Poprázdninová cena KTS Příbram

neděle 29.09.2019, Příbram, Česko (ČSTS), 21 soutěží, 106 přihlášených párů

Děti-II-E-KOMBI (08:45 – 09:30) 2 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
HOLBA Vítek MARKOVÁ Anežka TK SPARTA PRAHA Děti I & Děti II
ŠINTLER Martin MAZYLKINOVÁ Andrea TK SPARTA PRAHA Děti I & Děti II
Jun-I-E-STT (08:45 – 09:45) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
KOVÁŘ Jakub BARANOVÁ Adéla Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
MELMUK Sebastien CHROUMALOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU PŘÍBRAM Junior I & Junior I – E 45 F1
PODDANÝ Martin ŠROMOVÁ Anna TK FIALKA - MKS SUŠICE
RYCHLÝ Karel HUBKOVÁ Karolína Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
Jun-I-E-LAT (08:45 – 11:00) 7 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
CUPA Filip RYSKOVÁ Vendula Tanec Kladno
KOVÁŘ Jakub BARANOVÁ Adéla Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
MELMUK Sebastien CHROUMALOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU PŘÍBRAM Junior I & Junior I – E 50 F1
PODDANÝ Martin ŠROMOVÁ Anna TK FIALKA - MKS SUŠICE
REJMAN Maxim BURIÁNKOVÁ Kateřina TK MAESTRO
RYCHLÝ Karel HUBKOVÁ Karolína Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
VAIT Šimon KOLOUŠKOVÁ Klaudie Tanec Kladno
Jun-II-E-STT (08:45 – 10:15) 6 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
KŘIŠŤÁL Ondřej VAŠKOVÁ Barbora Písek
MELMUK Sebastien CHROUMALOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU PŘÍBRAM Junior I & Junior I – E 45 F1
PODDANÝ Martin ŠROMOVÁ Anna TK FIALKA - MKS SUŠICE
SUCHÝ Filip NEVOSADOVÁ Šárka TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava Junior II & Junior I – D 8
ŠEMBERA František ŠVEJDOVÁ Kateřina FUEGO ŘÍČANY
TRAXLER Jan KALOUSOVÁ Kateřina KLUB TANEČNÍHO SPORTU PŘÍBRAM Junior II & Junior I – E 0
MAZANEC Lukáš VILDOVÁ Kateřina Kst SILUETA PRAHA
Jun-II-E-LAT (08:45 – 11:30) 8 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
CUPA Filip RYSKOVÁ Vendula Tanec Kladno
ČERNÝ Lukáš PŘECECHTĚLOVÁ Eliška Tanec Kladno
KŘIŠŤÁL Ondřej VAŠKOVÁ Barbora Písek
MELMUK Sebastien CHROUMALOVÁ Adéla KLUB TANEČNÍHO SPORTU PŘÍBRAM Junior I & Junior I – E 50 F1
REJMAN Maxim BURIÁNKOVÁ Kateřina TK MAESTRO
SUCHÝ Filip NEVOSADOVÁ Šárka TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava Junior II & Junior I – D 17
TRAXLER Jan KALOUSOVÁ Kateřina KLUB TANEČNÍHO SPORTU PŘÍBRAM Junior II & Junior I – E 0
VAIT Šimon KOLOUŠKOVÁ Klaudie Tanec Kladno
MAZANEC Lukáš VILDOVÁ Kateřina Kst SILUETA PRAHA
Děti-II-D-STT (08:45 – 09:15) 4 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
BYCHL Ondřej PIKOUSOVÁ Jitka TSK SALTA Benešov Děti II & Děti II – C 0
GRUSS Martin KAISEROVÁ Vanessa TK SPARTA PRAHA
RAČÁK Matyáš KLEMENTOVÁ Aneta TK MAESTRO Děti II & Děti II – D 151 F6
SOBOTKA Ondřej MARES Elen TŠ ATAK TÁBOR
BÁBEL David BÁBELOVÁ Viktorie TK KOŠKOVI, z.s.
Děti-II-D-LAT (08:45 – 10:15) 2 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
BYCHL Ondřej PIKOUSOVÁ Jitka TSK SALTA Benešov Děti II & Děti II – D 68
RAČÁK Matyáš KLEMENTOVÁ Aneta TK MAESTRO Děti II & Děti II – D 64 F1
BÁBEL David BÁBELOVÁ Viktorie TK KOŠKOVI, z.s.
Děti-II-C-STT (08:45 – 09:15) 2 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
GREGORIADES Fabian KUZMENKOVA Daria Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
HRAZÁNEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jasmina Jistebnice
Jun-I-D-STT (08:45 – 11:45) 7 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BYCHL Ondřej PIKOUSOVÁ Jitka TSK SALTA Benešov Děti II & Děti II – C 0
GRUSS Martin KAISEROVÁ Vanessa TK SPARTA PRAHA
NEJEDLÝ Oldřich KOZÁKOVÁ Kristýna TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
NEZKUSIL David MUŽÍKOVÁ Michaela TK SPARTA PRAHA
RAČÁK Matyáš KLEMENTOVÁ Aneta TK MAESTRO Děti II & Děti II – D 151 F6
SOBOTKA Ondřej MARES Elen TŠ ATAK TÁBOR
SOUKENÍK Andrej TRNKOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
BÁBEL David BÁBELOVÁ Viktorie TK KOŠKOVI, z.s.
Jun-I-D-LAT (08:45 – 11:00) 6 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BYCHL Ondřej PIKOUSOVÁ Jitka TSK SALTA Benešov Děti II & Děti II – D 68
NEJEDLÝ Oldřich KOZÁKOVÁ Kristýna TK R.CHVÁTALOVÉ BEROUN
NEZKUSIL David MUŽÍKOVÁ Michaela TK SPARTA PRAHA
RAČÁK Matyáš KLEMENTOVÁ Aneta TK MAESTRO Děti II & Děti II – D 64 F1
SKALKA Daniel LOJDOVÁ Viktorie TŠ ATAK TÁBOR
SOUKENÍK Andrej TRNKOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
BÁBEL David BÁBELOVÁ Viktorie TK KOŠKOVI, z.s.
Děti-II-C-LAT (08:45 – 10:00) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
GREGORIADES Fabian KUZMENKOVA Daria Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
GRUSS Martin KAISEROVÁ Vanessa TK SPARTA PRAHA
HRAZÁNEK Ondřej JELÍNKOVÁ Jasmina Jistebnice
SOBOTKA Ondřej MARES Elen TŠ ATAK TÁBOR
Jun-II-D-STT (08:45 – 11:45) 2 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
NEZKUSIL David MUŽÍKOVÁ Michaela TK SPARTA PRAHA
SOUKENÍK Andrej TRNKOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA
RADA Martin KOLLEROVÁ Kristýna Tanec Kladno
Jun-II-D-LAT (08:45 – 11:00) 4 přihlášené páry, 0 odhlášených párů.
HOLÝ Tomáš ŠILHOVÁ Alžběta TK MAESTRO
NEZKUSIL David MUŽÍKOVÁ Michaela TK SPARTA PRAHA
SKALKA Daniel LOJDOVÁ Viktorie TŠ ATAK TÁBOR
ŠEMBERA František ŠVEJDOVÁ Kateřina FUEGO ŘÍČANY
Jun-II-C-STT (08:45 – 13:00) 5 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BOLDIŠ Vít PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – C 30
JAKUBES Šimon JŮZOVÁ Anežka TK MAESTRO
SKALKA Daniel LOJDOVÁ Viktorie TŠ ATAK TÁBOR
SUCHÁNEK Ondřej HANZLÍKOVÁ Karolína Chomutov 1 Junior II & Junior I – C 3
ŠTUMPF Jakub ŠTUMPFOVÁ Kristýna Kst SILUETA PRAHA
Jun-II-C-LAT (08:45 – 13:30) 5 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BOLDIŠ Vít PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – C 51 F1
JAKUBES Šimon JŮZOVÁ Anežka TK MAESTRO
POKORNÝ Václav OPATRNÁ Zuzana Tanec Kladno Junior I & Junior I – C 109 F4
ŠTUMPF Jakub ŠTUMPFOVÁ Kristýna Kst SILUETA PRAHA
TÝBL Matyáš TÝBLOVÁ Karolína FUEGO ŘÍČANY
Mládež-E-STT (08:45 – 13:45) 4 přihlášené páry, 1 odhlášený pár.
SUCHÝ Filip NEVOSADOVÁ Šárka TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava Junior II & Junior I – D 8
ŠATRA Mark HRUBÁ Barbora MZ Dance Team Plzeň
ŠEMBERA František ŠVEJDOVÁ Kateřina FUEGO ŘÍČANY
TRAXLER Jan KALOUSOVÁ Kateřina KLUB TANEČNÍHO SPORTU PŘÍBRAM Junior II & Junior I – E 0
MAZANEC Lukáš VILDOVÁ Kateřina Kst SILUETA PRAHA
Mládež-E-LAT (08:45 – 12:45) 6 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
ČERNÝ Lukáš PŘECECHTĚLOVÁ Eliška Tanec Kladno
DVOŘÁK Filip PLZENSKÁ Alžběta FUEGO ŘÍČANY
SUCHÝ Filip NEVOSADOVÁ Šárka TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava Junior II & Junior I – D 17
ŠATRA Mark HRUBÁ Barbora MZ Dance Team Plzeň
TRAXLER Jan KALOUSOVÁ Kateřina KLUB TANEČNÍHO SPORTU PŘÍBRAM Junior II & Junior I – E 0
TŘEŠTÍK Jan KOBROVÁ Markéta FUEGO ŘÍČANY
MAZANEC Lukáš VILDOVÁ Kateřina Kst SILUETA PRAHA
Mládež-D-STT (08:45 – 14:00) 6 přihlášených párů, 1 odhlášený pár.
BASL Tomáš HAVRÁNKOVÁ Debora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
HRONEK Vojtěch ČERNÁ Zuzana České Budějovice 6
KUNEŠ Jan KUNOVÁ Ema TK SPARTA PRAHA Mládež & Junior II – D 230 F4
SVAČINA Dominik KUČVOVÁ Barbora MZ Dance Team Plzeň Mládež & Junior I –
D 13 & D  26
ŠTOCHL Filip HERODESOVÁ Klára Bella Danza Děčín Junior II & Mládež – D 101 F2
ŠULISTA Kristián Petr STRNADOVÁ Andrea Hrdějovice
RADA Martin KOLLEROVÁ Kristýna Tanec Kladno
Mládež-D-LAT (08:45 – 14:45) 9 přihlášených párů, 0 odhlášených párů.
BASL Tomáš HAVRÁNKOVÁ Debora Taneční škola Filip Gregoriades z.s.
HOLÝ Tomáš ŠILHOVÁ Alžběta TK MAESTRO
HRONEK Vojtěch ČERNÁ Zuzana České Budějovice 6
PARDUBSKÝ Vojtěch ABRAHÁMOVÁ Anna TK DanceTime Mládež & Mládež – C 42
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA Mládež & Junior I – C 0
SVAČINA Dominik KUČVOVÁ Barbora MZ Dance Team Plzeň Mládež & Junior I – D 14
ŠEMBERA František ŠVEJDOVÁ Kateřina FUEGO ŘÍČANY
ŠTOCHL Filip HERODESOVÁ Klára Bella Danza Děčín Junior II & Mládež – D 29
ŠULISTA Kristián Petr STRNADOVÁ Andrea Hrdějovice
Mládež-C-STT (08:45 – 14:00) 7 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
HAVEL Jiří HAVLOVÁ Eliška TK Dance Direction Mládež & Mládež – C 115 F1
JAKUBES Šimon JŮZOVÁ Anežka TK MAESTRO
PARDUBSKÝ Vojtěch ABRAHÁMOVÁ Anna TK DanceTime Mládež & Mládež – B 0
SLATINKA Daniel GALAŠOVÁ Zuzana TK ASTRA PRAHA
SMETANA Jiří SMETANOVÁ Barbora TK SPARTA PRAHA Mládež & Junior I – C 68 F2
SUCHÁNEK Ondřej HANZLÍKOVÁ Karolína Chomutov 1 Junior II & Junior I – C 3
ŠTUMPF Jakub ŠTUMPFOVÁ Kristýna Kst SILUETA PRAHA
BOLDIŠ Vít PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – C 30
MACHOVEC Jan KRAJČIOVÁ Aneta TK ASTRA PRAHA
Mládež-C-LAT (08:45 – 14:45) 6 přihlášených párů, 2 odhlášené páry.
HÁJEK Lukáš DAŇSOVÁ Monika KAT ZBRASLAV Mládež & Junior II – C 128 F4
JAKUBES Šimon JŮZOVÁ Anežka TK MAESTRO
KUNEŠ Jan KUNOVÁ Ema TK SPARTA PRAHA Mládež & Junior II – C 155 F4
PINTA Marek ŠEBKOVÁ Natálie Droužkovice Mládež & Mládež –
C 193 F2 & C  193 F3
ŠTUMPF Jakub ŠTUMPFOVÁ Kristýna Kst SILUETA PRAHA
TÝBL Matyáš TÝBLOVÁ Karolína FUEGO ŘÍČANY
BOLDIŠ Vít PECHAČOVÁ Kateřina TK SPARTA PRAHA Junior II & Junior I – C 51 F1
MACHOVEC Jan KRAJČIOVÁ Aneta TK ASTRA PRAHA
— dancerank.cz