O cenu města Neratovic 2019 - 22.ročník

sobota 26.10.2019, Neratovice, Česko (ČSTS), 29 soutěží, 214 přihlášených párů

Děti-II-E-KOMBI (08:20 – 08:45) 4 přihlášené páry, 3 odhlášené páry.
MACHOTA Pavel KUBÁLKOVÁ Aneta CTS PERFECT PARDUBICE
MĚŠŤÁNEK Vítek KADLECOVÁ Ema MZ Dance Team Plzeň
PROKŮPEK Jiří HONČÍKOVÁ Ela KAT ZBRASLAV
ŠINTLER Martin MAZYLKINOVÁ Andrea TK SPARTA PRAHA
BÍLÝ Šimon JANČEVSKÁ Ellen Altadance Sport
CARCEA Laurentiu HOLMANNOVÁ Nataly STARLET BRNO TK OREL TELNICE
JANČA Tomáš NETALOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
Jun-I-E-STT (08:20 – 09:20) 11 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
HAVLÍK Viktor SHOLYAK Kateryna TK ASTRA PRAHA
JEŘÁBEK Bohumír BREJCHOVÁ Jana KAT ZBRASLAV
MACHÁČEK Hynek HRUBEŠOVÁ Ema STYL - DANCE TEPLICE
MACHOTA Pavel KUBÁLKOVÁ Aneta CTS PERFECT PARDUBICE
MĚŠŤÁNEK Vítek KADLECOVÁ Ema MZ Dance Team Plzeň
NEPRAŠ Adam VARGOVÁ Natálie TSK SALTA Benešov
PLECITÝ Nicolas OCHOTNICKÁ Olívia TK TJ Sokol Lysá nad Labem
RYCHLÝ Karel HUBKOVÁ Karolína Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
ŠOBA Jakub Michal ŠOBOVÁ Karolína Anna STYL - DANCE TEPLICE
ŠŤASTNÝ Radek MAŠATOVÁ Alžběta TK SPARTA PRAHA
TEŠŠENY Kamil ŠEVČÍKOVÁ Tereza Top Dance Prague Team
CARCEA Laurentiu HOLMANNOVÁ Nataly STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PALIČKA Vladimír KURZHOS Karina Taneční klub Vavruška
JANČA Tomáš NETALOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
Jun-I-E-LAT (08:20 – 12:00) 15 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
CUPA Filip RYSKOVÁ Vendula Tanec Kladno
HAVLÍK Viktor SHOLYAK Kateryna TK ASTRA PRAHA
MACHÁČEK Hynek HRUBEŠOVÁ Ema STYL - DANCE TEPLICE
MACHOTA Pavel KUBÁLKOVÁ Aneta CTS PERFECT PARDUBICE
MĚŠŤÁNEK Vítek KADLECOVÁ Ema MZ Dance Team Plzeň
NAJMAN Jakub ŘÍHOVÁ Monika TŠ EASY DANCE 2000 NYMBURK
NEPRAŠ Adam VARGOVÁ Natálie TSK SALTA Benešov
PLECITÝ Nicolas OCHOTNICKÁ Olívia TK TJ Sokol Lysá nad Labem
PROKŮPEK Jiří HONČÍKOVÁ Ela KAT ZBRASLAV
REJMAN Maxim BURIÁNKOVÁ Kateřina TK MAESTRO
RYCHLÝ Karel HUBKOVÁ Karolína Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
SCHOLZE Tomáš NGUYEN Ngoc Ha TK CrossDance Kolín
ŠŤASTNÝ Radek MAŠATOVÁ Alžběta TK SPARTA PRAHA
TEŠŠENY Kamil ŠEVČÍKOVÁ Tereza Top Dance Prague Team
VAIT Šimon KOLOUŠKOVÁ Klaudie Tanec Kladno
CARCEA Laurentiu HOLMANNOVÁ Nataly STARLET BRNO TK OREL TELNICE
JANČA Tomáš NETALOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
Jun-II-E-STT (08:20 – 10:00) 12 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
FIŠER Tomáš SEKYROVÁ Veronika Taneční klub BONSTEP
HAVLÍK Viktor SHOLYAK Kateryna TK ASTRA PRAHA
JEŘÁBEK Bohumír BREJCHOVÁ Jana KAT ZBRASLAV
MACHÁČEK Hynek HRUBEŠOVÁ Ema STYL - DANCE TEPLICE
NEPRAŠ Adam VARGOVÁ Natálie TSK SALTA Benešov
PLECITÝ Nicolas OCHOTNICKÁ Olívia TK TJ Sokol Lysá nad Labem
ŠÍMA Patrik ŠTEIDLOVÁ Kristýna TK ADMIRA
ŠOBA Jakub Michal ŠOBOVÁ Karolína Anna STYL - DANCE TEPLICE
ŠŤASTNÝ Radek MAŠATOVÁ Alžběta TK SPARTA PRAHA
TEŠŠENY Kamil ŠEVČÍKOVÁ Tereza Top Dance Prague Team
VANĚK Tomáš VÁVROVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA
VONÁŠEK Jan-Jakub OCHOTNICKÁ Emília TK TJ Sokol Lysá nad Labem
Jun-II-E-LAT (08:20 – 13:00) 14 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
CUPA Filip RYSKOVÁ Vendula Tanec Kladno
FIŠER Tomáš SEKYROVÁ Veronika Taneční klub BONSTEP
HAVLÍK Viktor SHOLYAK Kateryna TK ASTRA PRAHA
MACHÁČEK Hynek HRUBEŠOVÁ Ema STYL - DANCE TEPLICE
NAJMAN Jakub ŘÍHOVÁ Monika TŠ EASY DANCE 2000 NYMBURK
NEPRAŠ Adam VARGOVÁ Natálie TSK SALTA Benešov
PLECITÝ Nicolas OCHOTNICKÁ Olívia TK TJ Sokol Lysá nad Labem
SCHOLZE Tomáš NGUYEN Ngoc Ha TK CrossDance Kolín
ŠÍMA Patrik ŠTEIDLOVÁ Kristýna TK ADMIRA
ŠŤASTNÝ Radek MAŠATOVÁ Alžběta TK SPARTA PRAHA
TEŠŠENY Kamil ŠEVČÍKOVÁ Tereza Top Dance Prague Team
VAIT Šimon KOLOUŠKOVÁ Klaudie Tanec Kladno
VANĚK Tomáš VÁVROVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA
VONÁŠEK Jan-Jakub OCHOTNICKÁ Emília TK TJ Sokol Lysá nad Labem
SOUČEK Alexandr BÁBÍKOVÁ Nikola BENE DANCE ART TEAM
REJMAN Maxim BURIÁNKOVÁ Kateřina TK MAESTRO
Senioři-I-E-STT (08:20 – 16:30) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
MAREK Milan PIVOŇKOVÁ Monika KAT ZBRASLAV
OREL Tomáš ORLOVÁ Andrea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PYTELA Ondřej PYTELOVÁ Markéta TK ALL-4-DANCE NERATOVICE
ZÁMEČNÍK David LEHKÁ Petra Kamenice
Senioři-I-E-LAT (08:20 – 17:55) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
STRAKA Petr STRAKOVÁ Markéta TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM
Děti-II-D-STT (08:20 – 08:45) 6 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BEJBL Filip WENZLOVÁ Valerie TK TJ Sokol Lysá nad Labem
GLATZEL Ondřej TCACI Maria Elena MZ Dance Team Děti II & Děti II – D 63 F3
PETERKA Jiří CHROBÁKOVÁ Johana FÉNIX LOUNY
RAČÁK Matyáš KLEMENTOVÁ Aneta TK MAESTRO
ŘÍHA Matyáš PIXOVÁ Kateřina TK TJ Sokol Lysá nad Labem
ŠÁFR Jan MACICHOVÁ Michaela TK TJ Sokol Lysá nad Labem
Děti-II-D-LAT (08:20 – 10:50) 6 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BEJBL Filip WENZLOVÁ Valerie TK TJ Sokol Lysá nad Labem
GLATZEL Ondřej TCACI Maria Elena MZ Dance Team Děti II & Děti II – D 181 F6
KAVKA Jiří ŠUSTROVÁ Martina JISKRA RASPENAVA, z.s.
PETERKA Jiří CHROBÁKOVÁ Johana FÉNIX LOUNY
RAČÁK Matyáš KLEMENTOVÁ Aneta TK MAESTRO
ŠÁFR Jan MACICHOVÁ Michaela TK TJ Sokol Lysá nad Labem
BYCHL Ondřej PIKOUSOVÁ Jitka TSK SALTA Benešov
Jun-I-D-STT (08:20 – 09:20) 10 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BEJBL Filip WENZLOVÁ Valerie TK TJ Sokol Lysá nad Labem
KLÍMA Adam KLÍMOVÁ Karolína MZ Dance Team Plzeň
PETERKA Jiří CHROBÁKOVÁ Johana FÉNIX LOUNY
RAČÁK Matyáš KLEMENTOVÁ Aneta TK MAESTRO
ŘÍHA Matyáš PIXOVÁ Kateřina TK TJ Sokol Lysá nad Labem
ŠÁFR Jan MACICHOVÁ Michaela TK TJ Sokol Lysá nad Labem
ŠTĚTINA Jakub KOCKOVÁ Veronika JISKRA RASPENAVA, z.s.
VESELÝ Vojtěch MÍŠKOVÁ Michaela Taneční klub BONSTEP
VURBS Jakub HOŘAVOVÁ Zuzana FÉNIX LOUNY
ZAJÍČEK Jan ROTTOVÁ Eliška TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM
MIRONOV Oleksii VLÁŠKOVÁ Barbora Taneční škola Elis České Budějovice,z.s.
BARBUŠ Marek KUNCOVÁ Simona TK ADMIRA
Jun-I-D-LAT (08:20 – 12:00) 12 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BEJBL Filip WENZLOVÁ Valerie TK TJ Sokol Lysá nad Labem
KAVKA Jiří ŠUSTROVÁ Martina JISKRA RASPENAVA, z.s.
KLÍMA Adam KLÍMOVÁ Karolína MZ Dance Team Plzeň
NEZKUSIL David MUŽÍKOVÁ Michaela TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – D 194 F4
PETERKA Jiří CHROBÁKOVÁ Johana FÉNIX LOUNY
RAČÁK Matyáš KLEMENTOVÁ Aneta TK MAESTRO
SVOBODA Jan MATUŠTÍKOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
ŠÁFR Jan MACICHOVÁ Michaela TK TJ Sokol Lysá nad Labem
ŠOBA Jakub Michal ŠOBOVÁ Karolína Anna STYL - DANCE TEPLICE
ŠTĚTINA Jakub KOCKOVÁ Veronika JISKRA RASPENAVA, z.s.
VESELÝ Vojtěch MÍŠKOVÁ Michaela Taneční klub BONSTEP
ZÁBRANSKÝ Vít ZÁBRANSKÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s.
BYCHL Ondřej PIKOUSOVÁ Jitka TSK SALTA Benešov
MIRONOV Oleksii VLÁŠKOVÁ Barbora Taneční škola Elis České Budějovice,z.s.
PALIČKA Vladimír KURZHOS Karina Taneční klub Vavruška
Jun-I-C-STT (08:20 – 10:50) 6 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
KAVKA Jiří ŠUSTROVÁ Martina JISKRA RASPENAVA, z.s.
KRÁL Šimon KUBÍKOVÁ Julie STK PRAHA Junior I & Junior I – B 1
MAKRLÍK Ondřej SEVERINOVÁ Anna TK MAESTRO Junior I & Junior II – C 185 F2
NEZKUSIL David MUŽÍKOVÁ Michaela TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – C 65
SVOBODA Jan MATUŠTÍKOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
ZÁBRANSKÝ Vít ZÁBRANSKÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s.
BYCHL Ondřej PIKOUSOVÁ Jitka TSK SALTA Benešov
Jun-I-C-LAT (08:20 – 13:50) 6 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
KRAMEŠ Michael ŠKVÁROVÁ Marie BENE DANCE ART TEAM
MAKRLÍK Ondřej SEVERINOVÁ Anna TK MAESTRO Junior I & Junior II – B 0
ŘÍHA Matyáš PIXOVÁ Kateřina TK TJ Sokol Lysá nad Labem
TOMAN Matyáš TOMANOVÁ Rozárka TŠ EASY DANCE 2000 NYMBURK
VURBS Jakub HOŘAVOVÁ Zuzana FÉNIX LOUNY
ZAJÍČEK Jan ROTTOVÁ Eliška TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM
BARBUŠ Marek KUNCOVÁ Simona TK ADMIRA
Jun-II-D-STT (08:20 – 10:00) 9 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
HOMOLA Jan KUSÁ Pavlína Top Dance Prague Team
HURYTA Lukáš BURIANOVÁ Jitka Altadance Sport
KLÍMA Adam KLÍMOVÁ Karolína MZ Dance Team Plzeň
MÜLLER Adam ŠTĚPÁNKOVÁ Jana TK ALL-4-DANCE NERATOVICE
SÝKORA Kryštof HERALOVÁ Karolína COOL DANCE
ŠTĚTINA Jakub KOCKOVÁ Veronika JISKRA RASPENAVA, z.s.
VESELÝ Vojtěch MÍŠKOVÁ Michaela Taneční klub BONSTEP
VURBS Jakub HOŘAVOVÁ Zuzana FÉNIX LOUNY
ZAJÍČEK Jan ROTTOVÁ Eliška TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM
MIRONOV Oleksii VLÁŠKOVÁ Barbora Taneční škola Elis České Budějovice,z.s.
BARBUŠ Marek KUNCOVÁ Simona TK ADMIRA
Jun-II-D-LAT (08:20 – 13:00) 11 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
FABIÁN Jakub FIALOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s.
HOMOLA Jan KUSÁ Pavlína Top Dance Prague Team
HURYTA Lukáš BURIANOVÁ Jitka Altadance Sport
KLÍMA Adam KLÍMOVÁ Karolína MZ Dance Team Plzeň
SOUČEK Adam KRAMEŠOVÁ Natálie BENE DANCE ART TEAM
SVOBODA Jan MATUŠTÍKOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
ŠOBA Jakub Michal ŠOBOVÁ Karolína Anna STYL - DANCE TEPLICE
ŠTĚTINA Jakub KOCKOVÁ Veronika JISKRA RASPENAVA, z.s.
VESELÝ Vojtěch MÍŠKOVÁ Michaela Taneční klub BONSTEP
WELSCH Václav ŠTĚDRÁ Lucie TK ADMIRA
ZÁBRANSKÝ Vít ZÁBRANSKÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s.
MIRONOV Oleksii VLÁŠKOVÁ Barbora Taneční škola Elis České Budějovice,z.s.
Jun-II-C-STT (08:20 – 11:15) 11 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BOLDIŠ Vít PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior II – B 29
ČERMÁK Matěj PODHAISKÁ Veronika TK TJ Sokol Lysá nad Labem
FABIÁN Jakub FIALOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s.
JAKUBES Šimon JŮZOVÁ Anežka TK MAESTRO Junior II & Junior II – B 0
KRÁL Šimon KUBÍKOVÁ Julie STK PRAHA Junior I & Junior I – B 1
MAKRLÍK Ondřej SEVERINOVÁ Anna TK MAESTRO Junior I & Junior II – C 185 F2
NEZKUSIL David MUŽÍKOVÁ Michaela TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – C 65
Pietrucha Gaweł Kania Natalia KARKONOSZE Jelenia Góra, POLSKA
SUCHÁNEK Ondřej HANZLÍKOVÁ Karolína Chomutov 1
SVOBODA Jan MATUŠTÍKOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
WELSCH Václav ŠTĚDRÁ Lucie TK ADMIRA
Jun-II-C-LAT (08:20 – 14:20) 13 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BOLDIŠ Vít PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior II – C 153 F3
ČERMÁK Matěj PODHAISKÁ Veronika TK TJ Sokol Lysá nad Labem
HELCL Tomáš KOHLOVÁ Anna TAPOS LITOMĚŘICE
JAKUBES Šimon JŮZOVÁ Anežka TK MAESTRO Junior II & Junior II – B 0
MAKRLÍK Ondřej SEVERINOVÁ Anna TK MAESTRO Junior I & Junior II – B 0
MÜLLER Adam ŠTĚPÁNKOVÁ Jana TK ALL-4-DANCE NERATOVICE
NEŠUTA Martin VENCLOVÁ Veronika Tanec Kladno
Pietrucha Gaweł Kania Natalia KARKONOSZE Jelenia Góra, POLSKA
SUCHÁNEK Ondřej HANZLÍKOVÁ Karolína Chomutov 1
SÝKORA Kryštof HERALOVÁ Karolína COOL DANCE
TOMAN Matyáš TOMANOVÁ Rozárka TŠ EASY DANCE 2000 NYMBURK
VURBS Jakub HOŘAVOVÁ Zuzana FÉNIX LOUNY
ZAJÍČEK Jan ROTTOVÁ Eliška TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM
BARBUŠ Marek KUNCOVÁ Simona TK ADMIRA
Senioři-I-D-STT (08:20 – 15:30) 8 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BŘEZINA Jiří BŘEZINOVÁ Lucie Taneční škola Hes, o.s.
HORÁČEK Miroslav HORÁČKOVÁ Jana Infinity Dance Team
MAREK Milan PIVOŇKOVÁ Monika KAT ZBRASLAV
OREL Tomáš ORLOVÁ Andrea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PYTELA Ondřej PYTELOVÁ Markéta TK ALL-4-DANCE NERATOVICE
SOUCHA Ladislav PEKAROVIČOVÁ Jitka TŠ ATAK TÁBOR
ZÁMEČNÍK David LEHKÁ Petra Kamenice
ZINTL Michael ZINTLOVÁ Marika Taneční škola Hes, o.s.
KRAJÍČEK Richard TALICHOVÁ Martina FUEGO ŘÍČANY
Senioři-I-D-LAT (08:20 – 17:30) 7 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
DUFEK Petr ZAJÍČKOVÁ Dagmar TK SPARTA PRAHA
GERGELITS Vojtěch GERGELITS Markéta TK ASTRA PRAHA
MÜLLER Jakub MALÁ Jitka Olomouc 9 Dospělí & Senior I –
D 0 & E  0
PYTELA Ondřej PYTELOVÁ Markéta TK ALL-4-DANCE NERATOVICE
SEDLÁČEK Jiří SEDLÁČKOVÁ Kateřina Taneční klub Vavruška
ŠKVOR Václav ŠKVOROVÁ Jana TK DanceTime
ŠPAČEK Jan HEJNOVÁ Renata Tanec Kladno
KRAJÍČEK Richard TALICHOVÁ Martina FUEGO ŘÍČANY
MARKOVIČ Jiří KELLNEROVÁ Jana TŠ Standardklub Praha
Senioři-I-C-STT (08:20 – 14:20) 7 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
HORÁČEK Miroslav HORÁČKOVÁ Jana Infinity Dance Team
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s.
PICEK Jaroslav PICKOVÁ Marcela TK KZMJ JIČÍN
PUČ Lukáš KUČOVÁ Věra KAT ZBRASLAV
SEDLÁČEK Jiří SEDLÁČKOVÁ Kateřina Taneční klub Vavruška
ŠTROSSER Ivan ŠTROSSEROVÁ Gabriela Taneční klub Vavruška
TICHÝ Jan ONDRUŠOVÁ Helena Praha 5
DRBALA Radek HRADECKÁ Lenka TK ASTRA PRAHA
MAREK Milan PIVOŇKOVÁ Monika KAT ZBRASLAV
Senioři-I-C-LAT (08:20 – 17:00) 8 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BERAN Vojtěch KOVAČÍKOVÁ Tereza TK OLYMP OLOMOUC
HABADA Vítězslav PANZEROVÁ Olga Chodov u Karlových Var
MÜLLER Jakub MALÁ Jitka Olomouc 9 Dospělí & Senior I –
D 0 & E  0
NOVÁČEK Petr MARTINCOVÁ Mirka Teplice 1
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s.
PYTELA Ondřej PYTELOVÁ Markéta TK ALL-4-DANCE NERATOVICE
SOUCHA Ladislav PEKAROVIČOVÁ Jitka TŠ ATAK TÁBOR
ŠTROSSER Ivan ŠTROSSEROVÁ Gabriela Taneční klub Vavruška
KRAJÍČEK Richard TALICHOVÁ Martina FUEGO ŘÍČANY
MARKOVIČ Jiří KELLNEROVÁ Jana TŠ Standardklub Praha
Senioři-I-B-STT (08:20 – 13:50) 3 přihlášené páry, 3 odhlášené páry. Předpověď
BERAN Vojtěch KOVAČÍKOVÁ Tereza TK OLYMP OLOMOUC
DUFEK Petr ZAJÍČKOVÁ Dagmar TK SPARTA PRAHA
HABADA Vítězslav PANZEROVÁ Olga Chodov u Karlových Var
NOVÁČEK Petr MARTINCOVÁ Mirka Teplice 1
ČADÍLEK Pavel ČADÍLKOVÁ Karolina TK OLYMP OLOMOUC
MARKOVIČ Jiří KELLNEROVÁ Jana TŠ Standardklub Praha
Senioři-I-B-LAT (08:20 – 17:00) 0 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
ČADÍLEK Pavel ČADÍLKOVÁ Karolina TK OLYMP OLOMOUC
BLAŽEK Martin VOLEJNÍKOVÁ Jana TK HAPPY DANCE
Senioři-II-D-STT (08:20 – 16:30) 6 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BŘEZINA Jiří BŘEZINOVÁ Lucie Taneční škola Hes, o.s.
HORÁČEK Miroslav HORÁČKOVÁ Jana Infinity Dance Team
MAREK Milan PIVOŇKOVÁ Monika KAT ZBRASLAV
OREL Tomáš ORLOVÁ Andrea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
SOUCHA Ladislav PEKAROVIČOVÁ Jitka TŠ ATAK TÁBOR
ZINTL Michael ZINTLOVÁ Marika Taneční škola Hes, o.s.
KRAJÍČEK Richard TALICHOVÁ Martina FUEGO ŘÍČANY
Senioři-II-D-LAT (08:20 – 17:30) 5 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
DUFEK Petr ZAJÍČKOVÁ Dagmar TK SPARTA PRAHA
JAŠEK Martin JAŠKOVÁ Alice Praha 58
SEDLÁČEK Jiří SEDLÁČKOVÁ Kateřina Taneční klub Vavruška
ŠKVOR Václav ŠKVOROVÁ Jana TK DanceTime
ŠPAČEK Jan HEJNOVÁ Renata Tanec Kladno
KRAJÍČEK Richard TALICHOVÁ Martina FUEGO ŘÍČANY
Senioři-II-C-STT (08:20 – 15:30) 6 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
HORÁČEK Miroslav HORÁČKOVÁ Jana Infinity Dance Team
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s.
PICEK Jaroslav PICKOVÁ Marcela TK KZMJ JIČÍN
SEDLÁČEK Jiří SEDLÁČKOVÁ Kateřina Taneční klub Vavruška
ŠTROSSER Ivan ŠTROSSEROVÁ Gabriela Taneční klub Vavruška
TICHÝ Jan ONDRUŠOVÁ Helena Praha 5
MAREK Milan PIVOŇKOVÁ Monika KAT ZBRASLAV
Senioři-II-C-LAT (08:20 – 17:30) 4 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s.
SOUCHA Ladislav PEKAROVIČOVÁ Jitka TŠ ATAK TÁBOR
ŠKVOR Václav ŠKVOROVÁ Jana TK DanceTime
ŠTROSSER Ivan ŠTROSSEROVÁ Gabriela Taneční klub Vavruška
KRAJÍČEK Richard TALICHOVÁ Martina FUEGO ŘÍČANY
TPV-Jun-I-SYNC (08:20 – 15:30) 3 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
HUSÁKOVÁ Sofia SMUTNÁ Daniela TK SPORT AGENCY PRAHA
JAKIMIČOVÁ Valerie MRÁČKOVÁ Karolína TK SPARTA PRAHA
VLČKOVÁ Viktorie PAVLISOVÁ Eliška TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
TPV-Jun-II-SYNC (08:20 – 15:40) 7 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
HORNÁ Kateřina MAREŠOVÁ Adéla TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
JAKIMIČOVÁ Valerie MRÁČKOVÁ Karolína TK SPARTA PRAHA
KOUBOVÁ Karolína VOSPÁLKOVÁ Karolína STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM
KRAMEŠOVÁ Natálie ŠKVÁROVÁ Marie BENE DANCE ART TEAM
VÁCLAVOVIČOVÁ Anna NOSKOVÁ Adéla Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
VLČKOVÁ Viktorie PAVLISOVÁ Eliška TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
ZEMANOVÁ Klára ZÁMEČNÍKOVÁ Adéla -
— dancerank.cz