Velká cena, Planá nad Lužnicí, 21. ročník (původně Tábora)

neděle 06.10.2019, Planá nad Lužnicí, Česko (ČSTS), 30 soutěží, 182 přihlášených párů

Děti-II-D-STT (09:25 – 09:45) 3 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
ŘÍHA Matyáš PIXOVÁ Kateřina TK TJ Sokol Lysá nad Labem Děti II & Děti II –
D 81 F2 & E  184 F3
SOBOTKA Ondřej MARES Elen TŠ ATAK TÁBOR
TOUREK Jakub JELENOVÁ Monika TŠ ATAK TÁBOR
GRUSS Martin KAISEROVÁ Vanessa TK SPARTA PRAHA
Děti-II-D-LAT (11:10 – 11:30) 2 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
STANO Jan SKALKOVÁ Zuzana TŠ ATAK TÁBOR
TOUREK Jakub JELENOVÁ Monika TŠ ATAK TÁBOR
Děti-II-C-STT (09:30 – 09:50) 4 přihlášené páry, 2 odhlášené páry.
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti I – C 153 F5
GREGORIADES Fabian KUZMENKOVA Daria Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
HRAZÁNEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jasmina Jistebnice
STANO Jan SKALKOVÁ Zuzana TŠ ATAK TÁBOR
MUSIL Jan ŠIMŮNKOVÁ Karolína MZ Dance Team
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Jun-I-D-STT (08:50 – 09:15) 6 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ANDREAS Matyáš KOUDELKOVÁ Adéla TŠ ATAK TÁBOR
NEZKUSIL David MUŽÍKOVÁ Michaela TK SPARTA PRAHA
ŘÍHA Matyáš PIXOVÁ Kateřina TK TJ Sokol Lysá nad Labem Děti II & Děti II –
D 81 F2 & E  184 F3
SOBOTKA Ondřej MARES Elen TŠ ATAK TÁBOR
SOUKENÍK Andrej TRNKOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
TOUREK Jakub JELENOVÁ Monika TŠ ATAK TÁBOR
GRUSS Martin KAISEROVÁ Vanessa TK SPARTA PRAHA
Jun-I-D-LAT (09:40 – 10:00) 6 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
ANDREAS Matyáš KOUDELKOVÁ Adéla TŠ ATAK TÁBOR
NEZKUSIL David MUŽÍKOVÁ Michaela TK SPARTA PRAHA
SKALKA Daniel LOJDOVÁ Viktorie TŠ ATAK TÁBOR
SOUKENÍK Andrej TRNKOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
STANO Jan SKALKOVÁ Zuzana TŠ ATAK TÁBOR
TOUREK Jakub JELENOVÁ Monika TŠ ATAK TÁBOR
Děti-II-C-LAT (11:00 – 11:20) 5 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti I – C 79 F1
GREGORIADES Fabian KUZMENKOVA Daria Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
HRAZÁNEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jasmina Jistebnice
ŘÍHA Matyáš PIXOVÁ Kateřina TK TJ Sokol Lysá nad Labem Děti II & Děti II – C 22
SOBOTKA Ondřej MARES Elen TŠ ATAK TÁBOR
MUSIL Jan ŠIMŮNKOVÁ Karolína MZ Dance Team
GRUSS Martin KAISEROVÁ Vanessa TK SPARTA PRAHA
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Jun-I-C-STT (08:50 – 09:15) 6 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti I – C 153 F5
HRAZÁNEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jasmina Jistebnice
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
SKALKA Daniel LOJDOVÁ Viktorie TŠ ATAK TÁBOR
STANO Jan SKALKOVÁ Zuzana TŠ ATAK TÁBOR
ZAVODNOV Daniil VÁVROVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA
MUSIL Jan ŠIMŮNKOVÁ Karolína MZ Dance Team
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Jun-I-C-LAT (09:50 – 10:10) 7 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti I – C 79 F1
HRAZÁNEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jasmina Jistebnice
CHYTIL Martin PTÁČKOVÁ Kateřina COOL DANCE
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
ŘÍHA Matyáš PIXOVÁ Kateřina TK TJ Sokol Lysá nad Labem Děti II & Děti II – C 22
SOBOTKA Ondřej MARES Elen TŠ ATAK TÁBOR
ZAVODNOV Daniil VÁVROVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA
MUSIL Jan ŠIMŮNKOVÁ Karolína MZ Dance Team
GRUSS Martin KAISEROVÁ Vanessa TK SPARTA PRAHA
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Jun-II-D-STT (08:50 – 09:15) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
ANDREAS Matyáš KOUDELKOVÁ Adéla TŠ ATAK TÁBOR
NEZKUSIL David MUŽÍKOVÁ Michaela TK SPARTA PRAHA
SOUKENÍK Andrej TRNKOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
SUCHÝ Filip NEVOSADOVÁ Šárka TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava Junior II & Junior I – D 8
Jun-II-D-LAT (09:40 – 10:00) 6 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ANDREAS Matyáš KOUDELKOVÁ Adéla TŠ ATAK TÁBOR
NEZKUSIL David MUŽÍKOVÁ Michaela TK SPARTA PRAHA
SKALKA Daniel LOJDOVÁ Viktorie TŠ ATAK TÁBOR
SOUKENÍK Andrej TRNKOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
SUCHÝ Filip NEVOSADOVÁ Šárka TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava Junior II & Junior I – D 17
ŠEMBERA František ŠVEJDOVÁ Kateřina FUEGO ŘÍČANY
KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA
Jun-II-C-STT (08:50 – 09:15) 5 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
KLEE Danny KUTHANOVÁ Karolína Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč Junior II & Junior I –
D 39 & C  18
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
SKALKA Daniel LOJDOVÁ Viktorie TŠ ATAK TÁBOR
ŠTUMPF Jakub ŠTUMPFOVÁ Kristýna Kst SILUETA PRAHA
ZAVODNOV Daniil VÁVROVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA
KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA
Jun-II-C-LAT (09:50 – 10:10) 7 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
CHYTIL Martin PTÁČKOVÁ Kateřina COOL DANCE
KLEE Danny KUTHANOVÁ Karolína Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč Junior II & Junior I –
D 173 F4 & C  16
NEŠUTA Martin VENCLOVÁ Veronika Tanec Kladno
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
ŠTUMPF Jakub ŠTUMPFOVÁ Kristýna Kst SILUETA PRAHA
TÝBL Matyáš TÝBLOVÁ Karolína FUEGO ŘÍČANY
ZAVODNOV Daniil VÁVROVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA
Dospělí-D-STT (14:00 – 14:30) 13 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ČERNÝ Jan PÍSKOVÁ Lucie Taneční škola Hes, o.s. Dospělí & Dospělí – D 10
HAVELKA Jan ŠPINAROVÁ Veronika TK KZMJ JIČÍN
HEMZA Martin ČERVENKOVÁ Agáta TŠ ATAK TÁBOR
HORÁK Jan JIRÁNKOVÁ Zuzana FUEGO ŘÍČANY
HRONEK Vojtěch ČERNÁ Zuzana TK Dance Direction Mládež & Mládež –
D 84 F1 & E  27
KRÁL Filip DOLEŽALOVÁ Barbora TKG HLINSKO
KUNEŠ Jan KUNOVÁ Ema TK SPARTA PRAHA Mládež & Junior II – D 230 F4
LAZORIK Lukáš NOSKOVÁ Alexandra TK DanceTime
LE QUY Anh Vu LINTYMEROVÁ Eliška Taneční škola Hes, o.s.
PISULA David SMIEŠKOVÁ Klára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
VOJTÍŠEK Martin POLÁŠKOVÁ Rozálie CTS PERFECT PARDUBICE Mládež & Mládež – D 152 F7
VOTRUBA David ŽATECKÁ Michaela Taneční škola Hes, o.s. Dospělí & Dospělí – D 123 F1
ŽOUDLÍK Václav FANTOVÁ Tereza COOL DANCE
ŠULISTA Kristián Petr STRNADOVÁ Andrea Hrdějovice
Dospělí-D-LAT (15:15 – 15:45) 7 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
BOUZEK Jakub BURIANOVÁ Anežka Infinity Dance Team Dospělí & Junior II – C 15
ČERNÝ Jan PÍSKOVÁ Lucie Taneční škola Hes, o.s. Dospělí & Dospělí –
C 0 & D  11
HEMZA Martin ČERVENKOVÁ Agáta TŠ ATAK TÁBOR
HORÁK Martin KLASOVÁ Kristýna TKG HLINSKO
HRDINKA Tomáš JANDEROVÁ Kateřina Taneční škola Hes, o.s.
HRONEK Vojtěch ČERNÁ Zuzana TK Dance Direction Mládež & Mládež –
D 140 F1 & E  7
PARDUBSKÝ Vojtěch ABRAHÁMOVÁ Anna TK DanceTime Mládež & Mládež – C 42
BARTŮŠEK Adam PAUROVÁ Natálie CTS PERFECT PARDUBICE
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
MATERNA Tomáš MÜHLOVÁ Evelína STK PRAHA
ŠULISTA Kristián Petr STRNADOVÁ Andrea Hrdějovice
Dospělí-C-STT (13:50 – 14:20) 11 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
COCERJENCO Calin JELÍNKOVÁ Leontina TK SPARTA PRAHA
HAVEL Jiří HAVLOVÁ Eliška TK Dance Direction Mládež & Mládež – C 115 F1
JIRÁSEK Martin KITLEROVÁ Petra TK SPARTA PRAHA Dospělí & Senior I –
C 63 F2 & M 
KUDROŇ Jakub ŠTAFFOVÁ Jana Taneční škola Hes, o.s.
PARDUBSKÝ Vojtěch ABRAHÁMOVÁ Anna TK DanceTime Mládež & Mládež – B 0
PUČIL Martin SEKAVOVÁ Barbora Český Krumlov 1
PUČIL Petr VELACKOVÁ Natálie Český Krumlov 1
RYBNÍČEK Jakub RYBNÍČKOVÁ Daniela Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
SLATINKA Daniel GALAŠOVÁ Zuzana TK ASTRA PRAHA
THEIN Filip VALÍKOVÁ Klára FUEGO ŘÍČANY Dospělí & Dospělí – C 57 F2
URBÁNEK Lukáš ZETKOVÁ Viktorie ATK STANDARD CHEB
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
ŽALOUDEK Luboš NIŠČÁKOVÁ Adéla TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
Dospělí-C-LAT (15:10 – 15:35) 9 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
FEJTEK Tomáš FUXOVÁ Patricie TSK SALTA Benešov
KOUTEK Adam RÝCOVÁ Hana Sportovní taneční klub 6dance
KUNEŠ Jan KUNOVÁ Ema TK SPARTA PRAHA Mládež & Junior II – C 155 F4
PŘIKRYL František HORŇÁKOVÁ Barbora TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
PUČIL Martin SEKAVOVÁ Barbora Český Krumlov 1
PUČIL Petr VELACKOVÁ Natálie Český Krumlov 1
RYBNÍČEK Jakub RYBNÍČKOVÁ Daniela Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
ŠVANDA Pavel MRÁZKOVÁ Dominika Sportovní taneční klub 6dance
URBÁNEK Lukáš ZETKOVÁ Viktorie ATK STANDARD CHEB
PINTA Marek ŠEBKOVÁ Natálie Droužkovice
ŽALOUDEK Luboš NIŠČÁKOVÁ Adéla TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
BLAŽEK Pavel DOSOUDILOVÁ Veronika TSK SALTA Benešov
Dospělí-B-STT (13:45 – 14:10) 10 přihlášených párů, 2 odhlášené páry. Předpověď
BERGER Tomáš NEZVEDOVÁ Emma COOL DANCE Mládež & Mládež – B 81 F2
BLAŽEK Pavel DOSOUDILOVÁ Veronika TSK SALTA Benešov
DOHNAL Filip CHALUPSKÁ Zuzana CTS PERFECT PARDUBICE Dospělí & Dospělí – B 147 F3
FEJTEK Tomáš FUXOVÁ Patricie TSK SALTA Benešov
HAVÍŘ Jan MAHENOVÁ Barbora TK MAESTRO Dospělí & Mládež – B 146 F6
HORÁK Martin KLASOVÁ Kristýna TKG HLINSKO
HRDINKA Tomáš JANDEROVÁ Kateřina Taneční škola Hes, o.s.
PROCHÁZKA Adam ZEMANOVÁ Eliška Taneční klub BONSTEP
PŘIKRYL František HORŇÁKOVÁ Barbora TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
ZITKO Jan MERUŇKOVÁ Adéla STARLET BRNO TK OREL TELNICE Mládež & Dospělí – A 0
PAVOUČEK Dominik BŘEZINOVÁ Adéla Taneční škola Hes, o.s.
PINTA Marek ŠEBKOVÁ Natálie Droužkovice
Dospělí-B-LAT (15:00 – 15:25) 8 přihlášených párů, 1 odhlášený pár. Předpověď
BRTEK Jaroslav MAHENOVÁ Barbora TK MAESTRO
JEHLIČKA Viktor JEHLIČKOVÁ Valentýna TŠ Standardklub Praha Mládež & Mládež – B 131
KUČERA Vít NEUWIRTHOVÁ Ludmila Taneční klub BONSTEP
LASÍK Adam KALENDOVÁ Lenka TK ASTRA PRAHA
LIEBZEIT Lukáš ONDRUCHOVÁ Anna STK PRAHA Dospělí & Dospělí –
B 11 & B  88
PISULA David SMIEŠKOVÁ Klára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov
REZEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jitka CTS PERFECT PARDUBICE
THEIN Filip MAJIDOVÁ Joana FUEGO ŘÍČANY Dospělí & Mládež – B 164 F3
HOLÝ Jakub NAVRÁTILÍKOVÁ Kateřina STK PRAHA
Mládež-D-STT (13:10 – 13:30) 8 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
HEMZA Martin ČERVENKOVÁ Agáta TŠ ATAK TÁBOR
HRONEK Vojtěch ČERNÁ Zuzana TK Dance Direction Mládež & Mládež –
D 84 F1 & E  27
KRÁL Filip DOLEŽALOVÁ Barbora TKG HLINSKO
KUNEŠ Jan KUNOVÁ Ema TK SPARTA PRAHA Mládež & Junior II – D 230 F4
SUCHÝ Filip NEVOSADOVÁ Šárka TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava Junior II & Junior I – D 8
ŠROT Pavel PINTNEROVÁ Markéta TK Dance Direction
ŠULISTA Kristián Petr STRNADOVÁ Andrea Hrdějovice
VOJTÍŠEK Martin POLÁŠKOVÁ Rozálie CTS PERFECT PARDUBICE Mládež & Mládež – D 152 F7
Mládež-D-LAT (11:40 – 12:00) 7 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
HEMZA Martin ČERVENKOVÁ Agáta TŠ ATAK TÁBOR
HRONEK Vojtěch ČERNÁ Zuzana TK Dance Direction Mládež & Mládež –
D 140 F1 & E  7
PARDUBSKÝ Vojtěch ABRAHÁMOVÁ Anna TK DanceTime Mládež & Mládež – C 42
SUCHÝ Filip NEVOSADOVÁ Šárka TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava Junior II & Junior I – D 17
ŠEMBERA František ŠVEJDOVÁ Kateřina FUEGO ŘÍČANY
ŠROT Pavel PINTNEROVÁ Markéta TK Dance Direction
ŠULISTA Kristián Petr STRNADOVÁ Andrea Hrdějovice
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA
Mládež-C-STT (13:00 – 13:20) 8 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
HAVEL Jiří HAVLOVÁ Eliška TK Dance Direction Mládež & Mládež – C 115 F1
KLEE Danny KUTHANOVÁ Karolína Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč Junior II & Junior I –
D 39 & C  18
PARDUBSKÝ Vojtěch ABRAHÁMOVÁ Anna TK DanceTime Mládež & Mládež – B 0
PUČIL Martin SEKAVOVÁ Barbora Český Krumlov 1
PUČIL Petr VELACKOVÁ Natálie Český Krumlov 1
RYBNÍČEK Jakub RYBNÍČKOVÁ Daniela Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
SLATINKA Daniel GALAŠOVÁ Zuzana TK ASTRA PRAHA
URBÁNEK Lukáš ZETKOVÁ Viktorie ATK STANDARD CHEB
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA
Mládež-C-LAT (11:30 – 11:50) 9 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
FEJTEK Tomáš FUXOVÁ Patricie TSK SALTA Benešov
KLEE Danny KUTHANOVÁ Karolína Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč Junior II & Junior I –
D 173 F4 & C  16
KOUTEK Adam RÝCOVÁ Hana Sportovní taneční klub 6dance
KUNEŠ Jan KUNOVÁ Ema TK SPARTA PRAHA Mládež & Junior II – C 155 F4
PŘIKRYL František HORŇÁKOVÁ Barbora TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
PUČIL Martin SEKAVOVÁ Barbora Český Krumlov 1
PUČIL Petr VELACKOVÁ Natálie Český Krumlov 1
RYBNÍČEK Jakub RYBNÍČKOVÁ Daniela Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
TÝBL Matyáš TÝBLOVÁ Karolína FUEGO ŘÍČANY
BLAŽEK Pavel DOSOUDILOVÁ Veronika TSK SALTA Benešov
PINTA Marek ŠEBKOVÁ Natálie Droužkovice
URBÁNEK Lukáš ZETKOVÁ Viktorie ATK STANDARD CHEB
Mládež-B-STT (12:50 – 13:10) 5 přihlášených párů, 2 odhlášené páry. Předpověď
BERGER Tomáš NEZVEDOVÁ Emma COOL DANCE Mládež & Mládež – B 81 F2
BLAŽEK Pavel DOSOUDILOVÁ Veronika TSK SALTA Benešov
FEJTEK Tomáš FUXOVÁ Patricie TSK SALTA Benešov
PROCHÁZKA Adam ZEMANOVÁ Eliška Taneční klub BONSTEP
PŘIKRYL František HORŇÁKOVÁ Barbora TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
MAŠEK Štěpán SVOJTKOVÁ Tereza MZ Dance Team
PINTA Marek ŠEBKOVÁ Natálie Droužkovice
Mládež-B-LAT (15:00 – 15:15) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů. Předpověď
JEHLIČKA Viktor JEHLIČKOVÁ Valentýna TŠ Standardklub Praha Mládež & Mládež – B 131
LASÍK Adam KALENDOVÁ Lenka TK ASTRA PRAHA
MAŠEK Štěpán SVOJTKOVÁ Tereza MZ Dance Team
PROCHÁZKA Adam ZEMANOVÁ Eliška Taneční klub BONSTEP
TPV-Děti-I-KOMB (12:30 – 12:50) 3 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
GREGORIADES Beno SVOBODOVÁ Eva Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
PROCHÁZKA Radim KOLÁŘOVÁ Rozálie -
SEDLÁČEK Ondřej STANO Veronika -
TPV-Děti-II-KOMB (12:45 – 13:05) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
GREGORIADES Beno SVOBODOVÁ Eva Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
KLICMAN Lukáš RYBÁKOVÁ Josefína -
PROCHÁZKA Radim KOLÁŘOVÁ Rozálie -
SEDLÁČEK Ondřej STANO Veronika -
TPV-Jun-I-STT (10:00 – 11:15) 3 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
KNOTEK Roman NOVOTNÁ Tereza -
Syrový Václav Vondrysová Nikola -
TEŠŠENY Kamil ŠEVČÍKOVÁ Tereza Top Dance Prague Team
TEŠŠENY Kamil ŠEVČÍKOVÁ Tereza Taneční škola Ivy Langerové
TPV-Jun-II-STT (11:20 – 11:40) 4 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
IVANOV Richard LIDOVÁ Victoria -
KNOTEK Roman NOVOTNÁ Tereza -
Syrový Václav Vondrysová Nikola -
TEŠŠENY Kamil ŠEVČÍKOVÁ Tereza Top Dance Prague Team
TEŠŠENY Kamil ŠEVČÍKOVÁ Tereza Taneční škola Ivy Langerové
TPV-Jun-I-LAT (11:50 – 12:10) 3 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
KNOTEK Roman NOVOTNÁ Tereza -
Syrový Václav Vondrysová Nikola -
TEŠŠENY Kamil ŠEVČÍKOVÁ Tereza Top Dance Prague Team
TEŠŠENY Kamil ŠEVČÍKOVÁ Tereza Taneční škola Ivy Langerové
TPV-Jun-II-LAT (12:40 – 13:00) 5 přihlášených párů, 1 odhlášený pár. Předpověď
IVANOV Richard LIDOVÁ Victoria -
KNOTEK Roman NOVOTNÁ Tereza -
MISTURA Jan PEŠIČKOVÁ Veronika -
Syrový Václav Vondrysová Nikola -
TEŠŠENY Kamil ŠEVČÍKOVÁ Tereza Top Dance Prague Team
TEŠŠENY Kamil ŠEVČÍKOVÁ Tereza Taneční škola Ivy Langerové
— dancerank.cz