Danza LIFE! Cup 2019

neděle 10.11.2019, Brno, Česko (ČSTS), 51 soutěží, 456 přihlášených párů

Poslední aktualizace zobrazených informací proběhla 10.11.2019 23:59.

Děti-I-E-KOMBI (14:00 – 16:00) 6 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BEZSLEZINA Jan ZBOŽÍNKOVÁ Kristýna iDance Studio, z.s.
CVENGROŠ Michal TRUCHLÍKOVÁ Karin Dance club Čadca, Slovensko
MIKULÁŠEK Vojtěch KOSÍKOVÁ Antonie DANZA BRNO
ŠEVCŮ Matěj ZBOŽÍNKOVÁ Tereza iDance Studio, z.s.
ŠPICO Jan SLÁČIKOVÁ Julie iDance Studio, z.s.
ZÁRYBNICKÝ Šimon NGUYEN Quynh Nhu TK OLYMP OLOMOUC
QUINTERO Adam NOVOHRADSKÁ Sofie TK NIKÉ BRNO
Děti-II-E-KOMBI (14:00 – 16:00) 14 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BEZSLEZINA Jan ZBOŽÍNKOVÁ Kristýna iDance Studio, z.s.
CARCEA Laurentiu HOLMANNOVÁ Nataly STARLET BRNO TK OREL TELNICE
CVENGROŠ Michal TRUCHLÍKOVÁ Karin Dance club Čadca, Slovensko
HLOŽEK Daniel ŠAJGALÍKOVÁ Zuzana Taneční klub Stabil
HUBYNETS Anatolij SÝKOROVÁ Marita STARLET BRNO TK OREL TELNICE
MATOUŠEK Michael BALCAROVÁ Eliška DANZA BRNO
NOVOTNÝ Ondřej JANDOVÁ Karolína TK NIKÉ BRNO
PINCEL Adrian ROCHALLYI Ruby TS MORAVA Mikulov
PODHOLA Matyáš STEJSKALOVÁ Sabina TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
SEDLÁŘ Michal CZAJKOWSKA Anna TK NIKÉ BRNO
ŠEVCŮ Matěj ZBOŽÍNKOVÁ Tereza iDance Studio, z.s.
VOJÍŘ Michal POKORNÁ Natálie STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ZÁRYBNICKÝ Šimon NGUYEN Quynh Nhu TK OLYMP OLOMOUC
ZŘÍDKAVESELÝ Martin PLACHÁ Adéla TK NIKÉ BRNO Junior I & Junior I
QUINTERO Adam NOVOHRADSKÁ Sofie TK NIKÉ BRNO
ZÁMEČNÍČEK Rudolf VÍTKOVÁ Sabina TK OLYMP OLOMOUC
KUPKA Josef PLAČKOVÁ Pavlína Taneční a sportovní klub Opava
Jun-I-E-STT (08:15 – 09:30) 11 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
CARCEA Laurentiu HOLMANNOVÁ Nataly STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Horváth Adrian Klinčoková Nela KTŠ MAGIC DANCE MODRA, Slovensko
HUBYNETS Anatolij SÝKOROVÁ Marita STARLET BRNO TK OREL TELNICE
JEKL Lukáš CHELÍKOVÁ Barbora TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
KUPKA Josef PLAČKOVÁ Pavlína Taneční a sportovní klub Opava
LOJDA Matěj PŘIBYLOVÁ Eliška Taneční klub Stabil
NOVOTNÝ Ondřej JANDOVÁ Karolína TK NIKÉ BRNO
PODHOLA Matyáš STEJSKALOVÁ Sabina TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
POLÁŠEK Jakub GEBAUEROVÁ Barbora Taneční a sportovní klub Opava
SEDLÁŘ Michal CZAJKOWSKA Anna TK NIKÉ BRNO
ZŘÍDKAVESELÝ Martin PLACHÁ Adéla TK NIKÉ BRNO Junior I & Junior I – E 92 F1
ZÁMEČNÍČEK Rudolf VÍTKOVÁ Sabina TK OLYMP OLOMOUC
HLOŽEK Daniel ŠAJGALÍKOVÁ Zuzana Taneční klub Stabil
Jun-I-E-LAT (09:30 – 11:00) 15 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
ADÁMEK Petr BURIANOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
CARCEA Laurentiu HOLMANNOVÁ Nataly STARLET BRNO TK OREL TELNICE
FRGAL Lukáš SUROVÍKOVÁ Johana TK FORTUNA ZLÍN z.s.
HLOŽEK Daniel ŠAJGALÍKOVÁ Zuzana Taneční klub Stabil
Horváth Adrian Klinčoková Nela KTŠ MAGIC DANCE MODRA, Slovensko
HUBYNETS Anatolij SÝKOROVÁ Marita STARLET BRNO TK OREL TELNICE
JEKL Lukáš CHELÍKOVÁ Barbora TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
KUPKA Josef PLAČKOVÁ Pavlína Taneční a sportovní klub Opava
LOJDA Matěj PŘIBYLOVÁ Eliška Taneční klub Stabil
NOVOTNÝ Ondřej JANDOVÁ Karolína TK NIKÉ BRNO
PINCEL Adrian ROCHALLYI Ruby TS MORAVA Mikulov
PODHOLA Matyáš STEJSKALOVÁ Sabina TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
POLÁŠEK Jakub GEBAUEROVÁ Barbora Taneční a sportovní klub Opava
SEDLÁŘ Michal CZAJKOWSKA Anna TK NIKÉ BRNO
ZŘÍDKAVESELÝ Martin PLACHÁ Adéla TK NIKÉ BRNO Junior I & Junior I – E 102 F1
SCHOLZE Tomáš NGUYEN Ngoc Ha TK CrossDance Kolín
ZÁMEČNÍČEK Rudolf VÍTKOVÁ Sabina TK OLYMP OLOMOUC
Jun-II-E-STT (08:15 – 08:45) 10 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BLAŽEK Tomáš BLAŽKOVÁ Lucie DANZA BRNO
CIESLAR Tomasz SIKOROVÁ Kamila TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior II & Junior II –
E 139 F6 & D  22
Horváth Adrian Klinčoková Nela KTŠ MAGIC DANCE MODRA, Slovensko
LOJDA Matěj PŘIBYLOVÁ Eliška Taneční klub Stabil
POLÁŠEK Jakub GEBAUEROVÁ Barbora Taneční a sportovní klub Opava
RADA Lukáš ŠAROCHOVÁ Gréta TŠ BATUKÁDA
SEHNALÍK Dan KUČEROVÁ Tereza TŠ BATUKÁDA
SVOJANOVSKÝ Štěpán KREISOVÁ Kristýna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
TOMAŇA Tomáš JUŘENÍKOVÁ Melánie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
VALÁŠEK Viktor GANZAROVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
Jun-II-E-LAT (09:30 – 10:30) 11 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ADÁMEK Petr BURIANOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
BLAŽEK Tomáš BLAŽKOVÁ Lucie DANZA BRNO
CIESLAR Tomasz SIKOROVÁ Kamila TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior II & Junior II –
E 158 F6 & D  49
FRGAL Lukáš SUROVÍKOVÁ Johana TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Horváth Adrian Klinčoková Nela KTŠ MAGIC DANCE MODRA, Slovensko
LOJDA Matěj PŘIBYLOVÁ Eliška Taneční klub Stabil
POLÁŠEK Jakub GEBAUEROVÁ Barbora Taneční a sportovní klub Opava
SVOJANOVSKÝ Štěpán KREISOVÁ Kristýna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
TOMAŇA Tomáš JUŘENÍKOVÁ Melánie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
VALÁŠEK Viktor GANZAROVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
ZEININGER David SAMCOVÁ Klára STARLET BRNO TK OREL TELNICE
SCHOLZE Tomáš NGUYEN Ngoc Ha TK CrossDance Kolín
Dospělí-E-STT (11:30 – 13:30) 14 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BARTŮNĚK Petr HRADECKÁ Lucie Infinity Dance Team Senior I & Dospělí – E 130 F4
BARTŮŠEK Adam PAUROVÁ Natálie CTS PERFECT PARDUBICE
ČÍŽEK Filip BARABÁŠOVÁ Adéla TANEČNÍ SKUPINA SINGLE Znojmo
GABRYŠ Vojtěch PAVLÍNKOVÁ Anna Marie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
KUTÁLEK Ondřej ZEMANOVIČOVÁ Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
MATURA Zdeněk KNOPFOVÁ Ondřejka Infinity Dance Team
NOVÁK Petr RYGLOVÁ Aneta Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
PAVLÍČEK Ondřej RUDYKOVÁ Kateřina TK OLYMP OLOMOUC
PEŠEK Dominik KŘIVSKÁ Adéla DANZA BRNO
PILUŠA Milan SEDLÁČKOVÁ Klárka DSP Kometa Vyškov
SOVADINA Petr ČALOUDOVÁ Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
VILÍM Martin SADÍLKOVÁ Zuzana TK FORTUNA ZLÍN z.s.
VÍTEK Jan KMONÍČKOVÁ Pavla CTS PERFECT PARDUBICE
WERBITZKÝ Vojtěch KUTĚJOVÁ Monika Infinity Dance Team
ŠEVČÍK Radek BOTÍKOVÁ Šárka Infinity Dance Team
JIRÁŇ Jakub VÁGNEROVÁ Anna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ŘEZÁČ Daniel PRŠALOVÁ Iveta Zbýšov u Brna
Dospělí-E-LAT (13:30 – 15:30) 12 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BERKUS Petr HRUŠTINCOVÁ Leona TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
KUTÁLEK Ondřej ZEMANOVIČOVÁ Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
NOVÁK Petr RYGLOVÁ Aneta Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
PAVLÍČEK Ondřej RUDYKOVÁ Kateřina TK OLYMP OLOMOUC
PEŠEK Dominik KŘIVSKÁ Adéla DANZA BRNO
RYŠKA Richard KADLECOVÁ Sára Taneční klub Antonio
ŘEZÁČ Daniel PRŠALOVÁ Iveta Zbýšov u Brna
SOVADINA Petr ČALOUDOVÁ Anna TK FORTUNA ZLÍN z.s.
SYNEK Vlastimil SYNKOVÁ Lucie TŠ BATUKÁDA
VAHALA Lukáš VAŠÍČKOVÁ Amálie Infinity Dance Team
VÍTEK Jan KMONÍČKOVÁ Pavla CTS PERFECT PARDUBICE
WERBITZKÝ Vojtěch KUTĚJOVÁ Monika Infinity Dance Team
HORÁK Jan PECHÁČKOVÁ Veronika FUEGO ŘÍČANY
RELICH Václav ZACHOVÁ Alena Infinity Dance Team
MAŠKA Jan ŘÍŠSKÁ Klára TANEČNÍ KLUB PELHŘIMOV
Senioři-I-E-STT (17:30 – 19:30) 4 přihlášené páry, 2 odhlášené páry.
BÁRTA Roman BÁRTOVÁ Miloslava Infinity Dance Team
BARTOVIČ Anton BARTOVIČOVÁ Eva STARLET BRNO TK OREL TELNICE
OREL Tomáš ORLOVÁ Andrea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ZÁMEČNÍK David LEHKÁ Petra Kamenice
ŠEVČÍK Radek BOTÍKOVÁ Šárka Infinity Dance Team
PYTELA Ondřej PYTELOVÁ Markéta TK ALL-4-DANCE NERATOVICE
Senioři-I-E-LAT (17:00 – 19:00) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
BARTOVIČ Anton BARTOVIČOVÁ Eva STARLET BRNO TK OREL TELNICE
LEJSAL Martin VYKOUŘILOVÁ Alžběta TK ORION HODONÍN z.s.
RABEL Miroslav RABELOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA
SYNEK Vlastimil SYNKOVÁ Lucie TŠ BATUKÁDA
Děti-II-D-STT (10:30 – 12:30) 12 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
Allwein Lucas Josef Kováčiková Patrícia KST PETAN PEZINOK PRI TC CHARIZMA, Slovensko
BAZALA Vojtěch MINXOVÁ Anna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
BUREŠ Daniel MATLASOVÁ Anežka TK OLYMP OLOMOUC
FILIPEC Ondřej JAŠOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior I & Junior I – C 2
KALINA Matěj KALINOVÁ Eliška KST NEXT ŠUMPERK
MASARYK Dan ČECHOVÁ Adéla DANZA BRNO
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PŘIBYL Kryštof VALIŠOVÁ Anna Dvectis - DSP KOMETA BRNO
RYCKA Michal LIŠANÍKOVÁ Tereza DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
SOLVAR Filip HERRMANNOVÁ Mia KST KD HLUČÍN Děti I & Děti II – D 85
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
WEINBERGER Hugo RADOUŠOVÁ Tereza Eva STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN Děti II & Děti II – C 11
Děti-II-D-LAT (12:30 – 14:30) 11 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
Allwein Lucas Josef Kováčiková Patrícia KST PETAN PEZINOK PRI TC CHARIZMA, Slovensko
BAZALA Vojtěch MINXOVÁ Anna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
BUREŠ Daniel MATLASOVÁ Anežka TK OLYMP OLOMOUC
KALINA Matěj KALINOVÁ Eliška KST NEXT ŠUMPERK
PETR Michal ZÁŇOVÁ Karolína LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PŘIBYL Kryštof VALIŠOVÁ Anna Dvectis - DSP KOMETA BRNO
RIESSLER Tobias HLADKÁ Amálie TK FORTUNA ZLÍN z.s. Junior I & Děti II – C 1
SOLVAR Filip HERRMANNOVÁ Mia KST KD HLUČÍN Děti I & Děti II – D 161 F3
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
WEINBERGER Hugo RADOUŠOVÁ Tereza Eva STARLET BRNO TK OREL TELNICE
CHARVÁT Michal DALEKOREJOVÁ Barbora Taneční škola Ivy Langerové
CHARVÁT Michal DALEKOREJOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN Děti II & Děti II – C 0
Děti-II-C-STT (10:30 – 12:30) 5 přihlášených párů, 5 odhlášených párů.
FERČÁK František MATÝSKOVÁ Apolena LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti II – C 210 F8
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
ŠKROB Sebastien BRÜCKOVÁ Timea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ŠPILLER Štěpán STONAWSKÁ Magda TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior I & Děti II – C 102 F2
CHARVÁT Michal DALEKOREJOVÁ Barbora Taneční škola Ivy Langerové
CHARVÁT Michal DALEKOREJOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
HORÁK Hynek TOMÁNKOVÁ Nela Dvectis - DSP KOMETA BRNO
FIALA Václav JIROUŠKOVÁ Nikola DSP Kometa Vyškov
Jun-I-D-STT (08:15 – 08:45) 17 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ADÁMEK Petr BURIANOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
Allwein Lucas Josef Kováčiková Patrícia KST PETAN PEZINOK PRI TC CHARIZMA, Slovensko
BAZALA Vojtěch MINXOVÁ Anna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
BUREŠ Daniel MATLASOVÁ Anežka TK OLYMP OLOMOUC
DOZBABA Jan HONKOVÁ Kateřina STARLET BRNO TK OREL TELNICE
FILIPEC Ondřej JAŠOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior I & Junior I – C 2
FRGAL Lukáš SUROVÍKOVÁ Johana TK FORTUNA ZLÍN z.s.
JOCHMAN Jan SCHNIRCHOVÁ Barbora Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KALINA Matěj KALINOVÁ Eliška KST NEXT ŠUMPERK
KAPOUNEK Lukáš KRÁLOVÁ Lucie Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KORNHÄUSER Jan MELOUNOVÁ Šárka TK NIKÉ BRNO
MASARYK Dan ČECHOVÁ Adéla DANZA BRNO
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
RYCKA Michal LIŠANÍKOVÁ Tereza DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN Děti II & Děti II – C 11
PŘIBYL Kryštof VALIŠOVÁ Anna Dvectis - DSP KOMETA BRNO
Jun-I-D-LAT (09:30 – 11:00) 14 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
Allwein Lucas Josef Kováčiková Patrícia KST PETAN PEZINOK PRI TC CHARIZMA, Slovensko
BAZALA Vojtěch MINXOVÁ Anna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
BUREŠ Daniel MATLASOVÁ Anežka TK OLYMP OLOMOUC
CÍSAŘ Daniel SVOBODOVÁ Kristýna Humpolec
DOZBABA Jan HONKOVÁ Kateřina STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KALINA Matěj KALINOVÁ Eliška KST NEXT ŠUMPERK
KAPOUNEK Lukáš KRÁLOVÁ Lucie Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KORNHÄUSER Jan MELOUNOVÁ Šárka TK NIKÉ BRNO
PETR Michal ZÁŇOVÁ Karolína LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
POVIDAYCHYK Mykhaylo SÝKOROVÁ Stella STARLET BRNO TK OREL TELNICE
RIESSLER Tobias HLADKÁ Amálie TK FORTUNA ZLÍN z.s. Junior I & Děti II – C 1
ŠEDOVIČ Adam VYKRUTOVÁ Sára Taneční klub Antonio
ŠOLTYS Damian SEGSULKOVÁ Aneta KST KD HLUČÍN Děti II & Děti II – C 0
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior II & Junior II – D 25
CHARVÁT Michal DALEKOREJOVÁ Barbora Taneční škola Ivy Langerové
CHARVÁT Michal DALEKOREJOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PŘIBYL Kryštof VALIŠOVÁ Anna Dvectis - DSP KOMETA BRNO
Děti-II-C-LAT (12:30 – 14:30) 7 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
FERČÁK František MATÝSKOVÁ Apolena LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
FILIPEC Ondřej JAŠOVÁ Gabriela TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior I & Junior I – C 8
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti II – C 162 F2
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
RYCKA Michal LIŠANÍKOVÁ Tereza DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
ŠKROB Sebastien BRÜCKOVÁ Timea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ŠPILLER Štěpán STONAWSKÁ Magda TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior I & Děti II – B 0
HORÁK Hynek TOMÁNKOVÁ Nela Dvectis - DSP KOMETA BRNO
FIALA Václav JIROUŠKOVÁ Nikola DSP Kometa Vyškov
Jun-I-C-STT (08:15 – 08:45) 10 přihlášených párů, 6 odhlášených párů.
FERČÁK František MATÝSKOVÁ Apolena LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti II – C 210 F8
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
KOVÁČ Daniel BUJNOCHOVÁ Vanesa TK TREND OSTRAVA Junior I & Junior I – B 1
Kovář Max Kvasková Diana TKDansovia, Slovensko
KUCHARSKY Martin VRÁNOVÁ Karolína KST QUICK OLOMOUC
MRÁZ Daniel QUINTERO Klára TK NIKÉ BRNO Junior I & Junior II – B 4
ŠKROB Sebastien BRÜCKOVÁ Timea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior II & Junior II – C 162 F2
ULVR Štěpán MITÁČKOVÁ Tereza STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior I & Junior II –
C 90 F2 & C  70
CHARVÁT Michal DALEKOREJOVÁ Barbora Taneční škola Ivy Langerové
CHARVÁT Michal DALEKOREJOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
NĚMEC Nikolas MACKOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
HORÁK Hynek TOMÁNKOVÁ Nela Dvectis - DSP KOMETA BRNO
ŠPILLER Štěpán STONAWSKÁ Magda TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior I & Děti II – C 102 F2
Jun-I-C-LAT (09:30 – 11:00) 14 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BUREŠ David ŽOUŽELOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC Junior II & Junior I – B 0
FERČÁK František MATÝSKOVÁ Apolena LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti II – C 162 F2
JOCHMAN Jan SCHNIRCHOVÁ Barbora Dvectis - DSP KOMETA BRNO
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
KOVÁČ Daniel BUJNOCHOVÁ Vanesa TK TREND OSTRAVA Junior I & Junior I – B 0
Kovář Max Kvasková Diana TKDansovia, Slovensko
KUCHARSKY Martin VRÁNOVÁ Karolína KST QUICK OLOMOUC
MRÁZ Daniel QUINTERO Klára TK NIKÉ BRNO Junior I & Junior II – C 142 F1
PAVLUŠ Kristián KREMPLOVÁ Sára TK ORION HODONÍN z.s. Junior I & Junior I – B 0
RYCKA Michal LIŠANÍKOVÁ Tereza DANCE STUDIO LIKE s.r.o.
ŠKROB Sebastien BRÜCKOVÁ Timea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ŠPILLER Štěpán STONAWSKÁ Magda TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior I & Děti II – B 0
ULVR Štěpán MITÁČKOVÁ Tereza STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior I & Junior II – C 71
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
HORÁK Hynek TOMÁNKOVÁ Nela Dvectis - DSP KOMETA BRNO
FIALA Václav JIROUŠKOVÁ Nikola DSP Kometa Vyškov
Jun-II-D-STT (08:15 – 10:00) 11 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
ADÁMEK Petr BURIANOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
BENEŠ Richard SKÁCELOVÁ Tereza TK NIKÉ BRNO
FRGAL Lukáš SUROVÍKOVÁ Johana TK FORTUNA ZLÍN z.s.
HROCH Vít CHURAVÁ Nela KST NEXT ŠUMPERK
JOCHMAN Jan SCHNIRCHOVÁ Barbora Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KAPOUNEK Lukáš KRÁLOVÁ Lucie Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KORNHÄUSER Jan MELOUNOVÁ Šárka TK NIKÉ BRNO
KUČERA Šimon TIEFENBACHOVÁ Eliška KST QUICK OLOMOUC
MELOUN Filip STRNADOVÁ Kateřina TK NIKÉ BRNO
ŠIŠKA Peter FELCANOVÁ Zuzana Dance club Čadca, Slovensko
ZEININGER David SAMCOVÁ Klára STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Jun-II-D-LAT (10:30 – 12:30) 8 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
CÍSAŘ Daniel SVOBODOVÁ Kristýna Humpolec
KAPOUNEK Lukáš KRÁLOVÁ Lucie Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KORNHÄUSER Jan MELOUNOVÁ Šárka TK NIKÉ BRNO
KUČERA Šimon TIEFENBACHOVÁ Eliška KST QUICK OLOMOUC
MELOUN Filip STRNADOVÁ Kateřina TK NIKÉ BRNO
MIKULÁŠEK Tomáš MUSILOVÁ Magdaléna DANZA BRNO
RADA Lukáš ŠAROCHOVÁ Gréta TŠ BATUKÁDA
SEHNALÍK Dan KUČEROVÁ Tereza TŠ BATUKÁDA
KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior II & Junior II – D 25
Jun-II-C-STT (08:15 – 10:00) 9 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
HLOŽEK Hynek KREJČÍŘOVÁ Julie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Imamovič Alen Juríková Romana Dance studio DIAMOND, Slovenská republika
KOVÁČ Daniel BUJNOCHOVÁ Vanesa TK TREND OSTRAVA Junior I & Junior I – B 1
KUCHARSKY Martin VRÁNOVÁ Karolína KST QUICK OLOMOUC
Lauda Alexander Gantner Elena TSC Aktiv, Österreich
MIKULÁŠEK Tomáš MUSILOVÁ Magdaléna DANZA BRNO
MRÁZ Daniel QUINTERO Klára TK NIKÉ BRNO Junior I & Junior II – B 4
ŠOPF Ondřej PALÁTOVÁ Renáta STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior II & Junior II – C 162 F2
ULVR Štěpán MITÁČKOVÁ Tereza STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior I & Junior II –
C 90 F2 & C  70
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Jun-II-C-LAT (10:30 – 12:30) 11 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BUREŠ David ŽOUŽELOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC Junior II & Junior I – B 0
HOLČAPEK Daniel GRABOVSKÁ Kateřina LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Imamovič Alen Juríková Romana Dance studio DIAMOND, Slovenská republika
JOCHMAN Jan SCHNIRCHOVÁ Barbora Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KOVÁČ Daniel BUJNOCHOVÁ Vanesa TK TREND OSTRAVA Junior I & Junior I – B 0
KUCHARSKY Martin VRÁNOVÁ Karolína KST QUICK OLOMOUC
MALINA Mikuláš KNOTOVÁ Markéta TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
MRÁZ Daniel QUINTERO Klára TK NIKÉ BRNO Junior I & Junior II – C 142 F1
PAVLUŠ Kristián KREMPLOVÁ Sára TK ORION HODONÍN z.s. Junior I & Junior I – B 0
ULVR Štěpán MITÁČKOVÁ Tereza STARLET BRNO TK OREL TELNICE Junior I & Junior II – C 71
VAŇO Anton VAJDÍKOVÁ Eliška TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
ČECHMÁNEK Petr ONDROUŠKOVÁ Veronika TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Jun-II-B-STT (08:45 – 10:00) 8 přihlášených párů, 4 odhlášené páry. Předpověď
BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior II – B 85 F2
BUREŠ David ŽOUŽELOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC Junior II & Junior I – B 77 F3
DUFKA Petr KOLENKOVÁ Alexandra TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Mládež & Mládež – A 0
KOLÁK Albert FIALOVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
MALČÍK Petr CHUDÁRKOVÁ Barbora KST Swing Kroměříž Mládež & Junior II – B 49
MALINA Mikuláš KNOTOVÁ Markéta TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior II – B 106 F1
WALLETZKÝ Leonard MASARYKOVÁ Denisa DANZA BRNO
ZADUBAN Lukáš KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ČINČURA Filip JAVŮRKOVÁ Tereza TK KOŠKOVI, z.s.
KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA
KAPITÁN Dominik VOJTÁŠKOVÁ Zuzana iDance Studio, z.s.
Jun-II-B-LAT (10:30 – 12:30) 7 přihlášených párů, 4 odhlášené páry. Předpověď
BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior II – B 62 F2
DUFKA Petr KOLENKOVÁ Alexandra TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Mládež & Mládež – B 57
HRUŠKA Štěpán ŠPIČÁKOVÁ Bára TK OLYMP OLOMOUC Mládež & Junior II – A 0
Lauda Alexander Gantner Elena TSC Aktiv, Österreich
MALČÍK Petr CHUDÁRKOVÁ Barbora KST Swing Kroměříž Mládež & Junior II – B 39 F1
PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior II – B 143 F4
WALLETZKÝ Leonard MASARYKOVÁ Denisa DANZA BRNO
ZADUBAN Lukáš KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ČINČURA Filip JAVŮRKOVÁ Tereza TK KOŠKOVI, z.s.
PETŘÍK Josef MALÍKOVÁ Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
KAPITÁN Dominik VOJTÁŠKOVÁ Zuzana iDance Studio, z.s.
Dospělí-D-STT (11:30 – 13:30) 14 přihlášených párů, 5 odhlášených párů.
BREJCHA Jan BREJCHOVÁ Gabriela Taneční klub Eso
CARNEVALE Dennis KUTĚJOVÁ Bára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov Dospělí & Mládež – D 10
FLORA Martin TESAŘOVÁ Jana Infinity Dance Team
HORÁK Jan JIRÁNKOVÁ Zuzana FUEGO ŘÍČANY
KAVICKÝ Matias HARBICHOVÁ Kristýna Klub sportovního tance Jesenicka Mládež & Junior II – D 227 F4
KRÁL Filip DOLEŽALOVÁ Barbora TKG HLINSKO
LAZORIK Lukáš NOSKOVÁ Alexandra TK DanceTime Dospělí & Mládež – C 91 F3
NEDĚLA Jakub Uwe NEUWIRTHOVÁ Magda Taneční a sportovní klub Opava
ŠIMEK Martin PLAČKOVÁ Alena TANEČNÍ SKUPINA SINGLE Znojmo
ŠLECHTA Jan CUTÁKOVÁ Barbora TANEČNÍ SKUPINA SINGLE Znojmo
TRECHA Lukáš FRANKOVÁ Beáta TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
VAŘEKA Marek KOSOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
VODA Lukáš BOGUAJOVÁ Dominika TKG HLINSKO
ŽOUŽELA Tomáš PROTIVÁNKOVÁ Elena TK OLYMP OLOMOUC
ČERNÝ Jan PÍSKOVÁ Lucie Taneční škola Hes, o.s.
VOTRUBA Matěj KULHÁNKOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
ŽOUDLÍK Václav FANTOVÁ Tereza COOL DANCE
BUROŇ Daniel PAVLISKOVÁ Šárka Ostrava 10
PISULA David SMIEŠKOVÁ Klára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
Dospělí-D-LAT (13:30 – 15:30) 16 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
BARTŮŠEK Adam PAUROVÁ Natálie CTS PERFECT PARDUBICE
CARNEVALE Dennis KUTĚJOVÁ Bára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov Dospělí & Mládež – D 158 F5
FLORA Martin TESAŘOVÁ Jana Infinity Dance Team
HAVELKA Michal DVOŘÁKOVÁ Adéla Infinity Dance Team
HORÁK Martin KLASOVÁ Kristýna TKG HLINSKO
KOMÁREK Jakub MILAROVÁ Kamila TK OLYMP OLOMOUC
KRÁL Filip DOLEŽALOVÁ Barbora TKG HLINSKO
MAN Jakub KOLAŘÍKOVÁ Barbora Infinity Dance Team
SEIDEL Daniel KREJZOVÁ Kateřina TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
SOUKAL Tomáš ŠURKOVÁ Alice STARLET BRNO TK OREL TELNICE
SVOBODA Jakub PRÁGROVÁ Kateřina TK FORTUNA ZLÍN z.s.
TRECHA Lukáš FRANKOVÁ Beáta TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
VALÍČEK Viktor KULÍŠKOVÁ Renata Taneční klub Eso
VAŘEKA Marek KOSOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
VOTRUBA Matěj KULHÁNKOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
ŽOUŽELA Tomáš PROTIVÁNKOVÁ Elena TK OLYMP OLOMOUC
ŠLECHTA Jan CUTÁKOVÁ Barbora TANEČNÍ SKUPINA SINGLE Znojmo
ČERNÝ Jan PÍSKOVÁ Lucie Taneční škola Hes, o.s.
SCHOLZE David ULRICHOVÁ Martina Kolín 2
ULRICH Vít SOCHOROVÁ Natálie Kolín 2
Dospělí-C-STT (12:30 – 14:30) 9 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
Javor Martin Kupcová Nikol VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava, Slovensko
KOMÁREK Jakub MILAROVÁ Kamila TK OLYMP OLOMOUC
MAN Jakub KOLAŘÍKOVÁ Barbora Infinity Dance Team
MOUDRÝ Jan MILENOVSKÁ Jana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PASULKA Aleš REICHOVÁ Eliška Infinity Dance Team
SKUDA Jan LUSKAČOVÁ Klára DANZA BRNO
SÝKORA René CHLEBUSOVÁ Vendula KST KD HLUČÍN
TOMÁŠEK David HONOVÁ Veronika TK OLYMP OLOMOUC
ŽALOUDEK Luboš NIŠČÁKOVÁ Adéla TŠ Novákovi Kutná Hora z.s. Dospělí & Mládež –
C 20 & D  208 F3
JIRÁSEK Martin KITLEROVÁ Petra TK SPARTA PRAHA
MARKOVIČ Jiří KELLNEROVÁ Jana TŠ Standardklub Praha
MARKOVIČ Jiří KELLNEROVÁ Jana Taneční škola Standardklub Praha
Dospělí-C-LAT (14:30 – 16:30) 17 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BUROŇ Daniel PAVLISKOVÁ Šárka Ostrava 10
Javor Martin Kupcová Nikol VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava, Slovensko
KAVICKÝ Matias HARBICHOVÁ Kristýna Klub sportovního tance Jesenicka Mládež & Junior II – B 0
KŘÍŽEK Milan VYTISKOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE
MELNYCHUK Dmytro MELNYK Karyna Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
MINAŘÍK Vít STARÁ Nikola TK OLYMP OLOMOUC
Olša Karol Hradská Lucia KST PETAN Pezinok, Slovensko
PERUTKA Tomáš VALJAŠKOVÁ Pavlína Infinity Dance Team
PILUŠA Milan SEDLÁČKOVÁ Klárka DSP Kometa Vyškov
SKUDA Jan LUSKAČOVÁ Klára DANZA BRNO
SOKL Karel WOZNICOVÁ Markéta Infinity Dance Team
SÝKORA René CHLEBUSOVÁ Vendula KST KD HLUČÍN
ŠIMEK Martin PLAČKOVÁ Alena TANEČNÍ SKUPINA SINGLE Znojmo
VODA Lukáš BOGUAJOVÁ Dominika TKG HLINSKO
ZATLOUKAL Pavel ZATLOUKALOVÁ Anna TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
ZBOŽÍNEK Jan KOLAŘÍKOVÁ Eliška TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
ŽALOUDEK Luboš NIŠČÁKOVÁ Adéla TŠ Novákovi Kutná Hora z.s. Dospělí & Mládež –
D 70 F1 & C  45
ČURDA Marek FORMÁNKOVÁ Barbora Infinity Dance Team
BOUZEK Jakub BURIANOVÁ Anežka Infinity Dance Team
Dospělí-B-STT (12:30 – 14:30) 9 přihlášených párů, 3 odhlášené páry. Předpověď
HORÁK Martin KLASOVÁ Kristýna TKG HLINSKO
Koyš Jozef Porubanová Kristína MS DANCE Trencin, Slovakia
KOZMAN Zdeněk BARŠOVÁ Adéla DANZA BRNO
Michalik Karol Kopeć Daria ST ELITA, Kraków
NGUYEN Duc Anh MITTAGOVÁ Barbora Infinity Dance Team
PATOČKA Richard MAREČKOVÁ Hana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
SOUKAL Tomáš ŠURKOVÁ Alice STARLET BRNO TK OREL TELNICE
VALÍČEK Viktor KULÍŠKOVÁ Renata Taneční klub Eso
ZBOŽÍNEK Jan KOLAŘÍKOVÁ Eliška TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
ČURDA Marek FORMÁNKOVÁ Barbora Infinity Dance Team
Rajnič Adam Mazáčová Daniela TC METEOR Košice, Slovensko
Kiss Samuel Bucová Lenka INTERKLUB Bratislava, Slovenská Republika
Dospělí-B-LAT (14:30 – 16:30) 11 přihlášených párů, 4 odhlášené páry. Předpověď
BORTLÍK Adam BROŽKOVÁ Eva Dvectis - DSP KOMETA BRNO Mládež & Junior II – A 11
Dyrda Grzegorz Gatner Natalia Szkoła Tańca Astra Oświęcim , Polska
GÁBA Ondřej MORAVCOVÁ Eliška Taneční a sportovní klub Opava
KOPECKÝ Jakub NOVÁ Marie CTS PERFECT PARDUBICE
KOZMAN Zdeněk BARŠOVÁ Adéla DANZA BRNO
KUDLÁČEK Kristián KUDLÁČKOVÁ Sára LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Michalik Karol Kopeć Daria ST ELITA, Kraków
NEDĚLA Jakub Uwe NEUWIRTHOVÁ Magda Taneční a sportovní klub Opava
PASULKA Aleš REICHOVÁ Eliška Infinity Dance Team
PATOČKA Richard MAREČKOVÁ Hana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
TOMÁŠEK David HONOVÁ Veronika TK OLYMP OLOMOUC
Rajnič Adam Mazáčová Daniela TC METEOR Košice, Slovensko
Králik Gregor Belavá Pavlína TK Welcome Trnava, Slovakia
REZEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jitka CTS PERFECT PARDUBICE
HAVLÍČEK Adam RYŠAVÁ Tereza CTS PERFECT PARDUBICE
Senioři-I-D-STT (16:00 – 18:00) 8 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BÁRTA Roman BÁRTOVÁ Miloslava Infinity Dance Team
BARTOVIČ Anton BARTOVIČOVÁ Eva STARLET BRNO TK OREL TELNICE
FEKAR Vladimír FEKAR Mária TK FORTUNA ZLÍN z.s.
HORÁČEK Miroslav HORÁČKOVÁ Jana Infinity Dance Team
KRIŠTOF Lukáš KRIŠTOFOVÁ Iva Infinity Dance Team
OREL Tomáš ORLOVÁ Andrea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
STEJSKAL Pavel STEJSKALOVÁ Barbora STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ZÁMEČNÍK David LEHKÁ Petra Kamenice
PYTELA Ondřej PYTELOVÁ Markéta TK ALL-4-DANCE NERATOVICE
Senioři-I-D-LAT (16:30 – 18:30) 4 přihlášené páry, 5 odhlášených párů.
BARTOVIČ Anton BARTOVIČOVÁ Eva STARLET BRNO TK OREL TELNICE
FEKAR Vladimír FEKAR Mária TK FORTUNA ZLÍN z.s.
LEJSAL Martin VYKOUŘILOVÁ Alžběta TK ORION HODONÍN z.s.
RABEL Miroslav RABELOVÁ Kamila TŠ BATUKÁDA
MÜLLER Jakub MALÁ Jitka Olomouc 9
MARKOVIČ Jiří KELLNEROVÁ Jana TŠ Standardklub Praha
MARKOVIČ Jiří KELLNEROVÁ Jana Taneční škola Standardklub Praha
KALNÝ Radoslav KALNÁ HURTOVÁ Erika TK ORION HODONÍN z.s.
PYTELA Ondřej PYTELOVÁ Markéta TK ALL-4-DANCE NERATOVICE
Senioři-I-C-STT (17:30 – 19:30) 8 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ČERNÝ Jiří HEINZOVÁ Eva Taneční klub Stabil
FEKAR Vladimír FEKAR Mária TK FORTUNA ZLÍN z.s.
HORÁČEK Miroslav HORÁČKOVÁ Jana Infinity Dance Team
KRIŠTOF Lukáš KRIŠTOFOVÁ Iva Infinity Dance Team
NOVÁK Martin NOVÁKOVÁ Jitka A-KLUB HRANICE
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s.
Üvegeš Marcel Üvegeš Henrieta TK Sambed Rožňava , Slovakia
ZADUBAN Marek ZADUBANOVÁ Markéta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Nosal Miroslav Nosalova Eva Dance Attack Lucenec , Slovakia
Senioři-I-C-LAT (17:00 – 19:00) 6 přihlášených párů, 6 odhlášených párů.
BERAN Vojtěch KOVAČÍKOVÁ Tereza TK OLYMP OLOMOUC
ČERMÁK Vladimír ČERMÁKOVÁ Jitka Infinity Dance Team
LEJSAL Martin VYKOUŘILOVÁ Alžběta TK ORION HODONÍN z.s.
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s.
Üvegeš Marcel Üvegeš Henrieta TK Sambed Rožňava , Slovakia
ZADUBAN Marek ZADUBANOVÁ Markéta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
MÜLLER Jakub MALÁ Jitka Olomouc 9
Nosal Miroslav Nosalova Eva Dance Attack Lucenec , Slovakia
MARKOVIČ Jiří KELLNEROVÁ Jana TŠ Standardklub Praha
MARKOVIČ Jiří KELLNEROVÁ Jana Taneční škola Standardklub Praha
KALNÝ Radoslav KALNÁ HURTOVÁ Erika TK ORION HODONÍN z.s.
PYTELA Ondřej PYTELOVÁ Markéta TK ALL-4-DANCE NERATOVICE
TPV Do 8 let KOMB (15:00 – 16:00) 3 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
BLAŽEK Dominik BALCAROVÁ Tereza DANZA BRNO
Pivoda Mikuláš Hicová Andrea -
ŠPICO Jan SLÁČIKOVÁ Julie iDance Studio, z.s.
Mládež-E-STT (08:15 – 09:30) 9 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BLAŽEK Tomáš BLAŽKOVÁ Lucie DANZA BRNO
CIESLAR Tomasz SIKOROVÁ Kamila TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior II & Junior II –
E 139 F6 & D  22
GABRYŠ Vojtěch PAVLÍNKOVÁ Anna Marie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
NOVÁK Petr RYGLOVÁ Aneta Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
RADA Lukáš ŠAROCHOVÁ Gréta TŠ BATUKÁDA
SEHNALÍK Dan KUČEROVÁ Tereza TŠ BATUKÁDA
SVOJANOVSKÝ Štěpán KREISOVÁ Kristýna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
VALÁŠEK Viktor GANZAROVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
VILÍM Martin SADÍLKOVÁ Zuzana TK FORTUNA ZLÍN z.s.
Mládež-E-LAT (09:00 – 11:00) 6 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BLAŽEK Tomáš BLAŽKOVÁ Lucie DANZA BRNO
CIESLAR Tomasz SIKOROVÁ Kamila TK ELÁN TŘINEC z.s. Junior II & Junior II –
E 158 F6 & D  49
NOVÁK Petr RYGLOVÁ Aneta Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
SVOJANOVSKÝ Štěpán KREISOVÁ Kristýna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
VALÁŠEK Viktor GANZAROVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
ZEININGER David SAMCOVÁ Klára STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Mládež-D-STT (17:30 – 19:30) 8 přihlášených párů, 5 odhlášených párů.
Buberník Peter Speváková Federica Dance studio DIAMOND, Slovensko
CARNEVALE Dennis KUTĚJOVÁ Bára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov Dospělí & Mládež – D 10
KAVICKÝ Matias HARBICHOVÁ Kristýna Klub sportovního tance Jesenicka Mládež & Junior II – D 227 F4
KRÁL Filip DOLEŽALOVÁ Barbora TKG HLINSKO
ŠIŠKA Peter FELCANOVÁ Zuzana Dance club Čadca, Slovensko
TRECHA Lukáš FRANKOVÁ Beáta TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
VAŘEKA Marek KOSOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
ŽOUŽELA Tomáš PROTIVÁNKOVÁ Elena TK OLYMP OLOMOUC
KUČERA Šimon TIEFENBACHOVÁ Eliška KST QUICK OLOMOUC
MELOUN Filip STRNADOVÁ Kateřina TK NIKÉ BRNO
ZEININGER David SAMCOVÁ Klára STARLET BRNO TK OREL TELNICE
HROCH Vít CHURAVÁ Nela KST NEXT ŠUMPERK
VOTRUBA Matěj KULHÁNKOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
Mládež-D-LAT (16:00 – 18:00) 9 přihlášených párů, 6 odhlášených párů.
Buberník Peter Speváková Federica Dance studio DIAMOND, Slovensko
CARNEVALE Dennis KUTĚJOVÁ Bára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov Dospělí & Mládež – D 158 F5
KRÁL Filip DOLEŽALOVÁ Barbora TKG HLINSKO
MIKULÁŠEK Tomáš MUSILOVÁ Magdaléna DANZA BRNO
SEHNALÍK Dan KUČEROVÁ Tereza TŠ BATUKÁDA
TRECHA Lukáš FRANKOVÁ Beáta TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
VAŘEKA Marek KOSOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
VOTRUBA Matěj KULHÁNKOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
ŽOUŽELA Tomáš PROTIVÁNKOVÁ Elena TK OLYMP OLOMOUC
SCHOLZE David ULRICHOVÁ Martina Kolín 2
ULRICH Vít SOCHOROVÁ Natálie Kolín 2
KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA
KUČERA Šimon TIEFENBACHOVÁ Eliška KST QUICK OLOMOUC
MELOUN Filip STRNADOVÁ Kateřina TK NIKÉ BRNO
RADA Lukáš ŠAROCHOVÁ Gréta TŠ BATUKÁDA
Mládež-C-STT (17:30 – 19:30) 4 přihlášené páry, 2 odhlášené páry.
HLOŽEK Hynek KREJČÍŘOVÁ Julie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Javor Martin Kupcová Nikol VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava, Slovensko
Lauda Dominik Hirschvogl Lena TSC Aktiv, Austria
SÝKORA René CHLEBUSOVÁ Vendula KST KD HLUČÍN
MIKULÁŠEK Tomáš MUSILOVÁ Magdaléna DANZA BRNO
SKUDA Jan LUSKAČOVÁ Klára DANZA BRNO
Mládež-C-LAT (16:00 – 18:00) 6 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
HOLČAPEK Daniel GRABOVSKÁ Kateřina LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
Javor Martin Kupcová Nikol VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava, Slovensko
KAVICKÝ Matias HARBICHOVÁ Kristýna Klub sportovního tance Jesenicka Mládež & Junior II – B 0
SKUDA Jan LUSKAČOVÁ Klára DANZA BRNO
SÝKORA René CHLEBUSOVÁ Vendula KST KD HLUČÍN
ZBOŽÍNEK Jan KOLAŘÍKOVÁ Eliška TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
MALINA Mikuláš KNOTOVÁ Markéta TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
VAŇO Anton VAJDÍKOVÁ Eliška TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
Mládež-B-STT (17:30 – 19:30) 8 přihlášených párů, 7 odhlášených párů. Předpověď
BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior II – B 85 F2
Dorušinec Marián Miklovičová Karolína KST PETAN Pezinok pri TC CHARIZMA, Slovenská republika
KOLÁK Albert FIALOVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
KOZMAN Zdeněk BARŠOVÁ Adéla DANZA BRNO
MALČÍK Petr CHUDÁRKOVÁ Barbora KST Swing Kroměříž Mládež & Junior II – B 49
PATOČKA Richard MAREČKOVÁ Hana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Rusnák Andreas Polakovičová Ema Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
ZBOŽÍNEK Jan KOLAŘÍKOVÁ Eliška TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
ZADUBAN Lukáš KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ČINČURA Filip JAVŮRKOVÁ Tereza TK KOŠKOVI, z.s.
Rajnič Adam Mazáčová Daniela TC METEOR Košice, Slovensko
MALINA Mikuláš KNOTOVÁ Markéta TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
DUFKA Petr KOLENKOVÁ Alexandra TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Mládež & Mládež – A 0
KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA
PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior II – B 106 F1
Mládež-B-LAT (16:00 – 18:00) 7 přihlášených párů, 9 odhlášených párů. Předpověď
BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior II – B 62 F2
HOLÍK Tomáš HAŠKOVCOVÁ Františka FUEGO ŘÍČANY
KOZMAN Zdeněk BARŠOVÁ Adéla DANZA BRNO
Lauda Dominik Hirschvogl Lena TSC Aktiv, Austria
MALČÍK Petr CHUDÁRKOVÁ Barbora KST Swing Kroměříž Mládež & Junior II – B 39 F1
PATOČKA Richard MAREČKOVÁ Hana STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Rusnák Andreas Polakovičová Ema Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
ZADUBAN Lukáš KAZDOVÁ Karolína STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ČINČURA Filip JAVŮRKOVÁ Tereza TK KOŠKOVI, z.s.
Rajnič Adam Mazáčová Daniela TC METEOR Košice, Slovensko
PETŘÍK Josef MALÍKOVÁ Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
DUFKA Petr KOLENKOVÁ Alexandra TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s. Mládež & Mládež – B 57
Králik Gregor Belavá Pavlína TK Welcome Trnava, Slovakia
HRUŠKA Štěpán ŠPIČÁKOVÁ Bára TK OLYMP OLOMOUC Mládež & Junior II – A 0
PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior II – B 143 F4
BORTLÍK Adam BROŽKOVÁ Eva Dvectis - DSP KOMETA BRNO Mládež & Junior II – A 11
TPV-Děti I-SOLO-KOMB (08:15 – 10:30) 12 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BAZALOVÁ Tereza BAZALOVÁ Tereza STARLET BRNO TK OREL TELNICE
BLATNÝ Daniel BLATNÝ Daniel STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ČÁSTKOVÁ Vendula ČÁSTKOVÁ Vendula Taneční klub Stabil
HRUŠKOVÁ Andrea Xenie HRUŠKOVÁ Andrea Xenie DANZA BRNO
CHARVÁTOVÁ Lucie CHARVÁTOVÁ Lucie TK SPARTA PRAHA Děti I & Děti I
KRÁLOVÁ Valentýna KRÁLOVÁ Valentýna Taneční klub Stabil
KUBÁNKOVÁ Anna KUBÁNKOVÁ Anna Taneční klub Stabil
KUBÁNKOVÁ Veronika KUBÁNKOVÁ Veronika Taneční klub Stabil
OBKRÁČILOVÁ Andrea OBKRÁČILOVÁ Andrea DANZA BRNO
PATEROVÁ Agáta PATEROVÁ Agáta Taneční klub Stabil
TOMÁŠKOVÁ Táňa TOMÁŠKOVÁ Táňa STARLET BRNO TK OREL TELNICE
VLAHOVIČOVÁ Nela VLAHOVIČOVÁ Nela Taneční klub Stabil
TPV-Děti II-SOLO-KOMB (12:30 – 14:30) 14 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BAZALOVÁ Tereza BAZALOVÁ Tereza STARLET BRNO TK OREL TELNICE
BLATNÝ Daniel BLATNÝ Daniel STARLET BRNO TK OREL TELNICE
HLAVÁČKOVÁ Gabriela HLAVÁČKOVÁ Gabriela Taneční klub Stabil
HRUŠKOVÁ Andrea Xenie HRUŠKOVÁ Andrea Xenie DANZA BRNO
CHARVÁTOVÁ Lucie CHARVÁTOVÁ Lucie TK SPARTA PRAHA Děti I & Děti I
KRÁLOVÁ Valentýna KRÁLOVÁ Valentýna Taneční klub Stabil
KUBÁNKOVÁ Anna KUBÁNKOVÁ Anna Taneční klub Stabil
KUBÁNKOVÁ Veronika KUBÁNKOVÁ Veronika Taneční klub Stabil
Nápravníková Abby Nápravníková Abby -
OBKRÁČILOVÁ Andrea OBKRÁČILOVÁ Andrea DANZA BRNO
PATEROVÁ Agáta PATEROVÁ Agáta Taneční klub Stabil
PAVLOUŠKOVÁ Marie PAVLOUŠKOVÁ Marie DANZA BRNO
TOMÁŠKOVÁ Táňa TOMÁŠKOVÁ Táňa STARLET BRNO TK OREL TELNICE
VLAHOVIČOVÁ Nela VLAHOVIČOVÁ Nela Taneční klub Stabil
TPV-Děti-I-KOMB (08:15 – 08:45) 5 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
BLATNÝ Daniel TOMÁŠKOVÁ Táňa STARLET BRNO TK OREL TELNICE
MIKULÁŠEK Vojtěch KOSÍKOVÁ Antonie DANZA BRNO
POKORNÝ Petr KRÁLOVÁ Valentýna Taneční klub Stabil
QUINTERO Adam NOVOHRADSKÁ Sofie TK NIKÉ BRNO
SOUS Tony KOPŘIVOVÁ Eliška TS MORAVA Mikulov
Pivoda Mikuláš Hicová Andrea -
ŠEVCŮ Matěj ZBOŽÍNKOVÁ Tereza iDance Studio, z.s.
BEZSLEZINA Jan ZBOŽÍNKOVÁ Kristýna iDance Studio, z.s.
ŠPICO Jan SLÁČIKOVÁ Julie iDance Studio, z.s.
TPV-Děti-II-KOMB (10:30 – 12:30) 15 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BEZSLEZINA Jan ZBOŽÍNKOVÁ Kristýna iDance Studio, z.s.
BLATNÝ Daniel TOMÁŠKOVÁ Táňa STARLET BRNO TK OREL TELNICE
CARCEA Laurentiu HOLMANNOVÁ Nataly STARLET BRNO TK OREL TELNICE
HLOŽEK Daniel ŠAJGALÍKOVÁ Zuzana Taneční klub Stabil
HUBYNETS Anatolij SÝKOROVÁ Marita STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KŘIVÁNEK Vít SOUŠOVÁ Anna Taneční klub Stabil
MATOUŠEK Michael BALCAROVÁ Eliška DANZA BRNO
MIKULÁŠEK Vojtěch KOSÍKOVÁ Antonie DANZA BRNO
PETR Lukáš PETROVÁ Lea DANZA BRNO
POKORNÝ Petr KRÁLOVÁ Valentýna Taneční klub Stabil
QUINTERO Adam NOVOHRADSKÁ Sofie TK NIKÉ BRNO
SOUS Tony KOPŘIVOVÁ Eliška TS MORAVA Mikulov
ŠEVCŮ Matěj ZBOŽÍNKOVÁ Tereza iDance Studio, z.s.
ŠOBÁŇ Filip ŠŤASTNÁ Natálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
VOJÍŘ Michal POKORNÁ Natálie STARLET BRNO TK OREL TELNICE
TPV-Jun-I-STT (16:00 – 18:00) 1 přihlášený pár, 4 odhlášené páry. Předpověď
ŠOBÁŇ Filip ŠŤASTNÁ Natálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
CARCEA Laurentiu HOLMANNOVÁ Nataly STARLET BRNO TK OREL TELNICE
HUBYNETS Anatolij SÝKOROVÁ Marita STARLET BRNO TK OREL TELNICE
HLOŽEK Daniel ŠAJGALÍKOVÁ Zuzana Taneční klub Stabil
KŘIVÁNEK Vít SOUŠOVÁ Anna Taneční klub Stabil
TPV-Jun-II-STT (14:00 – 16:00) 0 přihlášených párů, 3 odhlášené páry. Předpověď
VALÁŠEK Viktor GANZAROVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
SVOJANOVSKÝ Štěpán KREISOVÁ Kristýna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
VLAHOVIČ Martin KŘIVÁNKOVÁ Sandra Taneční klub Stabil
TPV-Jun-I-LAT (16:30 – 18:30) 2 přihlášené páry, 5 odhlášených párů. Předpověď
ŠOBÁŇ Filip ŠŤASTNÁ Natálie TK ROKASO UHERSKÉ HRADIŠTĚ z.s.
VOJÍŘ Michal POKORNÁ Natálie STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KŘIVÁNEK Vít SOUŠOVÁ Anna Taneční klub Stabil
CARCEA Laurentiu HOLMANNOVÁ Nataly STARLET BRNO TK OREL TELNICE
HUBYNETS Anatolij SÝKOROVÁ Marita STARLET BRNO TK OREL TELNICE
HLOŽEK Daniel ŠAJGALÍKOVÁ Zuzana Taneční klub Stabil
KŘIVÁNEK Vít VLAHOVIČOVÁ Nela Taneční klub Stabil
TPV-Jun-II-LAT (15:00 – 17:00) 0 přihlášených párů, 3 odhlášené páry. Předpověď
VALÁŠEK Viktor GANZAROVÁ Eliška TK OLYMP OLOMOUC
SVOJANOVSKÝ Štěpán KREISOVÁ Kristýna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
VLAHOVIČ Martin KŘIVÁNKOVÁ Sandra Taneční klub Stabil
— dancerank.cz