Zimní cena města Příbrami

neděle 17.11.2019, Příbram, Česko (ČSTS), 27 soutěží, 288 přihlášených párů

Poslední aktualizace zobrazených informací proběhla 16.11.2019 12:28.

Děti-II-E-KOMBI (10:00 – 12:15) 8 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
HOLBA Vítek MARKOVÁ Anežka TK SPARTA PRAHA
JANČA Tomáš NETALOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
KLIMEŠ Lukáš JELÍNKOVÁ Anna Top Dance Prague Team
LEGEZA Daniel DENKOVÁ Adéla Kst SILUETA PRAHA
MĚŠŤÁNEK Vítek KADLECOVÁ Ema MZ Dance Team Plzeň
PROKŮPEK Jiří HONČÍKOVÁ Ela KAT ZBRASLAV
PROŠVIC Josef HOLUBOVÁ Justýna Taneční klub BONSTEP
ŠINTLER Martin MAZYLKINOVÁ Andrea TK SPARTA PRAHA
Jun-I-E-STT (07:45 – 08:15) 14 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
ADAM Richard ŠABATKOVÁ Nikola Kst SILUETA PRAHA
HONČÍK Filip ŘEHOŘOVÁ Kamila KAT ZBRASLAV
JANČA Tomáš NETALOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
KLIMEŠ Lukáš JELÍNKOVÁ Anna Top Dance Prague Team
KOVÁŘ Jakub BARANOVÁ Adéla Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
LEGEZA Daniel DENKOVÁ Adéla Kst SILUETA PRAHA
MELMUK Sebastien CHROUMALOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU PŘÍBRAM
MĚŠŤÁNEK Vítek KADLECOVÁ Ema MZ Dance Team Plzeň
NEPRAŠ Adam VARGOVÁ Natálie TSK SALTA Benešov
PLECITÝ Nicolas OCHOTNICKÁ Olívia TK TJ Sokol Lysá nad Labem
RYCHLÝ Karel HUBKOVÁ Karolína Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
ŠEĎA Filip HONSOVÁ Johana KAT ZBRASLAV
ŠŤASTNÝ Radek MAŠATOVÁ Alžběta TK SPARTA PRAHA
TEŠŠENY Kamil ŠEVČÍKOVÁ Tereza Top Dance Prague Team
Jun-I-E-LAT (07:45 – 09:45) 14 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
ADAM Richard ŠABATKOVÁ Nikola Kst SILUETA PRAHA
HONČÍK Filip ŘEHOŘOVÁ Kamila KAT ZBRASLAV
JANČA Tomáš NETALOVÁ Sára Kst SILUETA PRAHA
KLIMEŠ Lukáš JELÍNKOVÁ Anna Top Dance Prague Team
KOVÁŘ Jakub BARANOVÁ Adéla Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
LEGEZA Daniel DENKOVÁ Adéla Kst SILUETA PRAHA
MELMUK Sebastien CHROUMALOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU PŘÍBRAM
MĚŠŤÁNEK Vítek KADLECOVÁ Ema MZ Dance Team Plzeň
NEPRAŠ Adam VARGOVÁ Natálie TSK SALTA Benešov
PROKŮPEK Jiří HONČÍKOVÁ Ela KAT ZBRASLAV
RYCHLÝ Karel HUBKOVÁ Karolína Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
ŠEĎA Filip HONSOVÁ Johana KAT ZBRASLAV
ŠŤASTNÝ Radek MAŠATOVÁ Alžběta TK SPARTA PRAHA
TEŠŠENY Kamil ŠEVČÍKOVÁ Tereza Top Dance Prague Team
Jun-II-E-STT (07:45 – 09:00) 13 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
ADAM Richard ŠABATKOVÁ Nikola Kst SILUETA PRAHA
BLÁHA Pavel STRAKOVÁ Magdaléna Taneční škola Elis České Budějovice,z.s.
BORŠOVSKÝ Matěj TROUPOVÁ Zuzana Taneční škola Elis České Budějovice,z.s.
KRAUS Václav KOHOUTOVÁ Adriana MZ Dance Team Plzeň
KŘIŠŤÁL Ondřej VAŠKOVÁ Barbora Písek
MELMUK Sebastien CHROUMALOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU PŘÍBRAM
NEPRAŠ Adam VARGOVÁ Natálie TSK SALTA Benešov
PLECITÝ Nicolas OCHOTNICKÁ Olívia TK TJ Sokol Lysá nad Labem
POSPÍŠIL Kristián KOSTENETSKA Ieva ATK STANDARD CHEB
ŠEMBERA František ŠVEJDOVÁ Kateřina FUEGO ŘÍČANY
ŠŤASTNÝ Radek MAŠATOVÁ Alžběta TK SPARTA PRAHA
TEŠŠENY Kamil ŠEVČÍKOVÁ Tereza Top Dance Prague Team
TRAXLER Jan KALOUSOVÁ Kateřina KLUB TANEČNÍHO SPORTU PŘÍBRAM
Jun-II-E-LAT (07:45 – 11:00) 14 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
ADAM Richard ŠABATKOVÁ Nikola Kst SILUETA PRAHA
BLÁHA Pavel STRAKOVÁ Magdaléna Taneční škola Elis České Budějovice,z.s.
BLAŽEK Tomáš BLAŽKOVÁ Lucie DANZA BRNO
BORŠOVSKÝ Matěj TROUPOVÁ Zuzana Taneční škola Elis České Budějovice,z.s.
ČERNÝ Lukáš PŘECECHTĚLOVÁ Eliška Tanec Kladno
HOLEXA Lukáš ŽOFKOVÁ Agáta COOL DANCE
JEŘÁBEK Václav ŠTĚPÁNKOVÁ Eliška Taneční klub Vavruška
KŘIŠŤÁL Ondřej VAŠKOVÁ Barbora Písek
MELMUK Sebastien CHROUMALOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU PŘÍBRAM
NEPRAŠ Adam VARGOVÁ Natálie TSK SALTA Benešov
POSPÍŠIL Kristián KOSTENETSKA Ieva ATK STANDARD CHEB
ŠŤASTNÝ Radek MAŠATOVÁ Alžběta TK SPARTA PRAHA
TEŠŠENY Kamil ŠEVČÍKOVÁ Tereza Top Dance Prague Team
TRAXLER Jan KALOUSOVÁ Kateřina KLUB TANEČNÍHO SPORTU PŘÍBRAM
Děti-II-D-STT (10:00 – 11:30) 7 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
ANELT Vojtěch HRUŠKOVÁ Šarlota Taneční klub Vavruška
BEJBL Filip WENZLOVÁ Valerie TK TJ Sokol Lysá nad Labem
GLATZEL Ondřej TCACI Maria Elena MZ Dance Team Děti II & Děti II – D 63 F3
KMOCH Jan ČERMÁKOVÁ Eliška TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
PETERKA Jiří CHROBÁKOVÁ Johana FÉNIX LOUNY
ŘÍHA Matyáš PIXOVÁ Kateřina TK TJ Sokol Lysá nad Labem
ŠÁFR Jan MACICHOVÁ Michaela TK TJ Sokol Lysá nad Labem
Děti-II-D-LAT (10:00 – 12:00) 8 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BEJBL Filip WENZLOVÁ Valerie TK TJ Sokol Lysá nad Labem
BYCHL Ondřej PIKOUSOVÁ Jitka TSK SALTA Benešov
GLATZEL Ondřej TCACI Maria Elena MZ Dance Team Děti II & Děti II – D 181 F6
KAVKA Jiří ŠUSTROVÁ Martina JISKRA RASPENAVA, z.s.
PETERKA Jiří CHROBÁKOVÁ Johana FÉNIX LOUNY
RAČÁK Matyáš KLEMENTOVÁ Aneta TK MAESTRO
STANO Jan SKALKOVÁ Zuzana TŠ ATAK TÁBOR
ŠÁFR Jan MACICHOVÁ Michaela TK TJ Sokol Lysá nad Labem
Děti-II-C-STT (10:00 – 11:30) 5 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BYCHL Ondřej PIKOUSOVÁ Jitka TSK SALTA Benešov
HRAZÁNEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jasmina Jistebnice Junior I & Děti II – C 184 F5
KAVKA Jiří ŠUSTROVÁ Martina JISKRA RASPENAVA, z.s.
RAČÁK Matyáš KLEMENTOVÁ Aneta TK MAESTRO
STANO Jan SKALKOVÁ Zuzana TŠ ATAK TÁBOR
Jurášek Michal Jurášek Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Jun-I-D-STT (07:45 – 08:15) 13 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
ANELT Vojtěch HRUŠKOVÁ Šarlota Taneční klub Vavruška
BEJBL Filip WENZLOVÁ Valerie TK TJ Sokol Lysá nad Labem
GRYGAR Filip MAREŠOVÁ Adéla TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
KLÍMA Adam KLÍMOVÁ Karolína MZ Dance Team Plzeň
KMOCH Jan ČERMÁKOVÁ Eliška TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
MIRONOV Oleksii VLÁŠKOVÁ Barbora Taneční škola Elis České Budějovice,z.s.
NEJEDLÝ Oldřich KOZÁKOVÁ Kristýna TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
RYCHLÝ Marek PATEROVÁ Barbora TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
ŘÍHA Matyáš PIXOVÁ Kateřina TK TJ Sokol Lysá nad Labem
SOUKENÍK Andrej TRNKOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
ŠÁFR Jan MACICHOVÁ Michaela TK TJ Sokol Lysá nad Labem
ŠOBA Jakub Michal ŠOBOVÁ Karolína Anna STYL - DANCE TEPLICE
VESELÝ Vojtěch MÍŠKOVÁ Michaela Taneční klub BONSTEP
Jun-I-D-LAT (07:45 – 09:35) 17 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BEJBL Filip WENZLOVÁ Valerie TK TJ Sokol Lysá nad Labem
BYCHL Ondřej PIKOUSOVÁ Jitka TSK SALTA Benešov
GRYGAR Filip MAREŠOVÁ Adéla TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
KAVKA Jiří ŠUSTROVÁ Martina JISKRA RASPENAVA, z.s.
KLÍMA Adam KLÍMOVÁ Karolína MZ Dance Team Plzeň
MIRONOV Oleksii VLÁŠKOVÁ Barbora Taneční škola Elis České Budějovice,z.s.
NEJEDLÝ Oldřich KOZÁKOVÁ Kristýna TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
PLECITÝ Nicolas OCHOTNICKÁ Olívia TK TJ Sokol Lysá nad Labem
RAČÁK Matyáš KLEMENTOVÁ Aneta TK MAESTRO
REJMAN Maxim BURIÁNKOVÁ Kateřina TK MAESTRO
RYCHLÝ Marek PATEROVÁ Barbora TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
SKALKA Daniel LOJDOVÁ Viktorie TŠ ATAK TÁBOR
SOUKENÍK Andrej TRNKOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
STANO Jan SKALKOVÁ Zuzana TŠ ATAK TÁBOR
ŠÁFR Jan MACICHOVÁ Michaela TK TJ Sokol Lysá nad Labem
ŠOBA Jakub Michal ŠOBOVÁ Karolína Anna STYL - DANCE TEPLICE
VESELÝ Vojtěch MÍŠKOVÁ Michaela Taneční klub BONSTEP
Děti-II-C-LAT (10:00 – 12:00) 4 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
ANELT Vojtěch HRUŠKOVÁ Šarlota Taneční klub Vavruška
HRAZÁNEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jasmina Jistebnice Junior I & Děti II – C 73 F3
KMOCH Jan ČERMÁKOVÁ Eliška TŠ Novákovi Kutná Hora z.s.
ŘÍHA Matyáš PIXOVÁ Kateřina TK TJ Sokol Lysá nad Labem
Jurášek Michal Jurášek Katarína Dance studio DIAMOND Bratislava, Slovensko
Jun-II-D-STT (07:45 – 08:45) 12 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
GRYGAR Filip MAREŠOVÁ Adéla TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
HOMOLA Jan KUSÁ Pavlína Top Dance Prague Team
JAVORSKÝ Martin HAVRÁNKOVÁ Zuzana TK FIALKA - MKS SUŠICE
KARKOŠKA Jáchym NEJEDLÁ Adéla TK SPARTA PRAHA
KLÍMA Adam KLÍMOVÁ Karolína MZ Dance Team Plzeň
MIRONOV Oleksii VLÁŠKOVÁ Barbora Taneční škola Elis České Budějovice,z.s.
MÜLLER Adam ŠTĚPÁNKOVÁ Jana TK ALL-4-DANCE NERATOVICE
SOUKENÍK Andrej TRNKOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
SUCHÝ Filip NEVOSADOVÁ Šárka TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
SÝKORA Kryštof HERALOVÁ Karolína COOL DANCE
ŠOBA Jakub Michal ŠOBOVÁ Karolína Anna STYL - DANCE TEPLICE
VESELÝ Vojtěch MÍŠKOVÁ Michaela Taneční klub BONSTEP
HRBEK Rostislav SÝKOROVÁ Eliška ATK STANDARD CHEB
Jun-II-D-LAT (07:45 – 10:15) 14 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
GRYGAR Filip MAREŠOVÁ Adéla TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
JAVORSKÝ Martin HAVRÁNKOVÁ Zuzana TK FIALKA - MKS SUŠICE
KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA
KLÍMA Adam KLÍMOVÁ Karolína MZ Dance Team Plzeň
KRAUS Václav KOHOUTOVÁ Adriana MZ Dance Team Plzeň
MIRONOV Oleksii VLÁŠKOVÁ Barbora Taneční škola Elis České Budějovice,z.s.
PLECITÝ Nicolas OCHOTNICKÁ Olívia TK TJ Sokol Lysá nad Labem
REJMAN Maxim BURIÁNKOVÁ Kateřina TK MAESTRO
SKALKA Daniel LOJDOVÁ Viktorie TŠ ATAK TÁBOR
SUCHÝ Filip NEVOSADOVÁ Šárka TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
ŠEMBERA František ŠVEJDOVÁ Kateřina FUEGO ŘÍČANY
ŠOBA Jakub Michal ŠOBOVÁ Karolína Anna STYL - DANCE TEPLICE
VESELÝ Vojtěch MÍŠKOVÁ Michaela Taneční klub BONSTEP
ZROSTLÍK Filip TOMÁŠKOVÁ Marie Taneční škola Hes, o.s.
HRBEK Rostislav SÝKOROVÁ Eliška ATK STANDARD CHEB
Jun-II-C-STT (07:45 – 09:15) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
BOLDIŠ Vít PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior II – B 29
ČERMÁK Matěj PODHAISKÁ Veronika TK TJ Sokol Lysá nad Labem
SKALKA Daniel LOJDOVÁ Viktorie TŠ ATAK TÁBOR
SUCHÁNEK Ondřej HANZLÍKOVÁ Karolína Chomutov 1
Jun-II-C-LAT (07:45 – 10:45) 8 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BOLDIŠ Vít PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior II – C 153 F3
ČERMÁK Matěj PODHAISKÁ Veronika TK TJ Sokol Lysá nad Labem
HOMOLA Jan KUSÁ Pavlína Top Dance Prague Team
MÜLLER Adam ŠTĚPÁNKOVÁ Jana TK ALL-4-DANCE NERATOVICE
SUCHÁNEK Ondřej HANZLÍKOVÁ Karolína Chomutov 1
SÝKORA Kryštof HERALOVÁ Karolína COOL DANCE
ŠTUMPF Jakub ŠTUMPFOVÁ Kristýna Kst SILUETA PRAHA Junior II & Junior II – B 0
TÝBL Matyáš TÝBLOVÁ Karolína FUEGO ŘÍČANY
Dospělí-D-STT (12:30 – 15:45) 8 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
HEJDUŠEK Jan LIŠKOVÁ Barbora Infinity Dance Team
HORÁK Jan JIRÁNKOVÁ Zuzana FUEGO ŘÍČANY
HRONEK Vojtěch ČERNÁ Zuzana TK Dance Direction
KOŘÍNEK Miloš HORNÁ Kateřina TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
KUNEŠ Jan KUNOVÁ Ema TK SPARTA PRAHA
LAZORIK Lukáš NOSKOVÁ Alexandra TK DanceTime Dospělí & Mládež – C 91 F3
MELICHAR Nikolaj GREGOROVÁ Karolína Taneční škola Hes, o.s.
ŽOUDLÍK Václav FANTOVÁ Tereza COOL DANCE
ČERNÝ Jan PÍSKOVÁ Lucie Taneční škola Hes, o.s.
Dospělí-D-LAT (12:30 – 16:45) 12 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BASL Tomáš HAVRÁNKOVÁ Debora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
DVOŘÁK Filip PLZENSKÁ Alžběta FUEGO ŘÍČANY
HORÁK Martin KLASOVÁ Kristýna TKG HLINSKO
HRONEK Vojtěch ČERNÁ Zuzana TK Dance Direction
KOŘÍNEK Miloš HORNÁ Kateřina TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
MAREK František BILETSKA Ioanna Top Dance Prague Team
MATERNA Tomáš MÜHLOVÁ Evelína STK PRAHA
MUK Filip PROFOTOVÁ Martina FUEGO ŘÍČANY
PEER Adam PROSTĚJOVSKÁ Eliška TK ASTRA PRAHA
SVOBODA Ondřej ADAMUSOVÁ Markéta FUEGO ŘÍČANY
ŠTRAUCH Michal VLACHOVÁ Barbora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
VOJTÍŠEK Martin POLÁŠKOVÁ Rozálie CTS PERFECT PARDUBICE
ČERNÝ Jan PÍSKOVÁ Lucie Taneční škola Hes, o.s.
DOBŘICHOVSKÝ Tomáš VĚTROVCOVÁ Eliška Tanec Kladno
Dospělí-C-STT (12:30 – 16:00) 12 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BASL Tomáš HAVRÁNKOVÁ Debora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
COCERJENCO Calin JELÍNKOVÁ Leontina TK SPARTA PRAHA
HAVEL Jiří HAVLOVÁ Eliška TK Dance Direction
KLÁŠTERKA Jan ZINTLOVÁ Barbora Taneční škola Hes, o.s.
KOUDELKA Matěj LOCHMANOVÁ Agnes FUEGO ŘÍČANY
PEER Adam PROSTĚJOVSKÁ Eliška TK ASTRA PRAHA
PUČIL Martin SEKAVOVÁ Barbora Český Krumlov 1
PUČIL Petr VELACKOVÁ Natálie Český Krumlov 1
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
ŠTRAUCH Michal VLACHOVÁ Barbora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
THEIN Filip VALÍKOVÁ Klára FUEGO ŘÍČANY
VOJTÍŠEK Martin POLÁŠKOVÁ Rozálie CTS PERFECT PARDUBICE
Dospělí-C-LAT (12:30 – 16:45) 10 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BLAŽEK Pavel DOSOUDILOVÁ Veronika TSK SALTA Benešov
FEJTEK Tomáš FUXOVÁ Patricie TSK SALTA Benešov
HÁJEK Lukáš DAŇSOVÁ Monika KAT ZBRASLAV
KOLAŘÍK Filip PROSTĚJOVSKÁ Lada TK ASTRA PRAHA
KOUDELKA Martin PELTANOVÁ Marie FUEGO ŘÍČANY
KOUTEK Adam RÝCOVÁ Hana Sportovní taneční klub 6dance
PINTA Marek ŠEBKOVÁ Natálie Droužkovice
PUČIL Martin SEKAVOVÁ Barbora Český Krumlov 1
PUČIL Petr VELACKOVÁ Natálie Český Krumlov 1
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
Dospělí-B-STT (12:30 – 15:40) 13 přihlášených párů, 0 odhlášených párů. Předpověď
BERGER Tomáš NEZVEDOVÁ Emma COOL DANCE Mládež & Mládež – A 5
BLAŽEK Pavel DOSOUDILOVÁ Veronika TSK SALTA Benešov
FEJTEK Tomáš FUXOVÁ Patricie TSK SALTA Benešov
HÁJEK Lukáš DAŇSOVÁ Monika KAT ZBRASLAV
HAVÍŘ Jan MAHENOVÁ Barbora TK MAESTRO
HORÁK Martin KLASOVÁ Kristýna TKG HLINSKO
HORNÍK Jan BRŇÁKOVÁ Adéla ATK STANDARD CHEB
KINCL Lukáš KOLÁŘOVÁ Michaela Taneční klub Vavruška
KNESCHKE Alexandr KUNTOŠOVÁ Linda COOL DANCE
KOLAŘÍK Filip PROSTĚJOVSKÁ Lada TK ASTRA PRAHA
PINTA Marek ŠEBKOVÁ Natálie Droužkovice
RAFFA Daniel JANEKOVÁ Kateřina ATK STANDARD CHEB
ROUBÍČEK Jan KLEMENTOVÁ Karolina TK ASTRA PRAHA
Dospělí-B-LAT (12:30 – 16:30) 10 přihlášených párů, 1 odhlášený pár. Předpověď
COCERJENCO Calin JELÍNKOVÁ Leontina TK SPARTA PRAHA
HOLÝ Jakub NAVRÁTILÍKOVÁ Kateřina STK PRAHA
HORNÍK Jan BRŇÁKOVÁ Adéla ATK STANDARD CHEB
JEHLIČKA Viktor JEHLIČKOVÁ Valentýna Taneční škola Standardklub Praha
KNESCHKE Alexandr KUNTOŠOVÁ Linda COOL DANCE
KONEČNÝ Josef ŠVEJDOVÁ Michaela Taneční klub Vavruška
KRIVOŠEJ Jan MRÁZOVÁ Lucie STK PRAHA
REZEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jitka CTS PERFECT PARDUBICE
Schmidt Martin Vykročová Paulína AKADÉMIA TANCA Nitra, Slovensko
THEIN Filip MAJIDOVÁ Joana FUEGO ŘÍČANY
ZEMAN Zdeněk CHVASTEKOVÁ Štěpánka CTS PERFECT PARDUBICE
Mládež-D-STT (12:30 – 14:30) 8 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
HOMOLA Jan KUSÁ Pavlína Top Dance Prague Team
HRONEK Vojtěch ČERNÁ Zuzana TK Dance Direction
KARKOŠKA Jáchym NEJEDLÁ Adéla TK SPARTA PRAHA
KUNEŠ Jan KUNOVÁ Ema TK SPARTA PRAHA
MELICHAR Nikolaj GREGOROVÁ Karolína Taneční škola Hes, o.s.
SUCHÝ Filip NEVOSADOVÁ Šárka TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
ŠROT Pavel PINTNEROVÁ Markéta TK Dance Direction
ŠULISTA Kristián Petr STRNADOVÁ Andrea Hrdějovice
ŠROT Jiří MORAVOVÁ Adéla ŠaR dance Jihlava
SÝKORA Kryštof HERALOVÁ Karolína COOL DANCE
Mládež-D-LAT (12:30 – 13:30) 14 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BASL Tomáš HAVRÁNKOVÁ Debora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
DVOŘÁK Filip PLZENSKÁ Alžběta FUEGO ŘÍČANY
HRONEK Vojtěch ČERNÁ Zuzana TK Dance Direction
JAVORSKÝ Martin HAVRÁNKOVÁ Zuzana TK FIALKA - MKS SUŠICE
KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA
KRAUS Václav KOHOUTOVÁ Adriana MZ Dance Team Plzeň
MAREK František BILETSKA Ioanna Top Dance Prague Team
PEER Adam PROSTĚJOVSKÁ Eliška TK ASTRA PRAHA
SUCHÝ Filip NEVOSADOVÁ Šárka TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
ŠEMBERA František ŠVEJDOVÁ Kateřina FUEGO ŘÍČANY
ŠROT Pavel PINTNEROVÁ Markéta TK Dance Direction
ŠTRAUCH Michal VLACHOVÁ Barbora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
ŠULISTA Kristián Petr STRNADOVÁ Andrea Hrdějovice
VOJTÍŠEK Martin POLÁŠKOVÁ Rozálie CTS PERFECT PARDUBICE
ŠROT Jiří MORAVOVÁ Adéla ŠaR dance Jihlava
DOBŘICHOVSKÝ Tomáš VĚTROVCOVÁ Eliška Tanec Kladno
Mládež-C-STT (12:30 – 14:50) 12 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BASL Tomáš HAVRÁNKOVÁ Debora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
BOLDIŠ Vít PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior II – B 29
HAVEL Jiří HAVLOVÁ Eliška TK Dance Direction
KOUDELKA Matěj LOCHMANOVÁ Agnes FUEGO ŘÍČANY
PEER Adam PROSTĚJOVSKÁ Eliška TK ASTRA PRAHA
PUČIL Martin SEKAVOVÁ Barbora Český Krumlov 1
PUČIL Petr VELACKOVÁ Natálie Český Krumlov 1
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
SUCHÁNEK Ondřej HANZLÍKOVÁ Karolína Chomutov 1
ŠTRAUCH Michal VLACHOVÁ Barbora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
VOJTÍŠEK Martin POLÁŠKOVÁ Rozálie CTS PERFECT PARDUBICE
VONDRÁČEK Karel PONČÁKOVÁ Klára Taneční klub Vavruška
Mládež-C-LAT (12:30 – 13:00) 14 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
BALEK Theodor WRIGHT Gabriela Taneční klub Vavruška
BLAŽEK Pavel DOSOUDILOVÁ Veronika TSK SALTA Benešov
BOLDIŠ Vít PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior II – C 153 F3
ČERMÁK Matěj PODHAISKÁ Veronika TK TJ Sokol Lysá nad Labem
FEJTEK Tomáš FUXOVÁ Patricie TSK SALTA Benešov
HÁJEK Lukáš DAŇSOVÁ Monika KAT ZBRASLAV
HOMOLA Jan KUSÁ Pavlína Top Dance Prague Team
KOUTEK Adam RÝCOVÁ Hana Sportovní taneční klub 6dance
PINTA Marek ŠEBKOVÁ Natálie Droužkovice
PUČIL Martin SEKAVOVÁ Barbora Český Krumlov 1
PUČIL Petr VELACKOVÁ Natálie Český Krumlov 1
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
TÝBL Matyáš TÝBLOVÁ Karolína FUEGO ŘÍČANY
VONDRÁČEK Karel PONČÁKOVÁ Klára Taneční klub Vavruška
ŠTUMPF Jakub ŠTUMPFOVÁ Kristýna Kst SILUETA PRAHA Junior II & Junior II – B 0
SÝKORA Kryštof HERALOVÁ Karolína COOL DANCE
Mládež-B-STT (12:30 – 14:15) 12 přihlášených párů, 0 odhlášených párů. Předpověď
BALEK Theodor WRIGHT Gabriela Taneční klub Vavruška
BERGER Tomáš NEZVEDOVÁ Emma COOL DANCE Mládež & Mládež – A 5
BLAŽEK Pavel DOSOUDILOVÁ Veronika TSK SALTA Benešov
FEJTEK Tomáš FUXOVÁ Patricie TSK SALTA Benešov
HÁJEK Lukáš DAŇSOVÁ Monika KAT ZBRASLAV
HORNÍK Jan BRŇÁKOVÁ Adéla ATK STANDARD CHEB
KAČEROVSKÝ Vojtěch BRYCHCÍNOVÁ Klára TK SPARTA PRAHA
KNESCHKE Alexandr KUNTOŠOVÁ Linda COOL DANCE
MAREŠ Vojtěch BÁRTOVÁ Anna COOL DANCE
MAŠEK Štěpán SVOJTKOVÁ Tereza MZ Dance Team Mládež & Junior II –
B 143 F4 & B  143 F2
PINTA Marek ŠEBKOVÁ Natálie Droužkovice
ROUBÍČEK Jan KLEMENTOVÁ Karolina TK ASTRA PRAHA
Mládež-B-LAT (12:30 – 12:45) 8 přihlášených párů, 0 odhlášených párů. Předpověď
HOLÍK Tomáš HAŠKOVCOVÁ Františka FUEGO ŘÍČANY
HORNÍK Jan BRŇÁKOVÁ Adéla ATK STANDARD CHEB
JEHLIČKA Viktor JEHLIČKOVÁ Valentýna Taneční škola Standardklub Praha
KNESCHKE Alexandr KUNTOŠOVÁ Linda COOL DANCE
KONEČNÝ Josef ŠVEJDOVÁ Michaela Taneční klub Vavruška
MAREŠ Vojtěch BÁRTOVÁ Anna COOL DANCE
MAŠEK Štěpán SVOJTKOVÁ Tereza MZ Dance Team Mládež & Junior II –
B 176 F6 & B  145 F1
PIESCHE Tadeáš VYKOUKALOVÁ Sabina Altadance Sport Junior II & Mládež – A 0
— dancerank.cz