Podzimní cena města Vyškova 2019

neděle 03.11.2019, Vyškov, Česko (ČSTS), 35 soutěží, 307 přihlášených párů

Poslední aktualizace zobrazených informací proběhla 03.11.2019 23:58.

Děti-II-E-KOMBI (08:00 – 08:45) 16 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BEČVÁŘ Teodor GENŽOVÁ Stella TK FORTUNA ZLÍN z.s.
BEZSLEZINA Jan ZBOŽÍNKOVÁ Kristýna iDance Studio, z.s.
CVENGROŠ Michal TRUCHLÍKOVÁ Karin Dance club Čadca, Slovensko
ČMOCH Tomáš SYNKOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA
HUBYNETS Anatolij SÝKOROVÁ Marita STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KONEČNÝ Vít HULÍKOVÁ Amélie TK OLYMP OLOMOUC
MANA Tobiáš VRANKOVÁ Adéla TK FORTUNA ZLÍN z.s.
NOVOTNÝ Ondřej JANDOVÁ Karolína TK NIKÉ BRNO
PAKOSTA František POSPÍŠILOVÁ Tereza DSP Kometa Vyškov
SEDLÁŘ Michal CZAJKOWSKA Anna TK NIKÉ BRNO
STEHLÍK Jaroslav NEČASOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
ŠEVCŮ Matěj ZBOŽÍNKOVÁ Tereza iDance Studio, z.s.
ŠOBÁŇ Filip ŠŤASTNÁ Natálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
TLACH Jiří JANÁČKOVÁ Sára TK CLASSIC při SVČ Hodonín
VEVERKA Petr ČERVEKOVÁ Simona TK OLYMP OLOMOUC
ZÁRYBNICKÝ Šimon NGUYEN Quynh Nhu TK OLYMP OLOMOUC
CARCEA Laurentiu HOLMANNOVÁ Nataly STARLET BRNO TK OREL TELNICE
VOJÍŘ Michal POKORNÁ Natálie STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Jun-I-E-STT (08:00 – 10:00) 8 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BEČVÁŘ Teodor GENŽOVÁ Stella TK FORTUNA ZLÍN z.s.
HUBYNETS Anatolij SÝKOROVÁ Marita STARLET BRNO TK OREL TELNICE
JEKL Lukáš CHELÍKOVÁ Barbora TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
NOVOTNÝ Ondřej JANDOVÁ Karolína TK NIKÉ BRNO
SEDLÁŘ Michal CZAJKOWSKA Anna TK NIKÉ BRNO
SOLVAR Jan FRIMMEL Medea KST KD HLUČÍN Junior I & Děti II – D 0
STEHLÍK Jaroslav NEČASOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
WITOSZ Daniel JANOUŠKOVÁ Aneta A-KLUB HRANICE
ČMOCH Tomáš SYNKOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA
KOČAŘ Jan MICHÁLKOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
CARCEA Laurentiu HOLMANNOVÁ Nataly STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Jun-I-E-LAT (08:00 – 14:00) 9 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
ADÁMEK Petr BURIANOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
HUBYNETS Anatolij SÝKOROVÁ Marita STARLET BRNO TK OREL TELNICE
JEKL Lukáš CHELÍKOVÁ Barbora TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
NOVOTNÝ Ondřej JANDOVÁ Karolína TK NIKÉ BRNO
PAKOSTA František POSPÍŠILOVÁ Tereza DSP Kometa Vyškov
SEDLÁŘ Michal CZAJKOWSKA Anna TK NIKÉ BRNO
STEHLÍK Jaroslav NEČASOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
TLACH Jiří JANÁČKOVÁ Sára TK CLASSIC při SVČ Hodonín
WITOSZ Daniel JANOUŠKOVÁ Aneta A-KLUB HRANICE
ČMOCH Tomáš SYNKOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA
KOČAŘ Jan MICHÁLKOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
CARCEA Laurentiu HOLMANNOVÁ Nataly STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Dospělí-E-STT (08:00 – 16:30) 13 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
ČÍŽEK Filip BARABÁŠOVÁ Adéla TANEČNÍ SKUPINA SINGLE Znojmo
ČMEL Martin DOUBRAVOVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
JIRÁŇ Jakub VÁGNEROVÁ Anna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KUTÁLEK Ondřej ZEMANOVIČOVÁ Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
MATURA Zdeněk KNOPFOVÁ Ondřejka Infinity Dance Team
PEŠEK Dominik KŘIVSKÁ Adéla DANZA BRNO
PILUŠA Milan SEDLÁČKOVÁ Klárka DSP Kometa Vyškov
PTÁČEK Martin VAMBERSKÁ Kateřina TKG HLINSKO
SMOLÍK Nick GORČÍKOVÁ Alena TS MORAVA Mikulov
SOVADINA Petr ČALOUDOVÁ Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
ŠESTÁK Michal BÁRTOVÁ Helena TK OLYMP OLOMOUC
VILÍM Martin SADÍLKOVÁ Zuzana TK FORTUNA ZLÍN z.s.
WERBITZKÝ Vojtěch KUTĚJOVÁ Monika Infinity Dance Team
ŠEVČÍK Radek BOTÍKOVÁ Šárka Infinity Dance Team
LARES Vojtěch HROMADOVÁ Veronika Taneční a sportovní klub Opava
Dospělí-E-LAT (08:00 – 18:00) 6 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
ČMEL Martin DOUBRAVOVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
KUTÁLEK Ondřej ZEMANOVIČOVÁ Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
PEŠEK Dominik KŘIVSKÁ Adéla DANZA BRNO
PTÁČEK Martin VAMBERSKÁ Kateřina TKG HLINSKO
SOVADINA Petr ČALOUDOVÁ Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
WERBITZKÝ Vojtěch KUTĚJOVÁ Monika Infinity Dance Team
Děti-I-D-STT (08:00 – 11:00) 0 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA
WEINBERGER Hugo RADOUŠOVÁ Tereza Eva STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KASAL David ODSTRČILOVÁ Sára Dvectis - DSP KOMETA BRNO
SOLVAR Filip HERRMANNOVÁ Mia KST KD HLUČÍN Děti I & Děti II – D 85
Děti-I-D-LAT (08:00 – 15:00) 0 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
WEINBERGER Hugo RADOUŠOVÁ Tereza Eva STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KASAL David ODSTRČILOVÁ Sára Dvectis - DSP KOMETA BRNO
SOLVAR Filip HERRMANNOVÁ Mia KST KD HLUČÍN Děti I & Děti II – D 161 F3
Děti-II-D-STT (08:00 – 11:00) 10 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
Allwein Lucas Josef Kováčiková Patrícia KST PETAN PEZINOK PRI TC CHARIZMA, Slovensko
BÍLEK Jan BENEŠOVÁ Sára TK NIKÉ BRNO
FIALA Václav JIROUŠKOVÁ Nikola DSP Kometa Vyškov
HAVELKA Jakub VAŇKOVÁ Nela TK OLYMP OLOMOUC
KASAL David ODSTRČILOVÁ Sára Dvectis - DSP KOMETA BRNO
LEGERSKÝ Alexandr VESELÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s. Děti II & Děti I – D 142 F2
MASARYK Dan ČECHOVÁ Adéla DANZA BRNO
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
SMEJKAL David LEPAŘOVÁ Veronika KST QUICK OLOMOUC
SOLVAR Filip HERRMANNOVÁ Mia KST KD HLUČÍN Děti I & Děti II – D 85
SYNEK Marián ZLÁMALOVÁ Kristýna TŠ BATUKÁDA
WEINBERGER Hugo RADOUŠOVÁ Tereza Eva STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KALINA Matěj KALINOVÁ Eliška KST NEXT ŠUMPERK
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
Děti-II-D-LAT (08:00 – 15:00) 9 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
Allwein Lucas Josef Kováčiková Patrícia KST PETAN PEZINOK PRI TC CHARIZMA, Slovensko
BÍLEK Jan BENEŠOVÁ Sára TK NIKÉ BRNO
KASAL David ODSTRČILOVÁ Sára Dvectis - DSP KOMETA BRNO
LEGERSKÝ Alexandr VESELÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s. Děti II & Děti I – C 4
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
SMEJKAL David LEPAŘOVÁ Veronika KST QUICK OLOMOUC
SOLVAR Filip HERRMANNOVÁ Mia KST KD HLUČÍN Děti I & Děti II – D 161 F3
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
WEINBERGER Hugo RADOUŠOVÁ Tereza Eva STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KALINA Matěj KALINOVÁ Eliška KST NEXT ŠUMPERK
Děti-II-C-STT (08:00 – 11:00) 5 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti II – C 210 F8
Kováčik Samuel Bezáková Lucia KTŠ MAGIC DANCE MODRA, Slovensko
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
NOVÁK Tomáš SLÁMOVÁ Kristin TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
ŠKROB Sebastien BRÜCKOVÁ Timea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Jun-I-D-STT (08:00 – 08:45) 15 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
ADÁMEK Petr BURIANOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
Allwein Lucas Josef Kováčiková Patrícia KST PETAN PEZINOK PRI TC CHARIZMA, Slovensko
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
BÍLEK Jan BENEŠOVÁ Sára TK NIKÉ BRNO
BURDA Dominik MIČUNKOVÁ Karolína TK OLYMP OLOMOUC Junior I & Děti II – C 0
DOZBABA Jan HONKOVÁ Kateřina STARLET BRNO TK OREL TELNICE
FIALA Václav JIROUŠKOVÁ Nikola DSP Kometa Vyškov
HAVELKA Jakub VAŇKOVÁ Nela TK OLYMP OLOMOUC
JOCHMAN Jan SCHNIRCHOVÁ Barbora Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KŮRA Matěj VLACHYNSKÁ Tereza TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
MASARYK Dan ČECHOVÁ Adéla DANZA BRNO
MEREĎA Filip KONÍČKOVÁ Amálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Děti II & Junior I –
D 39 & E  0
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
SMEJKAL David LEPAŘOVÁ Veronika KST QUICK OLOMOUC
ŠMAKAL Jakub VYSKOČILOVÁ Nikol KST QUICK OLOMOUC
KALINA Matěj KALINOVÁ Eliška KST NEXT ŠUMPERK
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
Jun-I-D-LAT (08:00 – 12:30) 18 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
Allwein Lucas Josef Kováčiková Patrícia KST PETAN PEZINOK PRI TC CHARIZMA, Slovensko
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
BÍLEK Jan BENEŠOVÁ Sára TK NIKÉ BRNO
BURDA Dominik MIČUNKOVÁ Karolína TK OLYMP OLOMOUC Junior I & Děti II – D 110
ČEČOTKA Ondřej SIKORA Agnieszka TK HAPPY DANCE
DOZBABA Jan HONKOVÁ Kateřina STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ĎURIŠ František KOPULETÁ Karolína DSP Kometa Vyškov
KŮRA Matěj VLACHYNSKÁ Tereza TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
LEGERSKÝ Alexandr VESELÁ Klára TK FORTUNA ZLÍN z.s. Děti II & Děti I – C 4
MEREĎA Filip KONÍČKOVÁ Amálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Děti II & Junior I – D 120 F2
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PINDA Samuel KUCHÁRKOVÁ Bianka TK ORION HODONÍN z.s. Junior II & Junior I – D 79 F2
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PŘIKRYL Jiří KREJČÍŘOVÁ Alice TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. Junior I & Junior I – C 0
SMEJKAL David LEPAŘOVÁ Veronika KST QUICK OLOMOUC
SOLVAR Jan FRIMMEL Medea KST KD HLUČÍN Junior I & Děti II – D 58
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
ŠMAKAL Jakub VYSKOČILOVÁ Nikol KST QUICK OLOMOUC
KALINA Matěj KALINOVÁ Eliška KST NEXT ŠUMPERK
Děti-II-C-LAT (08:00 – 15:00) 6 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
FIALA Václav JIROUŠKOVÁ Nikola DSP Kometa Vyškov
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti II – C 162 F2
HAVELKA Jakub VAŇKOVÁ Nela TK OLYMP OLOMOUC
Kováčik Samuel Bezáková Lucia KTŠ MAGIC DANCE MODRA, Slovensko
NOVÁK Tomáš SLÁMOVÁ Kristin TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
ŠKROB Sebastien BRÜCKOVÁ Timea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Jun-I-C-STT (08:00 – 08:45) 12 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
Císar Richard Oráviková Veronika TK DUKLA Trenčín, Slovenská republika
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti II – C 210 F8
Kováčik Samuel Bezáková Lucia KTŠ MAGIC DANCE MODRA, Slovensko
Melničák Šimon Valent Timea KST Petan Pezinok pri TC Charizma, Slovensko
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
NEPOŽITEK Slavomír KUCIÁNOVÁ Ema KST QUICK OLOMOUC Děti II & Junior I – C 59 F1
NOVÁK Tomáš SLÁMOVÁ Kristin TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava Junior II & Junior I – B 2
Omasta Samuel Matyó Tereza TŠC TŠ KELLER Nové Zámky, Slovensko
Polakovič Filip Demovičová Tamara KST PETAN Pezinok pri TC CHARIZMA, Slovensko
PŘIKRYL Jiří KREJČÍŘOVÁ Alice TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. Junior I & Junior I – C 49
ŠKROB Sebastien BRÜCKOVÁ Timea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Jurášek Michal Jurášek Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
ULVR Štěpán MITÁČKOVÁ Tereza STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Jun-I-C-LAT (08:00 – 12:30) 13 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BUREŠ David ŽOUŽELOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC Junior II & Junior I – B 0
Císar Richard Oráviková Veronika TK DUKLA Trenčín, Slovenská republika
FIALA Václav JIROUŠKOVÁ Nikola DSP Kometa Vyškov
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti II – C 162 F2
JOCHMAN Jan SCHNIRCHOVÁ Barbora Dvectis - DSP KOMETA BRNO
Kováčik Samuel Bezáková Lucia KTŠ MAGIC DANCE MODRA, Slovensko
Melničák Šimon Valent Timea KST Petan Pezinok pri TC Charizma, Slovensko
NEPOŽITEK Slavomír KUCIÁNOVÁ Ema KST QUICK OLOMOUC Děti II & Junior I – C 86 F2
NOVÁK Tomáš SLÁMOVÁ Kristin TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava Junior II & Junior I – B 2
Omasta Samuel Matyó Tereza TŠC TŠ KELLER Nové Zámky, Slovensko
Polakovič Filip Demovičová Tamara KST PETAN Pezinok pri TC CHARIZMA, Slovensko
ŠKROB Sebastien BRÜCKOVÁ Timea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Jurášek Michal Jurášek Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
ULVR Štěpán MITÁČKOVÁ Tereza STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Jun-II-D-STT (08:00 – 11:00) 12 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
ADÁMEK Petr BURIANOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
BURDA Dominik MIČUNKOVÁ Karolína TK OLYMP OLOMOUC Junior I & Děti II – C 0
HROCH Vít CHURAVÁ Nela KST NEXT ŠUMPERK
JOCHMAN Jan SCHNIRCHOVÁ Barbora Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KUČERA Šimon TIEFENBACHOVÁ Eliška KST QUICK OLOMOUC
KŮRA Matěj VLACHYNSKÁ Tereza TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
MEREĎA Filip KONÍČKOVÁ Amálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Děti II & Junior I –
D 39 & E  0
SUCHÝ Filip NEVOSADOVÁ Šárka TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
ŠIŠKA Peter FELCANOVÁ Zuzana Dance club Čadca, Slovensko
ŠKARPA Tomáš ŠKARPOVÁ Nikola TK HENZÉLY-SWING
ŠMAKAL Jakub VYSKOČILOVÁ Nikol KST QUICK OLOMOUC
Jun-II-D-LAT (08:00 – 15:00) 17 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
BURDA Dominik MIČUNKOVÁ Karolína TK OLYMP OLOMOUC Junior I & Děti II – D 110
ČEČOTKA Ondřej SIKORA Agnieszka TK HAPPY DANCE
ĎURIŠ František KOPULETÁ Karolína DSP Kometa Vyškov
HROCH Vít CHURAVÁ Nela KST NEXT ŠUMPERK
KUČERA Šimon TIEFENBACHOVÁ Eliška KST QUICK OLOMOUC
KŮRA Matěj VLACHYNSKÁ Tereza TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
MEREĎA Filip KONÍČKOVÁ Amálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Děti II & Junior I – D 120 F2
MIKULÁŠEK Ondřej KUDLIČKOVÁ Karolína TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
MIKULÁŠEK Tomáš MUSILOVÁ Magdaléna DANZA BRNO
PINDA Samuel KUCHÁRKOVÁ Bianka TK ORION HODONÍN z.s. Junior II & Junior I – D 79 F2
RADA Lukáš ŠAROCHOVÁ Gréta TŠ BATUKÁDA
SEHNALÍK Dan KUČEROVÁ Tereza TŠ BATUKÁDA
SOLVAR Jan FRIMMEL Medea KST KD HLUČÍN Junior I & Děti II – D 58
SUCHÝ Filip NEVOSADOVÁ Šárka TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
ŠKARPA Tomáš ŠKARPOVÁ Nikola TK HENZÉLY-SWING
ŠMAKAL Jakub VYSKOČILOVÁ Nikol KST QUICK OLOMOUC
Jun-II-C-STT (08:00 – 11:00) 7 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
HLOŽEK Hynek KREJČÍŘOVÁ Julie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Imamovič Alen Juríková Romana Dance studio DIAMOND, Slovenská republika
KONEČNÝ Vít OBRUSNÍKOVÁ Veronika KST KD HLUČÍN Mládež & Junior II – C 25
MIKULÁŠEK Tomáš MUSILOVÁ Magdaléna DANZA BRNO
NEPOŽITEK Slavomír KUCIÁNOVÁ Ema KST QUICK OLOMOUC Děti II & Junior I – C 59 F1
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava Junior II & Junior I – B 2
Polakovič Filip Demovičová Tamara KST PETAN Pezinok pri TC CHARIZMA, Slovensko
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
ULVR Štěpán MITÁČKOVÁ Tereza STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Jun-II-C-LAT (08:00 – 15:00) 9 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BUREŠ David ŽOUŽELOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC Junior II & Junior I – B 0
FUKALA Michael JOCHYMKOVÁ Karolina TK HAPPY DANCE
HLOŽEK Hynek KREJČÍŘOVÁ Julie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Imamovič Alen Juríková Romana Dance studio DIAMOND, Slovenská republika
JOCHMAN Jan SCHNIRCHOVÁ Barbora Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KONEČNÝ Vít OBRUSNÍKOVÁ Veronika KST KD HLUČÍN Mládež & Junior II – C 18
NEPOŽITEK Slavomír KUCIÁNOVÁ Ema KST QUICK OLOMOUC Děti II & Junior I – C 86 F2
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava Junior II & Junior I – B 2
Polakovič Filip Demovičová Tamara KST PETAN Pezinok pri TC CHARIZMA, Slovensko
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
ULVR Štěpán MITÁČKOVÁ Tereza STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Jun-II-B-STT (08:00 – 11:00) 6 přihlášených párů, 1 odhlášený pár. Předpověď
BUREŠ David ŽOUŽELOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC Junior II & Junior I – B 77 F3
DUFKA Petr KOLENKOVÁ Alexandra TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Mládež & Mládež – A 0
KAPITÁN Dominik VOJTÁŠKOVÁ Zuzana iDance Studio, z.s. Junior II & Junior I – B 20
KOLÁK Albert FIALOVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
MIKULÁŠEK Ondřej KUDLIČKOVÁ Karolína TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior II – B 106 F1
BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO
Jun-II-B-LAT (08:00 – 15:00) 6 přihlášených párů, 2 odhlášené páry. Předpověď
ČADÍLEK Adam BLOKEŠOVÁ Anna TK OLYMP OLOMOUC Mládež & Junior II – B 56
DUFKA Petr KOLENKOVÁ Alexandra TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Mládež & Mládež – B 57
HRUŠKA Štěpán ŠPIČÁKOVÁ Bára TK OLYMP OLOMOUC Mládež & Junior II – A 0
KAPITÁN Dominik VOJTÁŠKOVÁ Zuzana iDance Studio, z.s. Junior II & Junior I – B 1
PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior II – B 143 F4
PETŘÍK Josef MALÍKOVÁ Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. Junior II & Junior II – A 0
BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PAWLOWSKI Dominik PROKOPOVÁ Barbora TK TREND OSTRAVA
Dospělí-D-STT (08:00 – 16:30) 6 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
BREJCHA Jan BREJCHOVÁ Gabriela Taneční klub Eso
BUROŇ Daniel PAVLISKOVÁ Šárka Ostrava 10
NEDĚLA Jakub Uwe NEUWIRTHOVÁ Magda Taneční a sportovní klub Opava
STEJSKAL Pavel STEJSKALOVÁ Barbora STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ŠIMEK Martin PLAČKOVÁ Alena TANEČNÍ SKUPINA SINGLE Znojmo
VARGIC Mikuláš VARGIC Jana Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KAVICKÝ Matias HARBICHOVÁ Kristýna Klub sportovního tance Jesenicka
PISULA David SMIEŠKOVÁ Klára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
ŠLECHTA Jan CUTÁKOVÁ Barbora TANEČNÍ SKUPINA SINGLE Znojmo
ŽOUŽELA Tomáš PROTIVÁNKOVÁ Elena TK OLYMP OLOMOUC
Dospělí-D-LAT (08:00 – 18:00) 6 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BUROŇ Daniel PAVLISKOVÁ Šárka Ostrava 10
HAVELKA Michal DVOŘÁKOVÁ Adéla Infinity Dance Team
KOMÁREK Jakub MILAROVÁ Kamila TK OLYMP OLOMOUC
LARES Vojtěch HROMADOVÁ Veronika Taneční a sportovní klub Opava
MAN Jakub KOLAŘÍKOVÁ Barbora Infinity Dance Team
SOUKAL Tomáš ŠURKOVÁ Alice STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ŽOUŽELA Tomáš PROTIVÁNKOVÁ Elena TK OLYMP OLOMOUC
SVOBODA Jakub PRÁGROVÁ Kateřina TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Dospělí-C-STT (08:00 – 16:30) 8 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
Bôžik Šstefan Prochyrová Samanta TŠK Junilev Levice, Slovensko
Eliaš Marek Brestovanská Jessica TŠK VIVA Nové Zámky , Slovensko
KOMÁREK Jakub MILAROVÁ Kamila TK OLYMP OLOMOUC
KVAŠŇOVSKÝ Šimon CAPKOVÁ Vanesa Dance club Čadca, Slovensko
MAN Jakub KOLAŘÍKOVÁ Barbora Infinity Dance Team
MOUDRÝ Jan MILENOVSKÁ Jana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
TIBITANZL Šimon MÜNSTEROVÁ Zuzana TŠ BATUKÁDA Mládež & Junior I – C 131 F4
TOMÁŠEK David HONOVÁ Veronika TK OLYMP OLOMOUC
SÝKORA René CHLEBUSOVÁ Vendula KST KD HLUČÍN
SKUDA Jan LUSKAČOVÁ Klára DANZA BRNO
Dospělí-C-LAT (08:00 – 18:00) 11 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
Bôžik Šstefan Prochyrová Samanta TŠK Junilev Levice, Slovensko
Eliaš Marek Brestovanská Jessica TŠK VIVA Nové Zámky , Slovensko
JURÁK Marcel CVENGROŠOVÁ Adriana Dance club Čadca, Slovensko
KŘÍŽEK Milan VYTISKOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KVAŠŇOVSKÝ Šimon CAPKOVÁ Vanesa Dance club Čadca, Slovensko
Olša Karol Hradská Lucia KST PETAN Pezinok, Slovensko
PILUŠA Milan SEDLÁČKOVÁ Klárka DSP Kometa Vyškov
SMOLÍK Nick GORČÍKOVÁ Alena TS MORAVA Mikulov
SOKL Karel WOZNICOVÁ Markéta Infinity Dance Team
ŠIMEK Martin PLAČKOVÁ Alena TANEČNÍ SKUPINA SINGLE Znojmo
ZATLOUKAL Pavel ZATLOUKALOVÁ Anna TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
KAVICKÝ Matias HARBICHOVÁ Kristýna Klub sportovního tance Jesenicka
TIBITANZL Šimon MÜNSTEROVÁ Zuzana TŠ BATUKÁDA Mládež & Junior I – B 0
SÝKORA René CHLEBUSOVÁ Vendula KST KD HLUČÍN
SKUDA Jan LUSKAČOVÁ Klára DANZA BRNO
Dospělí-B-STT (08:00 – 16:30) 4 přihlášené páry, 3 odhlášené páry. Předpověď
LICHNOVSKÝ Tomáš KŘIŽÁKOVÁ Viktorie KST KD HLUČÍN Dospělí & Junior I –
B 49 & D  83
NGUYEN Duc Anh MITTAGOVÁ Barbora Infinity Dance Team
PATOČKA Richard MAREČKOVÁ Hana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
SOUKAL Tomáš ŠURKOVÁ Alice STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Kiss Samuel Bucová Lenka INTERKLUB Bratislava, Slovenská Republika
Slávik Michal Badíková Michaela TŠK TOP DANCE Žilina, Slovensko
Koyš Jozef Porubanová Kristína MS DANCE Trencin, Slovakia
Dospělí-B-LAT (08:00 – 18:00) 8 přihlášených párů, 3 odhlášené páry. Předpověď
Grzegorz Dyrda Natalia Gatner Szkoła Tańca Astra, Polska
KUDLÁČEK Kristián KUDLÁČKOVÁ Sára LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
LICHNOVSKÝ Tomáš KŘIŽÁKOVÁ Viktorie KST KD HLUČÍN Dospělí & Junior I –
A 4 & C  0
NEDĚLA Jakub Uwe NEUWIRTHOVÁ Magda Taneční a sportovní klub Opava
PATOČKA Richard MAREČKOVÁ Hana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
POLÁŠEK Kryštof ŠEBESTOVÁ Lucie DANCE STUDIO OSTRAVA
POZDÍŠEK Jakub DOSTÁLOVÁ Ester TK OLYMP OLOMOUC
TOMÁŠEK David HONOVÁ Veronika TK OLYMP OLOMOUC
Slávik Michal Badíková Michaela TŠK TOP DANCE Žilina, Slovensko
PISULA David SMIEŠKOVÁ Klára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
KUČERA Vít NEUWIRTHOVÁ Ludmila Taneční klub BONSTEP
Mládež-D-STT (08:00 – 10:00) 7 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
Buberník Peter Speváková Federica Dance studio DIAMOND, Slovensko
HROCH Vít CHURAVÁ Nela KST NEXT ŠUMPERK
KUČERA Šimon TIEFENBACHOVÁ Eliška KST QUICK OLOMOUC
SUCHÝ Filip NEVOSADOVÁ Šárka TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
ŠIŠKA Peter FELCANOVÁ Zuzana Dance club Čadca, Slovensko
ŠKARPA Tomáš ŠKARPOVÁ Nikola TK HENZÉLY-SWING
VAŘEKA Marek KOSOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
KAVICKÝ Matias HARBICHOVÁ Kristýna Klub sportovního tance Jesenicka
ŽOUŽELA Tomáš PROTIVÁNKOVÁ Elena TK OLYMP OLOMOUC
Mládež-D-LAT (08:00 – 14:00) 10 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
Buberník Peter Speváková Federica Dance studio DIAMOND, Slovensko
HROCH Vít CHURAVÁ Nela KST NEXT ŠUMPERK
KUČERA Šimon TIEFENBACHOVÁ Eliška KST QUICK OLOMOUC
MIKULÁŠEK Ondřej KUDLIČKOVÁ Karolína TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
MIKULÁŠEK Tomáš MUSILOVÁ Magdaléna DANZA BRNO
RADA Lukáš ŠAROCHOVÁ Gréta TŠ BATUKÁDA
SEHNALÍK Dan KUČEROVÁ Tereza TŠ BATUKÁDA
SUCHÝ Filip NEVOSADOVÁ Šárka TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
ŠKARPA Tomáš ŠKARPOVÁ Nikola TK HENZÉLY-SWING
VAŘEKA Marek KOSOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
MAN Jakub KOLAŘÍKOVÁ Barbora Infinity Dance Team
ŽOUŽELA Tomáš PROTIVÁNKOVÁ Elena TK OLYMP OLOMOUC
Mládež-C-STT (08:00 – 10:00) 5 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
HLOŽEK Hynek KREJČÍŘOVÁ Julie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
KONEČNÝ Vít OBRUSNÍKOVÁ Veronika KST KD HLUČÍN Mládež & Junior II – C 25
KVAŠŇOVSKÝ Šimon CAPKOVÁ Vanesa Dance club Čadca, Slovensko
SKUDA Jan LUSKAČOVÁ Klára DANZA BRNO
TIBITANZL Šimon MÜNSTEROVÁ Zuzana TŠ BATUKÁDA Mládež & Junior I – C 131 F4
MAN Jakub KOLAŘÍKOVÁ Barbora Infinity Dance Team
SÝKORA René CHLEBUSOVÁ Vendula KST KD HLUČÍN
MIKULÁŠEK Tomáš MUSILOVÁ Magdaléna DANZA BRNO
Mládež-C-LAT (08:00 – 14:00) 8 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
FUKALA Michael JOCHYMKOVÁ Karolina TK HAPPY DANCE
HLOŽEK Hynek KREJČÍŘOVÁ Julie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Imamovič Alen Juríková Romana Dance studio DIAMOND, Slovenská republika
KONEČNÝ Vít OBRUSNÍKOVÁ Veronika KST KD HLUČÍN Mládež & Junior II – C 18
KVAŠŇOVSKÝ Šimon CAPKOVÁ Vanesa Dance club Čadca, Slovensko
SKUDA Jan LUSKAČOVÁ Klára DANZA BRNO
SMOLÍK Nick GORČÍKOVÁ Alena TS MORAVA Mikulov
TIBITANZL Šimon MÜNSTEROVÁ Zuzana TŠ BATUKÁDA Mládež & Junior I – B 0
KAVICKÝ Matias HARBICHOVÁ Kristýna Klub sportovního tance Jesenicka
SÝKORA René CHLEBUSOVÁ Vendula KST KD HLUČÍN
Mládež-B-STT (08:00 – 10:00) 4 přihlášené páry, 3 odhlášené páry. Předpověď
DUFKA Petr KOLENKOVÁ Alexandra TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Mládež & Mládež – A 0
KOLÁK Albert FIALOVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
PATOČKA Richard MAREČKOVÁ Hana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior II – B 106 F1
BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO
MIKULÁŠEK Ondřej KUDLIČKOVÁ Karolína TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
Rusnák Andreas Polakovičová Ema Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Mládež-B-LAT (08:00 – 14:00) 10 přihlášených párů, 2 odhlášené páry. Předpověď
ČADÍLEK Adam BLOKEŠOVÁ Anna TK OLYMP OLOMOUC Mládež & Junior II – B 56
Duda Daniel Balážová Vanesa SUN DANCE ACADEMY Bratislava, Slovensko
DUFKA Petr KOLENKOVÁ Alexandra TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Mládež & Mládež – B 57
HRUŠKA Štěpán ŠPIČÁKOVÁ Bára TK OLYMP OLOMOUC Mládež & Junior II – A 0
PATOČKA Richard MAREČKOVÁ Hana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior II – B 143 F4
PAWLOWSKI Dominik PROKOPOVÁ Barbora TK TREND OSTRAVA
PETŘÍK Josef MALÍKOVÁ Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. Junior II & Junior II – A 0
POLÁŠEK Kryštof ŠEBESTOVÁ Lucie DANCE STUDIO OSTRAVA
POZDÍŠEK Jakub DOSTÁLOVÁ Ester TK OLYMP OLOMOUC
BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO
Rusnák Andreas Polakovičová Ema Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
TPV-Děti-II-KOMB (08:00 – 12:30) 14 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BEČVÁŘ Teodor GENŽOVÁ Stella TK FORTUNA ZLÍN z.s.
BEZSLEZINA Jan ZBOŽÍNKOVÁ Kristýna iDance Studio, z.s.
CVENGROŠ Michal TRUCHLÍKOVÁ Karin Dance club Čadca, Slovensko
HUBYNETS Anatolij SÝKOROVÁ Marita STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KONEČNÝ Vít HULÍKOVÁ Amélie TK OLYMP OLOMOUC
PAKOSTA František POSPÍŠILOVÁ Tereza DSP Kometa Vyškov
RYBÁŘ Robin MACHÁČKOVÁ Nikola TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
SOUS Tony KOPŘIVOVÁ Eliška TS MORAVA Mikulov
ŠEVCŮ Matěj ZBOŽÍNKOVÁ Tereza iDance Studio, z.s.
ŠOBÁŇ Filip ŠŤASTNÁ Natálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
ŠTĚPÁNEK Michal MATULOVÁ Lucie DSP Kometa Vyškov
TLACH Jiří JANÁČKOVÁ Sára TK CLASSIC při SVČ Hodonín
VLČEK Denis TOMANOVÁ Sára -
VOJÍŘ Michal POKORNÁ Natálie STARLET BRNO TK OREL TELNICE
MANA Tobiáš VRANKOVÁ Adéla TK FORTUNA ZLÍN z.s.
CARCEA Laurentiu HOLMANNOVÁ Nataly STARLET BRNO TK OREL TELNICE
TPV-Jun-I-KOMB (08:00 – 11:00) 9 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BEČVÁŘ Teodor GENŽOVÁ Stella TK FORTUNA ZLÍN z.s.
HUBYNETS Anatolij SÝKOROVÁ Marita STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KONEČNÝ Vít HULÍKOVÁ Amélie TK OLYMP OLOMOUC
PAKOSTA František POSPÍŠILOVÁ Tereza DSP Kometa Vyškov
RYBÁŘ Robin MACHÁČKOVÁ Nikola TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
ŠOBÁŇ Filip ŠŤASTNÁ Natálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
ŠTĚPÁNEK Michal MATULOVÁ Lucie DSP Kometa Vyškov
VOJÍŘ Michal POKORNÁ Natálie STARLET BRNO TK OREL TELNICE
WITOSZ Daniel JANOUŠKOVÁ Aneta A-KLUB HRANICE
CARCEA Laurentiu HOLMANNOVÁ Nataly STARLET BRNO TK OREL TELNICE
— dancerank.cz