Cena města Benešova

sobota 12.10.2019, Benešov, Česko (ČSTS), 30 soutěží, 337 přihlášených párů

Jun-I-E-STT (07:40 – 08:00) 9 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BRŮŽEK Lukáš ČUBANOVÁ Anna COOL DANCE Junior I & Junior I – E 191 F3
HÁJEK Daniel FUXOVÁ Laura TSK SALTA Benešov
HONČÍK Filip ŘEHOŘOVÁ Kamila KAT ZBRASLAV
JEŘÁBEK Bohumír BREJCHOVÁ Jana KAT ZBRASLAV Junior I & Junior I –
E 82 F1 & E  90 F1
JIRÁČEK Jan JAVŮRKOVÁ Šárka TK SPARTA PRAHA
NEPRAŠ Adam VARGOVÁ Natálie TSK SALTA Benešov
PLECITÝ Nicolas OCHOTNICKÁ Olívia TK TJ Sokol Lysá nad Labem
ŠŤASTNÝ Radek MAŠATOVÁ Alžběta TK SPARTA PRAHA Junior I & Junior I – E 61
VESELÝ Vojtěch MÍŠKOVÁ Michaela Taneční klub BONSTEP
MACHOTA Pavel KUBÁLKOVÁ Aneta CTS PERFECT PARDUBICE
PODDANÝ Martin ŠROMOVÁ Anna TK FIALKA - MKS SUŠICE
Jun-I-E-LAT (09:00 – 09:30) 10 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
CÍSAŘ Daniel SVOBODOVÁ Kristýna Humpolec
HÁJEK Daniel FUXOVÁ Laura TSK SALTA Benešov
HONČÍK Filip ŘEHOŘOVÁ Kamila KAT ZBRASLAV
JIRÁČEK Jan JAVŮRKOVÁ Šárka TK SPARTA PRAHA
NEPRAŠ Adam VARGOVÁ Natálie TSK SALTA Benešov
PLECITÝ Nicolas OCHOTNICKÁ Olívia TK TJ Sokol Lysá nad Labem
PODDANÝ Martin ŠROMOVÁ Anna TK FIALKA - MKS SUŠICE
REJMAN Maxim BURIÁNKOVÁ Kateřina TK MAESTRO
ŠŤASTNÝ Radek MAŠATOVÁ Alžběta TK SPARTA PRAHA Junior I & Junior I – E 23
VAIT Šimon KOLOUŠKOVÁ Klaudie Tanec Kladno
CIMICKÝ Ondřej NEZBEDOVÁ Michaela TK CrossDance Kolín Junior I & Děti II – D 96 F3
MACHOTA Pavel KUBÁLKOVÁ Aneta CTS PERFECT PARDUBICE
CUPA Filip RYSKOVÁ Vendula Tanec Kladno
Jun-II-E-STT (08:00 – 08:30) 14 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BLAŽEK Tomáš BLAŽKOVÁ Lucie DANZA BRNO Junior II & Junior I – E 181 F5
BRTEK Nicolas JIROUŠKOVÁ Kristýna TK MAESTRO
BRŮŽEK Lukáš ČUBANOVÁ Anna COOL DANCE Junior I & Junior I – E 191 F3
HÁJEK Daniel FUXOVÁ Laura TSK SALTA Benešov
HOMOLA Jan KUSÁ Pavlína Top Dance Prague Team
HONČÍK Filip ŘEHOŘOVÁ Kamila KAT ZBRASLAV
JEŘÁBEK Bohumír BREJCHOVÁ Jana KAT ZBRASLAV Junior I & Junior I –
E 82 F1 & E  90 F1
LOJDA Tobiáš FLORIANOVÁ Alena Dvectis - DSP KOMETA BRNO
NEPRAŠ Adam VARGOVÁ Natálie TSK SALTA Benešov
PLECITÝ Nicolas OCHOTNICKÁ Olívia TK TJ Sokol Lysá nad Labem
PODDANÝ Martin ŠROMOVÁ Anna TK FIALKA - MKS SUŠICE
ŠŤASTNÝ Radek MAŠATOVÁ Alžběta TK SPARTA PRAHA Junior I & Junior I – E 61
VANĚK Tomáš VÁVROVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior II – E 95 F2
VESELÝ Vojtěch MÍŠKOVÁ Michaela Taneční klub BONSTEP
RŮŽIČKA Michal JANOUŠKOVÁ Šárka FUEGO ŘÍČANY
ŠÍMA Patrik ŠTEIDLOVÁ Kristýna TK ADMIRA Junior II & Junior II – E 43 F1
Jun-II-E-LAT (09:45 – 10:10) 14 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BLAŽEK Tomáš BLAŽKOVÁ Lucie DANZA BRNO Junior II & Junior I – E 94 F1
CÍSAŘ Daniel SVOBODOVÁ Kristýna Humpolec
ČERNÝ Lukáš PŘECECHTĚLOVÁ Eliška Tanec Kladno
HÁJEK Daniel FUXOVÁ Laura TSK SALTA Benešov
JÍŠA David VYSKOČILOVÁ Adéla TK SPARTA PRAHA
NEPRAŠ Adam VARGOVÁ Natálie TSK SALTA Benešov
PLECITÝ Nicolas OCHOTNICKÁ Olívia TK TJ Sokol Lysá nad Labem
PODDANÝ Martin ŠROMOVÁ Anna TK FIALKA - MKS SUŠICE
REJMAN Maxim BURIÁNKOVÁ Kateřina TK MAESTRO
SOUČEK Alexandr BÁBÍKOVÁ Nikola BENE DANCE ART TEAM
ŠÍMA Patrik ŠTEIDLOVÁ Kristýna TK ADMIRA Junior II & Junior II – E 66
ŠŤASTNÝ Radek MAŠATOVÁ Alžběta TK SPARTA PRAHA Junior I & Junior I – E 23
VAIT Šimon KOLOUŠKOVÁ Klaudie Tanec Kladno
VANĚK Tomáš VÁVROVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior II – E 31
CIMICKÝ Ondřej NEZBEDOVÁ Michaela TK CrossDance Kolín Junior I & Děti II – D 96 F3
CUPA Filip RYSKOVÁ Vendula Tanec Kladno
RŮŽIČKA Michal JANOUŠKOVÁ Šárka FUEGO ŘÍČANY
Dospělí-E-STT (17:30 – 18:00) 6 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
KOUTEK Adam RÝCOVÁ Hana Sportovní taneční klub 6dance
MCLEAN Samuel VRANČÍKOVÁ Lucie TK SPARTA PRAHA Mládež & Junior II – E 157 F2
MELICHAR Nikolaj GREGOROVÁ Karolína Taneční škola Hes, o.s.
SOLIL Jan VOSTROVSKÁ Kateřina Taneční škola Hes, o.s.
VLADARZ Tom ČERNÁ Barbora FUEGO ŘÍČANY Dospělí & Dospělí – E 93 F3
VOTRUBA Matěj KULHÁNKOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE Mládež & Mládež – E 174 F2
BARTŮŠEK Adam PAUROVÁ Natálie CTS PERFECT PARDUBICE
BORTLÍK Martin VOLEŠOVÁ Eliška TK SPORT AGENCY PRAHA
SMYRNOV Oleksii FIALOVÁ Jana Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
Dospělí-E-LAT (18:50 – 19:20) 7 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
BÁRTA Jiří SLUKOVÁ Kristýna STK PRAHA
BOUČEK Ondřej ŠTEFANÍKOVÁ Petra COOL DANCE
FOLPRECHT Miroslav JANOUCHOVÁ Kristýna TK KZMJ JIČÍN Dospělí & Mládež – E 179 F2
KLÁŠTERKA Jan MAZUCHOVÁ Wanda Taneční škola Hes, o.s. Dospělí & Dospělí – E 83 F4
MCLEAN Samuel VRANČÍKOVÁ Lucie TK SPARTA PRAHA Mládež & Junior II – E 66 F1
SOLIL Jan VOSTROVSKÁ Kateřina Taneční škola Hes, o.s.
VELYHAN Aleksej VILHANOVÁ Karin TK MAESTRO
BORTLÍK Martin VOLEŠOVÁ Eliška TK SPORT AGENCY PRAHA
CHOUTKA Štěpán BUDOVCOVÁ Nikola FUEGO ŘÍČANY
SMYRNOV Oleksii FIALOVÁ Jana Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
HORÁK Jan PECHÁČKOVÁ Veronika FUEGO ŘÍČANY
Děti-II-D-STT (08:00 – 08:20) 7 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BEJBL Filip WENZLOVÁ Valerie TK TJ Sokol Lysá nad Labem
GLATZEL Ondřej TCACI Maria Elena MZ Dance Team Děti I & Děti I – D 1
GRUSS Martin KAISEROVÁ Vanessa TK SPARTA PRAHA
KMOCH Jan ČERMÁKOVÁ Eliška TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
ŘÍHA Matyáš PIXOVÁ Kateřina TK TJ Sokol Lysá nad Labem Děti II & Děti II –
D 81 F2 & E  184 F3
ŠÁFR Jan MACICHOVÁ Michaela TK TJ Sokol Lysá nad Labem Děti II & Děti II –
E 184 F3 & D  33
TOUREK Jakub JELENOVÁ Monika TŠ ATAK TÁBOR
NEČIPORUK Tomáš NEČIPORUKOVÁ Natálie TK ASTRA PRAHA
BYCHL Ondřej PIKOUSOVÁ Jitka TSK SALTA Benešov Děti II & Děti II – C 0
Děti-II-D-LAT (08:40 – 09:05) 6 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BEJBL Filip WENZLOVÁ Valerie TK TJ Sokol Lysá nad Labem
BYCHL Ondřej PIKOUSOVÁ Jitka TSK SALTA Benešov Děti II & Děti II – D 68
GLATZEL Ondřej TCACI Maria Elena MZ Dance Team Děti I & Děti I – D 42 F2
KMOCH Jan ČERMÁKOVÁ Eliška TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
ŠÁFR Jan MACICHOVÁ Michaela TK TJ Sokol Lysá nad Labem Děti II & Děti II – D 138 F2
TOUREK Jakub JELENOVÁ Monika TŠ ATAK TÁBOR
NEČIPORUK Tomáš NEČIPORUKOVÁ Natálie TK ASTRA PRAHA
STANO Jan SKALKOVÁ Zuzana TŠ ATAK TÁBOR
Jun-I-D-STT (07:30 – 07:50) 14 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BARBUŠ Marek KUNCOVÁ Simona TK ADMIRA Junior I & Junior I – D 68 F1
BEJBL Filip WENZLOVÁ Valerie TK TJ Sokol Lysá nad Labem
BYCHL Ondřej PIKOUSOVÁ Jitka TSK SALTA Benešov Děti II & Děti II – C 0
GRUSS Martin KAISEROVÁ Vanessa TK SPARTA PRAHA
KMOCH Jan ČERMÁKOVÁ Eliška TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
MLČÁK Maxim VACKOVÁ Adina Kst SILUETA PRAHA
MOŠNIČKA Michal RAJGLOVÁ Valentina TSK SALTA Benešov Junior I & Děti II – D 174 F4
NEČIPORUK Tomáš NEČIPORUKOVÁ Natálie TK ASTRA PRAHA
ŘÍHA Matyáš PIXOVÁ Kateřina TK TJ Sokol Lysá nad Labem Děti II & Děti II –
D 81 F2 & E  184 F3
SVOBODA Jan MATUŠTÍKOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
ŠÁFR Jan MACICHOVÁ Michaela TK TJ Sokol Lysá nad Labem Děti II & Děti II –
E 184 F3 & D  33
TOUREK Jakub JELENOVÁ Monika TŠ ATAK TÁBOR
TRČKA Jakub ČUPKOVÁ Nicole Top Dance Prague Team Junior I & Děti II – D 26
ZAJÍČEK Jan ROTTOVÁ Eliška TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM Junior I & Junior I – D 104 F2
SOUKENÍK Andrej TRNKOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
Jun-I-D-LAT (09:10 – 09:40) 16 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BARBUŠ Marek KUNCOVÁ Simona TK ADMIRA Junior I & Junior I – C 12
BEJBL Filip WENZLOVÁ Valerie TK TJ Sokol Lysá nad Labem
BRŮŽEK Lukáš ČUBANOVÁ Anna COOL DANCE Junior I & Junior I – D 17 F1
BYCHL Ondřej PIKOUSOVÁ Jitka TSK SALTA Benešov Děti II & Děti II – D 68
CIMICKÝ Ondřej NEZBEDOVÁ Michaela TK CrossDance Kolín Junior I & Děti II – D 96 F3
MLČÁK Maxim VACKOVÁ Adina Kst SILUETA PRAHA
MOŠNIČKA Michal RAJGLOVÁ Valentina TSK SALTA Benešov Junior I & Děti II – D 79 F1
NEČIPORUK Tomáš NEČIPORUKOVÁ Natálie TK ASTRA PRAHA
STANO Jan SKALKOVÁ Zuzana TŠ ATAK TÁBOR
SVOBODA Jan MATUŠTÍKOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
ŠÁFR Jan MACICHOVÁ Michaela TK TJ Sokol Lysá nad Labem Děti II & Děti II – D 138 F2
ŠULC Filip PLESAROVÁ Eliška COOL DANCE Junior I & Junior I – D 137 F4
TOUREK Jakub JELENOVÁ Monika TŠ ATAK TÁBOR
TRČKA Jakub ČUPKOVÁ Nicole Top Dance Prague Team Junior I & Děti II – D 151 F3
VESELÝ Vojtěch MÍŠKOVÁ Michaela Taneční klub BONSTEP
ZÁBRANSKÝ Vít ZÁBRANSKÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s. Junior I & Junior I – D 63 F1
SKALKA Daniel LOJDOVÁ Viktorie TŠ ATAK TÁBOR
SOUKENÍK Andrej TRNKOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
KMOCH Jan ČERMÁKOVÁ Eliška TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
Jun-I-C-STT (14:15 – 14:35) 4 přihlášené páry, 6 odhlášených párů.
HADROVSKÝ Filip JANČEVSKÁ Stefanie Altadance Sport Junior I & Děti II – C 0
RATNIKOV David HENDRYCHOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA Děti II & Děti II – C 31 F1
ŠULC Filip PLESAROVÁ Eliška COOL DANCE Junior I & Junior I – C 14
ZÁBRANSKÝ Vít ZÁBRANSKÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s. Junior I & Junior I – C 25
MUSIL Jan ŠIMŮNKOVÁ Karolína MZ Dance Team
KRÁL Šimon KUBÍKOVÁ Julie STK PRAHA
SKALKA Daniel LOJDOVÁ Viktorie TŠ ATAK TÁBOR
CHARVÁT Michal DALEKOREJOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
ŠERÁK Martin KUČOVÁ Ema KAT ZBRASLAV
STANO Jan SKALKOVÁ Zuzana TŠ ATAK TÁBOR
Jun-I-C-LAT (11:15 – 11:40) 9 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
DUŠEK Jan HARTIGOVÁ Anna Marie CTS PERFECT PARDUBICE
GRUSS Martin KAISEROVÁ Vanessa TK SPARTA PRAHA
HADROVSKÝ Filip JANČEVSKÁ Stefanie Altadance Sport Junior I & Děti II – C 10
CHYTIL Martin PTÁČKOVÁ Kateřina COOL DANCE
KRAMEŠ Michael ŠKVÁROVÁ Marie BENE DANCE ART TEAM Děti II & Junior I – C 57 F2
RATNIKOV David HENDRYCHOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA Děti II & Děti II – C 14
ŘÍHA Matyáš PIXOVÁ Kateřina TK TJ Sokol Lysá nad Labem Děti II & Děti II – C 22
ZAJÍČEK Jan ROTTOVÁ Eliška TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM Junior I & Junior I – C 97 F2
ZAVODNOV Daniil VÁVROVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA
MUSIL Jan ŠIMŮNKOVÁ Karolína MZ Dance Team
CHARVÁT Michal DALEKOREJOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
Jun-II-D-STT (08:00 – 08:25) 7 přihlášených párů, 3 odhlášené páry.
BARBUŠ Marek KUNCOVÁ Simona TK ADMIRA Junior I & Junior I – D 68 F1
JÍŠA David VYSKOČILOVÁ Adéla TK SPARTA PRAHA
MLČÁK Maxim VACKOVÁ Adina Kst SILUETA PRAHA
MOŠNIČKA Michal RAJGLOVÁ Valentina TSK SALTA Benešov Junior I & Děti II – D 174 F4
MÜLLER Adam ŠTĚPÁNKOVÁ Jana TK ALL-4-DANCE NERATOVICE Junior I & Junior II – D 64 F2
TRČKA Jakub ČUPKOVÁ Nicole Top Dance Prague Team Junior I & Děti II – D 26
ZAJÍČEK Jan ROTTOVÁ Eliška TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM Junior I & Junior I – D 104 F2
JAVORSKÝ Martin HAVRÁNKOVÁ Zuzana TK FIALKA - MKS SUŠICE
SOUKENÍK Andrej TRNKOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
SVOBODA Jan MATUŠTÍKOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
Jun-II-D-LAT (10:00 – 10:35) 16 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
BRŮŽEK Lukáš ČUBANOVÁ Anna COOL DANCE Junior I & Junior I – D 17 F1
CIMICKÝ Ondřej NEZBEDOVÁ Michaela TK CrossDance Kolín Junior I & Děti II – D 96 F3
FABIÁN Jakub FIALOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s. Junior II & Junior II – D 289
HOMOLA Jan KUSÁ Pavlína Top Dance Prague Team
JAVORSKÝ Martin HAVRÁNKOVÁ Zuzana TK FIALKA - MKS SUŠICE
KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA
MLČÁK Maxim VACKOVÁ Adina Kst SILUETA PRAHA
MOŠNIČKA Michal RAJGLOVÁ Valentina TSK SALTA Benešov Junior I & Děti II – D 79 F1
NGUYEN Manh Truong An DYNTAROVÁ Anna TK ASTRA PRAHA
SOUČEK Adam KRAMEŠOVÁ Natálie BENE DANCE ART TEAM Junior II & Junior II – D 67 F2
SVOBODA Jan MATUŠTÍKOVÁ Viktorie Kst SILUETA PRAHA
ŠULC Filip PLESAROVÁ Eliška COOL DANCE Junior I & Junior I – D 137 F4
TRČKA Jakub ČUPKOVÁ Nicole Top Dance Prague Team Junior I & Děti II – D 151 F3
VESELÝ Vojtěch MÍŠKOVÁ Michaela Taneční klub BONSTEP
WELSCH Václav ŠTĚDRÁ Lucie TK ADMIRA
ZÁBRANSKÝ Vít ZÁBRANSKÁ Karolína TK KOŠKOVI, z.s. Junior I & Junior I – D 63 F1
MIKULÁŠEK Tomáš MUSILOVÁ Magdaléna DANZA BRNO
SKALKA Daniel LOJDOVÁ Viktorie TŠ ATAK TÁBOR
LOJDA Tobiáš FLORIANOVÁ Alena Dvectis - DSP KOMETA BRNO
BARBUŠ Marek KUNCOVÁ Simona TK ADMIRA Junior I & Junior I – C 12
Jun-II-C-STT (14:15 – 14:35) 11 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
BOLDIŠ Vít PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – C 30
ČERMÁK Matěj PODHAISKÁ Veronika TK TJ Sokol Lysá nad Labem
Drab Michał Katlewska Aleksandra PM LUBIN, Polska
FABIÁN Jakub FIALOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s. Junior II & Junior II – C 12
HADROVSKÝ Filip JANČEVSKÁ Stefanie Altadance Sport Junior I & Děti II – C 0
JAKUBES Šimon JŮZOVÁ Anežka TK MAESTRO
KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA
KLEE Danny KUTHANOVÁ Karolína Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč Junior II & Junior I –
D 39 & C  18
ŠULC Filip PLESAROVÁ Eliška COOL DANCE Junior I & Junior I – C 14
VOJÁČEK František FOREJTOVÁ Štěpánka TK ADMIRA
WELSCH Václav ŠTĚDRÁ Lucie TK ADMIRA
MIKULÁŠEK Tomáš MUSILOVÁ Magdaléna DANZA BRNO
KRÁL Šimon KUBÍKOVÁ Julie STK PRAHA
SKALKA Daniel LOJDOVÁ Viktorie TŠ ATAK TÁBOR
ŠERÁK Martin KUČOVÁ Ema KAT ZBRASLAV
Jun-II-C-LAT (11:45 – 12:15) 15 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BOLDIŠ Vít PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – C 51 F1
ČERMÁK Matěj PODHAISKÁ Veronika TK TJ Sokol Lysá nad Labem
Drab Michał Katlewska Aleksandra PM LUBIN, Polska
FUKALA Michael JOCHYMKOVÁ Karolina TK HAPPY DANCE
HADROVSKÝ Filip JANČEVSKÁ Stefanie Altadance Sport Junior I & Děti II – C 10
JAKUBES Šimon JŮZOVÁ Anežka TK MAESTRO
KLEE Danny KUTHANOVÁ Karolína Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč Junior II & Junior I –
D 173 F4 & C  16
KRAMEŠ Michael ŠKVÁROVÁ Marie BENE DANCE ART TEAM Děti II & Junior I – C 57 F2
KROUPA Filip ZÁPOTOCKÁ Barbora TK TJ Sokol Lysá nad Labem
MÜLLER Adam ŠTĚPÁNKOVÁ Jana TK ALL-4-DANCE NERATOVICE Junior I & Junior II – C 48 F1
NEŠUTA Martin VENCLOVÁ Veronika Tanec Kladno
PEJSAR Tomáš PLISCHKEOVÁ Valentýna TK KOŠKOVI, z.s.
RYBA Matěj BROŽOVÁ Karolína Chlumec nad Cidlinou
ZAJÍČEK Jan ROTTOVÁ Eliška TŠ RADKA LINKY ROUDNICE NAD LABEM Junior I & Junior I – C 97 F2
ZAVODNOV Daniil VÁVROVÁ Kristýna TK SPARTA PRAHA
TÝBL Matyáš TÝBLOVÁ Karolína FUEGO ŘÍČANY
CHYTIL Martin PTÁČKOVÁ Kateřina COOL DANCE
Dospělí-D-STT (17:20 – 17:50) 9 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
ČERNÝ Jan PÍSKOVÁ Lucie Taneční škola Hes, o.s. Dospělí & Dospělí – D 10
HORÁK Jan JIRÁNKOVÁ Zuzana FUEGO ŘÍČANY
HRONEK Vojtěch ČERNÁ Zuzana TK Dance Direction Mládež & Mládež –
D 84 F1 & E  27
IMRAMOVSKÝ Oliver MAREŠKOVÁ Viktorie KAT ZBRASLAV Dospělí & Mládež – D 198 F7
KUNEŠ Jan KUNOVÁ Ema TK SPARTA PRAHA Mládež & Junior II – D 230 F4
LAZORIK Lukáš NOSKOVÁ Alexandra TK DanceTime
LE QUY Anh Vu LINTYMEROVÁ Eliška Taneční škola Hes, o.s.
MÍL Marek VOSÁHLOVÁ Tereza Taneční klub BONSTEP
TRECHA Lukáš FRANKOVÁ Beáta TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov Mládež & Mládež – D 66 F2
HAVELKA Jan ŠPINAROVÁ Veronika TK KZMJ JIČÍN
JEDLIČKA Adam DUŠKOVÁ Laura TK ADMIRA
Dospělí-D-LAT (18:40 – 19:10) 11 přihlášených párů, 6 odhlášených párů.
ČERNÝ Jan PÍSKOVÁ Lucie Taneční škola Hes, o.s. Dospělí & Dospělí –
C 0 & D  11
DOBŘICHOVSKÝ Tomáš VĚTROVCOVÁ Eliška Tanec Kladno Mládež & Mládež – D 95 F2
HRONEK Vojtěch ČERNÁ Zuzana TK Dance Direction Mládež & Mládež –
D 140 F1 & E  7
PEER Adam PROSTĚJOVSKÁ Eliška TK ASTRA PRAHA
SCHOLZE David ULRICHOVÁ Martina Kolín 2
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA Mládež & Junior I – C 0
TRECHA Lukáš FRANKOVÁ Beáta TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov Mládež & Mládež – D 9
ULRICH Vít SOCHOROVÁ Natálie Kolín 2 Mládež & Junior II –
C 109 F3 & E  0
VÁVRA Jakub LORAŃCZYK Laura COOL DANCE
VOTRUBA Matěj KULHÁNKOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE Mládež & Mládež – D 41 F1
WOLF Jan VOLENCOVÁ Karolína BOHEMIA DANCE CLUB
BARTŮŠEK Adam PAUROVÁ Natálie CTS PERFECT PARDUBICE
MUK Filip PROFOTOVÁ Martina FUEGO ŘÍČANY
ŽENÍŠEK Václav CTIBOROVÁ Anna STYL - DANCE TEPLICE
SVOBODA Ondřej ADAMUSOVÁ Markéta FUEGO ŘÍČANY
PARDUBSKÝ Vojtěch ABRAHÁMOVÁ Anna TK DanceTime Mládež & Mládež – C 42
ANDĚL Jiří BLAŽKOVÁ Lucie TK ASTRA PRAHA
Dospělí-C-STT (17:10 – 17:40) 13 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
COCERJENCO Calin JELÍNKOVÁ Leontina TK SPARTA PRAHA
FOLPRECHT Miroslav JANOUCHOVÁ Kristýna TK KZMJ JIČÍN Dospělí & Mládež – C 88 F1
HEGER Petr KOUTENSKÁ Karolína Taneční klub Vavruška
JIRÁSEK Martin KITLEROVÁ Petra TK SPARTA PRAHA Dospělí & Junior II –
C 63 F2 & C  83 F2
MACHOVEC Jan KRAJČIOVÁ Aneta TK ASTRA PRAHA
PARDUBSKÝ Vojtěch ABRAHÁMOVÁ Anna TK DanceTime Mládež & Mládež – B 0
PEER Adam PROSTĚJOVSKÁ Eliška TK ASTRA PRAHA
POŽÁR Jaroslav ŠTĚDRÁ Anna TK ADMIRA
RYBNÍČEK Jakub RYBNÍČKOVÁ Daniela Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
SLATINKA Daniel GALAŠOVÁ Zuzana TK ASTRA PRAHA
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA Mládež & Junior I – C 68 F2
VÁVRA Jakub LORAŃCZYK Laura COOL DANCE
ŽALOUDEK Luboš NIŠČÁKOVÁ Adéla TŠ Novákovi Kutná Hora z.s. Dospělí & Mládež –
C 13 & D  208 F3
KOUDELKA Matěj LOCHMANOVÁ Agnes FUEGO ŘÍČANY
HAVEL Jiří HAVLOVÁ Eliška TK Dance Direction
Dospělí-C-LAT (18:20 – 18:55) 12 přihlášených párů, 4 odhlášené páry.
BALÁN Martin TUČKOVÁ Karolína BENE DANCE ART TEAM
BLAŽEK Pavel DOSOUDILOVÁ Veronika TSK SALTA Benešov
FEJTEK Tomáš FUXOVÁ Patricie TSK SALTA Benešov
HÁJEK Lukáš DAŇSOVÁ Monika KAT ZBRASLAV Mládež & Junior II – C 128 F4
JEDLIČKA Adam DUŠKOVÁ Laura TK ADMIRA
KOLAŘÍK Filip PROSTĚJOVSKÁ Lada TK ASTRA PRAHA Dospělí & Dospělí –
B 13 & D  123 F2
KOUTEK Adam RÝCOVÁ Hana Sportovní taneční klub 6dance
KUNEŠ Jan KUNOVÁ Ema TK SPARTA PRAHA Mládež & Junior II – C 155 F4
LANDOVSKÝ Jakub ŠVIHLÍKOVÁ Adéla Kst SILUETA PRAHA Dospělí & Dospělí –
C 43 F1 & D  209
MACHOVEC Jan KRAJČIOVÁ Aneta TK ASTRA PRAHA
RYBNÍČEK Jakub RYBNÍČKOVÁ Daniela Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
ŽALOUDEK Luboš NIŠČÁKOVÁ Adéla TŠ Novákovi Kutná Hora z.s. Dospělí & Mládež –
D 70 F1 & C  45
ŠVANDA Pavel MRÁZKOVÁ Dominika Sportovní taneční klub 6dance
PĚNKAVA Robert DREKSLEROVÁ Mariana Taneční škola Hes, o.s.
MÍL Marek VOSÁHLOVÁ Tereza Taneční klub BONSTEP
POŽÁR Jaroslav ŠTĚDRÁ Anna TK ADMIRA
Dospělí-B-STT (16:30 – 17:00) 15 přihlášených párů, 2 odhlášené páry. Předpověď
BERGER Tomáš NEZVEDOVÁ Emma COOL DANCE Mládež & Mládež – B 81 F2
BLAŽEK Pavel DOSOUDILOVÁ Veronika TSK SALTA Benešov
DOHNAL Filip CHALUPSKÁ Zuzana CTS PERFECT PARDUBICE Dospělí & Dospělí – B 147 F3
FEJTEK Tomáš FUXOVÁ Patricie TSK SALTA Benešov
HAVÍŘ Jan MAHENOVÁ Barbora TK MAESTRO Dospělí & Mládež – B 146 F6
HYNEK-KRÄMER Antonín SLESARENKO Jana Taneční klub Vavruška
KNESCHKE Alexandr KUNTOŠOVÁ Linda COOL DANCE Mládež & Junior II –
B 34 F1 & D  187 F4
KOLAŘÍK Filip PROSTĚJOVSKÁ Lada TK ASTRA PRAHA Dospělí & Dospělí –
B 89 F1 & C  0
PECHA Jan PECHOVÁ Zdeňka TAPOS LITOMĚŘICE Mládež & Junior I – B 72
PLUHÁČEK Tomáš DREKSLEROVÁ Andrea Taneční škola Hes, o.s. Dospělí & Dospělí – B 158 F3
PROCHÁZKA Adam ZEMANOVÁ Eliška Taneční klub BONSTEP
SMOLUCHA Jakub DOLEŽALOVÁ Adéla TK ASTRA PRAHA
STEJSKAL Jaromír HADROVSKÁ Adéla Altadance Sport Mládež & Mládež –
B 159 F3 & B  58 F1
TLUSTÝ Petr KOVÁČIKOVÁ Jolana FUEGO ŘÍČANY Dospělí & Dospělí – B 12
ZEMAN Zdeněk CHVASTEKOVÁ Štěpánka CTS PERFECT PARDUBICE Dospělí & Dospělí –
C 88 F3 & B  67 F1
TOMÍN Filip KAŇKOVÁ Kamila TK KOŠKOVI, z.s.
ŠMAKAL Ondřej TREJBALOVÁ Eliška TK MAESTRO
Dospělí-B-LAT (18:15 – 18:45) 14 přihlášených párů, 4 odhlášené páry. Předpověď
BORTLÍK Adam BROŽKOVÁ Eva Dvectis - DSP KOMETA BRNO Mládež & Junior I –
B 141 F3 & C  73 F1
HYNEK-KRÄMER Antonín SLESARENKO Jana Taneční klub Vavruška
CHAROUZ Michal VYSKOČILOVÁ Julie BOHEMIA DANCE CLUB
JAŠEK Michal PROKOŠOVÁ Lucie BOHEMIA DANCE CLUB
JEHLIČKA Viktor JEHLIČKOVÁ Valentýna TŠ Standardklub Praha Mládež & Mládež – B 131
KNESCHKE Alexandr KUNTOŠOVÁ Linda COOL DANCE Mládež & Junior II –
B 175 F2 & C  0
KONEČNÝ Josef ŠVEJDOVÁ Michaela Taneční klub Vavruška
KOPECKÝ Jakub NOVÁ Marie CTS PERFECT PARDUBICE Dospělí & Dospělí – B 36
KREJČÍK Vít LINTYMEROVÁ Eliška Taneční škola Hes, o.s.
KRIVOŠEJ Jan MRÁZOVÁ Lucie STK PRAHA
SMOLUCHA Jakub DOLEŽALOVÁ Adéla TK ASTRA PRAHA
STEJSKAL Jaromír HADROVSKÁ Adéla Altadance Sport Mládež & Mládež –
B 25 & C  64
ZEMAN Zdeněk CHVASTEKOVÁ Štěpánka CTS PERFECT PARDUBICE Dospělí & Dospělí –
B 62 F1 & A  227 F2
ZVOLÁNEK Petr ČERNÍKOVÁ Martina CTS PERFECT PARDUBICE Dospělí & Dospělí – B 294 F2
TOMÍN Filip KAŇKOVÁ Kamila TK KOŠKOVI, z.s.
TLUSTÝ Petr VALÍKOVÁ Klára FUEGO ŘÍČANY
ŠMAKAL Ondřej TREJBALOVÁ Eliška TK MAESTRO
REZEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jitka CTS PERFECT PARDUBICE
Mládež-E-STT (14:15 – 14:45) 7 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BLAŽEK Tomáš BLAŽKOVÁ Lucie DANZA BRNO Junior II & Junior I – E 181 F5
KOUTEK Adam RÝCOVÁ Hana Sportovní taneční klub 6dance
MCLEAN Samuel VRANČÍKOVÁ Lucie TK SPARTA PRAHA Mládež & Junior II – E 157 F2
MELICHAR Nikolaj GREGOROVÁ Karolína Taneční škola Hes, o.s.
SOLIL Jan VOSTROVSKÁ Kateřina Taneční škola Hes, o.s.
ŠÍMA Patrik ŠTEIDLOVÁ Kristýna TK ADMIRA Junior II & Junior II – E 43 F1
VOTRUBA Matěj KULHÁNKOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE Mládež & Mládež – E 174 F2
LOJDA Tobiáš FLORIANOVÁ Alena Dvectis - DSP KOMETA BRNO
HOMOLA Jan KUSÁ Pavlína Top Dance Prague Team
Mládež-E-LAT (11:30 – 11:50) 7 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BABIŠ Vojtěch BABIŠOVÁ Alice STK PRAHA
BLAŽEK Tomáš BLAŽKOVÁ Lucie DANZA BRNO Junior II & Junior I – E 94 F1
JÍŠA David VYSKOČILOVÁ Adéla TK SPARTA PRAHA
MCLEAN Samuel VRANČÍKOVÁ Lucie TK SPARTA PRAHA Mládež & Junior II – E 66 F1
SOUČEK Alexandr BÁBÍKOVÁ Nikola BENE DANCE ART TEAM
ŠÍMA Patrik ŠTEIDLOVÁ Kristýna TK ADMIRA Junior II & Junior II – E 66
VELYHAN Aleksej VILHANOVÁ Karin TK MAESTRO
RŮŽIČKA Michal JANOUŠKOVÁ Šárka FUEGO ŘÍČANY
SOLIL Jan VOSTROVSKÁ Kateřina Taneční škola Hes, o.s.
Mládež-D-STT (15:00 – 15:30) 8 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
HEMZA Martin ČERVENKOVÁ Agáta TŠ ATAK TÁBOR
HRONEK Vojtěch ČERNÁ Zuzana TK Dance Direction Mládež & Mládež –
D 84 F1 & E  27
JEDLIČKA Adam DUŠKOVÁ Laura TK ADMIRA
KUNEŠ Jan KUNOVÁ Ema TK SPARTA PRAHA Mládež & Junior II – D 230 F4
MÍL Marek VOSÁHLOVÁ Tereza Taneční klub BONSTEP
MÜLLER Adam ŠTĚPÁNKOVÁ Jana TK ALL-4-DANCE NERATOVICE Junior I & Junior II – D 64 F2
ŠULISTA Kristián Petr STRNADOVÁ Andrea Hrdějovice
TRECHA Lukáš FRANKOVÁ Beáta TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov Mládež & Mládež – D 66 F2
Mládež-D-LAT (12:00 – 12:35) 18 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
DOBŘICHOVSKÝ Tomáš VĚTROVCOVÁ Eliška Tanec Kladno Mládež & Mládež – D 95 F2
FABIÁN Jakub FIALOVÁ Adéla TK KOŠKOVI, z.s. Junior II & Junior II – D 289
HEMZA Martin ČERVENKOVÁ Agáta TŠ ATAK TÁBOR
HOMOLA Jan KUSÁ Pavlína Top Dance Prague Team
HRONEK Vojtěch ČERNÁ Zuzana TK Dance Direction Mládež & Mládež –
D 140 F1 & E  7
JAVORSKÝ Martin HAVRÁNKOVÁ Zuzana TK FIALKA - MKS SUŠICE
KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA
NGUYEN Manh Truong An DYNTAROVÁ Anna TK ASTRA PRAHA
PARDUBSKÝ Vojtěch ABRAHÁMOVÁ Anna TK DanceTime Mládež & Mládež – C 42
PEER Adam PROSTĚJOVSKÁ Eliška TK ASTRA PRAHA
SCHOLZE David ULRICHOVÁ Martina Kolín 2
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA Mládež & Junior I – C 0
SOUČEK Adam KRAMEŠOVÁ Natálie BENE DANCE ART TEAM Junior II & Junior II – D 67 F2
ŠULISTA Kristián Petr STRNADOVÁ Andrea Hrdějovice
TRECHA Lukáš FRANKOVÁ Beáta TK FLODUR-FLODURÁČEK Havířov Mládež & Mládež – D 9
ULRICH Vít SOCHOROVÁ Natálie Kolín 2 Mládež & Junior II –
C 109 F3 & E  0
VOTRUBA Matěj KULHÁNKOVÁ Eliška CTS PERFECT PARDUBICE Mládež & Mládež – D 41 F1
WELSCH Václav ŠTĚDRÁ Lucie TK ADMIRA
MIKULÁŠEK Tomáš MUSILOVÁ Magdaléna DANZA BRNO
LOJDA Tobiáš FLORIANOVÁ Alena Dvectis - DSP KOMETA BRNO
Mládež-C-STT (15:45 – 16:15) 13 přihlášených párů, 5 odhlášených párů.
Drab Michał Katlewska Aleksandra PM LUBIN, Polska
KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA
KLEE Danny KUTHANOVÁ Karolína Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč Junior II & Junior I –
D 39 & C  18
KUKUCZKA Adam HONSOVÁ Barbora KAT ZBRASLAV
MACHOVEC Jan KRAJČIOVÁ Aneta TK ASTRA PRAHA
PARDUBSKÝ Vojtěch ABRAHÁMOVÁ Anna TK DanceTime Mládež & Mládež – B 0
PEER Adam PROSTĚJOVSKÁ Eliška TK ASTRA PRAHA
POŽÁR Jaroslav ŠTĚDRÁ Anna TK ADMIRA
RYBNÍČEK Jakub RYBNÍČKOVÁ Daniela Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
SLATINKA Daniel GALAŠOVÁ Zuzana TK ASTRA PRAHA
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA Mládež & Junior I – C 68 F2
VOJÁČEK František FOREJTOVÁ Štěpánka TK ADMIRA
WELSCH Václav ŠTĚDRÁ Lucie TK ADMIRA
KOUDELKA Matěj LOCHMANOVÁ Agnes FUEGO ŘÍČANY
MIKULÁŠEK Tomáš MUSILOVÁ Magdaléna DANZA BRNO
HAVEL Jiří HAVLOVÁ Eliška TK Dance Direction
BOLDIŠ Vít PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – C 30
JAKUBES Šimon JŮZOVÁ Anežka TK MAESTRO
Mládež-C-LAT (13:00 – 13:30) 22 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BALÁN Martin TUČKOVÁ Karolína BENE DANCE ART TEAM
BLAŽEK Pavel DOSOUDILOVÁ Veronika TSK SALTA Benešov
BOLDIŠ Vít PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – C 51 F1
ČERMÁK Matěj PODHAISKÁ Veronika TK TJ Sokol Lysá nad Labem
Drab Michał Katlewska Aleksandra PM LUBIN, Polska
FEJTEK Tomáš FUXOVÁ Patricie TSK SALTA Benešov
FUKALA Michael JOCHYMKOVÁ Karolina TK HAPPY DANCE
HÁJEK Lukáš DAŇSOVÁ Monika KAT ZBRASLAV Mládež & Junior II – C 128 F4
JEDLIČKA Adam DUŠKOVÁ Laura TK ADMIRA
KLEE Danny KUTHANOVÁ Karolína Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč Junior II & Junior I –
D 173 F4 & C  16
KOUTEK Adam RÝCOVÁ Hana Sportovní taneční klub 6dance
KROUPA Filip ZÁPOTOCKÁ Barbora TK TJ Sokol Lysá nad Labem
KUNEŠ Jan KUNOVÁ Ema TK SPARTA PRAHA Mládež & Junior II – C 155 F4
MACHOVEC Jan KRAJČIOVÁ Aneta TK ASTRA PRAHA
MÍL Marek VOSÁHLOVÁ Tereza Taneční klub BONSTEP
MÜLLER Adam ŠTĚPÁNKOVÁ Jana TK ALL-4-DANCE NERATOVICE Junior I & Junior II – C 48 F1
NEŠUTA Martin VENCLOVÁ Veronika Tanec Kladno
PECHA Jan PECHOVÁ Zdeňka TAPOS LITOMĚŘICE Mládež & Junior I – C 85
PEJSAR Tomáš PLISCHKEOVÁ Valentýna TK KOŠKOVI, z.s.
POŽÁR Jaroslav ŠTĚDRÁ Anna TK ADMIRA
RYBA Matěj BROŽOVÁ Karolína Chlumec nad Cidlinou
RYBNÍČEK Jakub RYBNÍČKOVÁ Daniela Taneční klub StarStep z.s.,Třebíč
TÝBL Matyáš TÝBLOVÁ Karolína FUEGO ŘÍČANY
JAKUBES Šimon JŮZOVÁ Anežka TK MAESTRO
Mládež-B-STT (15:10 – 15:40) 13 přihlášených párů, 3 odhlášené páry. Předpověď
BERGER Tomáš NEZVEDOVÁ Emma COOL DANCE Mládež & Mládež – B 81 F2
BLAŽEK Pavel DOSOUDILOVÁ Veronika TSK SALTA Benešov
BLAŽEK Vojtěch NERADOVÁ Adéla TSK SALTA Benešov
ČINČURA Filip JAVŮRKOVÁ Tereza TK KOŠKOVI, z.s.
FEJTEK Tomáš FUXOVÁ Patricie TSK SALTA Benešov
HÁJEK Lukáš DAŇSOVÁ Monika KAT ZBRASLAV Mládež & Junior II – B 39
KNESCHKE Alexandr KUNTOŠOVÁ Linda COOL DANCE Mládež & Junior II –
B 34 F1 & D  187 F4
MAŠEK Štěpán SVOJTKOVÁ Tereza MZ Dance Team
PECHA Jan PECHOVÁ Zdeňka TAPOS LITOMĚŘICE Mládež & Junior I – B 72
PEJSAR Tomáš PLISCHKEOVÁ Valentýna TK KOŠKOVI, z.s.
PROCHÁZKA Adam ZEMANOVÁ Eliška Taneční klub BONSTEP
SMOLUCHA Jakub DOLEŽALOVÁ Adéla TK ASTRA PRAHA
STEJSKAL Jaromír HADROVSKÁ Adéla Altadance Sport Mládež & Mládež –
B 159 F3 & B  58 F1
TOMÍN Filip KAŇKOVÁ Kamila TK KOŠKOVI, z.s.
SPÁČIL Jan ABRAHÁMOVÁ Barbora TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
ŠMAKAL Ondřej TREJBALOVÁ Eliška TK MAESTRO
Mládež-B-LAT (13:20 – 13:50) 10 přihlášených párů, 4 odhlášené páry. Předpověď
BORTLÍK Adam BROŽKOVÁ Eva Dvectis - DSP KOMETA BRNO Mládež & Junior I –
B 141 F3 & C  73 F1
ČINČURA Filip JAVŮRKOVÁ Tereza TK KOŠKOVI, z.s.
CHAROUZ Michal VYSKOČILOVÁ Julie BOHEMIA DANCE CLUB
JAŠEK Michal PROKOŠOVÁ Lucie BOHEMIA DANCE CLUB
JEHLIČKA Viktor JEHLIČKOVÁ Valentýna TŠ Standardklub Praha Mládež & Mládež – B 131
KNESCHKE Alexandr KUNTOŠOVÁ Linda COOL DANCE Mládež & Junior II –
B 175 F2 & C  0
KONEČNÝ Josef ŠVEJDOVÁ Michaela Taneční klub Vavruška
MAŠEK Štěpán SVOJTKOVÁ Tereza MZ Dance Team
SMOLUCHA Jakub DOLEŽALOVÁ Adéla TK ASTRA PRAHA
STEJSKAL Jaromír HADROVSKÁ Adéla Altadance Sport Mládež & Mládež –
B 25 & C  64
TOMÍN Filip KAŇKOVÁ Kamila TK KOŠKOVI, z.s.
SPÁČIL Jan ABRAHÁMOVÁ Barbora TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
ŠMAKAL Ondřej TREJBALOVÁ Eliška TK MAESTRO
BLAŽEK Vojtěch NERADOVÁ Adéla TSK SALTA Benešov
— dancerank.cz