Velká cena MZ Dance Team a KD Železničárů - Memoriál Aloise Dvořáka - EDCB

sobota 28.09.2019, Praha, Česko (ČSTS), 30 soutěží, 271 přihlášených párů

Děti-I-E-KOMBI (09:00 – 09:30) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BÍLÝ Šimon JANČEVSKÁ Ellen Altadance Sport Děti I & Děti I
Děti-II-E-KOMBI (09:00 – 09:30) 10 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BÍLÝ Šimon JANČEVSKÁ Ellen Altadance Sport Děti I & Děti I
GEBERT Kryštof FROLÍKOVÁ Soňa TK SPARTA PRAHA
HOLBA Vítek MARKOVÁ Anežka TK SPARTA PRAHA Děti I & Děti II
JANČA Tomáš NETALOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
KUČERA Štěpán NOVÁKOVÁ Nicol Taneční klub Vavruška
LEGEZA Daniel DENKOVÁ Adéla Kst SILUETA PRAHA
MĚŠŤÁNEK Vítek KADLECOVÁ Ema MZ Dance Team Plzeň
PAČESNÝ Eliáš HODKOVÁ Eliška TK TJ Sokol Lysá nad Labem
PALÁN František BURSOVÁ Natálie Altadance Sport
ŠINTLER Martin MAZYLKINOVÁ Andrea TK SPARTA PRAHA Děti I & Děti II
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
JAKUBEC Lukáš VAŇÁČOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
Jun-I-E-STT (10:00 – 11:00) 9 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
ADAM Richard ŠABATKOVÁ Nikola Kst SILUETA PRAHA
JANČA Tomáš NETALOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
JIRÁČEK Jan JAVŮRKOVÁ Šárka TK SPARTA PRAHA
LEGEZA Daniel DENKOVÁ Adéla Kst SILUETA PRAHA
MĚŠŤÁNEK Vítek KADLECOVÁ Ema MZ Dance Team Plzeň
NEPRAŠ Adam VARGOVÁ Natálie TSK SALTA Benešov
PAČESNÝ Eliáš HODKOVÁ Eliška TK TJ Sokol Lysá nad Labem
PALÁN František BURSOVÁ Natálie Altadance Sport
PLECITÝ Nicolas OCHOTNICKÁ Olívia TK TJ Sokol Lysá nad Labem
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
JAKUBEC Lukáš VAŇÁČOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
Jun-I-E-LAT (10:00 – 13:30) 15 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
ADAM Richard ŠABATKOVÁ Nikola Kst SILUETA PRAHA
AUINGER Alan CHURAVÁ Lucie MZ Dance Team Plzeň
CIMICKÝ Ondřej NEZBEDOVÁ Michaela TK CrossDance Kolín Junior I & Děti II – D 96 F3
CÍSAŘ Daniel SVOBODOVÁ Kristýna Humpolec
CUPA Filip RYSKOVÁ Vendula Tanec Kladno
JANČA Tomáš NETALOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
JIRÁČEK Jan JAVŮRKOVÁ Šárka TK SPARTA PRAHA
LEGEZA Daniel DENKOVÁ Adéla Kst SILUETA PRAHA
MĚŠŤÁNEK Vítek KADLECOVÁ Ema MZ Dance Team Plzeň
NEPRAŠ Adam VARGOVÁ Natálie TSK SALTA Benešov
PAČESNÝ Eliáš HODKOVÁ Eliška TK TJ Sokol Lysá nad Labem
PALÁN František BURSOVÁ Natálie Altadance Sport
PLECITÝ Nicolas OCHOTNICKÁ Olívia TK TJ Sokol Lysá nad Labem
REJMAN Maxim BURIÁNKOVÁ Kateřina TK MAESTRO
VAIT Šimon KOLOUŠKOVÁ Klaudie Tanec Kladno
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
JAKUBEC Lukáš VAŇÁČOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
KUČERA Štěpán NOVÁKOVÁ Nicol Taneční klub Vavruška
Jun-II-E-STT (10:00 – 12:30) 7 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ADAM Richard ŠABATKOVÁ Nikola Kst SILUETA PRAHA
HOMOLA Jan KUSÁ Pavlína Top Dance Prague Team
JIRÁČEK Jan JAVŮRKOVÁ Šárka TK SPARTA PRAHA
KRAUS Václav KOHOUTOVÁ Adriana MZ Dance Team Plzeň
MAZANEC Lukáš VILDOVÁ Kateřina Kst SILUETA PRAHA
NEPRAŠ Adam VARGOVÁ Natálie TSK SALTA Benešov
PLECITÝ Nicolas OCHOTNICKÁ Olívia TK TJ Sokol Lysá nad Labem
VANĚK Tomáš VÁVROVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA
Jun-II-E-LAT (12:00 – 16:00) 13 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
ADAM Richard ŠABATKOVÁ Nikola Kst SILUETA PRAHA
AUINGER Alan CHURAVÁ Lucie MZ Dance Team Plzeň
CIMICKÝ Ondřej NEZBEDOVÁ Michaela TK CrossDance Kolín Junior I & Děti II – D 96 F3
CÍSAŘ Daniel SVOBODOVÁ Kristýna Humpolec
CUPA Filip RYSKOVÁ Vendula Tanec Kladno
JIRÁČEK Jan JAVŮRKOVÁ Šárka TK SPARTA PRAHA
JÍŠA David VYSKOČILOVÁ Adéla TK SPARTA PRAHA
KRAUS Václav KOHOUTOVÁ Adriana MZ Dance Team Plzeň
MAZANEC Lukáš VILDOVÁ Kateřina Kst SILUETA PRAHA
NEPRAŠ Adam VARGOVÁ Natálie TSK SALTA Benešov
REJMAN Maxim BURIÁNKOVÁ Kateřina TK MAESTRO
VAIT Šimon KOLOUŠKOVÁ Klaudie Tanec Kladno
ZÍKA Vojtěch VOPAŘILOVÁ Josefína Taneční klub Vavruška
PLECITÝ Nicolas OCHOTNICKÁ Olívia TK TJ Sokol Lysá nad Labem
VANĚK Tomáš VÁVROVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA
ČERMÁK Tomáš HOKROVÁ Barbora JISKRA RASPENAVA, z.s.
Děti-I-D-STT (08:15 – 08:45) 1 přihlášený pár, 0 odhlášených párů.
GLATZEL Ondřej TCACI Maria Elena MZ Dance Team Děti I & Děti I – D 1
Děti-I-D-LAT (09:00 – 10:00) 1 přihlášený pár, 0 odhlášených párů.
GLATZEL Ondřej TCACI Maria Elena MZ Dance Team Děti I & Děti I – D 42 F2
Děti-II-D-STT (08:15 – 08:45) 11 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
ANELT Vojtěch HRUŠKOVÁ Šarlota Taneční klub Vavruška Děti II & Děti II – D 58 F1
BÁBEL David BÁBELOVÁ Viktorie TK KOŠKOVI, z.s.
BEJBL Filip WENZLOVÁ Valerie TK TJ Sokol Lysá nad Labem
GLATZEL Ondřej TCACI Maria Elena MZ Dance Team Děti I & Děti I – D 1
GRUSS Martin KAISEROVÁ Vanessa TK SPARTA PRAHA
KMOCH Jan ČERMÁKOVÁ Eliška TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
PETERKA Jiří CHROBÁKOVÁ Johana FÉNIX LOUNY Děti II & Děti II – D 8
RAČÁK Matyáš KLEMENTOVÁ Aneta TK MAESTRO Děti II & Děti II – D 151 F6
RYCKA Michal LIŠANÍKOVÁ Tereza DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
ŘÍHA Matyáš PIXOVÁ Kateřina TK TJ Sokol Lysá nad Labem Děti II & Děti II –
D 81 F2 & E  184 F3
ŠÁFR Jan MACICHOVÁ Michaela TK TJ Sokol Lysá nad Labem Děti II & Děti II –
E 184 F3 & D  33
Děti-II-D-LAT (09:00 – 10:00) 9 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BÁBEL David BÁBELOVÁ Viktorie TK KOŠKOVI, z.s.
BEJBL Filip WENZLOVÁ Valerie TK TJ Sokol Lysá nad Labem
GLATZEL Ondřej TCACI Maria Elena MZ Dance Team Děti I & Děti I – D 42 F2
KMOCH Jan ČERMÁKOVÁ Eliška TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
PETERKA Jiří CHROBÁKOVÁ Johana FÉNIX LOUNY Děti II & Děti II – D 1
RAČÁK Matyáš KLEMENTOVÁ Aneta TK MAESTRO Děti II & Děti II – D 64 F1
RATNIKOV David HENDRYCHOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
ŠÁFR Jan MACICHOVÁ Michaela TK TJ Sokol Lysá nad Labem Děti II & Děti II – D 138 F2
ZEMAN František LIŠKOVÁ Monika JISKRA RASPENAVA, z.s.
Děti-II-C-STT (10:00 – 11:30) 7 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti I – C 153 F5
HRAZÁNEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jasmina Jistebnice
CHARVÁT Michal DALEKOREJOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
KAZDA David PTÁČKOVÁ Julie STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti II –
C 222 F10 & B  0
RATNIKOV David HENDRYCHOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
ZEMAN František LIŠKOVÁ Monika JISKRA RASPENAVA, z.s.
MUSIL Jan ŠIMŮNKOVÁ Karolína MZ Dance Team
Jun-I-D-STT (10:00 – 11:00) 16 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
ANELT Vojtěch HRUŠKOVÁ Šarlota Taneční klub Vavruška Děti II & Děti II – D 58 F1
AUINGER Alan CHURAVÁ Lucie MZ Dance Team Plzeň
BÁBEL David BÁBELOVÁ Viktorie TK KOŠKOVI, z.s.
BEJBL Filip WENZLOVÁ Valerie TK TJ Sokol Lysá nad Labem
GRUSS Martin KAISEROVÁ Vanessa TK SPARTA PRAHA
KMOCH Jan ČERMÁKOVÁ Eliška TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
KRČEK Jakub KITLEROVÁ Tereza TAK DANCE KROK z.s.
MLČÁK Maxim VACKOVÁ Adina Kst SILUETA PRAHA
NEZKUSIL David MUŽÍKOVÁ Michaela TK SPARTA PRAHA
RAČÁK Matyáš KLEMENTOVÁ Aneta TK MAESTRO Děti II & Děti II – D 151 F6
RYCKA Michal LIŠANÍKOVÁ Tereza DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
ŘÍHA Matyáš PIXOVÁ Kateřina TK TJ Sokol Lysá nad Labem Děti II & Děti II –
D 81 F2 & E  184 F3
SOUKENÍK Andrej TRNKOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
ŠÁFR Jan MACICHOVÁ Michaela TK TJ Sokol Lysá nad Labem Děti II & Děti II –
E 184 F3 & D  33
VURBS Jakub HOŘAVOVÁ Zuzana FÉNIX LOUNY Junior I & Děti II – D 151 F3
ZAJÍČEK Jan ROTTOVÁ Eliška TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM Junior I & Junior I – D 104 F2
PETERKA Jiří CHROBÁKOVÁ Johana FÉNIX LOUNY Děti II & Děti II – D 8
TRČKA Jakub ČUPKOVÁ Nicole Top Dance Prague Team Junior I & Děti II – D 26
Jun-I-D-LAT (10:00 – 13:30) 13 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BÁBEL David BÁBELOVÁ Viktorie TK KOŠKOVI, z.s.
BEJBL Filip WENZLOVÁ Valerie TK TJ Sokol Lysá nad Labem
KRČEK Jakub KITLEROVÁ Tereza TAK DANCE KROK z.s.
MLČÁK Maxim VACKOVÁ Adina Kst SILUETA PRAHA
NEZKUSIL David MUŽÍKOVÁ Michaela TK SPARTA PRAHA
PETERKA Jiří CHROBÁKOVÁ Johana FÉNIX LOUNY Děti II & Děti II – D 1
RAČÁK Matyáš KLEMENTOVÁ Aneta TK MAESTRO Děti II & Děti II – D 64 F1
RATNIKOV David HENDRYCHOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
ŠÁFR Jan MACICHOVÁ Michaela TK TJ Sokol Lysá nad Labem Děti II & Děti II – D 138 F2
ŠULC Filip PLESAROVÁ Eliška COOL DANCE Junior I & Junior I – D 137 F4
TRČKA Jakub ČUPKOVÁ Nicole Top Dance Prague Team Junior I & Děti II – D 151 F3
ZÁBRANSKÝ Vít ZÁBRANSKÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s. Junior I & Junior I – D 63 F1
ZEMAN František LIŠKOVÁ Monika JISKRA RASPENAVA, z.s.
SOUKENÍK Andrej TRNKOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
KMOCH Jan ČERMÁKOVÁ Eliška TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
Děti-II-C-LAT (10:00 – 13:30) 9 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ANELT Vojtěch HRUŠKOVÁ Šarlota Taneční klub Vavruška Děti II & Děti II – C 32
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti I – C 79 F1
GRUSS Martin KAISEROVÁ Vanessa TK SPARTA PRAHA
HRAZÁNEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jasmina Jistebnice
CHARVÁT Michal DALEKOREJOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
KAZDA David PTÁČKOVÁ Julie STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti II –
C 220 F9 & B  9
RYCKA Michal LIŠANÍKOVÁ Tereza DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
ŘÍHA Matyáš PIXOVÁ Kateřina TK TJ Sokol Lysá nad Labem Děti II & Děti II – C 22
MUSIL Jan ŠIMŮNKOVÁ Karolína MZ Dance Team
Jun-I-C-STT (08:15 – 08:45) 12 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti I – C 153 F5
HRAZÁNEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jasmina Jistebnice
CHARVÁT Michal DALEKOREJOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
KRÁL Šimon KUBÍKOVÁ Julie STK PRAHA Junior I & Junior I – C 105 F3
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
RATNIKOV David HENDRYCHOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
ŠULC Filip PLESAROVÁ Eliška COOL DANCE Junior I & Junior I – C 14
VESELÝ Miroslav KLOKANOVÁ Natálie MZ Dance Team
ZÁBRANSKÝ Vít ZÁBRANSKÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s. Junior I & Junior I – C 25
ZAVODNOV Daniil VÁVROVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA
ZEMAN František LIŠKOVÁ Monika JISKRA RASPENAVA, z.s.
MUSIL Jan ŠIMŮNKOVÁ Karolína MZ Dance Team
KAZDA David PTÁČKOVÁ Julie STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti II –
C 222 F10 & B  0
Jun-I-C-LAT (09:00 – 10:00) 17 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
ANELT Vojtěch HRUŠKOVÁ Šarlota Taneční klub Vavruška Děti II & Děti II – C 32
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti I – C 79 F1
GRUSS Martin KAISEROVÁ Vanessa TK SPARTA PRAHA
HRAZÁNEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jasmina Jistebnice
CHARVÁT Michal DALEKOREJOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
CHYTIL Martin PTÁČKOVÁ Kateřina COOL DANCE
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
MAREK Vojtěch MYSLÍKOVÁ Monika TK SPARTA PRAHA
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
POKORNÝ Václav OPATRNÁ Zuzana Tanec Kladno Junior I & Junior I – C 109 F4
RYCKA Michal LIŠANÍKOVÁ Tereza DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
ŘÍHA Matyáš PIXOVÁ Kateřina TK TJ Sokol Lysá nad Labem Děti II & Děti II – C 22
TOMAN Matyáš TOMANOVÁ Rozárka TŠ EASY DANCE 2000 NYMBURK Junior I & Junior I – C 128 F2
VESELÝ Miroslav KLOKANOVÁ Natálie MZ Dance Team
VURBS Jakub HOŘAVOVÁ Zuzana FÉNIX LOUNY Junior I & Děti II – C 125 F2
ZAJÍČEK Jan ROTTOVÁ Eliška TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM Junior I & Junior I – C 97 F2
ZAVODNOV Daniil VÁVROVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA
MUSIL Jan ŠIMŮNKOVÁ Karolína MZ Dance Team
VOLF Richard DOSTÁLOVÁ Veronika TK SPARTA PRAHA
KAZDA David PTÁČKOVÁ Julie STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti II –
C 220 F9 & B  9
Jun-II-D-STT (10:00 – 12:30) 8 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
JAVORSKÝ Martin HAVRÁNKOVÁ Zuzana TK FIALKA - MKS SUŠICE
JÍŠA David VYSKOČILOVÁ Adéla TK SPARTA PRAHA
KRČEK Jakub KITLEROVÁ Tereza TAK DANCE KROK z.s.
MLČÁK Maxim VACKOVÁ Adina Kst SILUETA PRAHA
NEZKUSIL David MUŽÍKOVÁ Michaela TK SPARTA PRAHA
Pietrucha Gaweł Kania Natalia KARKONOSZE Jelenia Góra, POLSKA
VURBS Jakub HOŘAVOVÁ Zuzana FÉNIX LOUNY Junior I & Děti II – D 151 F3
ZAJÍČEK Jan ROTTOVÁ Eliška TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM Junior I & Junior I – D 104 F2
RADA Martin KOLLEROVÁ Kristýna Tanec Kladno
ZÍKA Vojtěch VOPAŘILOVÁ Josefína Taneční klub Vavruška
TRČKA Jakub ČUPKOVÁ Nicole Top Dance Prague Team Junior I & Děti II – D 26
ČERMÁK Tomáš HOKROVÁ Barbora JISKRA RASPENAVA, z.s.
Jun-II-D-LAT (12:00 – 16:00) 10 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
HOLÝ Tomáš ŠILHOVÁ Alžběta TK MAESTRO
JAVORSKÝ Martin HAVRÁNKOVÁ Zuzana TK FIALKA - MKS SUŠICE
KRČEK Jakub KITLEROVÁ Tereza TAK DANCE KROK z.s.
KRUPA Vilém RUMPOVÁ Karolína KST KD HLUČÍN Junior II & Junior I – C 0
MLČÁK Maxim VACKOVÁ Adina Kst SILUETA PRAHA
NGUYEN Manh Truong An DYNTAROVÁ Anna TK ASTRA PRAHA
Pietrucha Gaweł Kania Natalia KARKONOSZE Jelenia Góra, POLSKA
ŠULC Filip PLESAROVÁ Eliška COOL DANCE Junior I & Junior I – D 137 F4
TRČKA Jakub ČUPKOVÁ Nicole Top Dance Prague Team Junior I & Děti II – D 151 F3
ZÁBRANSKÝ Vít ZÁBRANSKÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s. Junior I & Junior I – D 63 F1
NEZKUSIL David MUŽÍKOVÁ Michaela TK SPARTA PRAHA
Jun-II-C-STT (12:00 – 17:00) 6 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BOLDIŠ Vít PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – C 30
Drab Michał Katlewska Aleksandra PM Lubin, Polska
KRUPA Vilém RUMPOVÁ Karolína KST KD HLUČÍN Junior II & Junior I – C 31
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
ŠTUMPF Jakub ŠTUMPFOVÁ Kristýna Kst SILUETA PRAHA
ZAVODNOV Daniil VÁVROVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA
ŠULC Filip PLESAROVÁ Eliška COOL DANCE Junior I & Junior I – C 14
JAKUBES Šimon JŮZOVÁ Anežka TK MAESTRO
Jun-II-C-LAT (12:00 – 14:30) 12 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BOLDIŠ Vít PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – C 51 F1
Drab Michał Katlewska Aleksandra PM Lubin, Polska
FUKALA Michael JOCHYMKOVÁ Karolina TK HAPPY DANCE
CHYTIL Martin PTÁČKOVÁ Kateřina COOL DANCE
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
POKORNÝ Václav OPATRNÁ Zuzana Tanec Kladno Junior I & Junior I – C 109 F4
ŠTUMPF Jakub ŠTUMPFOVÁ Kristýna Kst SILUETA PRAHA
TOMAN Matyáš TOMANOVÁ Rozárka TŠ EASY DANCE 2000 NYMBURK Junior I & Junior I – C 128 F2
TÝBL Matyáš TÝBLOVÁ Karolína FUEGO ŘÍČANY
VURBS Jakub HOŘAVOVÁ Zuzana FÉNIX LOUNY Junior I & Děti II – C 125 F2
ZAJÍČEK Jan ROTTOVÁ Eliška TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM Junior I & Junior I – C 97 F2
ZAVODNOV Daniil VÁVROVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA
MAREK Vojtěch MYSLÍKOVÁ Monika TK SPARTA PRAHA
JAKUBES Šimon JŮZOVÁ Anežka TK MAESTRO
PEJSAR Tomáš PLISCHKEOVÁ Valentýna TK KOŠKOVI, z.s.
Jun-II-B-STT (12:00 – 17:00) 6 přihlášených párů, 9 odhlášených párů. Předpověď
BLAŽEK Vojtěch NERADOVÁ Adéla TSK SALTA Benešov
BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior I – B 27 F1
FOREJT Jan KOUBOVÁ Klára MZ Dance Team
PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO
SKOKAN Vít BROUKALOVÁ Adéla DANCE STUDIO OSTRAVA
SPÁČIL Jan ABRAHÁMOVÁ Barbora TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
ZADUBAN Lukáš KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE
MAREK Vojtěch MYSLÍKOVÁ Monika TK SPARTA PRAHA
ROUTA Ondřej VĚTROVSKÁ Petra TK SPARTA PRAHA
MAŠEK Štěpán SVOJTKOVÁ Tereza MZ Dance Team
BRDIČKA Šimon KRYŠTOFOVÁ Lucie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
VÁVRA Jan KAVKOVÁ Valerie TK KZMJ JIČÍN
VOLF Richard DOSTÁLOVÁ Veronika TK SPARTA PRAHA
PEJSAR Tomáš PLISCHKEOVÁ Valentýna TK KOŠKOVI, z.s.
VIŠNOVSKÝ Adam ČECHTICKÁ Lucie TK KOŠKOVI, z.s. Junior I & Junior I – B 0
Jun-II-B-LAT (12:00 – 15:00) 13 přihlášených párů, 4 odhlášené páry. Předpověď
BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior I – B 12
FOREJT Jan KOUBOVÁ Klára MZ Dance Team
HOLÍK Tomáš HAŠKOVCOVÁ Františka FUEGO ŘÍČANY
KOLÁŘÍK Petr SAMSONKOVÁ Nela TK CLASSIC při SVČ Hodonín
KUCHAŘ Alexandr BIEROŠOVÁ Adriana TK TREND OSTRAVA
LIPOWSKI Robin WRUBLOVÁ Eliška TK HAPPY DANCE
MAŠEK Štěpán SVOJTKOVÁ Tereza MZ Dance Team
NOVÁK Tomáš BULÍŘOVÁ Anna TK ASTRA PRAHA
PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO
POCHYLÝ Dominik PODGORNÁ Eliška TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
SKOKAN Vít BROUKALOVÁ Adéla DANCE STUDIO OSTRAVA
SPÁČIL Jan ABRAHÁMOVÁ Barbora TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
VIŠNOVSKÝ Adam ČECHTICKÁ Lucie TK KOŠKOVI, z.s. Junior I & Junior I – B 4
ZADUBAN Lukáš KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ROUTA Ondřej VĚTROVSKÁ Petra TK SPARTA PRAHA
HRUŠKA Štěpán ŠPIČÁKOVÁ Bára TK OLYMP OLOMOUC
ČADÍLEK Adam BLOKEŠOVÁ Anna TK OLYMP OLOMOUC
Mládež-E-STT (15:00 – 18:00) 7 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
CARNEVALE Dennis KUTĚJOVÁ Bára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov Mládež & Mládež – D 0
KRAUS Václav KOHOUTOVÁ Adriana MZ Dance Team Plzeň
MAZANEC Lukáš VILDOVÁ Kateřina Kst SILUETA PRAHA
MELICHAR Nikolaj GREGOROVÁ Karolína Taneční škola Hes, o.s.
PRYŠKIN Maxim ROUTOVÁ Eliška TK SPARTA PRAHA
SOLIL Jan VOSTROVSKÁ Kateřina Taneční škola Hes, o.s.
ŠATRA Mark HRUBÁ Barbora MZ Dance Team Plzeň
HOMOLA Jan KUSÁ Pavlína Top Dance Prague Team
VANĚK Tomáš VÁVROVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA
Mládež-E-LAT (15:00 – 19:30) 8 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
DVOŘÁK Filip PLZENSKÁ Alžběta FUEGO ŘÍČANY
KRAUS Václav KOHOUTOVÁ Adriana MZ Dance Team Plzeň
MAZANEC Lukáš VILDOVÁ Kateřina Kst SILUETA PRAHA
SOLIL Jan VOSTROVSKÁ Kateřina Taneční škola Hes, o.s.
ŠATRA Mark HRUBÁ Barbora MZ Dance Team Plzeň
TŘEŠTÍK Jan KOBROVÁ Markéta FUEGO ŘÍČANY
VOJTÍŠEK Martin POLÁŠKOVÁ Rozálie CTS PERFECT PARDUBICE Mládež & Mládež – D 7
ZÍKA Vojtěch VOPAŘILOVÁ Josefína Taneční klub Vavruška
MALINA Marek JAROŠOVÁ Magdaléna PAUL DANCE
VANĚK Tomáš VÁVROVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA
ČERMÁK Tomáš HOKROVÁ Barbora JISKRA RASPENAVA, z.s.
Mládež-D-STT (15:00 – 18:00) 6 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
KOUDELKA Matěj LOCHMANOVÁ Agnes FUEGO ŘÍČANY
KUNEŠ Jan KUNOVÁ Ema TK SPARTA PRAHA Mládež & Junior II – D 230 F4
Pietrucha Gaweł Kania Natalia KARKONOSZE Jelenia Góra, POLSKA
SVAČINA Dominik KUČVOVÁ Barbora MZ Dance Team Plzeň Mládež & Junior I –
D 13 & D  26
ŠULISTA Kristián Petr STRNADOVÁ Andrea Hrdějovice
VOJTÍŠEK Martin POLÁŠKOVÁ Rozálie CTS PERFECT PARDUBICE Mládež & Mládež – D 152 F7
RADA Martin KOLLEROVÁ Kristýna Tanec Kladno
ZÍKA Vojtěch VOPAŘILOVÁ Josefína Taneční klub Vavruška
BASL Tomáš HAVRÁNKOVÁ Debora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
ČERMÁK Tomáš HOKROVÁ Barbora JISKRA RASPENAVA, z.s.
Mládež-D-LAT (15:00 – 19:30) 11 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
DOBŘICHOVSKÝ Tomáš VĚTROVCOVÁ Eliška Tanec Kladno Mládež & Mládež – D 95 F2
HOLÝ Tomáš ŠILHOVÁ Alžběta TK MAESTRO
JAVORSKÝ Martin HAVRÁNKOVÁ Zuzana TK FIALKA - MKS SUŠICE
NGUYEN Manh Truong An DYNTAROVÁ Anna TK ASTRA PRAHA
PARDUBSKÝ Vojtěch ABRAHÁMOVÁ Anna TK DanceTime Mládež & Mládež – C 42
PEER Adam PROSTĚJOVSKÁ Eliška TK ASTRA PRAHA
Pietrucha Gaweł Kania Natalia KARKONOSZE Jelenia Góra, POLSKA
PRYŠKIN Maxim ROUTOVÁ Eliška TK SPARTA PRAHA
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA Mládež & Junior I – C 0
SVAČINA Dominik KUČVOVÁ Barbora MZ Dance Team Plzeň Mládež & Junior I – D 14
ŠULISTA Kristián Petr STRNADOVÁ Andrea Hrdějovice
BASL Tomáš HAVRÁNKOVÁ Debora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
KRUPA Vilém RUMPOVÁ Karolína KST KD HLUČÍN Junior II & Junior I – C 0
CARNEVALE Dennis KUTĚJOVÁ Bára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov Mládež & Mládež – D 89 F3
Mládež-C-STT (15:00 – 19:00) 7 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
Drab Michał Katlewska Aleksandra PM Lubin, Polska
KRUPA Vilém RUMPOVÁ Karolína KST KD HLUČÍN Junior II & Junior I – C 31
KUKUCZKA Adam HONSOVÁ Barbora KAT ZBRASLAV
MACHOVEC Jan KRAJČIOVÁ Aneta TK ASTRA PRAHA
PARDUBSKÝ Vojtěch ABRAHÁMOVÁ Anna TK DanceTime Mládež & Mládež – B 0
PEER Adam PROSTĚJOVSKÁ Eliška TK ASTRA PRAHA
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA Mládež & Junior I – C 68 F2
ŠTUMPF Jakub ŠTUMPFOVÁ Kristýna Kst SILUETA PRAHA
JAKUBES Šimon JŮZOVÁ Anežka TK MAESTRO
BOLDIŠ Vít PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – C 30
Mládež-C-LAT (15:00 – 20:00) 6 přihlášených párů, 7 odhlášených párů.
Drab Michał Katlewska Aleksandra PM Lubin, Polska
FEJTEK Tomáš FUXOVÁ Patricie TSK SALTA Benešov
HÁJEK Lukáš DAŇSOVÁ Monika KAT ZBRASLAV Mládež & Junior II – C 128 F4
KOTRČ Michal JAN Yasmin Taneční klub BONSTEP
KUNEŠ Jan KUNOVÁ Ema TK SPARTA PRAHA Mládež & Junior II – C 155 F4
MACHOVEC Jan KRAJČIOVÁ Aneta TK ASTRA PRAHA
ŠTUMPF Jakub ŠTUMPFOVÁ Kristýna Kst SILUETA PRAHA
PECHA Jan PECHOVÁ Zdeňka TAPOS LITOMĚŘICE Mládež & Junior I – C 85
FUKALA Michael JOCHYMKOVÁ Karolina TK HAPPY DANCE
TÝBL Matyáš TÝBLOVÁ Karolína FUEGO ŘÍČANY
JAKUBES Šimon JŮZOVÁ Anežka TK MAESTRO
BOLDIŠ Vít PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – C 51 F1
PEJSAR Tomáš PLISCHKEOVÁ Valentýna TK KOŠKOVI, z.s.
Mládež-B-STT (15:00 – 18:30) 11 přihlášených párů, 4 odhlášené páry. Předpověď
BERGER Tomáš NEZVEDOVÁ Emma COOL DANCE Mládež & Mládež – B 81 F2
BLAŽEK Vojtěch NERADOVÁ Adéla TSK SALTA Benešov
FEJTEK Tomáš FUXOVÁ Patricie TSK SALTA Benešov
HÁJEK Lukáš DAŇSOVÁ Monika KAT ZBRASLAV Mládež & Junior II – B 39
HOŠEK Matyáš MORAVOVÁ Eliška KAT ZBRASLAV
PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PECHA Jan PECHOVÁ Zdeňka TAPOS LITOMĚŘICE Mládež & Junior I – B 72
SKOKAN Vít BROUKALOVÁ Adéla DANCE STUDIO OSTRAVA
SMOLUCHA Jakub DOLEŽALOVÁ Adéla TK ASTRA PRAHA
SPÁČIL Jan ABRAHÁMOVÁ Barbora TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
ŠMAKAL Ondřej TREJBALOVÁ Eliška TK MAESTRO
ZADUBAN Lukáš KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE
MAŠEK Štěpán SVOJTKOVÁ Tereza MZ Dance Team
PEJSAR Tomáš PLISCHKEOVÁ Valentýna TK KOŠKOVI, z.s.
BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior I – B 27 F1
Mládež-B-LAT (15:00 – 20:00) 10 přihlášených párů, 5 odhlášených párů. Předpověď
HOLÍK Tomáš HAŠKOVCOVÁ Františka FUEGO ŘÍČANY
JEHLIČKA Viktor JEHLIČKOVÁ Valentýna TŠ Standardklub Praha Mládež & Mládež – B 131
KUCHAŘ Alexandr BIEROŠOVÁ Adriana TK TREND OSTRAVA
LASÍK Adam KALENDOVÁ Lenka TK ASTRA PRAHA
MAŠEK Štěpán SVOJTKOVÁ Tereza MZ Dance Team
PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO
SKOKAN Vít BROUKALOVÁ Adéla DANCE STUDIO OSTRAVA
SMOLUCHA Jakub DOLEŽALOVÁ Adéla TK ASTRA PRAHA
SPÁČIL Jan ABRAHÁMOVÁ Barbora TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
ŠMAKAL Ondřej TREJBALOVÁ Eliška TK MAESTRO
ZADUBAN Lukáš KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE
HRUŠKA Štěpán ŠPIČÁKOVÁ Bára TK OLYMP OLOMOUC
LIPOWSKI Robin WRUBLOVÁ Eliška TK HAPPY DANCE
ČADÍLEK Adam BLOKEŠOVÁ Anna TK OLYMP OLOMOUC
BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior I – B 12
— dancerank.cz