MIA CUP 2019 - 2. ročník

sobota 21.09.2019, Praha, Česko (ČSTS), 30 soutěží, 294 přihlášených párů

Jun-I-E-STT (07:20 – 07:45) 8 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BRŮŽEK Lukáš ČUBANOVÁ Anna COOL DANCE Junior I & Junior I – E 191 F3
HÁJEK Daniel FUXOVÁ Laura TSK SALTA Benešov
JAKUBEC Lukáš VAŇÁČOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
MISÍK Vít Josef MISÍKOVÁ Kristýna Tanec Kladno
PLECITÝ Nicolas OCHOTNICKÁ Olívia TK TJ Sokol Lysá nad Labem
PODDANÝ Martin ŠROMOVÁ Anna TK FIALKA - MKS SUŠICE
RYCHLÝ Karel HUBKOVÁ Karolína Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
zilovas mantas bajarinaite dominyka litva, litva
JIRÁČEK Jan JAVŮRKOVÁ Šárka TK SPARTA PRAHA
Jun-I-E-LAT (08:30 – 09:00) 14 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BRŮŽEK Lukáš ČUBANOVÁ Anna COOL DANCE Junior I & Junior I – D 17 F1
CIMICKÝ Ondřej NEZBEDOVÁ Michaela TK CrossDance Kolín Junior I & Děti II – D 96 F3
CÍSAŘ Daniel SVOBODOVÁ Kristýna Humpolec
CUPA Filip RYSKOVÁ Vendula Tanec Kladno
HÁJEK Daniel FUXOVÁ Laura TSK SALTA Benešov
JAKUBEC Lukáš VAŇÁČOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
KUČERA Štěpán NOVÁKOVÁ Nicol Taneční klub Vavruška
MISÍK Vít Josef MISÍKOVÁ Kristýna Tanec Kladno
PLECITÝ Nicolas OCHOTNICKÁ Olívia TK TJ Sokol Lysá nad Labem
PODDANÝ Martin ŠROMOVÁ Anna TK FIALKA - MKS SUŠICE
REJMAN Maxim BURIÁNKOVÁ Kateřina TK MAESTRO
RYCHLÝ Karel HUBKOVÁ Karolína Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
VAIT Šimon KOLOUŠKOVÁ Klaudie Tanec Kladno
zilovas mantas bajarinaite dominyka litva, litva
JIRÁČEK Jan JAVŮRKOVÁ Šárka TK SPARTA PRAHA
Jun-II-E-STT (07:20 – 07:45) 11 přihlášených párů, 5 odhlášených párů.
BRTEK Nicolas JIROUŠKOVÁ Kristýna TK MAESTRO
BRŮŽEK Lukáš ČUBANOVÁ Anna COOL DANCE Junior I & Junior I – E 191 F3
HÁJEK Daniel FUXOVÁ Laura TSK SALTA Benešov
kunigauskas ignas balciunaite gabija litva, litva
MISÍK Vít Josef MISÍKOVÁ Kristýna Tanec Kladno
NEŠUTA Martin VENCLOVÁ Veronika Tanec Kladno
PLECITÝ Nicolas OCHOTNICKÁ Olívia TK TJ Sokol Lysá nad Labem
POSPÍŠIL Kristián KOSTENETSKA Ieva ATK STANDARD CHEB
SUCHÝ Filip NEVOSADOVÁ Šárka TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava Junior II & Junior I – D 8
ŠÍMA Patrik ŠTEIDLOVÁ Kristýna TK ADMIRA Junior II & Junior II – E 43 F1
VANĚK Tomáš VÁVROVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior II – E 95 F2
BARTONÍČEK Václav KULIŠOVÁ Denisa TK CHVALETICE z.s.
JIRÁČEK Jan JAVŮRKOVÁ Šárka TK SPARTA PRAHA
MAZANEC Lukáš VILDOVÁ Kateřina Kst SILUETA PRAHA
RŮŽIČKA Michal JANOUŠKOVÁ Šárka FUEGO ŘÍČANY
VAŇO Kristián SLABŠÍ Adéla Taneční škola Elis České Budějovice,z.s.
Jun-II-E-LAT (09:15 – 09:45) 16 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BRŮŽEK Lukáš ČUBANOVÁ Anna COOL DANCE Junior I & Junior I – D 17 F1
CIMICKÝ Ondřej NEZBEDOVÁ Michaela TK CrossDance Kolín Junior I & Děti II – D 96 F3
CÍSAŘ Daniel SVOBODOVÁ Kristýna Humpolec
CUPA Filip RYSKOVÁ Vendula Tanec Kladno
HÁJEK Daniel FUXOVÁ Laura TSK SALTA Benešov
kunigauskas ignas balciunaite gabija litva, litva
MISÍK Vít Josef MISÍKOVÁ Kristýna Tanec Kladno
PLECITÝ Nicolas OCHOTNICKÁ Olívia TK TJ Sokol Lysá nad Labem
POSPÍŠIL Kristián KOSTENETSKA Ieva ATK STANDARD CHEB
REJMAN Maxim BURIÁNKOVÁ Kateřina TK MAESTRO
RŮŽIČKA Michal JANOUŠKOVÁ Šárka FUEGO ŘÍČANY
SUCHÝ Filip NEVOSADOVÁ Šárka TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava Junior II & Junior I – D 17
ŠÍMA Patrik ŠTEIDLOVÁ Kristýna TK ADMIRA Junior II & Junior II – E 66
VAIT Šimon KOLOUŠKOVÁ Klaudie Tanec Kladno
VANĚK Tomáš VÁVROVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior II – E 31
ZÍKA Vojtěch VOPAŘILOVÁ Josefína Taneční klub Vavruška
BARTONÍČEK Václav KULIŠOVÁ Denisa TK CHVALETICE z.s.
JIRÁČEK Jan JAVŮRKOVÁ Šárka TK SPARTA PRAHA
MAZANEC Lukáš VILDOVÁ Kateřina Kst SILUETA PRAHA
Dospělí-E-STT (13:00 – 13:35) 17 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BARTŮNĚK Petr HRADECKÁ Lucie Infinity Dance Team Dospělí & Dospělí – E 62 F2
BORTLÍK Martin VOLEŠOVÁ Eliška TK SPORT AGENCY PRAHA Dospělí & Dospělí – E 35
CARNEVALE Dennis KUTĚJOVÁ Bára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov Mládež & Mládež – D 0
FICEK Jan NECHVÁTALOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
HERMAN Matyáš SOJKOVÁ Dora TK SOKOL CAROLA DOBŘÍŠ Dospělí & Dospělí – E 103 F5
KODYTEK Pavel BODZÁS Alexandra TK TREND OSTRAVA
KOUTEK Adam RÝCOVÁ Hana Sportovní taneční klub 6dance
KOVAŘÍK Martin ADAMOVÁ Diana COOL DANCE Dospělí & Dospělí – D 0
KRÁL Petr RIEGEROVÁ Zuzana CTS PERFECT PARDUBICE
MATURA Zdeněk KNOPFOVÁ Ondřejka Infinity Dance Team
MELICHAR Nikolaj GREGOROVÁ Karolína Taneční škola Hes, o.s.
PEŠEK Dominik KŘIVSKÁ Adéla DANZA BRNO Dospělí & Dospělí – E 180 F3
SOLIL Jan VOSTROVSKÁ Kateřina Taneční škola Hes, o.s.
TOBIÁŠ Radek DAŘBUJANOVÁ Eliška TK KZMJ JIČÍN Mládež & Mládež – E 58
VOTRUBA Matěj KULHÁNKOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE Mládež & Mládež – E 174 F2
WERBITZKÝ Vojtěch KUTĚJOVÁ Monika Infinity Dance Team
ZÁMEČNÍK David LEHKÁ Petra Kamenice
ŠATRA Mark HRUBÁ Barbora MZ Dance Team Plzeň
Dospělí-E-LAT (15:30 – 15:50) 14 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BÁRTA Jiří SLUKOVÁ Kristýna STK PRAHA
BORTLÍK Martin VOLEŠOVÁ Eliška TK SPORT AGENCY PRAHA Dospělí & Dospělí – E 51 F1
DVOŘÁK Filip PLZENSKÁ Alžběta FUEGO ŘÍČANY
FICEK Jan NECHVÁTALOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
HORÁK Jan PECHÁČKOVÁ Veronika FUEGO ŘÍČANY
CHOUTKA Štěpán BUDOVCOVÁ Nikola FUEGO ŘÍČANY
KRÁL Petr RIEGEROVÁ Zuzana CTS PERFECT PARDUBICE
MACELA Matěj DEMKOVÁ Zuzana CTS PERFECT PARDUBICE Mládež & Mládež – E 67 F1
PEŠEK Dominik KŘIVSKÁ Adéla DANZA BRNO Dospělí & Dospělí – E 173 F5
PROFOTA Jakub MÜLLEROVÁ Tereza FUEGO ŘÍČANY
RELICH Václav ZACHOVÁ Alena Infinity Dance Team
SOLIL Jan VOSTROVSKÁ Kateřina Taneční škola Hes, o.s.
TOBIÁŠ Radek DAŘBUJANOVÁ Eliška TK KZMJ JIČÍN Mládež & Mládež – E 69
WERBITZKÝ Vojtěch KUTĚJOVÁ Monika Infinity Dance Team
VOTRUBA Matěj KULHÁNKOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE Mládež & Mládež – D 41 F1
ŠATRA Mark HRUBÁ Barbora MZ Dance Team Plzeň
ŠTRAUCH Michal VLACHOVÁ Barbora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
Jun-I-D-STT (07:30 – 07:50) 10 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BARBUŠ Marek KUNCOVÁ Simona TK ADMIRA Junior I & Junior I – D 68 F1
cepaitis gvidas zagelyte armante litva, litva
GRUSS Martin KAISEROVÁ Vanessa TK SPARTA PRAHA
KŘÍŽEK Ivan POTUŽNÍKOVÁ Veronika TK SPARTA PRAHA
NEZKUSIL David MUŽÍKOVÁ Michaela TK SPARTA PRAHA
SOUKENÍK Andrej TRNKOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
SVOBODA Jan MATUŠTÍKOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
ŠULC Filip PLESAROVÁ Eliška COOL DANCE Junior I & Junior I – C 14
TRČKA Jakub ČUPKOVÁ Nicole Top Dance Prague Team Junior I & Děti II – D 26
ZAJÍČEK Jan ROTTOVÁ Eliška TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM Junior I & Junior I – D 104 F2
KRČEK Jakub KITLEROVÁ Tereza TAK DANCE KROK z.s.
RAČÁK Matyáš KLEMENTOVÁ Aneta TK MAESTRO
MIRONOV Oleksii VLÁŠKOVÁ Barbora Taneční škola Elis České Budějovice,z.s.
Jun-I-D-LAT (09:10 – 09:40) 8 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BARBUŠ Marek KUNCOVÁ Simona TK ADMIRA Junior I & Junior I – C 12
cepaitis gvidas zagelyte armante litva, litva
KŘÍŽEK Ivan POTUŽNÍKOVÁ Veronika TK SPARTA PRAHA
NEZKUSIL David MUŽÍKOVÁ Michaela TK SPARTA PRAHA
RATNIKOV David HENDRYCHOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
SOUKENÍK Andrej TRNKOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
SVOBODA Jan MATUŠTÍKOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
ŠULC Filip PLESAROVÁ Eliška COOL DANCE Junior I & Junior I – D 137 F4
TRČKA Jakub ČUPKOVÁ Nicole Top Dance Prague Team Junior I & Děti II – D 151 F3
RAČÁK Matyáš KLEMENTOVÁ Aneta TK MAESTRO
MIRONOV Oleksii VLÁŠKOVÁ Barbora Taneční škola Elis České Budějovice,z.s.
Jun-I-C-STT (12:10 – 12:40) 5 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
KRÁL Šimon KUBÍKOVÁ Julie STK PRAHA Junior I & Junior I – C 105 F3
PŘIBÁŇ Vojtěch KUČEROVÁ Anna Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
RATNIKOV David HENDRYCHOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
VESELÝ Miroslav KLOKANOVÁ Natálie MZ Dance Team
ZAVODNOV Daniil VÁVROVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA
cepaitis gvidas zagelyte armante litva, litva
Jun-I-C-LAT (09:40 – 10:10) 7 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
GRUSS Martin KAISEROVÁ Vanessa TK SPARTA PRAHA
MAREK Vojtěch MYSLÍKOVÁ Monika TK SPARTA PRAHA
POKORNÝ Václav OPATRNÁ Zuzana Tanec Kladno Junior I & Junior I – C 109 F4
PŘIBÁŇ Vojtěch KUČEROVÁ Anna Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
VESELÝ Miroslav KLOKANOVÁ Natálie MZ Dance Team
ZAJÍČEK Jan ROTTOVÁ Eliška TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM Junior I & Junior I – C 97 F2
ZAVODNOV Daniil VÁVROVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA
Jun-II-D-STT (07:50 – 08:20) 9 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BARBUŠ Marek KUNCOVÁ Simona TK ADMIRA Junior I & Junior I – D 68 F1
KŘÍŽEK Ivan POTUŽNÍKOVÁ Veronika TK SPARTA PRAHA
NEZKUSIL David MUŽÍKOVÁ Michaela TK SPARTA PRAHA
RADA Martin KOLLEROVÁ Kristýna Tanec Kladno
SVOBODA Jan MATUŠTÍKOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
ŠULC Filip PLESAROVÁ Eliška COOL DANCE Junior I & Junior I – C 14
TRČKA Jakub ČUPKOVÁ Nicole Top Dance Prague Team Junior I & Děti II – D 26
ZAJÍČEK Jan ROTTOVÁ Eliška TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM Junior I & Junior I – D 104 F2
ZÍKA Vojtěch VOPAŘILOVÁ Josefína Taneční klub Vavruška
KRČEK Jakub KITLEROVÁ Tereza TAK DANCE KROK z.s.
Pietrucha Gaweł Kania Natalia Karkonosze , Polska
MIRONOV Oleksii VLÁŠKOVÁ Barbora Taneční škola Elis České Budějovice,z.s.
Jun-II-D-LAT (10:10 – 10:40) 12 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BARBUŠ Marek KUNCOVÁ Simona TK ADMIRA Junior I & Junior I – C 12
HOLÝ Tomáš ŠILHOVÁ Alžběta TK MAESTRO
JAVORSKÝ Martin HAVRÁNKOVÁ Zuzana TK FIALKA - MKS SUŠICE
KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA
KŘÍŽEK Ivan POTUŽNÍKOVÁ Veronika TK SPARTA PRAHA
NEZKUSIL David MUŽÍKOVÁ Michaela TK SPARTA PRAHA
NGUYEN Manh Truong An DYNTAROVÁ Anna TK ASTRA PRAHA
SVOBODA Jan MATUŠTÍKOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
ŠEVČÍK Petr ČEČOTKOVÁ Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
ŠULC Filip PLESAROVÁ Eliška COOL DANCE Junior I & Junior I – D 137 F4
TRČKA Jakub ČUPKOVÁ Nicole Top Dance Prague Team Junior I & Děti II – D 151 F3
WELSCH Václav ŠTĚDRÁ Lucie TK ADMIRA
Pietrucha Gaweł Kania Natalia Karkonosze , Polska
MIRONOV Oleksii VLÁŠKOVÁ Barbora Taneční škola Elis České Budějovice,z.s.
VAŇO Kristián SLABŠÍ Adéla Taneční škola Elis České Budějovice,z.s.
Jun-II-C-STT (12:10 – 12:40) 7 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BOLDIŠ Vít PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – C 30
JAKUBES Šimon JŮZOVÁ Anežka TK MAESTRO
KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA
KRÁL Šimon KUBÍKOVÁ Julie STK PRAHA Junior I & Junior I – C 105 F3
VOJÁČEK František FOREJTOVÁ Štěpánka TK ADMIRA
WELSCH Václav ŠTĚDRÁ Lucie TK ADMIRA
ZAVODNOV Daniil VÁVROVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA
SUCHÁNEK Ondřej HANZLÍKOVÁ Karolína Chomutov 1
PŘIBÁŇ Vojtěch KUČEROVÁ Anna Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
Jun-II-C-LAT (09:40 – 10:10) 9 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BOLDIŠ Vít PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – C 51 F1
JAKUBES Šimon JŮZOVÁ Anežka TK MAESTRO
MAREK Vojtěch MYSLÍKOVÁ Monika TK SPARTA PRAHA
NEŠUTA Martin VENCLOVÁ Veronika Tanec Kladno
POKORNÝ Václav OPATRNÁ Zuzana Tanec Kladno Junior I & Junior I – C 109 F4
RYBA Matěj BROŽOVÁ Karolína Chlumec nad Cidlinou
TÝBL Matyáš TÝBLOVÁ Karolína FUEGO ŘÍČANY
ZAJÍČEK Jan ROTTOVÁ Eliška TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM Junior I & Junior I – C 97 F2
ZAVODNOV Daniil VÁVROVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA
PŘIBÁŇ Vojtěch KUČEROVÁ Anna Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
Dospělí-D-STT (14:00 – 14:30) 11 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BASL Tomáš HAVRÁNKOVÁ Debora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
ČERNÝ Jan PÍSKOVÁ Lucie Taneční škola Hes, o.s. Dospělí & Dospělí – D 10
HAVELKA Jan ŠPINAROVÁ Veronika TK KZMJ JIČÍN
HEJDUŠEK Jan LIŠKOVÁ Barbora Infinity Dance Team
HORÁK Jan JIRÁNKOVÁ Zuzana FUEGO ŘÍČANY
IMRAMOVSKÝ Oliver MAREŠKOVÁ Viktorie KAT ZBRASLAV Dospělí & Mládež – D 198 F7
JEDLIČKA Adam DUŠKOVÁ Laura TK ADMIRA
KOUDELKA Matěj LOCHMANOVÁ Agnes FUEGO ŘÍČANY
KUNEŠ Jan KUNOVÁ Ema TK SPARTA PRAHA Mládež & Junior II – D 230 F4
LE QUY Anh Vu LINTYMEROVÁ Eliška Taneční škola Hes, o.s.
MÍL Marek VOSÁHLOVÁ Tereza Taneční klub BONSTEP
HORÁČEK Miroslav HORÁČKOVÁ Jana Infinity Dance Team Senior III & Senior II – D 181 F1
SVAČINA Dominik KUČVOVÁ Barbora MZ Dance Team Plzeň Mládež & Junior I –
D 13 & D  26
Dospělí-D-LAT (16:15 – 16:45) 10 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
BASL Tomáš HAVRÁNKOVÁ Debora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
BOUZEK Jakub BURIANOVÁ Anežka Infinity Dance Team Dospělí & Junior II – C 15
CARNEVALE Dennis KUTĚJOVÁ Bára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov Mládež & Mládež – D 89 F3
HORÁK Martin KLASOVÁ Kristýna TKG HLINSKO
HRDINKA Tomáš JANDEROVÁ Kateřina Taneční škola Hes, o.s.
MUK Filip PROFOTOVÁ Martina FUEGO ŘÍČANY
PARDUBSKÝ Vojtěch ABRAHÁMOVÁ Anna TK DanceTime Mládež & Mládež – C 42
POŽÁR Jaroslav ŠTĚDRÁ Anna TK ADMIRA
SVOBODA Ondřej ADAMUSOVÁ Markéta FUEGO ŘÍČANY
VOTRUBA Matěj KULHÁNKOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE Mládež & Mládež – D 41 F1
JEDLIČKA Adam DUŠKOVÁ Laura TK ADMIRA
ZYM Petr LASÁKOVÁ Klára LR COSMETIC DANCE TEAM OSTRAVA
ČERNÝ Jan PÍSKOVÁ Lucie Taneční škola Hes, o.s. Dospělí & Dospělí –
C 0 & D  11
SVAČINA Dominik KUČVOVÁ Barbora MZ Dance Team Plzeň Mládež & Junior I – D 14
Dospělí-C-STT (14:30 – 15:00) 9 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
COCERJENCO Calin JELÍNKOVÁ Leontina TK SPARTA PRAHA
JURÁK Marcel CVENGROŠOVÁ Adriana Dance club Čadca, Slovensko
KVAŠŇOVSKÝ Šimon CAPKOVÁ Vanesa Dance club Čadca, Slovensko
MACHOVEC Jan KRAJČIOVÁ Aneta TK ASTRA PRAHA
PARDUBSKÝ Vojtěch ABRAHÁMOVÁ Anna TK DanceTime Mládež & Mládež – B 0
POŽÁR Jaroslav ŠTĚDRÁ Anna TK ADMIRA
SLATINKA Daniel GALAŠOVÁ Zuzana TK ASTRA PRAHA
SÝKORA René CHLEBUSOVÁ Vendula KST KD HLUČÍN Mládež & Mládež –
C 5 & E  0
ŠTRAUCH Michal VLACHOVÁ Barbora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
KLÁŠTERKA Jan ZINTLOVÁ Barbora Taneční škola Hes, o.s.
Dospělí-C-LAT (15:50 – 16:25) 16 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
HÁJEK Lukáš DAŇSOVÁ Monika KAT ZBRASLAV Mládež & Junior II – C 128 F4
JEDLIČKA Adam DUŠKOVÁ Laura TK ADMIRA
JURÁK Marcel CVENGROŠOVÁ Adriana Dance club Čadca, Slovensko
KOČÍ Michal ČABLÍKOVÁ Marta TK BOHUSLAVA MATIÁŠE KOLÍN Dospělí & Mládež – C 149 F2
KOTRČ Michal JAN Yasmin Taneční klub BONSTEP
KOUTEK Adam RÝCOVÁ Hana Sportovní taneční klub 6dance
KOVAŘÍK Martin ADAMOVÁ Diana COOL DANCE Dospělí & Dospělí – C 35 F1
KUNEŠ Jan KUNOVÁ Ema TK SPARTA PRAHA Mládež & Junior II – C 155 F4
KVAŠŇOVSKÝ Šimon CAPKOVÁ Vanesa Dance club Čadca, Slovensko
MACHOVEC Jan KRAJČIOVÁ Aneta TK ASTRA PRAHA
MÍL Marek VOSÁHLOVÁ Tereza Taneční klub BONSTEP
PERUTKA Tomáš VALJAŠKOVÁ Pavlína Infinity Dance Team
PINTA Marek ŠEBKOVÁ Natálie Droužkovice Mládež & Mládež –
C 193 F2 & C  193 F3
SÝKORA René CHLEBUSOVÁ Vendula KST KD HLUČÍN Mládež & Mládež –
C 61 & E  0
ŠVANDA Pavel MRÁZKOVÁ Dominika Sportovní taneční klub 6dance
ZATLOUKAL Pavel ZATLOUKALOVÁ Anna TANEČNÍ KLUB OSTRAVA s.r.o.
PŘIKRYL František HORŇÁKOVÁ Barbora TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
Dospělí-B-STT (13:30 – 14:00) 14 přihlášených párů, 5 odhlášených párů. Předpověď
HAVÍŘ Jan MAHENOVÁ Barbora TK MAESTRO Dospělí & Mládež – B 146 F6
HORÁK Martin KLASOVÁ Kristýna TKG HLINSKO
HORNÍK Jan BRŇÁKOVÁ Adéla ATK STANDARD CHEB
HOŠEK Matyáš MORAVOVÁ Eliška KAT ZBRASLAV
KOČÍ Michal ČABLÍKOVÁ Marta TK BOHUSLAVA MATIÁŠE KOLÍN Dospělí & Mládež – B 35
KONEČNÝ Jan VRABLÍKOVÁ Michaela STK PRAHA
Nemec Erik Boháčiková Sabina PegaFun Dance Group Martin, Slovensko
NGUYEN Duc Anh MITTAGOVÁ Barbora Infinity Dance Team Dospělí & Mládež – B 116 F2
PAVOUČEK Dominik BŘEZINOVÁ Adéla Taneční škola Hes, o.s.
PLUHÁČEK Tomáš DREKSLEROVÁ Andrea Taneční škola Hes, o.s. Dospělí & Dospělí – B 158 F3
PROCHÁZKA Adam ZEMANOVÁ Eliška Taneční klub BONSTEP
rimgaila tautvydas bliudziute vetra litva, litva
ŠMAKAL Ondřej TREJBALOVÁ Eliška TK MAESTRO
ZEMAN Zdeněk CHVASTEKOVÁ Štěpánka CTS PERFECT PARDUBICE Dospělí & Dospělí –
C 88 F3 & B  67 F1
LICHNOVSKÝ Tomáš KŘIŽÁKOVÁ Viktorie KST KD HLUČÍN
BERGER Tomáš NEZVEDOVÁ Emma COOL DANCE
PŘIKRYL František HORŇÁKOVÁ Barbora TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
KADLEČEK Michal VÁŠOVÁ Nikola TK ADMIRA Mládež & Junior II – A 0
ŠILHA Jan LITAVSKÁ Hana STK PRAHA
Dospělí-B-LAT (15:35 – 16:05) 16 přihlášených párů, 4 odhlášené páry. Předpověď
BRTEK Jaroslav MAHENOVÁ Barbora TK MAESTRO
HORNÍK Jan BRŇÁKOVÁ Adéla ATK STANDARD CHEB
JEHLIČKA Viktor JEHLIČKOVÁ Valentýna TŠ Standardklub Praha Mládež & Mládež – B 131
KADLEČEK Michal VÁŠOVÁ Nikola TK ADMIRA Mládež & Junior II – A 0
KONEČNÝ Josef ŠVEJDOVÁ Michaela Taneční klub Vavruška
KREJČÍK Vít LINTYMEROVÁ Eliška Taneční škola Hes, o.s.
KRIVOŠEJ Jan MRÁZOVÁ Lucie STK PRAHA
Nemec Erik Boháčiková Sabina PegaFun Dance Group Martin, Slovensko
NGUYEN Duc Anh MITTAGOVÁ Barbora Infinity Dance Team Dospělí & Mládež – A 0
REZEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jitka CTS PERFECT PARDUBICE
rimgaila tautvydas bliudziute vetra litva, litva
Schmidt Martin Vykročová Paulína Akadémia tanca Nitra, Slovensko
ŠMAKAL Ondřej TREJBALOVÁ Eliška TK MAESTRO
VÁLEK Lukáš SMEJKALOVÁ Kateřina Taneční klub BONSTEP
ZEMAN Zdeněk CHVASTEKOVÁ Štěpánka CTS PERFECT PARDUBICE Dospělí & Dospělí –
B 62 F1 & A  227 F2
ZVOLÁNEK Petr ČERNÍKOVÁ Martina CTS PERFECT PARDUBICE Dospělí & Dospělí – B 294 F2
KONEČNÝ Jan VRABLÍKOVÁ Michaela STK PRAHA
LICHNOVSKÝ Tomáš KŘIŽÁKOVÁ Viktorie KST KD HLUČÍN
THEIN Filip MAJIDOVÁ Joana FUEGO ŘÍČANY
KOPECKÝ Jakub NOVÁ Marie CTS PERFECT PARDUBICE
Senioři-I-D-STT (15:30 – 15:45) 3 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
HORÁČEK Miroslav HORÁČKOVÁ Jana Infinity Dance Team Senior III & Senior II – D 181 F1
ONDŘEJ Ladislav ONDŘEJOVÁ Eva Praha 10 Senior III & Senior II – E 0
ZÁMEČNÍK David LEHKÁ Petra Kamenice
Senioři-I-D-LAT (18:15 – 18:30) 3 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
GERGELITS Vojtěch GERGELITS Markéta TK ASTRA PRAHA
MÜLLER Jakub MALÁ Jitka Olomouc 9 Dospělí & Senior I –
D 0 & E  0
PYTELA Ondřej PYTELOVÁ Markéta TK ALL-4-DANCE NERATOVICE Senior I & Senior I – E 66
Mládež-E-STT (08:10 – 08:40) 6 přihlášených párů, 6 odhlášených párů.
BARTONÍČEK Václav KULIŠOVÁ Denisa TK CHVALETICE z.s.
KOUTEK Adam RÝCOVÁ Hana Sportovní taneční klub 6dance
MELICHAR Nikolaj GREGOROVÁ Karolína Taneční škola Hes, o.s.
POSPÍŠIL Kristián KOSTENETSKA Ieva ATK STANDARD CHEB
SUCHÝ Filip NEVOSADOVÁ Šárka TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava Junior II & Junior I – D 8
VOTRUBA Matěj KULHÁNKOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE Mládež & Mládež – E 174 F2
CARNEVALE Dennis KUTĚJOVÁ Bára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov Mládež & Mládež – D 0
FICEK Jan NECHVÁTALOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
MAZANEC Lukáš VILDOVÁ Kateřina Kst SILUETA PRAHA
SOLIL Jan VOSTROVSKÁ Kateřina Taneční škola Hes, o.s.
ŠATRA Mark HRUBÁ Barbora MZ Dance Team Plzeň
VAŇO Kristián SLABŠÍ Adéla Taneční škola Elis České Budějovice,z.s.
Mládež-E-LAT (11:10 – 11:40) 10 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
BARTONÍČEK Václav KULIŠOVÁ Denisa TK CHVALETICE z.s.
DVOŘÁK Filip PLZENSKÁ Alžběta FUEGO ŘÍČANY
FICEK Jan NECHVÁTALOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE
CHOUTKA Štěpán BUDOVCOVÁ Nikola FUEGO ŘÍČANY
MACELA Matěj DEMKOVÁ Zuzana CTS PERFECT PARDUBICE Mládež & Mládež – E 67 F1
POSPÍŠIL Kristián KOSTENETSKA Ieva ATK STANDARD CHEB
RŮŽIČKA Michal JANOUŠKOVÁ Šárka FUEGO ŘÍČANY
SUCHÝ Filip NEVOSADOVÁ Šárka TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava Junior II & Junior I – D 17
ŠTRAUCH Michal VLACHOVÁ Barbora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
ZÍKA Vojtěch VOPAŘILOVÁ Josefína Taneční klub Vavruška
VOTRUBA Matěj KULHÁNKOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE Mládež & Mládež – D 41 F1
MAZANEC Lukáš VILDOVÁ Kateřina Kst SILUETA PRAHA
SOLIL Jan VOSTROVSKÁ Kateřina Taneční škola Hes, o.s.
ŠATRA Mark HRUBÁ Barbora MZ Dance Team Plzeň
Mládež-D-STT (08:20 – 08:50) 8 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BASL Tomáš HAVRÁNKOVÁ Debora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
JEDLIČKA Adam DUŠKOVÁ Laura TK ADMIRA
KOUDELKA Matěj LOCHMANOVÁ Agnes FUEGO ŘÍČANY
KUNEŠ Jan KUNOVÁ Ema TK SPARTA PRAHA Mládež & Junior II – D 230 F4
RADA Martin KOLLEROVÁ Kristýna Tanec Kladno
SVAČINA Dominik KUČVOVÁ Barbora MZ Dance Team Plzeň Mládež & Junior I –
D 13 & D  26
ŠULISTA Kristián Petr STRNADOVÁ Andrea Hrdějovice
ZÍKA Vojtěch VOPAŘILOVÁ Josefína Taneční klub Vavruška
MÍL Marek VOSÁHLOVÁ Tereza Taneční klub BONSTEP
Mládež-D-LAT (11:20 – 11:50) 11 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BASL Tomáš HAVRÁNKOVÁ Debora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
CARNEVALE Dennis KUTĚJOVÁ Bára TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov Mládež & Mládež – D 89 F3
HOLÝ Tomáš ŠILHOVÁ Alžběta TK MAESTRO
JAVORSKÝ Martin HAVRÁNKOVÁ Zuzana TK FIALKA - MKS SUŠICE
PARDUBSKÝ Vojtěch ABRAHÁMOVÁ Anna TK DanceTime Mládež & Mládež – C 42
POŽÁR Jaroslav ŠTĚDRÁ Anna TK ADMIRA
SVAČINA Dominik KUČVOVÁ Barbora MZ Dance Team Plzeň Mládež & Junior I – D 14
ŠEVČÍK Petr ČEČOTKOVÁ Helena TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
ŠULISTA Kristián Petr STRNADOVÁ Andrea Hrdějovice
VOTRUBA Matěj KULHÁNKOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE Mládež & Mládež – D 41 F1
WELSCH Václav ŠTĚDRÁ Lucie TK ADMIRA
JEDLIČKA Adam DUŠKOVÁ Laura TK ADMIRA
KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA
VAŇO Kristián SLABŠÍ Adéla Taneční škola Elis České Budějovice,z.s.
Mládež-C-STT (13:00 – 13:25) 11 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BOLDIŠ Vít PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – C 30
JAKUBES Šimon JŮZOVÁ Anežka TK MAESTRO
KVAŠŇOVSKÝ Šimon CAPKOVÁ Vanesa Dance club Čadca, Slovensko
MACHOVEC Jan KRAJČIOVÁ Aneta TK ASTRA PRAHA
PARDUBSKÝ Vojtěch ABRAHÁMOVÁ Anna TK DanceTime Mládež & Mládež – B 0
POŽÁR Jaroslav ŠTĚDRÁ Anna TK ADMIRA
SLATINKA Daniel GALAŠOVÁ Zuzana TK ASTRA PRAHA
SÝKORA René CHLEBUSOVÁ Vendula KST KD HLUČÍN Mládež & Mládež –
C 5 & E  0
ŠTRAUCH Michal VLACHOVÁ Barbora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
VOJÁČEK František FOREJTOVÁ Štěpánka TK ADMIRA
WELSCH Václav ŠTĚDRÁ Lucie TK ADMIRA
KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA
SUCHÁNEK Ondřej HANZLÍKOVÁ Karolína Chomutov 1
Mládež-C-LAT (17:30 – 18:05) 10 přihlášených párů, 5 odhlášených párů.
HÁJEK Lukáš DAŇSOVÁ Monika KAT ZBRASLAV Mládež & Junior II – C 128 F4
JEDLIČKA Adam DUŠKOVÁ Laura TK ADMIRA
KOTRČ Michal JAN Yasmin Taneční klub BONSTEP
KOUTEK Adam RÝCOVÁ Hana Sportovní taneční klub 6dance
KUNEŠ Jan KUNOVÁ Ema TK SPARTA PRAHA Mládež & Junior II – C 155 F4
KVAŠŇOVSKÝ Šimon CAPKOVÁ Vanesa Dance club Čadca, Slovensko
MACHOVEC Jan KRAJČIOVÁ Aneta TK ASTRA PRAHA
MÍL Marek VOSÁHLOVÁ Tereza Taneční klub BONSTEP
PINTA Marek ŠEBKOVÁ Natálie Droužkovice Mládež & Mládež –
C 193 F2 & C  193 F3
SÝKORA René CHLEBUSOVÁ Vendula KST KD HLUČÍN Mládež & Mládež –
C 61 & E  0
RYBA Matěj BROŽOVÁ Karolína Chlumec nad Cidlinou
TÝBL Matyáš TÝBLOVÁ Karolína FUEGO ŘÍČANY
PŘIKRYL František HORŇÁKOVÁ Barbora TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
BOLDIŠ Vít PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – C 51 F1
JAKUBES Šimon JŮZOVÁ Anežka TK MAESTRO
Mládež-B-STT (12:30 – 13:00) 5 přihlášených párů, 3 odhlášené páry. Předpověď
HORNÍK Jan BRŇÁKOVÁ Adéla ATK STANDARD CHEB
HOŠEK Matyáš MORAVOVÁ Eliška KAT ZBRASLAV
PROCHÁZKA Adam ZEMANOVÁ Eliška Taneční klub BONSTEP
rimgaila tautvydas bliudziute vetra litva, litva
ŠMAKAL Ondřej TREJBALOVÁ Eliška TK MAESTRO
BERGER Tomáš NEZVEDOVÁ Emma COOL DANCE
PŘIKRYL František HORŇÁKOVÁ Barbora TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
KADLEČEK Michal VÁŠOVÁ Nikola TK ADMIRA Mládež & Junior II – A 0
Mládež-B-LAT (17:45 – 18:15) 4 přihlášené páry, 2 odhlášené páry. Předpověď
HORNÍK Jan BRŇÁKOVÁ Adéla ATK STANDARD CHEB
JEHLIČKA Viktor JEHLIČKOVÁ Valentýna TŠ Standardklub Praha Mládež & Mládež – B 131
KONEČNÝ Josef ŠVEJDOVÁ Michaela Taneční klub Vavruška
rimgaila tautvydas bliudziute vetra litva, litva
KADLEČEK Michal VÁŠOVÁ Nikola TK ADMIRA Mládež & Junior II – A 0
ŠMAKAL Ondřej TREJBALOVÁ Eliška TK MAESTRO
— dancerank.cz