Vánoční cena TK Linie

sobota 14.12.2019, Kasalice, Česko (ČSTS), 34 soutěží, 16 přihlášených párů

Jun-I-E-STT (08:15 – 08:45) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Jun-I-E-LAT (09:00 – 09:30) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
CIMICKÝ Ondřej NEZBEDOVÁ Michaela TK CrossDance Kolín
Dospělí-E-STT (10:15 – 10:45) 1 přihlášený pár, 0 odhlášených párů.
HERMAN Matyáš SOJKOVÁ Dora TK SOKOL CAROLA DOBŘÍŠ Dospělí & Dospělí – E 103 F5
Dospělí-E-LAT (11:45 – 12:15) 1 přihlášený pár, 0 odhlášených párů.
HERMAN Matyáš SOJKOVÁ Dora TK SOKOL CAROLA DOBŘÍŠ Dospělí & Dospělí – E 7
Dospělí-D-STT (10:15 – 10:45) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-D-LAT (11:45 – 12:15) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-C-STT (10:15 – 10:45) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-C-LAT (11:45 – 12:15) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-B-STT (10:15 – 10:45) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Dospělí-B-LAT (11:45 – 12:15) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Senioři-I-D-STT (12:30 – 13:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Senioři-I-D-LAT (14:00 – 14:30) 1 přihlášený pár, 1 odhlášený pár.
ŠEDA Roman ŠEDOVÁ Ivana TK KZMJ JIČÍN Senior II & Senior II – D 0
MÜLLER Jakub MALÁ Jitka Olomouc 9
Senioři-I-C-STT (12:30 – 13:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Senioři-I-C-LAT (14:00 – 14:30) 1 přihlášený pár, 1 odhlášený pár.
BERAN Vojtěch KOVAČÍKOVÁ Tereza TK OLYMP OLOMOUC Senior I & Dospělí – D 214 F4
MÜLLER Jakub MALÁ Jitka Olomouc 9
Senioři-I-B-STT (12:30 – 13:00) 1 přihlášený pár, 1 odhlášený pár. Předpověď
BERAN Vojtěch KOVAČÍKOVÁ Tereza TK OLYMP OLOMOUC Senior I & Dospělí – B 57 F1
ŠEDA Roman ŠEDOVÁ Ivana TK KZMJ JIČÍN Senior II & Senior II – B 0
Senioři-I-B-LAT (14:00 – 14:30) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
RYBA Jaroslav DVOŘÁČKOVÁ Tereza Magdalena KAT ZBRASLAV Senior II & Senior II –
žádná & C  157 F5
Senioři-I-A-STT (12:30 – 13:00) 3 přihlášené páry, 0 odhlášených párů. Předpověď
DURDOVIČ Jan BEDRNÍČKOVÁ Lenka STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM Senior I & Senior I – B 137 F5
KIESEL Petr MIKESKOVÁ Nikola Dvectis - DSP KOMETA BRNO Senior I & Dospělí – A 171 F1
RYBA Jaroslav DVOŘÁČKOVÁ Tereza Magdalena KAT ZBRASLAV Senior II & Senior II –
M  & B  184
Senioři-I-A-LAT (14:00 – 14:30) 1 přihlášený pár, 1 odhlášený pár.
KIESEL Petr MIKESKOVÁ Nikola Dvectis - DSP KOMETA BRNO Senior I & Dospělí –
B 118 F1 & A  125
RYBA Jaroslav DVOŘÁČKOVÁ Tereza Magdalena KAT ZBRASLAV Senior II & Senior II –
žádná & C  157 F5
Senioři-II-D-STT (13:15 – 13:45) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Senioři-II-D-LAT (15:00 – 15:30) 1 přihlášený pár, 0 odhlášených párů.
ŠEDA Roman ŠEDOVÁ Ivana TK KZMJ JIČÍN Senior II & Senior II – D 0
Senioři-II-C-STT (13:15 – 13:45) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Senioři-II-C-LAT (15:00 – 15:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Senioři-II-B-STT (13:15 – 13:45) 2 přihlášené páry, 0 odhlášených párů. Předpověď
PÁNEK Petr PÁNKOVÁ Zdeňka FUEGO ŘÍČANY Senior II & Senior I – B 56
ŠEDA Roman ŠEDOVÁ Ivana TK KZMJ JIČÍN Senior II & Senior II – B 0
Senioři-II-B-LAT (15:00 – 15:30) 1 přihlášený pár, 1 odhlášený pár.
PÁNEK Petr PÁNKOVÁ Zdeňka FUEGO ŘÍČANY Senior II & Senior I – C 22
RYBA Jaroslav DVOŘÁČKOVÁ Tereza Magdalena KAT ZBRASLAV Senior II & Senior II –
žádná & C  157 F5
Senioři-II-A-STT (13:15 – 13:45) 1 přihlášený pár, 0 odhlášených párů.
RYBA Jaroslav DVOŘÁČKOVÁ Tereza Magdalena KAT ZBRASLAV Senior II & Senior II –
M  & B  184
Senioři-II-A-LAT (15:00 – 15:30) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
RYBA Jaroslav DVOŘÁČKOVÁ Tereza Magdalena KAT ZBRASLAV Senior II & Senior II –
žádná & C  157 F5
Mládež-D-STT (09:30 – 10:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Mládež-D-LAT (11:00 – 11:30) 1 přihlášený pár, 0 odhlášených párů.
VALOŠEK Antonín VALOŠKOVÁ Miroslava JISKRA RASPENAVA, z.s. Junior II & Junior II – D 142 F4
Mládež-C-STT (09:30 – 10:00) 1 přihlášený pár, 0 odhlášených párů.
VALOŠEK Antonín VALOŠKOVÁ Miroslava JISKRA RASPENAVA, z.s. Junior II & Junior II – C 0
Mládež-C-LAT (11:00 – 11:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Mládež-B-STT (09:30 – 10:00) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Mládež-B-LAT (11:00 – 11:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
TPV-Děti-II-KOMB (09:00 – 09:30) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
TPV-Jun-I-KOMB (08:15 – 08:45) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
— dancerank.cz