TL-Dospělí-LAT: Mistrovství Prahy 2020, Taneční liga a Velká cena Prahy v tanečním sportu

Mistrovství Prahy 2020, Taneční liga a Velká cena Prahy v tanečním sportu, neděle 04.10.2020, Praha 1, Česko (ČSTS)

TL-Dospělí-LAT, 38 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub Body Celkem
Finále
1131Gál Tomáš & Karásková SabinaLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 252 252
2124Michňa Marián & Veselá KarolínaTK Trend Ostrava (CZ) 231 231
3123Richtár Jakub & Kaszubová ViktorieiDance Studio (CZ) 210 210
4130Kozel Lubomír & Siročáková AdélaLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 189 189
570Tojnar Martin & Jozífová KateřinaCTS Perfect Pardubice (CZ) 168 168
6125Holý Tomáš & Sorokolit YuliaTK Maestro (CZ) 147 147
Semifinále
7103Bushuev Timofey & Nováková BarboraMZ Dance Team (CZ) 126 126
8102Dobruský Patrik & Nováková VeronikaCOOL DANCE (CZ) 105 105
9 – 1099Maslák Daniel & Netolická MichaelaCOOL DANCE (CZ) 89 89
9 – 10126Zhouf Daniel & Váňová AnnaTaneční klub BONSTEP (CZ) 89 89
1142Huvar Jakub & Marková AlexaDance studio Ostrava (CZ) 73 73
12114Burant Jan & Faltusová KláraMZ Dance Team (CZ) 63 63
2. kolo
13100Kirnig Tomáš & Konečná KláraLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 57 57
14101Juřeník Tomáš & Matýsková AdrianaLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 53 53
1597Otáhal Petr & Körnerová MarieLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 50 50
16135Synek Martin & Šrejmová AdrianaSTK Praha (CZ) 48 48
17133Fišar Tomáš & Müllerová MarkétaTanec Kladno (CZ) 45 45
18 – 1990Havlíček Adam & Ryšavá TerezaCTS Perfect Pardubice (CZ) 41 41
18 – 1996Minarovič Jakub & Kozlovská TerezaInfinity Dance Team (CZ) 41 41
2043Vlk Jan & Vlková EliškaDance Studio Starlight (CZ) 36 36
2151Appl Hynek & Applová PavlínaTK Henzély-Swing (CZ) 34 34
2285Werthaim Jan & Konszká BarboraTapos Litoměřice (CZ) 32 32
23 – 2454Míl Marek & Šimůnková KateřinaTaneční klub BONSTEP (CZ) 30 30
23 – 2473Holaza Šimon & Kirnigová JanaLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 30 30
1. kolo
25 – 2678Havíř Jan & Čermáková KristýnaTK Maestro (CZ) 28 28
25 – 2679Klíma Daniel & Pšeničková RadkaSTK Praha (CZ) 28 28
2774Kudláček Kristián & Kudláčková SáraLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 28 28
2841Jelínek David & Jancáková BáraCOOL DANCE (CZ) 28 28
2972Muk David & Dragounová JolanaBene Dance Art Team (CZ) 28 28
3089Kasalický Tomáš & Augustinová AnežkaSTK Praha (CZ) 28 28
3180Löfler Marek & Houžvičková AdélaTK Maestro (CZ) 28 28
32 – 3469Durchánek Stanislav & Šebková KateřinaSTK Praha (CZ) 28 28
32 – 3477Plzenský Adam & Majidová JoanaFuego Říčany (CZ) 28 28
32 – 34109Polák Vojtěch & Skalická SilvieTSK Salta Benešov (CZ) 28 28
35115Jakubčík Adam & Švábenická MichaelaMZ Dance Team (CZ) 28 28
36 – 3724Kuneš Jan & Malinovská KláraTK Sparta Praha (CZ) 25 25
36 – 3787Slovák Daniel & Arnoldová BarboraMZ Dance Team (CZ) 25 25
3853Dubec Stanislav & Doležalová DorotaTaneční klub BONSTEP (CZ) 21 21

Porotci

A Bartuněk Petr CZ
B Elschek Walter CZ
C Gebertová Lenka CZ
D Henzély Igor CZ
E Hošek Tomáš CZ
F Krtička Jaroslav CZ
G Kuchař Miroslav CZ
H Kuklina Elizaveta CZ
I Ondřej Daniel CZ
J Tancibudek Miloš CZ
K Taraba Jan CZ
— dancerank.cz