Podzimní Cup 2019

sobota 12.10.2019, Kroměříž, Česko (ČSTS), 30 soutěží, 257 přihlášených párů

Děti-I-E-KOMBI (08:15 – 09:15) 2 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
KOTAS Dominik MRÁZOVÁ Vendula TK NIKÉ BRNO
MANA Tobiáš VRANKOVÁ Adéla TK FORTUNA ZLÍN z.s. Děti I & Děti I
Děti-II-E-KOMBI (08:15 – 09:15) 8 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BEČVÁŘ Teodor GENŽOVÁ Stella TK FORTUNA ZLÍN z.s.
BUREŠ Daniel MATLASOVÁ Anežka TK OLYMP OLOMOUC
ČMOCH Tomáš SYNKOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA
FUSEK Josef NOVOSADOVÁ Linda TK FORTUNA ZLÍN z.s.
KOTAS Dominik MRÁZOVÁ Vendula TK NIKÉ BRNO
MANA Tobiáš VRANKOVÁ Adéla TK FORTUNA ZLÍN z.s. Děti I & Děti I
ŠENKEŘÍK Jan VYKOPALOVÁ Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
ZŘÍDKAVESELÝ Martin PLACHÁ Adéla TK NIKÉ BRNO Děti II & Děti II
PAKOSTA František POSPÍŠILOVÁ Tereza DSP Kometa Vyškov
Jun-I-E-STT (08:00 – 08:45) 11 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BEČVÁŘ Teodor GENŽOVÁ Stella TK FORTUNA ZLÍN z.s.
BUREŠ Daniel MATLASOVÁ Anežka TK OLYMP OLOMOUC
CANIBAL Filip SMUTNÁ Hana TK OLYMP OLOMOUC
ČMOCH Tomáš SYNKOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA
DOSTÁL František VÁCLAVKOVÁ Veronika LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
JEKL Lukáš CHELÍKOVÁ Barbora TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
KŘIVÁNEK Vít PŘIBYLOVÁ Eliška Taneční klub Stabil
KUTĚJ Jan KRINKE Brigita Dance Studio Starlight, z.s. Děti II & Junior I – E 173 F6
MACHNIK Jakub KRÁTKÁ Marie KST KD HLUČÍN
POLÁŠEK Jakub GEBAUEROVÁ Barbora Taneční a sportovní klub Opava
ZŘÍDKAVESELÝ Martin PLACHÁ Adéla TK NIKÉ BRNO Děti II & Děti II – E 72 F1
Jun-I-E-LAT (09:15 – 10:15) 14 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
ADÁMEK Petr BURIANOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
BEČVÁŘ Teodor GENŽOVÁ Stella TK FORTUNA ZLÍN z.s.
BUREŠ Daniel MATLASOVÁ Anežka TK OLYMP OLOMOUC
CANIBAL Filip SMUTNÁ Hana TK OLYMP OLOMOUC
ČMOCH Tomáš SYNKOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA
FUSEK Josef NOVOSADOVÁ Linda TK FORTUNA ZLÍN z.s.
JEKL Lukáš CHELÍKOVÁ Barbora TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
KŘIVÁNEK Vít PŘIBYLOVÁ Eliška Taneční klub Stabil
KUTĚJ Jan KRINKE Brigita Dance Studio Starlight, z.s. Děti II & Junior I – E 87 F1
MACHNIK Jakub KRÁTKÁ Marie KST KD HLUČÍN
MANA Patrik ŠIMONÍKOVÁ Markéta TK FORTUNA ZLÍN z.s. Junior I & Junior I – E 193 F1
POLÁŠEK Jakub GEBAUEROVÁ Barbora Taneční a sportovní klub Opava
ŠENKEŘÍK Jan VYKOPALOVÁ Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
ZŘÍDKAVESELÝ Martin PLACHÁ Adéla TK NIKÉ BRNO Děti II & Děti II – E 73 F1
Jun-II-E-STT (08:15 – 09:15) 8 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
CANIBAL Filip SMUTNÁ Hana TK OLYMP OLOMOUC
CIESLAR Tomasz SIKOROVÁ Kamila TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior II & Junior I –
E 93 F4 & D  22
DOSTÁL František VÁCLAVKOVÁ Veronika LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
KŘIVÁNEK Vít PŘIBYLOVÁ Eliška Taneční klub Stabil
KUTĚJ Jan KRINKE Brigita Dance Studio Starlight, z.s. Děti II & Junior I – E 173 F6
POLÁŠEK Jakub GEBAUEROVÁ Barbora Taneční a sportovní klub Opava
RADA Lukáš ŠAROCHOVÁ Gréta TŠ BATUKÁDA Junior II & Junior II – E 65 F1
SVOJANOVSKÝ Štěpán KREISOVÁ Kristýna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
SEHNALÍK Dan KUČEROVÁ Tereza TŠ BATUKÁDA Junior II & Junior I – E 3
MACHNIK Jakub KRÁTKÁ Marie KST KD HLUČÍN
Jun-II-E-LAT (09:30 – 10:30) 9 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ADÁMEK Petr BURIANOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
CANIBAL Filip SMUTNÁ Hana TK OLYMP OLOMOUC
CIESLAR Tomasz SIKOROVÁ Kamila TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior II & Junior I –
E 63 F2 & D  49
KUTĚJ Jan KRINKE Brigita Dance Studio Starlight, z.s. Děti II & Junior I – E 87 F1
MACHNIK Jakub KRÁTKÁ Marie KST KD HLUČÍN
MANA Patrik ŠIMONÍKOVÁ Markéta TK FORTUNA ZLÍN z.s. Junior I & Junior I – E 193 F1
POLÁŠEK Jakub GEBAUEROVÁ Barbora Taneční a sportovní klub Opava
Sanak Karol Mazańska Natalia Szkoła Tańca Astra Oświęcim , Polska
SVOJANOVSKÝ Štěpán KREISOVÁ Kristýna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KŘIVÁNEK Vít PŘIBYLOVÁ Eliška Taneční klub Stabil
Děti-I-D-STT (10:30 – 11:30) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
KASAL David ODSTRČILOVÁ Sára Dvectis - DSP KOMETA BRNO
OBRUSNÍK David GRUŇOVÁ Amálie KST KD HLUČÍN Děti I & Děti I – D 48 F1
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA Děti I & Děti I – D 168 F2
Šperka Jeremy Tarajova Barbora TK Dansovia Bratislava, Slovenska republika
Děti-I-D-LAT (12:00 – 13:00) 3 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
KASAL David ODSTRČILOVÁ Sára Dvectis - DSP KOMETA BRNO
OBRUSNÍK David GRUŇOVÁ Amálie KST KD HLUČÍN Děti I & Děti I – D 97 F1
Šperka Jeremy Tarajova Barbora TK Dansovia Bratislava, Slovenska republika
Děti-II-D-STT (10:30 – 11:30) 13 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
FIALA Václav JIROUŠKOVÁ Nikola DSP Kometa Vyškov
FILIPEC Ondřej JAŠOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s.
Gelardi Giovanni Sabuda Amelia ST ELITA, Kraków
KASAL David ODSTRČILOVÁ Sára Dvectis - DSP KOMETA BRNO
LEGERSKÝ Alexandr VESELÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s. Děti II & Děti I – D 42
OBRUSNÍK David GRUŇOVÁ Amálie KST KD HLUČÍN Děti I & Děti I – D 48 F1
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PŘIBYL Kryštof VALIŠOVÁ Anna Dvectis - DSP KOMETA BRNO
RYCKA Michal LIŠANÍKOVÁ Tereza DANCE STUDIO LIKE s.r.o. Děti II & Děti II – D 137 F2
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA Děti I & Děti I – D 168 F2
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN Děti I & Děti II – D 140 F2
Šperka Jeremy Tarajova Barbora TK Dansovia Bratislava, Slovenska republika
Děti-II-D-LAT (12:00 – 13:00) 13 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
FIALA Václav JIROUŠKOVÁ Nikola DSP Kometa Vyškov
FILIPEC Ondřej JAŠOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s.
Gelardi Giovanni Sabuda Amelia ST ELITA, Kraków
GUZIUR Štěpán OSTRUSZKOVÁ Gita TK ELÁN TŘINEC z.s.
LEGERSKÝ Alexandr VESELÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s. Děti II & Děti I – D 117 F1
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO Děti II & Děti II – D 214 F4
OBRUSNÍK David GRUŇOVÁ Amálie KST KD HLUČÍN Děti I & Děti I – D 97 F1
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PŘIBYL Kryštof VALIŠOVÁ Anna Dvectis - DSP KOMETA BRNO
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA Děti I & Děti I – D 276 F7
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN Děti I & Děti II – D 175 F5
Šperka Jeremy Tarajova Barbora TK Dansovia Bratislava, Slovenska republika
RIESSLER Tobias HLADKÁ Amálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Děti-II-C-STT (10:30 – 11:30) 8 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
Czepiel Bartłomiej Maślanka Martyna CKiS Skawina, Polska
GUZIUR Štěpán OSTRUSZKOVÁ Gita TK ELÁN TŘINEC z.s.
Jurášek Michal Jurášek Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
NOVÁK Tomáš SLÁMOVÁ Kristin TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
PAŘÍZEK Patrik KAPUŠŇÁKOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
POLÁK Štefan MACEJKOVÁ Klára TK CLASSIC při SVČ Hodonín Děti I & Děti II – C 10
RIESSLER Tobias HLADKÁ Amálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
ŠPILLER Štěpán STONAWSKÁ Magda TK ELÁN TŘINEC z.s.
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO Děti II & Děti II – C 0
Jun-I-D-STT (13:30 – 14:30) 13 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ADÁMEK Petr BURIANOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
FIALA Václav JIROUŠKOVÁ Nikola DSP Kometa Vyškov
FILIPEC Ondřej JAŠOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s.
GATNAR Hynek HRUDÍKOVÁ Denisa Taneční a sportovní klub Opava
KORNHÄUSER Jan MELOUNOVÁ Šárka TK NIKÉ BRNO
MANA Patrik ŠIMONÍKOVÁ Markéta TK FORTUNA ZLÍN z.s. Junior I & Junior I – D 6
Mikula Martin Balážová Ninka TK Dansovia Bratislava, Slovensko
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PŘIBYL Kryštof VALIŠOVÁ Anna Dvectis - DSP KOMETA BRNO
RYCKA Michal LIŠANÍKOVÁ Tereza DANCE STUDIO LIKE s.r.o. Děti II & Děti II – D 137 F2
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN Děti I & Děti II – D 140 F2
Švaral Michal Medovičová Ema TŠK Tiffany Nová Baňa, Slovensko
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
Jun-I-D-LAT (15:30 – 16:30) 16 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
FILIPEC Ondřej JAŠOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s.
FLORIAN Jáchym MENŠÍKOVÁ Adéla Dvectis - DSP KOMETA BRNO
GATNAR Hynek HRUDÍKOVÁ Denisa Taneční a sportovní klub Opava
GUZIUR Štěpán OSTRUSZKOVÁ Gita TK ELÁN TŘINEC z.s.
KAPOUNEK Lukáš KRÁLOVÁ Lucie Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KORNHÄUSER Jan MELOUNOVÁ Šárka TK NIKÉ BRNO
LEGERSKÝ Alexandr VESELÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s. Děti II & Děti I – D 117 F1
Mikula Martin Balážová Ninka TK Dansovia Bratislava, Slovensko
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PŘIBYL Kryštof VALIŠOVÁ Anna Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PŘIKRYL Jiří KREJČÍŘOVÁ Alice TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN Děti I & Děti II – D 175 F5
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Švaral Michal Medovičová Ema TŠK Tiffany Nová Baňa, Slovensko
PINDA Samuel KUCHÁRKOVÁ Bianka TK ORION HODONÍN z.s.
RIESSLER Tobias HLADKÁ Amálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO Děti II & Děti II – D 214 F4
FIALA Václav JIROUŠKOVÁ Nikola DSP Kometa Vyškov
Děti-II-C-LAT (12:00 – 13:00) 6 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Czepiel Bartłomiej Maślanka Martyna CKiS Skawina, Polska
Jurášek Michal Jurášek Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
NOVÁK Tomáš SLÁMOVÁ Kristin TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
POLÁK Štefan MACEJKOVÁ Klára TK CLASSIC při SVČ Hodonín Děti I & Děti II – C 37 F1
RYCKA Michal LIŠANÍKOVÁ Tereza DANCE STUDIO LIKE s.r.o. Děti II & Děti II – C 71 F2
ŠPILLER Štěpán STONAWSKÁ Magda TK ELÁN TŘINEC z.s.
Jun-I-C-STT (13:30 – 14:30) 17 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
FLORIAN Jáchym MENŠÍKOVÁ Adéla Dvectis - DSP KOMETA BRNO
GUZIUR Štěpán OSTRUSZKOVÁ Gita TK ELÁN TŘINEC z.s.
JUDAS Tomáš POKORNÁ Tereza TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Jurášek Michal Jurášek Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Kovář Max Kvasková Diana TKDansovia, Slovensko
KUCHARSKY Martin VRÁNOVÁ Karolína KST QUICK OLOMOUC
MRÁZ Daniel QUINTERO Klára TK NIKÉ BRNO Junior I & Junior I – C 108 F3
NOVÁK Tomáš SLÁMOVÁ Kristin TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Omasta Samuel Matyó Tereza TŠC TŠ KELLER Nové Zámky, Slovensko
PAŘÍZEK Patrik KAPUŠŇÁKOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
POLÁK Štefan MACEJKOVÁ Klára TK CLASSIC při SVČ Hodonín Děti I & Děti II – C 10
POŠTULKA Hubert ŠALOMOUNOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
PŘIKRYL Jiří KREJČÍŘOVÁ Alice TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ŠPILLER Štěpán STONAWSKÁ Magda TK ELÁN TŘINEC z.s.
ULVR Štěpán MITÁČKOVÁ Tereza STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior I & Junior I –
C 90 F2 & C  14
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
ŠČEPKA Matěj KUCHAŘOVÁ Eliška KST Swing Kroměříž
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO Děti II & Děti II – C 0
Jun-I-C-LAT (15:30 – 16:30) 15 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BUREŠ David ŽOUŽELOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
JUDAS Tomáš POKORNÁ Tereza TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Jurášek Michal Jurášek Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
KOPP Ondřej MINAŘÍKOVÁ Adriana TK HENZÉLY-SWING
Kovář Max Kvasková Diana TKDansovia, Slovensko
KUCHARSKY Martin VRÁNOVÁ Karolína KST QUICK OLOMOUC
NOVÁK Tomáš SLÁMOVÁ Kristin TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
Omasta Samuel Matyó Tereza TŠC TŠ KELLER Nové Zámky, Slovensko
PAVLUŠ Kristián KREMPLOVÁ Sára TK ORION HODONÍN z.s. Junior I & Děti II – C 70 F3
POLÁK Štefan MACEJKOVÁ Klára TK CLASSIC při SVČ Hodonín Děti I & Děti II – C 37 F1
POŠTULKA Hubert ŠALOMOUNOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
RYCKA Michal LIŠANÍKOVÁ Tereza DANCE STUDIO LIKE s.r.o. Děti II & Děti II – C 71 F2
ŠPILLER Štěpán STONAWSKÁ Magda TK ELÁN TŘINEC z.s.
ULVR Štěpán MITÁČKOVÁ Tereza STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior I & Junior I –
C 63 & C  7
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Jun-II-D-STT (14:00 – 15:00) 9 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ADÁMEK Petr BURIANOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
GATNAR Hynek HRUDÍKOVÁ Denisa Taneční a sportovní klub Opava
KORNHÄUSER Jan MELOUNOVÁ Šárka TK NIKÉ BRNO
MANA Patrik ŠIMONÍKOVÁ Markéta TK FORTUNA ZLÍN z.s. Junior I & Junior I – D 6
MELOUN Filip STRNADOVÁ Kateřina TK NIKÉ BRNO
Mikula Martin Balážová Ninka TK Dansovia Bratislava, Slovensko
ŠKARPA Tomáš ŠKARPOVÁ Nikola TK HENZÉLY-SWING
WIDENKA Daniel KAWULOKOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s.
Janek Adam Šimon Čečetka Bianca SUN DANCE ACADEMY Bratislava, Slovensko
Jun-II-D-LAT (16:45 – 17:45) 11 přihlášených párů, 5 odhlášených párů.
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
BOREK Zdenek PATÓCSOVÁ Viktorie LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
FLORIAN Jáchym MENŠÍKOVÁ Adéla Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KAPOUNEK Lukáš KRÁLOVÁ Lucie Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KORNHÄUSER Jan MELOUNOVÁ Šárka TK NIKÉ BRNO
MELOUN Filip STRNADOVÁ Kateřina TK NIKÉ BRNO
Mikula Martin Balážová Ninka TK Dansovia Bratislava, Slovensko
MIKULÁŠEK Tomáš MUSILOVÁ Magdaléna DANZA BRNO
SEHNALÍK Dan KUČEROVÁ Tereza TŠ BATUKÁDA Junior II & Junior I –
D 63 & E  166 F1
ŠKARPA Tomáš ŠKARPOVÁ Nikola TK HENZÉLY-SWING
WIDENKA Daniel KAWULOKOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s.
Janek Adam Šimon Čečetka Bianca SUN DANCE ACADEMY Bratislava, Slovensko
PINDA Samuel KUCHÁRKOVÁ Bianka TK ORION HODONÍN z.s.
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
RADA Lukáš ŠAROCHOVÁ Gréta TŠ BATUKÁDA Junior II & Junior II – D 23
GATNAR Hynek HRUDÍKOVÁ Denisa Taneční a sportovní klub Opava
Jun-II-C-STT (14:00 – 15:00) 13 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
CZECZOTKA Roman SLEZÁKOVÁ Marie TK TREND OSTRAVA Junior II & Junior II –
C 25 & E  0
FAUL David KIRNIGOVÁ Lucie LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
FLORIAN Jáchym MENŠÍKOVÁ Adéla Dvectis - DSP KOMETA BRNO
HLOŽEK Hynek KREJČÍŘOVÁ Julie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. Junior II & Junior I –
D 210 F2 & C  69 F2
KONEČNÝ Vít OBRUSNÍKOVÁ Veronika KST KD HLUČÍN Junior II & Junior I – C 5
Kovář Max Kvasková Diana TKDansovia, Slovensko
KUCHARSKY Martin VRÁNOVÁ Karolína KST QUICK OLOMOUC
MIKULÁŠEK Tomáš MUSILOVÁ Magdaléna DANZA BRNO
MRÁZ Daniel QUINTERO Klára TK NIKÉ BRNO Junior I & Junior I – C 108 F3
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
POŠTULKA Hubert ŠALOMOUNOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ULVR Štěpán MITÁČKOVÁ Tereza STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior I & Junior I –
C 90 F2 & C  14
OHERA Aleš TURZÍKOVÁ Vanesa TK HENZÉLY-SWING
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
ŠČEPKA Matěj KUCHAŘOVÁ Eliška KST Swing Kroměříž
Jun-II-C-LAT (16:45 – 17:45) 14 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BUREŠ David ŽOUŽELOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
CZECZOTKA Roman SLEZÁKOVÁ Marie TK TREND OSTRAVA Junior II & Junior II –
C 32 F1 & E  0
HLOŽEK Hynek KREJČÍŘOVÁ Julie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. Junior II & Junior I – C 144 F3
HOLČAPEK Daniel GRABOVSKÁ Kateřina LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA Junior II & Junior I – C 171 F3
JUDAS Tomáš POKORNÁ Tereza TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
KONEČNÝ Vít OBRUSNÍKOVÁ Veronika KST KD HLUČÍN Junior II & Junior I – C 12
KOPP Ondřej MINAŘÍKOVÁ Adriana TK HENZÉLY-SWING
Kovář Max Kvasková Diana TKDansovia, Slovensko
KUCHARSKY Martin VRÁNOVÁ Karolína KST QUICK OLOMOUC
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
PAVLUŠ Kristián KREMPLOVÁ Sára TK ORION HODONÍN z.s. Junior I & Děti II – C 70 F3
POŠTULKA Hubert ŠALOMOUNOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
RYŠKA Jan FOLTEROVÁ Amelie Taneční klub Antonio
ULVR Štěpán MITÁČKOVÁ Tereza STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior I & Junior I –
C 63 & C  7
OHERA Aleš TURZÍKOVÁ Vanesa TK HENZÉLY-SWING
VAŇO Anton VAJDÍKOVÁ Eliška TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Jun-II-B-STT (08:00 – 08:45) 4 přihlášené páry, 5 odhlášených párů. Předpověď
BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior I – B 27 F1
DUFKA Petr KOLENKOVÁ Alexandra TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior II – B 111 F2
KAPITÁN Dominik VOJTÁŠKOVÁ Zuzana iDance Studio, z.s.
ZADUBAN Lukáš KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior II & Junior I – B 40 F1
PECHÁČEK Petr KOZLOVÁ Tereza TK HENZÉLY-SWING
VAŇO Anton VAJDÍKOVÁ Eliška TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
BUREŠ David ŽOUŽELOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO
VEPŘEK Filip SÁMELOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
Jun-II-B-LAT (09:15 – 10:15) 8 přihlášených párů, 4 odhlášené páry. Předpověď
BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior I – B 12
DUFKA Petr KOLENKOVÁ Alexandra TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior II – B 20
HRUŠKA Štěpán ŠPIČÁKOVÁ Bára TK OLYMP OLOMOUC
KAPITÁN Dominik VOJTÁŠKOVÁ Zuzana iDance Studio, z.s.
PAWLOWSKI Dominik PROKOPOVÁ Barbora TK TREND OSTRAVA
PETŘÍK Josef MALÍKOVÁ Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
SOMMER Christian MICHOPULU Zoi TK MARENDI Junior II & Junior I –
B 19 & E  0
ZADUBAN Lukáš KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior II & Junior I – B 7
PECHÁČEK Petr KOZLOVÁ Tereza TK HENZÉLY-SWING
LIPOWSKI Robin WRUBLOVÁ Eliška TK HAPPY DANCE
ŠČEPKA Matěj KUCHAŘOVÁ Eliška KST Swing Kroměříž
PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO
Senioři-II-D-STT (10:30 – 11:30) 5 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
ČMOLÍK Pavel ČMOLÍKOVÁ Věra Taneční škola Hes, o.s. Senior III & Senior III – E 0
FEKAR Vladimír FEKAR Mária TK FORTUNA ZLÍN z.s. Senior II & Senior II –
D 0 & E  0
HORÁČEK Miroslav HORÁČKOVÁ Jana Infinity Dance Team Senior III & Senior II – D 181 F1
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s.
ONDŘEJ Ladislav ONDŘEJOVÁ Eva Praha 10 Senior III & Senior II – E 0
KRAJÍČEK Richard TALICHOVÁ Martina FUEGO ŘÍČANY
OREL Tomáš ORLOVÁ Andrea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Senioři-II-D-LAT (12:00 – 13:00) 7 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ČMOLÍK Pavel ČMOLÍKOVÁ Věra Taneční škola Hes, o.s. Senior III & Senior III – E 0
FEKAR Vladimír FEKAR Mária TK FORTUNA ZLÍN z.s. Senior II & Senior II –
B 3 & E  0
KALNÝ Radoslav KALNÁ HURTOVÁ Erika TK ORION HODONÍN z.s.
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s.
ONDŘEJ Ladislav ONDŘEJOVÁ Eva Praha 10 Senior III & Senior II – E 0
ŠKVOR Václav ŠKVOROVÁ Jana TK DanceTime
ZAPALA Benedikt ZAPALOVÁ Jolana TK ORION HODONÍN z.s.
KRAJÍČEK Richard TALICHOVÁ Martina FUEGO ŘÍČANY
Senioři-II-C-STT (14:00 – 15:00) 8 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BLUMENSATH Achim HERODKOVÁ Milena Taneční klub Stabil
ČERNÝ Jiří HEINZOVÁ Eva Taneční klub Stabil
HORÁČEK Miroslav HORÁČKOVÁ Jana Infinity Dance Team Senior III & Senior II – D 181 F1
HUBÁČEK Radomír HUBÁČKOVÁ Marie TK HENZÉLY-SWING Senior III & Senior III – C 0
PRAŽÁK Jaroslav LOVECKÁ Alena TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Senior III & Senior II – C 89
ŠTĚRBA Jan ŠTĚRBOVÁ Martina TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Senior III & Senior II – C 74 F1
ZADUBAN Marek ZADUBANOVÁ Markéta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ZOUFALÝ Libor ZOUFALÁ BATELKOVÁ Bohumila Infinity Dance Team
Senioři-II-C-LAT (16:00 – 17:00) 5 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
KALNÝ Radoslav KALNÁ HURTOVÁ Erika TK ORION HODONÍN z.s.
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s.
ŠKVOR Václav ŠKVOROVÁ Jana TK DanceTime
ZADUBAN Marek ZADUBANOVÁ Markéta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ZAPALA Benedikt ZAPALOVÁ Jolana TK ORION HODONÍN z.s.
MAREK Václav MARKOVÁ Blanka BENE DANCE ART TEAM
KRAJÍČEK Richard TALICHOVÁ Martina FUEGO ŘÍČANY
ČERMÁK Vladimír ČERMÁKOVÁ Jitka Infinity Dance Team
Senioři-III-D-STT (14:30 – 15:30) 2 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
ČMOLÍK Pavel ČMOLÍKOVÁ Věra Taneční škola Hes, o.s. Senior III & Senior III – E 0
ONDŘEJ Ladislav ONDŘEJOVÁ Eva Praha 10 Senior III & Senior II – E 0
Senioři-III-D-LAT (17:00 – 18:00) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
ČMOLÍK Pavel ČMOLÍKOVÁ Věra Taneční škola Hes, o.s. Senior III & Senior III – E 0
ONDŘEJ Ladislav ONDŘEJOVÁ Eva Praha 10 Senior III & Senior II – E 0
ŠKVOR Václav ŠKVOROVÁ Jana TK DanceTime
ZAPALA Benedikt ZAPALOVÁ Jolana TK ORION HODONÍN z.s.
Senioři-III-C-STT (11:00 – 12:00) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
HUBÁČEK Radomír HUBÁČKOVÁ Marie TK HENZÉLY-SWING Senior III & Senior III – C 0
PRAŽÁK Jaroslav LOVECKÁ Alena TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Senior III & Senior II – C 89
ŠTĚRBA Jan ŠTĚRBOVÁ Martina TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Senior III & Senior II – C 74 F1
ZOUFALÝ Libor ZOUFALÁ BATELKOVÁ Bohumila Infinity Dance Team
Senioři-III-C-LAT (12:30 – 13:30) 3 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
ČERMÁK Vladimír ČERMÁKOVÁ Jitka Infinity Dance Team
ŠKVOR Václav ŠKVOROVÁ Jana TK DanceTime
ZAPALA Benedikt ZAPALOVÁ Jolana TK ORION HODONÍN z.s.
MAREK Václav MARKOVÁ Blanka BENE DANCE ART TEAM
— dancerank.cz