TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE ČSTS 2019 "O CENU MĚSTA ČESKÉHO TĚŠÍNA"

sobota 02.11.2019, Český Těšín, Česko (ČSTS), 30 soutěží, 224 přihlášených párů

Děti-I-E-KOMBI (08:15 – 08:45) 6 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
CVENGROŠ Michal TRUCHLÍKOVÁ Karin Dance club Čadca, Slovensko
ČUMPELÍK Adam TKAČÍKOVÁ Natálie LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Dzierzenga Mateusz Prudel Natalia Poland, Poland
GAJDOŠ Lukáš HROUZOVÁ Nikola KST KD HLUČÍN Děti I & Děti I
Paweł Mleczak Maja Kustra Poland , Poland
ŠIMONEK Adam COUFALOVÁ Elen LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Děti-II-E-KOMBI (12:45 – 13:00) 12 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
Baran Wiktor Mleczak Anna Poland, Poland
CVENGROŠ Michal TRUCHLÍKOVÁ Karin Dance club Čadca, Slovensko
ČMOCH Tomáš SYNKOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA
ČUMPELÍK Adam TKAČÍKOVÁ Natálie LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
FUSEK Vojtěch ŠINDELKOVÁ Zuzana TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
GAJDOŠ Lukáš HROUZOVÁ Nikola KST KD HLUČÍN Děti I & Děti I
HRIVŇÁK Tobiáš THEIMEROVÁ Eliška LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
KONVIČNÝ Matyáš KABUĎOVÁ Nikol TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
PONC Samuel HERUDKOVÁ Sofie KST KD HLUČÍN
ŠENKEŘÍK Jan VYKOPALOVÁ Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE Junior I & Junior I
ŠIMONEK Adam COUFALOVÁ Elen LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
THOMAS Vojtěch REITEROVÁ Markéta DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
Jun-I-E-STT (07:00 – 07:45) 9 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ČMOCH Tomáš SYNKOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA
Grobelny Bartosz Kwoka Zofia Perfect Dance Wrocław, Polska
HRIVŇÁK Tobiáš THEIMEROVÁ Eliška LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
KUPKA Josef PLAČKOVÁ Pavlína Taneční a sportovní klub Opava
POLÁŠEK Jakub GEBAUEROVÁ Barbora Taneční a sportovní klub Opava
PONC Samuel HERUDKOVÁ Sofie KST KD HLUČÍN
SOLVAR Jan FRIMMEL Medea KST KD HLUČÍN Junior I & Děti II – D 0
THOMAS Vojtěch REITEROVÁ Markéta DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
WITOSZ Daniel JANOUŠKOVÁ Aneta A-KLUB HRANICE
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
Jun-I-E-LAT (09:30 – 10:15) 11 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ČMOCH Tomáš SYNKOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA
FUSEK Vojtěch ŠINDELKOVÁ Zuzana TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Grobelny Bartosz Kwoka Zofia Perfect Dance Wrocław, Polska
HRIVŇÁK Tobiáš THEIMEROVÁ Eliška LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
KONVIČNÝ Matyáš KABUĎOVÁ Nikol TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
KUPKA Josef PLAČKOVÁ Pavlína Taneční a sportovní klub Opava
POLÁŠEK Jakub GEBAUEROVÁ Barbora Taneční a sportovní klub Opava
PONC Samuel HERUDKOVÁ Sofie KST KD HLUČÍN
ŠENKEŘÍK Jan VYKOPALOVÁ Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE Junior I & Junior I – D 117 F4
THOMAS Vojtěch REITEROVÁ Markéta DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
WITOSZ Daniel JANOUŠKOVÁ Aneta A-KLUB HRANICE
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
Jun-II-E-STT (07:00 – 07:45) 6 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BLAŽEK Tomáš BLAŽKOVÁ Lucie DANZA BRNO
Cesarz Maciej Makuch Joanna LORDANCE Wodzisław Slaski, Poland
CIESLAR Tomasz SIKOROVÁ Kamila TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior II & Junior II –
E 139 F6 & D  22
POLÁŠEK Jakub GEBAUEROVÁ Barbora Taneční a sportovní klub Opava
SOLVAR Jan FRIMMEL Medea KST KD HLUČÍN Junior I & Děti II – D 0
WITOSZ Daniel JANOUŠKOVÁ Aneta A-KLUB HRANICE
VALÁŠEK Viktor GANZAROVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
Jun-II-E-LAT (09:30 – 10:15) 6 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BLAŽEK Tomáš BLAŽKOVÁ Lucie DANZA BRNO
Cesarz Maciej Makuch Joanna LORDANCE Wodzisław Slaski, Poland
CIESLAR Tomasz SIKOROVÁ Kamila TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior II & Junior II –
E 158 F6 & D  49
POLÁŠEK Jakub GEBAUEROVÁ Barbora Taneční a sportovní klub Opava
ŠRAJER Jakub VÁLKOVÁ Anežka TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
WITOSZ Daniel JANOUŠKOVÁ Aneta A-KLUB HRANICE
VALÁŠEK Viktor GANZAROVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
Dospělí-E-STT (14:45 – 15:20) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
LARES Vojtěch HROMADOVÁ Veronika Taneční a sportovní klub Opava
Pytlik Kamil Głażewska Anna LORDANCE Wodzisław Slaski, Poland
VILÍM Martin SADÍLKOVÁ Zuzana TK FORTUNA ZLÍN z.s.
ZAVADIL Dominik WITOSZOVÁ Zuzana A-KLUB HRANICE
Dospělí-E-LAT (16:00 – 16:45) 7 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
Dawid Dusik Karolina Bugajska Szkoła Tańca Astra Oświęcim , Polska
FOLDYNA Jan MORSKÁ Karolína TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
Jan Błaszcz Karolina Mazańska Szkoła Tańca Astra Oświęcim , Polska
MIKESCH Dalibor ŠLACHTOVÁ Sára TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
OLŠAR Jan QUISOVÁ Kateřina Taneční a sportovní klub Opava
RYŠKA Richard KADLECOVÁ Sára Taneční klub Antonio
ZAVADIL Dominik WITOSZOVÁ Zuzana A-KLUB HRANICE
BERKUS Petr HRUŠTINCOVÁ Leona TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
Děti-I-D-STT (07:00 – 07:45) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
OBRUSNÍK David GRUŇOVÁ Amálie KST KD HLUČÍN Děti I & Děti I – D 94 F1
Paweł Mleczak Maja Kustra Poland , Poland
SOLVAR Filip HERRMANNOVÁ Mia KST KD HLUČÍN Děti I & Děti II – D 85
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA Děti II & Děti II – C 0
Děti-I-D-LAT (09:30 – 10:15) 3 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
OBRUSNÍK David GRUŇOVÁ Amálie KST KD HLUČÍN Děti I & Děti I – D 168 F3
Paweł Mleczak Maja Kustra Poland , Poland
SOLVAR Filip HERRMANNOVÁ Mia KST KD HLUČÍN Děti I & Děti II – D 161 F3
Děti-II-D-STT (07:00 – 07:45) 13 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Baran Wiktor Mleczak Anna Poland, Poland
FILIPEC Ondřej JAŠOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior I & Junior I – C 2
GAJDOŠ Tomáš GAJDOŠOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN
KUBICA Jiří KUBICOVÁ Tereza Dance Studio Starlight, z.s. Junior I & Děti I – D 8
OBRUSNÍK David GRUŇOVÁ Amálie KST KD HLUČÍN Děti I & Děti I – D 94 F1
RYCKA Michal LIŠANÍKOVÁ Tereza DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
Sarota Arkadiusz Bazylińska Amelia KS M-TEAM KRAKÓW, Polska
SOLVAR Filip HERRMANNOVÁ Mia KST KD HLUČÍN Děti I & Děti II – D 85
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA Děti II & Děti II – C 0
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN Děti II & Děti II – C 11
TESÁREK Maxmilián FLOSMANOVÁ Eliška KST KD HLUČÍN
ZEMAN Filip KOVÁŘOVÁ Natálie LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Děti-II-D-LAT (09:30 – 10:15) 12 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Baran Wiktor Mleczak Anna Poland, Poland
GAJDOŠ Tomáš GAJDOŠOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN
GUZIUR Štěpán OSTRUSZKOVÁ Gita TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior I & Děti II – D 251 F2
KNAP Danny LECIÁNOVÁ Ema KST KD HLUČÍN
KUBICA Jiří KUBICOVÁ Tereza Dance Studio Starlight, z.s. Junior I & Děti I – D 5
OBRUSNÍK David GRUŇOVÁ Amálie KST KD HLUČÍN Děti I & Děti I – D 168 F3
Sarota Arkadiusz Bazylińska Amelia KS M-TEAM KRAKÓW, Polska
SOLVAR Filip HERRMANNOVÁ Mia KST KD HLUČÍN Děti I & Děti II – D 161 F3
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN Děti II & Děti II – C 0
TESÁREK Maxmilián FLOSMANOVÁ Eliška KST KD HLUČÍN
ZEMAN Filip KOVÁŘOVÁ Natálie LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Děti-II-C-STT (07:00 – 07:45) 5 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
FERČÁK František MATÝSKOVÁ Apolena LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
GUZIUR Štěpán OSTRUSZKOVÁ Gita TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior I & Děti II – C 18
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovakia
KNAP Danny LECIÁNOVÁ Ema KST KD HLUČÍN
ŠPILLER Štěpán STONAWSKÁ Magda TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior I & Děti II – C 102 F2
Jun-I-D-STT (08:15 – 08:45) 11 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
FILIPEC Ondřej JAŠOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior I & Junior I – C 2
GAJDOŠ Tomáš GAJDOŠOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN
GATNAR Hynek HRUDÍKOVÁ Denisa Taneční a sportovní klub Opava
KUBICA Jiří KUBICOVÁ Tereza Dance Studio Starlight, z.s. Junior I & Děti I – D 8
MACHNIK Jakub KRÁTKÁ Marie KST KD HLUČÍN Junior I & Junior I – D 47
RYCKA Michal LIŠANÍKOVÁ Tereza DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN Děti II & Děti II – C 11
Švaral Michal Medovičová Ema TŠK Tiffany, Nová Baňa, Slovenská republika
TESÁREK Maxmilián FLOSMANOVÁ Eliška KST KD HLUČÍN
ZEMAN Filip KOVÁŘOVÁ Natálie LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
OBRUSNÍK Marek JULINOVÁ Bára KST KD HLUČÍN
Jun-I-D-LAT (12:45 – 13:00) 12 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
ČEČOTKA Ondřej SIKORA Agnieszka TK HAPPY DANCE
GAJDOŠ Tomáš GAJDOŠOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN
GUZIUR Štěpán OSTRUSZKOVÁ Gita TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior I & Děti II – D 251 F2
KNAP Danny LECIÁNOVÁ Ema KST KD HLUČÍN
KUBICA Jiří KUBICOVÁ Tereza Dance Studio Starlight, z.s. Junior I & Děti I – D 5
MACHNIK Jakub KRÁTKÁ Marie KST KD HLUČÍN Junior I & Junior I – D 69
SOLVAR Jan FRIMMEL Medea KST KD HLUČÍN Junior I & Děti II – D 58
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN Děti II & Děti II – C 0
Švaral Michal Medovičová Ema TŠK Tiffany, Nová Baňa, Slovenská republika
TESÁREK Maxmilián FLOSMANOVÁ Eliška KST KD HLUČÍN
ZEMAN Filip KOVÁŘOVÁ Natálie LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
FLOSMAN Vojtěch HLAVSOVÁ Sofie KST KD HLUČÍN
OBRUSNÍK Marek JULINOVÁ Bára KST KD HLUČÍN
Děti-II-C-LAT (09:30 – 10:15) 7 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BŘEČKA Albert LACINOVÁ Rozálie TK MARENDI
FERČÁK František MATÝSKOVÁ Apolena LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
FILIPEC Ondřej JAŠOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior I & Junior I – C 8
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovakia
RYCKA Michal LIŠANÍKOVÁ Tereza DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
SIKORA Lukáš TEOFILOVÁ Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior I & Junior I – C 121 F1
ŠPILLER Štěpán STONAWSKÁ Magda TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior I & Děti II – B 0
Jun-I-C-STT (08:15 – 08:45) 8 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
FERČÁK František MATÝSKOVÁ Apolena LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
GUZIUR Štěpán OSTRUSZKOVÁ Gita TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior I & Děti II – C 18
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovakia
KNAP Danny LECIÁNOVÁ Ema KST KD HLUČÍN
KOVÁČ Daniel BUJNOCHOVÁ Vanesa TK TREND OSTRAVA Junior I & Junior I – B 1
Omasta Samuel Matyó Tereza TŠC TŠ KELLER Nové Zámky, Slovensko
OTTNER Tobias JELÍNKOVÁ Karolína TK MARENDI Junior I & Junior I – C 52 F1
ŠPILLER Štěpán STONAWSKÁ Magda TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior I & Děti II – C 102 F2
FLOSMAN Vojtěch HLAVSOVÁ Sofie KST KD HLUČÍN
WEGMANN Moritz CIESLAROVÁ Tereza TK ELÁN TŘINEC z.s.
Jun-I-C-LAT (12:45 – 13:00) 13 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BŘEČKA Albert LACINOVÁ Rozálie TK MARENDI
FERČÁK František MATÝSKOVÁ Apolena LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
FILIPEC Ondřej JAŠOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior I & Junior I – C 8
GATNAR Hynek HRUDÍKOVÁ Denisa Taneční a sportovní klub Opava
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovakia
KOVÁČ Daniel BUJNOCHOVÁ Vanesa TK TREND OSTRAVA Junior I & Junior I – B 0
KRIST Filip KLIMEŠOVÁ Lucie TK ORION HODONÍN z.s. Junior I & Junior I – C 124 F2
Omasta Samuel Matyó Tereza TŠC TŠ KELLER Nové Zámky, Slovensko
PAVLUŠ Kristián KREMPLOVÁ Sára TK ORION HODONÍN z.s. Junior I & Junior I – B 0
RYCKA Michal LIŠANÍKOVÁ Tereza DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
SIKORA Lukáš TEOFILOVÁ Eliška TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior I & Junior I – C 121 F1
ŠPILLER Štěpán STONAWSKÁ Magda TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior I & Děti II – B 0
TOFEL Jakub RAJNOHOVÁ Lucie TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
WEGMANN Moritz CIESLAROVÁ Tereza TK ELÁN TŘINEC z.s.
Jun-II-D-STT (08:15 – 08:45) 4 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
GATNAR Hynek HRUDÍKOVÁ Denisa Taneční a sportovní klub Opava
MACHNIK Jakub KRÁTKÁ Marie KST KD HLUČÍN Junior I & Junior I – D 47
ŠIŠKA Peter FELCANOVÁ Zuzana Dance club Čadca, Slovensko
WIDENKA Daniel KAWULOKOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s. Mládež & Junior I – D 91 F1
OBRUSNÍK Marek JULINOVÁ Bára KST KD HLUČÍN
Jun-II-D-LAT (12:45 – 13:00) 6 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
Antoni Madeja Oliwia Chrapla Szkoła Tańca Astra Oświęcim , Polska
ČEČOTKA Ondřej SIKORA Agnieszka TK HAPPY DANCE
MACHNIK Jakub KRÁTKÁ Marie KST KD HLUČÍN Junior I & Junior I – D 69
MIKULÁŠEK Tomáš MUSILOVÁ Magdaléna DANZA BRNO
SOLVAR Jan FRIMMEL Medea KST KD HLUČÍN Junior I & Děti II – D 58
WIDENKA Daniel KAWULOKOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s. Mládež & Junior I – D 47
FLOSMAN Vojtěch HLAVSOVÁ Sofie KST KD HLUČÍN
OBRUSNÍK Marek JULINOVÁ Bára KST KD HLUČÍN
Jun-II-C-STT (08:15 – 08:45) 6 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
CZECZOTKA Roman SLEZÁKOVÁ Marie TK TREND OSTRAVA Junior II & Junior II – C 158 F5
FAUL David KIRNIGOVÁ Lucie LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
KONEČNÝ Vít OBRUSNÍKOVÁ Veronika KST KD HLUČÍN Mládež & Junior II – C 25
KOVÁČ Daniel BUJNOCHOVÁ Vanesa TK TREND OSTRAVA Junior I & Junior I – B 1
MIKULÁŠEK Tomáš MUSILOVÁ Magdaléna DANZA BRNO
Słomka Maciej Tabaszewska Nadia ST ELITA, Kraków
FLOSMAN Vojtěch HLAVSOVÁ Sofie KST KD HLUČÍN
KRUPA Vilém RUMPOVÁ Karolína KST KD HLUČÍN
WEGMANN Moritz CIESLAROVÁ Tereza TK ELÁN TŘINEC z.s.
Jun-II-C-LAT (12:45 – 13:00) 10 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
CZECZOTKA Roman SLEZÁKOVÁ Marie TK TREND OSTRAVA Junior II & Junior II – C 152 F4
Drożdż Konrad Florczyk Nikola ST ELITA, Kraków
FUKALA Michael JOCHYMKOVÁ Karolina TK HAPPY DANCE
GATNAR Hynek HRUDÍKOVÁ Denisa Taneční a sportovní klub Opava
KONEČNÝ Vít OBRUSNÍKOVÁ Veronika KST KD HLUČÍN Mládež & Junior II – C 18
KOVÁČ Daniel BUJNOCHOVÁ Vanesa TK TREND OSTRAVA Junior I & Junior I – B 0
KRIST Filip KLIMEŠOVÁ Lucie TK ORION HODONÍN z.s. Junior I & Junior I – C 124 F2
PAVLUŠ Kristián KREMPLOVÁ Sára TK ORION HODONÍN z.s. Junior I & Junior I – B 0
Słomka Maciej Tabaszewska Nadia ST ELITA, Kraków
TOFEL Jakub RAJNOHOVÁ Lucie TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
KRUPA Vilém RUMPOVÁ Karolína KST KD HLUČÍN
WEGMANN Moritz CIESLAROVÁ Tereza TK ELÁN TŘINEC z.s.
Jun-II-B-STT (08:15 – 08:45) 1 přihlášený pár, 0 odhlášených párů.
Jarosz Jan Dudek Wiktoria Poland, Poland
Jun-II-B-LAT (12:45 – 13:00) 5 přihlášených párů, 2 odhlášené páry. Předpověď
HRUŠKA Štěpán ŠPIČÁKOVÁ Bára TK OLYMP OLOMOUC Mládež & Junior II – A 0
OTTNER Tobias JELÍNKOVÁ Karolína TK MARENDI Junior I & Junior I – B 19 F1
PAWLOWSKI Dominik PROKOPOVÁ Barbora TK TREND OSTRAVA
POCHYLÝ Dominik PODGORNÁ Eliška TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
SOMMER Christian MICHOPULU Zoi TK MARENDI
ČADÍLEK Adam BLOKEŠOVÁ Anna TK OLYMP OLOMOUC
LIPOWSKI Robin WRUBLOVÁ Eliška TK HAPPY DANCE
Dospělí-D-STT (14:45 – 15:20) 7 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Adamczyk Seweryn Karolczykowa Helena LORDANCE Wodzisław Slaski, Polska
BUROŇ Daniel PAVLISKOVÁ Šárka Ostrava 10
CARNEVALE Dennis KUTĚJOVÁ Bára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov Dospělí & Mládež – D 10
Kołodziej Aleksandra Bulenda Rafal LORDANCE Wodzisław Slaski, Poland
NEDĚLA Jakub Uwe NEUWIRTHOVÁ Magda Taneční a sportovní klub Opava
PISULA David SMIEŠKOVÁ Klára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
TRECHA Lukáš FRANKOVÁ Beáta TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
Dospělí-D-LAT (16:00 – 16:45) 8 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Adamczyk Seweryn Karolczykowa Helena LORDANCE Wodzisław Slaski, Polska
BUROŇ Daniel PAVLISKOVÁ Šárka Ostrava 10
CARNEVALE Dennis KUTĚJOVÁ Bára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov Dospělí & Mládež – D 158 F5
Kołodziej Aleksandra Bulenda Rafal LORDANCE Wodzisław Slaski, Poland
LARES Vojtěch HROMADOVÁ Veronika Taneční a sportovní klub Opava
SEIDEL Daniel KREJZOVÁ Kateřina TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
SVOBODA Jakub PRÁGROVÁ Kateřina TK FORTUNA ZLÍN z.s.
TRECHA Lukáš FRANKOVÁ Beáta TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
Dospělí-C-STT (14:45 – 15:20) 5 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Ďatko Adam Chupáňová Jarmila TŠK TopDance Žilina, Slovakia
Klimas Jakub Grabowska Emilia Professional Dance Sport, Polska
KVAŠŇOVSKÝ Šimon CAPKOVÁ Vanesa Dance club Čadca, Slovensko
SÝKORA René CHLEBUSOVÁ Vendula KST KD HLUČÍN
TIBITANZL Šimon MÜNSTEROVÁ Zuzana TŠ BATUKÁDA Mládež & Junior I – C 131 F4
Dospělí-C-LAT (16:00 – 16:45) 7 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
Ďatko Adam Chupáňová Jarmila TŠK TopDance Žilina, Slovakia
JURÁK Marcel CVENGROŠOVÁ Adriana Dance club Čadca, Slovensko
Klimas Jakub Grabowska Emilia Professional Dance Sport, Polska
KVAŠŇOVSKÝ Šimon CAPKOVÁ Vanesa Dance club Čadca, Slovensko
SÝKORA René CHLEBUSOVÁ Vendula KST KD HLUČÍN
TIBITANZL Šimon MÜNSTEROVÁ Zuzana TŠ BATUKÁDA Mládež & Junior I – B 0
ZATLOUKAL Pavel ZATLOUKALOVÁ Anna TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
MINAŘÍK Vít STARÁ Nikola TK OLYMP OLOMOUC
Dospělí-B-STT (14:45 – 15:20) 8 přihlášených párů, 1 odhlášený pár. Předpověď
Ciesielski Jakub Rytych Zuzanna LORDANCE Wodzisław Slaski, Poland
Kowalewski Łukasz Tercjak Oliwia LORDANCE Wodzisław Slaski, Poland
Kowalewski Marcin Kukulska Natalia LORDANCE Wodzisław Slaski, Poland
Koyš Jozef Porubanová Kristína MS DANCE Trencin, Slovakia
LICHNOVSKÝ Tomáš KŘIŽÁKOVÁ Viktorie KST KD HLUČÍN Dospělí & Junior I –
B 49 & D  83
Mizia-Ossoliński Bartosz Więckowska Maja Professional Dance Sport, Polska
Raczek Kacper Bysina Martyna Professional Dance Sport, Polska
Slávik Michal Badíková Michaela TŠK TOP DANCE Žilina, Slovensko
Kiss Samuel Bucová Lenka INTERKLUB Bratislava, Slovenská Republika
Dospělí-B-LAT (16:00 – 16:45) 8 přihlášených párů, 1 odhlášený pár. Předpověď
GÁBA Ondřej MORAVCOVÁ Eliška Taneční a sportovní klub Opava
Grzegorz Dyrda Natalia Gatner Szkoła Tańca Astra , Polska
KUDLÁČEK Kristián KUDLÁČKOVÁ Sára LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
LICHNOVSKÝ Tomáš KŘIŽÁKOVÁ Viktorie KST KD HLUČÍN Dospělí & Junior I –
A 4 & C  0
NEDĚLA Jakub Uwe NEUWIRTHOVÁ Magda Taneční a sportovní klub Opava
PISULA David SMIEŠKOVÁ Klára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
Raczek Kacper Bysina Martyna Professional Dance Sport, Polska
Slávik Michal Badíková Michaela TŠK TOP DANCE Žilina, Slovensko
POZDÍŠEK Jakub DOSTÁLOVÁ Ester TK OLYMP OLOMOUC
— dancerank.cz