Kyjovský taneční festival ve sportovním tanci - TK ORION 2019

sobota 05.10.2019, Kyjov, Česko (ČSTS), 36 soutěží, 293 přihlášených párů

Děti-II-E-KOMBI (11:30 – 12:30) 13 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
CARCEA Laurentiu HOLMANNOVÁ Nataly STARLET BRNO TK OREL TELNICE
CVENGROŠ Michal TRUCHLÍKOVÁ Karin Dance club Čadca, Slovensko
ČIMBORA Peter ŠEVECOVÁ Klaudia Dance club Čadca, Slovensko
ČMOCH Tomáš SYNKOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA
FUSEK Josef NOVOSADOVÁ Linda TK FORTUNA ZLÍN z.s.
HUBYNETS Anatolij SÝKOROVÁ Marita STARLET BRNO TK OREL TELNICE
MANA Tobiáš VRANKOVÁ Adéla TK FORTUNA ZLÍN z.s.
NOVOTNÝ Ondřej JANDOVÁ Karolína TK NIKÉ BRNO
STEHLÍK Jaroslav NEČASOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
ŠENKEŘÍK Jan VYKOPALOVÁ Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
ŠVUB Samuel KOLÁŘÍKOVÁ Marika TK CLASSIC při SVČ Hodonín
VYDAŘILÝ Miroslav VYDAŘILÁ Tereza TK ORION HODONÍN z.s.
ZŘÍDKAVESELÝ Martin PLACHÁ Adéla TK NIKÉ BRNO
SMUTEK Jiří PTÁČKOVÁ Lída KST Swing Kroměříž
Jun-I-E-STT (12:00 – 13:00) 11 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
CARCEA Laurentiu HOLMANNOVÁ Nataly STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ČMOCH Tomáš SYNKOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA
Grobelny Bartosz Kwoka Zofia Perfect Dance Wrocław, Polska
HUBYNETS Anatolij SÝKOROVÁ Marita STARLET BRNO TK OREL TELNICE
JEKL Lukáš CHELÍKOVÁ Barbora TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
MACHNIK Jakub KRÁTKÁ Marie KST KD HLUČÍN
NOVOTNÝ Ondřej JANDOVÁ Karolína TK NIKÉ BRNO
POLÁŠEK Jakub GEBAUEROVÁ Barbora Taneční a sportovní klub Opava
STEHLÍK Jaroslav NEČASOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
WITOSZ Daniel JANOUŠKOVÁ Aneta A-KLUB HRANICE
ZŘÍDKAVESELÝ Martin PLACHÁ Adéla TK NIKÉ BRNO
VYDAŘILÝ Miroslav VYDAŘILÁ Tereza TK ORION HODONÍN z.s.
PAVLUŠ Kristián KREMPLOVÁ Sára TK ORION HODONÍN z.s.
PINDA Samuel KUCHÁRKOVÁ Bianka TK ORION HODONÍN z.s.
Jun-I-E-LAT (12:30 – 13:30) 17 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
ADÁMEK Petr BURIANOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
CARCEA Laurentiu HOLMANNOVÁ Nataly STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ČMOCH Tomáš SYNKOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA
FRGAL Lukáš SUROVÍKOVÁ Johana TK FORTUNA ZLÍN z.s.
FUSEK Josef NOVOSADOVÁ Linda TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Grobelny Bartosz Kwoka Zofia Perfect Dance Wrocław, Polska
HUBYNETS Anatolij SÝKOROVÁ Marita STARLET BRNO TK OREL TELNICE
JEKL Lukáš CHELÍKOVÁ Barbora TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Lipowiecki Kamil Hurnik Julia Szkoła Tańca Astra Oświęcim , Polska
MACHNIK Jakub KRÁTKÁ Marie KST KD HLUČÍN
NOVOTNÝ Ondřej JANDOVÁ Karolína TK NIKÉ BRNO
POLÁŠEK Jakub GEBAUEROVÁ Barbora Taneční a sportovní klub Opava
STEHLÍK Jaroslav NEČASOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
ŠENKEŘÍK Jan VYKOPALOVÁ Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
VYDAŘILÝ Miroslav VYDAŘILÁ Tereza TK ORION HODONÍN z.s.
WITOSZ Daniel JANOUŠKOVÁ Aneta A-KLUB HRANICE
ZŘÍDKAVESELÝ Martin PLACHÁ Adéla TK NIKÉ BRNO
Jun-II-E-STT (11:30 – 12:30) 9 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
BLAŽEK Tomáš BLAŽKOVÁ Lucie DANZA BRNO Junior II & Junior I – E 181 F5
LOJDA Tobiáš FLORIANOVÁ Alena Dvectis - DSP KOMETA BRNO
MACHNIK Jakub KRÁTKÁ Marie KST KD HLUČÍN
POLÁŠEK Jakub GEBAUEROVÁ Barbora Taneční a sportovní klub Opava
RADA Lukáš ŠAROCHOVÁ Gréta TŠ BATUKÁDA
SEHNALÍK Dan KUČEROVÁ Tereza TŠ BATUKÁDA
TOMAŇA Tomáš JUŘENÍKOVÁ Melánie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
VALÁŠEK Viktor GANZAROVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC Junior II & Junior II – E 48
WITOSZ Daniel JANOUŠKOVÁ Aneta A-KLUB HRANICE
SUCHÝ Filip NEVOSADOVÁ Šárka TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
PAVLUŠ Kristián KREMPLOVÁ Sára TK ORION HODONÍN z.s.
HEŠ Michal SLOVENČÍKOVÁ Sára Dance Studio Starlight, z.s.
PINDA Samuel KUCHÁRKOVÁ Bianka TK ORION HODONÍN z.s.
Jun-II-E-LAT (13:00 – 14:00) 10 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BLAŽEK Tomáš BLAŽKOVÁ Lucie DANZA BRNO Junior II & Junior I – E 94 F1
FRGAL Lukáš SUROVÍKOVÁ Johana TK FORTUNA ZLÍN z.s.
IŠ Martin HUBÁČKOVÁ Julie TK CLASSIC při SVČ Hodonín Junior II & Junior I – E 174 F2
Madeja Antoni Chrapla Oliwia Szkoła Tańca Astra Oświęcim , Polska
MACHNIK Jakub KRÁTKÁ Marie KST KD HLUČÍN
POLÁŠEK Jakub GEBAUEROVÁ Barbora Taneční a sportovní klub Opava
Sanak Karol Mazańska Natalia Szkoła Tańca Astra Oświęcim , Polska
TOMAŇA Tomáš JUŘENÍKOVÁ Melánie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
VALÁŠEK Viktor GANZAROVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC Junior II & Junior II – E 86 F4
WITOSZ Daniel JANOUŠKOVÁ Aneta A-KLUB HRANICE
SUCHÝ Filip NEVOSADOVÁ Šárka TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
ADÁMEK Petr BURIANOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
HEŠ Michal SLOVENČÍKOVÁ Sára Dance Studio Starlight, z.s.
Dospělí-E-STT (16:30 – 17:30) 13 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BARTŮNĚK Petr HRADECKÁ Lucie Infinity Dance Team Dospělí & Dospělí – E 62 F2
BUROŇ Daniel PAVLISKOVÁ Šárka Ostrava 10
ČÍŽEK Filip BARABÁŠOVÁ Adéla TANEČNÍ SKUPINA SINGLE Znojmo
CHLÁDEK Vladimír KOČÍ Marcela STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KUTÁLEK Ondřej ZEMANOVIČOVÁ Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
LARES Vojtěch HROMADOVÁ Veronika Taneční a sportovní klub Opava
MATURA Zdeněk KNOPFOVÁ Ondřejka Infinity Dance Team
OREL Tomáš ORLOVÁ Andrea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PEŠEK Dominik KŘIVSKÁ Adéla DANZA BRNO Dospělí & Dospělí – E 180 F3
SEIDL Pavel ZÁŘECKÁ Kateřina Dance Team Hradec Králové
SOVADINA Petr ČALOUDOVÁ Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
VILÍM Martin SADÍLKOVÁ Zuzana TK FORTUNA ZLÍN z.s.
ZÁMEČNÍK David LEHKÁ Petra Kamenice
LEJSAL Martin VYKOUŘILOVÁ Alžběta TK ORION HODONÍN z.s.
KALNÝ Radoslav KALNÁ HURTOVÁ Erika TK ORION HODONÍN z.s.
ZAPALA Benedikt ZAPALOVÁ Jolana TK ORION HODONÍN z.s.
Dospělí-E-LAT (17:30 – 18:30) 12 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BERKUS Petr HRUŠTINCOVÁ Leona TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
Błaszcz Jan Mazańska Karolina Szkoła Tańca Astra Oświęcim , Polska
Dusik Dawid Bugajska Karolina Szkoła Tańca Astra Oświęcim , Polska
FOLDYNA Jan MORSKÁ Karolína TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
KALNÝ Radoslav KALNÁ HURTOVÁ Erika TK ORION HODONÍN z.s.
KUTÁLEK Ondřej ZEMANOVIČOVÁ Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
LEJSAL Martin VYKOUŘILOVÁ Alžběta TK ORION HODONÍN z.s.
Michalak Miłosz Ścigała Julia Szkoła Tańca Astra Oświęcim , Polska
PEŠEK Dominik KŘIVSKÁ Adéla DANZA BRNO Dospělí & Dospělí – E 173 F5
SOLDÁN Jiří PRAŽÁKOVÁ Anna TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
SOVADINA Petr ČALOUDOVÁ Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
ZAPALA Benedikt ZAPALOVÁ Jolana TK ORION HODONÍN z.s.
Senioři-I-E-STT (14:00 – 15:00) 7 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BÁRTA Roman BÁRTOVÁ Miloslava Infinity Dance Team
BARTOVIČ Anton BARTOVIČOVÁ Eva STARLET BRNO TK OREL TELNICE
CHLÁDEK Vladimír KOČÍ Marcela STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KUBJÁT Miroslav SVOBODOVÁ Lenka A-KLUB HRANICE
OREL Tomáš ORLOVÁ Andrea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
SEIDL Pavel ZÁŘECKÁ Kateřina Dance Team Hradec Králové
ZÁMEČNÍK David LEHKÁ Petra Kamenice
KALNÝ Radoslav KALNÁ HURTOVÁ Erika TK ORION HODONÍN z.s.
LEJSAL Martin VYKOUŘILOVÁ Alžběta TK ORION HODONÍN z.s.
ZAPALA Benedikt ZAPALOVÁ Jolana TK ORION HODONÍN z.s.
Senioři-I-E-LAT (15:30 – 16:30) 5 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BARTOVIČ Anton BARTOVIČOVÁ Eva STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KUBJÁT Miroslav SVOBODOVÁ Lenka A-KLUB HRANICE
LEJSAL Martin VYKOUŘILOVÁ Alžběta TK ORION HODONÍN z.s.
RABEL Miroslav RABELOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA
ZAPALA Benedikt ZAPALOVÁ Jolana TK ORION HODONÍN z.s.
Děti-II-D-STT (12:00 – 13:00) 10 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BAZALA Vojtěch MINXOVÁ Anna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
FIALA Václav JIROUŠKOVÁ Nikola DSP Kometa Vyškov
HOSSAIN - SELSDON Kaiem VÁGNEROVÁ Viktorie KST Swing Kroměříž Děti I & Děti I – D 273 F6
JULÍNEK Ivo VIČANOVÁ Kristína TK ORION HODONÍN z.s.
KUBICA Jiří KUBICOVÁ Tereza Dance Studio Starlight, z.s. Děti II & Děti I – D 0
Lachkovič Marko Špačková Michaela Tanečné Centrum Eleganza, Slovensko
LEGERSKÝ Alexandr VESELÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s.
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
RIESSLER Tobias HLADKÁ Amálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA Děti I & Děti I – D 168 F2
Děti-II-D-LAT (12:30 – 13:30) 10 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BAZALA Vojtěch MINXOVÁ Anna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
FIALA Václav JIROUŠKOVÁ Nikola DSP Kometa Vyškov
HOSSAIN - SELSDON Kaiem VÁGNEROVÁ Viktorie KST Swing Kroměříž Děti I & Děti I – D 270 F7
KUBICA Jiří KUBICOVÁ Tereza Dance Studio Starlight, z.s. Děti II & Děti I – D 0
Lachkovič Marko Špačková Michaela Tanečné Centrum Eleganza, Slovensko
LEGERSKÝ Alexandr VESELÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s.
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO Děti II & Děti II – D 214 F4
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
RIESSLER Tobias HLADKÁ Amálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA Děti I & Děti I – D 276 F7
Děti-II-C-STT (11:30 – 12:30) 3 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
HORÁK Hynek TOMÁNKOVÁ Nela Dvectis - DSP KOMETA BRNO Děti II & Děti II – C 9
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO Děti II & Děti II – C 0
KAZDA David PTÁČKOVÁ Julie STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Jun-I-D-STT (07:30 – 08:15) 13 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ADÁMEK Petr BURIANOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
BAZALA Vojtěch MINXOVÁ Anna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
FIALA Václav JIROUŠKOVÁ Nikola DSP Kometa Vyškov
FRGAL Lukáš SUROVÍKOVÁ Johana TK FORTUNA ZLÍN z.s.
JOCHMAN Jan SCHNIRCHOVÁ Barbora Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior I & Děti II – D 205 F3
JULÍNEK Ivo VIČANOVÁ Kristína TK ORION HODONÍN z.s.
KUBICA Jiří KUBICOVÁ Tereza Dance Studio Starlight, z.s. Děti II & Děti I – D 0
MEZIHORÁK Filip LÁTALOVÁ Valerie KST Swing Kroměříž Junior I & Junior I –
D 151 F6 & B  19
Pavelka Hugo Líner Nina Tanečné Centrum Eleganza, Slovensko
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
RIESSLER Tobias HLADKÁ Amálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
ŠMAKAL Jakub VYSKOČILOVÁ Nikol KST QUICK OLOMOUC
KRIST Filip KLIMEŠOVÁ Lucie TK ORION HODONÍN z.s. Junior I & Děti II – D 27
Jun-I-D-LAT (09:00 – 10:00) 14 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BAZALA Vojtěch MINXOVÁ Anna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
Červenka Peter Sitárová Sofia TK UNI-DANCE Bratislava, Slovenská republika
FIALA Václav JIROUŠKOVÁ Nikola DSP Kometa Vyškov
KUBICA Jiří KUBICOVÁ Tereza Dance Studio Starlight, z.s. Děti II & Děti I – D 0
LEGERSKÝ Alexandr VESELÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Luptak Matus Bzduchova Nina Dance Passion Bratislava, Slovakia
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO Děti II & Děti II – D 214 F4
Pavelka Hugo Líner Nina Tanečné Centrum Eleganza, Slovensko
PINDA Samuel KUCHÁRKOVÁ Bianka TK ORION HODONÍN z.s.
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
RIESSLER Tobias HLADKÁ Amálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
ŠMAKAL Jakub VYSKOČILOVÁ Nikol KST QUICK OLOMOUC
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Děti-II-C-LAT (12:30 – 13:30) 2 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
HORÁK Hynek TOMÁNKOVÁ Nela Dvectis - DSP KOMETA BRNO Děti II & Děti II – C 17
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
KAZDA David PTÁČKOVÁ Julie STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Jun-I-C-STT (07:30 – 08:15) 16 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
Císar Richard Oráviková Veronika TK DUKLA Trenčín, Slovenská republika
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Děti II & Junior I – C 52 F1
Červenka Peter Sitárová Sofia TK UNI-DANCE Bratislava, Slovenská republika
Dobrotka Igor Butorová Vanessa KST PETAN Pezinok pri TC CHARIZMA, Slovenská Republika
HORÁK Hynek TOMÁNKOVÁ Nela Dvectis - DSP KOMETA BRNO Děti II & Děti II – C 9
JUDAS Tomáš POKORNÁ Tereza TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Luptak Matus Bzduchova Nina Dance Passion Bratislava, Slovakia
MRÁZ Daniel QUINTERO Klára TK NIKÉ BRNO
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Omasta Samuel Matyó Tereza TŠC TŠ KELLER Nové Zámky, Slovensko
Polakovič Filip Demovičová Tamara KST PETAN Pezinok pri TC CHARIZMA, Slovensko
POŠTULKA Hubert ŠALOMOUNOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
ŠČEPKA Matěj KUCHAŘOVÁ Eliška KST Swing Kroměříž Junior I & Junior I – C 26
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ULVR Štěpán MITÁČKOVÁ Tereza STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KAZDA David PTÁČKOVÁ Julie STARLET BRNO TK OREL TELNICE
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO Děti II & Děti II – C 0
Jun-I-C-LAT (09:00 – 10:00) 16 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
Císar Richard Oráviková Veronika TK DUKLA Trenčín, Slovenská republika
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Děti II & Junior I – C 25
Dobrotka Igor Butorová Vanessa KST PETAN Pezinok pri TC CHARIZMA, Slovenská Republika
HORÁK Hynek TOMÁNKOVÁ Nela Dvectis - DSP KOMETA BRNO Děti II & Děti II – C 17
JOCHMAN Jan SCHNIRCHOVÁ Barbora Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior I & Děti II – C 44
JUDAS Tomáš POKORNÁ Tereza TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
KOPP Ondřej MINAŘÍKOVÁ Adriana TK HENZÉLY-SWING
KRIST Filip KLIMEŠOVÁ Lucie TK ORION HODONÍN z.s. Junior I & Děti II – C 60 F1
MRÁZ Daniel QUINTERO Klára TK NIKÉ BRNO
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Omasta Samuel Matyó Tereza TŠC TŠ KELLER Nové Zámky, Slovensko
PAVLUŠ Kristián KREMPLOVÁ Sára TK ORION HODONÍN z.s.
Polakovič Filip Demovičová Tamara KST PETAN Pezinok pri TC CHARIZMA, Slovensko
POŠTULKA Hubert ŠALOMOUNOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
ULVR Štěpán MITÁČKOVÁ Tereza STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ZEZULA Ondřej HLAVÁČOVÁ Elen TŠ BATUKÁDA
KAZDA David PTÁČKOVÁ Julie STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Jun-II-D-STT (07:30 – 08:15) 7 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
ADÁMEK Petr BURIANOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
FRGAL Lukáš SUROVÍKOVÁ Johana TK FORTUNA ZLÍN z.s.
JOCHMAN Jan SCHNIRCHOVÁ Barbora Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior I & Děti II – D 205 F3
MEZIHORÁK Filip LÁTALOVÁ Valerie KST Swing Kroměříž Junior I & Junior I –
D 151 F6 & B  19
ŠIŠKA Peter FELCANOVÁ Zuzana Dance club Čadca, Slovensko
ŠMAKAL Jakub VYSKOČILOVÁ Nikol KST QUICK OLOMOUC
KRIST Filip KLIMEŠOVÁ Lucie TK ORION HODONÍN z.s. Junior I & Děti II – D 27
SUCHÝ Filip NEVOSADOVÁ Šárka TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Jun-II-D-LAT (10:00 – 11:00) 10 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
Červenka Peter Sitárová Sofia TK UNI-DANCE Bratislava, Slovenská republika
MIKULÁŠEK Ondřej KUDLIČKOVÁ Karolína TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
MIKULÁŠEK Tomáš MUSILOVÁ Magdaléna DANZA BRNO
PINDA Samuel KUCHÁRKOVÁ Bianka TK ORION HODONÍN z.s.
RADA Lukáš ŠAROCHOVÁ Gréta TŠ BATUKÁDA
SEHNALÍK Dan KUČEROVÁ Tereza TŠ BATUKÁDA
ŠEVČÍK Petr ČEČOTKOVÁ Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
ŠMAKAL Jakub VYSKOČILOVÁ Nikol KST QUICK OLOMOUC
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
LOJDA Tobiáš FLORIANOVÁ Alena Dvectis - DSP KOMETA BRNO
SUCHÝ Filip NEVOSADOVÁ Šárka TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Jun-II-C-STT (08:00 – 09:00) 9 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Děti II & Junior I – C 52 F1
Dobrotka Igor Butorová Vanessa KST PETAN Pezinok pri TC CHARIZMA, Slovenská Republika
MIKULÁŠEK Ondřej KUDLIČKOVÁ Karolína TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
MIKULÁŠEK Tomáš MUSILOVÁ Magdaléna DANZA BRNO
MRÁZ Daniel QUINTERO Klára TK NIKÉ BRNO
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
ŠČEPKA Matěj KUCHAŘOVÁ Eliška KST Swing Kroměříž Junior I & Junior I – C 26
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ULVR Štěpán MITÁČKOVÁ Tereza STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Jun-II-C-LAT (10:00 – 11:00) 11 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Děti II & Junior I – C 25
Dobrotka Igor Butorová Vanessa KST PETAN Pezinok pri TC CHARIZMA, Slovenská Republika
JOCHMAN Jan SCHNIRCHOVÁ Barbora Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior I & Děti II – C 44
JUDAS Tomáš POKORNÁ Tereza TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
KOPP Ondřej MINAŘÍKOVÁ Adriana TK HENZÉLY-SWING
KRIST Filip KLIMEŠOVÁ Lucie TK ORION HODONÍN z.s. Junior I & Děti II – C 60 F1
MRÁZ Daniel QUINTERO Klára TK NIKÉ BRNO
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
PAVLUŠ Kristián KREMPLOVÁ Sára TK ORION HODONÍN z.s.
ULVR Štěpán MITÁČKOVÁ Tereza STARLET BRNO TK OREL TELNICE
VAŇO Anton VAJDÍKOVÁ Eliška TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior I – C 54
ZEZULA Ondřej HLAVÁČOVÁ Elen TŠ BATUKÁDA
Jun-II-B-STT (08:00 – 09:00) 1 přihlášený pár, 4 odhlášené páry. Předpověď
VAŇO Anton VAJDÍKOVÁ Eliška TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior I – B 0
MALČÍK Petr CHUDÁRKOVÁ Barbora KST Swing Kroměříž
MALČÍK Michal STOKLASOVÁ Klára KST Swing Kroměříž
KRAJSKÝ Šimon Samuel STOKLASOVÁ Julie KST Swing Kroměříž
DUFKA Petr KOLENKOVÁ Alexandra TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Jun-II-B-LAT (10:00 – 11:00) 3 přihlášené páry, 4 odhlášené páry. Předpověď
KUCHAŘ Alexandr BIEROŠOVÁ Adriana TK TREND OSTRAVA
MEZIHORÁK Filip LÁTALOVÁ Valerie KST Swing Kroměříž Junior I & Junior I – B 11
ŠČEPKA Matěj KUCHAŘOVÁ Eliška KST Swing Kroměříž Junior I & Junior I –
B 11 & C  13
MALČÍK Petr CHUDÁRKOVÁ Barbora KST Swing Kroměříž
MALČÍK Michal STOKLASOVÁ Klára KST Swing Kroměříž
KRAJSKÝ Šimon Samuel STOKLASOVÁ Julie KST Swing Kroměříž
DUFKA Petr KOLENKOVÁ Alexandra TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Dospělí-D-STT (16:30 – 17:30) 6 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Bielik Martin Jančová Simona Interklub , Slovenská republika
Buberník Peter Speváková Federica Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
MIKULÁŠ Šimon KUCHYŇKOVÁ Kristýna TS MORAVA Mikulov
NEDĚLA Jakub Uwe NEUWIRTHOVÁ Magda Taneční a sportovní klub Opava
ŠLECHTA Jan CUTÁKOVÁ Barbora TANEČNÍ SKUPINA SINGLE Znojmo Dospělí & Mládež – D 133 F4
TRECHA Lukáš FRANKOVÁ Beáta TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov Mládež & Mládež – D 66 F2
Dospělí-D-LAT (17:30 – 18:30) 8 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BOUZEK Jakub BURIANOVÁ Anežka Infinity Dance Team Dospělí & Junior II – C 15
Buberník Peter Speváková Federica Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
BUROŇ Daniel PAVLISKOVÁ Šárka Ostrava 10
LARES Vojtěch HROMADOVÁ Veronika Taneční a sportovní klub Opava
MAN Jakub KOLAŘÍKOVÁ Barbora Infinity Dance Team Mládež & Mládež –
E 2 & D  132 F3
MIKULÁŠ Šimon KUCHYŇKOVÁ Kristýna TS MORAVA Mikulov
TRECHA Lukáš FRANKOVÁ Beáta TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov Mládež & Mládež – D 9
ZYM Petr LASÁKOVÁ Klára LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
ŠLECHTA Jan CUTÁKOVÁ Barbora TANEČNÍ SKUPINA SINGLE Znojmo Dospělí & Mládež – D 26
Dospělí-C-STT (16:30 – 17:30) 6 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
JURÁK Marcel CVENGROŠOVÁ Adriana Dance club Čadca, Slovensko
KVAŠŇOVSKÝ Šimon CAPKOVÁ Vanesa Dance club Čadca, Slovensko
MAN Jakub KOLAŘÍKOVÁ Barbora Infinity Dance Team Mládež & Mládež –
E 0 & C  46 F2
MOUDRÝ Jan MILENOVSKÁ Jana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PALÁT Tomáš MARKOVÁ Nikola Infinity Dance Team
SKUDA Jan LUSKAČOVÁ Klára DANZA BRNO Mládež & Junior II – C 78
Dospělí-C-LAT (17:30 – 18:30) 10 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Bielik Martin Jančová Simona Interklub , Slovenská republika
ČEHOVSKÝ Filip MIKULOVÁ Karla TK OLYMP OLOMOUC
ČURDA Marek FORMÁNKOVÁ Barbora Infinity Dance Team
JURÁK Marcel CVENGROŠOVÁ Adriana Dance club Čadca, Slovensko
KVAŠŇOVSKÝ Šimon CAPKOVÁ Vanesa Dance club Čadca, Slovensko
Olša Karol Hradská Lucia KST PETAN Pezinok, Slovensko
PALÁT Tomáš MARKOVÁ Nikola Infinity Dance Team
SKUDA Jan LUSKAČOVÁ Klára DANZA BRNO Mládež & Junior II – C 126 F2
SOKL Karel WOZNICOVÁ Markéta Infinity Dance Team
ZATLOUKAL Pavel ZATLOUKALOVÁ Anna TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
Senioři-I-D-STT (14:00 – 15:00) 7 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BÁRTA Roman BÁRTOVÁ Miloslava Infinity Dance Team
BARTOVIČ Anton BARTOVIČOVÁ Eva STARLET BRNO TK OREL TELNICE
FEKAR Vladimír FEKAR Mária TK FORTUNA ZLÍN z.s.
HORÁČEK Miroslav HORÁČKOVÁ Jana Infinity Dance Team Senior III & Senior II – D 181 F1
KRIŠTOF Lukáš KRIŠTOFOVÁ Iva Infinity Dance Team
OREL Tomáš ORLOVÁ Andrea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ZÁMEČNÍK David LEHKÁ Petra Kamenice
KALNÝ Radoslav KALNÁ HURTOVÁ Erika TK ORION HODONÍN z.s.
LEJSAL Martin VYKOUŘILOVÁ Alžběta TK ORION HODONÍN z.s.
ZAPALA Benedikt ZAPALOVÁ Jolana TK ORION HODONÍN z.s.
Senioři-I-D-LAT (15:30 – 16:30) 7 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BARTOVIČ Anton BARTOVIČOVÁ Eva STARLET BRNO TK OREL TELNICE
FEKAR Vladimír FEKAR Mária TK FORTUNA ZLÍN z.s.
KALNÝ Radoslav KALNÁ HURTOVÁ Erika TK ORION HODONÍN z.s.
KRIŠTOF Lukáš KRIŠTOFOVÁ Iva Infinity Dance Team
LEJSAL Martin VYKOUŘILOVÁ Alžběta TK ORION HODONÍN z.s.
RABEL Miroslav RABELOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA
ZAPALA Benedikt ZAPALOVÁ Jolana TK ORION HODONÍN z.s.
TPV-Děti-II-KOMB (14:00 – 15:00) 8 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
CARCEA Laurentiu HOLMANNOVÁ Nataly STARLET BRNO TK OREL TELNICE
CVENGROŠ Michal TRUCHLÍKOVÁ Karin Dance club Čadca, Slovensko
ČIMBORA Peter ŠEVECOVÁ Klaudia Dance club Čadca, Slovensko
HUBYNETS Anatolij SÝKOROVÁ Marita STARLET BRNO TK OREL TELNICE
MANA Tobiáš VRANKOVÁ Adéla TK FORTUNA ZLÍN z.s.
SOUS Tony KOPŘIVOVÁ Eliška TS MORAVA Mikulov
Šenkeřík Jan Vykopalová Helena -
ŠVUB Samuel KOLÁŘÍKOVÁ Marika TK CLASSIC při SVČ Hodonín
TPV-Jun-I-STT (14:00 – 15:00) 3 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
CARCEA Laurentiu HOLMANNOVÁ Nataly STARLET BRNO TK OREL TELNICE
HUBYNETS Anatolij SÝKOROVÁ Marita STARLET BRNO TK OREL TELNICE
WITOSZ Daniel JANOUŠKOVÁ Aneta A-KLUB HRANICE
TPV-Jun-II-STT (14:00 – 15:00) 1 přihlášený pár, 1 odhlášený pár. Předpověď
VALÁŠEK Viktor GANZAROVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC Junior II & Junior II – E 48
HEŠ Michal SLOVENČÍKOVÁ Sára Dance Studio Starlight, z.s.
TPV-Senioři-STT (16:30 – 17:30) 5 přihlášených párů, 2 odhlášené páry. Předpověď
CHLÁDEK Vladimír KOČÍ Marcela STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KEPRT David KEPRTOVÁ Zdeňka STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KOVAŘÍK Stanislav KOVAŘÍKOVÁ Dana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KUBJÁT Miroslav SVOBODOVÁ Lenka A-KLUB HRANICE
ZOUNEK Štěpán ZAUŠKOVÁ Zuzana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
LÉTAL Pavel WEISZOVÁ Lenka TK ORION HODONÍN z.s.
Živný Lubomír Forchová Iveta -
TPV-Jun-I-LAT (15:30 – 16:30) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
CARCEA Laurentiu HOLMANNOVÁ Nataly STARLET BRNO TK OREL TELNICE
HUBYNETS Anatolij SÝKOROVÁ Marita STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Šenkeřík Jan Vykopalová Helena -
WITOSZ Daniel JANOUŠKOVÁ Aneta A-KLUB HRANICE
TPV-Jun-II-LAT (15:30 – 16:30) 1 přihlášený pár, 1 odhlášený pár. Předpověď
VALÁŠEK Viktor GANZAROVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC Junior II & Junior II – E 86 F4
HEŠ Michal SLOVENČÍKOVÁ Sára Dance Studio Starlight, z.s.
TPV-Senioři-LAT (17:30 – 18:30) 5 přihlášených párů, 2 odhlášené páry. Předpověď
CHLÁDEK Vladimír KOČÍ Marcela STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KEPRT David KEPRTOVÁ Zdeňka STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KOVAŘÍK Stanislav KOVAŘÍKOVÁ Dana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KUBJÁT Miroslav SVOBODOVÁ Lenka A-KLUB HRANICE
ZOUNEK Štěpán ZAUŠKOVÁ Zuzana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
LÉTAL Pavel WEISZOVÁ Lenka TK ORION HODONÍN z.s.
Živný Lubomír Forchová Iveta -
— dancerank.cz