Vývoj webu Dancerank.cz byl ukončen.

MČR-Mládež-LAT: Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích 2021

Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích 2021, sobota 25.09.2021, Ostrava, Česko (ČSTS)

MČR-Mládež-LAT, 54 párů, 5 kol

#ČísloPárKlub
Finále
1356Vokurka Ondřej & Hřebíčková EliškaCOOL DANCE (CZ)
2351Tománek Jonáš & Kosmáková ŠárkaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
3311Fried Martin & Krásová AnetaTK Sparta Praha (CZ)
4309Felcman Matyáš & Blokešová AnnaTK Fortuna Zlín (CZ)
5354Vild Jan & Musilová EllenMZ Dance Team (CZ)
6332Novák Petr & Kosková NelaTK Rokaso Uherské Hradiště (CZ)
Semifinále
7344Slepička Adam & Havlová KláraMZ Dance Team (CZ)
8322Kuchař Alexandr & Suszková EliškaTK Trend Ostrava (CZ)
9342Přibyl Filip & Rumpíková AmálieMZ Dance Team (CZ)
10 – 11326Maschke Martin & Pavlíčková NikolaTaneční Studio Vítkovice (CZ)
10 – 11352Vengrynský Petr & Duchková BeataCOOL DANCE (CZ)
12320Kovárník Vojtěch & Jišková AnnaJN DANCE Pardubice (CZ)
3. kolo
13333Novotný Jakub & Fílová KristinaCOOL DANCE (CZ)
14305Bortlík Adam & Brožková EvaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
15349Svěntý Mikuláš & Skalková AnnaTK Olymp Olomouc (CZ)
16330Mylek Dominik & Šimíková KláraTK Trend Ostrava (CZ)
17328Michálek Lukáš & Kopecká LauraCOOL DANCE (CZ)
18310Florian Daniel & Císařová KarolínaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
19 – 20313Hošek Lukáš & Grégrová KristýnaTaneční Studio Vítkovice (CZ)
19 – 20355Vlček Jan & Příplatová PetraTK Koškovi Liberec (CZ)
21324Los.Chovanec Oliver & Plachá EliškaiDance Studio (CZ)
22334Ondruš David & Samsonková NelaTK Rokaso Uherské Hradiště (CZ)
23 – 24319Kolářík Petr & Kunčáková SáraInfinity Dance Team (CZ)
23 – 24353Veverka Dominik & Kasálková JulieTK Olymp Olomouc (CZ)
2. kolo
25323Kuntoš Vilém & Klápová JanaMZ Dance Team (CZ)
26 – 27321Kudláč Matěj & Pisulová KarolínaTaneční klub Antonio (CZ)
26 – 27339Petřík Josef & Malíková KateřinaTK Gradace Kroměříž (CZ)
28345Smolucha Jakub & Kábrtová VendulaCOOL DANCE (CZ)
29335Osička Tobias & Gertnerová KristýnaTK Classic při SVČ Hodonín (CZ)
30317Kapitán Filip & Rudy ŠarlotaiDance Studio (CZ)
31358Zaduban Lukáš & Kazdová KarolínaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
32314Hruška Štěpán & Špičáková BáraTK Olymp Olomouc (CZ)
33350Šustek Michal & Čečotková HelenaTaneční Studio Vítkovice (CZ)
34357Walek Filip & Koudelová MonikaTaneční Studio Vítkovice (CZ)
35 – 37316Jirčík Petr & Vasilache IoanaTK Maestro (CZ)
35 – 37329Mikuláš Šimon & Hubáčková JulieTS Morava Mikulov (CZ)
35 – 37341Polášek Adam & Horňáková BarboraiDance Studio (CZ)
38346Sommer Christian & Klimšová AnnaTK Marendi (CZ)
39308Donát Matěj & Dobruská SilvieTAK Dance KROK (CZ)
1. kolo
40325Malčík Petr & Chudárková BarboraKST Swing Kroměříž (CZ)
41318Kavický Matias & Harbichová KristýnaKlub sportovního tance Jesenicka (CZ)
42301Balcárek Tomáš & Marešová MartinaTK Sparta Praha (CZ)
43315Jašek Matouš & Smetanová BarboraTK Sparta Praha (CZ)
44343Ryška Jan & Folterová AmelieTaneční klub Antonio (CZ)
45312Horník Jan & Větrovská PetraTK Sparta Praha (CZ)
46302Bečica Vojtěch & Luskačová KláraKST Swing Kroměříž (CZ)
47 – 48303Bláha Petr & Kunová EmaMZ Dance Team (CZ)
47 – 48307Činčura Filip & Javůrková TerezaTK Koškovi Liberec (CZ)
49338Pavlíček Viktor & Kasalová LindaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
50337Patočka Richard & Marečková HanaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
51331Nešuta Martin & Venclová VeronikaTanec Kladno (CZ)
52336Oswald Šimon & Balíková ViolaTK MDK Sokolov (CZ)
53347Spáčil Jan & Abrahámová BarboraTŠ Novákovi Kutná Hora (CZ)
54304Boldiš Vítek & Pechačová KateřinaTK Sparta Praha (CZ)

Porotci

A Čejka.Šilhánová Zuzana CZ
B Dávidek Jakub CZ
C Henzély.st. Igor CZ
D Kliment Jan CZ
E Kolmanová Kateřina CZ
F Kučera Jaroslav CZ
G Novotný Luboš CZ
H Přádka Radim CZ
I Sluková Elizaveta CZ
J Ševčík Jiří CZ
K Karásek Filip CZ
— dancerank.cz