Vývoj webu Dancerank.cz byl ukončen.

Děti-II-E-KOMBI: Taneční festival TK GRADACE 2022 - Taneční liga Juniorů a Mládeže a TL Dospělých

Taneční festival TK GRADACE 2022 - Taneční liga Juniorů a Mládeže a TL Dospělých, neděle 19.06.2022, Kroměříž, Česko (ČSTS)

Děti-II-E-KOMBI, 10 párů, 2 kola

Finále (6)

#Pár Waltz Quickstep Chacha Jive Polka Suma
1 Šafránek Pavel & Vavřičková Anna 3231113 (1.0) 2221111 (1.0) 1131113 (1.0) 1111112 (1.0) 1121111 (1.0) 5.0
2 Čapov Jan & Bazalová Tereza 1323242 (3.0) 3353243 (3.0) 2514222 (2.0) 2426626 (4.0) 2614422 (2.0) 14.0
3 Vašut Karel & Váchová Tereza 2142331 (2.0) 1132422 (2.0) 4353341 (3.0) 3664441 (3.0) 5262544 (4.0) 14.0
4 Janík Prokop & Košacká Hanna 4415465 (4.0) 4414354 (4.0) 3225454 (4.0) 5333555 (6.0) 4343355 (3.0) 21.0
5 Pantůček Luboš & Lososová Mia 5564524 (5.0) 6565536 (5.0) 6442635 (5.0) 6252234 (2.0) 6555633 (6.0) 23.0
6 Oborný Petr & Pevná Anna 6656656 (6.0) 5646665 (6.0) 5666566 (6.0) 4545363 (5.0) 3436266 (5.0) 28.0
#Pár A B C D E F G Suma
1 Šafránek Pavel & Vavřičková Anna 32111 22111 32312 11111 11111 11111 31321 5.0
2 Čapov Jan & Bazalová Tereza 13222 33546 25121 33464 22264 44222 23262 14.0
3 Vašut Karel & Váchová Tereza 21435 11362 43566 22342 34345 32444 12114 14.0
4 Janík Prokop & Košacká Hanna 44354 44233 11234 54533 43453 65555 54455 21.0
5 Pantůček Luboš & Lososová Mia 56666 55425 66455 45225 55626 23333 46543 23.0
6 Oborný Petr & Pevná Anna 65543 66654 54643 66656 66532 56666 65636 28.0

Semifinále (10)

#Pár Waltz Quickstep Chacha Jive Polka Suma
1 Šafránek Pavel & Vavřičková Anna XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX 35 / 35
2 Janík Prokop & Košacká Hanna XXX-XXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXX- XXXXXXX 33 / 35
3 Vašut Karel & Váchová Tereza XXXXX-X XXXXX-X XXXXX-X XXXX--X XXXXX-X 29 / 35
4 Čapov Jan & Bazalová Tereza XXXXX-X X-XXX-X X-XXXXX XXXXX-X X-XXX-X 28 / 35
5 – 6 Pantůček Luboš & Lososová Mia X--XXXX XXXXXXX XX-X--- --XX-X- -XXX-XX 23 / 35
5 – 6 Oborný Petr & Pevná Anna --X-XX- XXX-XXX X-X-XX- --X-XXX X-XXXXX 23 / 35
7 Zoubek Štěpán & Kelarová Marie XX-X-X- -X-X-X- -XX--XX XX--XX- XX---X- 18 / 35
8 Sukop Tomáš & Sláčiková Julie -XX---X ------- -X----- -X-XX-X -X--X-- 10 / 35
9 Samek Jan & Holaňová Miriam ---X-X- -----X- ---XXX- X----X- -----X- 9 / 35
10 Genža Štěpán & Mikšovičová Elena ------- ------- ------X ------X ------- 2 / 35
#Pár A B C D E F G Suma
1 Šafránek Pavel & Vavřičková Anna XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX 35 / 35
2 Janík Prokop & Košacká Hanna XXXXX XXXXX XXXXX -XXXX XXXXX XXXXX XXX-X 33 / 35
3 Vašut Karel & Váchová Tereza XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX XXX-X ----- XXXXX 29 / 35
4 Čapov Jan & Bazalová Tereza XXXXX X--X- XXXXX XXXXX XXXXX --X-- XXXXX 28 / 35
5 – 6 Pantůček Luboš & Lososová Mia XXX-- -XX-X -X-XX XXXXX XX--- XX-XX XX--X 23 / 35
5 – 6 Oborný Petr & Pevná Anna -XX-X -X--- XXXXX ----X XXXXX XXXXX -X-XX 23 / 35
7 Zoubek Štěpán & Kelarová Marie X--XX XXXXX --X-- XX--- ---X- XXXXX --X-- 18 / 35
8 Sukop Tomáš & Sláčiková Julie ----- X-XXX X---- ---X- ---XX ----- X--X- 10 / 35
9 Samek Jan & Holaňová Miriam ---X- ----- ----- X-X-- --X-- XXXXX ----- 9 / 35
10 Genža Štěpán & Mikšovičová Elena ----- ----- ----- ----- ----- ----- --XX- 2 / 35

Porotci

A Herůdek Jiří CZ
B Hőferová Lucie CZ
C Kocmanová Barbora CZ
D Kuneš Jaroslav CZ
E Masaryk Václav CZ
F Šišková Hana.Anna CZ
G Zlámal Tomáš CZ
— dancerank.cz