Podzimní pohár města Kladna

sobota 09.11.2019, Kladno, Česko (ČSTS), 31 soutěží, 349 přihlášených párů

Poslední aktualizace zobrazených informací proběhla 09.11.2019 23:59.

Jun-I-E-STT (08:30 – 09:00) 8 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
ADAM Richard ŠABATKOVÁ Nikola Kst SILUETA PRAHA
ČERNÝ Patrik ROMOVÁ Tereza STYL - DANCE TEPLICE
HÁJEK Daniel FUXOVÁ Laura TSK SALTA Benešov
JANČA Tomáš NETALOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
JIRÁČEK Jan JAVŮRKOVÁ Šárka TK SPARTA PRAHA
PALÁN František BURSOVÁ Natálie Altadance Sport
PLECITÝ Nicolas OCHOTNICKÁ Olívia TK TJ Sokol Lysá nad Labem
TEŠŠENY Kamil ŠEVČÍKOVÁ Tereza Top Dance Prague Team
Jun-I-E-LAT (10:20 – 10:50) 10 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
ADAM Richard ŠABATKOVÁ Nikola Kst SILUETA PRAHA
CUPA Filip RYSKOVÁ Vendula Tanec Kladno
ČERNÝ Patrik ROMOVÁ Tereza STYL - DANCE TEPLICE
DRAHORÁD Jakub PÁCALOVÁ Gabriela TK CrossDance Kolín
HÁJEK Daniel FUXOVÁ Laura TSK SALTA Benešov
JANČA Tomáš NETALOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
JIRÁČEK Jan JAVŮRKOVÁ Šárka TK SPARTA PRAHA
PALÁN František BURSOVÁ Natálie Altadance Sport
PROVAZNÍK Michal KLÍMOVÁ Luisa TK CrossDance Kolín
TEŠŠENY Kamil ŠEVČÍKOVÁ Tereza Top Dance Prague Team
Jun-II-E-STT (08:30 – 09:00) 13 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
ADAM Richard ŠABATKOVÁ Nikola Kst SILUETA PRAHA
BLÁHA Pavel STRAKOVÁ Magdaléna Taneční škola Elis České Budějovice,z.s.
ČERNÝ Patrik ROMOVÁ Tereza STYL - DANCE TEPLICE
HÁJEK Daniel FUXOVÁ Laura TSK SALTA Benešov
JIRÁČEK Jan JAVŮRKOVÁ Šárka TK SPARTA PRAHA
KRAUS Václav KOHOUTOVÁ Adriana MZ Dance Team Plzeň
MAZANEC Lukáš VILDOVÁ Kateřina Kst SILUETA PRAHA
NEŠUTA Martin VENCLOVÁ Veronika Tanec Kladno
PLECITÝ Nicolas OCHOTNICKÁ Olívia TK TJ Sokol Lysá nad Labem
ŠEMBERA František ŠVEJDOVÁ Kateřina FUEGO ŘÍČANY
ŠÍMA Patrik ŠTEIDLOVÁ Kristýna TK ADMIRA
TEŠŠENY Kamil ŠEVČÍKOVÁ Tereza Top Dance Prague Team
VANĚK Tomáš VÁVROVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA
Jun-II-E-LAT (10:20 – 10:50) 14 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
ADAM Richard ŠABATKOVÁ Nikola Kst SILUETA PRAHA
BLÁHA Pavel STRAKOVÁ Magdaléna Taneční škola Elis České Budějovice,z.s.
CUPA Filip RYSKOVÁ Vendula Tanec Kladno
ČERMÁK Tomáš HOKROVÁ Barbora JISKRA RASPENAVA, z.s.
ČERNÝ Lukáš PŘECECHTĚLOVÁ Eliška Tanec Kladno
ČERNÝ Patrik ROMOVÁ Tereza STYL - DANCE TEPLICE
DRAHORÁD Jakub PÁCALOVÁ Gabriela TK CrossDance Kolín
HÁJEK Daniel FUXOVÁ Laura TSK SALTA Benešov
JIRÁČEK Jan JAVŮRKOVÁ Šárka TK SPARTA PRAHA
MAZANEC Lukáš VILDOVÁ Kateřina Kst SILUETA PRAHA
PROVAZNÍK Michal KLÍMOVÁ Luisa TK CrossDance Kolín
ŠÍMA Patrik ŠTEIDLOVÁ Kristýna TK ADMIRA
TEŠŠENY Kamil ŠEVČÍKOVÁ Tereza Top Dance Prague Team
VANĚK Tomáš VÁVROVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA
Dospělí-E-STT (16:40 – 17:10) 7 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BARTŮŠEK Adam PAUROVÁ Natálie CTS PERFECT PARDUBICE
BORTLÍK Martin VOLEŠOVÁ Eliška TK SPORT AGENCY PRAHA
KOUTEK Adam RÝCOVÁ Hana Sportovní taneční klub 6dance
LEMBERK Lukáš MADEROVÁ Tereza TK KZMJ JIČÍN
MACELA Matěj DEMKOVÁ Zuzana CTS PERFECT PARDUBICE
PEČENKA Jakub KLIKAROVÁ Kateřina Mladá Boleslav 1
VÍTEK Jan KMONÍČKOVÁ Pavla CTS PERFECT PARDUBICE
VERČIMÁK Marek PECHÁČKOVÁ Veronika FUEGO ŘÍČANY
PEŠEK Dominik KŘIVSKÁ Adéla DANZA BRNO
Dospělí-E-LAT (14:50 – 15:25) 11 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BÁRTA Jiří SLUKOVÁ Kristýna STK PRAHA
BORTLÍK Martin VOLEŠOVÁ Eliška TK SPORT AGENCY PRAHA
BOUČEK Ondřej ŠTEFANÍKOVÁ Petra COOL DANCE
HORÁK Jan PECHÁČKOVÁ Veronika FUEGO ŘÍČANY
KLÁŠTERKA Jan MAZUCHOVÁ Wanda Taneční škola Hes, o.s.
KODUA Luka PELTANOVÁ Anna FUEGO ŘÍČANY
MACELA Matěj DEMKOVÁ Zuzana CTS PERFECT PARDUBICE
MAŠKA Jan ŘÍŠSKÁ Klára TANEČNÍ KLUB PELHŘIMOV
PEČENKA Jakub KLIKAROVÁ Kateřina Mladá Boleslav 1
RYCHTA Matěj KOBROVÁ Jana FUEGO ŘÍČANY
VÍTEK Jan KMONÍČKOVÁ Pavla CTS PERFECT PARDUBICE
PEŠEK Dominik KŘIVSKÁ Adéla DANZA BRNO
Jun-I-D-STT (08:30 – 09:00) 17 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
ANELT Vojtěch HRUŠKOVÁ Šarlota Taneční klub Vavruška
BALÍK Michal SELIGEROVÁ Natália TK MDK SOKOLOV, z.s.
BARBUŠ Marek KUNCOVÁ Simona TK ADMIRA
BEJBL Filip WENZLOVÁ Valerie TK TJ Sokol Lysá nad Labem
BRŮŽEK Lukáš ČUBANOVÁ Anna COOL DANCE
DOLANSKÝ Tobiáš DOBSOVÁ Klaudie CTS PERFECT PARDUBICE
FOLPRECHT Adam BENDOVÁ Hana COOL DANCE
KRČEK Jakub KITLEROVÁ Tereza TAK DANCE KROK z.s.
MIRONOV Oleksii VLÁŠKOVÁ Barbora Taneční škola Elis České Budějovice,z.s.
MLČÁK Maxim VACKOVÁ Adina Kst SILUETA PRAHA
NEČIPORUK Tomáš NEČIPORUKOVÁ Natálie TK ASTRA PRAHA
NEŠUTA Petr LUNGOVÁ Sofie Tanec Kladno
PALÁN Marek BURIANOVÁ Hana Altadance Sport
SOUKENÍK Andrej TRNKOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
ŠOBA Jakub Michal ŠOBOVÁ Karolína Anna STYL - DANCE TEPLICE
TRČKA Jakub ČUPKOVÁ Nicole Top Dance Prague Team
ZAJÍČEK Jan ROTTOVÁ Eliška TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM
Jun-I-D-LAT (10:30 – 11:00) 17 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BALÍK Michal SELIGEROVÁ Natália TK MDK SOKOLOV, z.s.
BEJBL Filip WENZLOVÁ Valerie TK TJ Sokol Lysá nad Labem
BRŮŽEK Lukáš ČUBANOVÁ Anna COOL DANCE
FOLPRECHT Adam BENDOVÁ Hana COOL DANCE
KRČEK Jakub KITLEROVÁ Tereza TAK DANCE KROK z.s.
MIRONOV Oleksii VLÁŠKOVÁ Barbora Taneční škola Elis České Budějovice,z.s.
MLČÁK Maxim VACKOVÁ Adina Kst SILUETA PRAHA
NEČIPORUK Tomáš NEČIPORUKOVÁ Natálie TK ASTRA PRAHA
NEZKUSIL David MUŽÍKOVÁ Michaela TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – D 194 F4
PALÁN Marek BURIANOVÁ Hana Altadance Sport
PLECITÝ Nicolas OCHOTNICKÁ Olívia TK TJ Sokol Lysá nad Labem
REJMAN Maxim BURIÁNKOVÁ Kateřina TK MAESTRO
SOUKENÍK Andrej TRNKOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
SVOBODA Jan MATUŠTÍKOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
ŠOBA Jakub Michal ŠOBOVÁ Karolína Anna STYL - DANCE TEPLICE
ŠULC Filip PLESAROVÁ Eliška COOL DANCE
TRČKA Jakub ČUPKOVÁ Nicole Top Dance Prague Team
Jun-I-C-STT (08:30 – 09:00) 5 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
MLÁDEK Matyáš PINCOVÁ Ester Cheb 2
NEZKUSIL David MUŽÍKOVÁ Michaela TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – C 65
RATNIKOV David HENDRYCHOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
SVOBODA Jan MATUŠTÍKOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
ŠULC Filip PLESAROVÁ Eliška COOL DANCE
ŠERÁK Martin KUČOVÁ Ema KAT ZBRASLAV
Jun-I-C-LAT (11:10 – 11:40) 8 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
ANELT Vojtěch HRUŠKOVÁ Šarlota Taneční klub Vavruška
BARBUŠ Marek KUNCOVÁ Simona TK ADMIRA
BŘEČKA Albert LACINOVÁ Rozálie TK MARENDI
MLÁDEK Matyáš PINCOVÁ Ester Cheb 2
RATNIKOV David HENDRYCHOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
TOMAN Matyáš TOMANOVÁ Rozárka TŠ EASY DANCE 2000 NYMBURK
ZAJÍČEK Jan ROTTOVÁ Eliška TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM
ZAVODNOV Daniil VÁVROVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA
Jun-II-D-STT (09:15 – 09:45) 19 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BALÍK Michal SELIGEROVÁ Natália TK MDK SOKOLOV, z.s.
BARBUŠ Marek KUNCOVÁ Simona TK ADMIRA
BRŮŽEK Lukáš ČUBANOVÁ Anna COOL DANCE
ČERMÁK Tomáš HOKROVÁ Barbora JISKRA RASPENAVA, z.s.
DOLANSKÝ Tobiáš DOBSOVÁ Klaudie CTS PERFECT PARDUBICE
FOLPRECHT Adam BENDOVÁ Hana COOL DANCE
HOMOLA Jan KUSÁ Pavlína Top Dance Prague Team
HURYTA Lukáš BURIANOVÁ Jitka Altadance Sport
KRČEK Jakub KITLEROVÁ Tereza TAK DANCE KROK z.s.
MIRONOV Oleksii VLÁŠKOVÁ Barbora Taneční škola Elis České Budějovice,z.s.
MLČÁK Maxim VACKOVÁ Adina Kst SILUETA PRAHA
MÜLLER Adam ŠTĚPÁNKOVÁ Jana TK ALL-4-DANCE NERATOVICE
NEŠUTA Petr LUNGOVÁ Sofie Tanec Kladno
PALÁN Marek BURIANOVÁ Hana Altadance Sport
SOUKENÍK Andrej TRNKOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
SÝKORA Kryštof HERALOVÁ Karolína COOL DANCE
ŠOBA Jakub Michal ŠOBOVÁ Karolína Anna STYL - DANCE TEPLICE
TRČKA Jakub ČUPKOVÁ Nicole Top Dance Prague Team
ZAJÍČEK Jan ROTTOVÁ Eliška TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM
Jun-II-D-LAT (11:30 – 12:00) 20 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BALÍK Michal SELIGEROVÁ Natália TK MDK SOKOLOV, z.s.
BRŮŽEK Lukáš ČUBANOVÁ Anna COOL DANCE
FOLPRECHT Adam BENDOVÁ Hana COOL DANCE
HOMOLA Jan KUSÁ Pavlína Top Dance Prague Team
HURYTA Lukáš BURIANOVÁ Jitka Altadance Sport
KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA
KRAUS Václav KOHOUTOVÁ Adriana MZ Dance Team Plzeň
MIRONOV Oleksii VLÁŠKOVÁ Barbora Taneční škola Elis České Budějovice,z.s.
MLČÁK Maxim VACKOVÁ Adina Kst SILUETA PRAHA
NEZKUSIL David MUŽÍKOVÁ Michaela TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – D 194 F4
PALÁN Marek BURIANOVÁ Hana Altadance Sport
PLECITÝ Nicolas OCHOTNICKÁ Olívia TK TJ Sokol Lysá nad Labem
REJMAN Maxim BURIÁNKOVÁ Kateřina TK MAESTRO
SOUČEK Adam KRAMEŠOVÁ Natálie BENE DANCE ART TEAM
SVOBODA Jan MATUŠTÍKOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
ŠEMBERA František ŠVEJDOVÁ Kateřina FUEGO ŘÍČANY
ŠOBA Jakub Michal ŠOBOVÁ Karolína Anna STYL - DANCE TEPLICE
ŠULC Filip PLESAROVÁ Eliška COOL DANCE
TRČKA Jakub ČUPKOVÁ Nicole Top Dance Prague Team
ZROSTLÍK Filip TOMÁŠKOVÁ Marie Taneční škola Hes, o.s.
FABIÁN Jakub FIALOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s.
Jun-II-C-STT (08:30 – 09:00) 5 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
MLÁDEK Matyáš PINCOVÁ Ester Cheb 2
SVOBODA Jan MATUŠTÍKOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
ŠULC Filip PLESAROVÁ Eliška COOL DANCE
VOJÁČEK František FOREJTOVÁ Štěpánka TK ADMIRA
WELSCH Václav ŠTĚDRÁ Lucie TK ADMIRA
FABIÁN Jakub FIALOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s.
ŠERÁK Martin KUČOVÁ Ema KAT ZBRASLAV
Jun-II-C-LAT (11:10 – 11:40) 13 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BARBUŠ Marek KUNCOVÁ Simona TK ADMIRA
HELCL Tomáš KOHLOVÁ Anna TAPOS LITOMĚŘICE
JAKUBÍK Valentin HÁJKOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s.
KROUPA Filip ZÁPOTOCKÁ Barbora TK TJ Sokol Lysá nad Labem
MLÁDEK Matyáš PINCOVÁ Ester Cheb 2
MÜLLER Adam ŠTĚPÁNKOVÁ Jana TK ALL-4-DANCE NERATOVICE
RYBA Matěj BROŽOVÁ Karolína Chlumec nad Cidlinou
SÝKORA Kryštof HERALOVÁ Karolína COOL DANCE
TOMAN Matyáš TOMANOVÁ Rozárka TŠ EASY DANCE 2000 NYMBURK
TÝBL Matyáš TÝBLOVÁ Karolína FUEGO ŘÍČANY
WELSCH Václav ŠTĚDRÁ Lucie TK ADMIRA
ZAJÍČEK Jan ROTTOVÁ Eliška TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM
ZAVODNOV Daniil VÁVROVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA
Dospělí-D-STT (16:40 – 17:10) 8 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
ČERNÝ Jan PÍSKOVÁ Lucie Taneční škola Hes, o.s.
HORÁK Jan JIRÁNKOVÁ Zuzana FUEGO ŘÍČANY
HRONEK Vojtěch ČERNÁ Zuzana TK Dance Direction
KOVAŘÍK Martin ADAMOVÁ Diana COOL DANCE
KRIVOŠEJ Jan ŠINDELÁŘOVÁ Alice STK PRAHA
LAZORIK Lukáš NOSKOVÁ Alexandra TK DanceTime Dospělí & Mládež – C 91 F3
MELICHAR Nikolaj GREGOROVÁ Karolína Taneční škola Hes, o.s.
SANDR Ota JEDLIČKOVÁ Michaela STK PRAHA
FEDOROV Michal HUSÁKOVÁ Soňa TK SPORT AGENCY PRAHA
HAVELKA Jan ŠPINAROVÁ Veronika TK KZMJ JIČÍN
ŽOUDLÍK Václav FANTOVÁ Tereza COOL DANCE
Dospělí-D-LAT (14:50 – 15:20) 11 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
ANDĚL Jiří BLAŽKOVÁ Lucie TK ASTRA PRAHA
BARTŮŠEK Adam PAUROVÁ Natálie CTS PERFECT PARDUBICE
ČERNÝ Jan PÍSKOVÁ Lucie Taneční škola Hes, o.s.
DOBŘICHOVSKÝ Tomáš VĚTROVCOVÁ Eliška Tanec Kladno
DUŠEK Petr DUŠKOVÁ Petra FUEGO ŘÍČANY
DVOŘÁK Filip PLZENSKÁ Alžběta FUEGO ŘÍČANY
FRÝBA David JEŘÁBKOVÁ Jana TK BOHUSLAVA MATIÁŠE KOLÍN
HRONEK Vojtěch ČERNÁ Zuzana TK Dance Direction
MATERNA Tomáš MÜHLOVÁ Evelína STK PRAHA
MUK Filip PROFOTOVÁ Martina FUEGO ŘÍČANY
SVOBODA Ondřej ADAMUSOVÁ Markéta FUEGO ŘÍČANY
ULRICH Vít SOCHOROVÁ Natálie Kolín 2
BASL Tomáš HAVRÁNKOVÁ Debora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
Dospělí-C-STT (17:00 – 17:30) 13 přihlášených párů, 5 odhlášených párů.
HAVEL Jiří HAVLOVÁ Eliška TK Dance Direction
HEGER Petr KOUTENSKÁ Karolína Taneční klub Vavruška
JEDLIČKA Adam DUŠKOVÁ Laura TK ADMIRA
JIRÁSEK Martin KITLEROVÁ Petra TK SPARTA PRAHA
KLÁŠTERKA Jan ZINTLOVÁ Barbora Taneční škola Hes, o.s.
KOUDELKA Matěj LOCHMANOVÁ Agnes FUEGO ŘÍČANY
KUBA Ondřej JOZÍFOVÁ Kateřina CTS PERFECT PARDUBICE
KUDROŇ Jakub ŠTAFFOVÁ Jana Taneční škola Hes, o.s.
MARKOVIČ Jiří KELLNEROVÁ Jana Taneční škola Standardklub Praha
RYBNÍČEK Jakub RYBNÍČKOVÁ Daniela Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
THEIN Filip VALÍKOVÁ Klára FUEGO ŘÍČANY
VÁVRA Jakub LORAŃCZYK Laura COOL DANCE
MARKOVIČ Jiří KELLNEROVÁ Jana TŠ Standardklub Praha
MACHOVEC Jan KRAJČIOVÁ Aneta TK ASTRA PRAHA
BASL Tomáš HAVRÁNKOVÁ Debora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
ZLATNÍK Filip JANÁKOVÁ Klára CTS PERFECT PARDUBICE
URBÁNEK Lukáš ZETKOVÁ Viktorie ATK STANDARD CHEB
Dospělí-C-LAT (14:20 – 15:00) 22 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BALÁN Martin TUČKOVÁ Karolína BENE DANCE ART TEAM
BLAŽEK Pavel DOSOUDILOVÁ Veronika TSK SALTA Benešov
BYRTUS Michal CUSACKOVÁ Kate TK ADMIRA
FEJTEK Tomáš FUXOVÁ Patricie TSK SALTA Benešov
HÁJEK Lukáš DAŇSOVÁ Monika KAT ZBRASLAV
HEGER Petr KOUTENSKÁ Karolína Taneční klub Vavruška
JEDLIČKA Adam DUŠKOVÁ Laura TK ADMIRA
KAVKA Viktor ČECHOVÁ Pavlína TK KZMJ JIČÍN
KOTRČ Michal JAN Yasmin Taneční klub BONSTEP
KOUDELKA Martin PELTANOVÁ Marie FUEGO ŘÍČANY
KOUTEK Adam RÝCOVÁ Hana Sportovní taneční klub 6dance
KOVAŘÍK Martin ADAMOVÁ Diana COOL DANCE
LANDOVSKÝ Jakub ŠVIHLÍKOVÁ Adéla Kst SILUETA PRAHA
MELNYCHUK Dmytro MELNYK Karyna Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
PARDUBSKÝ Vojtěch ABRAHÁMOVÁ Anna TK DanceTime
PĚNKAVA Robert DREKSLEROVÁ Mariana Taneční škola Hes, o.s.
POŽÁR Jaroslav ŠTĚDRÁ Anna TK ADMIRA
RYBNÍČEK Jakub RYBNÍČKOVÁ Daniela Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
ŠVANDA Pavel MRÁZKOVÁ Dominika Sportovní taneční klub 6dance
URBÁNEK Lukáš ZETKOVÁ Viktorie ATK STANDARD CHEB
VÁVRA Jakub LORAŃCZYK Laura COOL DANCE
KOLAŘÍK Filip PROSTĚJOVSKÁ Lada TK ASTRA PRAHA
Dospělí-B-STT (17:00 – 17:20) 8 přihlášených párů, 5 odhlášených párů. Předpověď
BATALA Martin SVOBODOVÁ Veronika TK ADMIRA
DOHNAL Filip CHALUPSKÁ Zuzana CTS PERFECT PARDUBICE
HÁJEK Lukáš DAŇSOVÁ Monika KAT ZBRASLAV
HAVÍŘ Jan MAHENOVÁ Barbora TK MAESTRO
KAVKA Viktor ČECHOVÁ Pavlína TK KZMJ JIČÍN
RAFFA Daniel JANEKOVÁ Kateřina ATK STANDARD CHEB
STEJSKAL Jaromír HADROVSKÁ Adéla Altadance Sport Mládež & Mládež – A 37
VIMBERG Vladimír NOSKOVÁ Marie TK DanceTime
PAVOUČEK Dominik BŘEZINOVÁ Adéla Taneční škola Hes, o.s.
SMOLUCHA Jakub DOLEŽALOVÁ Adéla TK ASTRA PRAHA
KOLAŘÍK Filip PROSTĚJOVSKÁ Lada TK ASTRA PRAHA
BLAŽEK Pavel DOSOUDILOVÁ Veronika TSK SALTA Benešov
FEJTEK Tomáš FUXOVÁ Patricie TSK SALTA Benešov
Dospělí-B-LAT (14:00 – 14:40) 18 přihlášených párů, 3 odhlášené páry. Předpověď
BORTLÍK Adam BROŽKOVÁ Eva Dvectis - DSP KOMETA BRNO Mládež & Junior II – A 11
HAVLÍČEK Adam RYŠAVÁ Tereza CTS PERFECT PARDUBICE
HOLÝ Jakub NAVRÁTILÍKOVÁ Kateřina STK PRAHA
CHAROUZ Michal VYSKOČILOVÁ Julie BOHEMIA DANCE CLUB
JAŠEK Michal PROKOŠOVÁ Lucie BOHEMIA DANCE CLUB
JEHLIČKA Viktor JEHLIČKOVÁ Valentýna Taneční škola Standardklub Praha
JELÍNEK David JANCÁKOVÁ Bára COOL DANCE
KONEČNÝ Josef ŠVEJDOVÁ Michaela Taneční klub Vavruška
KOPECKÝ Jakub NOVÁ Marie CTS PERFECT PARDUBICE
KRIVOŠEJ Jan MRÁZOVÁ Lucie STK PRAHA
LASÍK Adam KALENDOVÁ Lenka TK ASTRA PRAHA
LIEBZEIT Lukáš ONDRUCHOVÁ Anna STK PRAHA
PLZENSKÝ Adam HÁLOVÁ Barbora FUEGO ŘÍČANY
REZEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jitka CTS PERFECT PARDUBICE
SIKORA Radek SIKORA Eva STK PRAHA
STEJSKAL Jaromír HADROVSKÁ Adéla Altadance Sport Mládež & Mládež –
B 72 & C  64
THEIN Filip MAJIDOVÁ Joana FUEGO ŘÍČANY
ZEMAN Zdeněk CHVASTEKOVÁ Štěpánka CTS PERFECT PARDUBICE
JEHLIČKA Viktor JEHLIČKOVÁ Valentýna TŠ Standardklub Praha
SMOLUCHA Jakub DOLEŽALOVÁ Adéla TK ASTRA PRAHA
ZVOLÁNEK Petr ČERNÍKOVÁ Martina CTS PERFECT PARDUBICE
Mládež-E-STT (15:45 – 16:15) 8 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
KOUTEK Adam RÝCOVÁ Hana Sportovní taneční klub 6dance
KRAUS Václav KOHOUTOVÁ Adriana MZ Dance Team Plzeň
LEMBERK Lukáš MADEROVÁ Tereza TK KZMJ JIČÍN
MACELA Matěj DEMKOVÁ Zuzana CTS PERFECT PARDUBICE
MAZANEC Lukáš VILDOVÁ Kateřina Kst SILUETA PRAHA
PEČENKA Jakub KLIKAROVÁ Kateřina Mladá Boleslav 1
ŠÍMA Patrik ŠTEIDLOVÁ Kristýna TK ADMIRA
VANĚK Tomáš VÁVROVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA
VERČIMÁK Marek PECHÁČKOVÁ Veronika FUEGO ŘÍČANY
KAYALIBAY Deniz Ali ČALOUNOVÁ Markéta TK KOŠKOVI, z.s.
ŠEMBERA František ŠVEJDOVÁ Kateřina FUEGO ŘÍČANY
BLÁHA Pavel STRAKOVÁ Magdaléna Taneční škola Elis České Budějovice,z.s.
Mládež-E-LAT (13:20 – 13:50) 8 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
ČERMÁK Tomáš HOKROVÁ Barbora JISKRA RASPENAVA, z.s.
KODUA Luka PELTANOVÁ Anna FUEGO ŘÍČANY
MACELA Matěj DEMKOVÁ Zuzana CTS PERFECT PARDUBICE
MAZANEC Lukáš VILDOVÁ Kateřina Kst SILUETA PRAHA
PEČENKA Jakub KLIKAROVÁ Kateřina Mladá Boleslav 1
RYCHTA Matěj KOBROVÁ Jana FUEGO ŘÍČANY
ŠÍMA Patrik ŠTEIDLOVÁ Kristýna TK ADMIRA
VANĚK Tomáš VÁVROVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA
KAYALIBAY Deniz Ali ČALOUNOVÁ Markéta TK KOŠKOVI, z.s.
BLÁHA Pavel STRAKOVÁ Magdaléna Taneční škola Elis České Budějovice,z.s.
Mládež-D-STT (15:45 – 16:15) 5 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
ČERMÁK Tomáš HOKROVÁ Barbora JISKRA RASPENAVA, z.s.
HOMOLA Jan KUSÁ Pavlína Top Dance Prague Team
HRONEK Vojtěch ČERNÁ Zuzana TK Dance Direction
MELICHAR Nikolaj GREGOROVÁ Karolína Taneční škola Hes, o.s.
SÝKORA Kryštof HERALOVÁ Karolína COOL DANCE
FEDOROV Michal HUSÁKOVÁ Soňa TK SPORT AGENCY PRAHA
MÜLLER Adam ŠTĚPÁNKOVÁ Jana TK ALL-4-DANCE NERATOVICE
ŠTOCHL Filip HERODESOVÁ Klára Bella Danza Děčín
HURYTA Lukáš BURIANOVÁ Jitka Altadance Sport
Mládež-D-LAT (13:20 – 13:45) 10 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
DOBŘICHOVSKÝ Tomáš VĚTROVCOVÁ Eliška Tanec Kladno
DVOŘÁK Filip PLZENSKÁ Alžběta FUEGO ŘÍČANY
HOMOLA Jan KUSÁ Pavlína Top Dance Prague Team
HRONEK Vojtěch ČERNÁ Zuzana TK Dance Direction
HURYTA Lukáš BURIANOVÁ Jitka Altadance Sport
KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA
KRAUS Václav KOHOUTOVÁ Adriana MZ Dance Team Plzeň
SOUČEK Adam KRAMEŠOVÁ Natálie BENE DANCE ART TEAM
ŠEMBERA František ŠVEJDOVÁ Kateřina FUEGO ŘÍČANY
ZROSTLÍK Filip TOMÁŠKOVÁ Marie Taneční škola Hes, o.s.
FABIÁN Jakub FIALOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s.
ULRICH Vít SOCHOROVÁ Natálie Kolín 2
BASL Tomáš HAVRÁNKOVÁ Debora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
ŠTOCHL Filip HERODESOVÁ Klára Bella Danza Děčín
Mládež-C-STT (16:05 – 16:35) 9 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
HAVEL Jiří HAVLOVÁ Eliška TK Dance Direction
JEDLIČKA Adam DUŠKOVÁ Laura TK ADMIRA
KOUDELKA Matěj LOCHMANOVÁ Agnes FUEGO ŘÍČANY
RYBNÍČEK Jakub RYBNÍČKOVÁ Daniela Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
URBÁNEK Lukáš ZETKOVÁ Viktorie ATK STANDARD CHEB
VOJÁČEK František FOREJTOVÁ Štěpánka TK ADMIRA
VONDRÁČEK Karel PONČÁKOVÁ Klára Taneční klub Vavruška
WELSCH Václav ŠTĚDRÁ Lucie TK ADMIRA
FABIÁN Jakub FIALOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s.
MACHOVEC Jan KRAJČIOVÁ Aneta TK ASTRA PRAHA
BASL Tomáš HAVRÁNKOVÁ Debora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
Mládež-C-LAT (12:50 – 13:25) 21 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BALÁN Martin TUČKOVÁ Karolína BENE DANCE ART TEAM
BLAŽEK Pavel DOSOUDILOVÁ Veronika TSK SALTA Benešov
BYRTUS Michal CUSACKOVÁ Kate TK ADMIRA
FEJTEK Tomáš FUXOVÁ Patricie TSK SALTA Benešov
HÁJEK Lukáš DAŇSOVÁ Monika KAT ZBRASLAV
HELCL Tomáš KOHLOVÁ Anna TAPOS LITOMĚŘICE
JAKUBÍK Valentin HÁJKOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s.
JEDLIČKA Adam DUŠKOVÁ Laura TK ADMIRA
KOTRČ Michal JAN Yasmin Taneční klub BONSTEP
KOUTEK Adam RÝCOVÁ Hana Sportovní taneční klub 6dance
KROUPA Filip ZÁPOTOCKÁ Barbora TK TJ Sokol Lysá nad Labem
PARDUBSKÝ Vojtěch ABRAHÁMOVÁ Anna TK DanceTime
POŽÁR Jaroslav ŠTĚDRÁ Anna TK ADMIRA
RYBA Matěj BROŽOVÁ Karolína Chlumec nad Cidlinou
RYBNÍČEK Jakub RYBNÍČKOVÁ Daniela Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
SÝKORA Kryštof HERALOVÁ Karolína COOL DANCE
TÝBL Matyáš TÝBLOVÁ Karolína FUEGO ŘÍČANY
URBÁNEK Lukáš ZETKOVÁ Viktorie ATK STANDARD CHEB
VONDRÁČEK Karel PONČÁKOVÁ Klára Taneční klub Vavruška
WELSCH Václav ŠTĚDRÁ Lucie TK ADMIRA
MÜLLER Adam ŠTĚPÁNKOVÁ Jana TK ALL-4-DANCE NERATOVICE
Mládež-B-STT (16:00 – 16:25) 5 přihlášených párů, 5 odhlášených párů. Předpověď
FEJTEK Tomáš FUXOVÁ Patricie TSK SALTA Benešov
HÁJEK Lukáš DAŇSOVÁ Monika KAT ZBRASLAV
KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA
MAŠEK Štěpán SVOJTKOVÁ Tereza MZ Dance Team Mládež & Junior II –
B 143 F4 & B  143 F2
STEJSKAL Jaromír HADROVSKÁ Adéla Altadance Sport Mládež & Mládež – A 37
SMOLUCHA Jakub DOLEŽALOVÁ Adéla TK ASTRA PRAHA
HELCL Tomáš KOHLOVÁ Anna TAPOS LITOMĚŘICE
SPÁČIL Jan ABRAHÁMOVÁ Barbora TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
BLAŽEK Pavel DOSOUDILOVÁ Veronika TSK SALTA Benešov
JAKUBÍK Valentin HÁJKOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s.
Mládež-B-LAT (12:40 – 13:15) 10 přihlášených párů, 3 odhlášené páry. Předpověď
BORTLÍK Adam BROŽKOVÁ Eva Dvectis - DSP KOMETA BRNO Mládež & Junior II – A 11
CHAROUZ Michal VYSKOČILOVÁ Julie BOHEMIA DANCE CLUB
JAŠEK Michal PROKOŠOVÁ Lucie BOHEMIA DANCE CLUB
JEHLIČKA Viktor JEHLIČKOVÁ Valentýna Taneční škola Standardklub Praha
KONEČNÝ Josef ŠVEJDOVÁ Michaela Taneční klub Vavruška
LASÍK Adam KALENDOVÁ Lenka TK ASTRA PRAHA
MAŠEK Štěpán SVOJTKOVÁ Tereza MZ Dance Team Mládež & Junior II –
B 176 F6 & B  145 F1
PIESCHE Tadeáš VYKOUKALOVÁ Sabina Altadance Sport Junior II & Mládež – A 0
PLZENSKÝ Adam HÁLOVÁ Barbora FUEGO ŘÍČANY
STEJSKAL Jaromír HADROVSKÁ Adéla Altadance Sport Mládež & Mládež –
B 72 & C  64
JEHLIČKA Viktor JEHLIČKOVÁ Valentýna TŠ Standardklub Praha
SMOLUCHA Jakub DOLEŽALOVÁ Adéla TK ASTRA PRAHA
SPÁČIL Jan ABRAHÁMOVÁ Barbora TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
TPV-Do21-SYNC (12:20 – 12:50) 8 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
DOLEŽALOVÁ Monika MACOUNOVÁ Denisa CTS PERFECT PARDUBICE
HINNEROVÁ Sofie HINNEROVÁ Stela TK MAESTRO
KAZYMYRKO Kateryna VILÍMOVÁ Adéla Taneční škola Ivy Langerové
KOUBOVÁ Karolína VOSPÁLKOVÁ Karolína STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM
MILÁČKOVÁ Eliška ŠKRÁČKOVÁ Veronika Taneční škola Ivy Langerové
NOVÁKOVÁ Julie SEVEROVÁ Marie KST QUICK OLOMOUC
Pařízková Nikola Kamzíková Magda -
VÁCLAVOVIČOVÁ Anna NOSKOVÁ Adéla Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
DOUŠOVÁ Markéta TUHÁČKOVÁ Kateřina Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
TPV-Jun-I-SYNC (09:50 – 10:20) 7 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BUREŠOVÁ Ema ČAMPULOVÁ Lucie TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
HRBATOVÁ Nella LANDOVÁ Karolína Tanec Kladno
HUSÁKOVÁ Sofia SMUTNÁ Daniela TK SPORT AGENCY PRAHA
JAKIMIČOVÁ Valerie MRÁČKOVÁ Karolína TK SPARTA PRAHA
KRAUSOVÁ Šárka MĚŠŤÁNKOVÁ Karolína MZ Dance Team Plzeň
MUŽÍKOVÁ Adéla HUMMELOVÁ Karolína TK MAESTRO
VLČKOVÁ Viktorie PAVLISOVÁ Eliška TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
TPV-Jun-II-SYNC (10:10 – 10:40) 11 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BUREŠOVÁ Ema ČAMPULOVÁ Lucie TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
DOLEŽALOVÁ Monika MACOUNOVÁ Denisa CTS PERFECT PARDUBICE
HINNEROVÁ Sofie HINNEROVÁ Stela TK MAESTRO
HRBATOVÁ Nella LANDOVÁ Karolína Tanec Kladno
JAKIMIČOVÁ Valerie MRÁČKOVÁ Karolína TK SPARTA PRAHA
KOUBOVÁ Karolína VOSPÁLKOVÁ Karolína STK GEBERT ÚSTÍ NAD LABEM
KRAUSOVÁ Šárka MĚŠŤÁNKOVÁ Karolína MZ Dance Team Plzeň
MILÁČKOVÁ Eliška ŠKRÁČKOVÁ Veronika Taneční škola Ivy Langerové
MUŽÍKOVÁ Adéla HUMMELOVÁ Karolína TK MAESTRO
VÁCLAVOVIČOVÁ Anna NOSKOVÁ Adéla Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
VLČKOVÁ Viktorie PAVLISOVÁ Eliška TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
DOUŠOVÁ Markéta TUHÁČKOVÁ Kateřina Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
— dancerank.cz