Vývoj webu Dancerank.cz byl ukončen.

MČR-Dospělí-STT: Mistrovství České republiky 2021 v tanečním sportu

Mistrovství České republiky 2021 v tanečním sportu, sobota 23.10.2021, Praha, Česko (ČSTS)

MČR-Dospělí-STT, 62 párů, 5 kol

#ČísloPárKlub
Finále
1542Odstrčil David & Bohak TaraDvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
2552Přikryl Tomáš & Los.Chovancová SanelaiDance Studio (CZ)
3504Brück Jakub & Makarenko MarinaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
4538Mestek Martin & Starečková AnnaTK Gradace Kroměříž (CZ)
5539Metlický Jan & Kasalová ElaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
6545Pecha Roman & Banková AnnaTK Olymp Olomouc (CZ)
Semifinále
7525Kejzar Jiří & Košková BarboraMZ Dance Team (CZ)
8510Domorád Vít & Tejcová SimonaCOOL DANCE (CZ)
9523Jurča Daniel & Scherfelová EmíliaDance studio Ostrava (CZ)
10517Jalůvka Jiří & Výduchová NatálieStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
11 – 12509Doležal Radek & Folcová NicoleDvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
11 – 12524Kecskeméti Daniel & Šišková Hana.AnnaTanec Kladno (CZ)
3. kolo
13516Chmel Filip & Dunajová ŠtěpánkaTAK Dance KROK (CZ)
14534Ludma Tomáš & Kaucká EmanuelaPraha (CZ)
15546Pěnkava Robert & Hrubá VeronikaTaneční škola Hes (CZ)
16514Helmich Viktor & Drekslerová MarianaTK DanceTime (CZ)
17505Burant Jan & Faltusová KláraMZ Dance Team (CZ)
18541Mrázek Viktor & Vykydalová VeronikaTK Maestro (CZ)
19554Sabol Filip & Eremenko AnastasiaTK Astra Praha (CZ)
20 – 22518Janák Matěj & Krátká AnnaCTS Perfect Pardubice (CZ)
20 – 22526Kladrubský Michal & Březinová HelenaTaneční škola Standardklub Praha (CZ)
20 – 22560Turek Tomáš & Bezpalcová TerezaKAT Zbraslav (CZ)
23532Kutálek Matěj & Bubeníčková MichaelaInfinity Dance Team (CZ)
24540Minarovič Jakub & Kozlovská TerezaInfinity Dance Team (CZ)
2. kolo
25548Pleyer Štěpán & Krejčí VeronikaTK Maestro (CZ)
26 – 27553Rambousek Richard & Švábenická MichaelaMZ Dance Team (CZ)
26 – 27565Wozar Filip & Horáková EliškaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
28 – 30502Bayerle Petr & Šnajderová BarboraKAT Zbraslav (CZ)
28 – 30507Dobruský Patrik & Nováková VeronikaMZ Dance Team (CZ)
28 – 30555Skalický Pavel & Holíková VanesaInfinity Dance Team (CZ)
31515Huvar Jakub & Marková AlexaDance studio Ostrava (CZ)
32547Petrů Michal & Novotná ŠtěpánkaTAK Dance KROK (CZ)
33520Jelínek David & Nováková BarboraMZ Dance Team (CZ)
34 – 35501Appl Hynek & Applová PavlínaTK Henzély-Swing (CZ)
34 – 35537Maslák Daniel & Netolická MichaelaCOOL DANCE (CZ)
36566Zárybnický Jakub & Hegrová VeronikaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
37 – 39521Jelínek Matyáš & Jelínková LeontinaTK Maestro (CZ)
37 – 39522Jirásek Martin & Kitlerová PetraTK Sparta Praha (CZ)
37 – 39544Paulík Matyáš & Wolfová VeronikaTK Fortuna Zlín (CZ)
40 – 41557Sokl Karel & Woznicová MarkétaInfinity Dance Team (CZ)
40 – 41563Vlk Jan & Vlková EliškaTK Maestro (CZ)
42 – 43528Kolář Lukáš & Moravová EliškaKAT Zbraslav (CZ)
42 – 43536Martínek Lukáš & Waldhauserová NikolaTK Sparta Praha (CZ)
1. kolo
44558Šimko Andrej & Šmrhová MarcelaTK Sparta Praha (CZ)
45556Slovák Daniel & Arnoldová BarboraMZ Dance Team (CZ)
46512Franzki Kevin & Jedličková LenkaDanza Brno (CZ)
47530Košek Jan & Vostrovská KateřinaTK Koškovi Liberec (CZ)
48 – 50513Havíř Jan & Mahenová BarboraTK Maestro (CZ)
48 – 50549Polák Vojtěch & Skalická SilvieTSK Salta Benešov (CZ)
48 – 50569Zlatník Filip & Janáková KláraCTS Perfect Pardubice (CZ)
51568Zieris Otakar & Nešetřilová ZuzanaJN DANCE Pardubice (CZ)
52529Konečný Jan & Kolářová NatálieSTK Praha (CZ)
53543Pardubský Vojtěch & Galašová ZuzanaTK DanceTime (CZ)
54 – 55533Lichnovský Tomáš & Křižáková ViktorieKST KD Hlučín (CZ)
54 – 55564Vojtíšek Martin & Polášková RozálieCTS Perfect Pardubice (CZ)
56 – 57508Doležal Jindřich.Jarosl & Jelínková JitkaCTS Perfect Pardubice (CZ)
56 – 57561Vávra Jakub & Lorańczyk LauraCOOL DANCE (CZ)
58559Šmakal Ondřej & Linhová KristýnaKST Silueta Praha (CZ)
59511Formánek David & Konečná AnnaInfinity Dance Team (CZ)
60 – 61519Jehlička Viktor & Jehličková ValentýnaTaneční škola Standardklub Praha (CZ)
60 – 61567Zbožínek Jan & Quintero KláraTaneční klub H+L Vyškov (CZ)
62531Koutek Adam & Navrátilíková KateřinaTanec Kladno (CZ)

Porotci

A Drha Michal CZ
B Dvořák Martin CZ
C Gregoriades Filip CZ
D Harvan Jaroslav CZ
E Henzély Igor CZ
F Horník Miroslav CZ
G Hýža Miroslav CZ
H Mücková Kristýna CZ
I Pixa Jiří CZ
J Rázek Vítězslav CZ
K Šimáček Ivo CZ
L Třeštiková Andrea CZ
— dancerank.cz