DANCE CUP 2019

sobota 21.09.2019, Pustiměř, Česko (ČSTS), 25 soutěží, 129 přihlášených párů

Děti-II-E-KOMBI (13:30 – 14:30) 4 přihlášené páry, 2 odhlášené páry.
HUBYNETS Anatolij SÝKOROVÁ Marita STARLET BRNO TK OREL TELNICE
NOVOTNÝ Ondřej JANDOVÁ Karolína TK NIKÉ BRNO
PROCHÁZKA Petr MIKULKOVÁ Aneta TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
STEHLÍK Jaroslav NEČASOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
ŠVUB Samuel KOLÁŘÍKOVÁ Marika TK CLASSIC při SVČ Hodonín
ČMOCH Tomáš SYNKOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA
Jun-I-E-STT (14:30 – 15:30) 4 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
HUBYNETS Anatolij SÝKOROVÁ Marita STARLET BRNO TK OREL TELNICE
JEKL Lukáš CHELÍKOVÁ Barbora TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
NOVOTNÝ Ondřej JANDOVÁ Karolína TK NIKÉ BRNO
STEHLÍK Jaroslav NEČASOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
ČMOCH Tomáš SYNKOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA
Jun-I-E-LAT (13:30 – 14:30) 6 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ADÁMEK Petr BURIANOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
HUBYNETS Anatolij SÝKOROVÁ Marita STARLET BRNO TK OREL TELNICE
JEKL Lukáš CHELÍKOVÁ Barbora TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
NOVOTNÝ Ondřej JANDOVÁ Karolína TK NIKÉ BRNO
STEHLÍK Jaroslav NEČASOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ČMOCH Tomáš SYNKOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA
Jun-II-E-STT (14:30 – 15:30) 6 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BLAŽEK Tomáš BLAŽKOVÁ Lucie DANZA BRNO Junior II & Junior I – E 181 F5
HEŠ Michal SLOVENČÍKOVÁ Sára Dance Studio Starlight, z.s.
JEKL Lukáš CHELÍKOVÁ Barbora TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
LOJDA Tobiáš FLORIANOVÁ Alena Dvectis - DSP KOMETA BRNO
RADA Lukáš ŠAROCHOVÁ Gréta TŠ BATUKÁDA
SVOJANOVSKÝ Štěpán KREISOVÁ Kristýna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
VALÁŠEK Viktor GANZAROVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
Jun-II-E-LAT (13:30 – 14:30) 6 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ADÁMEK Petr BURIANOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
BLAŽEK Tomáš BLAŽKOVÁ Lucie DANZA BRNO Junior II & Junior I – E 94 F1
HEŠ Michal SLOVENČÍKOVÁ Sára Dance Studio Starlight, z.s.
Madeja Antoni Chrapla Oliwia Szkoła Tańca Astra Oświęcim , Polska
SVOJANOVSKÝ Štěpán KREISOVÁ Kristýna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
VALÁŠEK Viktor GANZAROVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
Děti-II-D-STT (13:30 – 14:30) 0 přihlášených párů, 5 odhlášených párů.
PŘIBYL Kryštof VALIŠOVÁ Anna Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KALINA Matěj KALINOVÁ Eliška KST NEXT ŠUMPERK
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA
Gelardi Giovanni Sabuda Amelia ST ELITA, Kraków, Poland
Děti-II-D-LAT (13:30 – 14:30) 0 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
PŘIBYL Kryštof VALIŠOVÁ Anna Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KALINA Matěj KALINOVÁ Eliška KST NEXT ŠUMPERK
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Gelardi Giovanni Sabuda Amelia ST ELITA, Kraków, Poland
Jun-I-D-STT (12:30 – 13:30) 0 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
PŘIBYL Kryštof VALIŠOVÁ Anna Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KALINA Matěj KALINOVÁ Eliška KST NEXT ŠUMPERK
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
Jun-I-D-LAT (10:30 – 11:30) 0 přihlášených párů, 5 odhlášených párů.
PŘIBYL Kryštof VALIŠOVÁ Anna Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KALINA Matěj KALINOVÁ Eliška KST NEXT ŠUMPERK
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
ULVR Štěpán MITÁČKOVÁ Tereza STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Jun-I-C-STT (12:30 – 13:30) 4 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
MRÁZ Daniel QUINTERO Klára TK NIKÉ BRNO
POŠTULKA Hubert ŠALOMOUNOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ULVR Štěpán MITÁČKOVÁ Tereza STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ŠČEPKA Matěj KUCHAŘOVÁ Eliška KST Swing Kroměříž
Jun-I-C-LAT (10:30 – 11:30) 0 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
KOPP Ondřej MINAŘÍKOVÁ Adriana TK HENZÉLY-SWING
POŠTULKA Hubert ŠALOMOUNOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Jun-II-D-STT (12:30 – 13:30) 6 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Baka Artur Pilhovičová Lea TŠ Keller Nové Zámky, Slovenská republika
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
KUČERA Šimon TIEFENBACHOVÁ Eliška KST QUICK OLOMOUC
MELOUN Filip STRNADOVÁ Kateřina TK NIKÉ BRNO
ŠKARPA Tomáš ŠKARPOVÁ Nikola TK HENZÉLY-SWING
WIDENKA Daniel KAWULOKOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s.
Jun-II-D-LAT (10:30 – 11:30) 13 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
Kaleta Tomáš Dugasová Diana KLIMO DANCE STUDIO Bratislava, Slovensko
KUČERA Šimon TIEFENBACHOVÁ Eliška KST QUICK OLOMOUC
LOJDA Tobiáš FLORIANOVÁ Alena Dvectis - DSP KOMETA BRNO
MELOUN Filip STRNADOVÁ Kateřina TK NIKÉ BRNO
MIKULÁŠEK Ondřej KUDLIČKOVÁ Karolína TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
MIKULÁŠEK Tomáš MUSILOVÁ Magdaléna DANZA BRNO
RADA Lukáš ŠAROCHOVÁ Gréta TŠ BATUKÁDA
ROHOVSKÝ Šimon KLIMŠOVÁ Anna TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
SEHNALÍK Dan KUČEROVÁ Tereza TŠ BATUKÁDA
ŠKARPA Tomáš ŠKARPOVÁ Nikola TK HENZÉLY-SWING
ULVR Štěpán MITÁČKOVÁ Tereza STARLET BRNO TK OREL TELNICE
WIDENKA Daniel KAWULOKOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s.
Jun-II-C-STT (12:30 – 13:30) 6 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
MIKULÁŠEK Ondřej KUDLIČKOVÁ Karolína TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
MIKULÁŠEK Tomáš MUSILOVÁ Magdaléna DANZA BRNO
MRÁZ Daniel QUINTERO Klára TK NIKÉ BRNO
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ULVR Štěpán MITÁČKOVÁ Tereza STARLET BRNO TK OREL TELNICE
VAŇO Anton VAJDÍKOVÁ Eliška TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior I – B 0
ŠČEPKA Matěj KUCHAŘOVÁ Eliška KST Swing Kroměříž
Jun-II-C-LAT (10:30 – 11:30) 4 přihlášené páry, 2 odhlášené páry.
BRANŽOVSKÝ Adam MAVREVOVÁ Nikola TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
POŠTULKA Hubert ŠALOMOUNOVÁ Nela TK FORTUNA ZLÍN z.s.
RYŠKA Jan FOLTEROVÁ Amelie Taneční klub Antonio
VAŇO Anton VAJDÍKOVÁ Eliška TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior I – C 54
FUKALA Michael JOCHYMKOVÁ Karolina TK HAPPY DANCE
KOPP Ondřej MINAŘÍKOVÁ Adriana TK HENZÉLY-SWING
Jun-II-B-STT (13:00 – 14:00) 8 přihlášených párů, 0 odhlášených párů. Předpověď
BRANŽOVSKÝ Adam MAVREVOVÁ Nikola TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
DUFKA Petr KOLENKOVÁ Alexandra TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior II – B 111 F2
KOSIEC Jakub PISULOVÁ Karolína TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
MALČÍK Michal STOKLASOVÁ Klára KST Swing Kroměříž Junior I & Junior I – B 35 F1
MALČÍK Petr CHUDÁRKOVÁ Barbora KST Swing Kroměříž Junior II & Junior II – B 7
PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PETŘÍK Josef MALÍKOVÁ Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
ZADUBAN Lukáš KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior II & Junior I – B 40 F1
Jun-II-B-LAT (11:00 – 12:00) 9 přihlášených párů, 2 odhlášené páry. Předpověď
DUFKA Petr KOLENKOVÁ Alexandra TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior II – B 20
HRUŠKA Štěpán ŠPIČÁKOVÁ Bára TK OLYMP OLOMOUC
KOLÁŘÍK Petr SAMSONKOVÁ Nela TK CLASSIC při SVČ Hodonín
KOSIEC Jakub PISULOVÁ Karolína TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
MALČÍK Michal STOKLASOVÁ Klára KST Swing Kroměříž Junior I & Junior I – B 32
MALČÍK Petr CHUDÁRKOVÁ Barbora KST Swing Kroměříž Junior II & Junior II – B 18
PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PETŘÍK Josef MALÍKOVÁ Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
ZADUBAN Lukáš KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior II & Junior I – B 7
ŠČEPKA Matěj KUCHAŘOVÁ Eliška KST Swing Kroměříž
ČADÍLEK Adam BLOKEŠOVÁ Anna TK OLYMP OLOMOUC
Mládež-D-STT (08:15 – 09:00) 7 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
KAVICKÝ Matias HARBICHOVÁ Kristýna Klub sportovního tance Jesenicka Mládež & Junior II – D 83 F1
KUČERA Šimon TIEFENBACHOVÁ Eliška KST QUICK OLOMOUC
MELOUN Filip STRNADOVÁ Kateřina TK NIKÉ BRNO
ŠKARPA Tomáš ŠKARPOVÁ Nikola TK HENZÉLY-SWING
TRECHA Lukáš FRANKOVÁ Beáta TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov Mládež & Mládež – D 66 F2
VAŘEKA Marek KOSOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK Mládež & Mládež – D 362 F4
WIDENKA Daniel KAWULOKOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s.
Mládež-D-LAT (09:00 – 10:00) 13 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
Kaleta Tomáš Dugasová Diana KLIMO DANCE STUDIO Bratislava, Slovensko
KUČERA Šimon TIEFENBACHOVÁ Eliška KST QUICK OLOMOUC
LOJDA Tobiáš FLORIANOVÁ Alena Dvectis - DSP KOMETA BRNO
MELOUN Filip STRNADOVÁ Kateřina TK NIKÉ BRNO
MIKULÁŠEK Ondřej KUDLIČKOVÁ Karolína TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
MIKULÁŠEK Tomáš MUSILOVÁ Magdaléna DANZA BRNO
RADA Lukáš ŠAROCHOVÁ Gréta TŠ BATUKÁDA
ROHOVSKÝ Šimon KLIMŠOVÁ Anna TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
SEHNALÍK Dan KUČEROVÁ Tereza TŠ BATUKÁDA
ŠKARPA Tomáš ŠKARPOVÁ Nikola TK HENZÉLY-SWING
TRECHA Lukáš FRANKOVÁ Beáta TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov Mládež & Mládež – D 9
VAŘEKA Marek KOSOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK Mládež & Mládež – D 191 F2
WIDENKA Daniel KAWULOKOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s.
Mládež-C-STT (08:15 – 09:00) 5 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
MIKULÁŠEK Ondřej KUDLIČKOVÁ Karolína TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
MIKULÁŠEK Tomáš MUSILOVÁ Magdaléna DANZA BRNO
PALÁT Tomáš MARKOVÁ Nikola Infinity Dance Team
TIBITANZL Šimon MÜNSTEROVÁ Zuzana TŠ BATUKÁDA Mládež & Junior I – C 56 F2
VAŇO Anton VAJDÍKOVÁ Eliška TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior I – B 0
SKUDA Jan LUSKAČOVÁ Klára DANZA BRNO Mládež & Junior II – C 78
Mládež-C-LAT (09:00 – 10:00) 8 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
Baka Artur Pilhovičová Lea TŠ Keller Nové Zámky, Slovenská republika
BRANŽOVSKÝ Adam MAVREVOVÁ Nikola TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
KAVICKÝ Matias HARBICHOVÁ Kristýna Klub sportovního tance Jesenicka Mládež & Junior II – C 88 F2
PALÁT Tomáš MARKOVÁ Nikola Infinity Dance Team
RYŠKA Jan FOLTEROVÁ Amelie Taneční klub Antonio
SKUDA Jan LUSKAČOVÁ Klára DANZA BRNO Mládež & Junior II – C 126 F2
TIBITANZL Šimon MÜNSTEROVÁ Zuzana TŠ BATUKÁDA Mládež & Junior I – C 148 F3
ZBOŽÍNEK Jan KOLAŘÍKOVÁ Eliška TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s. Mládež & Junior II – C 129 F1
FUKALA Michael JOCHYMKOVÁ Karolina TK HAPPY DANCE
TICHÝ Šimon Jakub BARTÁKOVÁ Marie Infinity Dance Team
Mládež-B-STT (08:15 – 09:00) 7 přihlášených párů, 1 odhlášený pár. Předpověď
BRANŽOVSKÝ Adam MAVREVOVÁ Nikola TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
DUFKA Petr KOLENKOVÁ Alexandra TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior II – B 111 F2
KOSIEC Jakub PISULOVÁ Karolína TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PETŘÍK Josef MALÍKOVÁ Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
ZADUBAN Lukáš KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior II & Junior I – B 40 F1
ZBOŽÍNEK Jan KOLAŘÍKOVÁ Eliška TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s. Mládež & Junior II – B 75
MALČÍK Petr CHUDÁRKOVÁ Barbora KST Swing Kroměříž Junior II & Junior II – B 7
Mládež-B-LAT (09:30 – 10:30) 8 přihlášených párů, 1 odhlášený pár. Předpověď
DUFKA Petr KOLENKOVÁ Alexandra TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Junior II & Junior II – B 20
HRUŠKA Štěpán ŠPIČÁKOVÁ Bára TK OLYMP OLOMOUC
KOSIEC Jakub PISULOVÁ Karolína TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
MALČÍK Petr CHUDÁRKOVÁ Barbora KST Swing Kroměříž Junior II & Junior II – B 18
ONDRASZEK Damian PIETROVÁ Julia TK HAPPY DANCE Mládež & Mládež –
C 2 & B  47 F1
PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PETŘÍK Josef MALÍKOVÁ Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
ZADUBAN Lukáš KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior II & Junior I – B 7
ČADÍLEK Adam BLOKEŠOVÁ Anna TK OLYMP OLOMOUC
TPV-Děti-I-KOMB (14:30 – 15:30) 2 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
PROCHÁZKA Petr MIKULKOVÁ Aneta TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Vlček Denis Tomanová Sára -
ŠVUB Samuel KOLÁŘÍKOVÁ Marika TK CLASSIC při SVČ Hodonín
TPV-Děti-II-KOMB (14:30 – 15:30) 3 přihlášené páry, 2 odhlášené páry.
HUBYNETS Anatolij SÝKOROVÁ Marita STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PROCHÁZKA Petr MIKULKOVÁ Aneta TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Vlček Denis Tomanová Sára -
KONEČNÝ Vít HULÍKOVÁ Amélie KST QUICK OLOMOUC
ŠVUB Samuel KOLÁŘÍKOVÁ Marika TK CLASSIC při SVČ Hodonín
— dancerank.cz