Plzeň 2019 - Grand Prix Parkhotelu Plzeň

neděle 29.09.2019, Plzeň, Česko (ČSTS), 6 soutěží, 17 přihlášených párů

Děti-I-D-STT (12:15 – 12:45) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
GLATZEL Ondřej TCACI Maria Elena MZ Dance Team
Děti-I-D-LAT (14:00 – 14:45) 0 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
GLATZEL Ondřej TCACI Maria Elena MZ Dance Team
Děti-II-D-STT (12:15 – 12:45) 0 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
GLATZEL Ondřej TCACI Maria Elena MZ Dance Team
ŠÁFR Jan MACICHOVÁ Michaela TK TJ Sokol Lysá nad Labem
Děti-II-D-LAT (14:00 – 14:45) 0 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
GLATZEL Ondřej TCACI Maria Elena MZ Dance Team
ŠÁFR Jan MACICHOVÁ Michaela TK TJ Sokol Lysá nad Labem
Dospělí-A-STT (12:15 – 12:45) 7 přihlášených párů, 6 odhlášených párů. Předpověď
DRÁBEK Antonín KLOUČKOVÁ Julie Taneční škola Hes, o.s.
JAKUBČÍK Adam ŠVÁBENICKÁ Michaela MZ Dance Team Dospělí & Dospělí – M 
JUHÁS Ladislav ARNOLDOVÁ Barbora MZ Dance Team
TOMÁŠEK Martin MAZUCHOVÁ Wanda Taneční škola Hes, o.s.
VILD Jan MUSILOVÁ Ellen Kst SILUETA PRAHA Mládež & Mládež – A 135 F5
VRABLÍK Vojtěch HAVLOVÁ Klára Taneční klub Vavruška Mládež & Junior II – A 197 F3
ZEMAN Jaroslav ADAMCOVÁ Aneta Taneční klub Stabil Dospělí & Dospělí –
A 24 & B  68
KOŠEK Jan DRAHOŇOVSKÁ Barbora TK KOŠKOVI, z.s.
DOBRUSKÝ Patrik NOVÁKOVÁ Veronika COOL DANCE
FLORIAN Jakub HEGROVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
ŠIMKO Andrej ŠMRHOVÁ Marcela TK SPARTA PRAHA
KLÁPA Adam KRÁSOVÁ Aneta TK MAESTRO
KAPITÁN Filip RUDY Šarlota iDance Studio, z.s.
Dospělí-A-LAT (14:00 – 14:45) 10 přihlášených párů, 7 odhlášených párů. Předpověď
JAKUBČÍK Adam ŠVÁBENICKÁ Michaela MZ Dance Team Dospělí & Dospělí – A 197
KLÍMA Daniel PŠENIČKOVÁ Radka STK PRAHA
MEJVALD Michal ZUZÁNKOVÁ Michaela PAUL DANCE
SUCHÝ Zdeněk VĚTROVSKÁ Michaela Praha 517
SYNEK Martin ŠREJMOVÁ Adriana STK PRAHA
ŠAFÁŘ Ondřej JUNGWIRTHOVÁ Tereza BOHEMIA DANCE CLUB
VILD Jan MUSILOVÁ Ellen Kst SILUETA PRAHA Mládež & Mládež –
A 66 F1 & A  76 F2
VRABLÍK Vojtěch HAVLOVÁ Klára Taneční klub Vavruška Mládež & Junior II – A 30
WERTHAIM Jan KONSZKÁ Barbora TAPOS LITOMĚŘICE
ZHOUF Daniel VÁŇOVÁ Anna Taneční klub BONSTEP
KOŠEK Jan DRAHOŇOVSKÁ Barbora TK KOŠKOVI, z.s.
GILAR Ondřej NOVÁKOVÁ Eva TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
VALČUHA David ČAPKOVÁ Michaela STK PRAHA
FLORIAN Jakub HEGROVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
KLÁPA Adam KRÁSOVÁ Aneta TK MAESTRO
KAPITÁN Filip RUDY Šarlota iDance Studio, z.s.
ŠŤASTNÝ Josef HAJZNEROVÁ Aneta TK ASTRA PRAHA
— dancerank.cz