONÍKOVÁ Markéta TK FORTUNA ZLÍN z.s. Junior I & Junior I – E 193 F1
TOMAŇA Tomáš JUŘENÍKOVÁ Melánie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
VALÁŠEK Viktor GANZAROVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC Junior II & Junior II – E 86 F4
CIESLAR Tomasz SIKOROVÁ Kamila TK ELÁN TŘINEC z.s.
Děti-II-D-STT (08:00 – 08:45) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
KUBICA Jiří KUBICOVÁ Tereza Dance Studio Starlight, z.s. Děti II & Děti I – D 0
LEGERSKÝ Alexandr VESELÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s. Děti II & Děti I – D 42
MRHÁLEK Václav KRÁLÍKOVÁ Nicol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA Děti I & Děti I – D 168 F2
Děti-II-D-LAT (08:00 – 11:00) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
KUBICA Jiří KUBICOVÁ Tereza Dance Studio Starlight, z.s. Děti II & Děti I – D 0
LEGERSKÝ Alexandr VESELÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s. Děti II & Děti I – D 117 F1
MRHÁLEK Václav KRÁLÍKOVÁ Nicol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA Děti I & Děti I – D 276 F7
Jun-II-D-STT (08:00 – 08:45) 5 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
KUČERA Šimon TIEFENBACHOVÁ Eliška KST QUICK OLOMOUC Junior II & Junior II –
E 0 & D  81 F2
KŮRA Matěj VLACHYNSKÁ Tereza TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
MANA Patrik ŠIMONÍKOVÁ Markéta TK FORTUNA ZLÍN z.s. Junior I & Junior I – D 6
MEREĎA Filip KONÍČKOVÁ Amálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
VLČNOVSKÝ David TAFTOVÁ Karolína TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Jun-II-D-LAT (08:00 – 11:00) 6 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
KUČERA Šimon TIEFENBACHOVÁ Eliška KST QUICK OLOMOUC Junior II & Junior II –
E 0 & D  86 F1
KŮRA Matěj VLACHYNSKÁ Tereza TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
MEREĎA Filip KONÍČKOVÁ Amálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
RADA Lukáš ŠAROCHOVÁ Gréta TŠ BATUKÁDA Junior II & Junior II – D 23
SEHNALÍK Dan KUČEROVÁ Tereza TŠ BATUKÁDA Junior II & Junior I –
D 63 & E  166 F1
VLČNOVSKÝ David TAFTOVÁ Karolína TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Jun-II-C-STT (08:00 – 08:45) 7 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
CZECZOTKA Roman SLEZÁKOVÁ Marie TK TREND OSTRAVA Junior II & Junior II –
C 25 & E  0
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Děti II & Junior I – C 52 F1
HLOŽEK Hynek KREJČÍŘOVÁ Julie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. Junior II & Junior I –
D 210 F2 & C  69 F2
JUDAS Tomáš POKORNÁ Tereza TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior I & Děti II – C 2
KLEE Danny KUTHANOVÁ Karolína Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč Junior II & Junior I –
D 39 & C  18
KONEČNÝ Vít OBRUSNÍKOVÁ Veronika KST KD HLUČÍN Junior II & Junior I – C 5
ŠČEPKA Matěj KUCHAŘOVÁ Eliška KST Swing Kroměříž Junior I & Junior I – C 26
VAŇO Anton VAJDÍKOVÁ Eliška TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior I – B 0
Jun-II-C-LAT (08:00 – 11:00) 10 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
CZECZOTKA Roman SLEZÁKOVÁ Marie TK TREND OSTRAVA Junior II & Junior II –
C 32 F1 & E  0
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Děti II & Junior I – C 25
FUKALA Michael JOCHYMKOVÁ Karolina TK HAPPY DANCE Junior II & Junior II – C 137 F2
HLOŽEK Hynek KREJČÍŘOVÁ Julie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. Junior II & Junior I – C 144 F3
HOLČAPEK Daniel GRABOVSKÁ Kateřina LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA Junior II & Junior I – C 171 F3
JUDAS Tomáš POKORNÁ Tereza TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior I & Děti II – C 53
KLEE Danny KUTHANOVÁ Karolína Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč Junior II & Junior I –
D 173 F4 & C  16
KONEČNÝ Vít OBRUSNÍKOVÁ Veronika KST KD HLUČÍN Junior II & Junior I – C 12
MALINA Mikuláš KNOTOVÁ Markéta TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior II –
C 52 & C  76
VAŇO Anton VAJDÍKOVÁ Eliška TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior I – C 54
Jun-II-B-STT (08:00 – 08:45) 6 přihlášených párů, 0 odhlášených párů. Předpověď
DUFKA Petr KOLENKOVÁ Alexandra TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior II – B 111 F2
GROSSMANN Matyáš ONDRUŠOVÁ Linda TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior I & Junior I – B 4
MALČÍK Petr CHUDÁRKOVÁ Barbora KST Swing Kroměříž Junior II & Junior II – B 7
MALINA Mikuláš KNOTOVÁ Markéta TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior II –
C 160 F2 & B  15
VAŇO Anton VAJDÍKOVÁ Eliška TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior I – B 0
ZADUBAN Lukáš KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior II & Junior I – B 40 F1
Jun-II-B-LAT (08:00 – 11:00) 5 přihlášených párů, 0 odhlášených párů. Předpověď
DUFKA Petr KOLENKOVÁ Alexandra TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior II – B 20
GROSSMANN Matyáš ONDRUŠOVÁ Linda TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior I & Junior I – B 3
MALČÍK Petr CHUDÁRKOVÁ Barbora KST Swing Kroměříž Junior II & Junior II – B 18
ŠČEPKA Matěj KUCHAŘOVÁ Eliška KST Swing Kroměříž Junior I & Junior I –
B 11 & C  13
ZADUBAN Lukáš KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior II & Junior I – B 7
Senioři-II-D-LAT (08:00 – 18:00) 6 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
ČMOLÍK Pavel ČMOLÍKOVÁ Věra Taneční škola Hes, o.s. Senior III & Senior III – E 0
FEKAR Vladimír FEKAR Mária TK FORTUNA ZLÍN z.s. Senior II & Senior II –
B 3 & E  0
KALNÝ Radoslav KALNÁ HURTOVÁ Erika TK ORION HODONÍN z.s. Senior I & Senior II – E 0 F1
KLVAČ Josef KLVAČOVÁ Jana TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Senior II & Senior II – D 101 F1
ONDŘEJ Ladislav ONDŘEJOVÁ Eva Praha 10 Senior III & Senior II – E 0
ZAPALA Benedikt ZAPALOVÁ Jolana TK ORION HODONÍN z.s. Senior III & Senior II – E 23
Senioři-II-C-STT (08:00 – 17:00) 7 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BLUMENSATH Achim HERODKOVÁ Milena Taneční klub Stabil
FEKAR Vladimír FEKAR Mária TK FORTUNA ZLÍN z.s. Senior II & Senior II –
D 0 & E  0
HUBÁČEK Radomír HUBÁČKOVÁ Marie TK HENZÉLY-SWING Senior III & Senior III – C 0
KLVAČ Josef KLVAČOVÁ Jana TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Senior II & Senior II – C 19
PRAŽÁK Jaroslav LOVECKÁ Alena TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Senior III & Senior II – C 89
ŠTĚRBA Jan ŠTĚRBOVÁ Martina TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Senior III & Senior II – C 74 F1
ZOUFALÝ Libor ZOUFALÁ BATELKOVÁ Bohumila Infinity Dance Team
Senioři-II-C-LAT (08:00 – 18:00) 3 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
KALNÝ Radoslav KALNÁ HURTOVÁ Erika TK ORION HODONÍN z.s. Senior I & Senior II – E 0 F1
KLVAČ Josef KLVAČOVÁ Jana TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Senior II & Senior II – D 101 F1
ZAPALA Benedikt ZAPALOVÁ Jolana TK ORION HODONÍN z.s. Senior III & Senior II – E 23
Senioři-III-D-STT (08:00 – 17:00) 2 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
ČMOLÍK Pavel ČMOLÍKOVÁ Věra Taneční škola Hes, o.s. Senior III & Senior III – E 0
ONDŘEJ Ladislav ONDŘEJOVÁ Eva Praha 10 Senior III & Senior II – E 0
Senioři-III-D-LAT (08:00 – 18:00) 3 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
ČMOLÍK Pavel ČMOLÍKOVÁ Věra Taneční škola Hes, o.s. Senior III & Senior III – E 0
ONDŘEJ Ladislav ONDŘEJOVÁ Eva Praha 10 Senior III & Senior II – E 0
ZAPALA Benedikt ZAPALOVÁ Jolana TK ORION HODONÍN z.s. Senior III & Senior II – E 23
Senioři-III-C-STT (08:00 – 17:00) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
HUBÁČEK Radomír HUBÁČKOVÁ Marie TK HENZÉLY-SWING Senior III & Senior III – C 0
PRAŽÁK Jaroslav LOVECKÁ Alena TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Senior III & Senior II – C 89
ŠTĚRBA Jan ŠTĚRBOVÁ Martina TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Senior III & Senior II – C 74 F1
ZOUFALÝ Libor ZOUFALÁ BATELKOVÁ Bohumila Infinity Dance Team
Senioři-III-C-LAT (08:00 – 18:00) 1 přihlášený pár, 0 odhlášených párů.
ZAPALA Benedikt ZAPALOVÁ Jolana TK ORION HODONÍN z.s. Senior III & Senior II – E 23
Mládež-E-STT (08:00 – 13:00) 7 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BLAŽEK Tomáš BLAŽKOVÁ Lucie DANZA BRNO Junior II & Junior I – E 181 F5
GABRYŠ Vojtěch PAVLÍNKOVÁ Anna Marie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
RADA Lukáš ŠAROCHOVÁ Gréta TŠ BATUKÁDA Junior II & Junior II – E 65 F1
SEHNALÍK Dan KUČEROVÁ Tereza TŠ BATUKÁDA Junior II & Junior I – E 3
SMOLÍK Nick GORČÍKOVÁ Alena TS MORAVA Mikulov Mládež & Junior II – E 80 F1
VALÁŠEK Viktor GANZAROVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC Junior II & Junior II – E 48
VILÍM Martin SADÍLKOVÁ Zuzana TK FORTUNA ZLÍN z.s. Mládež & Junior II – E 67 F3
CIESLAR Tomasz SIKOROVÁ Kamila TK ELÁN TŘINEC z.s.
Mládež-E-LAT (08:00 – 15:00) 3 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
BLAŽEK Tomáš BLAŽKOVÁ Lucie DANZA BRNO Junior II & Junior I – E 94 F1
IŠ Martin HUBÁČKOVÁ Julie TK CLASSIC při SVČ Hodonín Junior II & Junior I – E 174 F2
VALÁŠEK Viktor GANZAROVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC Junior II & Junior II – E 86 F4
CIESLAR Tomasz SIKOROVÁ Kamila TK ELÁN TŘINEC z.s.
Mládež-D-STT (08:00 – 13:00) 5 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
CARNEVALE Dennis KUTĚJOVÁ Bára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov Mládež & Mládež – D 0
KAVICKÝ Matias HARBICHOVÁ Kristýna Klub sportovního tance Jesenicka Mládež & Junior II – D 83 F1
KUČERA Šimon TIEFENBACHOVÁ Eliška KST QUICK OLOMOUC Junior II & Junior II –
E 0 & D  81 F2
TRECHA Lukáš FRANKOVÁ Beáta TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov Mládež & Mládež – D 66 F2
VLČNOVSKÝ David TAFTOVÁ Karolína TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Mládež-D-LAT (08:00 – 15:00) 6 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
CARNEVALE Dennis KUTĚJOVÁ Bára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov Mládež & Mládež – D 89 F3
KUČERA Šimon TIEFENBACHOVÁ Eliška KST QUICK OLOMOUC Junior II & Junior II –
E 0 & D  86 F1
RADA Lukáš ŠAROCHOVÁ Gréta TŠ BATUKÁDA Junior II & Junior II – D 23
SEHNALÍK Dan KUČEROVÁ Tereza TŠ BATUKÁDA Junior II & Junior I –
D 63 & E  166 F1
TRECHA Lukáš FRANKOVÁ Beáta TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov Mládež & Mládež – D 9
VLČNOVSKÝ David TAFTOVÁ Karolína TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Mládež-C-STT (08:00 – 13:00) 6 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
CZECZOTKA Roman SLEZÁKOVÁ Marie TK TREND OSTRAVA Junior II & Junior II –
C 25 & E  0
HLOŽEK Hynek KREJČÍŘOVÁ Julie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. Junior II & Junior I –
D 210 F2 & C  69 F2
KLEE Danny KUTHANOVÁ Karolína Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč Junior II & Junior I –
D 39 & C  18
KONEČNÝ Vít OBRUSNÍKOVÁ Veronika KST KD HLUČÍN Junior II & Junior I – C 5
SKUDA Jan LUSKAČOVÁ Klára DANZA BRNO Mládež & Junior II – C 78
TIBITANZL Šimon MÜNSTEROVÁ Zuzana TŠ BATUKÁDA Mládež & Junior I – C 56 F2
VAŇO Anton VAJDÍKOVÁ Eliška TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior I – B 0
Mládež-C-LAT (08:00 – 15:00) 13 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
CZECZOTKA Roman SLEZÁKOVÁ Marie TK TREND OSTRAVA Junior II & Junior II –
C 32 F1 & E  0
FUKALA Michael JOCHYMKOVÁ Karolina TK HAPPY DANCE Junior II & Junior II – C 137 F2
HLOŽEK Hynek KREJČÍŘOVÁ Julie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. Junior II & Junior I – C 144 F3
HOLČAPEK Daniel GRABOVSKÁ Kateřina LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA Junior II & Junior I – C 171 F3
KAVICKÝ Matias HARBICHOVÁ Kristýna Klub sportovního tance Jesenicka Mládež & Junior II – C 88 F2
KLEE Danny KUTHANOVÁ Karolína Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč Junior II & Junior I –
D 173 F4 & C  16
KONEČNÝ Vít OBRUSNÍKOVÁ Veronika KST KD HLUČÍN Junior II & Junior I – C 12
MALINA Mikuláš KNOTOVÁ Markéta TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior II –
C 52 & C  76
SKUDA Jan LUSKAČOVÁ Klára DANZA BRNO Mládež & Junior II – C 126 F2
SMOLÍK Nick GORČÍKOVÁ Alena TS MORAVA Mikulov Mládež & Junior II – C 0
TIBITANZL Šimon MÜNSTEROVÁ Zuzana TŠ BATUKÁDA Mládež & Junior I – C 148 F3
VAŇO Anton VAJDÍKOVÁ Eliška TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior I – C 54
ZBOŽÍNEK Jan KOLAŘÍKOVÁ Eliška TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s. Mládež & Junior II – C 129 F1
Mládež-B-STT (08:00 – 13:00) 10 přihlášených párů, 0 odhlášených párů. Předpověď
DUFKA Petr KOLENKOVÁ Alexandra TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior II – B 111 F2
HRUBOŠ Michal KŘENOVÁ Terezie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Mládež & Junior II – B 14
MALČÍK Petr CHUDÁRKOVÁ Barbora KST Swing Kroměříž Junior II & Junior II – B 7
MALINA Mikuláš KNOTOVÁ Markéta TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior II –
C 160 F2 & B  15
PATOČKA Richard MAREČKOVÁ Hana STARLET BRNO TK OREL TELNICE Mládež & Mládež –
B 34 & C  160 F2
Rajnič Adam Mazáčová Daniela TC Meteor Košice, Slovensko
Rusnák Andreas Polakovičová Ema Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
VAŇO Anton VAJDÍKOVÁ Eliška TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior I – B 0
ZADUBAN Lukáš KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior II & Junior I – B 40 F1
ZBOŽÍNEK Jan KOLAŘÍKOVÁ Eliška TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s. Mládež & Junior II – B 75
Mládež-B-LAT (08:00 – 15:00) 9 přihlášených párů, 0 odhlášených párů. Předpověď
Duda Daniel Balážová Vanesa SUN DANCE ACADEMY Bratislava, Slovensko
DUFKA Petr KOLENKOVÁ Alexandra TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior II – B 20
HRUBOŠ Michal KŘENOVÁ Terezie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Mládež & Junior II – B 32
MALČÍK Petr CHUDÁRKOVÁ Barbora KST Swing Kroměříž Junior II & Junior II – B 18
ONDRASZEK Damian PIETROVÁ Julia TK HAPPY DANCE Mládež & Mládež –
C 2 & B  47 F1
PATOČKA Richard MAREČKOVÁ Hana STARLET BRNO TK OREL TELNICE Mládež & Mládež –
B 22 & C  49
Rajnič Adam Mazáčová Daniela TC Meteor Košice, Slovensko
Rusnák Andreas Polakovičová Ema Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
ZADUBAN Lukáš KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior II & Junior I – B 7
TPV-Děti-II-KOMB (08:00 – 08:45) 5 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
MANA Tobiáš VRANKOVÁ Adéla TK FORTUNA ZLÍN z.s. Děti I & Děti I
PODHOLA Matyáš STEJSKALOVÁ Sabina TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Děti II & Děti I
PROCHÁZKA Petr MIKULKOVÁ Aneta TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
ŠOBÁŇ Filip ŠŤASTNÁ Natálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Zaglio Enrico Daňková Izabela -
TPV-Jun-I-KOMB (08:00 – 08:45) 3 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
DVOULETÝ Matyáš NIKLOVÁ Sabina TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
PODHOLA Matyáš STEJSKALOVÁ Sabina TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Děti II & Děti I
ŠOBÁŇ Filip ŠŤASTNÁ Natálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
TPV-Dospělí-KOMB (08:00 – 08:45) 1 přihlášený pár, 0 odhlášených párů.
PAVLÁSEK Michal POCHYLÁ Agáta TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
— dancerank.cz