TL-Mládeže-LAT: Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2020 - Taneční liga města Olomouce

Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2020 - Taneční liga města Olomouce, neděle 30.08.2020, Šternberk, Česko (ČSTS)

TL-Mládeže-LAT, 35 párů, 4 kola

#ČísloPárKlub Body Celkem
Finále
1251Tománek Jonáš & Kosmáková ŠárkaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 216 216
2226Felcman Matyáš & Blokešová AnnaTK Fortuna Zlín (CZ) 198 198
3255Fried Martin & Růžičková ZuzanaTK Sparta Praha (CZ) 180 180
4211Kovárník Vojtěch & Jišková AnnaCTS Perfect Pardubice (CZ) 162 162
5265Hošek Lukáš & Grégrová KristýnaTaneční Studio Vítkovice (CZ) 144 144
6178Vild Jan & Musilová EllenMZ Dance Team (CZ) 126 126
Semifinále
7250Doležal Radek & Folcová NicoleDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 108 108
8 – 9147Maschke Martin & Pavlíčková NikolaTaneční Studio Vítkovice (CZ) 85 85
8 – 9252Svěntý Mikuláš & Skalková AnnaTK Olymp Olomouc (CZ) 85 85
10227Petřík Josef & Malíková KateřinaTK Gradace Kroměříž (CZ) 72 72
11268Kuchař Alexandr & Suszková EliškaTK Trend Ostrava (CZ) 62 62
12243Vrablík Vojtěch & Havlová KláraTaneční klub Vavruška (CZ) 54 54
2. kolo
13266Demečko Adam & Šmondrková IzabelaFáber Dance Team Slovakia (SVK) 49 49
14224Veverka Dominik & Kasálková JulieTK Olymp Olomouc (CZ) 46 46
15249Florian Daniel & Kasalová LindaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 43 43
16 – 17242Vlček Jan & Příplatová PetraTK Koškovi Liberec (CZ) 40 40
16 – 17270Sokol Daniel & Mužná KristýnaTK Elán Třinec (CZ) 40 40
18247Appl Hynek & Applová PavlínaTK Henzély-Swing (CZ) 36 36
19236Hruška Štěpán & Špičáková BáraTK Olymp Olomouc (CZ) 34 34
1. kolo
20256Walek Filip & Koudelová MonikaTaneční Studio Vítkovice (CZ) 31 31
21245Badej Michal & Ivankova AnastasiaTK MDK Sokolov (CZ) 29 29
22239Višnovský Adam & Čechtická LucieTK Koškovi Liberec (CZ) 28 28
23 – 24233Zaduban Lukáš & Kazdová KarolínaStarlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 26 26
23 – 24267Pawlowski Dominik & Balážová Beáta.CharloteTK Trend Ostrava (CZ) 26 26
25237Smolucha Jakub & Doležalová AdélaTK Astra Praha (CZ) 24 24
26269Skotnica Jiří & Sikorová DenisaTaneční Studio Vítkovice (CZ) 24 24
27234Donát Matěj & Dobruská SilvieTAK Dance KROK (CZ) 24 24
28261Šustek Michal & Čečotková HelenaTaneční Studio Vítkovice (CZ) 24 24
29 – 30229Malčík Petr & Chudárková BarboraKST Swing Kroměříž (CZ) 24 24
29 – 30260Kolák Albert & Fialová EliškaTK Olymp Olomouc (CZ) 24 24
31235Jašek Matouš & Čupková LauraTop Dance Prague Team (CZ) 24 24
32 – 33230Spáčil Jan & Abrahámová BarboraTŠ Novákovi Kutná Hora (CZ) 24 24
32 – 33231Březina Jan & Císařová KarolínaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 24 24
34 – 35232Jakubes Šimon & Jůzová AnežkaTK Maestro (CZ) 24 24
34 – 35253Pavlíček Viktor & Trundová LudmilaDvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 24 24

Porotci

A Bank Karel CZ
B Dávidek Jakub CZ
C Drha Michal CZ
D Gebert Marcel CZ
E Greplová.Starečková Ale CZ
F Harvan Jaroslav CZ
G Henzély Igor CZ
H Hýža Miroslav CZ
I Karásek Filip CZ
J Rázek Vítězslav CZ
K Šimáčková Vladimíra CZ
— dancerank.cz