Jun-I-C-LAT: Kroměřížský mezinárodní taneční festival klubu sportovního tance Swing Kroměříž

Kroměřížský mezinárodní taneční festival klubu sportovního tance Swing Kroměříž, sobota 30.11.2019, Kroměříž, Česko (ČSTS)

Jun-I-C-LAT, 22 párů, 3 kola (předběžné výsledky)

#ČísloPárKlub Body Celkem
Finále
1111Szymański Jakub & Bogusz KlaudiaST ELITA (POL) 40 F 40 F1
29Polák Štefan & Macejková KláraTK Classic při SVČ Hodonín (CZ) 34 F 116 F3
3115Pavluš Kristián & Kremplová SáraTK ORION Hodonín (CZ) 28 F 189 F6
474Rycka Michal & Lišaníková TerezaDance Studio Like (CZ) 22 F 179 F5
567Ferčák František & Matýsková ApolenaLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 21 F 46 F2
6103Krist Filip & Klimešová LucieTK ORION Hodonín (CZ) 20 107 F2
Semifinále
7129Poštulka Hubert & Šalomounová NelaTK Fortuna Zlín (CZ) 17 152 F3
8117Kucharsky Martin & Vránová KarolínaKST Quick Olomouc (CZ) 16 189 F4
9209Judas Tomáš & Pokorná TerezaTK Rokaso Uherské Hradiště (CZ) 15 105
10216Sikora Lukáš & Teofilová EliškaTK Elán Třinec (CZ) 14 80
11 – 1239Mráz Daniel & Quintero KláraTK Niké Brno (CZ) 12 120 F1
11 – 12219Gatnar Hynek & Hrudíková DenisaTaneční a sportovní klub Opava (CZ) 12 67 F1
1. kolo
13 – 15101Hanic Peter & Ondrášiková Sofia.MiaTK Classic při SVČ Hodonín (CZ) 7 28
13 – 15125Bureš David & Žouželová BarboraTK Olymp Olomouc (CZ) 7 258 F3
13 – 15130Novotný Lukáš & Prokůpková LucieTJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava (CZ) 7 109 F4
16 – 17102Ulvr Štěpán & Mitáčková TerezaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 5 35
16 – 17136Fiala Václav & Jiroušková NikolaDSP Kometa Vyškov (CZ) 5 23
18183Frkal Tomáš & Lososová LindaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 4 133 F1
1981Nepožitek Slavomír & Kuciánová EmaKST Quick Olomouc (CZ) 3 49
20242Havelka Jakub & Vaňková NelaTK Olymp Olomouc (CZ) 2 13
21 – 2285Tsepelev Maxim & Minaříková AdrianaTK Olymp Olomouc (CZ) 0 110
21 – 22214Beneš Richard & Skácelová TerezaTK Niké Brno (CZ) 0 6

Porotci

A Herůdek Jiří CZ
B Hila Marek CZ
C Kolmanová Kateřina CZ
D Roiková Lenka CZ
E Švrčková Simona CZ
— dancerank.cz