Vánoční cena TK Linie

sobota 14.12.2019, Kasalice, Česko (ČSTS), 34 soutěží, 201 přihlášených párů

Poslední aktualizace zobrazených informací proběhla 14.12.2019 23:59.

Děti-II-E-KOMBI (08:15 – 09:05) 3 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
ČESLA Jan ŠMIDRKALOVÁ Ema CTS PERFECT PARDUBICE
HORÁK Daniel ŽĎÁNSKÁ Stella COOL DANCE
MACHOTA Pavel KUBÁLKOVÁ Aneta CTS PERFECT PARDUBICE
Jun-I-E-STT (08:15 – 08:45) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
BIERNACKI Oliver ČÍŽKOVÁ Elen CTS PERFECT PARDUBICE
ČESLA Jan ŠMIDRKALOVÁ Ema CTS PERFECT PARDUBICE
HORÁK Daniel ŽĎÁNSKÁ Stella COOL DANCE
MACHOTA Pavel KUBÁLKOVÁ Aneta CTS PERFECT PARDUBICE
Jun-I-E-LAT (09:00 – 09:45) 4 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
BIERNACKI Oliver ČÍŽKOVÁ Elen CTS PERFECT PARDUBICE
ČESLA Jan ŠMIDRKALOVÁ Ema CTS PERFECT PARDUBICE
HORÁK Daniel ŽĎÁNSKÁ Stella COOL DANCE
MACHOTA Pavel KUBÁLKOVÁ Aneta CTS PERFECT PARDUBICE
CIMICKÝ Ondřej NEZBEDOVÁ Michaela TK CrossDance Kolín
Dospělí-E-STT (09:00 – 09:50) 14 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BARTŮŠEK Adam PAUROVÁ Natálie CTS PERFECT PARDUBICE
FĄFARA Marcel NAWROCKA Joanna KARKONOSZE Jelenia Góra, Poland
FICEK Jan NECHVÁTALOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
FLÉGL Jan MARTINIKOVÁ Nikol CTS PERFECT PARDUBICE
HITZGER Lukáš KAMARÁDOVÁ Marie TKG HLINSKO
LEMBERK Lukáš MADEROVÁ Tereza TK KZMJ JIČÍN
PEČENKA Jakub KLIKAROVÁ Kateřina Mladá Boleslav 1
PTÁČEK Martin VAMBERSKÁ Kateřina TKG HLINSKO
ŠPÁDA Filip JONÁŠOVÁ Natálie Kosmonosy
TŘEŠTÍK Jan PLZENSKÁ Alžběta FUEGO ŘÍČANY
TVAROHA Vojtěch KUBÍNOVÁ Adéla Bakov nad Jizerou
VERČIMÁK Marek PECHÁČKOVÁ Veronika FUEGO ŘÍČANY
VÍTEK Jan KMONÍČKOVÁ Pavla CTS PERFECT PARDUBICE
ZÍTKA Aleš BENEŠOVÁ Barbora TK KZMJ JIČÍN
HERMAN Matyáš SOJKOVÁ Dora TK SOKOL CAROLA DOBŘÍŠ
Dospělí-E-LAT (09:00 – 11:45) 11 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
FĄFARA Marcel NAWROCKA Joanna KARKONOSZE Jelenia Góra, Poland
FICEK Jan NECHVÁTALOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
HITZGER Lukáš KAMARÁDOVÁ Marie TKG HLINSKO
KALINA Matěj LANIAKOVÁ Miriam TJ Sokol Lysá nad Labem
LEMBERK Lukáš MADEROVÁ Tereza TK KZMJ JIČÍN
MACELA Matěj DEMKOVÁ Zuzana CTS PERFECT PARDUBICE
PEČENKA Jakub KLIKAROVÁ Kateřina Mladá Boleslav 1
PTÁČEK Martin VAMBERSKÁ Kateřina TKG HLINSKO
ŠPÁDA Filip JONÁŠOVÁ Natálie Kosmonosy
TVAROHA Vojtěch KUBÍNOVÁ Adéla Bakov nad Jizerou
ZÍTKA Aleš BENEŠOVÁ Barbora TK KZMJ JIČÍN
HERMAN Matyáš SOJKOVÁ Dora TK SOKOL CAROLA DOBŘÍŠ
BÁRTA Jiří SLUKOVÁ Kristýna STK PRAHA
FLÉGL Jan MARTINIKOVÁ Nikol CTS PERFECT PARDUBICE
MALINA Marek JAROŠOVÁ Magdaléna PAUL DANCE
Dospělí-D-STT (09:00 – 10:00) 5 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
HORÁK Jan JIRÁNKOVÁ Zuzana FUEGO ŘÍČANY
KAVICKÝ Matias HARBICHOVÁ Kristýna Klub sportovního tance Jesenicka Mládež & Junior II – D 227 F4
KOVAŘÍK Martin ADAMOVÁ Diana COOL DANCE
VODA Lukáš BOGUAJOVÁ Dominika TKG HLINSKO
ZAJÍC Jakub BARTALOŠOVÁ Tereza TKG HLINSKO
HRONEK Vojtěch ČERNÁ Zuzana TK Dance Direction
ŽOUŽELA Tomáš PROTIVÁNKOVÁ Elena TK OLYMP OLOMOUC
KRIVOŠEJ Jan ŠINDELÁŘOVÁ Alice STK PRAHA
Dospělí-D-LAT (09:00 – 12:00) 5 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
BARTŮŠEK Adam PAUROVÁ Natálie CTS PERFECT PARDUBICE
HORÁK Jan PECHÁČKOVÁ Veronika FUEGO ŘÍČANY
SVOBODA Ondřej ADAMUSOVÁ Markéta FUEGO ŘÍČANY
VOJTÍŠEK Martin POLÁŠKOVÁ Rozálie CTS PERFECT PARDUBICE
ZAJÍC Jakub BARTALOŠOVÁ Tereza TKG HLINSKO
KOMÁREK Jakub MILAROVÁ Kamila TK OLYMP OLOMOUC
HRONEK Vojtěch ČERNÁ Zuzana TK Dance Direction
PLUHÁČEK Tomáš DREKSLEROVÁ Andrea Taneční škola Hes, o.s.
ŽOUŽELA Tomáš PROTIVÁNKOVÁ Elena TK OLYMP OLOMOUC
Dospělí-C-STT (09:00 – 10:30) 8 přihlášených párů, 5 odhlášených párů.
HEJDUŠEK Jan LIŠKOVÁ Barbora Infinity Dance Team
JANATA Martin KAVALÍROVÁ Michaela TK KOŠKOVI, z.s.
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
THEIN Filip VALÍKOVÁ Klára FUEGO ŘÍČANY
TIBITANZL Šimon MÜNSTEROVÁ Zuzana TŠ BATUKÁDA Mládež & Junior I – C 131 F4
VÁVRA Jakub LORAŃCZYK Laura COOL DANCE
VOJTÍŠEK Martin POLÁŠKOVÁ Rozálie CTS PERFECT PARDUBICE
ZLATNÍK Filip JANÁKOVÁ Klára CTS PERFECT PARDUBICE
Klimas Jakub Grabowska Emilia Professional Dance Sport, Polska
KOMÁREK Jakub MILAROVÁ Kamila TK OLYMP OLOMOUC
MARKOVIČ Jiří KELLNEROVÁ Jana Taneční škola Standardklub Praha
ŽALOUDEK Luboš NIŠČÁKOVÁ Adéla TŠ Novákovi Kutná Hora z.s. Dospělí & Mládež –
C 20 & D  208 F3
KOUDELKA Matěj LOCHMANOVÁ Agnes FUEGO ŘÍČANY
Dospělí-C-LAT (09:00 – 12:30) 8 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
KAVICKÝ Matias HARBICHOVÁ Kristýna Klub sportovního tance Jesenicka Mládež & Junior II – B 0
KOVAŘÍK Martin ADAMOVÁ Diana COOL DANCE
Kulski Jedrzej Kulska Hanna CORDEX Wałbrzych, Poland
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
VÁVRA Jakub LORAŃCZYK Laura COOL DANCE
VODA Lukáš BOGUAJOVÁ Dominika TKG HLINSKO
ZBOŽÍNEK Jan KOLAŘÍKOVÁ Eliška TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
ŽALOUDEK Luboš NIŠČÁKOVÁ Adéla TŠ Novákovi Kutná Hora z.s. Dospělí & Mládež –
D 70 F1 & C  45
Klimas Jakub Grabowska Emilia Professional Dance Sport, Polska
BOUZEK Jakub BURIANOVÁ Anežka Infinity Dance Team
Dospělí-B-STT (09:00 – 10:45) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů. Předpověď
IMRICH Tomáš IMRICH DUDKOVÁ Veronika MZ Dance Team
Kulski Jedrzej Kulska Hanna CORDEX Wałbrzych, Poland
PROCHÁZKA Adam ZEMANOVÁ Eliška Taneční klub BONSTEP
ZBOŽÍNEK Jan KOLAŘÍKOVÁ Eliška TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Dospělí-B-LAT (09:00 – 12:15) 7 přihlášených párů, 6 odhlášených párů. Předpověď
Dyrda Grzegorz Gatner Natalia Szkoła Tańca Astra, Polska
HAVLÍČEK Adam RYŠAVÁ Tereza CTS PERFECT PARDUBICE
JANATA Martin KAVALÍROVÁ Michaela TK KOŠKOVI, z.s.
KASALICKÝ Tomáš AUGUSTINOVÁ Anežka STK PRAHA
KOPECKÝ Jakub NOVÁ Marie CTS PERFECT PARDUBICE
KUČERA Vít NEUWIRTHOVÁ Ludmila Taneční klub BONSTEP
MEISNER Dominik FAJFROVÁ Adéla BENE DANCE ART TEAM
Dudek Marek Rolak Kamila Professional Dance Sport, Polska
HOLÝ Jakub NAVRÁTILÍKOVÁ Kateřina STK PRAHA
PROCHÁZKA Adam ZEMANOVÁ Eliška Taneční klub BONSTEP
LIŠKA Petr FIŘTOVÁ Iveta TŠ DANCE MANŽELŮ CÍCHOVÝCH, s.r.o.
MAČEK Petr ŠIMŮNKOVÁ Kateřina Taneční klub BONSTEP
REZEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jitka CTS PERFECT PARDUBICE
Senioři-I-D-STT (09:00 – 14:15) 10 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BŘEZINA Jiří BŘEZINOVÁ Lucie Taneční škola Hes, o.s.
ČMOLÍK Pavel ČMOLÍKOVÁ Věra Taneční škola Hes, o.s.
FEKAR Vladimír FEKAR Mária TK FORTUNA ZLÍN z.s.
KNOB Josef MEZIHORÁKOVÁ Hana KAT ZBRASLAV
MAREK Milan PIVOŇKOVÁ Monika KAT ZBRASLAV
OREL Tomáš ORLOVÁ Andrea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
SCHORGE Walter HANÁKOVÁ Martina Taneční škola Standardklub Praha
STEJSKAL Pavel STEJSKALOVÁ Barbora STARLET BRNO TK OREL TELNICE
VOKROUHLÍK Tomáš FORMÁNKOVÁ Jitka TK LUNA
ZÁMEČNÍK David LEHKÁ Petra Kamenice
Senioři-I-D-LAT (09:00 – 16:45) 9 přihlášených párů, 5 odhlášených párů.
ČMOLÍK Pavel ČMOLÍKOVÁ Věra Taneční škola Hes, o.s.
FEKAR Vladimír FEKAR Mária TK FORTUNA ZLÍN z.s.
GERGELITS Vojtěch GERGELITS Markéta TK ASTRA PRAHA
MARKOVIČ Jiří KELLNEROVÁ Jana Taneční škola Standardklub Praha
RABEL Miroslav RABELOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA
SEDLÁČEK Jiří SEDLÁČKOVÁ Kateřina Taneční klub Vavruška
SCHORGE Walter HANÁKOVÁ Martina Taneční škola Standardklub Praha
ŠKVOR Václav ŠKVOROVÁ Jana TK DanceTime
VOKROUHLÍK Tomáš FORMÁNKOVÁ Jitka TK LUNA
MÜLLER Jakub MALÁ Jitka Olomouc 9
KALNÝ Radoslav KALNÁ HURTOVÁ Erika TK ORION HODONÍN z.s.
ZAPALA Benedikt ZAPALOVÁ Jolana TK ORION HODONÍN z.s.
ŠEDA Roman ŠEDOVÁ Ivana TK KZMJ JIČÍN
KLVAČ Josef KLVAČOVÁ Jana TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Senioři-I-C-STT (09:00 – 13:30) 7 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
FEKAR Vladimír FEKAR Mária TK FORTUNA ZLÍN z.s.
MAREK Milan PIVOŇKOVÁ Monika KAT ZBRASLAV
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s.
SEDLÁČEK Jiří SEDLÁČKOVÁ Kateřina Taneční klub Vavruška
ŠTROSSER Ivan ŠTROSSEROVÁ Gabriela Taneční klub Vavruška
TICHÝ Jan ONDRUŠOVÁ Helena Praha 5
TRUHLÁŘ Jiří TRUHLÁŘOVÁ Martina TK NIKÉ BRNO
KLVAČ Josef KLVAČOVÁ Jana TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
PICEK Jaroslav PICKOVÁ Marcela TK KZMJ JIČÍN
KNOB Josef MEZIHORÁKOVÁ Hana KAT ZBRASLAV
Senioři-I-C-LAT (09:00 – 16:15) 7 přihlášených párů, 5 odhlášených párů.
BERAN Vojtěch KOVAČÍKOVÁ Tereza TK OLYMP OLOMOUC
DURDOVIČ Jan BEDRNÍČKOVÁ Lenka STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM
GERGELITS Vojtěch GERGELITS Markéta TK ASTRA PRAHA
HABADA Vítězslav PANZEROVÁ Olga Chodov u Karlových Var
MARKOVIČ Jiří KELLNEROVÁ Jana Taneční škola Standardklub Praha
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s.
PEK Jiří POKORNÁ Jana Taneční škola Hes, o.s.
MÜLLER Jakub MALÁ Jitka Olomouc 9
KALNÝ Radoslav KALNÁ HURTOVÁ Erika TK ORION HODONÍN z.s.
ZAPALA Benedikt ZAPALOVÁ Jolana TK ORION HODONÍN z.s.
KLVAČ Josef KLVAČOVÁ Jana TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
NOVÁK Stanislav ELIÁŠKOVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA
Senioři-I-B-STT (09:00 – 14:00) 8 přihlášených párů, 2 odhlášené páry. Předpověď
BERAN Vojtěch KOVAČÍKOVÁ Tereza TK OLYMP OLOMOUC
ČADÍLEK Pavel ČADÍLKOVÁ Karolina TK OLYMP OLOMOUC
HABADA Vítězslav PANZEROVÁ Olga Chodov u Karlových Var
JUST Pavel NĚMEČKOVÁ Jaroslava Ivančice
KŘELINA Petr KŘELINOVÁ Stáňa TK SPARTA PRAHA
MARKOVIČ Jiří KELLNEROVÁ Jana Taneční škola Standardklub Praha
PEK Jiří POKORNÁ Jana Taneční škola Hes, o.s.
ŠPIŘÍK Martin SVOJANOVSKÁ Vilma STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ŠEDA Roman ŠEDOVÁ Ivana TK KZMJ JIČÍN
SCHINDLER Jaroslav SCHINDLEROVÁ Irena TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Senioři-I-B-LAT (09:00 – 17:00) 5 přihlášených párů, 1 odhlášený pár. Předpověď
BLAŽEK Martin VOLEJNÍKOVÁ Jana TK HAPPY DANCE
ČADÍLEK Pavel ČADÍLKOVÁ Karolina TK OLYMP OLOMOUC
MLEJNSKÝ Jan KAMÍNKOVÁ Pavla Taneční škola Standardklub Praha
TRUHLÁŘ Jiří TRUHLÁŘOVÁ Martina TK NIKÉ BRNO
ZÁVŮRKA Vladimír ZÁVŮRKOVÁ Monika TK MARENDI
RYBA Jaroslav DVOŘÁČKOVÁ Tereza Magdalena KAT ZBRASLAV
Senioři-I-A-STT (09:00 – 13:15) 8 přihlášených párů, 5 odhlášených párů. Předpověď
BRICH Jiří BRICHOVÁ Jitka TK SPARTA PRAHA
DURDOVIČ Jan BEDRNÍČKOVÁ Lenka STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM
KIESEL Petr MIKESKOVÁ Nikola Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KRAJČA Zbyněk ZAPLETALOVÁ Marika TK FORTUNA ZLÍN z.s.
NOVÁK Stanislav ELIÁŠKOVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA
RYBA Jaroslav DVOŘÁČKOVÁ Tereza Magdalena KAT ZBRASLAV
RYČ David RYČOVÁ Lucie TK ADMIRA
TLAPÁK Daniel HUDÍKOVÁ Edita MZ Dance Team
NOVOBILSKÝ Dalimil NOVOBILSKÁ Pavla Kateřinice
LAMPA Jan LAMPOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN
HAMAN Pavel BERESTYUK Iryna KAT ZBRASLAV
SKOČDOPOLE Jiří SKOČDOPOLOVÁ Renata Taneční klub Vavruška
KUBIŠTA Lukáš KUBIŠTOVÁ Alžběta CTS PERFECT PARDUBICE
Senioři-I-A-LAT (09:00 – 16:30) 4 přihlášené páry, 4 odhlášené páry. Předpověď
BLAŽEK Martin VOLEJNÍKOVÁ Jana TK HAPPY DANCE
DURCHÁNEK Stanislav ŠEBKOVÁ Kateřina STK PRAHA
KIESEL Petr MIKESKOVÁ Nikola Dvectis - DSP KOMETA BRNO
TLAPÁK Daniel HUDÍKOVÁ Edita MZ Dance Team
RYBA Jaroslav DVOŘÁČKOVÁ Tereza Magdalena KAT ZBRASLAV
ČADÍLEK Pavel ČADÍLKOVÁ Karolina TK OLYMP OLOMOUC
LIŠKA Petr FIŘTOVÁ Iveta TŠ DANCE MANŽELŮ CÍCHOVÝCH, s.r.o.
KUBIŠTA Lukáš KUBIŠTOVÁ Alžběta CTS PERFECT PARDUBICE
Senioři-II-D-STT (09:00 – 15:45) 7 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BŘEZINA Jiří BŘEZINOVÁ Lucie Taneční škola Hes, o.s.
ČMOLÍK Pavel ČMOLÍKOVÁ Věra Taneční škola Hes, o.s.
FEKAR Vladimír FEKAR Mária TK FORTUNA ZLÍN z.s.
MAREK Milan PIVOŇKOVÁ Monika KAT ZBRASLAV
OREL Tomáš ORLOVÁ Andrea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
SCHORGE Walter HANÁKOVÁ Martina Taneční škola Standardklub Praha
VOKROUHLÍK Tomáš FORMÁNKOVÁ Jitka TK LUNA
Senioři-II-D-LAT (09:00 – 18:00) 6 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
ČMOLÍK Pavel ČMOLÍKOVÁ Věra Taneční škola Hes, o.s.
FEKAR Vladimír FEKAR Mária TK FORTUNA ZLÍN z.s.
SEDLÁČEK Jiří SEDLÁČKOVÁ Kateřina Taneční klub Vavruška
SCHORGE Walter HANÁKOVÁ Martina Taneční škola Standardklub Praha
ŠKVOR Václav ŠKVOROVÁ Jana TK DanceTime
VOKROUHLÍK Tomáš FORMÁNKOVÁ Jitka TK LUNA
KALNÝ Radoslav KALNÁ HURTOVÁ Erika TK ORION HODONÍN z.s.
ZAPALA Benedikt ZAPALOVÁ Jolana TK ORION HODONÍN z.s.
ŠEDA Roman ŠEDOVÁ Ivana TK KZMJ JIČÍN
KLVAČ Josef KLVAČOVÁ Jana TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Senioři-II-C-STT (09:00 – 15:00) 5 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
FEKAR Vladimír FEKAR Mária TK FORTUNA ZLÍN z.s.
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s.
SEDLÁČEK Jiří SEDLÁČKOVÁ Kateřina Taneční klub Vavruška
ŠTROSSER Ivan ŠTROSSEROVÁ Gabriela Taneční klub Vavruška
TICHÝ Jan ONDRUŠOVÁ Helena Praha 5
KLVAČ Josef KLVAČOVÁ Jana TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
PICEK Jaroslav PICKOVÁ Marcela TK KZMJ JIČÍN
Senioři-II-C-LAT (09:00 – 17:30) 6 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BŘÍZA Lubomír BŘÍZOVÁ Ivana TK LINIE Poděbrady
JAŠEK Martin JAŠKOVÁ Alice Praha 58
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s.
PEK Jiří POKORNÁ Jana Taneční škola Hes, o.s.
ŠKVOR Václav ŠKVOROVÁ Jana TK DanceTime
ŠTROSSER Ivan ŠTROSSEROVÁ Gabriela Taneční klub Vavruška
KALNÝ Radoslav KALNÁ HURTOVÁ Erika TK ORION HODONÍN z.s.
ZAPALA Benedikt ZAPALOVÁ Jolana TK ORION HODONÍN z.s.
KLVAČ Josef KLVAČOVÁ Jana TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Senioři-II-B-STT (09:00 – 15:30) 7 přihlášených párů, 2 odhlášené páry. Předpověď
BŘÍZA Lubomír BŘÍZOVÁ Ivana TK LINIE Poděbrady
JUST Pavel NĚMEČKOVÁ Jaroslava Ivančice
KŘELINA Petr KŘELINOVÁ Stáňa TK SPARTA PRAHA
PÁNEK Petr PÁNKOVÁ Zdeňka FUEGO ŘÍČANY
PEK Jiří POKORNÁ Jana Taneční škola Hes, o.s.
ŠKVOR Václav ŠKVOROVÁ Jana TK DanceTime
ŠPIŘÍK Martin SVOJANOVSKÁ Vilma STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ŠEDA Roman ŠEDOVÁ Ivana TK KZMJ JIČÍN
SCHINDLER Jaroslav SCHINDLEROVÁ Irena TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Senioři-II-B-LAT (09:00 – 18:15) 6 přihlášených párů, 1 odhlášený pár. Předpověď
HRABAL Pavel HRABALOVÁ Lenka TK OLYMP OLOMOUC
LAMPA Jan LAMPOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN
MATOUŠEK Jan MATOUŠKOVÁ Věra TK ASTRA PRAHA
MLEJNSKÝ Jan KAMÍNKOVÁ Pavla Taneční škola Standardklub Praha
PÁNEK Petr PÁNKOVÁ Zdeňka FUEGO ŘÍČANY
ZÁVŮRKA Vladimír ZÁVŮRKOVÁ Monika TK MARENDI
RYBA Jaroslav DVOŘÁČKOVÁ Tereza Magdalena KAT ZBRASLAV
Senioři-II-A-STT (09:00 – 14:45) 10 přihlášených párů, 3 odhlášené páry. Předpověď
BRICH Jiří BRICHOVÁ Jitka TK SPARTA PRAHA
HRABAL Pavel HRABALOVÁ Lenka TK OLYMP OLOMOUC
KOLAŘÍK Martin MLČKOVÁ Eva Dance Studio Starlight, z.s.
KŘELINA Petr KŘELINOVÁ Stáňa TK SPARTA PRAHA
LAMPA Jan LAMPOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN
MLEJNSKÝ Jan KAMÍNKOVÁ Pavla Taneční škola Standardklub Praha
RYBA Jaroslav DVOŘÁČKOVÁ Tereza Magdalena KAT ZBRASLAV
RYČ David RYČOVÁ Lucie TK ADMIRA
ŠPIŘÍK Martin SVOJANOVSKÁ Vilma STARLET BRNO TK OREL TELNICE
TÁBORSKÝ Michal KŘÍŽOVÁ Irena TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
NOVOBILSKÝ Dalimil NOVOBILSKÁ Pavla Kateřinice
DUŠEK Bohuslav DUŠKOVÁ Andrea TK DanceTime
SKOČDOPOLE Jiří SKOČDOPOLOVÁ Renata Taneční klub Vavruška
Senioři-II-A-LAT (09:00 – 17:45) 4 přihlášené páry, 2 odhlášené páry. Předpověď
HRABAL Pavel HRABALOVÁ Lenka TK OLYMP OLOMOUC
LAMPA Jan LAMPOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN
MATOUŠEK Jan MATOUŠKOVÁ Věra TK ASTRA PRAHA
MLEJNSKÝ Jan KAMÍNKOVÁ Pavla Taneční škola Standardklub Praha
RYBA Jaroslav DVOŘÁČKOVÁ Tereza Magdalena KAT ZBRASLAV
DUŠEK Bohuslav DUŠKOVÁ Andrea TK DanceTime
Mládež-D-STT (08:15 – 09:00) 3 přihlášené páry, 3 odhlášené páry.
KARKOŠKA Jáchym NEJEDLÁ Adéla TK SPARTA PRAHA
KAVICKÝ Matias HARBICHOVÁ Kristýna Klub sportovního tance Jesenicka Mládež & Junior II – D 227 F4
ZAJÍC Jakub BARTALOŠOVÁ Tereza TKG HLINSKO
KUČERA Šimon TIEFENBACHOVÁ Eliška KST QUICK OLOMOUC
HRONEK Vojtěch ČERNÁ Zuzana TK Dance Direction
ŽOUŽELA Tomáš PROTIVÁNKOVÁ Elena TK OLYMP OLOMOUC
Mládež-D-LAT (09:00 – 11:00) 2 přihlášené páry, 3 odhlášené páry.
VOJTÍŠEK Martin POLÁŠKOVÁ Rozálie CTS PERFECT PARDUBICE
ZAJÍC Jakub BARTALOŠOVÁ Tereza TKG HLINSKO
VALOŠEK Antonín VALOŠKOVÁ Miroslava JISKRA RASPENAVA, z.s.
HRONEK Vojtěch ČERNÁ Zuzana TK Dance Direction
ŽOUŽELA Tomáš PROTIVÁNKOVÁ Elena TK OLYMP OLOMOUC
Mládež-C-STT (08:45 – 09:15) 4 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
KOUDELKA Matěj LOCHMANOVÁ Agnes FUEGO ŘÍČANY
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
TIBITANZL Šimon MÜNSTEROVÁ Zuzana TŠ BATUKÁDA Mládež & Junior I – C 131 F4
VOJTÍŠEK Martin POLÁŠKOVÁ Rozálie CTS PERFECT PARDUBICE
VALOŠEK Antonín VALOŠKOVÁ Miroslava JISKRA RASPENAVA, z.s.
Mládež-C-LAT (09:00 – 11:15) 5 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
KARKOŠKA Jáchym NEJEDLÁ Adéla TK SPARTA PRAHA
KAVICKÝ Matias HARBICHOVÁ Kristýna Klub sportovního tance Jesenicka Mládež & Junior II – B 0
Kulski Jedrzej Kulska Hanna CORDEX Wałbrzych, Poland
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
ZBOŽÍNEK Jan KOLAŘÍKOVÁ Eliška TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Mládež-B-STT (09:00 – 09:30) 1 přihlášený pár, 2 odhlášené páry. Předpověď
ZBOŽÍNEK Jan KOLAŘÍKOVÁ Eliška TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
MAREŠ Vojtěch BÁRTOVÁ Anna COOL DANCE
PROCHÁZKA Adam ZEMANOVÁ Eliška Taneční klub BONSTEP
Mládež-B-LAT (09:00 – 11:30) 3 přihlášené páry, 2 odhlášené páry. Předpověď
KOVÁRNÍK Vojtěch JIŠKOVÁ Anna CTS PERFECT PARDUBICE
MEISNER Dominik FAJFROVÁ Adéla BENE DANCE ART TEAM
PROCHÁZKA Adam ZEMANOVÁ Eliška Taneční klub BONSTEP
MAREŠ Vojtěch BÁRTOVÁ Anna COOL DANCE
KOUDELKA Matěj LOCHMANOVÁ Agnes FUEGO ŘÍČANY
TPV-Jun-I-KOMB (08:15 – 08:30) 1 přihlášený pár, 0 odhlášených párů.
HORÁK Daniel ŽĎÁNSKÁ Stella COOL DANCE
— dancerank.cz