Dospělí-A-LAT: Mistrovství Prahy 2020, Taneční liga a Velká cena Prahy v tanečním sportu

Mistrovství Prahy 2020, Taneční liga a Velká cena Prahy v tanečním sportu, neděle 04.10.2020, Praha 1, Česko (ČSTS)

Dospělí-A-LAT, 26 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub Body Celkem Postup
Finále
142Huvar Jakub & Marková AlexaDance studio Ostrava (CZ) 46 F 244 F6 M
273Holaza Šimon & Kirnigová JanaLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 40 F 143 F2
348Přibyl Filip & Rumpíková AmálieCOOL DANCE (CZ) 34 F 53 F2
475Piastek Jakub & Sitarová JulieDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 28 F 139 F1
585Werthaim Jan & Konszká BarboraTapos Litoměřice (CZ) 27 F 181 F4
639Los.Chovanec Oliver & Plachá EliškaiDance Studio (CZ) 26 F 50 F1
Semifinále
754Míl Marek & Šimůnková KateřinaTaneční klub BONSTEP (CZ) 23 54 F1
843Vlk Jan & Vlková EliškaDance Studio Starlight (CZ) 22 194 F1
972Muk David & Dragounová JolanaBene Dance Art Team (CZ) 21 44
1049Hranický Filip & Matušová TerezaTaneční klub Ostrava (CZ) 20 111
1190Havlíček Adam & Ryšavá TerezaCTS Perfect Pardubice (CZ) 19 83
1276Oliva Tomáš & Semelová LucieDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 18 437 F2
2. kolo
1379Klíma Daniel & Pšeničková RadkaSTK Praha (CZ) 15 347
1451Appl Hynek & Applová PavlínaTK Henzély-Swing (CZ) 14 137
1578Havíř Jan & Čermáková KristýnaTK Maestro (CZ) 13 23
1674Kudláček Kristián & Kudláčková SáraLR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 12 12
1789Kasalický Tomáš & Augustinová AnežkaSTK Praha (CZ) 11 11
18 – 1940Košek Jan & Drahoňovská BarboraTK Koškovi Liberec (CZ) 9 121 F1
18 – 1977Plzenský Adam & Majidová JoanaFuego Říčany (CZ) 9 43
1. kolo
2082Kuchař Alexandr & Suszková EliškaTK Trend Ostrava (CZ) 6 6
2169Durchánek Stanislav & Šebková KateřinaSTK Praha (CZ) 5 125 F4
2247Vlček Jan & Příplatová PetraTK Koškovi Liberec (CZ) 4 14
2341Jelínek David & Jancáková BáraCOOL DANCE (CZ) 3 23
2487Slovák Daniel & Arnoldová BarboraMZ Dance Team (CZ) 2 13
2553Dubec Stanislav & Doležalová DorotaTaneční klub BONSTEP (CZ) 1 80
2680Löfler Marek & Houžvičková AdélaTK Maestro (CZ) 0 20

Porotci

A Bartuněk Petr CZ
B Brožovský Miroslav CZ
C Elschek Walter CZ
D Hošek Tomáš CZ
E Krtička Jaroslav CZ
F Ondřej Daniel CZ
G Pixa Jiří CZ
H Tancibudek Miloš CZ
I Taraba Jan CZ
— dancerank.cz