GRAND PRIX Hradec Králové a Mistrovství ČECH 2019

neděle 20.10.2019, Hradec Králové, Česko (ČSTS), 34 soutěží, 141 přihlášených párů

Děti-I-E-KOMBI (08:45 – 09:30) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
BARTOŠ Jakub VEVERKOVÁ Zuzana TAK DANCE KROK z.s.
BÍLÝ Šimon JANČEVSKÁ Ellen Altadance Sport Děti I & Děti I
JARKOVSKÝ Nikolas MRŇÁKOVÁ Viktorie TAK DANCE KROK z.s.
Olejnik Paweł Augustyniak Hanna Cordex Walbrzych , Poland
Děti-II-E-KOMBI (09:30 – 10:15) 7 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BARTOŠ Jakub VEVERKOVÁ Zuzana TAK DANCE KROK z.s.
BÍLÝ Šimon JANČEVSKÁ Ellen Altadance Sport Děti I & Děti I
ČESLA Jan ŠMIDRKALOVÁ Ema CTS PERFECT PARDUBICE Děti II & Děti II
JARKOVSKÝ Nikolas MRŇÁKOVÁ Viktorie TAK DANCE KROK z.s.
MACHOTA Pavel KUBÁLKOVÁ Aneta CTS PERFECT PARDUBICE
Olejnik Paweł Augustyniak Hanna Cordex Walbrzych , Poland
Zakrawacz Franciszek Wojnicka Lena Cordex Walbrzych, Poland
Jun-I-E-STT (08:30 – 09:15) 3 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
ČESLA Jan ŠMIDRKALOVÁ Ema CTS PERFECT PARDUBICE Děti II & Děti II – E 20
MACHOTA Pavel KUBÁLKOVÁ Aneta CTS PERFECT PARDUBICE
VESELÝ Vojtěch MÍŠKOVÁ Michaela Taneční klub BONSTEP
Jun-I-E-LAT (09:15 – 09:45) 2 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
ČESLA Jan ŠMIDRKALOVÁ Ema CTS PERFECT PARDUBICE Děti II & Děti II – E 28
MACHOTA Pavel KUBÁLKOVÁ Aneta CTS PERFECT PARDUBICE
CIMICKÝ Ondřej NEZBEDOVÁ Michaela TK CrossDance Kolín
Dospělí-E-STT (11:00 – 12:30) 3 přihlášené páry, 7 odhlášených párů.
FLÉGL Jan MARTINIKOVÁ Nikol CTS PERFECT PARDUBICE
JIRÁŇ Jakub VÁGNEROVÁ Anna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
OREL Tomáš ORLOVÁ Andrea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
BARTŮNĚK Petr HRADECKÁ Lucie Infinity Dance Team
BORTLÍK Martin VOLEŠOVÁ Eliška TK SPORT AGENCY PRAHA
VOTRUBA Matěj KULHÁNKOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
PEŠEK Dominik KŘIVSKÁ Adéla DANZA BRNO
KAYALIBAY Deniz Ali ČALOUNOVÁ Markéta TK KOŠKOVI, z.s.
MATURA Zdeněk KNOPFOVÁ Ondřejka Infinity Dance Team
BARTŮŠEK Adam PAUROVÁ Natálie CTS PERFECT PARDUBICE
Dospělí-E-LAT (12:00 – 13:00) 3 přihlášené páry, 9 odhlášených párů.
BERKUS Petr HRUŠTINCOVÁ Leona TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
FLÉGL Jan MARTINIKOVÁ Nikol CTS PERFECT PARDUBICE
FOLPRECHT Miroslav JANOUCHOVÁ Kristýna TK KZMJ JIČÍN Dospělí & Mládež – E 179 F2
BORTLÍK Martin VOLEŠOVÁ Eliška TK SPORT AGENCY PRAHA
DVOŘÁK Filip PLZENSKÁ Alžběta FUEGO ŘÍČANY
HORÁK Jan PECHÁČKOVÁ Veronika FUEGO ŘÍČANY
KLÁŠTERKA Jan MAZUCHOVÁ Wanda Taneční škola Hes, o.s.
MACELA Matěj DEMKOVÁ Zuzana CTS PERFECT PARDUBICE
PEŠEK Dominik KŘIVSKÁ Adéla DANZA BRNO
KAYALIBAY Deniz Ali ČALOUNOVÁ Markéta TK KOŠKOVI, z.s.
VOJTÍŠEK Martin POLÁŠKOVÁ Rozálie CTS PERFECT PARDUBICE
MALINA Marek JAROŠOVÁ Magdaléna PAUL DANCE
Jun-I-D-STT (08:30 – 09:15) 1 přihlášený pár, 2 odhlášené páry.
BEJBL Filip WENZLOVÁ Valerie TK TJ Sokol Lysá nad Labem Děti II & Děti II – D 39 F1
ZIMA Jakub SOCHOROVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
KRČEK Jakub KITLEROVÁ Tereza TAK DANCE KROK z.s.
Jun-I-D-LAT (09:15 – 09:45) 2 přihlášené páry, 3 odhlášené páry.
BEJBL Filip WENZLOVÁ Valerie TK TJ Sokol Lysá nad Labem Děti II & Děti II – D 20
VESELÝ Vojtěch MÍŠKOVÁ Michaela Taneční klub BONSTEP
ZIMA Jakub SOCHOROVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
CIMICKÝ Ondřej NEZBEDOVÁ Michaela TK CrossDance Kolín
KRČEK Jakub KITLEROVÁ Tereza TAK DANCE KROK z.s.
Jun-II-D-STT (08:30 – 09:15) 0 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
PFEIFER Adam PERKNEROVÁ Anna TK KZMJ JIČÍN
KRČEK Jakub KITLEROVÁ Tereza TAK DANCE KROK z.s.
Jun-II-D-LAT (09:15 – 09:45) 1 přihlášený pár, 4 odhlášené páry.
VESELÝ Vojtěch MÍŠKOVÁ Michaela Taneční klub BONSTEP
KRČEK Jakub KITLEROVÁ Tereza TAK DANCE KROK z.s.
PFEIFER Adam PERKNEROVÁ Anna TK KZMJ JIČÍN
SOUČEK Adam KRAMEŠOVÁ Natálie BENE DANCE ART TEAM
CIMICKÝ Ondřej NEZBEDOVÁ Michaela TK CrossDance Kolín
Jun-II-B-STT (08:45 – 09:30) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů. Předpověď
PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO
TARABA Patrik PETŘÍČKOVÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s. Junior II & Junior II –
B 106 & C  9
VÁVRA Jan KAVKOVÁ Valerie TK KZMJ JIČÍN Junior II & Junior I – B 140 F4
Zalko Szymon Nemcova Martina Nela CORDEX Walbrzych, Polsko
Jun-II-B-LAT (09:30 – 10:15) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů. Předpověď
PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PIESCHE Tadeáš VYKOUKALOVÁ Sabina Altadance Sport
TARABA Patrik PETŘÍČKOVÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s. Junior II & Junior II –
B 24 & B  0
Zalko Szymon Nemcova Martina Nela CORDEX Walbrzych, Polsko
Dospělí-D-STT (12:00 – 12:30) 0 přihlášených párů, 6 odhlášených párů.
HAVELKA Jan ŠPINAROVÁ Veronika TK KZMJ JIČÍN
MÍL Marek VOSÁHLOVÁ Tereza Taneční klub BONSTEP
VOJTÍŠEK Martin POLÁŠKOVÁ Rozálie CTS PERFECT PARDUBICE
HEJDUŠEK Jan LIŠKOVÁ Barbora Infinity Dance Team
NEDĚLA Jakub Uwe NEUWIRTHOVÁ Magda Taneční a sportovní klub Opava
KAVICKÝ Matias HARBICHOVÁ Kristýna Klub sportovního tance Jesenicka Mládež & Junior II – D 83 F1
Dospělí-D-LAT (12:45 – 13:00) 0 přihlášených párů, 7 odhlášených párů.
BOUZEK Jakub BURIANOVÁ Anežka Infinity Dance Team
HORÁK Martin KLASOVÁ Kristýna TKG HLINSKO
MUK Filip PROFOTOVÁ Martina FUEGO ŘÍČANY
VOTRUBA Matěj KULHÁNKOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
KOMÁREK Jakub MILAROVÁ Kamila TK OLYMP OLOMOUC
SEIDEL Daniel KREJZOVÁ Kateřina TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
BARTŮŠEK Adam PAUROVÁ Natálie CTS PERFECT PARDUBICE
Dospělí-C-STT (12:45 – 13:30) 4 přihlášené páry, 2 odhlášené páry.
FOLPRECHT Miroslav JANOUCHOVÁ Kristýna TK KZMJ JIČÍN Dospělí & Mládež – C 88 F1
KUBA Ondřej JOZÍFOVÁ Kateřina CTS PERFECT PARDUBICE Dospělí & Dospělí –
C 150 F2 & C  168 F3
SÝKORA René CHLEBUSOVÁ Vendula KST KD HLUČÍN Mládež & Mládež –
C 5 & E  0
ŽALOUDEK Luboš NIŠČÁKOVÁ Adéla TŠ Novákovi Kutná Hora z.s. Dospělí & Mládež –
C 13 & D  208 F3
ZLATNÍK Filip KOLDOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
KOMÁREK Jakub MILAROVÁ Kamila TK OLYMP OLOMOUC
Dospělí-C-LAT (14:00 – 15:00) 7 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
BLAŽEK Martin VOLEJNÍKOVÁ Jana TK HAPPY DANCE
KAVICKÝ Matias HARBICHOVÁ Kristýna Klub sportovního tance Jesenicka Mládež & Junior II – C 88 F2
KAVKA Viktor ČECHOVÁ Pavlína TK KZMJ JIČÍN Mládež & Dospělí – C 82
KOTRČ Michal JAN Yasmin Taneční klub BONSTEP
Kulski Jędrzej Kulska Hanna Cordex Walbrzych , Poland
SÝKORA René CHLEBUSOVÁ Vendula KST KD HLUČÍN Mládež & Mládež –
C 61 & E  0
ŽALOUDEK Luboš NIŠČÁKOVÁ Adéla TŠ Novákovi Kutná Hora z.s. Dospělí & Mládež –
D 70 F1 & C  45
MÍL Marek VOSÁHLOVÁ Tereza Taneční klub BONSTEP
PERUTKA Tomáš VALJAŠKOVÁ Pavlína Infinity Dance Team
ZATLOUKAL Pavel ZATLOUKALOVÁ Anna TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
MÜLLER Dominik ČINČUROVÁ Adeline TK KOŠKOVI, z.s.
Dospělí-B-STT (14:00 – 14:30) 3 přihlášené páry, 3 odhlášené páry. Předpověď
Kulski Jędrzej Kulska Hanna Cordex Walbrzych , Poland
PROCHÁZKA Adam ZEMANOVÁ Eliška Taneční klub BONSTEP
ZEMAN Zdeněk CHVASTEKOVÁ Štěpánka CTS PERFECT PARDUBICE Dospělí & Dospělí –
C 88 F3 & B  67 F1
HORÁK Martin KLASOVÁ Kristýna TKG HLINSKO
NGUYEN Duc Anh MITTAGOVÁ Barbora Infinity Dance Team
KAVKA Viktor ČECHOVÁ Pavlína TK KZMJ JIČÍN Mládež & Dospělí – B 120 F2
Dospělí-B-LAT (14:30 – 15:30) 5 přihlášených párů, 7 odhlášených párů. Předpověď
KUDLÁČEK Kristián KUDLÁČKOVÁ Sára LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA Junior II & Dospělí –
B 28 F1 & D  19
MAČEK Petr ŠIMŮNKOVÁ Kateřina Taneční klub BONSTEP Dospělí & Mládež – B 7
PROCHÁZKA Adam ZEMANOVÁ Eliška Taneční klub BONSTEP
VÁLEK Lukáš SMEJKALOVÁ Kateřina Taneční klub BONSTEP
ZEMAN Zdeněk CHVASTEKOVÁ Štěpánka CTS PERFECT PARDUBICE Dospělí & Dospělí –
B 62 F1 & A  227 F2
KOPECKÝ Jakub NOVÁ Marie CTS PERFECT PARDUBICE
LIŠKA Petr FIŘTOVÁ Iveta TŠ DANCE MANŽELŮ CÍCHOVÝCH, s.r.o.
NGUYEN Duc Anh MITTAGOVÁ Barbora Infinity Dance Team
THEIN Filip MAJIDOVÁ Joana FUEGO ŘÍČANY
ZLATNÍK Filip KOLDOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
PISULA David SMIEŠKOVÁ Klára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
NEDĚLA Jakub Uwe NEUWIRTHOVÁ Magda Taneční a sportovní klub Opava
Senioři-I-D-STT (09:45 – 10:45) 5 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
BŘEZINA Jiří BŘEZINOVÁ Lucie Taneční škola Hes, o.s.
MAREK Milan PIVOŇKOVÁ Monika KAT ZBRASLAV
OREL Tomáš ORLOVÁ Andrea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
PYTELA Ondřej PYTELOVÁ Markéta TK ALL-4-DANCE NERATOVICE Senior I & Senior I – E 7
VYTLAČIL Jiří VYTLAČILOVÁ Miluše STYLKLUB VARNSDORF
BÁRTA Roman BÁRTOVÁ Miloslava Infinity Dance Team
HORÁČEK Miroslav HORÁČKOVÁ Jana Infinity Dance Team
SCHORGE Walter HANÁKOVÁ Martina TŠ Standardklub Praha
BRABEC Michal KONOPKOVÁ Radmila Infinity Dance Team
Senioři-I-D-LAT (10:30 – 11:30) 4 přihlášené páry, 4 odhlášené páry.
GERGELITS Vojtěch GERGELITS Markéta TK ASTRA PRAHA
MÜLLER Jakub MALÁ Jitka Olomouc 9 Dospělí & Senior I –
D 0 & E  0
PYTELA Ondřej PYTELOVÁ Markéta TK ALL-4-DANCE NERATOVICE Senior I & Senior I – E 66
SEDLÁČEK Jiří SEDLÁČKOVÁ Kateřina Taneční klub Vavruška Senior II & Senior II – D 112 F2
VYTLAČIL Jiří VYTLAČILOVÁ Miluše STYLKLUB VARNSDORF
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s.
DUFEK Petr ZAJÍČKOVÁ Dagmar TK SPARTA PRAHA Senior III & Senior II – D 65 F2
BRABEC Michal KONOPKOVÁ Radmila Infinity Dance Team
Senioři-I-C-STT (09:45 – 10:45) 8 přihlášených párů, 5 odhlášených párů.
DRBALA Radek HRADECKÁ Lenka TK ASTRA PRAHA Senior I & Senior I – C 31
MAREK Milan PIVOŇKOVÁ Monika KAT ZBRASLAV
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s. Senior II & Senior II – E 47 F1
PICEK Jaroslav PICKOVÁ Marcela TK KZMJ JIČÍN Senior III & Senior II – C 18
PUČ Lukáš KUČOVÁ Věra KAT ZBRASLAV
SEDLÁČEK Jiří SEDLÁČKOVÁ Kateřina Taneční klub Vavruška Senior II & Senior II – D 174 F3
TRUHLÁŘ Jiří TRUHLÁŘOVÁ Martina TK NIKÉ BRNO Senior I & Senior I – C 39
ZADUBAN Marek ZADUBANOVÁ Markéta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
HORÁČEK Miroslav HORÁČKOVÁ Jana Infinity Dance Team
HUBÁČEK Radomír HUBÁČKOVÁ Marie TK HENZÉLY-SWING
SCHORGE Walter HANÁKOVÁ Martina TŠ Standardklub Praha
ZADUBAN Marek ZADUBANOVÁ Markéta Velatice
Üvegeš Marcel Üvegeš Henrieta TK SAMBED Rožňava, Slovensko
Senioři-I-C-LAT (10:30 – 11:30) 6 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
BERAN Vojtěch KOVAČÍKOVÁ Tereza TK OLYMP OLOMOUC Senior I & Dospělí – D 214 F4
MÜLLER Jakub MALÁ Jitka Olomouc 9 Dospělí & Senior I –
D 0 & E  0
NOVÁK Stanislav ELIÁŠKOVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA Senior I & Dospělí –
D 0 & C  86
PEK Jiří POKORNÁ Jana Taneční škola Hes, o.s.
PYTELA Ondřej PYTELOVÁ Markéta TK ALL-4-DANCE NERATOVICE Senior I & Senior I – E 66
ZADUBAN Marek ZADUBANOVÁ Markéta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
NOVÁK Stanislav HUDCOVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA Senior I & Dospělí –
D 0 & C  86
ZADUBAN Marek ZADUBANOVÁ Markéta Velatice
Üvegeš Marcel Üvegeš Henrieta TK SAMBED Rožňava, Slovensko
VYTLAČIL Jiří VYTLAČILOVÁ Miluše STYLKLUB VARNSDORF
Senioři-I-B-STT (14:00 – 14:45) 8 přihlášených párů, 2 odhlášené páry. Předpověď
BERAN Vojtěch KOVAČÍKOVÁ Tereza TK OLYMP OLOMOUC Senior I & Dospělí – B 57 F1
ČADÍLEK Pavel ČADÍLKOVÁ Karolina TK OLYMP OLOMOUC Senior I & Senior I – B 57 F1
DUFEK Petr ZAJÍČKOVÁ Dagmar TK SPARTA PRAHA Senior III & Senior II – B 0
MACOUREK Ondřej MACOURKOVÁ Lucie TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
PEK Jiří POKORNÁ Jana Taneční škola Hes, o.s.
SCHINDLER Jaroslav SCHINDLEROVÁ Irena TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. Senior II & Senior II – B 38
ŠEDA Roman ŠEDOVÁ Ivana TK KZMJ JIČÍN Senior II & Senior II – B 0
ŠPIŘÍK Martin SVOJANOVSKÁ Vilma STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KŘELINA Petr KŘELINOVÁ Stáňa TK SPARTA PRAHA
STECKER Milan STECKEROVÁ Eva KST QUICK OLOMOUC
Senioři-I-B-LAT (11:00 – 12:00) 5 přihlášených párů, 1 odhlášený pár. Předpověď
APOLENÁŘ Miroslav BARTOŠEKOVÁ Irena KST Swing Kroměříž Senior I & Senior II –
B 186 F1 & C  216 F2
BLAŽEK Martin VOLEJNÍKOVÁ Jana TK HAPPY DANCE
ČADÍLEK Pavel ČADÍLKOVÁ Karolina TK OLYMP OLOMOUC Senior I & Senior I – B 94 F1
MLEJNSKÝ Jan KAMÍNKOVÁ Pavla TŠ Standardklub Praha
TRUHLÁŘ Jiří TRUHLÁŘOVÁ Martina TK NIKÉ BRNO Senior I & Senior I – B 26
PÁNEK Petr PÁNKOVÁ Zdeňka FUEGO ŘÍČANY
Senioři-I-A-STT (11:00 – 12:15) 6 přihlášených párů, 6 odhlášených párů. Předpověď
DURDOVIČ Jan BEDRNÍČKOVÁ Lenka STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM Senior I & Senior I – B 137 F5
KRAJČA Zbyněk ZAPLETALOVÁ Marika TK FORTUNA ZLÍN z.s.
NOVÁK Stanislav ELIÁŠKOVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA Senior I & Dospělí – A 82 F2
RYBA Jaroslav DVOŘÁČKOVÁ Tereza Magdalena KAT ZBRASLAV Senior II & Senior II –
M  & B  184
RYČ David RYČOVÁ Lucie TK ADMIRA Senior I & Senior II – B 21
SUCHÝ Zdeněk SLAVÍČKOVÁ Hana Praha 517
NOVÁK Stanislav HUDCOVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA Senior I & Dospělí – A 82 F2
ČAPEK Michal ČAPKOVÁ Ivana TK SPARTA PRAHA
NOVOBILSKÝ Dalimil NOVOBILSKÁ Pavla Kateřinice
STECKER Milan STECKEROVÁ Eva KST QUICK OLOMOUC
HAMAN Pavel BERESTYUK Iryna KAT ZBRASLAV
MACOUREK Ondřej MACOURKOVÁ Lucie TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
Senioři-I-A-LAT (14:30 – 15:45) 3 přihlášené páry, 5 odhlášených párů. Předpověď
APOLENÁŘ Miroslav BARTOŠEKOVÁ Irena KST Swing Kroměříž Senior I & Senior II –
B 186 F1 & C  216 F2
BLAŽEK Martin VOLEJNÍKOVÁ Jana TK HAPPY DANCE
ČADÍLEK Pavel ČADÍLKOVÁ Karolina TK OLYMP OLOMOUC Senior I & Senior I – B 94 F1
Pachuta Pawel Szczesna Malgorzata TANGO , Gdańsk
DURCHÁNEK Stanislav ŠEBKOVÁ Kateřina STK PRAHA
LIŠKA Petr FIŘTOVÁ Iveta TŠ DANCE MANŽELŮ CÍCHOVÝCH, s.r.o.
TRUHLÁŘ Jiří TRUHLÁŘOVÁ Martina TK NIKÉ BRNO Senior I & Senior I – B 26
VALČUHA David ČAPKOVÁ Michaela STK PRAHA
Senioři-II-D-STT (13:15 – 13:45) 7 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
BÁRTA Roman BÁRTOVÁ Miloslava Infinity Dance Team
BŘEZINA Jiří BŘEZINOVÁ Lucie Taneční škola Hes, o.s.
ČMOLÍK Pavel ČMOLÍKOVÁ Věra Taneční škola Hes, o.s. Senior III & Senior III – E 0
MAREK Milan PIVOŇKOVÁ Monika KAT ZBRASLAV
OREL Tomáš ORLOVÁ Andrea STARLET BRNO TK OREL TELNICE
Polesiuk Witold Polesiuk Magdalena Cordex Walbrzych, Poland
VYTLAČIL Jiří VYTLAČILOVÁ Miluše STYLKLUB VARNSDORF
SCHORGE Walter HANÁKOVÁ Martina TŠ Standardklub Praha
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s.
HORÁČEK Miroslav HORÁČKOVÁ Jana Infinity Dance Team
BRABEC Michal KONOPKOVÁ Radmila Infinity Dance Team
Senioři-II-D-LAT (14:30 – 16:00) 3 přihlášené páry, 5 odhlášených párů.
ČMOLÍK Pavel ČMOLÍKOVÁ Věra Taneční škola Hes, o.s. Senior III & Senior III – E 0
DUFEK Petr ZAJÍČKOVÁ Dagmar TK SPARTA PRAHA Senior III & Senior II – D 65 F2
PLEYER Karel PLEYEROVÁ Radka TAPOS LITOMĚŘICE Senior II & Senior II – D 140 F2
VYTLAČIL Jiří VYTLAČILOVÁ Miluše STYLKLUB VARNSDORF
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s.
ŠKVOR Václav ŠKVOROVÁ Jana TK DanceTime
BRABEC Michal KONOPKOVÁ Radmila Infinity Dance Team
SEDLÁČEK Jiří SEDLÁČKOVÁ Kateřina Taneční klub Vavruška Senior II & Senior II – D 112 F2
Senioři-II-C-LAT (14:30 – 16:15) 5 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BŘÍZA Lubomír BŘÍZOVÁ Ivana TK LINIE Poděbrady
NOVOTNÝ Petr ŠOBOVÁ Radka TAK DANCE KROK z.s. Senior II & Senior II – E 66 F2
PEK Jiří POKORNÁ Jana Taneční škola Hes, o.s.
VYTLAČIL Jiří VYTLAČILOVÁ Miluše STYLKLUB VARNSDORF
ZADUBAN Marek ZADUBANOVÁ Markéta STARLET BRNO TK OREL TELNICE
ZADUBAN Marek ZADUBANOVÁ Markéta Velatice
ŠKVOR Václav ŠKVOROVÁ Jana TK DanceTime
Senioři-II-B-STT (12:45 – 13:45) 6 přihlášených párů, 4 odhlášené páry. Předpověď
BŘÍZA Lubomír BŘÍZOVÁ Ivana TK LINIE Poděbrady
DUFEK Petr ZAJÍČKOVÁ Dagmar TK SPARTA PRAHA Senior III & Senior II – B 0
PEK Jiří POKORNÁ Jana Taneční škola Hes, o.s.
SCHINDLER Jaroslav SCHINDLEROVÁ Irena TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. Senior II & Senior II – B 38
ŠEDA Roman ŠEDOVÁ Ivana TK KZMJ JIČÍN Senior II & Senior II – B 0
ŠPIŘÍK Martin SVOJANOVSKÁ Vilma STARLET BRNO TK OREL TELNICE
KŘELINA Petr KŘELINOVÁ Stáňa TK SPARTA PRAHA
STECKER Milan STECKEROVÁ Eva KST QUICK OLOMOUC
PÁNEK Petr PÁNKOVÁ Zdeňka FUEGO ŘÍČANY
SMĚLÝ Petr SMĚLÁ Alena Dance Studio Starlight, z.s.
Senioři-II-A-STT (12:00 – 13:15) 8 přihlášených párů, 5 odhlášených párů. Předpověď
BRICH Jiří BRICHOVÁ Jitka TK SPARTA PRAHA Senior II & Senior II – A 15
ČAPEK Michal ČAPKOVÁ Ivana TK SPARTA PRAHA
KOLAŘÍK Martin MLČKOVÁ Eva Dance Studio Starlight, z.s. Senior II & Senior I – A 58 F1
MLEJNSKÝ Jan KAMÍNKOVÁ Pavla TŠ Standardklub Praha
PLEYER Karel PLEYEROVÁ Radka TAPOS LITOMĚŘICE Senior II & Senior II – A 53
RYBA Jaroslav DVOŘÁČKOVÁ Tereza Magdalena KAT ZBRASLAV Senior II & Senior II –
M  & B  184
RYČ David RYČOVÁ Lucie TK ADMIRA Senior I & Senior II – B 21
ŠPIŘÍK Martin SVOJANOVSKÁ Vilma STARLET BRNO TK OREL TELNICE
FAJKUS Roman FAJKUSOVÁ Monika DANCE STUDIO OSTRAVA
NOVOBILSKÝ Dalimil NOVOBILSKÁ Pavla Kateřinice
TÁBORSKÝ Michal KŘÍŽOVÁ Irena TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
STECKER Milan STECKEROVÁ Eva KST QUICK OLOMOUC
HRABAL Pavel HRABALOVÁ Lenka TK OLYMP OLOMOUC
Senioři-III-B-STT (12:00 – 12:30) 0 přihlášených párů, 2 odhlášené páry. Předpověď
SMĚLÝ Petr SMĚLÁ Alena Dance Studio Starlight, z.s.
ŠKVOR Václav ŠKVOROVÁ Jana TK DanceTime
Dospělí-E,D,C,B-STT (13:15 – 14:00) 6 přihlášených párů, 10 odhlášených párů. Předpověď
FOLPRECHT Miroslav JANOUCHOVÁ Kristýna TK KZMJ JIČÍN Dospělí & Mládež – C 88 F1
KAVICKÝ Matias HARBICHOVÁ Kristýna Klub sportovního tance Jesenicka Mládež & Junior II – D 83 F1
MACOUREK Ondřej MACOURKOVÁ Lucie TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
PROCHÁZKA Adam ZEMANOVÁ Eliška Taneční klub BONSTEP
ZEMAN Zdeněk CHVASTEKOVÁ Štěpánka CTS PERFECT PARDUBICE Dospělí & Dospělí –
C 88 F3 & B  67 F1
ŽALOUDEK Luboš NIŠČÁKOVÁ Adéla TŠ Novákovi Kutná Hora z.s. Dospělí & Mládež –
C 13 & D  208 F3
SÝKORA René CHLEBUSOVÁ Vendula KST KD HLUČÍN Mládež & Mládež –
C 5 & E  0
NGUYEN Duc Anh MITTAGOVÁ Barbora Infinity Dance Team
ZLATNÍK Filip KOLDOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
HORÁK Jan JIRÁNKOVÁ Zuzana FUEGO ŘÍČANY
SMĚLÝ Petr SMĚLÁ Alena Dance Studio Starlight, z.s.
KOMÁREK Jakub MILAROVÁ Kamila TK OLYMP OLOMOUC
HEJDUŠEK Jan LIŠKOVÁ Barbora Infinity Dance Team
MATURA Zdeněk KNOPFOVÁ Ondřejka Infinity Dance Team
JIRÁŇ Jakub VÁGNEROVÁ Anna STARLET BRNO TK OREL TELNICE
BARTŮŠEK Adam PAUROVÁ Natálie CTS PERFECT PARDUBICE
Dospělí-E,D,C,B-LAT (15:15 – 16:15) 8 přihlášených párů, 11 odhlášených párů. Předpověď
KAVICKÝ Matias HARBICHOVÁ Kristýna Klub sportovního tance Jesenicka Mládež & Junior II – C 88 F2
KAVKA Viktor ČECHOVÁ Pavlína TK KZMJ JIČÍN Mládež & Dospělí – C 82
KUDLÁČEK Kristián KUDLÁČKOVÁ Sára LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA Junior II & Dospělí –
B 28 F1 & D  19
MAČEK Petr ŠIMŮNKOVÁ Kateřina Taneční klub BONSTEP Dospělí & Mládež – B 7
SÝKORA René CHLEBUSOVÁ Vendula KST KD HLUČÍN Mládež & Mládež –
C 61 & E  0
VÁLEK Lukáš SMEJKALOVÁ Kateřina Taneční klub BONSTEP
ZEMAN Zdeněk CHVASTEKOVÁ Štěpánka CTS PERFECT PARDUBICE Dospělí & Dospělí –
B 62 F1 & A  227 F2
ŽALOUDEK Luboš NIŠČÁKOVÁ Adéla TŠ Novákovi Kutná Hora z.s. Dospělí & Mládež –
D 70 F1 & C  45
BOUZEK Jakub BURIANOVÁ Anežka Infinity Dance Team
LIŠKA Petr FIŘTOVÁ Iveta TŠ DANCE MANŽELŮ CÍCHOVÝCH, s.r.o.
MUK Filip PROFOTOVÁ Martina FUEGO ŘÍČANY
NGUYEN Duc Anh MITTAGOVÁ Barbora Infinity Dance Team
PERUTKA Tomáš VALJAŠKOVÁ Pavlína Infinity Dance Team
THEIN Filip MAJIDOVÁ Joana FUEGO ŘÍČANY
ZATLOUKAL Pavel ZATLOUKALOVÁ Anna TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
ZLATNÍK Filip KOLDOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
PISULA David SMIEŠKOVÁ Klára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
BLAŽEK Martin VOLEJNÍKOVÁ Jana TK HAPPY DANCE
BARTŮŠEK Adam PAUROVÁ Natálie CTS PERFECT PARDUBICE
— dancerank.cz