QUICK Dance CUP

sobota 28.09.2019, Olomouc, Česko (ČSTS), 20 soutěží, 181 přihlášených párů

Děti-II-E-KOMBI (09:15 – 09:45) 10 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
BUREŠ Daniel MATLASOVÁ Anežka TK OLYMP OLOMOUC
ČMOCH Tomáš SYNKOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA
FUSEK Josef NOVOSADOVÁ Linda TK FORTUNA ZLÍN z.s.
GAJDOŠ Lukáš HROUZOVÁ Nikola KST KD HLUČÍN Děti I & Děti I
MANA Tobiáš VRANKOVÁ Adéla TK FORTUNA ZLÍN z.s.
PONC Samuel HERUDKOVÁ Sofie KST KD HLUČÍN
THOMAS Vojtěch REITEROVÁ Markéta DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
VEVERKA Petr ČERVEKOVÁ Simona TK OLYMP OLOMOUC
ZÁMEČNÍČEK Rudolf VÍTKOVÁ Sabina TK OLYMP OLOMOUC
ZÁRYBNICKÝ Šimon NGUYEN Quynh Nhu TK OLYMP OLOMOUC
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
PROCHÁZKA Petr MIKULKOVÁ Aneta TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
KONEČNÝ Vít HULÍKOVÁ Amélie TK OLYMP OLOMOUC
FIŠNAR Filip POLÁCHOVÁ Natálie KST NEXT ŠUMPERK
Jun-I-E-STT (09:30 – 13:40) 11 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BUREŠ Daniel MATLASOVÁ Anežka TK OLYMP OLOMOUC
CANIBAL Filip SMUTNÁ Hana TK OLYMP OLOMOUC
ČMOCH Tomáš SYNKOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA
DOSTÁL František VÁCLAVKOVÁ Veronika LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
KOČAŘ Jan MICHÁLKOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
KŘIVÁNEK Vít PŘIBYLOVÁ Eliška Taneční klub Stabil
KUTĚJ Jan KRINKE Brigita Dance Studio Starlight, z.s.
PONC Samuel HERUDKOVÁ Sofie KST KD HLUČÍN
SOLVAR Jan FRIMMEL Medea KST KD HLUČÍN Junior I & Děti II – D 0
THOMAS Vojtěch REITEROVÁ Markéta DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
ZÁMEČNÍČEK Rudolf VÍTKOVÁ Sabina TK OLYMP OLOMOUC
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
FIŠNAR Filip POLÁCHOVÁ Natálie KST NEXT ŠUMPERK
Jun-I-E-LAT (09:30 – 14:45) 13 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
ADÁMEK Petr BURIANOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
BUREŠ Daniel MATLASOVÁ Anežka TK OLYMP OLOMOUC
CANIBAL Filip SMUTNÁ Hana TK OLYMP OLOMOUC
ČMOCH Tomáš SYNKOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA
DOSTÁL František VÁCLAVKOVÁ Veronika LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
FUSEK Josef NOVOSADOVÁ Linda TK FORTUNA ZLÍN z.s.
KOČAŘ Jan MICHÁLKOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
KŘIVÁNEK Vít PŘIBYLOVÁ Eliška Taneční klub Stabil
KUTĚJ Jan KRINKE Brigita Dance Studio Starlight, z.s.
PONC Samuel HERUDKOVÁ Sofie KST KD HLUČÍN
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior II & Junior II – D 25
THOMAS Vojtěch REITEROVÁ Markéta DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
ZÁMEČNÍČEK Rudolf VÍTKOVÁ Sabina TK OLYMP OLOMOUC
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
FIŠNAR Filip POLÁCHOVÁ Natálie KST NEXT ŠUMPERK
Jun-II-E-STT (09:30 – 16:00) 8 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BLAŽEK Tomáš BLAŽKOVÁ Lucie DANZA BRNO
CANIBAL Filip SMUTNÁ Hana TK OLYMP OLOMOUC
CIESLAR Tomasz SIKOROVÁ Kamila TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior II & Junior II –
E 139 F6 & D  22
KOČAŘ Jan MICHÁLKOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
KŘIVÁNEK Vít PŘIBYLOVÁ Eliška Taneční klub Stabil
KUTĚJ Jan KRINKE Brigita Dance Studio Starlight, z.s.
RADA Lukáš ŠAROCHOVÁ Gréta TŠ BATUKÁDA
SOLVAR Jan FRIMMEL Medea KST KD HLUČÍN Junior I & Děti II – D 0
VALÁŠEK Viktor GANZAROVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
LOJDA Tobiáš FLORIANOVÁ Alena Dvectis - DSP KOMETA BRNO
Jun-II-E-LAT (09:30 – 16:30) 11 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
ADÁMEK Petr BURIANOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
BLAŽEK Tomáš BLAŽKOVÁ Lucie DANZA BRNO
CANIBAL Filip SMUTNÁ Hana TK OLYMP OLOMOUC
CIESLAR Tomasz SIKOROVÁ Kamila TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior II & Junior II –
E 158 F6 & D  49
IŠ Martin HUBÁČKOVÁ Julie TK CLASSIC při SVČ Hodonín
KOČAŘ Jan MICHÁLKOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
KŘIVÁNEK Vít PŘIBYLOVÁ Eliška Taneční klub Stabil
KUTĚJ Jan KRINKE Brigita Dance Studio Starlight, z.s.
Madeja Antoni Chrapla Oliwia Szkoła Tańca Astra Oświęcim , Polska
ŠRAJER Jakub VÁLKOVÁ Anežka TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
ZEININGER David SAMCOVÁ Klára STARLET BRNO TK OREL TELNICE
VALÁŠEK Viktor GANZAROVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior II & Junior II – D 25
Děti-I-D-STT (09:15 – 09:45) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
KASAL David ODSTRČILOVÁ Sára Dvectis - DSP KOMETA BRNO
OBRUSNÍK David GRUŇOVÁ Amálie KST KD HLUČÍN Děti I & Děti I – D 94 F1
SOLVAR Filip HERRMANNOVÁ Mia KST KD HLUČÍN Děti I & Děti II – D 85
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA Děti II & Děti II – C 0
Děti-I-D-LAT (09:30 – 11:45) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
KASAL David ODSTRČILOVÁ Sára Dvectis - DSP KOMETA BRNO
OBRUSNÍK David GRUŇOVÁ Amálie KST KD HLUČÍN Děti I & Děti I – D 168 F3
SOLVAR Filip HERRMANNOVÁ Mia KST KD HLUČÍN Děti I & Děti II – D 161 F3
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA Děti II & Děti II – C 12
Děti-II-D-STT (09:15 – 09:45) 13 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
GAJDOŠ Tomáš GAJDOŠOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN
Gelardi Giovanni Sabuda Amelia ST ELITA, Kraków, Polska
HAVELKA Jakub VAŇKOVÁ Nela TK OLYMP OLOMOUC
KALINA Matěj KALINOVÁ Eliška KST NEXT ŠUMPERK
KASAL David ODSTRČILOVÁ Sára Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KNAP Danny LECIÁNOVÁ Ema KST KD HLUČÍN
LEGERSKÝ Alexandr VESELÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s.
OBRUSNÍK David GRUŇOVÁ Amálie KST KD HLUČÍN Děti I & Děti I – D 94 F1
RIESSLER Tobias HLADKÁ Amálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
SMEJKAL David LEPAŘOVÁ Veronika KST QUICK OLOMOUC
SOLVAR Filip HERRMANNOVÁ Mia KST KD HLUČÍN Děti I & Děti II – D 85
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA Děti II & Děti II – C 0
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN Děti II & Děti II – C 11
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
Děti-II-D-LAT (09:30 – 11:45) 14 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
GAJDOŠ Tomáš GAJDOŠOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN
Gelardi Giovanni Sabuda Amelia ST ELITA, Kraków, Polska
HAVELKA Jakub VAŇKOVÁ Nela TK OLYMP OLOMOUC
KALINA Matěj KALINOVÁ Eliška KST NEXT ŠUMPERK
KNAP Danny LECIÁNOVÁ Ema KST KD HLUČÍN
LEGERSKÝ Alexandr VESELÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s.
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
OBRUSNÍK David GRUŇOVÁ Amálie KST KD HLUČÍN Děti I & Děti I – D 168 F3
PETR Michal ZÁŇOVÁ Karolína LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
RIESSLER Tobias HLADKÁ Amálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
SMEJKAL David LEPAŘOVÁ Veronika KST QUICK OLOMOUC
SOLVAR Filip HERRMANNOVÁ Mia KST KD HLUČÍN Děti I & Děti II – D 161 F3
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA Děti II & Děti II – C 12
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN Děti II & Děti II – C 0
Jun-I-D-STT (09:15 – 09:45) 12 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
ADÁMEK Petr BURIANOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
BURDA Dominik MIČUNKOVÁ Karolína TK OLYMP OLOMOUC Junior I & Děti II – C 0
GAJDOŠ Tomáš GAJDOŠOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN
GATNAR Hynek HRUDÍKOVÁ Denisa Taneční a sportovní klub Opava
HAVELKA Jakub VAŇKOVÁ Nela TK OLYMP OLOMOUC
KALINA Matěj KALINOVÁ Eliška KST NEXT ŠUMPERK
KNAP Danny LECIÁNOVÁ Ema KST KD HLUČÍN
RIESSLER Tobias HLADKÁ Amálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
SMEJKAL David LEPAŘOVÁ Veronika KST QUICK OLOMOUC
ŠMAKAL Jakub VYSKOČILOVÁ Nikol KST QUICK OLOMOUC
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN Děti II & Děti II – C 11
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
MEZIHORÁK Filip LÁTALOVÁ Valerie KST Swing Kroměříž
Jun-I-D-LAT (09:30 – 11:45) 16 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
BURDA Dominik MIČUNKOVÁ Karolína TK OLYMP OLOMOUC Junior I & Děti II – D 110
GAJDOŠ Tomáš GAJDOŠOVÁ Zuzana KST KD HLUČÍN
GATNAR Hynek HRUDÍKOVÁ Denisa Taneční a sportovní klub Opava
HAVELKA Jakub VAŇKOVÁ Nela TK OLYMP OLOMOUC
KALINA Matěj KALINOVÁ Eliška KST NEXT ŠUMPERK
KLIMEK Neo KUTAJOVÁ Klára TK HAPPY DANCE
KNAP Danny LECIÁNOVÁ Ema KST KD HLUČÍN
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PETR Michal ZÁŇOVÁ Karolína LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
PŘIKRYL Jiří KREJČÍŘOVÁ Alice TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. Junior I & Junior I – C 0
RIESSLER Tobias HLADKÁ Amálie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
SMEJKAL David LEPAŘOVÁ Veronika KST QUICK OLOMOUC
SOLVAR Jan FRIMMEL Medea KST KD HLUČÍN Junior I & Děti II – D 58
ŠMAKAL Jakub VYSKOČILOVÁ Nikol KST QUICK OLOMOUC
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN Děti II & Děti II – C 0
FLORIAN Jáchym MENŠÍKOVÁ Adéla Dvectis - DSP KOMETA BRNO
Jun-I-C-STT (09:15 – 09:45) 8 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
KOVÁČ Daniel BUJNOCHOVÁ Vanesa TK TREND OSTRAVA Junior I & Junior I – B 1
KUCHARSKY Martin VRÁNOVÁ Karolína KST QUICK OLOMOUC
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
NEPOŽITEK Slavomír KUCIÁNOVÁ Ema KST QUICK OLOMOUC Děti II & Junior I – C 59 F1
POŠTULKA Hubert ŠALOMOUNOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s. Junior I & Junior I – C 226 F3
PŘIKRYL Jiří KREJČÍŘOVÁ Alice TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. Junior I & Junior I – C 49
ŠČEPKA Matěj KUCHAŘOVÁ Eliška KST Swing Kroměříž
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior II & Junior II – C 162 F2
FLORIAN Jáchym MENŠÍKOVÁ Adéla Dvectis - DSP KOMETA BRNO
Jurášek MIchal Jurášeková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Jun-I-C-LAT (09:30 – 11:45) 6 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BUREŠ David ŽOUŽELOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC Junior II & Junior I – B 0
KOVÁČ Daniel BUJNOCHOVÁ Vanesa TK TREND OSTRAVA Junior I & Junior I – B 0
KUCHARSKY Martin VRÁNOVÁ Karolína KST QUICK OLOMOUC
NEPOŽITEK Slavomír KUCIÁNOVÁ Ema KST QUICK OLOMOUC Děti II & Junior I – C 86 F2
POŠTULKA Hubert ŠALOMOUNOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s. Junior I & Junior I – B 0
ZEZULA Ondřej HLAVÁČOVÁ Elen TŠ BATUKÁDA
Jurášek MIchal Jurášeková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Jun-II-D-STT (09:30 – 16:00) 10 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ADÁMEK Petr BURIANOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
BURDA Dominik MIČUNKOVÁ Karolína TK OLYMP OLOMOUC Junior I & Děti II – C 0
GATNAR Hynek HRUDÍKOVÁ Denisa Taneční a sportovní klub Opava
HROCH Vít CHURAVÁ Nela KST NEXT ŠUMPERK
KUČERA Šimon TIEFENBACHOVÁ Eliška KST QUICK OLOMOUC
ŠIŠKA Peter FELCANOVÁ Zuzana Dance club Čadca, Slovensko
ŠKARPA Tomáš ŠKARPOVÁ Nikola TK HENZÉLY-SWING
ŠMAKAL Jakub VYSKOČILOVÁ Nikol KST QUICK OLOMOUC
ZEININGER David SAMCOVÁ Klára STARLET BRNO TK OREL TELNICE
MEZIHORÁK Filip LÁTALOVÁ Valerie KST Swing Kroměříž
Jun-II-D-LAT (09:30 – 16:30) 12 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
BURDA Dominik MIČUNKOVÁ Karolína TK OLYMP OLOMOUC Junior I & Děti II – D 110
GATNAR Hynek HRUDÍKOVÁ Denisa Taneční a sportovní klub Opava
HROCH Vít CHURAVÁ Nela KST NEXT ŠUMPERK
KUČERA Šimon TIEFENBACHOVÁ Eliška KST QUICK OLOMOUC
MIKULÁŠEK Ondřej KUDLIČKOVÁ Karolína TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
PŘIKRYL Jiří KREJČÍŘOVÁ Alice TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. Junior I & Junior I – C 0
RADA Lukáš ŠAROCHOVÁ Gréta TŠ BATUKÁDA
SEHNALÍK Dan KUČEROVÁ Tereza TŠ BATUKÁDA
SOLVAR Jan FRIMMEL Medea KST KD HLUČÍN Junior I & Děti II – D 58
ŠKARPA Tomáš ŠKARPOVÁ Nikola TK HENZÉLY-SWING
ŠMAKAL Jakub VYSKOČILOVÁ Nikol KST QUICK OLOMOUC
LOJDA Tobiáš FLORIANOVÁ Alena Dvectis - DSP KOMETA BRNO
FLORIAN Jáchym MENŠÍKOVÁ Adéla Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KLIMEK Neo KUTAJOVÁ Klára TK HAPPY DANCE
Jun-II-C-STT (09:30 – 13:40) 10 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
CZECZOTKA Roman SLEZÁKOVÁ Marie TK TREND OSTRAVA Junior II & Junior II – C 158 F5
HLOŽEK Hynek KREJČÍŘOVÁ Julie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
KONEČNÝ Vít OBRUSNÍKOVÁ Veronika KST KD HLUČÍN Mládež & Junior II – C 25
KOVÁČ Daniel BUJNOCHOVÁ Vanesa TK TREND OSTRAVA Junior I & Junior I – B 1
KUCHARSKY Martin VRÁNOVÁ Karolína KST QUICK OLOMOUC
MIKULÁŠEK Ondřej KUDLIČKOVÁ Karolína TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
NEPOŽITEK Slavomír KUCIÁNOVÁ Ema KST QUICK OLOMOUC Děti II & Junior I – C 59 F1
PŘIKRYL Jiří KREJČÍŘOVÁ Alice TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. Junior I & Junior I – C 49
ŠČEPKA Matěj KUCHAŘOVÁ Eliška KST Swing Kroměříž
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior II & Junior II – C 162 F2
Jun-II-C-LAT (09:30 – 14:45) 10 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BUREŠ David ŽOUŽELOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC Junior II & Junior I – B 0
CZECZOTKA Roman SLEZÁKOVÁ Marie TK TREND OSTRAVA Junior II & Junior II – C 152 F4
HLOŽEK Hynek KREJČÍŘOVÁ Julie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
HOLČAPEK Daniel GRABOVSKÁ Kateřina LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
KONEČNÝ Vít OBRUSNÍKOVÁ Veronika KST KD HLUČÍN Mládež & Junior II – C 18
KOVÁČ Daniel BUJNOCHOVÁ Vanesa TK TREND OSTRAVA Junior I & Junior I – B 0
KUCHARSKY Martin VRÁNOVÁ Karolína KST QUICK OLOMOUC
NEPOŽITEK Slavomír KUCIÁNOVÁ Ema KST QUICK OLOMOUC Děti II & Junior I – C 86 F2
RYŠKA Jan FOLTEROVÁ Amelie Taneční klub Antonio
ZEZULA Ondřej HLAVÁČOVÁ Elen TŠ BATUKÁDA
Jun-II-B-STT (09:30 – 13:40) 3 přihlášené páry, 1 odhlášený pár. Předpověď
BUREŠ David ŽOUŽELOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC Junior II & Junior I – B 77 F3
Jakub Jopek Julia Szufnara Szkoła Tańca WirDance, Polska
KOLÁK Albert FIALOVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
SOKOL Jan ONDRÁČKOVÁ Adéla KST NEXT ŠUMPERK
Jun-II-B-LAT (09:30 – 14:45) 3 přihlášené páry, 3 odhlášené páry. Předpověď
Jakub Jopek Julia Szufnara Szkoła Tańca WirDance, Polska
SOMMER Christian MICHOPULU Zoi TK MARENDI
ŠČEPKA Matěj KUCHAŘOVÁ Eliška KST Swing Kroměříž
MEZIHORÁK Filip LÁTALOVÁ Valerie KST Swing Kroměříž
KUCHAŘ Alexandr BIEROŠOVÁ Adriana TK TREND OSTRAVA
SOKOL Jan ONDRÁČKOVÁ Adéla KST NEXT ŠUMPERK
TPV-Děti-II-KOMB (09:15 – 09:45) 3 přihlášené páry, 4 odhlášené páry.
GAJDOŠ Lukáš HROUZOVÁ Nikola KST KD HLUČÍN Děti I & Děti I
MANA Tobiáš VRANKOVÁ Adéla TK FORTUNA ZLÍN z.s.
ZÁRYBNICKÝ Šimon NGUYEN Quynh Nhu TK OLYMP OLOMOUC
SUPOMO Matthias POKLADNÍKOVÁ Nikola DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
PROCHÁZKA Petr MIKULKOVÁ Aneta TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
KONEČNÝ Vít HULÍKOVÁ Amélie TK OLYMP OLOMOUC
FIŠNAR Filip POLÁCHOVÁ Natálie KST NEXT ŠUMPERK
— dancerank.cz