Vývoj webu Dancerank.cz byl ukončen.

Jun-I-C-LAT: Českomoravský pohár - Zlín

Českomoravský pohár - Zlín, sobota 19.06.2021, Zlín, Česko (ČSTS)

Jun-I-C-LAT, 14 párů, 3 kola

Finále (7)

#Pár Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Synek Marián & Zlámalová Kristýna 1711541 (1.0) 1111641 (1.0) 1241641 (1.0) 1211541 (1.0) 1211541 (1.0) 5.0
2 Petr Michal & Záňová Karolína 5342124 (2.0) 4322124 (2.0) 5372113 (3.0) 5323114 (2.0) 5322113 (2.0) 11.0
3 Němec Nikolas & Macková Veronika 4166355 (5.0) 5276255 (5.0) 2127255 (2.0) 6135255 (4.0) 4135254 (3.0) 19.0
4 Břečka Albert & Lacinová Rozálie 2453217 (3.0) 3454317 (3.0) 4654327 (5.0) 3567727 (6.0) 3753727 (5.0) 22.0
5 Weinberger Hugo & Kučerová Julie 7575733 (6.0) 6667733 (7.0) 3435734 (4.0) 2442332 (3.0) 7576635 (7.0) 27.0
6 Riessler Tobias & Hladká Amálie 3634466 (4.0) 7533566 (6.0) 7513566 (6.0) 4674666 (5.0) 6664466 (6.0) 27.0
7 Katona Jakub Koloman & Janíková Dominika 6227672 (7.0) 2745472 (4.0) 6766472 (7.0) 7756473 (7.0) 2447372 (4.0) 29.0
#Pár A B C D E F G Suma
1 Synek Marián & Zlámalová Kristýna 11111 71222 11411 11111 56655 44444 11111 5.0
2 Petr Michal & Záňová Karolína 54555 33333 42722 22232 11111 22111 44343 11.0
3 Němec Nikolas & Macková Veronika 45264 12111 67233 66755 32222 55555 55554 19.0
4 Břečka Albert & Lacinová Rozálie 23433 44657 55565 34473 23377 11222 77777 22.0
5 Weinberger Hugo & Kučerová Julie 76327 56445 76347 57526 77736 33333 33425 27.0
6 Riessler Tobias & Hladká Amálie 37746 65566 33176 43344 45564 66666 66666 27.0
7 Katona Jakub Koloman & Janíková Dominika 62672 27774 24654 75667 64443 77777 22232 29.0

Semifinále (10)

#Pár Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Synek Marián & Zlámalová Kristýna XX-XXXX XXXX-XX XXXX-XX X-XX-XX XX-XXXX 29 / 35
2 Petr Michal & Záňová Karolína XXXXXXX X-XXXX- X-XXX-X XXXXXX- -XXXXX- 28 / 35
3 Němec Nikolas & Macková Veronika X-X-XXX XXX-X-X -XX-XXX XXX-X-X XXXXX-X 26 / 35
4 Weinberger Hugo & Kučerová Julie -XXX-XX -XXX-XX -XXX-XX XXXX-XX XXX---- 24 / 35
5 Riessler Tobias & Hladká Amálie -XXXX-X -X-XX-X X-XXX-X -X-XX-X --XXX-X 22 / 35
6 – 7 Břečka Albert & Lacinová Rozálie -X--XX- XX-XXX- -X--XXX ---XXXX -----XX 18 / 35
6 – 7 Katona Jakub Koloman & Janíková Dominika -XX---X XXX-X-X -X----- XX--X-- XXXXX-X 18 / 35
8 Škrob Sebastien & Thomisová Julie X-XXX-- ---XX-- X--XX-- X-X-X-X XX--XX- 17 / 35
9 – 10 Horák Hynek & Menšíková Adéla X------ -----XX XXX--X- -XXX-X- X--X-X- 14 / 35
9 – 10 Šedovič Adam & Vykrutová Sára X--X-X- X-X--X- X--XXX- -----X- --X--XX 14 / 35
#Pár A B C D E F G Suma
1 Synek Marián & Zlámalová Kristýna XXXXX XXX-X -XXX- XXXXX X---X XXXXX XXXXX 29 / 35
2 Petr Michal & Záňová Karolína XXXX- X--XX XXXXX XXXXX XXXXX XX-XX X-X-- 28 / 35
3 Němec Nikolas & Macková Veronika XX-XX -XXXX XXXXX ----X XXXXX X-X-- XXXXX 26 / 35
4 Weinberger Hugo & Kučerová Julie ---XX XXXXX XXXXX XXXX- ----- XXXX- XXXX- 24 / 35
5 Riessler Tobias & Hladká Amálie --X-- XX-X- X-X-X XXXXX XXXXX ----- XXXXX 22 / 35
6 – 7 Břečka Albert & Lacinová Rozálie -X--- XXX-- ----- -X-X- XXXX- XXXXX --XXX 18 / 35
6 – 7 Katona Jakub Koloman & Janíková Dominika -X-XX XXXXX XX--X ----X -X-XX ----- XX--X 18 / 35
8 Škrob Sebastien & Thomisová Julie X-XXX ----X X--X- XXX-- XXXXX ----X ---X- 17 / 35
9 – 10 Horák Hynek & Menšíková Adéla X-X-X --XX- --XX- ---XX ----- -XXXX -X--- 14 / 35
9 – 10 Šedovič Adam & Vykrutová Sára XXX-- ----- -X--X X-X-- --X-- XXXXX ----X 14 / 35

1. kolo (14)

#Pár Samba Chacha Rumba Paso doble Jive Suma
1 Škrob Sebastien & Thomisová Julie XXXXXXX X-XXXXX XX-XXXX XX-XXXX XXXXXXX 32 / 35
2 – 3 Synek Marián & Zlámalová Kristýna XX-X--X XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX --XXXXX 30 / 35
2 – 3 Břečka Albert & Lacinová Rozálie XXXXXXX XXX-XXX XX-XXXX XXX-XXX -XX-XXX 30 / 35
4 Petr Michal & Záňová Karolína XXXXX-X XXXXXX- -XXXXX- XXXXXX- XXXXXX- 29 / 35
5 Němec Nikolas & Macková Veronika XXX-XXX XXXXXXX XXX-XXX -XX--XX XX--XXX 28 / 35
6 – 7 Riessler Tobias & Hladká Amálie -XXXX-X XXXXX-X -XXX--X -XX-XXX XXXXXXX 27 / 35
6 – 7 Katona Jakub Koloman & Janíková Dominika -XX-XXX XXX-XXX -X-XXXX -XXXX-X XXXXX-X 27 / 35
8 Horák Hynek & Menšíková Adéla XX--XX- XXXXXX- XXX-XX- X-XXXX- XXXX-X- 25 / 35
9 Šedovič Adam & Vykrutová Sára -X-XXXX -X-X-XX X-XX-XX X-XX-XX X-XX-XX 24 / 35
10 Weinberger Hugo & Kučerová Julie X-XX-X- XX----X X-XX-XX -X-X-XX XXXXXXX 23 / 35
11 Kupec Lukáš & Foltýnová Alexandra XXXX-XX ---X-XX XXXX--X XX-X--X XX-X--X 22 / 35
12 Charvát Michal & Charvátová Lucie X-X-XX- XX--XX- XX--XX- X---XX- XX--XX- 19 / 35
13 Sikora Lukáš & Teofilová Eliška X-XXXX- --XXX-- --XXX-- X-XXX-- --XXX-- 18 / 35
14 Legerský Alexandr & Veselá Klára ---X--X --XX--X X-X-X-X XXXXX-X ------X 16 / 35
#Pár A B C D E F G Suma
1 Škrob Sebastien & Thomisová Julie XXXXX X-XXX XX--X XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX 32 / 35
2 – 3 Synek Marián & Zlámalová Kristýna XXXX- XXXX- -XXXX XXXXX -XXXX -XXXX XXXXX 30 / 35
2 – 3 Břečka Albert & Lacinová Rozálie XXXX- XXXXX XX-XX X-X-- XXXXX XXXXX XXXXX 30 / 35
4 Petr Michal & Záňová Karolína XX-XX XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX -XXXX X---- 29 / 35
5 Němec Nikolas & Macková Veronika XXX-X XXXXX XXXX- -X--- XXX-X XXXXX XXXXX 28 / 35
6 – 7 Riessler Tobias & Hladká Amálie -X--X XXXXX XXXXX XXX-X XX-XX ---XX XXXXX 27 / 35
6 – 7 Katona Jakub Koloman & Janíková Dominika -X--X XXXXX XX-XX --XXX XXXXX XXX-- XXXXX 27 / 35
8 Horák Hynek & Menšíková Adéla XXXXX XXX-X -XXXX -X-XX XXXX- XXXXX ----- 25 / 35
9 Šedovič Adam & Vykrutová Sára --XXX XX--- --XXX XXXXX X---- XXXXX XXXXX 24 / 35
10 Weinberger Hugo & Kučerová Julie XXX-X -X-XX X-X-X X-XXX ----X X-XXX -XXXX 23 / 35
11 Kupec Lukáš & Foltýnová Alexandra X-XXX X-XXX X-X-- XXXXX ----- XX--- XXXXX 22 / 35
12 Charvát Michal & Charvátová Lucie XXXXX -XX-X X---- ----- XXXXX XXXXX ----- 19 / 35
13 Sikora Lukáš & Teofilová Eliška X--X- ----- XXXXX XXXXX XXXXX X---- ----- 18 / 35
14 Legerský Alexandr & Veselá Klára --XX- ---X- -XXX- XX-X- --XX- ----- XXXXX 16 / 35

Porotci

A Fencak Zdenek CZ
B Gregoriades Filip CZ
C Henzély Igor CZ
D Kolmanová Kateřina CZ
E Kubín Martin CZ
F Kuchař Miroslav CZ
G Šimáčková Vladimíra CZ
— dancerank.cz