Vývoj webu Dancerank.cz byl ukončen.

SuperTL-Jun-II-LAT: Velká cena MZ Dance Team - Super taneční liga 2020

Velká cena MZ Dance Team - Super taneční liga 2020, sobota 26.09.2020, Praha, Česko (ČSTS)

SuperTL-Jun-II-LAT, 47 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub Body Celkem
Finále
1417Kovárník Vojtěch & Jišková AnnaJN DANCE Pardubice (CZ) 576 576
2408Grossmann Matyáš & Ondrušová LindaTK Rokaso Uherské Hradiště (CZ) 528 528
3443Slepička Adam & Klápová JanaMZ Dance Team (CZ) 480 480
4422Maschke Martin & Pavlíčková NikolaTaneční Studio Vítkovice (CZ) 432 432
5433Ottner Tobias & Prokopová BarboraTK Marendi (CZ) 384 384
6425Michálek Lukáš & Kopecká LauraCOOL DANCE (CZ) 336 336
Semifinále
7430Novák Dominik & Mašková AliceTK Trend Ostrava (CZ) 288 288
8 – 9415Kolářík Petr & Kunčáková SáraInfinity Dance Team (CZ) 227 227
8 – 9428Mylek Dominik & Šimíková KláraTK Trend Ostrava (CZ) 227 227
10423Máša Denis & Kopáčková AnežkaCOOL DANCE (CZ) 192 192
11438Plachý Jan & Paličková AlexandraMZ Dance Team (CZ) 166 166
12407Drab Michał & Okarska KorneliaPM Lubin, Poland (POL) 144 144
2. kolo
13437Petřík Josef & Malíková KateřinaTK Gradace Kroměříž (CZ) 131 131
14421Marek Vojtěch & Doležalová SáraTK Sparta Praha (CZ) 122 122
15 – 16435Pavelka Samuel.Ondřej & Patočková NikolTK Gradace Kroměříž (CZ) 112 112
15 – 16441Polášek Adam & Horňáková BarboraiDance Studio (CZ) 112 112
17 – 18414Kaźmierczak Damian & Sadowska MariannaTop Dance, Poland (POL) 99 99
17 – 18449Taraba Lukáš & Řeháková StellaCOOL DANCE (CZ) 99 99
19 – 21410Hrabovský Michal & Jelínková KarolínaTK Trend Ostrava (CZ) 84 84
19 – 21439Pochylý Dominik & Podgorná EliškaTK Trend Ostrava (CZ) 84 84
19 – 21451Višnovský Adam & Čechtická LucieTK Koškovi Liberec (CZ) 84 84
22 – 23411Hrtoň Vojtěch & Vališová ViktorieDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 72 72
22 – 23426Mikuláš Vratko & Kosmáková AnastázieTS Morava Mikulov (CZ) 72 72
24 – 25402Bednář Petr & Rabihová NicolRM Dance (CZ) 66 66
24 – 25413Kapitán Dominik & Vojtášková ZuzanaiDance Studio (CZ) 66 66
26406Dolanský Tobiáš & Dobsová KlaudieJN DANCE Pardubice (CZ) 64 64
1. kolo
27447Sýkora Kryštof & Heralová KarolínaCOOL DANCE (CZ) 64 64
28434Pavel Samuel & Morkusová MichaelaTAK Dance KROK (CZ) 64 64
29 – 31401Badej Michal & Ivankova AnastasiaTK MDK Sokolov (CZ) 64 64
29 – 31403Bortlík Šimon & Klokanová NatálieMZ Dance Team (CZ) 64 64
29 – 31424Mezihorák Filip & Stoklasová JulieKST Swing Kroměříž (CZ) 64 64
32418Latoszek Jakub & Jastrzębska ZuzannaTop Dance, Pruszków (POL) 64 64
33444Smolucha Vojtěch & Zhydovska AnastasiaTK Astra Praha (CZ) 64 64
34 – 35420Malčík Michal & Strašáková NatálieKST Swing Kroměříž (CZ) 64 64
34 – 35442Schurmann Filip & Futerová EleniTK Koškovi Liberec (CZ) 64 64
36416Kováč Daniel & Bujnochová VanesaTK Trend Ostrava (CZ) 64 64
37 – 38453Walletzký Leonard & Kubínová KamilaDSP Kometa Vyškov (CZ) 48 48
37 – 38454Zajíček Jan & Severinová AnnaTK Maestro (CZ) 48 48
39 – 41412Chytil Martin & Ptáčková KateřinaCOOL DANCE (CZ) 48 48
39 – 41429Nešuta Petr & Lungová SofieTanec Kladno (CZ) 48 48
39 – 41431Novotný Lukáš & Prokůpková LucieTJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava (CZ) 48 48
42440Pokorný Václav & Opatrná ZuzanaTanec Kladno (CZ) 48 48
43419Makrlík Ondřej & Přibylová BarboraTK Maestro (CZ) 48 48
44446Svoboda Jan & Vildová KateřinaKST Silueta Praha (CZ) 48 48
45 – 47405Dawidowicz Ireneusz & Trojak MartaUKTS ""KARKONOSZE"", Poland (POL) 48 48
45 – 47409Hadrovský Filip & Jančevská StefanieAltadance Sport (CZ) 48 48
45 – 47427Mlčák Maxim & Vacková AdinaKST Silueta Praha (CZ) 48 48

Porotci

A Pixa Jiří CZ
B Dědík Marek CZ
C Dvořáková Marie CZ
D Gebertová Lenka CZ
E Kučera Jaroslav CZ
F Kuklina Elizaveta CZ
G Kuneš Jaroslav CZ
H Mrázová Renáta CZ
I Přádka Radim CZ
J Šilhánová Zuzana CZ
K Kulisz Szymon POL
— dancerank.cz