Pohár Královského města Slaný - 5. ročník

sobota 16.11.2019, Slaný, Česko (ČSTS), 16 soutěží, 179 přihlášených párů

Poslední aktualizace zobrazených informací proběhla 16.11.2019 12:28.

Jun-II-E-STT (10:00 – 10:20) 5 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
NEŠUTA Martin VENCLOVÁ Veronika Tanec Kladno
PLECITÝ Nicolas OCHOTNICKÁ Olívia TK TJ Sokol Lysá nad Labem
ŠEMBERA František ŠVEJDOVÁ Kateřina FUEGO ŘÍČANY
ŠŤASTNÝ Radek MAŠATOVÁ Alžběta TK SPARTA PRAHA
VANĚK Tomáš VÁVROVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA
MAZANEC Lukáš VILDOVÁ Kateřina Kst SILUETA PRAHA
Jun-II-E-LAT (08:50 – 09:10) 6 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
CUPA Filip RYSKOVÁ Vendula Tanec Kladno
JEŘÁBEK Václav ŠTĚPÁNKOVÁ Eliška Taneční klub Vavruška
MAZANEC Lukáš VILDOVÁ Kateřina Kst SILUETA PRAHA
ŠŤASTNÝ Radek MAŠATOVÁ Alžběta TK SPARTA PRAHA
VAIT Šimon KOLOUŠKOVÁ Klaudie Tanec Kladno
VANĚK Tomáš VÁVROVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA
JEŘÁBEK Václav ŠTĚPÁNKOVÁ Eliška Chýně
ČERNÝ Lukáš PŘECECHTĚLOVÁ Eliška Tanec Kladno
Jun-I-D-STT (09:10 – 09:30) 4 přihlášené páry, 3 odhlášené páry.
DOLANSKÝ Tobiáš DOBSOVÁ Klaudie CTS PERFECT PARDUBICE
MLČÁK Maxim VACKOVÁ Adina Kst SILUETA PRAHA
SOUKENÍK Andrej TRNKOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
ZAJÍČEK Jan ROTTOVÁ Eliška TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM
NEŠUTA Petr LUNGOVÁ Sofie Tanec Kladno
ŠOBA Jakub Michal ŠOBOVÁ Karolína Anna STYL - DANCE TEPLICE
GRYGAR Filip MAREŠOVÁ Adéla TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
Jun-I-D-LAT (07:50 – 08:15) 7 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
GRYGAR Filip MAREŠOVÁ Adéla TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
MLČÁK Maxim VACKOVÁ Adina Kst SILUETA PRAHA
PLECITÝ Nicolas OCHOTNICKÁ Olívia TK TJ Sokol Lysá nad Labem
REJMAN Maxim BURIÁNKOVÁ Kateřina TK MAESTRO
SOUKENÍK Andrej TRNKOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
SVOBODA Jan MATUŠTÍKOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
ŠULC Filip PLESAROVÁ Eliška COOL DANCE
ŠOBA Jakub Michal ŠOBOVÁ Karolína Anna STYL - DANCE TEPLICE
KRČEK Jakub KITLEROVÁ Tereza TAK DANCE KROK z.s.
Jun-I-C-STT (09:10 – 09:40) 9 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
KRČEK Jakub KITLEROVÁ Tereza TAK DANCE KROK z.s.
MAKRLÍK Ondřej SEVERINOVÁ Anna TK MAESTRO Junior I & Junior II – C 185 F2
MLÁDEK Matyáš PINCOVÁ Ester Cheb 2
NEZKUSIL David MUŽÍKOVÁ Michaela TK SPARTA PRAHA
NOVÁK Matyáš KALETOVÁ Lucie CTS PERFECT PARDUBICE
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava Junior II & Junior I – B 2
RATNIKOV David HENDRYCHOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
SVOBODA Jan MATUŠTÍKOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
ZÁBRANSKÝ Vít ZÁBRANSKÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s.
Jurášek Michal Jurášek Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Jun-I-C-LAT (08:00 – 08:20) 7 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
MAKRLÍK Ondřej SEVERINOVÁ Anna TK MAESTRO Junior I & Junior II – B 0
MLÁDEK Matyáš PINCOVÁ Ester Cheb 2
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava Junior II & Junior I – B 2
RATNIKOV David HENDRYCHOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
VOLF Richard DOSTÁLOVÁ Veronika TK SPARTA PRAHA Junior I & Junior I – B 10
ZAJÍČEK Jan ROTTOVÁ Eliška TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM
ZAVODNOV Daniil VÁVROVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA
Jurášek Michal Jurášek Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
POLÁK Štefan MACEJKOVÁ Klára TK CLASSIC při SVČ Hodonín
Jurášek Michal Jurášeková Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Jun-II-D-STT (09:10 – 09:30) 7 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
DOLANSKÝ Tobiáš DOBSOVÁ Klaudie CTS PERFECT PARDUBICE
MAZANEC Lukáš VILDOVÁ Kateřina Kst SILUETA PRAHA
MLČÁK Maxim VACKOVÁ Adina Kst SILUETA PRAHA
MÜLLER Adam ŠTĚPÁNKOVÁ Jana TK ALL-4-DANCE NERATOVICE
SOUKENÍK Andrej TRNKOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
SÝKORA Kryštof HERALOVÁ Karolína COOL DANCE
ZAJÍČEK Jan ROTTOVÁ Eliška TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM
NEŠUTA Petr LUNGOVÁ Sofie Tanec Kladno
ŠOBA Jakub Michal ŠOBOVÁ Karolína Anna STYL - DANCE TEPLICE
GRYGAR Filip MAREŠOVÁ Adéla TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
RADA Martin KOLLEROVÁ Kristýna Tanec Kladno
Jun-II-D-LAT (07:50 – 08:15) 7 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
GRYGAR Filip MAREŠOVÁ Adéla TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
MLČÁK Maxim VACKOVÁ Adina Kst SILUETA PRAHA
PLECITÝ Nicolas OCHOTNICKÁ Olívia TK TJ Sokol Lysá nad Labem
REJMAN Maxim BURIÁNKOVÁ Kateřina TK MAESTRO
SVOBODA Jan MATUŠTÍKOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
ŠEMBERA František ŠVEJDOVÁ Kateřina FUEGO ŘÍČANY
ŠULC Filip PLESAROVÁ Eliška COOL DANCE
ŠOBA Jakub Michal ŠOBOVÁ Karolína Anna STYL - DANCE TEPLICE
ZROSTLÍK Filip TOMÁŠKOVÁ Marie Taneční škola Hes, o.s.
Jun-II-C-STT (09:10 – 09:40) 9 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
KRČEK Jakub KITLEROVÁ Tereza TAK DANCE KROK z.s.
MAKRLÍK Ondřej SEVERINOVÁ Anna TK MAESTRO Junior I & Junior II – C 185 F2
MLÁDEK Matyáš PINCOVÁ Ester Cheb 2
NEZKUSIL David MUŽÍKOVÁ Michaela TK SPARTA PRAHA
NOVÁK Matyáš KALETOVÁ Lucie CTS PERFECT PARDUBICE
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava Junior II & Junior I – B 2
SUCHÁNEK Ondřej HANZLÍKOVÁ Karolína Chomutov 1
SVOBODA Jan MATUŠTÍKOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
ZÁBRANSKÝ Vít ZÁBRANSKÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s.
JAKUBES Šimon JŮZOVÁ Anežka TK MAESTRO
Jun-II-C-LAT (08:00 – 08:20) 9 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
MAKRLÍK Ondřej SEVERINOVÁ Anna TK MAESTRO Junior I & Junior II – B 0
MLÁDEK Matyáš PINCOVÁ Ester Cheb 2
NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava Junior II & Junior I – B 2
SUCHÁNEK Ondřej HANZLÍKOVÁ Karolína Chomutov 1
SÝKORA Kryštof HERALOVÁ Karolína COOL DANCE
ŠTUMPF Jakub ŠTUMPFOVÁ Kristýna Kst SILUETA PRAHA Junior II & Junior II – B 0
VOLF Richard DOSTÁLOVÁ Veronika TK SPARTA PRAHA Junior I & Junior I – B 10
ZAJÍČEK Jan ROTTOVÁ Eliška TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM
ZAVODNOV Daniil VÁVROVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA
JAKUBES Šimon JŮZOVÁ Anežka TK MAESTRO
TL-Jun-I-STT (10:30 – 11:10) 12 přihlášených párů, 5 odhlášených párů. Předpověď
A PLACHÝ Jan PALIČKOVÁ Alexandra MZ Dance Team Junior II & Junior II – B 20 F1
A SMOLUCHA Vojtěch ZHYDOVSKA Anastasia TK ASTRA PRAHA Junior II & Junior I – B 116 F4
A VIŠNOVSKÝ Adam ČECHTICKÁ Lucie TK KOŠKOVI, z.s. Junior II & Junior II – B 21 F1
A VOLF Richard DOSTÁLOVÁ Veronika TK SPARTA PRAHA Junior I & Junior I – B 19
A ZAVODNOV Daniil VÁVROVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA
a FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti II – C 210 F8
a GREGORIADES Fabian KUZMENKOVA Daria Taneční škola Filip Gregoriades z.s. Junior I & Junior I – C 44 F1
a HRAZÁNEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jasmina Jistebnice Junior I & Děti II – C 184 F5
a KRČEK Jakub KITLEROVÁ Tereza TAK DANCE KROK z.s.
a NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava Junior II & Junior I – B 2
a RATNIKOV David HENDRYCHOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
a ŠULC Filip PLESAROVÁ Eliška COOL DANCE
a HORÁK Hynek TOMÁNKOVÁ Nela Dvectis - DSP KOMETA BRNO
a MAKRLÍK Ondřej SEVERINOVÁ Anna TK MAESTRO Junior I & Junior II – C 185 F2
a MLÁDEK Matyáš PINCOVÁ Ester Cheb 2
A FLORIAN Jáchym KUBÍNOVÁ Kamila Dvectis - DSP KOMETA BRNO
a SVOBODA Jan MATUŠTÍKOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
TL-Jun-I-LAT (14:00 – 14:35) 13 přihlášených párů, 4 odhlášené páry. Předpověď
A DOLANSKÝ Tobiáš DOBSOVÁ Klaudie CTS PERFECT PARDUBICE
A NEŠUTA Petr LUNGOVÁ Sofie Tanec Kladno
A PLACHÝ Jan PALIČKOVÁ Alexandra MZ Dance Team Junior II & Junior II – B 19 F1
A SMOLUCHA Vojtěch ZHYDOVSKA Anastasia TK ASTRA PRAHA Junior II & Junior I – B 91 F3
A VIŠNOVSKÝ Adam ČECHTICKÁ Lucie TK KOŠKOVI, z.s. Junior II & Junior II – B 19
a FRKAL Tomáš LOSOSOVÁ Linda STARLET BRNO TK OREL TELNICE Děti II & Děti II – C 162 F2
a GREGORIADES Fabian KUZMENKOVA Daria Taneční škola Filip Gregoriades z.s. Junior I & Junior I –
C 96 F4 & C  13
a HRAZÁNEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jasmina Jistebnice Junior I & Děti II – C 73 F3
a NOVÁK Dominik MAŠKOVÁ Alice ACADEMIA LATINA PŘÍBRAM
a NOVOTNÝ Lukáš PROKŮPKOVÁ Lucie TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava Junior II & Junior I – B 2
a POLÁK Štefan MACEJKOVÁ Klára TK CLASSIC při SVČ Hodonín
a RATNIKOV David HENDRYCHOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
a VOLF Richard DOSTÁLOVÁ Veronika TK SPARTA PRAHA Junior I & Junior I – B 10
a HORÁK Hynek TOMÁNKOVÁ Nela Dvectis - DSP KOMETA BRNO
a MAKRLÍK Ondřej SEVERINOVÁ Anna TK MAESTRO Junior I & Junior II – B 0
a MLÁDEK Matyáš PINCOVÁ Ester Cheb 2
A FLORIAN Jáchym KUBÍNOVÁ Kamila Dvectis - DSP KOMETA BRNO
TL-Jun-II-STT (11:50 – 12:35) 14 přihlášených párů, 11 odhlášených párů. Předpověď
A BLAŽEK Vojtěch NERADOVÁ Adéla TSK SALTA Benešov
A HRUŠKA Štěpán ŠPIČÁKOVÁ Bára TK OLYMP OLOMOUC Mládež & Junior II – A 0
A VLČEK Jan PŘÍPLATOVÁ Petra TK KOŠKOVI, z.s. Mládež & Mládež – A 0
a BADEJ Michal IVANKOVA Anastasia TK MDK SOKOLOV, z.s. Junior II & Junior II – B 48
a BEDNÁŘ Petr RABIHOVÁ Nicol TK ASTRA PRAHA Junior II & Junior II – B 74 F3
a DONÁT Matěj DOBRUSKÁ Silvie TAK DANCE KROK z.s. Junior II & Junior II – B 69 F2
a FOREJT Jan KOUBOVÁ Klára MZ Dance Team
a JAŠEK Matouš ČUPKOVÁ Laura Top Dance Prague Team Junior II & Junior II – B 0
a KAPITÁN Dominik VOJTÁŠKOVÁ Zuzana iDance Studio, z.s. Junior II & Junior I – B 20
a PLACHÝ Jan PALIČKOVÁ Alexandra MZ Dance Team Junior II & Junior II – B 20 F1
a SMOLUCHA Vojtěch ZHYDOVSKA Anastasia TK ASTRA PRAHA Junior II & Junior I – B 116 F4
a ŠTUMPF Jakub ŠTUMPFOVÁ Kristýna Kst SILUETA PRAHA Junior II & Junior II – B 75 F3
a VIŠNOVSKÝ Adam ČECHTICKÁ Lucie TK KOŠKOVI, z.s. Junior II & Junior II – B 21 F1
a ZAVODNOV Daniil VÁVROVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA
a TSEPELEV Maxim MINAŘÍKOVÁ Adriana TK OLYMP OLOMOUC
a PEJSAR Tomáš PLISCHKEOVÁ Valentýna TK KOŠKOVI, z.s.
a HORÁK Filip PLNÁ Karolína Karlovy Vary 1 Junior II & Junior II – B 45 F1
a MIKULÁŠEK Ondřej KUDLIČKOVÁ Karolína TANEČNÍ KLUB H+L Vyškov, z.s.
a TULACH Antonín PŘIBYLOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – B 16
a MAŠEK Štěpán SVOJTKOVÁ Tereza MZ Dance Team
a SCHURMANN Filip FUTEROVÁ Eleni TK ASTRA PRAHA Junior II & Junior I – B 0
a MAREK Vojtěch DOLEŽALOVÁ Sára TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – B 14
A POLÁŠEK Adam HORŇÁKOVÁ Barbora iDance Studio, z.s. Junior II & Junior II – A 0
a ROUTA Ondřej VĚTROVSKÁ Petra TK SPARTA PRAHA
a VOLF Richard DOSTÁLOVÁ Veronika TK SPARTA PRAHA Junior I & Junior I – B 19
TL-Jun-II-LAT (15:10 – 15:55) 20 přihlášených párů, 5 odhlášených párů. Předpověď
A HORÁK Filip PLNÁ Karolína Karlovy Vary 1 Junior II & Junior II – A 18 F1
A KOLÁŘÍK Petr KUNČÁKOVÁ Sára TK CLASSIC při SVČ Hodonín
A PRÁGR Adam BIEROŠOVÁ Adriana TK CLASSIC při SVČ Hodonín
A PŘIBYL Filip RUMPÍKOVÁ Amálie COOL DANCE
a BADEJ Michal IVANKOVA Anastasia TK MDK SOKOLOV, z.s. Junior II & Junior II – B 154 F2
a BEDNÁŘ Petr RABIHOVÁ Nicol TK ASTRA PRAHA Junior II & Junior II –
B 27 & B  59 F2
a DOLANSKÝ Tobiáš DOBSOVÁ Klaudie CTS PERFECT PARDUBICE
a DONÁT Matěj DOBRUSKÁ Silvie TAK DANCE KROK z.s. Junior II & Junior II – B 177 F5
a FOREJT Jan KOUBOVÁ Klára MZ Dance Team
a JAŠEK Matouš ČUPKOVÁ Laura Top Dance Prague Team Junior II & Junior II – B 0
a KAPITÁN Dominik VOJTÁŠKOVÁ Zuzana iDance Studio, z.s. Junior II & Junior I – B 1
a MAREK Vojtěch DOLEŽALOVÁ Sára TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – B 6
a MASCHKE Martin PAVLÍČKOVÁ Nikola TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
a NEŠUTA Petr LUNGOVÁ Sofie Tanec Kladno
a PLACHÝ Jan PALIČKOVÁ Alexandra MZ Dance Team Junior II & Junior II – B 19 F1
a POLÁŠEK Adam HORŇÁKOVÁ Barbora iDance Studio, z.s. Junior II & Junior II –
B 60 & B  38
a SCHURMANN Filip FUTEROVÁ Eleni TK ASTRA PRAHA Junior II & Junior I – B 1
a SMOLUCHA Vojtěch ZHYDOVSKA Anastasia TK ASTRA PRAHA Junior II & Junior I – B 91 F3
a TULACH Antonín PŘIBYLOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I –
B 1 & B  7
a VIŠNOVSKÝ Adam ČECHTICKÁ Lucie TK KOŠKOVI, z.s. Junior II & Junior II – B 19
a NEŠUTA Martin VENCLOVÁ Veronika Tanec Kladno
A NOVOTNÝ Jakub BOBKOVÁ Barbora COOL DANCE
a RADA Martin KOLLEROVÁ Kristýna Tanec Kladno
a MAŠEK Štěpán SVOJTKOVÁ Tereza MZ Dance Team
a ROUTA Ondřej VĚTROVSKÁ Petra TK SPARTA PRAHA
TL-Mládeže-STT (10:45 – 11:30) 26 přihlášených párů, 3 odhlášené páry. Předpověď
A BURANT Jan FALTUSOVÁ Klára MZ Dance Team Mládež & Mládež – M 
A JUHÁS Ladislav ARNOLDOVÁ Barbora MZ Dance Team
A KOČAŘ Dušan NĚMCOVÁ Barbora iDance Studio, z.s.
A MARTÍNEK Lukáš DUCHKOVÁ Beata TK ADMIRA Mládež & Mládež – M 
a APPL Hynek APPLOVÁ Pavlína TK HENZÉLY-SWING Mládež & Junior II – A 80 F1
a BALCÁREK Tomáš MAREŠOVÁ Martina TŠ ATAK TÁBOR
a BEJR Michael PROCHÁZKOVÁ Sofie COOL DANCE
a BORTLÍK Adam BROŽKOVÁ Eva Dvectis - DSP KOMETA BRNO Mládež & Junior II – A 57 F2
a DOBRUSKÝ Patrik NOVÁKOVÁ Veronika COOL DANCE Mládež & Mládež – M 
a FLORIAN Daniel KASALOVÁ Linda Dvectis - DSP KOMETA BRNO Mládež & Junior II – A 0
a FRIED Martin VONDŘEJCOVÁ Sára TK SPARTA PRAHA Mládež & Mládež – A 0
a HOŠEK Matyáš MORAVOVÁ Eliška KAT ZBRASLAV
a HRUŠKA Štěpán ŠPIČÁKOVÁ Bára TK OLYMP OLOMOUC Mládež & Junior II – A 0
a HUVAR Jakub MARKOVÁ Alexa DANCE STUDIO OSTRAVA
a KOLÁŘ Lukáš AFFAŠOVÁ Jasmína Taneční klub Vavruška Mládež & Mládež – A 17
a KUČA Josef ŠERÁKOVÁ Daniela KAT ZBRASLAV
a KUNTOŠ Vilém KÁBRTOVÁ Vendula COOL DANCE Junior II & Mládež – A 30 F1
a LOS CHOVANEC Oliver PLACHÁ Eliška iDance Studio, z.s.
a MISTR Rudolf KOLMANOVÁ Barbora Dvectis - DSP KOMETA BRNO
a NOVÁK Petr KOSKOVÁ Nela TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
a PALLAS Kryštof HENDRYCHOVÁ Hana Praha 96
a PŘIBYL Filip RUMPÍKOVÁ Amálie COOL DANCE
a VILD Jan MUSILOVÁ Ellen Kst SILUETA PRAHA Mládež & Mládež – A 135 F5
a VÍTEČEK Matyáš VAŇÁČOVÁ Johana Kst SILUETA PRAHA
a VLČEK Jan PŘÍPLATOVÁ Petra TK KOŠKOVI, z.s. Mládež & Mládež – A 0
a VRABLÍK Vojtěch HAVLOVÁ Klára Taneční klub Vavruška Mládež & Junior II – A 197 F3
a ZIERIS Otakar NEŠETŘILOVÁ Zuzana CTS PERFECT PARDUBICE
a HELMICH Viktor RŮŽIČKOVÁ Zuzana TK DanceTime
a JELÍNEK Matyáš FÍLOVÁ Kristina CTS PERFECT PARDUBICE
TL-Mládeže-LAT (14:10 – 14:55) 24 přihlášených párů, 3 odhlášené páry. Předpověď
A DOBRUSKÝ Patrik NOVÁKOVÁ Veronika COOL DANCE Mládež & Mládež – M 
A MARTÍNEK Lukáš DUCHKOVÁ Beata TK ADMIRA Mládež & Mládež – M 
A PALLAS Kryštof HENDRYCHOVÁ Hana Praha 96
a APPL Hynek APPLOVÁ Pavlína TK HENZÉLY-SWING Mládež & Junior II – A 114
a BALCÁREK Tomáš MAREŠOVÁ Martina TŠ ATAK TÁBOR
a BORTLÍK Adam BROŽKOVÁ Eva Dvectis - DSP KOMETA BRNO Mládež & Junior II – A 11
a BURANT Jan FALTUSOVÁ Klára MZ Dance Team Mládež & Mládež –
A 161 F3 & A  192 F3
a FLORIAN Daniel KASALOVÁ Linda Dvectis - DSP KOMETA BRNO Mládež & Junior II – A 0
a FRIED Martin VONDŘEJCOVÁ Sára TK SPARTA PRAHA Mládež & Mládež – A 0
a HUVAR Jakub MARKOVÁ Alexa DANCE STUDIO OSTRAVA
a KOLÁŘ Lukáš AFFAŠOVÁ Jasmína Taneční klub Vavruška Mládež & Mládež – A 4
a KUDLÁČ Matěj BAJGAROVÁ Michaela Taneční klub Antonio
a KUNTOŠ Vilém KÁBRTOVÁ Vendula COOL DANCE Junior II & Mládež – A 28
a LASÍK Adam KALENDOVÁ Lenka TK ASTRA PRAHA
a LOS CHOVANEC Oliver PLACHÁ Eliška iDance Studio, z.s.
a MEJVALD Michal ZUZÁNKOVÁ Michaela PAUL DANCE
a MISTR Rudolf KOLMANOVÁ Barbora Dvectis - DSP KOMETA BRNO
a NOVÁK Petr KOSKOVÁ Nela TK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.s.
a PŘIBYL Filip RUMPÍKOVÁ Amálie COOL DANCE
a VENGRYNSKÝ Petr STEHNOVÁ Eliška MZ Dance Team
a VILD Jan MUSILOVÁ Ellen Kst SILUETA PRAHA Mládež & Mládež –
A 66 F1 & A  76 F2
a VLČEK Jan PŘÍPLATOVÁ Petra TK KOŠKOVI, z.s. Mládež & Mládež – A 0
a VRABLÍK Vojtěch HAVLOVÁ Klára Taneční klub Vavruška Mládež & Junior II – A 30
a WALEK Filip KOUDELOVÁ Monika TANEČNÍ STUDIO VÍTKOVICE
a NOVOTNÝ Jakub BOBKOVÁ Barbora COOL DANCE
a HELMICH Viktor RŮŽIČKOVÁ Zuzana TK DanceTime
a JELÍNEK Matyáš FÍLOVÁ Kristina CTS PERFECT PARDUBICE
— dancerank.cz