O poklad děčínského zámku

neděle 27.10.2019, Děčín, Česko (ČSTS), 21 soutěží, 112 přihlášených párů

Děti-I-E-KOMBI (08:45 – 09:45) 3 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
BÍLÝ Šimon JANČEVSKÁ Ellen Altadance Sport Děti I & Děti I
DIRIGL Karel HANZLOVÁ Tereza Bella Danza Děčín
PACOVSKÝ Daniel DLOUHÁ Adriana Bella Danza Děčín
Děti-II-E-KOMBI (09:00 – 10:00) 9 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BÍLÝ Šimon JANČEVSKÁ Ellen Altadance Sport Děti I & Děti I
DIRIGL Karel HANZLOVÁ Tereza Bella Danza Děčín
JAKL Petr PECHÁČKOVÁ Sofia JISKRA RASPENAVA, z.s.
JANDA Ondřej HRDINOVÁ Adéla JISKRA RASPENAVA, z.s.
Komissarov Irenei Sokolova Sofiia KST ESTET- LVIV, Ukrajina
PACOVSKÝ Daniel DLOUHÁ Adriana Bella Danza Děčín
Stakhiv Yaroslav Pavliv Marta KST ESTET- LVIV, Ukrajina
ŠINTLER Martin MAZYLKINOVÁ Andrea TK SPARTA PRAHA Děti I & Děti II
ŠTĚPÁN Petr BÁBKOVÁ Karla Bella Danza Děčín Děti II & Děti II
Jun-I-E-STT (09:00 – 11:00) 9 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
Hubyk Oleh Moriak Yustyna KST ESTET- LVIV, Ukrajina
JANDA Ondřej HRDINOVÁ Adéla JISKRA RASPENAVA, z.s.
KOROGOD German SOROKA Sofia Renessans, Rusko
KOVÁŘÍK Marek PRACHOVÁ Laura Bella Danza Děčín
MACHÁČEK Hynek HRUBEŠOVÁ Ema STYL - DANCE TEPLICE Junior I & Junior I – E 36
Muts Markiian Orlyk Olha KST ESTET- LVIV, Ukrajina
Pochtarenko Oleksandr Gafiychuk Anastasiia KST FORTUNA- ODESA, Ukrajina
ŠTĚPÁN Petr BÁBKOVÁ Karla Bella Danza Děčín Děti II & Děti II – E 10
TOŠNAR Thomas KOŽÁROVÁ Laura Bella Danza Děčín Junior I & Děti II – E 0
Karagod German Soroka Sofya Renessans, Rusko
Jun-I-E-LAT (09:00 – 12:00) 10 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
Hubyk Oleh Moriak Yustyna KST ESTET- LVIV, Ukrajina
JANDA Ondřej HRDINOVÁ Adéla JISKRA RASPENAVA, z.s.
KOROGOD German SOROKA Sofia Renessans, Rusko
KOVÁŘÍK Marek PRACHOVÁ Laura Bella Danza Děčín
MACHÁČEK Hynek HRUBEŠOVÁ Ema STYL - DANCE TEPLICE Junior I & Junior I – E 68 F1
Muts Markiian Orlyk Olha KST ESTET- LVIV, Ukrajina
Pochtarenko Oleksandr Gafiychuk Anastasiia KST FORTUNA- ODESA, Ukrajina
ŠTĚPÁN Petr BÁBKOVÁ Karla Bella Danza Děčín Děti II & Děti II – E 17
TOŠNAR Thomas KOŽÁROVÁ Laura Bella Danza Děčín Junior I & Děti II – E 1
VAIT Šimon KOLOUŠKOVÁ Klaudie Tanec Kladno Junior I & Děti II – E 113 F1
Karagod German Soroka Sofya Renessans, Rusko
Jun-I-C-STT (09:00 – 11:00) 3 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
HADROVSKÝ Filip JANČEVSKÁ Stefanie Altadance Sport Junior I & Děti II – C 0
KRÁL Šimon KUBÍKOVÁ Julie STK PRAHA Junior I & Junior I – C 105 F3
NOVÁK Tomáš TURPIŠOVÁ Lucie Bella Danza Děčín Junior I & Junior I – C 20
CHARVÁT Michal DALEKOREJOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
Jun-I-C-LAT (09:00 – 12:00) 3 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
HADROVSKÝ Filip JANČEVSKÁ Stefanie Altadance Sport Junior I & Děti II – C 10
NOVÁK Tomáš TURPIŠOVÁ Lucie Bella Danza Děčín Junior I & Junior I – C 27
VURBS Jakub HOŘAVOVÁ Zuzana FÉNIX LOUNY Junior I & Děti II – C 125 F2
CHARVÁT Michal DALEKOREJOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
Jun-II-C-STT (09:00 – 11:00) 9 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BOLDIŠ Vít PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – C 30
Doinikov Artem Nechytailo Emiliia KST FORTUNA- ODESA, Ukrajina
HADROVSKÝ Filip JANČEVSKÁ Stefanie Altadance Sport Junior I & Děti II – C 0
KRÁL Šimon KUBÍKOVÁ Julie STK PRAHA Junior I & Junior I – C 105 F3
NOVÁK Tomáš TURPIŠOVÁ Lucie Bella Danza Děčín Junior I & Junior I – C 20
Rozhkov Ruslan Kurdina Kseniia KST ESTET- LVIV, Ukrajina
SUCHÁNEK Ondřej HANZLÍKOVÁ Karolína Chomutov 1 Junior II & Junior I – C 3
ŠTUMPF Jakub ŠTUMPFOVÁ Kristýna Kst SILUETA PRAHA Junior II & Junior II – C 194 F5
VALOŠEK Antonín VALOŠKOVÁ Miroslava JISKRA RASPENAVA, z.s. Junior II & Junior II – C 0
Jun-II-C-LAT (09:00 – 12:00) 8 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BOLDIŠ Vít PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – C 51 F1
Doinikov Artem Nechytailo Emiliia KST FORTUNA- ODESA, Ukrajina
HADROVSKÝ Filip JANČEVSKÁ Stefanie Altadance Sport Junior I & Děti II – C 10
NOVÁK Tomáš TURPIŠOVÁ Lucie Bella Danza Děčín Junior I & Junior I – C 27
Rozhkov Ruslan Kurdina Kseniia KST ESTET- LVIV, Ukrajina
SUCHÁNEK Ondřej HANZLÍKOVÁ Karolína Chomutov 1 Junior II & Junior I – C 0
ŠTUMPF Jakub ŠTUMPFOVÁ Kristýna Kst SILUETA PRAHA Junior II & Junior II – C 204 F1
VURBS Jakub HOŘAVOVÁ Zuzana FÉNIX LOUNY Junior I & Děti II – C 125 F2
Dospělí-D-STT (09:00 – 14:00) 4 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
ČERNÝ Jan PÍSKOVÁ Lucie Taneční škola Hes, o.s. Dospělí & Dospělí – D 10
HORÁK Jan JIRÁNKOVÁ Zuzana FUEGO ŘÍČANY
KOŘÍNEK Miloš HORNÁ Kateřina TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN Dospělí & Junior II –
D 14 & žádná
ŠTOCHL Filip HERODESOVÁ Klára Bella Danza Děčín Junior II & Mládež – D 101 F2
LAZORIK Lukáš NOSKOVÁ Alexandra TK DanceTime
Dospělí-D-LAT (09:00 – 16:00) 6 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
ČERNÝ Jan PÍSKOVÁ Lucie Taneční škola Hes, o.s. Dospělí & Dospělí –
C 0 & D  11
GERGELITS Vojtěch GERGELITS Markéta TK ASTRA PRAHA
KOŘÍNEK Miloš HORNÁ Kateřina TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN Dospělí & Junior II –
D 28 & žádná
PLÁŠIL Jiří KRATOCHVÍLOVÁ Lucie TK KOŠKOVI, z.s. Dospělí & Dospělí – D 168
ŠTOCHL Filip HERODESOVÁ Klára Bella Danza Děčín Junior II & Mládež – D 29
ŽENÍŠEK Václav CTIBOROVÁ Anna STYL - DANCE TEPLICE Dospělí & Mládež – D 162 F2
Dospělí-B-STT (09:00 – 16:00) 6 přihlášených párů, 0 odhlášených párů. Předpověď
CHOUTEK František PEŠTOVÁ Šárka TK SPARTA PRAHA Dospělí & Senior II –
B 196 & B  4
PECHA Jan PECHOVÁ Zdeňka TAPOS LITOMĚŘICE Mládež & Junior I – B 72
PINTA Marek ŠEBKOVÁ Natálie Droužkovice Mládež & Mládež –
B 2 & D  62 F1
PLÁŠIL Jiří KRATOCHVÍLOVÁ Lucie TK KOŠKOVI, z.s. Dospělí & Dospělí – B 57
PLUHÁČEK Tomáš DREKSLEROVÁ Andrea Taneční škola Hes, o.s. Dospělí & Dospělí – B 158 F3
VIMBERG Vladimír NOSKOVÁ Marie TK DanceTime Senior I & Dospělí – B 0
Senioři-I-D-STT (09:00 – 15:00) 5 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
HORÁČEK Miroslav HORÁČKOVÁ Jana Infinity Dance Team Senior III & Senior II – D 181 F1
PETRY Jan HERODESOVÁ Pavla Bella Danza Děčín Senior II & Senior II – E 47
PYTELA Ondřej PYTELOVÁ Markéta TK ALL-4-DANCE NERATOVICE Senior I & Senior I – E 7
VOKROUHLÍK Tomáš FORMÁNKOVÁ Jitka TK LUNA
VYTLAČIL Jiří VYTLAČILOVÁ Miluše STYLKLUB VARNSDORF
Senioři-I-D-LAT (09:00 – 16:00) 6 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
GERGELITS Vojtěch GERGELITS Markéta TK ASTRA PRAHA
MÜLLER Jakub MALÁ Jitka Olomouc 9 Dospělí & Senior I –
D 0 & E  0
PETRY Jan HERODESOVÁ Pavla Bella Danza Děčín Senior II & Senior II – E 66 F3
PYTELA Ondřej PYTELOVÁ Markéta TK ALL-4-DANCE NERATOVICE Senior I & Senior I – E 66
SEDLÁČEK Jiří SEDLÁČKOVÁ Kateřina Taneční klub Vavruška Senior II & Senior II – D 112 F2
VOKROUHLÍK Tomáš FORMÁNKOVÁ Jitka TK LUNA
Senioři-I-C-STT (09:00 – 14:00) 5 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
DRBALA Radek HRADECKÁ Lenka TK ASTRA PRAHA Senior I & Senior I – C 31
HORÁČEK Miroslav HORÁČKOVÁ Jana Infinity Dance Team Senior III & Senior II – D 181 F1
PICEK Jaroslav PICKOVÁ Marcela TK KZMJ JIČÍN Senior III & Senior II – C 18
PUČ Lukáš KUČOVÁ Věra KAT ZBRASLAV
SEDLÁČEK Jiří SEDLÁČKOVÁ Kateřina Taneční klub Vavruška Senior II & Senior II – D 174 F3
Senioři-I-C-LAT (09:00 – 16:00) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
MÜLLER Jakub MALÁ Jitka Olomouc 9 Dospělí & Senior I –
D 0 & E  0
NOVÁČEK Petr MARTINCOVÁ Mirka Teplice 1 Senior I & Senior I –
C 38 F1 & D  75
PYTELA Ondřej PYTELOVÁ Markéta TK ALL-4-DANCE NERATOVICE Senior I & Senior I – E 66
VYTLAČIL Jiří VYTLAČILOVÁ Miluše STYLKLUB VARNSDORF
Senioři-II-C-STT (09:00 – 15:00) 5 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
HORÁČEK Miroslav HORÁČKOVÁ Jana Infinity Dance Team Senior III & Senior II – D 181 F1
PETRY Jan HERODESOVÁ Pavla Bella Danza Děčín Senior II & Senior II – E 47
PICEK Jaroslav PICKOVÁ Marcela TK KZMJ JIČÍN Senior III & Senior II – C 18
SEDLÁČEK Jiří SEDLÁČKOVÁ Kateřina Taneční klub Vavruška Senior II & Senior II – D 174 F3
VOKROUHLÍK Tomáš FORMÁNKOVÁ Jitka TK LUNA
Senioři-II-C-LAT (09:00 – 16:00) 2 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
PETRY Jan HERODESOVÁ Pavla Bella Danza Děčín Senior II & Senior II – E 66 F3
VYTLAČIL Jiří VYTLAČILOVÁ Miluše STYLKLUB VARNSDORF
Mládež-D-STT (09:00 – 13:00) 1 přihlášený pár, 1 odhlášený pár.
ŠTOCHL Filip HERODESOVÁ Klára Bella Danza Děčín Junior II & Mládež – D 101 F2
ČERMÁK Tomáš HOKROVÁ Barbora JISKRA RASPENAVA, z.s.
Mládež-D-LAT (09:00 – 14:00) 2 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
ŠTOCHL Filip HERODESOVÁ Klára Bella Danza Děčín Junior II & Mládež – D 29
VALOŠEK Antonín VALOŠKOVÁ Miroslava JISKRA RASPENAVA, z.s. Junior II & Junior II – D 142 F4
TPV-Děti II-SOLO-KOMB (09:00 – 10:00) 9 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
DIRIGL Karel DIRIGL Karel Bella Danza Děčín
DLOUHÁ Adriana DLOUHÁ Adriana Bella Danza Děčín Děti I & Děti I
HLAVSOVÁ Anežka HLAVSOVÁ Anežka STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM
CHARVÁTOVÁ Lucie CHARVÁTOVÁ Lucie TK SPARTA PRAHA Děti I & Děti I
Kalvas Petra Kalvas Petra -
Kottová Ema Kateřina Kottová Ema Kateřina -
MOLNÁROVÁ Dominika MOLNÁROVÁ Dominika MZ Dance Team Plzeň
PRACHOVÁ Elen PRACHOVÁ Elen Bella Danza Děčín Děti I & Děti I
Seidlová Sára Seidlová Sára -
TPV-Junioři II-SOLO-KOMB (09:00 – 14:00) 3 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
FOJTŮ Valentýna FOJTŮ Valentýna Bella Danza Děčín Junior II & Junior II
KMECOVÁ Sofie KMECOVÁ Sofie Bella Danza Děčín Junior II & Junior II
SOROKA Sofia SOROKA Sofia -
Soroka Sofya Soroka Sofya -
— dancerank.cz