TL-Dospělí-STT: Mistrovství Prahy 2020, Taneční liga a Velká cena Prahy v tanečním sportu

Mistrovství Prahy 2020, Taneční liga a Velká cena Prahy v tanečním sportu, neděle 04.10.2020, Praha 1, Česko (ČSTS)

TL-Dospělí-STT, 33 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub Body Celkem
Finále
192Přikryl Tomáš & Los.Chovancová SanelaiDance Studio (CZ) 216 216
2114Burant Jan & Faltusová KláraMZ Dance Team (CZ) 198 198
3113Sabol Filip & Eremenko AnastasiaTK Astra Praha (CZ) 180 180
4117Turek Tomáš & Bezpalcová TerezaKAT Zbraslav (CZ) 162 162
5103Bushuev Timofey & Nováková BarboraMZ Dance Team (CZ) 144 144
698Čech Martin & Čechová KateřinaTK Sparta Praha (CZ) 126 126
Semifinále
7116Benýšek Martin & Maňásková MartinaMZ Dance Team (CZ) 108 108
895Kuča Josef & Šeráková DanielaKAT Zbraslav (CZ) 90 90
9 – 10104Babinec Jan & Zaoralová DenisaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 76 76
9 – 10112Svoboda Matěj & Kozar AlinaTK DanceTime (CZ) 76 76
11 – 1296Minarovič Jakub & Kozlovská TerezaInfinity Dance Team (CZ) 58 58
11 – 12106Bayerle Petr & Šnajderová BarboraKAT Zbraslav (CZ) 58 58
2. kolo
1347Vlček Jan & Příplatová PetraTK Koškovi Liberec (CZ) 49 49
14102Dobruský Patrik & Nováková VeronikaCOOL DANCE (CZ) 46 46
1599Maslák Daniel & Netolická MichaelaCOOL DANCE (CZ) 43 43
1641Jelínek David & Jancáková BáraCOOL DANCE (CZ) 41 41
17115Jakubčík Adam & Švábenická MichaelaMZ Dance Team (CZ) 38 38
1842Huvar Jakub & Marková AlexaDance studio Ostrava (CZ) 36 36
1945Petrů Michal & Novotná ŠtěpánkaTAK Dance KROK (CZ) 34 34
2064Jirásek Martin & Kitlerová PetraTK Sparta Praha (CZ) 31 31
2157Šimko Andrej & Šmrhová MarcelaTK Sparta Praha (CZ) 29 29
2240Košek Jan & Drahoňovská BarboraTK Koškovi Liberec (CZ) 28 28
1. kolo
2343Vlk Jan & Vlková EliškaDance Studio Starlight (CZ) 26 26
2462Procházka Adam & Zemanová EliškaTaneční klub BONSTEP (CZ) 25 25
25 – 2751Appl Hynek & Applová PavlínaTK Henzély-Swing (CZ) 24 24
25 – 2767Zlatník Filip & Janáková KláraCTS Perfect Pardubice (CZ) 24 24
25 – 27109Polák Vojtěch & Skalická SilvieTSK Salta Benešov (CZ) 24 24
28 – 2946Zieris Otakar & Nešetřilová ZuzanaCTS Perfect Pardubice (CZ) 24 24
28 – 2987Slovák Daniel & Arnoldová BarboraMZ Dance Team (CZ) 24 24
3053Dubec Stanislav & Doležalová DorotaTaneční klub BONSTEP (CZ) 24 24
3158Fridrich Miroslav & Pořízková KristýnaDance studio Ostrava (CZ) 24 24
3266Kolařík Filip & Prostějovská LadaTK Astra Praha (CZ) 24 24
3360Pardubský Vojtěch & Galašová ZuzanaTK DanceTime (CZ) 24 24

Porotci

A Bartuněk Petr CZ
B Brožovský Miroslav CZ
C Elschek Walter CZ
D Gebertová Lenka CZ
E Henzély Igor CZ
F Krtička Jaroslav CZ
G Kuchař Miroslav CZ
H Kuklina Elizaveta CZ
I Nováček Dobromil CZ
J Pixa Jiří CZ
K Taraba Jan CZ
— dancerank.cz