Podještědský pohár - 50. ročník

sobota 19.10.2019, Liberec 14, Česko (ČSTS), 12 soutěží, 203 přihlášených párů

Děti-II-D-STT (08:00 – 09:00) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
ANELT Vojtěch HRUŠKOVÁ Šarlota Taneční klub Vavruška
BÁBEL David BÁBELOVÁ Viktorie TK KOŠKOVI, z.s.
KAVKA Jiří ŠUSTROVÁ Martina JISKRA RASPENAVA, z.s.
ŠÁFR Jan MACICHOVÁ Michaela TK TJ Sokol Lysá nad Labem
Děti-II-D-LAT (12:30 – 13:00) 3 přihlášené páry, 2 odhlášené páry.
BÁBEL David BÁBELOVÁ Viktorie TK KOŠKOVI, z.s.
KAVKA Jiří ŠUSTROVÁ Martina JISKRA RASPENAVA, z.s.
ŠÁFR Jan MACICHOVÁ Michaela TK TJ Sokol Lysá nad Labem
CHARVÁT Michal DALEKOREJOVÁ Barbora Taneční škola Ivy Langerové
CHARVÁT Michal DALEKOREJOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
Dospělí-A-STT (08:00 – 08:40) 17 přihlášených párů, 11 odhlášených párů. Předpověď
BALCÁREK Tomáš MAREŠOVÁ Martina TŠ ATAK TÁBOR
BEJR Michael PROCHÁZKOVÁ Sofie COOL DANCE
DOLEŽAL Radek FOLCOVÁ Nicole Dvectis - DSP KOMETA BRNO Mládež & Mládež – M 
HOŠEK Matyáš MORAVOVÁ Eliška KAT ZBRASLAV
CHOBOT Jan SÁDKOVÁ Michaela Top Dance Prague Team
JAKUBČÍK Adam ŠVÁBENICKÁ Michaela MZ Dance Team Dospělí & Dospělí – M 
KOLÁŘ Lukáš AFFAŠOVÁ Jasmína Taneční klub Vavruška Mládež & Mládež – A 17
KOŠEK Jan DRAHOŇOVSKÁ Barbora TK KOŠKOVI, z.s.
PALLAS Kryštof HENDRYCHOVÁ Hana Praha 96
ROHÁČEK Vít FRUHWIRTOVÁ Lucie Infinity Dance Team
ŠIMKO Andrej ŠMRHOVÁ Marcela TK SPARTA PRAHA Dospělí & Dospělí – A 457 F3
VRABLÍK Vojtěch HAVLOVÁ Klára Taneční klub Vavruška Mládež & Junior II – A 197 F3
VYDRA Michael BARANOVÁ Marie TAPOS LITOMĚŘICE
VYHŇÁK Antonín VYHŇÁKOVÁ Jana KAT ZBRASLAV
ZEMAN Jan JURÁŠKOVÁ Kateřina TK MAESTRO
ZEMAN Jaroslav ADAMCOVÁ Aneta Taneční klub Stabil Dospělí & Dospělí –
A 24 & B  68
ZIERIS Otakar NEŠETŘILOVÁ Zuzana CTS PERFECT PARDUBICE
LANDOVSKÝ Jakub ŠVIHLÍKOVÁ Adéla Kst SILUETA PRAHA
JELÍNEK David JANCÁKOVÁ Bára COOL DANCE
VLK Jan VLKOVÁ Eliška Dance Studio Starlight, z.s.
ZITKO Jan MERUŇKOVÁ Adéla STARLET BRNO TK OREL TELNICE
VOJTÍK Michal HOLÁ Helena STK PRAHA
VÍTEČEK Matyáš VAŇÁČOVÁ Johana Kst SILUETA PRAHA
VILD Jan MUSILOVÁ Ellen Kst SILUETA PRAHA
FLORIAN Jakub HEGROVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
POLÁK Vojtěch SKALICKÁ Silvie TSK SALTA Benešov
APPL Hynek APPLOVÁ Pavlína TK HENZÉLY-SWING Mládež & Junior II – A 80 F1
DUBEC Stanislav DOLEŽALOVÁ Dorota TK LIFE PARDUBICE z.s.
Dospělí-A-LAT (11:30 – 12:30) 21 přihlášených párů, 10 odhlášených párů. Předpověď
APPL Hynek APPLOVÁ Pavlína TK HENZÉLY-SWING Mládež & Junior II – A 114
BALCÁREK Tomáš MAREŠOVÁ Martina TŠ ATAK TÁBOR
FIŠAR Tomáš MÜLLEROVÁ Markéta Tanec Kladno
HAVEL Adam CIHLÁŘOVÁ Anna Taneční klub Vavruška
KLÍMA Daniel PŠENIČKOVÁ Radka STK PRAHA
KMENT Radim SCHALLEROVÁ Anna Marie CTS PERFECT PARDUBICE
KOLÁŘ Lukáš AFFAŠOVÁ Jasmína Taneční klub Vavruška Mládež & Mládež – A 4
KOŠEK Jan DRAHOŇOVSKÁ Barbora TK KOŠKOVI, z.s.
MEJVALD Michal ZUZÁNKOVÁ Michaela PAUL DANCE
OLIVA Tomáš SEMELOVÁ Lucie Dvectis - DSP KOMETA BRNO
PALLAS Kryštof HENDRYCHOVÁ Hana Praha 96
PÁRAL Josef MALINOVSKÁ Klára TK TJ Sokol Lysá nad Labem
POLÁK Vojtěch SKALICKÁ Silvie TSK SALTA Benešov
ROHÁČEK Vít FRUHWIRTOVÁ Lucie Infinity Dance Team
SYNEK Martin ŠREJMOVÁ Adriana STK PRAHA
ŠAFÁŘ Ondřej JUNGWIRTHOVÁ Tereza BOHEMIA DANCE CLUB
ŠŤASTNÝ Josef HAJZNEROVÁ Aneta TK ASTRA PRAHA
WERTHAIM Jan KONSZKÁ Barbora TAPOS LITOMĚŘICE
ZEMAN Jan JURÁŠKOVÁ Kateřina TK MAESTRO
ZEMEN Tomáš SLANINÁKOVÁ Barbora CTS PERFECT PARDUBICE
ZHOUF Daniel VÁŇOVÁ Anna Taneční klub BONSTEP
VALČUHA David ČAPKOVÁ Michaela STK PRAHA
VLK Jan VLKOVÁ Eliška Dance Studio Starlight, z.s.
RAMBOUSEK Richard BULÍŘOVÁ Veronika COOL DANCE
VOJTÍK Michal HOLÁ Helena STK PRAHA
VILD Jan MUSILOVÁ Ellen Kst SILUETA PRAHA
JAKUBČÍK Adam ŠVÁBENICKÁ Michaela MZ Dance Team Dospělí & Dospělí – A 197
KUBÁT Václav TRÜBENEKROVÁ Anna Taneční škola Hes, o.s.
VRABLÍK Vojtěch HAVLOVÁ Klára Taneční klub Vavruška Mládež & Junior II – A 30
DOLEŽAL Radek FOLCOVÁ Nicole Dvectis - DSP KOMETA BRNO Mládež & Mládež – A 141 F4
DUBEC Stanislav DOLEŽALOVÁ Dorota TK LIFE PARDUBICE z.s.
TL-Jun-I-STT (08:00 – 09:20) 15 přihlášených párů, 4 odhlášené páry. Předpověď
A BEDNÁŘ Petr RABIHOVÁ Nicol TK ASTRA PRAHA Junior II & Junior II – B 74 F3
A PAVELKA Samuel Ondřej PATOČKOVÁ Nikol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. Junior I & Junior I – B 10
A PLACHÝ Jan PALIČKOVÁ Alexandra MZ Dance Team Junior II & Junior II – B 20 F1
A SCHURMANN Filip FUTEROVÁ Eleni TK ASTRA PRAHA Junior II & Junior I – B 0
A SMOLUCHA Vojtěch ZHYDOVSKA Anastasia TK ASTRA PRAHA Junior II & Junior I – B 116 F4
A TARABA Lukáš ŘEHÁKOVÁ Stella TK KOŠKOVI, z.s.
A VIŠNOVSKÝ Adam ČECHTICKÁ Lucie TK KOŠKOVI, z.s. Junior II & Junior II – B 21 F1
a GREGORIADES Fabian KUZMENKOVA Daria Taneční škola Filip Gregoriades z.s. Junior I & Junior I – C 44 F1
a HRAZÁNEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jasmina Jistebnice Junior I & Děti II – C 184 F5
a JANČÍK Marek ZMEŠKALOVÁ Tereza TK FORTUNA ZLÍN z.s. Junior I & Junior I – B 0
a KAZDA David PTÁČKOVÁ Julie STARLET BRNO TK OREL TELNICE
a KRÁL Šimon KUBÍKOVÁ Julie STK PRAHA Junior I & Junior I – B 1
a RATNIKOV David HENDRYCHOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
a ŠULC Filip PLESAROVÁ Eliška COOL DANCE
a ZÁBRANSKÝ Vít ZÁBRANSKÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s.
a CHARVÁT Michal DALEKOREJOVÁ Barbora Taneční škola Ivy Langerové
a CHARVÁT Michal DALEKOREJOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
A KOTRONIAS Lukáš ŘEHÁKOVÁ Stella TK KOŠKOVI, z.s.
A KRÁSA Tadeáš HAJNÍKOVÁ Štěpánka TK MAESTRO
TL-Jun-I-LAT (13:00 – 14:00) 15 přihlášených párů, 1 odhlášený pár. Předpověď
A BEDNÁŘ Petr RABIHOVÁ Nicol TK ASTRA PRAHA Junior II & Junior II –
B 27 & B  59 F2
A KRÁL Šimon KUBÍKOVÁ Julie STK PRAHA Junior I & Junior I – B 15
A NEŠUTA Petr LUNGOVÁ Sofie Tanec Kladno
A OTTNER Tobias JELÍNKOVÁ Karolína TK MARENDI Junior I & Junior I – B 19 F1
A PAVELKA Samuel Ondřej PATOČKOVÁ Nikol TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s. Junior I & Junior I – B 0
A PLACHÝ Jan PALIČKOVÁ Alexandra MZ Dance Team Junior II & Junior II – B 19 F1
A SCHURMANN Filip FUTEROVÁ Eleni TK ASTRA PRAHA Junior II & Junior I – B 1
A SMOLUCHA Vojtěch ZHYDOVSKA Anastasia TK ASTRA PRAHA Junior II & Junior I – B 91 F3
A VIŠNOVSKÝ Adam ČECHTICKÁ Lucie TK KOŠKOVI, z.s. Junior II & Junior II – B 19
a ANELT Vojtěch HRUŠKOVÁ Šarlota Taneční klub Vavruška
a GREGORIADES Fabian KUZMENKOVA Daria Taneční škola Filip Gregoriades z.s. Junior I & Junior I –
C 96 F4 & C  13
a HRAZÁNEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jasmina Jistebnice Junior I & Děti II – C 73 F3
a KAZDA David PTÁČKOVÁ Julie STARLET BRNO TK OREL TELNICE
a RATNIKOV David HENDRYCHOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
a ZAJÍČEK Jan ROTTOVÁ Eliška TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM
A KRÁSA Tadeáš HAJNÍKOVÁ Štěpánka TK MAESTRO
TL-Jun-II-STT (19:00 – 20:00) 18 přihlášených párů, 6 odhlášených párů. Předpověď
A MICHÁLEK Lukáš KOPECKÁ Laura COOL DANCE Junior II & Junior II – A 0
A VLČEK Jan PŘÍPLATOVÁ Petra TK KOŠKOVI, z.s. Mládež & Mládež – A 0
a BADEJ Michal IVANKOVA Anastasia TK MDK SOKOLOV, z.s. Junior II & Junior II – B 48
a BEDNÁŘ Petr RABIHOVÁ Nicol TK ASTRA PRAHA Junior II & Junior II – B 74 F3
a BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior II – B 85 F2
a ČINČURA Filip JAVŮRKOVÁ Tereza TK KOŠKOVI, z.s. Mládež & Junior II –
C 9 & B  34
a JAKUBÍK Valentin HÁJKOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s.
a JAŠEK Matouš ČUPKOVÁ Laura Top Dance Prague Team Junior II & Junior II – B 0
a KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA
a KAPITÁN Dominik VOJTÁŠKOVÁ Zuzana iDance Studio, z.s. Junior II & Junior I – B 20
a PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior II – B 106 F1
a PEJSAR Tomáš PLISCHKEOVÁ Valentýna TK KOŠKOVI, z.s. Junior II & Junior I –
B 59 F1 & B  106 F1
a ROUTA Ondřej VĚTROVSKÁ Petra TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior II – B 113 F3
a SCHURMANN Filip FUTEROVÁ Eleni TK ASTRA PRAHA Junior II & Junior I – B 0
a SMOLUCHA Vojtěch ZHYDOVSKA Anastasia TK ASTRA PRAHA Junior II & Junior I – B 116 F4
a TARABA Patrik PETŘÍČKOVÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s.
a VÁVRA Jan KAVKOVÁ Valerie TK KZMJ JIČÍN
a VIŠNOVSKÝ Adam ČECHTICKÁ Lucie TK KOŠKOVI, z.s. Junior II & Junior II – B 21 F1
a KOTRONIAS Patrik PETŘÍČKOVÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s.
a KRÁSA Tadeáš HAJNÍKOVÁ Štěpánka TK MAESTRO
A PETŘÍK Josef MALÍKOVÁ Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
a DONÁT Matěj DOBRUSKÁ Silvie TAK DANCE KROK z.s.
a BRDIČKA Šimon KRYŠTOFOVÁ Lucie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
a PLACHÝ Jan PALIČKOVÁ Alexandra MZ Dance Team Junior II & Junior II – B 20 F1
TL-Jun-II-LAT (16:30 – 17:30) 19 přihlášených párů, 5 odhlášených párů. Předpověď
A MICHÁLEK Lukáš KOPECKÁ Laura COOL DANCE Junior II & Junior II – A 0
A NOVOTNÝ Jakub BOBKOVÁ Barbora COOL DANCE
A VLČEK Jan PŘÍPLATOVÁ Petra TK KOŠKOVI, z.s. Mládež & Mládež – A 0
a BADEJ Michal IVANKOVA Anastasia TK MDK SOKOLOV, z.s. Junior II & Junior II – B 154 F2
a BEDNÁŘ Petr RABIHOVÁ Nicol TK ASTRA PRAHA Junior II & Junior II –
B 27 & B  59 F2
a BŘEZINA Jan CÍSAŘOVÁ Karolína Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior II – B 62 F2
a ČINČURA Filip JAVŮRKOVÁ Tereza TK KOŠKOVI, z.s. Mládež & Junior II –
B 15 & C  182 F2
a KAPITÁN Dominik VOJTÁŠKOVÁ Zuzana iDance Studio, z.s. Junior II & Junior I – B 1
a MASCHKE Martin PAVLÍČKOVÁ Nikola TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
a NEŠUTA Petr LUNGOVÁ Sofie Tanec Kladno
a NOVÁK Tomáš BULÍŘOVÁ Anna TK ASTRA PRAHA
a PAVLÍČEK Viktor TRUNDOVÁ Ludmila Dvectis - DSP KOMETA BRNO Junior II & Junior II – B 143 F4
a PIESCHE Tadeáš VYKOUKALOVÁ Sabina Altadance Sport
a PLACHÝ Jan PALIČKOVÁ Alexandra MZ Dance Team Junior II & Junior II – B 19 F1
a ROUTA Ondřej VĚTROVSKÁ Petra TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior II – B 86 F2
a SCHURMANN Filip FUTEROVÁ Eleni TK ASTRA PRAHA Junior II & Junior I – B 1
a SMOLUCHA Vojtěch ZHYDOVSKA Anastasia TK ASTRA PRAHA Junior II & Junior I – B 91 F3
a TARABA Patrik PETŘÍČKOVÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s.
a VIŠNOVSKÝ Adam ČECHTICKÁ Lucie TK KOŠKOVI, z.s. Junior II & Junior II – B 19
a KOTRONIAS Patrik PETŘÍČKOVÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s.
a KRÁSA Tadeáš HAJNÍKOVÁ Štěpánka TK MAESTRO
a PETŘÍK Josef MALÍKOVÁ Kateřina TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
a DONÁT Matěj DOBRUSKÁ Silvie TAK DANCE KROK z.s.
a BRDIČKA Šimon KRYŠTOFOVÁ Lucie TK FORTUNA ZLÍN z.s.
TL-Mládeže-STT (08:00 – 10:15) 18 přihlášených párů, 5 odhlášených párů. Předpověď
A MARTÍNEK Lukáš DUCHKOVÁ Beata TK ADMIRA Mládež & Mládež – M 
a APPL Hynek APPLOVÁ Pavlína TK HENZÉLY-SWING Mládež & Junior II – A 80 F1
a BALCÁREK Tomáš MAREŠOVÁ Martina TŠ ATAK TÁBOR
a BEJR Michael PROCHÁZKOVÁ Sofie COOL DANCE
a BORŮVKA Daniel BORŮVKOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
a DOLEŽAL Radek FOLCOVÁ Nicole Dvectis - DSP KOMETA BRNO Mládež & Mládež – M 
a FRIED Martin VONDŘEJCOVÁ Sára TK SPARTA PRAHA Mládež & Mládež – A 0
a HELMICH Viktor RŮŽIČKOVÁ Zuzana TK DanceTime
a HOŠEK Matyáš MORAVOVÁ Eliška KAT ZBRASLAV
a JELÍNEK Matyáš FÍLOVÁ Kristina CTS PERFECT PARDUBICE
a KAPITÁN Filip RUDY Šarlota iDance Studio, z.s.
a KOLÁŘ Lukáš AFFAŠOVÁ Jasmína Taneční klub Vavruška Mládež & Mládež – A 17
a LOS CHOVANEC Oliver PLACHÁ Eliška iDance Studio, z.s.
a PALLAS Kryštof HENDRYCHOVÁ Hana Praha 96
a VÍTEČEK Matyáš VAŇÁČOVÁ Johana Kst SILUETA PRAHA
a VLČEK Jan PŘÍPLATOVÁ Petra TK KOŠKOVI, z.s. Mládež & Mládež – A 0
a VRABLÍK Vojtěch HAVLOVÁ Klára Taneční klub Vavruška Mládež & Junior II – A 197 F3
a ZIERIS Otakar NEŠETŘILOVÁ Zuzana CTS PERFECT PARDUBICE
a KLÁPA Adam KRÁSOVÁ Aneta TK MAESTRO
A RAMBOUSEK Richard BULÍŘOVÁ Veronika COOL DANCE
a KOČAŘ Dušan ŠÁCHOVÁ Tina iDance Studio, z.s.
a VILD Jan MUSILOVÁ Ellen Kst SILUETA PRAHA
A CHMEL Filip DUNAJOVÁ Štěpánka TAK DANCE KROK z.s. Dospělí & Dospělí – M 
TL-Mládeže-LAT (12:30 – 13:20) 20 přihlášených párů, 3 odhlášené páry. Předpověď
A CHMEL Filip DUNAJOVÁ Štěpánka TAK DANCE KROK z.s. Dospělí & Dospělí – M 
A MARTÍNEK Lukáš DUCHKOVÁ Beata TK ADMIRA Mládež & Mládež – M 
a APPL Hynek APPLOVÁ Pavlína TK HENZÉLY-SWING Mládež & Junior II – A 114
a BALCÁREK Tomáš MAREŠOVÁ Martina TŠ ATAK TÁBOR
a BORŮVKA Daniel BORŮVKOVÁ Barbora TK OLYMP OLOMOUC
a DOLEŽAL Radek FOLCOVÁ Nicole Dvectis - DSP KOMETA BRNO Mládež & Mládež – A 141 F4
a FRIED Martin VONDŘEJCOVÁ Sára TK SPARTA PRAHA Mládež & Mládež – A 0
a HELMICH Viktor RŮŽIČKOVÁ Zuzana TK DanceTime
a JELÍNEK Matyáš FÍLOVÁ Kristina CTS PERFECT PARDUBICE
a KAPITÁN Filip RUDY Šarlota iDance Studio, z.s.
a KOLÁŘ Lukáš AFFAŠOVÁ Jasmína Taneční klub Vavruška Mládež & Mládež – A 4
a LOS CHOVANEC Oliver PLACHÁ Eliška iDance Studio, z.s.
a MEJVALD Michal ZUZÁNKOVÁ Michaela PAUL DANCE
a NOVOTNÝ Jakub BOBKOVÁ Barbora COOL DANCE
a PALLAS Kryštof HENDRYCHOVÁ Hana Praha 96
a PÁRAL Josef MALINOVSKÁ Klára TK TJ Sokol Lysá nad Labem
a ŠAFÁŘ Ondřej JUNGWIRTHOVÁ Tereza BOHEMIA DANCE CLUB
a VLČEK Jan PŘÍPLATOVÁ Petra TK KOŠKOVI, z.s. Mládež & Mládež – A 0
a VRABLÍK Vojtěch HAVLOVÁ Klára Taneční klub Vavruška Mládež & Junior II – A 30
a ZEMEN Tomáš SLANINÁKOVÁ Barbora CTS PERFECT PARDUBICE
a KLÁPA Adam KRÁSOVÁ Aneta TK MAESTRO
a KOČAŘ Dušan ŠÁCHOVÁ Tina iDance Studio, z.s.
a VILD Jan MUSILOVÁ Ellen Kst SILUETA PRAHA
TL-Dospělí-STT (19:00 – 20:00) 20 přihlášených párů, 20 odhlášených párů. Předpověď
A BUREŠ Marek IERMOLENKO Anastasiia Top Dance Prague Team
A CHMEL Filip DUNAJOVÁ Štěpánka TAK DANCE KROK z.s. Dospělí & Dospělí – M 
A JANÁK Matěj KRÁTKÁ Anna CTS PERFECT PARDUBICE Dospělí & Dospělí – M 
A JODL David BUREŠOVÁ Kamila Top Dance Prague Team
A KEJZAR Jiří KOŠKOVÁ Barbora MZ Dance Team
A KLADRUBSKÝ Michal BŘEZINOVÁ Helena TŠ Standardklub Praha
A LUDMA Tomáš KAUCKÁ Emanuela Praha 7
A MAKOVEC Daniel BOROVKOVÁ Michaela MZ Dance Team Dospělí & Mládež – M 
A MARTÍNEK Lukáš DUCHKOVÁ Beata TK ADMIRA Mládež & Mládež – M 
A MESTEK Martin STAREČKOVÁ Anna TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
A MINAROVIČ Jakub KOZLOVSKÁ Tereza Top Dance Prague Team
A MRÁZEK Viktor VYKYDALOVÁ Veronika KLUB TANEČNÍHO SPORTU ŠUMPERK
A RAMBOUSEK Richard BULÍŘOVÁ Veronika COOL DANCE
A SABOL Filip EREMENKO Anastasia TK ASTRA PRAHA
A SVOBODA Matěj KOZAR Alina TK DanceTime
A VLACH Karel NĚMCOVÁ Barbora iDance Studio, z.s.
a APPL Hynek APPLOVÁ Pavlína TK HENZÉLY-SWING Mládež & Junior II – A 80 F1
a JAKUBČÍK Adam ŠVÁBENICKÁ Michaela MZ Dance Team Dospělí & Dospělí – M 
a KOŠEK Jan DRAHOŇOVSKÁ Barbora TK KOŠKOVI, z.s.
a ROHÁČEK Vít FRUHWIRTOVÁ Lucie Infinity Dance Team
a TOMÍN Filip KAŇKOVÁ Kamila TK KOŠKOVI, z.s.
a LANDOVSKÝ Jakub ŠVIHLÍKOVÁ Adéla Kst SILUETA PRAHA
a JELÍNEK David JANCÁKOVÁ Bára COOL DANCE
a VLK Jan VLKOVÁ Eliška Dance Studio Starlight, z.s.
a ZITKO Jan MERUŇKOVÁ Adéla STARLET BRNO TK OREL TELNICE
a ERHART Jiří JIŘÍKOVÁ Dana TK ASTRA PRAHA
a VOJTÍK Michal HOLÁ Helena STK PRAHA
A PĚNKAVA Robert DREKSLEROVÁ Mariana Taneční škola Hes, o.s.
A KUMMER Michal MRHÁLKOVÁ Natálie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
A BENÝŠEK Martin MAŇÁSKOVÁ Martina MZ Dance Team
a PROVAZNÍK Daniel FLORIANOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
a VYDRA Michael BARANOVÁ Marie TAPOS LITOMĚŘICE
a ŠIMKO Andrej ŠMRHOVÁ Marcela TK SPARTA PRAHA Dospělí & Dospělí – A 457 F3
a FLORIAN Jakub HEGROVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
a KOLÁŘ Lukáš AFFAŠOVÁ Jasmína Taneční klub Vavruška Mládež & Mládež – A 17
a ZEMAN Jaroslav ADAMCOVÁ Aneta Taneční klub Stabil Dospělí & Dospělí –
A 24 & B  68
a ZEMAN Jan JURÁŠKOVÁ Kateřina TK MAESTRO
a DUBEC Stanislav DOLEŽALOVÁ Dorota TK LIFE PARDUBICE z.s.
a POLÁK Vojtěch SKALICKÁ Silvie TSK SALTA Benešov
A WERTHAIM Jan KONSZKÁ Barbora TAPOS LITOMĚŘICE
TL-Dospělí-LAT (15:30 – 16:30) 33 přihlášených párů, 13 odhlášených párů. Předpověď
A BUREŠ Marek IERMOLENKO Anastasiia Top Dance Prague Team
A FORMAN Filip NOVÁČKOVÁ Natálie MZ Dance Team
A HEJHAL Martin LANGEROVÁ Nikola STK PRAHA
A HLAWICZKA Martin ŠKŇOUŘIL Joanna TK MARENDI
A CHMEL Filip DUNAJOVÁ Štěpánka TAK DANCE KROK z.s. Dospělí & Dospělí – M 
A CHOBOT Jan SÁDKOVÁ Michaela Top Dance Prague Team
A KEJZAR Jiří KOŠKOVÁ Barbora MZ Dance Team
A LUDMA Tomáš KAUCKÁ Emanuela Praha 7
A MAKOVEC Daniel BOROVKOVÁ Michaela MZ Dance Team Dospělí & Mládež – M 
A MANDLÍK Pavel JOHANNESOVÁ Sarah TK MARENDI
A MARTÍNEK Lukáš DUCHKOVÁ Beata TK ADMIRA Mládež & Mládež – M 
A MINAROVIČ Jakub KOZLOVSKÁ Tereza Top Dance Prague Team
A OPICHAL Tomáš MAŇÁSKOVÁ Monika KST QUICK OLOMOUC
A SABOL Filip EREMENKO Anastasia TK ASTRA PRAHA
A SKALSKÝ René FEIFEROVÁ Markéta Top Dance Prague Team
A VLACH Karel NĚMCOVÁ Barbora iDance Studio, z.s.
a APPL Hynek APPLOVÁ Pavlína TK HENZÉLY-SWING Mládež & Junior II – A 114
a FIŠAR Tomáš MÜLLEROVÁ Markéta Tanec Kladno
a HAVEL Adam CIHLÁŘOVÁ Anna Taneční klub Vavruška
a JAKUBČÍK Adam ŠVÁBENICKÁ Michaela MZ Dance Team Dospělí & Dospělí – A 197
a JANATA Martin KAVALÍROVÁ Michaela TK KOŠKOVI, z.s.
a JEHLIČKA Viktor JEHLIČKOVÁ Valentýna TŠ Standardklub Praha
a JELÍNEK David JANCÁKOVÁ Bára COOL DANCE
a KLÍMA Daniel PŠENIČKOVÁ Radka STK PRAHA
a KOŠEK Jan DRAHOŇOVSKÁ Barbora TK KOŠKOVI, z.s.
a MEJVALD Michal ZUZÁNKOVÁ Michaela PAUL DANCE
a OLIVA Tomáš SEMELOVÁ Lucie Dvectis - DSP KOMETA BRNO
a PÁRAL Josef MALINOVSKÁ Klára TK TJ Sokol Lysá nad Labem
a POLÁK Vojtěch SKALICKÁ Silvie TSK SALTA Benešov
a ROHÁČEK Vít FRUHWIRTOVÁ Lucie Infinity Dance Team
a SYNEK Martin ŠREJMOVÁ Adriana STK PRAHA
a ŠŤASTNÝ Josef HAJZNEROVÁ Aneta TK ASTRA PRAHA
a ZHOUF Daniel VÁŇOVÁ Anna Taneční klub BONSTEP
a TOMÍN Filip KAŇKOVÁ Kamila TK KOŠKOVI, z.s.
a VALČUHA David ČAPKOVÁ Michaela STK PRAHA
a VLK Jan VLKOVÁ Eliška Dance Studio Starlight, z.s.
n VOJTÍK Michal HOLÁ Helena STK PRAHA
A KUMMER Michal MRHÁLKOVÁ Natálie TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
a PROVAZNÍK Daniel FLORIANOVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
n KUBÁT Václav TRÜBENEKROVÁ Anna Taneční škola Hes, o.s.
a FLORIAN Jakub HEGROVÁ Veronika Dvectis - DSP KOMETA BRNO
a KOLÁŘ Lukáš AFFAŠOVÁ Jasmína Taneční klub Vavruška Mládež & Mládež – A 4
A TOJNAR Martin JOZÍFOVÁ Kateřina CTS PERFECT PARDUBICE
a ZEMAN Jan JURÁŠKOVÁ Kateřina TK MAESTRO
a DUBEC Stanislav DOLEŽALOVÁ Dorota TK LIFE PARDUBICE z.s.
a WERTHAIM Jan KONSZKÁ Barbora TAPOS LITOMĚŘICE
— dancerank.cz