CRYSTAL CUP 2019-Super taneční liga dospělých

sobota 14.12.2019, Ostrava a.s., Česko (ČSTS), 18 soutěží, 129 přihlášených párů

Poslední aktualizace zobrazených informací proběhla 14.12.2019 23:59.

Mládež-B-STT (09:30 – 09:15) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Mládež-B-LAT (09:30 – 09:15) 2 přihlášené páry, 0 odhlášených párů. Předpověď
MASCHKE Martin PAVLÍČKOVÁ Nikola TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
SKOTNICA Jiří SIKOROVÁ Denisa TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
TPV-Děti I-SOLO-KOMB (08:30 – 09:15) 5 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
DÁVIDKOVÁ Viktorie DÁVIDKOVÁ Viktorie KST KD HLUČÍN
HAMPLOVÁ Adéla HAMPLOVÁ Adéla Taneční Studio Tomáše Komendy
SIKOROVÁ Markéta SIKOROVÁ Markéta TK ELÁN TŘINEC z.s. Děti II & Děti II
STOŠKOVÁ Klára STOŠKOVÁ Klára KST KD HLUČÍN
TOTHOVÁ Karolína TOTHOVÁ Karolína KST KD HLUČÍN
Dávidková Viktorie Dávidková Viktorie -
TPV-Děti II-SOLO-KOMB (09:30 – 10:30) 11 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
DÁVIDKOVÁ Viktorie DÁVIDKOVÁ Viktorie KST KD HLUČÍN
FUCYMANOVÁ Markéta FUCYMANOVÁ Markéta Taneční klub Antonio
HAMPLOVÁ Adéla HAMPLOVÁ Adéla Taneční Studio Tomáše Komendy
PETRUŠKOVÁ Hana PETRUŠKOVÁ Hana TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
POŠTULKOVÁ Kateřina POŠTULKOVÁ Kateřina KST KD HLUČÍN
RUČKOVÁ Natálie RUČKOVÁ Natálie TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
Růčková Vanessa Růčková Vanessa -
SIKOROVÁ Markéta SIKOROVÁ Markéta TK ELÁN TŘINEC z.s. Děti II & Děti II
STOŠKOVÁ Klára STOŠKOVÁ Klára KST KD HLUČÍN
ŠEVECOVÁ Klaudia ŠEVECOVÁ Klaudia -
TOTHOVÁ Karolína TOTHOVÁ Karolína KST KD HLUČÍN
MOLNÁROVÁ Dominika MOLNÁROVÁ Dominika MZ Dance Team Plzeň
CHARVÁTOVÁ Lucie CHARVÁTOVÁ Lucie TK SPARTA PRAHA
Dávidková Viktorie Dávidková Viktorie -
TPV-Junioři I-SOLO-STT (08:30 – 09:15) 7 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
FUCYMANOVÁ Markéta FUCYMANOVÁ Markéta Taneční klub Antonio
MRHÁLKOVÁ Adéla MRHÁLKOVÁ Adéla Dance Studio Starlight, z.s.
POŠTULKOVÁ Kateřina POŠTULKOVÁ Kateřina KST KD HLUČÍN
RUČKOVÁ Anna RUČKOVÁ Anna TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
RUČKOVÁ Natálie RUČKOVÁ Natálie TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
ŠEVECOVÁ Klaudia ŠEVECOVÁ Klaudia -
VÍCHOVÁ Kateřina VÍCHOVÁ Kateřina TK TREND OSTRAVA Junior I & Junior I
RUČKOVÁ Anna RUČKOVÁ Anna -
TPV-Junioři I-SOLO-LAT (09:30 – 10:30) 10 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BOHUŠOVÁ Laura BOHUŠOVÁ Laura TK TREND OSTRAVA
FUCYMANOVÁ Markéta FUCYMANOVÁ Markéta Taneční klub Antonio
CHÝLKOVÁ Karin CHÝLKOVÁ Karin Taneční klub Antonio
LIŠANÍKOVÁ Adéla LIŠANÍKOVÁ Adéla DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
MRHÁLKOVÁ Adéla MRHÁLKOVÁ Adéla Dance Studio Starlight, z.s.
PETRUŠKOVÁ Hana PETRUŠKOVÁ Hana TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
POŠTULKOVÁ Kateřina POŠTULKOVÁ Kateřina KST KD HLUČÍN
RUČKOVÁ Anna RUČKOVÁ Anna TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
RUČKOVÁ Natálie RUČKOVÁ Natálie TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
VÍCHOVÁ Kateřina VÍCHOVÁ Kateřina TK TREND OSTRAVA Junior I & Junior I
RUČKOVÁ Anna RUČKOVÁ Anna -
TPV-Junioři II-SOLO-STT (08:30 – 09:15) 4 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
DRAHŇÁKOVÁ Alexandra DRAHŇÁKOVÁ Alexandra -
MRHÁLKOVÁ Adéla MRHÁLKOVÁ Adéla Dance Studio Starlight, z.s.
RUČKOVÁ Anna RUČKOVÁ Anna TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
VÍCHOVÁ Kateřina VÍCHOVÁ Kateřina TK TREND OSTRAVA Junior I & Junior I
RUČKOVÁ Anna RUČKOVÁ Anna -
TPV-Junioři II-SOLO-LAT (09:30 – 10:30) 8 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BOHUŠOVÁ Laura BOHUŠOVÁ Laura TK TREND OSTRAVA
DRAHŇÁKOVÁ Alexandra DRAHŇÁKOVÁ Alexandra -
Duráková Lucie Duráková Lucie -
CHÝLKOVÁ Karin CHÝLKOVÁ Karin Taneční klub Antonio
LIŠANÍKOVÁ Adéla LIŠANÍKOVÁ Adéla DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
MRHÁLKOVÁ Adéla MRHÁLKOVÁ Adéla Dance Studio Starlight, z.s.
RUČKOVÁ Anna RUČKOVÁ Anna TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
VÍCHOVÁ Kateřina VÍCHOVÁ Kateřina TK TREND OSTRAVA Junior I & Junior I
RUČKOVÁ Anna RUČKOVÁ Anna -
SuperTL-Dospělí-STT (12:00 – 13:00) 26 přihlášených párů, 2 odhlášené páry, 6 nasazených párů. Předpověď
APPL Hynek APPLOVÁ Pavlína TK HENZÉLY-SWING Mládež & Junior II – A 80 F1
BUSHUEV Timofey NOVÁKOVÁ Barbora MZ Dance Team
Domiter Hubert Wasacz Karolina ELITA CLUB, POLAND
GREPL Pavel DOBEŠOVÁ Lenka TK OLYMP OLOMOUC Dospělí & Dospělí – M 
JAKUBČÍK Adam ŠVÁBENICKÁ Michaela MZ Dance Team Dospělí & Dospělí – M 
JALŮVKA Jiří VÝDUCHOVÁ Natálie STARLET BRNO TK OREL TELNICE
JANÁK Matěj KRÁTKÁ Anna CTS PERFECT PARDUBICE Dospělí & Dospělí – M 
JEHLIČKA Viktor JEHLIČKOVÁ Valentýna Taneční škola Standardklub Praha
JELÍNEK David JANCÁKOVÁ Bára COOL DANCE
KEJZAR Jiří KOŠKOVÁ Barbora MZ Dance Team
KLADRUBSKÝ Michal BŘEZINOVÁ Helena STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KOŠEK Jan DRAHOŇOVSKÁ Barbora TK KOŠKOVI, z.s.
KUTÁLEK Matěj BUBENÍČKOVÁ Michaela Infinity Dance Team
MASLÁK Daniel SLEZÁKOVÁ Janka COOL DANCE
MESTEK Martin STAREČKOVÁ Anna TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
METLICKÝ Jan KASALOVÁ Ela Dvectis - DSP KOMETA BRNO
OLIVA Tomáš SEMELOVÁ Lucie Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PAULÍK Matyáš WOLFOVÁ Veronika TK FORTUNA ZLÍN z.s.
PAULÍNY Martin ČÁKOROVÁ Kateřina TK ASTRA PRAHA
PECHA Roman BANKOVÁ Anna TK OLYMP OLOMOUC Dospělí & Dospělí – M 
PĚNKAVA Robert DREKSLEROVÁ Mariana Taneční škola Hes, o.s.
POZDÍŠEK Jakub DOSTÁLOVÁ Ester TK OLYMP OLOMOUC
PROVAZNÍK Daniel FLORIANOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
RAMBOUSEK Richard BULÍŘOVÁ Veronika COOL DANCE
ŠÍR Vilém ŠIŠKOVÁ Hana Anna TK OLYMP OLOMOUC
ZÁRYBNICKÝ Jakub BOHATOVÁ Nicole TK OLYMP OLOMOUC Dospělí & Dospělí –
M  & žádná
SOKL Karel WOZNICOVÁ Markéta Infinity Dance Team
SVOBODA Matěj KOZAR Alina TK DanceTime
SuperTL-Dospělí-LAT (14:00 – 15:30) 36 přihlášených párů, 3 odhlášené páry, 6 nasazených párů. Předpověď
APPL Hynek APPLOVÁ Pavlína TK HENZÉLY-SWING Mládež & Junior II – A 114
BAĎURA David KOLAJOVÁ Monika TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
BOLDIŠ Tomáš GLISTOVÁ Marie TK TREND OSTRAVA
BUSHUEV Timofey NOVÁKOVÁ Barbora MZ Dance Team
FORMAN Filip NOVÁČKOVÁ Natálie MZ Dance Team
GILAR Ondřej NOVÁKOVÁ Eva TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
GREPL Pavel DOBEŠOVÁ Lenka TK OLYMP OLOMOUC Dospělí & Dospělí –
A 25 & A  103 F1
HLAVÁČ Marian MATUROVÁ Tereza TK TREND OSTRAVA
HLAWICZKA Martin ŠKŇOUŘIL Joanna TK MARENDI
HRANICKÝ Filip MATUŠOVÁ Tereza TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
JAKUBČÍK Adam ŠVÁBENICKÁ Michaela MZ Dance Team Dospělí & Dospělí – A 197
JAKUBEC Tomáš KVASNIČKOVÁ Linda Infinity Dance Team
JEHLIČKA Viktor JEHLIČKOVÁ Valentýna Taneční škola Standardklub Praha
JUŘENÍK Tomáš MATÝSKOVÁ Adriana LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
KEJZAR Jiří KOŠKOVÁ Barbora MZ Dance Team
KOŠEK Jan DRAHOŇOVSKÁ Barbora TK KOŠKOVI, z.s.
MAJTYKA Jakub GALUSZKOVÁ Zuzana TK MARENDI
MASLÁK Daniel SLEZÁKOVÁ Janka COOL DANCE
METLICKÝ Jan KASALOVÁ Ela Dvectis - DSP KOMETA BRNO
MICHŇA Marián VESELÁ Karolína TK TREND OSTRAVA
OLIVA Tomáš SEMELOVÁ Lucie Dvectis - DSP KOMETA BRNO
OPICHAL Tomáš MAŇÁSKOVÁ Monika KST QUICK OLOMOUC
PAŘÍK Vilém ŠIGUTOVÁ Jana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PAUL Filip GAZDÍKOVÁ Adéla Infinity Dance Team
PAULÍNY Martin ČÁKOROVÁ Kateřina TK ASTRA PRAHA
PECHA Roman BANKOVÁ Anna TK OLYMP OLOMOUC Dospělí & Dospělí – M 
PISULA David SMIEŠKOVÁ Klára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
POLÁČEK Marek NOVÁKOVÁ Elena TK ADMIRA
PROVAZNÍK Daniel FLORIANOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
RICHTÁR Jakub KASZUBOVÁ Viktorie iDance Studio, z.s.
SUTU George Eduard FLOROVÁ Tereza TK TREND OSTRAVA
ŠÍR Vilém ŠIŠKOVÁ Hana Anna TK OLYMP OLOMOUC
VYSLOUŽIL Radim SLOUKOVÁ Anna DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
ZÁRYBNICKÝ Jakub BOHATOVÁ Nicole TK OLYMP OLOMOUC Dospělí & Dospělí –
M  & A  122 F1
ZHOUF Daniel VÁŇOVÁ Anna Taneční klub BONSTEP
ŽOUDLÍK Václav LETOŠNÍKOVÁ Lenka COOL DANCE
JAŠEK Josef VAŠÍČKOVÁ Lucie STK PRAHA
HAVEL Adam CIHLÁŘOVÁ Anna Taneční klub Vavruška
SYNEK Martin ŠREJMOVÁ Adriana STK PRAHA
TPV-Děti-I-KOMB (08:30 – 09:15) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
TPV-Děti-II-KOMB (09:30 – 10:30) 3 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
FELCAN Peter ŠADLÁKOVÁ Sára Dance club Čadca, Slovensko
KRUPÍK Filip HAMPLOVÁ Adéla Taneční Studio Tomáše Komendy
SUPOMO Matthias POKLADNÍKOVÁ Nikola DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
ŠARMAN Josef VINÁRKOVÁ Vendula TK TREND OSTRAVA
TPV-Jun-I-STT (08:30 – 09:15) 2 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
FELCAN Peter ŠADLÁKOVÁ Sára Dance club Čadca, Slovensko
SUPOMO Matthias POKLADNÍKOVÁ Nikola DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
ŠARMAN Josef VINÁRKOVÁ Vendula TK TREND OSTRAVA
TPV-Jun-II-STT (08:30 – 09:15) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
TPV-Dospělí-STT (10:30 – 11:30) 2 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
KODYTEK Pavel BODZÁS Alexandra TK TREND OSTRAVA
PAVLÁSEK Michal POCHYLÁ Agáta TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
TPV-Jun-I-LAT (08:30 – 09:15) 2 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
BAĎURA Matyáš BÍLKOVÁ Kristina -
SUPOMO Matthias POKLADNÍKOVÁ Nikola DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
ŠARMAN Josef VINÁRKOVÁ Vendula TK TREND OSTRAVA
TPV-Jun-II-LAT (08:30 – 09:15) 0 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
TPV-Dospělí-LAT (10:30 – 11:30) 11 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
Bystroň Jan Kovářová Tereza -
Feranec Adam Masná Veronika -
Hráček Ondřej Ječmenková Vendula -
Jurkovský Michal Nováková Klára -
Kunz Adam Teichmannová Radka -
Lipina František Návratová Hana -
Loskot Vojtěch Jedináková Klára -
Palm Matěj Václavíková Melánie -
PAVLÁSEK Michal POCHYLÁ Agáta TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Slavík Filip Drexlerová Melánie -
Špaňúr Denis Zaškolná Mariana -
RELICH Václav ZACHOVÁ Alena Infinity Dance Team
— dancerank.cz