Vývoj webu Dancerank.cz byl ukončen.

TL-Jun-II-LAT: Taneční festival TK GRADACE 2020 - Taneční liga Juniorů a Mládeže a Dospělých

Taneční festival TK GRADACE 2020 - Taneční liga Juniorů a Mládeže a Dospělých, pondělí 28.09.2020, Kroměříž, Česko (ČSTS)

TL-Jun-II-LAT, 34 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub Body Celkem
Finále
1110Kovárník Vojtěch & Jišková AnnaJN DANCE Pardubice (CZ) 252 252
247Grossmann Matyáš & Ondrušová LindaTK Rokaso Uherské Hradiště (CZ) 231 231
376Maschke Martin & Pavlíčková NikolaTaneční Studio Vítkovice (CZ) 210 210
43Kolářík Petr & Kunčáková SáraInfinity Dance Team (CZ) 189 189
536Ottner Tobias & Prokopová BarboraTK Marendi (CZ) 168 168
610Petřík Josef & Malíková KateřinaTK Gradace Kroměříž (CZ) 147 147
Semifinále
74Horák Filip & Hrubá ZuzanaMZ Dance Team (CZ) 126 126
843Novák Dominik & Mašková AliceTK Trend Ostrava (CZ) 105 105
9114Pochylý Dominik & Podgorná EliškaTK Trend Ostrava (CZ) 94 94
10 – 1152Višnovský Adam & Čechtická LucieTK Koškovi Liberec (CZ) 79 79
10 – 1172Pavelka Samuel.Ondřej & Patočková NikolTK Gradace Kroměříž (CZ) 79 79
1245Plachý Jan & Paličková AlexandraMZ Dance Team (CZ) 63 63
2. kolo
1323Hrtoň Vojtěch & Vališová ViktorieDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 57 57
1450Bednář Petr & Rabihová NicolRM Dance (CZ) 53 53
1538Hrabovský Michal & Jelínková KarolínaTK Trend Ostrava (CZ) 50 50
16101Kapitán Dominik & Vojtášková ZuzanaiDance Studio (CZ) 48 48
1783Schurmann Filip & Futerová EleniTK Koškovi Liberec (CZ) 45 45
18116Skotnica Jiří & Sikorová DenisaTaneční Studio Vítkovice (CZ) 42 42
19100Kucharsky Martin & Vránová KarolínaKST Quick Olomouc (CZ) 39 39
20 – 2122Mikuláš Vratko & Kosmáková AnastázieTS Morava Mikulov (CZ) 35 35
20 – 2182Bortlík Šimon & Klokanová NatálieMZ Dance Team (CZ) 35 35
2295Walletzký Leonard & Kubínová KamilaDSP Kometa Vyškov (CZ) 32 32
23105Brdička Šimon & Kryštofová LucieTK Fortuna Zlín (CZ) 31 31
1. kolo
2424Novotný Lukáš & Prokůpková LucieTJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava (CZ) 29 29
25117Nešuta Petr & Lungová SofieTanec Kladno (CZ) 28 28
26 – 27103Bureš David & Žouželová BarboraTK Olymp Olomouc (CZ) 28 28
26 – 27104Tsepelev Maxim & Minaříková AdrianaTK Olymp Olomouc (CZ) 28 28
2833Kováč Daniel & Bujnochová VanesaTK Trend Ostrava (CZ) 28 28
2991Malčík Michal & Strašáková NatálieKST Swing Kroměříž (CZ) 28 28
30 – 317Přikryl Jiří & Krejčířová AliceTK Gradace Kroměříž (CZ) 28 28
30 – 3192Pokorný Václav & Opatrná ZuzanaTanec Kladno (CZ) 28 28
3294Nepožitek Slavomír & Kuciánová EmaKST Quick Olomouc (CZ) 28 28
3369Makrlík Ondřej & Přibylová BarboraTK Maestro (CZ) 28 28
3413Svoboda Jan & Vildová KateřinaKST Silueta Praha (CZ) 28 28

Porotci

A Elschek Walter CZ
B Greplová.Starečková Ale CZ
C Harvan Jaroslav CZ
D Henzély Igor CZ
E Kučera Jaroslav CZ
F Mrázová Renáta CZ
G Mücková Kristýna CZ
H Novotný Luboš CZ
I Sudová Martina CZ
J Třeštiková Andrea CZ
K Zabystrzan Petr CZ
— dancerank.cz