O PŘELOUČSKOU VĚŽ

sobota 12.10.2019, Přelouč, Česko (ČSTS), 6 soutěží, 36 přihlášených párů

Jun-II-E-STT (08:15 – 08:45) 2 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
BARTONÍČEK Václav KULIŠOVÁ Denisa TK CHVALETICE z.s.
FIŠER Tomáš SEKYROVÁ Veronika Taneční klub BONSTEP Junior II & Junior I – E 11
VESELÝ Vojtěch MÍŠKOVÁ Michaela Taneční klub BONSTEP
Jun-II-E-LAT (09:00 – 09:30) 3 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
BARTONÍČEK Václav KULIŠOVÁ Denisa TK CHVALETICE z.s.
FIŠER Tomáš SEKYROVÁ Veronika Taneční klub BONSTEP Junior II & Junior I – E 5
IŠ Martin HUBÁČKOVÁ Julie TK CLASSIC při SVČ Hodonín Junior II & Junior I – E 174 F2
Dospělí-E-STT (08:15 – 08:45) 8 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
FICEK Jan NECHVÁTALOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
FLÉGL Jan MARTINIKOVÁ Nikol CTS PERFECT PARDUBICE
FÜRST Jan CHMELOVÁ Tereza TK SOKOL CAROLA DOBŘÍŠ
HERMAN Matyáš SOJKOVÁ Dora TK SOKOL CAROLA DOBŘÍŠ Dospělí & Dospělí – E 103 F5
HITZGER Lukáš KAMARÁDOVÁ Marie TKG HLINSKO
KYSELÝ Martin KYSELÁ Jana Nový Hrádek
PTÁČEK Martin VAMBERSKÁ Kateřina TKG HLINSKO
VRBA Jindřich URIKOVÁ Tereza TK SOKOL CAROLA DOBŘÍŠ Dospělí & Mládež – E 53
VOPIČKA Tomáš NEPRAŠOVÁ Tereza TK SOKOL CAROLA DOBŘÍŠ
Dospělí-E-LAT (09:00 – 09:30) 8 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
FICEK Jan NECHVÁTALOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
FLÉGL Jan MARTINIKOVÁ Nikol CTS PERFECT PARDUBICE
HITZGER Lukáš KAMARÁDOVÁ Marie TKG HLINSKO
KRÁL Filip DOLEŽALOVÁ Barbora TKG HLINSKO
MACELA Matěj DEMKOVÁ Zuzana CTS PERFECT PARDUBICE Mládež & Mládež – E 67 F1
MALINA Marek JAROŠOVÁ Magdaléna PAUL DANCE Mládež & Mládež – E 14
PTÁČEK Martin VAMBERSKÁ Kateřina TKG HLINSKO
VOJTÍŠEK Martin POLÁŠKOVÁ Rozálie CTS PERFECT PARDUBICE Mládež & Mládež – D 7
Mládež-E-STT (09:00 – 11:00) 6 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BARTONÍČEK Václav KULIŠOVÁ Denisa TK CHVALETICE z.s.
FICEK Jan NECHVÁTALOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
FIŠER Tomáš SEKYROVÁ Veronika Taneční klub BONSTEP Junior II & Junior I – E 11
FLÉGL Jan MARTINIKOVÁ Nikol CTS PERFECT PARDUBICE
PTÁČEK Martin VAMBERSKÁ Kateřina TKG HLINSKO
VOPIČKA Tomáš NEPRAŠOVÁ Tereza TK SOKOL CAROLA DOBŘÍŠ
Mládež-E-LAT (09:00 – 10:15) 9 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BARTONÍČEK Václav KULIŠOVÁ Denisa TK CHVALETICE z.s.
FICEK Jan NECHVÁTALOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
FIŠER Tomáš SEKYROVÁ Veronika Taneční klub BONSTEP Junior II & Junior I – E 5
IŠ Martin HUBÁČKOVÁ Julie TK CLASSIC při SVČ Hodonín Junior II & Junior I – E 174 F2
KRÁL Filip DOLEŽALOVÁ Barbora TKG HLINSKO
MACELA Matěj DEMKOVÁ Zuzana CTS PERFECT PARDUBICE Mládež & Mládež – E 67 F1
MALINA Marek JAROŠOVÁ Magdaléna PAUL DANCE Mládež & Mládež – E 14
PTÁČEK Martin VAMBERSKÁ Kateřina TKG HLINSKO
VOJTÍŠEK Martin POLÁŠKOVÁ Rozálie CTS PERFECT PARDUBICE Mládež & Mládež – D 7
FLÉGL Jan MARTINIKOVÁ Nikol CTS PERFECT PARDUBICE
— dancerank.cz