Vývoj webu Dancerank.cz byl ukončen.

MČR-Jun-I-LAT: Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích 2021

Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích 2021, sobota 25.09.2021, Ostrava, Česko (ČSTS)

MČR-Jun-I-LAT, 35 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub
Finále
1123Pařízek Patrik & Ptáčková JulieTK Fortuna Zlín (CZ)
2111Hossain-Selsdon Kaiem & Vágnerová ViktorieTK Olymp Olomouc (CZ)
3106Frkal Tomáš & Lososová LindaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
4116Kazda David & Huťková DarinaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
5126Povidaychyk Mykhaylo & Sýkorová StellaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ)
6102Bábel David & Bábelová ViktorieTK Koškovi Liberec (CZ)
Semifinále
7 – 8115Jurášek Michal & Jurášeková KatarínaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
7 – 8119Lipowski Adam & Misiarzová AnetaTK Trend Ostrava (CZ)
9114Julínek Ivo & Vičanová KristínaKST Swing Kroměříž (CZ)
10129Rycka Michal & Lišaníková TerezaDance Studio Like (CZ)
11 – 12113Jančík Marek & Zmeškalová TerezaTK Fortuna Zlín (CZ)
11 – 12134Veverka Petr & Červeková SimonaTK Olymp Olomouc (CZ)
2. kolo
13131Synek Marián & Zlámalová KristýnaTaneční škola Batukáda (CZ)
14122Novák Tomáš & Slámová KristinTK Rokaso Uherské Hradiště (CZ)
15 – 16108Gregoriades Fabian & Kuzmenkova DariaTaneční škola Filip Gregoriades (CZ)
15 – 16112Charvát Michal & Charvátová LucieTaneční klub StarStep Třebíč (CZ)
17110Horák Hynek & Menšíková AdélaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
18105Bureš Daniel & Matlasová AnežkaTK Olymp Olomouc (CZ)
19132Šedovič Adam & Vykrutová SáraTaneční klub Antonio (CZ)
20121Němec Nikolas & Macková VeronikaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
21130Sikora Lukáš & Teofilová EliškaTK Elán Třinec (CZ)
22104Břečka Albert & Lacinová RozálieTK Marendi (CZ)
23124Petr Michal & Záňová KarolínaiDance Studio (CZ)
1. kolo
24101Anelt Vojtěch & Mazylkinová AndreaTK Sparta Praha (CZ)
25128Riessler Tobias & Hladká AmálieTK Fortuna Zlín (CZ)
26109Havelka Jakub & Vaňková NelaTK Olymp Olomouc (CZ)
27125Polák Štefan & Macejková KláraTK Classic při SVČ Hodonín (CZ)
28127Račák Matyáš & Klementová AnetaTK Maestro (CZ)
29120Mazáč Filip & Dalekorejová BarboraTK Sparta Praha (CZ)
30107Gajdoš Lukáš & Dávidková ViktorieKST KD Hlučín (CZ)
31135Vydařilý Miroslav & Vydařilá TerezaKST Swing Kroměříž (CZ)
32136Zárybnický Šimon & Nguyen Quynh.NhuTK Olymp Olomouc (CZ)
33133Šenkeřík Jan & Vykopalová HelenaTaneční Studio Vítkovice (CZ)
34103Balík Michal & Šindelářová NikolaTK MDK Sokolov (CZ)
35117Kubica Jiří & Kubicová TerezaKST Swing Kroměříž (CZ)

Porotci

A Čejka.Šilhánová Zuzana CZ
B Fencak Zdenek CZ
C Gebert Marcel CZ
D Henzély.st. Igor CZ
E Hošek Tomáš CZ
F Kliment Jan CZ
G Kosmák Václav CZ
H Kučera Jaroslav CZ
I Kuchař Miroslav CZ
J Ševčík Jiří CZ
K Karásek Filip CZ
— dancerank.cz